KRUISWERK C. OOSTROM'S COHSERVENFABRIEKEN B.V., bankwerkers BEGINNENDE BELASTINGASSISTENTEN (M/V) SS*. PROJECTCOÖRDINATOR (M/V) P fifê Ci - aktiviteitenbegeleid(st)er maatschappelijk werker (m/v) De Boer en Van Keulen/belastingadviseurs zijn geïnteresseerd ineen gesprek met □e BoerenN^n Keulen/belastingadviseurs JL de ster-re een CONSULENT (m/v) HOGERE TECHNISCHE SCHOOL 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 MAART 1983 8ttehtlng Regionaal Educatief Centrum voor volwassenen de Bevelenden. Singelstraat 7, 4461 HZ Goes, vraagt t.b.v. een projekt Beroepskwalificerende educatie (B.K.E.) een Algemene informatie. In het kader van het projektenbeleid volwasseneneducatie is voor de duur van drie jaar aan de Bevelandse gemeenten een projekt Beroepskwalifice rende Educatieve Aktiviteiten voor volwassenen toegekend. Dit projekt zal door een aantal in het projekt deelnemende instellingen en instanties worden uitgevoerd in Midden-Zeeland (omvat de regio Walcheren en Noord en Zuid-Beveland) De stichting Regionaal Educatief Centrum voor volwas senen de Bevelanden (R E C.) treedt op als het formeel bevoegd gezag van het projekt. De begeleiding van het projekt berust bij de z.g. stuurgroep welke is samengesteld uit vertegenwoordigers van de in het projekt deelnemende instellingen en instanties. Funktie-informatie Vanuit het projektplan en de werkplannen opzetten van het projekt. voorts afstemmen en koördineren van de (leer)aktiviteiten binnen het projekt Leiding geven aan het team bij de organisatorische en inhoudelijke taken van het projekt. Overleg voeren met de instellingen, vakgroepen, instanties e.d. welke by het projekt betrokken dienen te zijn of voor een goede uitvoering van het projekt hierbij betrokken dienen te worden. Zorg voor de deskundigheidsontwikkeling van de medewerkers aan het projekt. Bewaken van het aan het projekt toegewezen (faciliteiten- en middelen- )budget. Funktie-eisen Een opleiding op H.B.O.-niveau. Beschikken over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten en ervaring, waarbij men een grote mate van inventiviteit aan de dag kan leggen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid t.b v. rap portage. beschrijving en overleg. Kennis/ervaring van theoretische en praktische onderwijs- en vormings- didaktieken en methoden, met name binnen de volwasseneneducatie. Kennis van/inzicht in "de wereld' van beroepsonderwijs, bedrijfs- en arbeidsmarktsituatie m.n. in de regio. Affiniteit met en ervaring in liet werken met mensen van de doelgroep- (en). Rechtspositie Inschaling bij aanstelling vindt plaats, afhankelijk van leeftijd, ervaring en kennis in gemeenteschaal IX. De rechtspositie is conform die van de gemeente Goes. Indien de te benoemen coördinator reeds werkzaam is bij één van de in het projekt deelnemende instellingen kan de rechtspositie bij deze instelling worden behouden. De aanstelling geschiedt voor de duur van het projekt (tot 1-1-1986). Procedure Bij de sollicitatieprocedure is een vertegenwoordiging van het bestuur van het R.E.C. en de stuurgroep betrokken. Voor inlichtingen en het aanvragen van informatie kunt u zich wenden tot dhr. J. Roovers, direkteur van het R.E.C. Tel.: 01100-20547/20913. privé: 01102-2159 Van uw schriftelijke sollicitatie verwachten we dat ze een duidelijk beeld geeft van de persoon, opleiding, werkverleden en motivatie Uw sollicitatie voor 8 april 1983 richten tot de voorzitter van de stichting R.E.C. voor volwassenen de Bevelanden, Singelstraat 7, 4461 HZ Goes PROVINCIE ZEELANU Op de le afdeling financien van de provinciale griffie bestaat de vacature FINANCIEEL MEDEWERKER (M/Vl Functie-inhoud: De functionaris wordt als financieel medewerker gedetacheerd bij de Provinciale Bibliotheekcentrale Zeeland. Hij/zij wordt belast met de uitvoe ring van de financiële zaken, w.o. het opstellen van begrotingen en jaarre keningen t.b.v. deze bibliotheekcen trale en de bij deze instelling aange sloten bibliotheken, alsmede het voeren van de dagelijkse leiding van de financiële administratie van de PBC-Zeeland. Functie-eisen: Een financieel gerichte beroepsop leiding. Hierbij wordt gedacht aan minimaal het bezit van het diploma MBA en studie voor SPD. of een daarmee vergelijkbare opleiding. Tevens dient betrokkene ervaring te hebben met een geautomatiseerde administratie. Salaris: Het salaris is afhankelijk van oplei ding en ervaring en bedraagt maxi maal 4.409,- (max. hoofdcommies) bruto per maand (norm 1-7-1982). Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie be trokken. Sollicitaties dienen vóór 20 april a.s. in het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeelszaken van de provinciale griffie van Zeeland, Sint-Pieterstraat 42, 4331 EW Mid delburg, onder vermelding van va caturenummer 12183. Vereniging Het Groene Kruis Tholen - St.-Philipsland De vereniging Het Groene Kruis Tholen - St.-Philipsland is een regionale Kruisvereniging met als werkgebied de gemeenten Tholen en St.- Philipsland. In dit gebied zijn werkzaam 1 hoofdwijkverpleegkundige, 7 verpleegkun digen en 2 wijkziekenverzorgenden. Voor haar projekt '24-uurs zorgverlening' vraagt het Bestuur van voornoemde vereniging per 1 april 1983 WIJKVERPLEEGKUNDIGE die in deeltijd verpleegkundige hulp wil verlenen aan patiënten in de thuissituatie van 18.00 tot 08.00 uur. Het betreft hier een experimenteel projekt met een looptijd van 2 jaar. Aanstelling geschiedt voor de duur van het projekt. De CAO-Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Met dit projekt wordt een verbetering van de zorg nagestreefd, door in de avond- en nachturen aan zieken en/of gehandicapten hulp te verlenen. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding MGZ of HBO-V met werkervaring. Een positieve instelling t.o.v. het experimentele karakter is een voorwaarde. Aan de selectieprocedure zal naast vertegenwoordigers uit de projektbe- leidsgroep en het Bestuur van de regionale Kruisvereniging ook personeel uit de basiseenheid deelnemen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw P. C. de Jong, hoofdwijkverpleegkundige, telefoon 01666-2318 of 3402. Schriftelijke sollicitaties moeten binnen 7 dagen worden gericht aan het Bestuur van de vereniging, p/a dhr. C. Meertens. sekretaris, Burgemeet 21, 4693 CJ Poortvliet. Middenweg 1, 4421 JG Kapelle-Biezelinge Voor de verzorging van ons machi nepark kunnen wij op korte termijn plaatsen: Veelzijdige ervaring met onderhoud van machines en laskonstruktiewerk is vereist. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak (01102-1651). PROVINCIE ZEELAND Zeeuwse Bibliotheek gemeenschappelijke regeling integra tie bibliotheekwerk Bij de jeugdafdeling van de dienst openbaar bibliotheekwerk kan worden geplaatst: een BIBLIOTHEEK-TECHNISCH MEDEWERKER (m/v) Functie-informatie De Zeeuwse Bibliotheek bestaat verder uit een dienst wetenschappe lijk bibliotheekwerk. De twee werken momenteel nog gescheiden in aparte gebouwen In 1984 zal echter een nieuw gebouw worden betrokken. Dit betekent een integra tie en wijziging van de organisatie van beide diensten. De aangeboden vacature is van tij delijke aard. Tot 1 juli 1983 bedraagt het aantal uren minimaal 12% tot maximaal 20 per week; van 1 juli 1983 tot 1 januari 1984 bedraagt het aantal uren voor deze vacature 12% per week. Werkzaamheden: inlichten, uitle nen, boekpromotie activiteiten, do cumentatie. Functie-eisen Diploma jeugdbibliothecaris open bare bibliotheken of een gelijkwaar dige bibliotheek-technische oplei ding en belangstelling voor en ken nis van het jeugdbibliotheekwerk. Salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Salarisgrenzen. mini mum 1.954.- (bij 21-jarige leeftijd) tot maximum 2.477,- bruto per maand bij volledige werktijd. Nadere inlichtingen kunt u inwin nen bij mevrouw Th. de Leeuwen, telefoon 01180-16855. Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie be trokken. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de personeelsfunc tionaris van de Zeeuwse Biblio theek, Postbus 26. 4330 AA Middel burg onder vermelding van sollicita tienummer ZBI83I3. DER BOEDE *"is een verpleeghuis te Koudekerke, waar somatisch zieke en psycho-geriatrische bewoners verpleegd worden. Binnen de Dienst Welzijn funktioneren de vakgroepen Aktivi- teitenbegeleiding. Geestelijke Verzorging, Inrichtingswerk en Maatschappelijk Werk. Wij hebben plaats voor. voor 20 uur per week Onze gedachten gaan uit naar een collega met een afgeronde opleiding MBO-IW, -KW, -AB. Kandidaten dienen zowel binnen groeps- als individuele aktivitei ten een ruime inbreng te hebben naar bewoners en teamleden. Het aktiviteitenbegeleidingsteam bestaat uit 12 medewerkers. Naast gezamenlijke aktiviteiten draagt iedere aktiviteitenbege- leid(st)er de verantwoording voor de inbreng op één van de woonleef-afdelingen. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie kan men verkrijgen bij mevrouw I. Hoogedeure, 1e Aktiviteiterioegeleidster en dhr. O. Jongewaard, Hoofd Dienst Welzijn, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 1216. voor 20 uur per week. Onze gedachten gaan uit naar een kdllega met een afgeronde opleiding Sociale Akademie, richting HBO-Maatschappelijk Werk, liefst met enige jaren ervaring. Tot het takenpakket behoort o.a.: screening, opname en opnamebegeleiding van de nieuwe bewoner, zo nodig een brugfunktie vervullen tussen de bewoner, familie en Der Boede, deelnemen aan verschillende overlegvormen t.a.v de bewoners- zorg, onderhouden van externe kontakten met samenwerkings verbanden. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie kan men verkrijgen bij mevr. C. de Doelder, maatschappelijk werkster en dhr O. Jongewaard, hoofd dienst welzijn, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 1216. (vestiging Middelburg) Functie-inhoud De werkzaamheden zullen o.a bestaan uit het voorbewerken en mede verzorgen van de aangiften voor inkomsten- en vermogensbe lasting. Vereisten MEAO/HAVO met de "handels- vakken" en gevoel voor cijfers Arbeidsvoorwaarden Salariëring overeenkomstig be staande schalen, 13e maand, 8% vakantietoeslag, 25 vakantieda gen, vergoeding woon-werkver- keer. 'V - Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u richten aan De Boer en Van Keulen/belas tingadviseurs, Postbus 306. 4330 AH Middelburg, t.a.v. Mr. L. de Ruiter, die eventueel ook gaarne telefonisch inlichtingen verstrekt. Tel. 01180-3655 Profiel van onze organisatie De Boer en Van Keulen/belas tingadviseurs opereren in een sa menwerkingsverband met ac countants en organisatie-advi seurs. Ook op het internationale vlak is een nauwe samenwerking tot stand gekomen. In de 26 vestigingen, waarvan één in België, zijn ruim 200 perso neelsleden werkzaam. De organi satie kent een geïntegreerde ad- vies-/aangiftepraktijk. Deze opzet komt tot uitdrukking in de teams, waarbinnen de werkzaamheden plaatsvinden. Alkmaar Amersfoort Amsterdam Arnhem Bergen op Zoom Breda Doetinchem Eindhoven Emmen 's-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O) 's-Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Zwolle Brussel Instituut voor geestelijk gehandicapten De Sterre is een zwakzinnigeninrichting te Clinge (gemeente Hulst) waar 285 perso neelsleden werken t.b.v. de verzorging, opvoeding en behandeling van 253 geeste lijk gehandicapte kinderen en volwasse nen. Wegens ontstane vakature op het sekreta- riaat zoeken wij op korte termijn een secretariaats medewerkster in part-time dienstverband (32 uur per week). Funktie-informatie Zij zal in nauwe samenwerking met collega's worden belast met uiteenlopende administratie ve- en secretariaatswerkzaamheden, waaronder: het notuleren van vergaderingen; typen van verslagen, nota's e.d.; verzorging van correspondentie, waaronder ook postkamer; archivering; een deel van de werkzaamheden wordt ver richt met behulp van tekstverwerkingsappa- ratuur. Funktie-eisen De gedachten gaan uit naar iemand met: voltooide MAVO- of HAVO-opleiding; vervolgopleiding b.v. MEAO of gelijkwaardig niveau; enige jaren praktische ervaring; bij voorkeur ervaring met tekstverwérking, leeftijd 20 tot 30 jaar. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij dhr. J. P. Vaessen, hoofd Administratie en Personeelszaken (toestel 255). Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan afdeling Personeelszaken van De Sterre, Sterre- dreef 50, 4567 BL Clinge. Telefoon: 01140-14451. veiligheidsinstituut SPOED Het VEILIGHEIDSINSTITUUT TE AMSTERDAM is aktief op het gebied van de ongevallenpreventie. Haar afdeling VEILIGHEID IN DE PMVÉSFEER (VJ.P.) houdt zich bezig met het voorkomen van ongevallen in de privésfeer (thuis, doe-het-zelven. rekreatie, SDort e.d.). Bij deze afdeling is op free-lance basis per 12 april 1983 plaats voor: voor de regio Noord-Brabant en Zeeland. Deze funktie omvat de volgende werkzaamheden. Het geven van lezingen aan de diverse doelgroepen (ouders, bejaarden, EH- BO-er8. leraren, etc.); - Het onderhouden van kontakten met plaatselijke organisaties, zoals Kruis verenigingen. scholen, vrouwenver enigingen. etc. om daarmee de aktivi teiten in de regio te ondersteunen. Voor deze vakature denken wij aan perso nen met opleiding: N 12 of N 19 met applikatie huishoud- of gezondheidskunde. Toegepaste Huishoudwetenschappen of aan afgestudeerden van de. Nieuwe Lera renopleiding. sektie Huishoudkunde en Gezondheidskunde. Rijbewijs en auto zijn noodzakelijk voor het verrichten van de werkzaamheden. Enthousiasme en betrokkenheid zijn be langrijk voor deze funktie. Leeftijd: minimaal 26 jaar. Brieven graag naar het Veiligheidsinstituut afdeling Veiligheid in de Privésfeer. Postbus 5665. 1007 AR AMSTERDAM Personen die denken voor deze funktie in aanmer king te komen, wordt gevraagd zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 1 april te reageren. Stichting Beheer en Administratie Samenwerkende ES3C ^snsno Q0rp0ratjes rrei m Erg rrm De stichting 'BASCO' heeft tot taak het beheer over en het onderhoud van 5.300 woningen t.b.v. een viertal samenwerkende woningbouwverenigingen te Vlissingen. In aanbouw zijn 166 woningen; in ontwik keling zijn zowel nieuwbouw als renovatieplannen. Het werkapparaat van de stichting 'BASCO' omvat de afdelingen: administratie; technische dienst; verhuur- en bewonerszaken. Van de in totaal 52 medewerkers/sters zijn er 6 belast met verhuur- en bewonerszaken (full-time en part time). De afdeling dient te worden uitgebreid met een MEDEWERKER/STER BEWONERSZAKEN voor 20 uur per week. Funktie-informatie In verband met uitbreiding van de kontakten met bewoners en bewonersgroepen zal hij/zij, onder leiding van het hoofd van de afdeling, de beleidsvoornemens op het gebied van de participatie praktisch moeten gaan vertalen en een nadere struktuur hieromtrent uitwerken. Voorts dient hij/zij aanspreekbaar te zijn voor zaken die bij de bewoners leven omtrent hun eigen woningen c.q. woonomgeving. Ook de periodieke uitgave van een bewonersblad behoort tot de taken. I.v.m. het regelmatig overleg met bewoners en bewonersgroepen zullen een aantal werkzaamheden in de avonduren vervuld moeten worden. Funktie-aisen: Voor deze veelzijdige funktie gaan onze ge dachten uit naar kandidaten: op H.B.O.-nivo, verkregen door opleiding en/of ervaring; kennis/belangstelling voor de sociale wo ningbouw: goede kontaktuele eigenschappen en be hoorlijke uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; leeftijd vanaf 25 jaar. Salariëring: Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op het belang van de funktie, leeftijd en ervaring volgens de C.A.O. van woningcorporaties. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan de direkteur van de stichting 'BASCO', Postbus 5027, 4380 KA Vlissingen. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling drs. J. P. M. Jansen, telefoon: 01184- 14110, toestel 40 VLISSINGEN Met ingang van het cursusjaar 1983/ 1984 wordt gevraagd een elektrotechnisch ingenieur (TH) die op de hoogte is van microproces sortechnieken. Voor het verkrijgen van een volledi ge bevoegdheid is een ingenieurser varing van drie jaar noodzakelijk. De omvang van de betrekking is 29 leseenheden per week (normbetrek king). Een deeltijdbetrekking behoort tot de mogelijkheden. De te verzor gen lessen omvatten theoretisch- technische en exacte vakken. Sollicitaties worden gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad tegemoet gezien door het bestuur van de Stichting IHBO-Zeeland, Edisonweg 4, 4382 NW Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14