Clinge moet nog zwaar program afwerken voor het titel wint, Gerrit Krijger voorzitter van nieuwe biljartclub Terneuzen Talentrijke wielrenners bij Zeeuws- Vlaamse nieuwelingen en junioren9 BeVoBo Terneuzen Alle volleybalteams van Zaamslag werden kampioen GESLAAGD SEIZOEN VOOR RECREANTEN Squashtoernooi in Terneuzen Tennisteam Amersbeek prolongeert BEGELEIDER DENIS KRAMER: Toernooi HKC VRIJDAG 25 MAART 1983 veld dit seizoen ook nog steeds ongesla- Clinge's belangrijkste concurrent, zon gen. Het wordt dus lastig" dag een gemakkelijker opgave, hoewel Op papier heeft HW, voorlopig nog ook de ploeg van George Pauwels een TERNEUZEN - In de schaduw van eerst Hoofdplaat en later HW '24 heeft Clinge dit seizoen in de vierde klas van het zondagvoetbal lange tijd genoegen genomen met een plaats op het tweede plan. Weliswaar bleef de formatie van Rob Haak steeds ongeslagen, maar in de strijd om de eerste plaats bleef het telkens één of twee punten achter. Met het ingaan van de laatste ronde heef Clige echter een belangrijke slag geslagen, want waar HW '24 zondag met 2-1 van Axel verloor, daar bleef Clinge Terneuzen met 4-1 de baas. Het gevolg: vijf wedstrijden voor het competitie-einde leidt de ploeg met één punt voorsprong op HW, twee op Hoofdplaat en zeven op Terneuzen. Uiteraard blijft het verdere verloop van de competitie vooralsnog onzeker, want Clinge bijvoorbeeld heeft nog vier uitwedstrijden op het programma staan (waaronder Hoofdplaat - aan staande zondag - en HW). Als geen an der weet trainer Rob Haak dan ook 'dat Clinge nog moet bewijzen dat het te recht bovenaan staat'. Haak noemt het alleen 'aangenaam', dat zyn ploeg 'pas de laatste vijf wed strijden van de competitie de belasting van die eerste plaats voelt". Haak: .Eerst heeft Hoofdplaat tien weken op kop gestaan, daarna HW zo'n zeven weken. Die ploegen hebben al eens op hun tenen moeten lopen. Wij nog niet, misschien Is dat een voordeel". In leder geval realiseert Rob Haak zich dat de slotfase gepaard gaat met een aantal moeilijke wedstrijden. Zondag moet Clinge naar Hoofdplaat, de huidi ge nummer drie van de ranglijst dus en over twee weken wacht de uitwedstrijd naar HW. Maar bovendien kent Clinge het nadeel dat het ook nog op vreemde bodem tegen Vogelwaarde en Honte- nisse moet aantreden en eerst op de laatste wedstrijddag - tegen Koewacht - nog eens voor eigen publiek acteert. Haak: „HW heeft zondag zijn eerste foutje van de competitie gemaakt. Mis schien zijn wij volgende week wel aan de beurt. Maar in principe zeg ik: als je kampioen wil worden moetje dat waar dig willen doen. Laat ons In die uitwed strijden maar bewijzen dat we op die eerse plaate thuishoren". Doelpunten Het ls trouwens opvallend boe makke lijk Clinge dit seizoen het doel weet te vinden. Met Boudewijn van Craenen- broeck en Fred van Cauteren als de be langrijkste schutters (veelal gevoed door Danny van Puyvelde, Nelis de Vis ser en Jacky Everaert) trof de formatie van Rob Haak tot nu toe al 41 maal doeL „Éénenveertig doelpunten in ze ventien wedstrijden is niet niks", vindt ook Rob Haak. „Dat is zo'n twee ëneenhalf doelpunt gemiddeld per wedstrijd. Blijven we zo scoren, dan worden we gegarandeerd kampioen". Vooralsnog blijft Clinge van week tot week leven, beweert Rob Haak ook. Vandaar dat alle aandacht gericht is op het treffen met Hoofdplaat, aanstaande zondag ln Hoofdplaat. „We moeten er hoe dan ook voor zorgen dat we zondag ons eigen spelletje kunnen spelen", meent Haak, „we hebben er de ploeg niet voor om ons ln te graven en op re sultaat te gaan spelen. In de eerste plaats ligt bij ons het accent op de aan val', dat moeten we zo zien te houden. Maar Ik weet het: hoofdplaat ls op eigen uitwedstrijd wacht In Aardenburg, waar het de gelijknamige club moet be strijden, zal blijken of HW de teleur stelling van de nederlaag tegen Axel verwerkt heeft. Blijkt dat het geval, dan is HW zonder meer favoriet voor de ze ge en kan het zich stilaan gaan voorbe reiden op de wellicht beslissende krachtmeting met Clinge. Sluiskil TERNEUZEN - In de meeste klassen van het Ternenzense bedrijfsvolleybal is de strijd om kampioenschap en pro motie een heel eind beslist, maar de degradatie slag woedt in alle hevig heid voort In de hoofdklas van de Bevobo ziet het er naar uit dat Zeldenrustcollege op de laatste wedstrijddag opnieuw naar de titel gaat. Het collegeteam ging gemak kelijk naar 3-0 tegen het gedegradeerde De Hoop, komt met nog twee wedstrij den te spelen op de valreep waarschijn lijk net over Dow heen. Wie met De Hoop naar de tweede klas verdwijnt wordt ook op de slotdag beslist in de rechtstreekse confrontatie tussen MTS/MEAO en Promenade II. Gemeente lijkt in de tweede divisie met Douane naar de hoogste klas te zullen gaan. Zelf won de ploeg van PZEM (3-1) waarmee een concurrent uitgeschakeld wordt, PSV m, de andere gegadigde voor promotie, haalde een 'nul' tegen Douane. Door die uitslagen heeft Ge meente aan het duel tegen Juliana aan één punt voldoende om te promoveren. Belastingen-Juliana en V V H-Julia- na moeten de tweede ploeg aanwijzen die - met Belastingen - naar de derde klas afdaalt. V V n start daarvoor vanuit de minst gunstige positie. In de derde klas is de spanning weg. Bravenboer Scheers, al een hele tyd onbereikbaar voor de rest van het veld en Sterbanden stijgen naar de tweede afdeling. Philips en Promenade Hl zak ken uit dit gezelschap weg. Naar de vierde klas waar de promotiewedstrijd tot de laatste adem ongemeen fel uitge vochten wordt. Vorige week liet Rabo onverwacht punten liggen waardoor PZEM n en MTS/MEAO n een unieke kans kregen promotie naar zich toe te halen. Douane n doorkruiste echter de plannen van MTS/MEAO-reserves door hen een 0-3 nederlaag toe te brengen. PZEM n deed wat het kon om tegen Gemeente n punten te pakken. De ploeg slaagde daar in, het 2-2 eindresul taat is voor Gemeente waarschynlJjk voldoende om de overstap te maken. Meeste kans om met de gemeenteiyke tweede plaats). En in de derde klas Zondag tweede klas.ser Sluiskil speelt komend weekeinde voor de derde achtereenvolgende maal thuis. Tegen stander is bet Brabantse Virtus, dat de ploeg van Han van der Hooft eerder dit seizoen met 1-0 versloeg en nadien on geslagen bleef tot de wedstrijd van af gelopen zondag tegen Madese Boys <0- 1). Sluiskil, dat uit de laatste vier wed strijden zeven punten rijker werd, weet dat het bij winst vrijwel verze kerd is van het tweedeklasserschap hoewel de onderlinge verschillen in geen enkele klas zo gering zijn als in de tweede klas van het zondagvoetbal. Met een complete ploeg is Sluiskil in ieder geval niet kansloos. Interessant In het zaterdagvoetbal staan twee Inte ressante wedstrijden op het program ma. AZW ontvangt in de tweede klas het nog op promotie azende Oostkapel- le (een belangrijke kandidaat voor de ploeg hadden we wellicht beter gepres teerd". Van dat viertal keert tegen Ter- neuzense Boys in ieder geval Jan Dees terug en mogelijk ook Theo Dees. Maar Emans zette nog vraagtekens achter het meespelen van Maarten van der Staal, die weliswaar alweer ücht in trai ning is, maar nog altijd niet topfit is. Kees de Putter, de jeugdige libero, is andermaal afwezig omdat hy een schor sing van clubwege (zyn tweede alweer dit seizoen) uitzit. Hoek, nog steeds de belangrijkste titel kandidaat, speelt thuis tegen BWR, dat na een vrij voortvarend begin nog nau welijks iets gepresteerd heeft. Het moet al gek lopen wil Hoek zijn leiden de positie zondag moeten prijsgeven. Herenteam van de volleybalvereniging Zaamslag formatie mee naar de derde klas te gaan heeft door die zinderende eindstrijd plots toch weer Rabo dat met 3-0 van Promenade IV won. Met Rabo-Elopak en MTS/MEAO II-PZEM n als competi tie-ui tsmy ters heeft Rabo alles in eigen hand. De stand aan de kop wyst dat uit: Gemeente II 41, Rabo 10, PZEM n 39, MTS/MEAO H 36. De beslissingen vallen trouwens pas op 5 april. Volgende week dinsdag staat de competitie stil, worden in sporthal 't Zwaantje bekerwedstrij den gespeeld tussen Bevobo-teams uit Terneuzen en Hulst. werken Temeuzense Boys en Zaamslag bun derby in Terneuzen af. In voetbal- kwalitatief opzicht is AZW natuuriyk veruit de mindere van Oostkapelle, dat vooral ln offensief opzicht byzonder goed uit de voeten kan. By de derby tussen Temeuzense Boys en Zaamslag heeft morgen vooral Zaamslag alle belang. Want na de knap pe serie resultaten kort na de winter stop verloor de fdrmatie van Gerrit Emans eerst van Serooskerke en daar na van Kapelle. Emans: „We hebben in die wedstrijden vier man moeten mis sen, dat is teveeL Met een complete ZAAMSLAG - Niet zo heel vaak zal het in het bestaan van een vereniging voorkomen dat alle in een competitie uitkomende teams het seizoen met een kampioenschap besluiten. Volleybalvereniging Zaamslag smaakt dit jaar ech ter dat genoegen wel. Met een titel in de derde klas van de Nevobo en twee kampioenschappen in de recreatiecompetitie te Sas van Gent kan de nog jonge vereniging op een succesvol seizoen terugblikken. Voorzitter Harry van der Pey 1 zag het al we ergens middenin mee moesten kun- geruime tyd aankomen. Zaamslag bleef over het algemeen winnen, daar waar de concurrentie steekjes liet vallen. Zelf spelend in de Nevobo, kan hy zich nog herinneren dat er aan het begin van het seizoen met gemengde gevoelens aan het debuut in de Nevobo is begonnen. „We startten met slechts twee spelers die Nevobo-ervaring hadden, en dat leek een beetje weinig". Toch bleek gaandeweg dat er voor de Zaamslag- heren geen vuiltje aan de lucht was. „De verwachting was in eerste instantie dat TERNEUZEN - Morgen (zaterdag) or ganiseert de squashclub Flying Dutch man ln de Temeuzense Jarinohal een jeugdtoemool. „Voor het eerste toer nooi vorig jaar bestond nogal wat be langstelling, gelet op het enthousiasme waarmee de jeugd toen ln actie kwam hebben we gemeend er een jaarUjkse organisatie van te moeten maken" zeg gen Rlno Pecoraro en Paul van de Mark, die zich, met jeugdtrainer Luc de Booy in de voorbereiding gestort heb ben. „Ook halbeheerder Koes Walraven heeft zijn medewerking toegezegd' weet de organisatie die morgen om 10.00 uur de wedstrijden van start laat gaan. Er wordt gespeeld om de 'best of five' en wel in twee poules. By de voorinschrij ving hebben zich vyftlen jeugdleden van Flying Dutchman aangemeld. TERNEUZEN - Met de finalewedstrij den ln het Dames Team Tennis (DTT) is gisteren in De Braakman de ouverture van een aantal kampioenswedstrijden ingezet. Het team Amersbeek ontmoet te in het sportcomplex, met de titel als inzet, team Baarends. In een spannende eindstrijd kwam het eerste dubbel van de regerend kam pioen niet verder dan een 8-8 gelijkspel. Ria Siewert/Janny Dieleman die daar na voor de titelhouder op de baan kwa men, werden aanvankelijk naar een 0-5 achterstand gespeeld door de Baar- ends-dames. Gaandeweg de party kwam genoemd dubbel echter sterk te rug en wist tenslotte de wedstrijd - en de titel - met 11-8 naar zich toe te trek ken De 19-16 to taaiwinst betekent voor team Amersbeek dat het kampioen schap geprolongeerd wordt. Daarvoor zorgden Mariette van Rumste, Marijke Robesin, Rla Slewert en Janny Diele man. Voor die beslissende wedstrijd werd door de teams van Animo en Ver- planke om de derde en vierde plaats gespeeld. Animo haalde het De eind stand ln de top: 1 en kampioen Team Amersbeek, 2 Team Baarends, 3 Team Animo, 4 Team Verplanke. TERNEUZEN - Sinds vorige week is Gerrit Krijger de nieuwe voorzitter van de BFTS (Biljartfederatie Terneuzen Stad). Hij volgt in die functie Willem Diele man op, die zich meer en meer als actief biljarter wil gaan manifesteren en daarom minder tijd heeft om organisatorische werkzaamheden te verrichten. Tijdens de betreffende vergadering werd tevens besloten om opnieuw een kam pioenschap voor de hoofdklasse te gaan organiseren in het komende seizoen. Verder werd F. Baart tot nieuwe wedstrijdleider gekozen. In BFTS-verband (in deze federatie zyn in te voeren. „We zullen aan de aange- alle Temeuzense biljartclubs georgani- sloten clubs vragen wie dit kampioen- seerd, die dan gezamenlyk de biyart- schap wil organiseren; als er meerderen kampioenschappen van die plaats or- inschryven, zal er worden geloot", al- ganiseren) werd er tot voor enkele jaren dus secretaris Kees van der Kooi van de steeds ln de hoofdklasse gespeeld, maar BFTS. op het laatst waren er slechts een drie tal spelers meer gerechtigd om in die Nu de hoofdklasse er weer by komt zal klasse uit te komen. Voor het bestuur het aantal klassen waarin volgend sei- destyds een reden om niet langer in de- zoen om het kampioenschap van Ter- ze klasse een kampioenschap te organi- neuzen zal worden gespeeld met twee seren. Nu wil men proberen dit opnieuw uitgebreid, want er werd ook besloten om een zesde klasse ln het leven te roe- en een thuiswedstrijd tussen de ver pen. „Er zyn teveel spelers, die pas met de biljartsport begonnen zyn en nog niet aan het gemiddelde van de vyfde klas komen, waardoor zy niet deel kun nen nemen. Om hen ook een kans te geven is de zesde klasse er by geko men", legt Van der Kooi uit. Intussen is het aantal clubs, dat aange sloten Is by de BFTS, ook weer met één gestegen, want de onlangs opgerichte vereniging Du Commerce is ook toege treden. „We hebben wel als voorwaarde gesteld, dat zy in het eerste jaar geen kampioenschap mogen organiseren", meldt de BFTS-secretaris. Verder zul len ook de teamwedstrijden volgend seizoen weer worden betwist in een uit- schillende clubs. Vorig seizoen had men getracht via 'enkele' wedstrijden, maar dat is achteraf geen succes gebleken, vandaar dat weer op de oude vertrouw de formule zal worden teruggevallen. Overigens zullen morgen (zaterdag) de prijzen worden uitgereikt van de teamwedstrijden van vorig seizoen. Dat zal gebeuren tijdens een feest avond van de BFTS in café Centraal in Terneuzen. Het team van BW kwam als winnaar uit de bus, terwijl de ver dere eindstand als volgt luidt: 2 Con cordia; 3 't Keldertje; 4 KOT; 5 BZN; 6 De Poedelaars; 7 De Griete. De feestavond begint zaterdag om 20.00 uur. - nen draaien, weet hymaar al na de eer ste helft van de competitie wisten we dat het in feite niet meer mis kon gaan". Grootste concurrentie was daarby toe bedacht aan Athanatos 2. „maar al in het eerste duel tegen de ploeg in Kloos- terzande moesten die jongens met een 3-1 nederlaag genoegen nemen". SSV uit Schoondijke bezorgde de Zaamslag-beren meer tegenstand. In de derde klas wordt anderhalve com petitie gespeeld en na twee duels is kampioen Zaamslag er nog niet in ge slaagd om zegevierend uit de strijd te komen. „We hebben er met 3-0 en met 3-2 van verloren dus wat dat betreft hebben we voor het derde duel nog een sportieve plicht te vervullen", klinkt het strijdlustig. „Overigens is het peil van de Nevobo- competitie op derde klas niveau enigs zins tegengevallen. Omdat we met een aantal jongens gestart zyn die wel in bedryfscompetities hadden meege draaid, heerste de gedachte dat het Ne- vobo-gebeuren toch op een hoger peil zou staan. Echte tegenstand hebben we - behalve dan van S8V - echter nauwe- Ujks gehad". Dat heeft volgens Van der Peyi het nadeel, dat een juiste vechters mentaliteit misschien niet aangeleerd is. En juist daarvan zal de ploeg wellicht volgens seizoen in de tweede klas profijt kunnen trekken. Zaamslag is wat dat betreft nooit echt op de proef gesteld. Vandaar ook waar- schyniyk dat de sfeer in de ploeg uitste kend was. „Ik denk dat dat toch een van onze sterke punten was. We kunnen ontzettend goed van elkaar verdragen dat er iets fout gaat Begint er iemand te kankeren, dan is er altyd wel een an der die daar iets van zegt en de ploeg op zo'n moment oppept Hoe dat zal zyn als we wat zwaardere tegenstand krij gen en wellicht gaan verliezen, weet ik TERNEUZEN - Vorig jaar was de sportcommissie van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen bepaald een 'zorgenkind' voor de club. Mei vijf man ge start, maar nog voordat het wielerseizoen goed op gang kwam, waren er nog slechts twee over. De begeleiding van alle categorieën kwam neer op de schou ders van enerzijds Denis Kramer uit Terneuzen en Ab de Fei jter uit Axel. Dit jaar is daar inmiddels verandering in gekomen en hoopt men onder aanvoering van voorzitter Denis Kramer de renners zo optimaal mogelijk te begeleiden. „Met name is dit erg belangrijk voor een categorie als de nieuwelingen; dit is een groep, waar veel mee gepraat dient te worden", geeft Denis Kramer al een klein beetje de richting aan, welke kant hij uit wil gaan. Kramer zelf zal voomamelyk de bege- bestaat binnen de sportcommissie zal leiding van de junioren op zich gaan ne men, maar nu er nog altyd een vacature hy zich ook bezighouden met de nieu welingen. Juist deze laatste categorie heeft de by zondere aandacht nodig van de leden van de sportcommissie. Het is de groep, die nog maar net uit de rijen van de jeugdrenners is voortgekomen. Tot vorig jaar behoorden de nieuwelin gen structureel by de jeugd, maar met ingang van dit seizoen is dit anders. „Dit is erg belangrijk want de nieuwe lingen vormen uiteindelyk toch de ba sis voor de verdere ontwikkeling tot coureur. Bovendien heeft het nog als voordeel, dat zy nu ook gesponsord mo gen worden", noemt Kramer even een Denis Kramer <l) tn gesprek met de nieuwelingengroep van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanaeren paar voordelen op van die structuurs verandering. Studie In het eerste jaar dat Denis Kramer ac tief geweest is als begeleider is hij er inmiddels achtergekomen dat de ju nioren toch wel één van de moeilijkste categorieën is. Uit eigen ervaring weet hij dat dit een groep is, die soms wel eens teveel aandacht aan het wielren nen besteedt en te weinig aan de maat schappelijke carrière wordt gedacht. „Ik vind dat bij deze jongens (allen in de leeftijd van zestien en zeventien jaar, red.) de studie voorop moet blij ven staan. Indien dat niet gebeurt kun nen de grootste moeilijkheden met bij voorbeeld de ouders ontstaan. Per soon! ijk vind ik, dat dit ook één van de taken van de begeleider is om daar op te letten", meent Kramer, die zelf nog steeds actief is als wielrenner in de trimpelotons en ook jaarlijks onder meer deelnemer is aan de Tour du Flic, waarin hij bijna ieder jaar een presti- gestrijd uitvecht met zijn vader Gijs. In de aanloop naar het dit weekeinde zo langzamerhand op gang komende sei zoen heeft hy tydens de verschillende trainingsritten al gemerkt, dat het er voor de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen ondanks alles in de toe komst bepaald wel zonnig uitziet. Kra mer „Zowel by de nieuwelingen ais bij de junioren zitten er een paar talentrij ke renners, die beslist wel een goede toekomst hebben als wielrenner Of het er uit zal komen, is uiteraard afwach ten. maar zoals het er nu uitziet, mogen we als vereniging niet ontevreden zyn. Bovendien hebben we voor beide cate gorieën een clubsponsor kunnen vin den, waardoor de animo by de jongens nog meer toe zal nemen". Kritiek Kritiek heeft de Temeuzenaar overi gens ook nog in de richting van de KNWU de wielerunie). Ieder jaar wyst de KNWU de zogenaamde van-stad-tot- stad wedstrijden aan. waaraan een ver eniging deel mag nemen. „Voor deze grote wedstrijden kan een vereniging niet vry inschryven. BegrijpeUJk na tuuriyk, want anders zou de ene wed strijd veel deelnemers hebben en een andere by wyze van spreken geen. Maar ik vind wel dat de KNWU dan rekening dient te houden met de afstand. De ju nioren byvoorbeeld hebben wedstrij den toegewezen gekregen in Groningen en in Zaandam. Dat is toch een belache- lyke zaak; het is op den duur voor de vereniging niet meer op te brengen. Een dergelyke uitzending kost al gauw drie tot vierhonderd gulden en dat is op den duur toch niet meer op te brengen", denkt Kramer. Een erg positief punt noemt Denis Kra mer uiteraard de medewerking, die er in Zeeuwsch-Vlaanderen toch wel is voor een paar grote wedstrijden voor de nieuwelingen en de junioren. Zo kunnen de nieuwelingen in Groede en in Vogelwaarde aan de bak voor een dergelijke confrontatie en is er voor de junioren De Driedaagse van Groot- Axel, de enige meerdaagse etappewed strijd voor deze categorie in Neder land. „Dat heeft verder nog als voor deel, dat de eigen vereniging daar met twee ploegen aan mag deelnemen". niet. Dat zal de toekomst moeten ult- wyzen". Harry van der Peyi heeft overigens de verwachting dat zyn team volgend sei zoen in de middenmoot moet kunnen meedraaien. „We verliezen misschien enkele waardevolle krachten, maar desondanks schat ik toch in dat we goed mee moeten kunnen in die tweede klas. Ik heb van verschillende mensen begrepen dat er een stuk of vier teams zyn die goed volleyen, maar ervaring heb ik er niet mee. Ik ken alleen Attack, dat is een topper in de tweede klas, en als ik die zie, dan denk ik dat we toch nog het een en ander moeten leren. Vooral op aanvallend gebied zal er op de tralningsavond moeten worden bij geschaafd. Het gaat nu nog allemaal te simpel, te doorzichtig", weet hy. „By ons komt de set-up in het midden en de aanval over de vleugels. Daar zal meer variatie in moeten komen" Recreanten Ook de recreatiespelers van Zaamslag kunnen op een bijzonder geslaagd sei zoen terugzien. Het eerste herenteam dat in de eerste klas te Sas van Gent in de recreatiecompetitie meespeelt, is los van 'eeuwige concurrent' CPC kam pioen geworden en ook het tweede is in de tweede klas met een straatlengte voorsprong gefinisht. „Voor het twee de betekent dat waarschijnlijk dat ze volgend seizoen in de eerste klas uitko men en dan zal de tegenstand aanmer kelijk hoger liggen". Het, niveauverschil met. de derde klflR Nevobo schat Van der Peyi niet zo erg groot. „De mogehjkheden qua techniek zyn by die jongens vrijwel net zo groot als by ons. Het verschil tussen de re creanten en de jongens die in de Nevobo meespelen zit 'm in het feit dat recrean ten gekozen hebben voor een doorde weekse dag in plaats van op een zater dag te spelenDat heeft toch in het afge lopen seizoen voor de nodige proble men gezorgd. Hun speelavond is don derdag en dat valt samen met onse eni ge trainingsavond Daar zal iets aan moeten worden gedaan. Voorlopig wor den de organiserende gedachten echter ook opgeëist door een op touw te zetten feestavond, die afsluitend voor alle le den met aanhang wordt gehouden. Het gezelligheidsaspect mag Je niet verge ten. Op die manier hou je de mensen by elkaar", besluit hy. TERNEUZEN - Morgen (zaterdag) houdt de Terneuzense zaalvoetbal-eer steklasser HKC zijn jaarlijkse toer nooi. Ook dit jaar is de organisatie erin geslaagd om een aantal sterke Zeeuws- Vlaamse teams naar Terneuzen te ha len. Zo komen in poule A Biesbroeck uit Hulst, Gemeente Terneuzen, Ko Paepe uit Oostburg en Com Boys. de kam pioen van het rayon Sas van Gent. te gen elkaar uit. In poule B treden Verpoorte, dat nog titelkansen ln Axel heeft. Reseda uit Sas van Gent. OAZ uit Terneuzen en de organiserende vereniging aan. De wed strijden beginnen om 13 00 uur ln sport hal 't Zwaantje en de wedstrijdduur is 17 minuten. Na de finale, die omstreeks 17.45 uur wordt gespeeld, volgt de prijs uitreiking door Piet van den Hout. De arbitrage van dit sterk bezette toer nooi ls in handen van de heren Edy van hyfte en Piet de Reus. Biljarten PAAL-Debiyartclubvan P Verras uit Paal heeft de retumwedstrijd tegen de vereniging Grol uit Graauw gewonnen. Tydens de eerste partyen ging de strijd nog geüjk op, daarna namen de spelers van Verras duidelyk afstand: 18-10. Individuele uitslagen. J Mctaggart - J van Grol 2-0, E de Caluwé - E. de Bakker 0-2. P. de Waal - T de Kesel l-lJ Smet - J. Buys 1-1. W. de Rooy - A. Verdunnen 0-2. E Boey- kens-M.de Moor 2-0. J vanHuffel-Th Buys 1-1, P. Verras - G. de Bakker 2-0. H. Sorber - W.Grob2-0,W.Verras-E.deKesell-1P de Koster - Ed. Totté2-0. R de Waal F Schei- fout 1 -1J Sorber - JBogaert 1-1E. Sorber- B. Kindt 2-0. Activiteiten van tennisclub VOGELWAARDE De tennisvereni ging Vogelvlucht uit Vogelwaarde heeft voor de komende weken diverse activiteiten op het programma staan. Op dinsdag 29 maart is er voor de dames een huisvrouwentoemooi. In de paasvakantie wordt voor de jeugd op 4 april (aanvang 10.00 uur) een Paaseie ren toernooi gehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 50