Omroep voorzichtig optimistisch over plannen Brinkman PZC/ radio-tv en kunst televisie Zes landen voor Europese tv PANDA EN DE DOLLE DELVER EXCELLENTIE het Turfschip radio VRIJDAG 25 MAART 1983 NEDERLAND-1 NOS 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10.30 Schooltelevie. Italië; 11.00 School-TV-Weekjournaal. 11.30 Kindertheater. 13.00 Nieuws voor slechthorenden NCRV 16.00 Schaapjes tellen. Tsjechische jeugdfilm. TELEAC 18.25 Ik heb u lief mijn Nederlands; 18.40 Seksuele opvoeding. VARA 18.55 Niels Holgersson. „Donsje". Tekenfilmserie. 19.20 Leven en overleven. Natuur programma. 19.48 Consumententips NOS 20.00 Journaal VARA 20.28 Willem Ruis Lotto Show. Kwis- showprogramma. 22.00 Fame. Serie 22.50 Achter het Nieuws 23.05 Haagse Bluf NOS 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor slechthorenden NOS 13.00 en 18.15 Nieuws voor slech thorenden 18.20 Paspoort. Voor Spanjaarden. 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal TROS 19.12 Frank Buck. Avonturenserie. 19.55 Kieskeurig. Consumentenru briek. 20.20 Derrick. Politieserie 21.20 TV-Privé. Praat showprogramma. NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Vuurland (5). Documentairese rie. TROS 23.25 - 00.45 Monte Walsh. Western. 14.00- 16.00 Schooltelevisie. Klas sieke oudheid; Duits; Leefge meenschap; Technologie. 17.00 Schooltelevisie. Nederlands; Geïntegreerde wetenschap pen. 18.00 Tik Tak 18.05 Klein, klein kleutertje. Caro- lientje en kapitein Snorre- baard: „Luilekkerland". 18.20 Er was een keer... „De man die niet rijk wilde worden". Ver haaltje van Guido Staes verteld door Jef Burm. 18.30 Open School. Loon naar werken? Veiligheid op het werk: Vallen. 19.00 Uit en thuis. „Brussel, een schat van een stad". Toeris tisch filmpje. 19.10 Uitzending door derden. Pro gramma van de Vlaams- Nationale Omroepstichting. 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Mini Micro Macro. Spelpro- gramma gepresenteerd door Armand Pien. 20.20 Oh, God! Amerikaanse speel film (1977) van Carl Reiner naar de roman van Larry Gelbart. Met: George Burns, John Den ver, Teri Garr, Paul Sorvino, Donald Pleasance e.a.: Op een dag besluit God zich persoon lijk met de gang van zaken op aarde te gaan bemoeien. Als helper kiest Hij Jerry Landers. Aanvankelijk heeft God het nogal moeilijk om Jerry ervan te overtuigen dat hij werkelijk met zijn Schepper te maken heeft, maar het lukt Hem toch. Jerry kan erg goed met God opschieten, een sympathiek oud heertje in sportieve kle ding en met veel gevoel voor humor. Al snel bezorgt Jerry's vriendschap met God hem een hoop narigheid... 22.00 Premiede. Filmnieuws gepre senteerd door Jo Ropcke. 22.50 Journaal. Aansluitend: Coda. 16.55 Opening van het Heilige Jaar. Rechtstreekse reportage van de opening van het Heilige Jaar door paus Johannes- Paulus II in de Sint- Pietersbasiliek te Rome. 19.00 De PVBA Elektron. Gevarieerd jongerenprogramma met op het programma: De driftkop; Villa Relax; Verschijnselen van deze tijd; Half time. Muziek: Janse Jagge Band, Harry Sprok, Bloedgroep O. 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20 10 Weerman 20.15- 22.25 Der Ring des Nibelun- gen. „Gotterdammerung". Tweede deel van de opera van Richard Wagner met Manfred Yung, Hermann Becht, Gwy- neth Jones en anderen. BELGIE-FRA-1 ken met gasten live vanuit de studio. Presentatie: Marijke Amado, Frank Laufenberg en Jurgen von der Lippe. NDR 19.15 Berichte vom Tage 19.25 Das Nordschau-Magazin 19.59 Programma-overzicht 20.00 Journaal 20.15 Bildnis einer Unbekannten. Duitse speelfilm (1954, z.w.) van Helmut Kautner met Ruth Leuwerik, O. W. Fischer, Erich Schellow e.a.: De Parijse schil der Keller is gefascineerd door een jonge vrouw, die hij tijdens een opera-opvoering gade slaat. Hij schetst snel haar ge zicht. De volgende dag maakt hij een naaktschilderij en geeft het het gezicht van de jonge vrouw uit de opera, omdat het hoofd van zijn model hem niet bevalt. Keiler heeft er geen vermoeden van, wat hij daar mee voor de schone onbeken de aanricht... 22.00 Plusminus. Bedrijfsecono misch magazine. 22 30 Thema's van de dag 23 00 Die Teufelsbraut. TV-film naar Franz Kranewitter met Lil Dag- over. Wolfram Weniger, Udo Thomer e.a.: De Walpurgis- nacht heeft de Meester van de Hel zodanig meegesleept, dat hij voor een kuur naar aarde moet. Het eerste wat hij op aarde ziet is de aantrekkelijke Lisi en wordt smoorverliefd op haar. Hoewel het meisje al verloofd is, slaagt hij er toch in haar als zijn verloofde mee terug te nemen naar de hel... 00.30 Journaal 14.00 Schooltelevisie: „Créateurs de B.D."; De geneugten van het leven; Psychologie. 16.45 Onem-mededelingen 16.50 Schooltelevisie: Fysica. 17 25 Plein Jeu. Gevarieerd jeugd programma. 19.08 Ce Soir. Regionaal nieuws 19.25 Flash Minute Papillon. Consu mententips. 19.30 Journaal 20.00 A Suivre. Informatiemagazine. 21.05 La Strada. Italiaanse dramati sche film (1954) van Fellini met Giulietta Masina, Anthony Quinn, Richard Baschart e.a. Het meisje Gelsomina wordt door haar moeder aan een rondreizende kermisman ver kocht. De man bemerkt niets van de sympathie en liefde die zij voor hem gaat koesteren. Haar omgang met de clown wekt echter toch zijn jaloers heid op... 23.10 Journaal 10.00 Journaal en Thema's van de dag 10.23 So oder so ist das Leben. Vier verhalen rond het thema „ken nissen". 11.25 LKJ. Oder die zornige Stimme aus Brixton. Documentaire over de rassenproblemen in Brixton (Londen). 12.10 Terugblik 12.25 Kirche in Not. Reportage over de situatie van de katholieke kerk in Tsjechoslowakije. 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Videotext fur alle 16.05 Journaal 16.10Auf die Platze, fertig, arbeits- los! Film van Gerhard Wahl waarin Petra, Rene, Susanne en anderen vertellen over hun opgedane ervaringen bij het zoeken naar werk. 16.55 Opening van het Heilige Jaar. Reportage over de opening van het Heilige Jaar door Paus Johannes Paulus II te Rome. WDR 19.30 WWF-Club. Muziek en gesprek- 10.00- 13.15 Programma-overname Duitsland 1 15.40 Videotext fur alle 15.57 Programma-overzicht 16 00 Journaal 16.04 Pinnwand. Activiteitenkalen der voor scholieren. 16.20 Schuier-Express. Jeugdjour naal. 17 00 Journaal 17 08 Tele-lllustrierte. Gevarieerd programma met als gasten: Ireen Indra, Ina Deter en haar band. Aansluitend: Journaal. 18.00 Brigitte und ihr Koch. „Het garneren van gerechten". Culi nair magazine. 18.20 Western von gestern. Western uit de oude doos met John Wayne, Eluanor Hunt e.a.: In Yuma City komt men tot de ontdekking dat er onder de stad een goudader ligt. Alle vooraanstaande burgers van de stad groeperen zich om de anderen met terreur en geweld te verjagen... 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Auslandsjournal. Buitenlandse reportages. 20.15 Derrick. „De geheimen van een nacht". Duitse politieserie met Horst Tapped, Fritz Wepper e.a.: In een voorstad van Mun- chen is een moord gepleegd. Hoofdinspecteur Derrick en in specteur Klein trekken onmid dellijk naar de plaats van de misdaad. In de slaapkamer ligt Albert Vrings doodgeschoten voor zijn bed. Vermoedelijk gaat het om een moord uit jaloezie. 21.15 Heut' lassen wir die Puppen tanzen. Reportage naar aanlei ding van de nieuwe Muppet- film „Het donkere kristal". 22.00 Journaal 22.20 Aspekte. Cultureel magazine. 22.50 Sport am Freitag 23.201 will, I will... for now. „Na, Liebling, wie war's mit uns". Amerikaanse speelfilm (1976) van Norman Panama met El liott Gould, Diane Keaton, Paul Sorvino e.a 01.05 Journaal Monte Walsh Ned. 2. 23.30 uur De uitvinding van het prikkeldraad heeft er mét de spoorwegaanleg veel toe bijdragen, dat het legendarische wilde westen in het zicht van de twintigste eeuw snel een heel ander karakter kreeg. Voorbij waren de gouden tijden van de cowboys. Nu men een goedkopere methode had om de koebeesten bij elkaar te hou den. was er weinig vraag meer naar veedrijvers, die dus voortaan, als zij zichzelf niet tot veedief of bankrover omschoolden, de hand moesten op houden. Deze ontwikkeling is het thema van de TROS-nachtfilm „Monte Walsh", een wat melancholiek uitgevallen western, naar een boek van Jack Schaefer, waarmee de cameraman van „Rosemary's Baby" en „Bul litt". William Fraker. in 1970 een uitstekend regiedebuut maakte Er is nóg een reden om voor zijn eerste film wat nachtrust in te ruilen: Lee Marvin speelt een van zijn beste rollen als door de wol geverfde cow- boy-op-jaren, die ervaart dat zijn tijd voorbij is, zoals ook zijn vroegere vriendin Martine (Jeanne Moreau), een saloon-hoertje, maar moeilijk meer aan de slag kan komen. Monte Walsh (Marvin) en zijn kame raad Chet Rollins (Jack Palance nu eens niet in een boevenrol) vinden weliswaar werk op een ranch bij het stadje Harmony, maar dat is een onzeker bestaan. Chet besluit dan ook de eenzame weduwe te huwen, die hy al lang het hof maakte en wordt winkelier. Wash zelf voelt zich zo hulpeloos in een wereld die hij niet meer begrijpt, dat hij overweegt ook maar te trouwen (met Martine i en een dikke streep te zetten onder zijn vrijbuitersleven. Zo ver komt het echter niet Derrick ned. 2, 20.20 uur Bij de TROS vanavond weer een aflevering uit de sene „Derrick". Hoofdinspecteur Derrick (Horst Tappert) wordt ditmaal geconfron teerd met dc moord op boekhouder Mahler. Mahler werd vermoord op het kantoor van zijn werkgever, de financieel expert Hollerer. Deze is van mening dat hijzelf het slachtof fer had moeten zijn en dat de moor denaar zich dus heeft vergist. Martin Schledom, een toevallig aanwezige klant van Hollerer verklaart in de voorkamer van het kantoor drie schoten te hebben gehoord. Derrick maakt dankbaar gebruik van de bereidwillige medewerking van Schledorn. Maar om een of andere reden ziet Schledom plots van ver dere medewerking af Derrick staat voor een raadsel. Achter het nieuws NED. 1, 22.50 uur Deze korte uitzending van 'Achter het nieuws' is geheel gewijd aan de Beeldend Kunstenaars Regeling iBKRi. Er zullen een voor- en een te genstander aan het woord komen In het programma 'Tv-privé' (Nederland-2, 21.20 uun geeft Henk van der Meijden onder meer een feestje voor de medewerkers aan de tv-serie 'De Weg dat muzikaal zal worden opgeluisterd door de Franse pianist Richard Clay- derman. Op de foto vlnr Van der Meijden, Anne-Will Blankers, Kitty Janssen en Clayderman. WA CHTEN IS OP NOTA HILVERSUM (GPD) Door woordvoerders van de verschillende omroepen is met grote terughoudendheid gereageerd op de uitgelekte concept-medianota van minister Brinkman van wvc. Dit vooral omdat niemand bij de omroep nog in het bezit is van een exemplaar van deze nota. en de verschillende publikaties erover elkaar op diverse punten tegenspreken. Desondanks was een voorzichtig optimisme te noleren over de voornemens van de bewindsman. Een woordvoerder van de Tros zei verschillende dingen terug te vinden die de Tros zelf in een nota aan de minister heeft voorgesteld. Een apart derde net met culturele programma's, zoals is voorgesteld door de Weten schappelijke Raad voor het Regerings beleid. is tot grote opluchting van de Tros niet doorgedrongen tot de plan nen van de minister. De in het vooruitzicht gestelde zend tijduitbreiding van zes uur per week in oktober 1984 en 14 uur in 1985 stemt de Tros ook tot tevredenheid. Ook het toestaan van STER-blokken los van de journaals is de Tros welkom. Veronica-directeur Rob Out noemt de plannen van de minister fantastisch, zij het dat Veronica in de toekomst toch een voorstander is van een apart corns mercieel net voor de Avro, de Tros en Veronica en een ander net voor de overige omroepen. De inmenging van de overheid, door via percentages een bepaalde verdeling van soorten pro gramma's voor te schrijven, gaat Vero nica te ver. Avro-voorzitter Wallis de Vries wilde kwijt, ingenomen te zijn met het idee van omroepverkiezingen in de vorm waarin de minister deze voorstelt. „Dat ligt een beetje op onze lijn", aldus de Avro-voorzitter. Minder blij is de Avro met de voorstellen omroepen te binden aan strakkere lijnen met betrekking tot de hoeveelheid uit te zenden pro gramma's in bepaalde categorieën. KRO-voorzitter Schmitz noemde, eveneens met alle voorbehoud, het plan om collectieve abonnee-tv vooral een zaak van de omroep te laten zijn HILVERSUM (GPD) Ten minste zes landen hebben zich formeel bereid verklaard deel te nemen aan het ver zorgen van Europese televisie via de L-sat, de Europese communicatiesa telliet die in 1986 in werking moet treden. Daarmee is een stevige basis ontstaan voor een permanent Euro pees programma via de satelliet, waar vorig jaar voor het eerst mee geëxperi menteerd is. De landen die nu officieel hun mede werking aan het L-sat-project van de European Broadcasting Union (EBU) hebben gegeven, zijn de Bondsrepu bliek Duitsland, Italië, Zwitserland, Finland, Zweden en Nederland. Op korte termijn zullen waarschijnlijk ook België, Griekenland en Spanje hun officiële medewerking bekendmaken. Kleine komedie blijft AMSTERDAM (ANP) Het voortbe staan van de Kleine Komedie, het oudste theater van Amsterdam is ver zekerd. Met 23 tegen 22 stemmen heeft de hoofdstedelijke gemeenteraad don derdag besloten het theater dit jaar en de komende jaren subsidie te verle nen. een goed voorstel. Bij het toelaten van het bedrijfsleven op de kabel waar het individuele abonnee-tv betreft, maakte Schmitz de kanttekening dat er wel voor gezorgd moet worden dat bepaal de onderwerpen in ieder geval op de open netten kunnen worden uitgezon den: „Wanneer bijvoorbeeld de uitzen drechten van de Olympische Spelen uitsluitend naar een commerciële orga nisatie zouden gaan en deze dus niet op het open net vertoond kunnen worden, zou dat een zeer slechte zaak zyn", aldus Schmitz. Een woordvoerder van de VPRO wilde slechts kwijt het plan, om via de accept-girokaart van de kijk- en luis tergelden de populariteit van omroe pen te meten, krankzinnig te vinden. Een woordvoerder van de Vara wilde slechts kwijt dat het „er niet slecht uit ziet", maar kon verder alleen meede len dat het bestuur op korte termijn over de uitgelekte plannen zou verga deren. Woordvoerders van de NCRV, de Nos en de EO waren gisteren nog niet in staat op de uitgelekte mediano ta te reageren. LONDEN (UPI) De Amerikaanse country-zangeres Dolly Porton (36) in opperbeste stemming kort na haar aankomst in Londen. Dolly, met haar liedje 'I will always love you' hoog genoteerd in de hitlijsten, maakt een tournee door Europa. Begrijp me goed: niemand dwingt u om de komende da gen ftot en met maandag, van 11 tot 21 uur, zondag van 12 tot 21 uur) van heinde en ver naar de Nieuwe Kerk op de Dam in Am sterdam te trekken om daar De Zondagsschilders te gaan zien. Het kost u nog drie gulden ook. Dat is weliswaar de helft van de zes gulden die de grote Kunstma nifestatie van de galeries kostte en waar desondanks 22.000 mensen in vijf dagen tijd op af kwamen, maar u hebt uw reiskosten ook nog, dus als u met z'n tweeen gaat bespaart u, als u thuisblijft, alles bij elkaar toch zeker een bedrag waarvoor u in deze boekenweek een mooie Salamanderpocket kunt kopen. En toch... en toch Ik zou het doen als ik u was.' Er hangen meer dan zeshonderd schilderijen, van driehonderdder tig schilders en schilderessen (want iedereen mocht twee schil derijen inleveren rond het thema ,f)icht bij huis"), en ik kan u met de hand op het hart verzekeren dat ze lang niet allemaal even mooi zijn. Er zijn verrassend mooie bij, en verrassend goede, en verrassend gekunde, maar er zijn ook veel onbeholpen, onhandige, half ge lukte en zowaar ook enkele foeile lijke schilderijen bij, maar daar TRIJFEL Nico Scheepmaker moet u niet over vallen. Integen deel. Dat hoort erbij, dat is juist de charme van de zondagsschilders. Zij zijn de joggers onder de atleten, hun grootheid schuilt juist in het feit dat zij iets doen wat zij eigen lijk niet kunnen maar bezig zijn stap voor stap te veroveren. Iedere deelnemer of deelneemster (orga nisatrice Titia Vrielink had de indruk dat de man-vrouw verhouding fifty-fifty is, maar dat er meer ouderen dan jongeren deelnemen) was verzocht op een velletje A4 te vertellen wanneer en ivaarom zij met schilderen waren begonnen, wat om te beginnen al heel wat telefoontjes opleverde van mensen die wilden weten waar je dat A4-papier kon kopen. Want het leven zit vol geheimtaal. Ik heb een paar antwoorden voor u over geschreven: „Het werken met kleur vind ik heerlijk. Ik schilder ter plaatse, rechtstreeks op het doek, sinds 1970". (Brigit Hofstede uit Alk maar). „Op een gegeven moment, ergens in 1981, begonnen de reprodukties aan de muur mijn vriendin en mij ontzettend te vervelen. We besloten ze te vervangen door originele schilderijen. Geld om schilderijen aan te schaffen bezaten (en bezit ten) we niet. Noodgedwongen be sloot ik ze zelf maar te schilderen, en ik had er lol in!". (Eppo Smith uit Utrecht). „Doe maar eens alleen dat waar je zin in hebt, luidde het advies van de huisarts in het voorjaar van 1980. Het plotselinge stoppen met roken bracht een grote mate van onevenwichtigheid en depressies met zich mee: toen bracht het schilderen uitkomst. Na het werk in de boekhandel kruipt VISAL (pseudoniem) achter zijn ezel en hij komt er 's nachts niet vóór drie uur weer vandaan. Maar om zeven uur die ochtend is hij uitgeslapen en ontspannen en hij is weer op tijd in de boekhandel". (Eelco Veldhuysen in IJsselstein). „Vroeger zat mijn vader aan tafel altijd soep te lepelen, terwijl hij onverstoorbaar naar de tegen overliggende muur keek. Daar hing het schilderij waar hij de hele dag mee bezig was. Het ganse huis zat vol spijkers en gaten. Steeds hing daar een ander schilderij Als hij vóór het einde van de maaltijd alweer in zijn atelier verdwenen was. dacht ik vaak: ,J)at over komt mij later nooit". Al mijn vrije tijd vul ik nu fanatiek met schilde ren". (André Zentveld uit Harme ien). Aanwezigheid Maar niet alleen als remedie tegen reprodukties en het stoppen met roken is men begonnen met schil deren. Pensionering is een belang rijke aanleiding, eenzaamheid („om de eenzaamheid op te van gen" schreef mevrouw W. de Vries- van Lente die op haar 65e begon), werkloosheid, op aanraden van de psychiater („om tot rust te komen" en „om te voorkomen dat ik een gesloten bang mens zou worden"), maar ook, met hernieuwde levens moed, „na een hartklepoperatie". „De Zondagsschilders" is een kijk en leestentoonstelling tegelijk. Professionele schilders, zoals ice die de week tevoren in de Nieuwe Kerk konden zien, bewonder je of wijsje af. De zondagsschilders kun je ook bewonderen, maar afwijzen is er niet bij, dat komt zelfs niet „im Frage": je houdt van ze met al hun feilen en makken. Ze doen het dan toch maar. Vergeet niet dat het doek leeg was', zo leeg als een woestijn, voordat zij hun eerste penseelstreek erop zetten Êen al wat oudere zondagsschilder, die pas twee jaar beïig was en toch al heel aardige landschappen maak te, keek naar een schilderij van een collega die met gedurfd per spectief een zittende man had ge schilderd, en hij wist, hij begreep, meer dan welke passieve kunstlief hebber ook, wat die ander ge waagd had door zijn schilderij zó op te zetten. Dat te durven! Hoe lang zou het duren voordat hij dat óók zo zou durven, vroeg hij zich af. In de zojuist bij Van Gennep ver schenen bundel Moderne Poolse verhalen" staat een mooi verhaal' van Jan Jozef Szczepanski over de Poolse naieve schilder Nikifor. Wat Szczepanski over Nikifor schrijft, hebben ook deze zondagsschilders in de Nieuwe Kerk gedaan: zij hebben deelgenomen aan het werk van de schepping, er zelf iets aan toegevoegd, al is het maar een nietig deeltje. Zij hebben in hun schilderijen hun verwondering, hun enthousiasme, hun AANWE ZIGHEID uitgedrukt! Toonder studio's rsllMA &EAADEM'. Ki)K,EEN HOU- W£EL,££M SGM£P...££M OUDE IAND-1 KMRr. - - WAAR DOET* DAF JÊ AAM Door Carsten Graabaak Onder auspiciën van hei Nederlands Antiquairs Genootschap 26 maart t/m 4 april. 14 - 22 uur. zondags, goede vrijdag en paasdagen 11 -18 uur. Chasséveld. TeL 076-222888. Breda, Holland RAN ÖCHRIOF ik TOCH DAT U WEI6EKT ZICH UIT "IB 6PREKEN CWEK UW PRIVÉ- LEVEN HILVERSUM-1 Zaterdag 26 maart NOS: nieuws op elk heel uur. VARA: 7.02 Hallo hier Hilversum; 10.30 Wie in 't Nederlands wil zingen; 11.03 Z.I. HILVERSUM-2 12.03 Nu hoor ik het ook; 13.06 Echo. 13.16 The Complet; 15.03 De werkers van het vijftiende uur: 15.30 Huilen met de wolven isloti; 16 02 Op de valreep; 17.53 Marktberichten, 17.55 Mededelin gen; 18 06 Echo; 18 15 Kruispunt- interview iRKKi. 18.20 Punt uit; 19.30 Man en paard; 20.03 Country time; 21 02 Nine o'clock jazz; 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VOO 00 02-07.00 Veronica's oh wat een nacht. Nieuws: 7.00, 7.30. 8.00, 8.30, 9.30,10.30, 11.30, 12.30, 13.00. 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.00, 20.00. 22.30, 23.55. 5.45 KNMI. VPRO: 7.10 Gymnastiek; 7.20 Radionieuwsdienst VPRO. NOS: 9 05 Gymnastiek; 9.15 Werkbank. 9.24 Waterstanden. VPRO: 9.33 De Rotter damse haven. 10.45 Overheidsvoorlich ting. AVRO-VARA: 11.00 Nederlandse schoolradio. NOS: 11.33 Homono. Zaterdag 26 maart NOS: nieuws om 7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.30, 10.30. 11.30, 12.30, 13.00, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.00, 20.00, 22.30, 23.55 uur. KNMI: 5 45 Het weer etc TROS: 7 10 Gymnastiek; 7.20 Rol- lebolleradio; 7.35 Aktua; 8.11 Sport na sport; 8.33 Toeraktua. NOS: 9.05 Gymnastiek; 9.15 Voor blinden en slechtzienden; 9.24 Waterstanden. TROS: 9 33 Bosboom en Bekooy; 11.33 Documentaire. NOS: 11.56 Open School-VAR A-TROS Zaterdag 26 maart NOS: nieuws op elk heel uur. NCRV: 7.02 Pop non stop; 7.30 Rabarbara; 8.03 Popfrisser; 9.03 Gospel-Rock; 10.03 Popstation; 11.03 Popsjop. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 VOO: 12.03 Enk de Zwart; 13.30 Tippa- rade; 15.03 Top 40. NOS: 18.04 De Avondspits. VOO: 19.02 Bart van Leeu wen; 21.02 Mono; 22.02-24.00 Count- Down Caf/. 12.00 Een uur met Hans Mondt, 13.05 Veronica Klassiek. VPRO: 14.30-17.00 Muziek op vier. Van 17.00 tot 20.00 overname programma Hilversum 2. NOS: 20.00 Europees concertpodium; 21.50-23.00 'Intensive care'. Zaterdag 26 maart NOS: nieuws om 7.00. 8.00 en 13 00. AVRO: 7.02 Septiem; 8.05 Op een klem stationnetje; 9.00 In de kaart gespeeld; 10.30 Concerto Mattinale.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2