P Winkeliers moeten op weg naar gezamenlijke verkoopbevordering WEEK AANBIEDING Irish coffee taarl6,95 Bananensoezen 3stuks 2,98 Knip witbrood 890 gr. 1,89 VAN STRIEN'S BAKKERIJ B.V.: VISTO WALSTRA AT 41 C KLASSE-KEUKENS 'BAKKER JAN' u Wissel Zeeuws-Vlaanderen FASSAERT BOUWSTOFFEN COMMERCIEEL ADJUNCT-DIRECTEUR MVKM: Een dag zonder krant is een kip zonder kop. SUPERCEL-MATRASSEN WOENSDAG 23 MAART 1983 Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze trouwe werknemer, de heer PETRUS DE GREVE gedurende 32 jaren in trouwe dienst te zijn geweest Onze gedachten gaan vooral uit naar zijn vrouw Octavia. Aannemersbedrijf C. de Putter en zoon IJzendijke, 22 maart 1983 81tJpstraat 22 Hij hield van ons. wij hielden van hem en velen met ons. Veel te vroeg ging van ons heen op de leeftijd van 51 jaar WILLY TRIEST Dirk en Kitty Triest Ema Cortvriendt-de Vos Familie Triest Koewacht, 22 maart 1983 Emmabaan 60 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 26 maart a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de teraardebestelling op de begraaf plaats te Hulst. Samenkomst aan de kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de uitvaartdienst in de kerk. Op vrijdagavond om 19.00 uur zal een gebeds dienst plaatshebben in bovengenoemde kerk. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid in het hart en met dankbaar heid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan na voorzien te zijn van het H. Oliesel mijn lieve man, schoon zoon. broer, schoonbroer, oom en neef de heer PETRUS JOHANNES DE GREVE echtgenoot van mevrouw Octavia Amelia Roets geboren te IJzendijke, 31 augustus 1927 en overleden te Waterlandkerkje 22 maart 1983. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe gebeden aan. IJzendijke: O. A. de Greve-Roets Breskens: J. L. F. Roets familie De Greve familie Roets 4508 PB Waterlandkerkje Turkije 3, 22 maart 1983 De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 25 maart a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O. L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.-K. kerkhof aldaar. De gebedsdienst zal plaatsvinden op donderdag avond 24 maart a.s. om 19.00 uur in bovenge noemde kerk, waarna bezoek aan het mortua rium van het St.-Antoniusziekenhuis te Oost burg waar onze dierbare overledene is opge baard. Bezoek aldaar van 19.45 tot 20.15 uur. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor uw blijk van medeleven, na het onverwacht heengaan van mijn lieve vrouw, moeder en oma IRMA PH. ADAM echtgenote van Clement de Pré betuigen wij u onze oprechte dank. Biervliet, maart 1983. C. de Pré kinderen en kleinkinderen HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de wet algemene bepalingen milieuhygië ne. ter openbare kennis dat door hen op 22 maart 1983 aan de heer P. Roose. Langeweg 10 te Hoek een vergunning ingevolge de hinderwet onder voorwaarden is verleend voor het oprichten en in werking hebben van een groenverzorgings- an nex agrarisch loonbedrijf op het perceel plaatse lijk bekend Langeweg 10, Hoek kadastraal be kend gemeente Hoek, sectie K, nummer(s) 203 en 204. De beschikking en andere ter zake zijnde stuk ken liggen vanaf heden ter inzage ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, en wel tot 23 april 1983 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden verzocht daarvan voor af mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). De aandacht wordt er op gevestigd, dat ter zake van de onderhavige beschikking tot 23 april 1983 beroep openstaat bij de kroon voor: a. de aanvra ger: b. de betroken adviseurs; c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22. tweede lid, of 28 eerste lid onder c. van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben in gebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om overeenkomstig de onder c. vermel de artikelen bezwaren in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht te worden aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de raad van state, afdeling voor de gechillen van bestuur, Binnenhof 1. 2513 AA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1. de beschikking van kracht wordt na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de wet op de raad van state een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening; 2. een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening gericht moet worden aan de voor zitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de raad van state; 3. de beschikking niet van kracht wordt voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Temeuzen, 23 maart 1983. Burgemeester en wethouders van Temeuzen, C. Ockeloen, burgemeester. A J. van Pagee, secretaris. GEMEENTE HONTENISSE Art. 19 van de wet op de ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Hontenisse maken bekend dat zij voornemens zijn, in afwij king van de bestemmingsplannen Hengstdijk en Landelijke Bebouwingsconcentraties, met toe passing van artikel 19 van de wet op de ruimtelij ke ordening, vergunning te verlenen voor: a. de bouw van drie woningen aan de Norbertij nenstraat te Hengstdijk door de Regionale Zeeuwsch-Vlaamse Woningbouwvereniging; b.. de bouw van een woning door de heer J. E. P. van Driessche, Anjerstraat 58 te Kloosterzan- de aan-de Catheljjneweg te Kuitaart. De bouwplannen zijn in strijd met de bestem mingsplannen waarin zij zijn geprojekteerd. De plannen en de daarbij behorende tekeningen liggen met ingang van 24 maart tot en met 6 april 1983 voor een ieder ter inzage. Een ieder die bezwaar heeft tegen deze plannen kan gedurende bovengenoemde termijn bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders van Hontenisse, Postbus 20, 4587 ZG Kloosterzande. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, Mr. M. Somers, de burgemeester. SLAPELOZE NACHTEN DOOR EEN KEUKEN? KOM NOU! Wij zijn al jaren gespecialiseerd in keukens. - waar u vooral op moet letten; - kwaliteit - deskundige plaatsing - garantie - service en onderhoud Voor ons zijn dit vanzelfsprekende zaken. Daarom leveren wij 'Keiler'- en 'K.&M.-keuken'. Perfekte merkkeukens, gemaakt in mo derne fabrieken, die dan ook voor 100% achter hun produkten staan. Kom onze nieuwste modellen bekijken; wij geven nog steeds hoge echte kortingen op de catalogusprijs, Wij zijn daarom zeker niet duurder dan in België. Vraag een complete prijsopgave. Vergelijk, en trek dan pas uw conclusie! Wij geven 5 jaar schriftelijke garantie. ■ii al maar dan 70 jaar aan begrip voor kwaliteit an garantie. AbsdaalMweg 19, Huist, tel. 01140-12455. Magazijn open: maandag t/m vrijdag 8-17 u zaterdag 8-12 uur Toonzaal open: maandag t/m vrijdag 8-17 uur zatordag an zondag 14-17 uur SLUIS - „Gezamenlijke verkoop bevordering. Sluis moet als één blok naar buiten treden. De consument moet niet meer gelokt worden, de con sument moet gekocht worden. Sluis moet er uit springen als eeu idioot". Met woorden van deze strekking riep de heer W. J. Perquin, commercieel ad junct-directeur van de Maatschappij Verkoopbevordering Midden- en Kleinbedrijf (MVMK) de Sluisse mid- 'Lotje' in Oostburg houdt thema-avond OOSTBURG - Het vrouwencontact "Lotje' in Oostburg houdt donderdag 24 maart een thema-avond over 'Als vrou wen dromen over vakantie'. Het gaat over als vrouwen alleen op vakantie gaan. In het programma wordt gebruik gemaakt van een muurkrant, er wordt gediscussieerd in kleine groepen, er wordt een rollenspel gespeeld en boven dien is er informatiemateriaal. De avond begint om acht uur in Nieuw- straat 6 boven in Oostburg. Veel winstpunten concours in Axel AXEL Vanwege het grote aantal deelnemers is de rubriek B-pony's tijdens het zaterdag door de landelijke rijvereniging en ponyclub Graeve Jan gehouden indoordressuurwedstiijd voor de paarden en de pony's uit Zeeuwsch-Vlaanderen gesplitst in twee rubrieken. Beide groepen deden het in manege Margrette niet voor elkaar onder, zodat de juryleden in de loop van de middag zo'n twaalf winst punten hadden toegekend, met als toppers Jeanine Tazelaar met Mary van de Zwinruiters en Anja Verbiest met Promise van de Kleppertjes. Ook de paarden leverden goede presta ties. Dat leverde zelfs dertien winst punten op. Winnares werd Anja v. Heese met Vainqueur 2 van Luctor et Emergo. Uitslagen: pony's klasse B. eerste groep: 1 Anja Verbiest, Promise, Kleppertjes 130 pnt; 2 Petra Herman, Palmer, Kleppertjes 126 pnt; 3 Karrie de Moor. Robert Jan, Luctor et Emergo 124 pnt. Pony's klasse B, tweede groep: Jeanine Tazelaar Mary, Zwinruiters 132 pnt; 2 Carin Tazelaar, Mary, Zwinruiters 129 pnt; 3 Miphael Jones. Summertime, Zwinruiters 122 pnt. Paarden klasse B: 1 Anja v, Heese, Vainqueur 2, Luctor et Emer go 128 pnt, 2 Saskia Hamellnk. Rasja, Zwin ruiters 127 pnt; 3 Anja Meertens. Ulaan, Haringruiters 127 pnt. denstand op de terugloop van de ver koopcijfers een halt toe te roepen. Hij deed deze oproep dinsdagavond tij dens een drukbezochte informatie avond over de op te richten Sluisse promotiestichting. Een collectief promotiebeleid moet vol gens Perquin steunen op een goed be stuur. een vaste jaarplanning en een goede financiering van de gezamenlijke activiteiten. Als één van de drie ge noemde 'pijlers' ontbreekt dan kan men beter zijn geld voor promotie in de kassa laten. Het draait allemaal om kassa-ping, of zoals Perquin zei kassa- piep. waarmee hij doelde op de moder ne electronische kassa's. „In Oostburg a 9 e o Terneuzen, Noordstraat 79, tel. 01150-19817 hebben ze me al kassa-ping gedoopt. Maar laten we eerlijk zijn, daar draait het toch om", zei de MVMK-adjunct- directeur. Met een vlammend betoog over geza menlijke verkoopbevordering hield hjj de middenstanders een hele reeks as pecten voor. variërend van publiek- analyse tot publicitaire activiteiten. Hij zei onder meer: „Vergroot uw attractie- waarde. Buiten de ligging van Sluis uit ligt immers een enorm recreatief ge bied. U moet uitzoeken hoe u het Vlaamse publiek naar Sluis kunt krij gen". Nadruk Vrouwengilde Hulst bezoekt opera Gent HULSTVrijdag 25 maart brengen de leden van het Katholiek Vrouwengilde Hulst een bezoek aan de Koninklijke Opera in Gent (B). De opera begint om 19.30 uur. de bus vertrekt in Heikant bij garage Maes om 18.00 uur. Echtpaar in Hulst 50 jaar getrouwd HULST Het echtpaar H. de Bruyn- van der Kelen, uit Hulst, vierde dins dag, het vijftigjarig huwelijksfeest. De feestelijke dag begon met een eucharis tieviering in de Basiliek in Hulst, die muzikaal werd opgeluisterd door het Hulster bejaardenkoor onder leiding van de heer P. de Pundert. Het feest werd in de huiselijke kring gevierd. Daar mocht het gouden paar naast de gebruikelijke felicitaties ook veel bloe men en cadeaus in ontvangst nemen. Attenties waren er van de gemeente Hulst en de afdeling Hulst van de bond van ouderen. Druk tijdenprogram- ma voor jeugdcircus Hulst HULST Het Hulster jeugdcircus 'Reinardi' gaat drukket ijden tege moet. Na de voorbije weken optredens te hebben verzorgd in Heikant, Hoek en Aardenburg, staan er de komende maanden opnieuw verschillende optre dens op het programma. Woensdag 6 april zijn de Hulsteijeugdacrobaten te zien in Vlissingen terwijl zaterdag 30 april 'Reinardi' te zien is in Spui. Op 5 mei volgt een optreden in Oud- Beierland. Perquin legde sterk de nadruk op het collectieve optreden van de winke liers. „De tijd is er inmiddels naar om de handen nu eens vast in elkaar te slaan. Concurreren tegen de beste dingsnorm en de mobiliteit van de con sument in plaats van onderling con curreren, dat is het devies", aldus Per quin. Opnieuw granaten gevonden in Eede en Breskens BRESKENS - Bij de zoekactie naar oorlogsmateriaal door de duik- en de- monteerploeg uit Den Helder in de Bos- kreek te Breskens is maandag een veer tig-millimeter-granaat gevonden. Een zelfde granaat werd dinsdag boven ge haald. In Eede werd dinsdag aan de Brieversstraat een granaat gevonden met een lengte van veertig centimeter en een breedte van acht centimeter. Rommelmarkt show band in Kloosterzande KLOOSTERZANDE Showband en het majorettenpeloton 'Kloortje' uit Kloosterzande houdt zaterdag 26 en zondag 27 maart een rommelmarkt in het clubgebouw nabij het zwembad in Kloosterzande. Omdat dit jaar de rom melmarkt voor de tiende keer wordt gehouden, krijgt het geheel een feeste lijk tintje. Op de fancy-fair zijn dan ook veel extra prijzen te winnen. Zondag avond om 19.30 uur wordt de uitslag van de loterij bekendgemaakt. Zowel zaterdag als zondag is de rommel markt geopend van 10.00 tot 22.00 uur. Ztjn woorden leken bU de ondernemers goed ontvangen te worden. Uit reacties- bleek dat men er terdege van overtuigd was dat er gezamenlijk moet worden opgetreden. De oprichting van een stichting voor collectieve promotie werd als een noodzaak ervaren. De defi nitieve beslissing werd ondanks een voorstel uit het publiek nog niet aange nomen. Eerst moet er overleg met de op de avond niet aanwezige winkeliers plaatsvinden. Wel werd er een voorlopig activiteiten programma voor 1983 rondgedeeld, waar een extra jaarlijkse bijdrage van de ondernemers van vijfhonderd gul den voor wordt gevraagd. Burgemees ter Asselbergs stelde vast dat het in het verleden allemaal te gemakkelijk ge gaan is. De Belgen kwamen toch weL Vorig jaar is dat hard omgeslagen. Sluis is volgens de burgemeester de stad in Nederland met de grootste overbewin- keling ten opzichte van de eigen bevol king. Gezien de huidige situatie zal er een collectief blok moeten worden ge vormd dat zich ook ln Vlaanderen pre senteert. EHBO-diploma's voor Clingse jeugd CLINGE - Woensdagavond zullen 35 leerlingen van de lagere school Sint Bernardus uit Clinge net certificaat Jeugd EHBO-A ontvangen. Dit is voor de eerste maal in Clinge dat een derge lijke EHBO-cursus aan jeugdigen is ge geven. De uitreiking zal plaats vinden in de aula van de Clingse lagere school. Verder zal de heer Bertram van de Clingse EHBO nog een uiteenzetting geven over het hoe en waarom van jeugd-EHBO. De uitreiking begint om halfacht. Plattelandsvrouwen Sluis waren bijeen SLUIS De afdeling Sluis van de Nederlandse bond van plattelands vrouwen hield een bijeenkomst in Bon Appetit in Sluis. De heer P. Z. van den Heuvel uit Temeuzen hield een inlei ding met dia's over de bovenwindse eilanden. Er waren ongeveer vijftig leden aanwezig. Dames Team Tennis naar beslissing TERNEUZEN Vandaag (woensdag) valt in de Ador-tennishal in De Braak man de beslissing in het Dames Team Tennis (DTT) waarin een groot aantal ploegen een winter lang een competi tie gehouden heeft. Team Amersbeek verdedigt in de af sluitende wedstrijdreeks de titel die het in het zeisoen 1981-'82 wist te behalen Deze damesformatie komt in het beslissende duel om de eerste plaats uit tegen team Baarends. Om de derde en vierde plaats wordt strijd geleverd tussen de teams van Animo en Verplanke. De wedstrijden in De Braakman beginnen om 9 uur. Om elf uur is de nieuwe kampioen bekend. Feestavond Hulster buurtvereniging HULST De Hulster buurtvereniging 'De Statie' heeft in de maand april weer enkele activiteiten op het programma staan. Vrijdag 8 april is er voor de bouwers aan de'carnavalswagen een feestavond in zaal't Ros Beyaart' in Hulst. Na een diner volgt een dans- en feestavond die muzikaal wordt opge luisterd door de boerenkapel van 'De Statie', de 'Barelen'. De feestavond begint om 19.30 uur. Zaterdag 30 april 'Koninginnedag', houdt de Hulster buurtvereniging een fietsenrally. In schrijven vanaf 13.00 uur in zaal 'De Eendracht'. VLISSINGEN - Tel. 01184-16491 Onze aktiviteiten liggen op het volgende vlak. Wij maken in elke gewenste maat en leveren tegen de grossiersprijs, direct aan de particulier Op onze matrassen SG35 en SG40 in 14 cm dik GEVEN wij 10 JAAR SCHRIFTELIJKE GARANTIE Alle maten uit voorraad leverbaar. Buitengewone maten in drie dagen gereed. Daarnaast maken wij ook BOOT-, CARAVAN- EN BANKSTELKUSSENS op elke gewenste maat Ook stofferen wij uw oude kussens opnieuw met originele meubelstoffen Verder verkoop van DRAKA polyether op maai gesneden SG35; meubelstoffen; skaileder etc. tegen zeer scherpe konkurrerende pnizen Kortom een naam om te ONTHOUDEN en beter nog om'te noteren op de kalender b v GEEN KOOPA VOND gemeente a. Het openlucht 'Scheldebad' zal voor het sei zoen 1983 op donderdag 12 mei aanstaande om 10.00 uur voor het publiek worden geopend en op zondag 4 september 1983 worden geslo ten. De openingstijden voor het publiek luiden als volgt: maandag Urn vrijdag van 09.00-19.00 uur zaterdag van 10.00-18.00 uur zondag van 13.00-18.00 uur b. Het verwarmde openluchtzwembad te Zaam- slag zal voor het seizoen 1983 op maandag 2 mei aanstaande om 13.00 uur voor het publiek worden geopend op zondag 11 september 1983 worden gesloten. De openingstijden voor het publiek luiden als volgt: maandag t/m vrijdag van 13.00-19.00 uur zaterdag van 10.00-18.00 urn- zondag van 13.00-18.00 urn- Tijdens de schoolvakantie zal dit zwembad van maandag t/m vrijdag geopend zijn van 10.00-19.00 uur. Gedurende de seizoenopenstelling van het open lucht 'Scheldebad' zal het overdekt zwembad 'de Honte' op de woensdagmiddagen en tijdens de weekeinden gesloten zijn. Evenals vorig jaar zal tijdens slechte weersom standigheden gedurende de weekeinden het openlucht 'Scheldebad' worden gesloten en het overdekte zwembad 'de Honte' worden geopend. In dat geval zullen de openingstijden gelijk zfjn aan die van het Scheldebad. Een en ander zal in een zo vroeg mogelijk stadium worden bekendge maakt bij het openlucht 'Scheldebad'. Alleen de seizoenabonnementen alsmede de 10 ba- denkaarten voor de openluchtzwembaden zul len bij een dergelijke vervangende regeling geldig zijn voor de toegang tot het overdekt zwembad 'de Honte'. De overige badgasten dienen de voor het overdekt zwembad 'de Honte' normaal gel dende tarieven te betalen. Voor de seizoenabonnementen zal van 25 april t/m 29 april 1983 een voorverkoop plaatsvinden. Voor deze voorverkoop zullen de kassa's van het openlucht 'Scheldebad' en het openluchtzwem bad te Zaamslag geopend zyn van 10.00-12.00 uur en van 13.00-16.00 uur. In het openluchtzwembad te Zaamslag wordt elementair en eventueel voortgezet zwemonder wijs gegeven. Gegadigden kunnen zich reeds gedurende voorverkoop aan de kassa van het desbetreffende zwembad opgeven. Burgemeester en wethouders van Temeuzen C Ockeloen. burgemeester. A. J van Pagee. sedcretaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 26