Operatie moet stapje terugdoen Meer hoop voor Operatie ondanks twee nederlagen verdiende16' SpUmeM SlOt lïl €6^6 klttS Z^'U/Z ZES KANSHEBBERS TITEL EERSTE KLAS BILJARTEN Periode kampioen in Bevobo kansloos PZC/streek Zaalvoetbal in Oostburg Raeman en Landuyt winnen driedaagse HANDBALSEIZOEN ZIT ER BIJNA OP AAN 'TOP' EN 'STAART' COMPETITIE Cadzand kreeg f i f I f Recreatief volleybal Sas Graauw op weg naar de titel DINSDAG 22 MAART 1983 AXEL - Met nog zes reéle kanshebbers op de titel gaat de finale eerste klas bandstoten van het biljartdistrict Zeeuwsch-Vlaanderen de laatste ronden in. Zaterdag start te in clublokaal café Benelux van de organiserende vereni ging Ed Horemans de subtop uit genoemd district. Hoe dicht dat veld bijeen ligt werd gaandeweg het toernooi duidelijk door de steeds wisselende kopposities. Na elke ronde konden wedstrijdleiders Frans Huntink en Nico Bolleman een andere leider op het bord zetten. Een slijtageslag die na vijf ronden allerminst beslist is. inmiddels vier remises opgeleverd heeft en alle finalisten punten kost te. George Roets, George Mahu en Etienne Waelput hebben in het spektakel zes punten verzameld. Ronny de Waal volgt op één punt, maar is op basis van zijn uitstekende moyenne de meest gevaarlijke outsider. Ook Benny de Waal en Johan Viane zijn nog niet kansloos, al lijken de kansen van Viane alleen in theorie nog te bestaan. De TMW-crack heeft in zijn reeks een paar mindere prestaties gesopt, het gemiddelde kreeg daardoor een geduchte knauw en alleen winstpartijen kunnen Viane nog aan de kop brengen. Zeker is dat een enerverend sluitstuk aan dit kampioen schap komt. vrijdag (vanaf 19.00 uur) en zaterdag (start om 13.30 uur, finale-partij om 20.30 uur) gaat het peloton op de streep af. Vanuit onderstaande tussenstand na vijf ronden: George Roets, BCD: 6-2.38-10; George Mahu, Ons Vermaak: 6-2.32-12; Etienne Waelput, Ed Horemans: 6-2.07-10; Ronny de Waal. KOT T: 5-2.51-24Benny de WaalKOT S VG 5-2.34- 16; Johan Viane. TMW; 5-2.03-12; Ad van de Gazelle, OBV: 4-2.16-15; Aad Hoflman, OBV: 3-2.13-15. TERNEUZEN - Het herenteam van Operatie Oostburg moet in de basketbalcompetitie een stap terug. Tegen Voorwaarts Axel kreeg de ploeg vrijdagavond alle gelegenheid om het derdeklas serschap te behouden. Operatie maakte daar echter geen ge bruik van. weinig ruimte tot combineren. Gevolg 27-15 na een sterke Souburgse opening. Het kon ook moeilijk, in de basis ver schenen vier nieuwe mensen omdat Van de Runstraat, De Jager, Van der Vlught en Van der Meulen om verschil lende redenen afgezegd hadden. De in vallers deden eraan wat ze konden, ble ven in de eerste helft tegen een niet vol uit spelende tegenstander aardig bij (13-20), maar het gebrek aan routine veroorzaakte in de tweede helft toch een groot gat. Voorwaarts nam toen he lemaal het gas van de plank, zag zijn opponent aansluiten bij 35-35, maar had in Dick Busch een man die het in de slotminuut voor Operatie toch 'verziek te'. Zijn laatste schot van de wedstrijd leverde 37-35 winst voor Voorwaarts op, Operatie ligt voorlopig uitgeteld. Scheldesport zonder schutter Nico Des- ypris kan aanmerkelijk minder dan met De Griek in de ploeg. Bij BV Souburg n te gast werd het afstandsschot van Des- ypris in de eerste helft duchtig gemist en onder het bord gaf de tegenstander OOSÏBURG - In de eerste klas van de recreatieve zaalvoetbalcompetitie Oostburg kon de ploeg van Bakkerij Martens zijn reputatie niet waarma ken tegen het op de tweede plaats staande Aers Olie. De ploeg uit Eede werd in het topduel met 6-3 teruggewe zen naar de vierde plaats. In de tweede klas behaalde leider Lotus een krappe 3-2 overwinning op het fel tegenstand biedend Musson. Door deze overwinning is de kloof met Telepost 2 één punt ruimer geworden. Uitslagen: Rabobank 2-Administratief Per soneel 3-5; Chez Rene-Riemens 1-4: Musson- Lotus 2-3; Aers Olie-Bakkerij Martens 6-3 Standen: Eerste klas: Oud Sluis 14-27; Aers Olie 14-22; OBV 14-20; Bakkerij Martens 15- 19; Alheo 14-16; Gl. Shop 13-13; Veteranen 14-13; Leliaert 14-11; De Roode Leeuw 14-9, Van Looy-Groosman 14-7; Rabobank 1 14-6; Telepost 1 14-5 Tweede klas: Lotus 14-25; Telepost 2 14-23; Administratief Personeel 14-21; OLS Breskens 14-18; De Kombuis 14- 17; Riemens 14-16; Musson 14-13; Gemeente Oostburg 14-13; LTS 14-10; Trimclub 14-6; Rabobank 2 14-5; Chez Rene 14-1. Programma: dtnsdag: Van Looy-Groosman- LeliaertAlheo-Oud Sluis; Telepost 2-Vetera- nenDonderdag: Musson-De Kombuis; Trim- club-Gemeente Oostburg; vrijdag: G L. Shop-Rabobank 1; Maandag: LTS-Adm. pers Bakkerij Martens-OBV, Riemens-OLS Breskens; Lotus-Chez Rene, Aers Olie-Oud Sluis. Hengelwedstrijd SAS VAN GENT - De zeehengelvereni- ging van CPC in Sas van Gent hield zaterdag haar eerste viswedstrijd van het seizoen. Er werd gevist tussen het gemaal bij Campen en Ossenisse. De vangst was goed De 21 deelnemers vin gen in totaal bijna tien kilo vis. Er mocht gevist worden met alle soorten aas, behalve zachte krab. De uitslag; 1 Am. Ploegaert; 2 L. d'Hondt, 3 D Holman. 4 mevrouw d'Hondt; 5 R. de Wit gevoerde fastbreaks in de tweede helft gaven echter de doorslag. Jan van Goe- them en Mark Janse haalden daar het maximale rendement uit. Ver voor tijd was de produktie van genoemd duo vol doende voor een rustige uitloop naar de finish: 55-38 winst voor de Hulstenaren. Dames Hetzelfde beeld in de tweede helft, maar in de wedstrijd De Polder-Operatie ge- na 41-23 sloeg bij Scheldesport ineens de vlam in de pan. Vanaf dat moment lag de afwerking van afstand plots wel gericht en ook de combinaties leverden punten op: 43-41. De jacht had echter kennelijk teveel gekost, in de slotminu ten pakte Souburg met een paar goede acties de overwinning: 45-41. BV Hulst II draaide tegen Vossenberg aanvankelijk stroef, liet de score niet aantikken en moest de gastheer bij rust nog naast zich dulden (20-26). Goed uit- EEDE - Het koppel Frans Raeman/ Freddie Landuyt heeft de Eedese rollendriedaagse gewonnen. Dat hadden ze te danken aan hun eer ste plaatsen op de vijfhonderd me ter sprint tijdens de laatste avond. Frans Raeman won in een tijd van 20.28 voor Freddie Landuyt met 20.93 seconden. Het laatste onderdeel van de wie- lerdriedaagse, die gehouden werd in het Hof van Eede en waaraan veertien koppels deelnamen, was de vijftienhonderd meter koppel- koers. Die werd gewonnen door het koppel Rudi Buzeijn, die inviel voor Geert Kools, en Christian Claeys. Op de tweede plaats eindig de het koppel Frans Raeman/Fred- die Landuyt in een tijd van 103.12 en derde was het koppel Clement Bonte/Luuk de Jaeter in 104.95 se conden. Eindstand; 1 Frans Raeman'Fred- die Landuyt (café De Zwaan) 119 pnt; 2 Geert Kools/Christian Claeys (Harold Maas) 116 pnt; 3 Clement Bonte/Luuk de Jaeger (Bennie Gijs) 112 pnt; 4 Eddie Deb- baut/Lucien de Klerk (fa. De Krook) 108 pnt; 5 Niek de Taeye/ Luuk de Poorter (Rabobank) 100 pnt; 6 Stefan Versieck/Herman Ver- schaeve (wielercomm. Eede) 91 pnt; 7 Freddie Verstraete/Rudie Buzeijn (Volvogarage Mureijn) 87 pnt; 8 Adrie Worst, Johan Goedhals (café Cambrines) 87 pnt; 9 Jan de Koeljer/Peter Mabesone (café Tramzicht) 65 pnt; 10 Eric de Cocq Irene de Bruyckere (Frans van Toortelbooml 62 pnt. beurde van alles dat niets met basket bal te maken had. De thuisploeg ging enorm hard het duel ln. slaan, schop pen, hang- en trekwerk deden de partij meer op rugby lijken. In dat beeld zat begrijpelijk weinig fraais, de hardheid van De Polder belette Operatie wel be slissend afstand te nemen. Pas in de laatste minuut trok Miep Scheele de Operatie-ploeg over de streep en Oost burg naar 32-30 winst. De Operatie-reserves deden het tegen koploper Marathon IV aanvankelijk erg verdienstelijk. Er kwam zelfs 6-2 op het bord vooraleer de gasten hun meer dere kwaliteit konden tonen. Met de ge voelige uit-nederlaag nog in het achter hoofd legde Operatie het accent vooral in de verdediging en was 8-20 na een goede eerste helft sterk te noemen. Met Marathon ook in de tweede helft veruit de betere ploeg ging het duel naar 36-14 voor de bezoeksters. Een tweede afgang hadden de Operatie-dames zich echter weten te besparen, mede door het schot van Renée Sanderse. SLUIS - Eeo kleurrijk tafereel was het zaterdagmiddag in de Sluise Vaart, toen omstreeks twee uur 240 kajaks vertrokken voor een vijftien kilometer lange tocht naar Brugge. De start van deze voor de derde keer gehouden race werd gegeven door de voorzitter van de organiserende vereni ging. de Brugse trim- en roeiclubTOS '80. De deelnemers waren afkomstig van diverse verenigingen uit Belgiè. Frankrijk. Engeland en Nederland. Een uit Duitsland afkomstige ploeg had zelfs een kajak voor maar liefst tien man. Zondag was er nog een tocht door de Brugse Reien. OOSTBURG - Het handbalseizoen is voor enkele Zeeuwse ploegen ten ein de, terwijl de overige teams aanstaand weekeinde hun laatste wedstrijd spe len. De opmerkelijkste prestatie lever de dit weekeinde het herenteam van Operatie'71. Weliswaar verloor het tweemaal, maar de manier waarop zal de mannen van Chris Francke toch wat meer hoop voor de toekomst geven. Uitslagen: Heren eerste klas: GSC 2-Operatie 14-11, Utopia-Walcheren 22-8, Heren tweede klas: Olympas 3-Sluiskil 17-18. Dames eerste klas: EMM 3-Sluiskil 10-9. Dames tweede klas: Volharding-HVH 16-6, Operatle-EMM 4 24-4. Het Oostburgse Operatieteam kwam twee maal in actie. De eerste wedstrijd was voor de beker tegen EMM 3. Even heeft het erop geleken dat er een verras sing te noteren zou zijn, maar toch trok een moegestreden Operatie aan het kortste eind. Via een 5-9 ruststand werd het een 14-17 nederlaag, al toont deze uitslag aan de Oostburgers op de goede weg zitten. GSC 2 was in Goes de laat ste competitietegenstander voor Ope ratie. Met in totaal zes spelers opende Operatie opnieuw verrassend. Verdedi gend werd er hard gewerkt en het team kon zelfs een voorsprong bewerkstelli gen. De tegenstander had de grootste moei te met het spel van de bezoekers, die bij rust met 4-6 leiden. In de tweede helft viel er een Operatiespeler enkele minu ten geblesseerd weg. GSC profiteerde hiervan en liep snel naar een 12-7 voor sprong. Operatie sloeg nog even terug maar kon de achterstand niet meer in halen. Zodoende verloor het met 14-11. Utopia speelde een bijzonder sterke eerste helft tegen kampioen Walcheren. Alles pakte lekker, er werd snel ge speeld, verdedigend liep het uitstekend en een 6-5 achterstand bij rust kon nog van alles betekenen. In de tweede helft was Utopia echter uitgespeeld. Nu kwam de routine van de tegenstander naar voren, die steeds verder uitliep, vooral via een aantal zeven meterwor pen. Utopia verloor dan ook met de cij fers 22-8. Sluiskil nam snel een 3-0 voorsprong bij Olympus 3 en kon deze de gehele wed strijd gemakkelijk handhaven. Het jeugdige Olympus kwam in die beginfa se weinig aan de bal en Sluiskil bij rust met 10-7. Na rust wist de thuisclub nog redelijk terug te komen en hoewel Sluiskil slechts met een punt verschil won (17-18), ls de voorsprong niet meer in gevaar geweest. Dames Het team van de Sluiskildames zat ver dedigend goed in elkaar in de wed strijd tegen EMM 3. In de tweede helft werden er toch enkele foutjes gemaakt en miste Sluiskil ook weer eens twee strafworpen. Door het vertoonde spel had Sluiskil een punt verdiend, maar het werd een 10-9 nederlaag. De HVH-dames gingen gehandicapt van start in de wedstrijd tegen Volhar ding, omdat het wegens blessures en werkzaamheden enkele vaste speel sters moestmissen. De eerste helft kon den de dames uit Hulst nog goed bijblij ven, maar in de tweede helft werden de problemen steeds groter. Volharding kon op die manier ver uitlopen en afge tekend met 16-6 winnen. Na een reeks van vier nederlagen pakten de dames van Operatie eindelijk weer eens de twee punten. Tegenstander EMM 4 had geen schijn van kans en werd dan ook aan alle kanten voorbijgelopen door een ontketend Operatie, dat bij rust met 11 -3 leidde. Na rust controleerde de thuisclub de wedstrijd volledig en werd het scoren tegen de zwakke tegenstan der moeiteloos voortgezet. HOEDEKENSKERKE - Zaterdag-af delingstweedeklasser Cadzand kreeg zaterdag niet wat het verdiende in de uitwedstrijd tegen het op de tWeede plaats staande Hoedekenskerke. Gedurende de hele wedstrijd was Cad zand zonder meer gelijkwaardig aan de hooggeklasseerde tegenstander, maar één foutje in verdedigend opzicht (laat ste man Jan de Wolf kopte onder een verre bal door, waardoor de Hoedekens- kerke-spits eenvoudig kon scoren) be zorgde de West-Zeeuws-Vlamingen ten slotte toch nog een 1-0 nederlaag. De wedstrijd speelde zich voornamelijk op het middenveld af; beide doelen zijn dan ook bijna niet m gevaar geweest en het zag er lange tijd naar uit dat de ont moeting in 0-0 zou gaan eindigen. Zowel Hoedekenskerke als Cadzand hadden zich al met die stand verzoend, totdat De Wolf zijn eerste en enige foutje maakte. De tijd was daarna te kort voor Cadzand om nog wat terug te doen. al kreeg Hans Dekker nog wel een moge lijkheid. Te gehaast schoot hij echter naast. Eindstand derhalve 1-0. TERNEUZEN - Twee topploegen die geen steek laten vallen en een aantal staartploegen die beurtelings punten bij elkaar sprokkelen. Dat is de balans die de laatste weken steeds weer opge maakt kan worden in de eerste klas heren van het distriktsvolleybal. Een spannender slotfase is welhaast niet denkbaar. Uitslagen: Even Kijken 2-Kikkers 0-3: Ardito-De Sterre 2 2-3; de Polder-Savok 1-3; CVC-Mytilus 3 1-3; BOK-Wiska 3-0. De dames van Kikkers wonnen thuis van het oplevende Sluvoc met 3-1. Ver dere uitslagen: Athanatos 2-SVA 3-1de Sterre-Mytilus 3 3-1; Dynamo 701-BOK 3-1; Dynamo'70 2-Ardito 1-3. Dames eerste klas Kikkers-Sluvoc 3-1: Een goede wed strijd, waarin Kikkers uiteindelijk toch iets meer klasse uitstraalde dan Sluvoc. De gevreesde Kikkers-opslag werd door de Sluiskilse dames goed ver werkt. maar daarmee kon niet voorko men worden dat Kikkers op voorsprong kwam door setoverwinningen met 15-9 en 15-11. In de derde set knabbelde Slu voc iets van die achterstand af door met 15-11 te winnen en in de vierde set zat en een kleine stunt in de lucht toen Sluvoc opnieuw op voorsprong kwam. Kikkers buitte het te voorzichtige spel van Slu voc echter goed uit en met enkele harde smashers in de gelederen ging de set winst naar Kikkers met 15-11 Alhanatos 2-SVA 3-1: Athar.atos2 heeft het toch niet zo gemakkelijk gehad als de uitslag doet vermoeden. SVA wilde zich niet zonder meer bij een nederlaag neerleggen en verdedigde erg sterk en fanatiek. Toch pakte de thuisploeg de openingsset met 15-8. Mede door deze vrij eenvoudige winst sloop er enige on derschatting in de Athanatos-gelede- ren en daardoor werd de tweede set met 15-11 verloren. In de derde set streden twee bijna gelijkwaardige ploegen zij aan zij, waarbij Athanatos uiteindelijk na hard knokken met 15-13 aan het langste eind trok, De vierde set werd 15-10, De Sterre-Mytilus 3 3-1: De Sterre kwam in dit vrij eenzijdige duel terecht als winnaar uit de bus Met Paulien Dekker weer in de basis lieo De Sterre in de eerste set dankzij een sterke op slag van met name Paulien Dekker (zij scoorde in totaal zo'n 20 keer) onbe dreigd naar 15-7. De Sterre paste wat wissels toe. maar door een gebrek aan organisatie en het verkeerd aankomen van de pass. pakte dat verkeerd uit. My- tilus 3 kwam op gelijke hoogte dankzij winst met 15-6. In de derde en vierde set draaide De Sterre weer goed en het won beide keren met 15-8. Heren eerste klas CVC-Mytilus 1-3: CVC voelde zich na afloop sterk benadeeld door de scheids rechter. In de eerste en tweede set kwam de thuisclub er overigens niet aan te pas. Mytilus 3 maakte korte met ten met CVC en met nederlagen van 15-7 en 15-3 had de Clingse ploeg weinig in te brengen. In de derde set knokte CVC zich met 15-13 naar winst. Aanvan kelijk ging het in de daaropvolgende set helemaal mis. Met een 6-0 voorsprong waande Mytilus 3 zich veilig. Harry van Putte serveerde echter erg sterk en trok zijn ploeg er bovenop. Bij een 11-8 voor sprong van CVC ging het finaal mis. Er werd gefloten voor de vijf seconden re gel bij de opslag, vermeend twee keer spelen bij het opvangen van de service en CVC raakte van slag af. Met 15-11 werd verloren. Ardito-De Sterre 2 2-3: Zonder wissel speler is De Sterre 2 er in geslaagd om met een knappe 3-2 winst uit Souburg terug te komen. In een spannende en twee uur en een kwartier vergende strijd had De Sterre 2 zelfs bij een 13-9 voorsprong in de vierde set kansen om het karwei te klaren, maar te voorzich tig spel kostte de setwinst. Ardito won met 16-14 en kwam zodoende op 2-2. In de eerste set had Ardito met 15-13 ge wonnen, waarna De Sterre die stand omhoog naar een 2-1 voorsprong via overwinningen met 15-9 en 15-6. In de vijfde set werd het 15-11. Even Kijken 2-Kikkers 0-3: Kikkers wint weer met overtuiging de laatste weken. Even Kijken 2 maakte in de eer ste set te weinig gebruik van de lastige service die de ploeg in eigen huis kan lanceren. Kikkers daarentegen maakte het de thuisclub wel erg lastig en mede door een goede blok werd het snel 3-15. In de tweede set benutte Even Kijken 2 de mogelijkheden beter en kwam voor met 8-4. Na 11-11 werd het uiteindelijk 15-12 voor Kikkers. Ook in de derde set kon Even Kijken goed bijbenen tot 8-8. waarna de leiders de set uitmaakten met 15-9. De Polder-Savok 1-3: Ook Savok zit duidelijk in de lift. Met voor de tweede keer volle winst in een uitwedstrijd gaf Savok zaterdag blijk van de goede vorm waarin men verkeert. Een goede start leverde winst op met 15-8. In de tweede set maakte Savok nogal wat fouten en vooral de eerste bal kwam met altijd even goed aan. Dat resulteerde in een 16-14 nederlaag, na dat men een achterstand van 9-2 gro tendeels nog had goed gemaakt Ook in de derde set moest Savok enkele keren een achterstand ophalen, maar uitein delijk werd met 15-11 gewonnen. In de vierde set liep het weer als vanouds bij de Sassenaren. Met 15-11 werd opnieuw gewonnen. HULST - In de eerste klas heren van de Hulsterse bedrijfsvolleybalcompetitie is de rol van Neckermann in de strijd om de tweede periodetitel uitgespeeld. De eerste periodekampioen - gehandi capt door het ontbreken van een aantal basisspelers - verloor deze week met 3-0 van W Hulst 1 en werd daarmee gedegradeerd tot een modale midden moter. In de eerste klas heren was Nec kermann-VV Hulst 1 overigens de eni ge wedstrijd, omdat de overige eerste klassers in actie moesten komen voor de bekercompelitie. In de eerste klas dames werd eveneens slechts één enkel duel gespeeld; WC de Vilder 1-Morres. dat vooral voor de be zetting van de laatste plaats van belang was. Morres won met 2-1 en bracht de achterstand op de concurrent aldus te rug tot één punt. Met nog een wedstrijd meer te gaan heeft Morres 1 nu de kans zich hogerop te werken in eigen hand. In de wedstrijden voor de beker deed zich één verrassing voor: de overwin ning van het damesteam van Lybeert Verstraeten tegen het op de tweede plaats staande Morres. Verder plaat sten zich voor de yolgende rondeOrtho Mok (dames); Printerij 1 (dames); Old Tufly's Saloon (heren); VC Kemzeke (heren) en Wemolin (heren). De uitslagen: Eerste klas heren: Neckermann 1-W Hulst 1 0-3 (13-15, 6-15 en 14-16) Tweede klas heren: Neckermann 2-WC de Vilder 1 1-2 <15-13, 8-15 en 13-15); W Hulst 2-Solmar SV Aloy 3-0 (15-10; 15-6 en 15-9), Rjjk BV-Ambulo 1-2 (1-15. 15-10 en 12-15/ Derde klas heren: Kapsalon Wllfried-WC de Vilder 2 0-3 (4-15. 12-15 en 9-15). W Hulst 3- Luctor Banden 1-2 (10-15, 11-15 en 15-10): Printerij 2-Ortho Mok 1-2 (10-15, 15-9 en 14- 16). Eerste klas dames: Morres 1-WC de Vilder 1 2-1 (15-9, 7-15 en 15-13); CVC 1-Morres 1 2-1 (15-9, 7-15 en 15-4) Tw eede klas dames: CVC Van de Sande-Rijk BV 1-2 (4-15,3-15 en 15-6); Hako Daf-W. Hau- lez 2-1 (13-15,15-8 en 16-141 Derde klas dames: WC de Vilder 2-Van de Klundert 3-0 (15-1, 15-4 en 15-1); Morres 3- 8olmar SV Aloy 0-3 (8-15, 4-15 en 15-17). Herenbeker: Lybeert Verstraeten-Old Tuf- fy's Saloon 0-3 (8-15, 8-15 en 5-15, CVC Alber- do-VC Kemzeke 0-2 (14-16 en 11-15); Morres- WemolUi 0-3 (14-16, 7-15 en 13-15). Damesbeker: Morres 2-Lybeert Verstraeten 1-2 (9-15,15-10 en 12-15); Neckeimann-Ortho Mok 0-3 (10-15,13-15 en 9-14); Printerij 1-Prin- terij 2 3-0 (15-10; 15-8 en 15-7). De standen: Eerste klas heren: 1 Old Tuffy's Saloon 6-15; 2 Wemolin 6-13:3 W Hulst 16-8:4 VC Kemzeke 5-7; 5 Neckermann 5-6: 6 CVC Alberdo 5-5: 7 Brandax 5-1 Eerste klas dames: 1 Printerij 16-13; 2 Morres 2 6-13; 3 Foto Van Damme 6-10: 4 Lybeert Verstraeten 6-10; 5 CVC 16-7,6 WC de Vilder 6-5; 7 Morres 1 5-4. Tweede klas heren: 1 W Hulst 2 6-15. 2 Ly beert Verstraeten 6-12; 3 CVC Tiptop 6-11. 4 WC de Vilder 15-9.5 Smash 2000 4-8; 6 Nec kermann 2 5-7; 7 Solmar SV Aloy 7-7; 8 Rijk BV 6-6, 9 Ambulo 5-5; 10 Printerij 6-4- Tweede klas dames: 1 Neckermann 6-17; 2 Datsun Biesbroeck 8-9; 3 Hako Daf 7-9:4 W Hulst 14-8; 5 Ortho Mok 4-7; 6 W. Haulez 5-6; 7 CVC Van de Sande 5-6; 8 Rijk BV 7-4 Derde klas heren: 1 Luctor Banden 6-15: 2 Ortho Mok 7-13; 3 Morres 4-11; 4 W Hulst 3 7-11; 5 Printerij 2 6-9; 6 WC de Vilder 2 6-5; 7 Kapsalon Wllfrted 6-5: 8 R. Wesemael 6-2. Derde klas dames: WC de Vilder 2 6-16. 2 Solmar SV Aloy 5-113 W Hulst 2 6-10; 4 Van de Klundert 5-9; 5 PnnteriJ 2 5-5; 6 Zeeuwse Bondsspaarbank 5-4; 7 Morres 3 6-2. SAS VAN GENT - De dames van vv Kiel man pakten vorige week in de re creatiecompetitie volleybal flink uit tegen naaste concurrent CPC: 3-0. Bij de dames in de tweede klas blijft het met nog enkele wedstrijden te gaan erg spannend. De Block lijkt in de gemeng de klas met de hoogste eer te gaan strij ken en de teams van Zaamslag zijn bij de heren bijna niet meer te achterha len. De dames van CPC namen in de eerste set tegen Kleiman een 10-3 voorsprong, maar gaven die alsnog uit handen. Daarmee was tevens de tegenstand ge broken. Met 15-13. 15-9 en 15-8 kwam Kielman tot 3-O.Bij de heren versloeg Zaamslag 1 Jeroen met 3-0 15-9.15-9 en 15-4) en kwam De Sterre weer eens tot winst. CPC werd met 3-0 verslagen (15- 12, 15-3 en 16-14). De standen Eerste klas heren: Zaamslag 1 13-33; CPC 13-24,5. Jeroen 13-19;NSM 12-18.5; de Sterre 12-13: KPJ Westdorpe 11-2. Tweede klas heren: Zaamslag 2 13-35; Savok 13-27; NSM 2 13-15: Air Products 12-10; Gemeente Sas van Gent 13-9; Gemengde teams: De Block 14-34; Ons Genoegen 13-27; vv Philip pine 13-19; KPJ Philippine 13-11; Sluvoc 13- 8, Eerste klas dames: vv Kielman 1 12-34, CPC 12-29,5; Jeroen 12-23; Westdorpe 112-22; Savok 1 12-21; De Sterre 12-9,5, Savok 2 12-4, w Kielman 2 12-1: Tweede klas dames: NSM 12-27; Sluvoc 12-27, Savok 313-23. Westdorpe 2 12-16; Zuipclllnders 12-13; Westdorpe 3 13- 10: w Kielman 3 12-4. GRAAUW - De voetbalvereniging Graauw heeft zondag in de tweede af deling een belangrijke stap gezet op weg naar het kampioenschap. Er werd in Schoondijke met 3-1 gewonnen en voornaamste concurrent Terhole ver speelde een punt bij Hansweertse Boys (1-1). Met vier punten op de naaste be lager gaat Graauw de eindronde in. Het was een gelijkwaardige partij tus sen Graauw en Schoondijke. De gasten hadden echter weinig kansen nodig. Al vrij vroeg zette Erik de Blok Graauw op het goede spoor (0-1) en direct na rust was het weer De Blok die uit een vrije trap van veertig meter hoog in de krui sing schoot. Na het derde doelpunt van Paul Taelman was Graauw binnen. Het tegendoelpunt van Schoondijke kort voor tijd gescoord was alleen voor de statistieken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 31