Spannend slot Axelse zaalvoetbalstrijd Zorgen over kwaliteit van zwemwater De Braakman DE Z©[ DE Z©[ Bont goed van zwart schaap Wissel Zeeuws- Vlaanderen PZC/streek NOG DRIE KANSHEBERS VOOR TITEL MODEHUIS OPEN HUIS modefestijn MODEHUIS Waterschap Hulster Ambacht Akkoord subsidie Jeugd en Muziek DINSDAG 22 MAART 1983 12 Nu Verpoorte het belangrijke treilen tegen bi Sombrero winnend heeti afgesloten, zal Moy Fa als scherprechter optreden bij de beslissing over het kampioenschap van de eerste klas in de Axelse zaalvoetbalcompetitie. Door deze overwinning is Verpoorte op gelijke hoogte gekomen met El Sombrero en beiden moeten nog tegen Moy Fa. Mocht Moy Fa beide wedstrijden winnend afsluiten, dan is Wapen van Axel zelfs de lachende derde want dan schrijven zij de titel op hun naam. daarna kreeg men de kans het werk af te maken, maar Paul Tj an assem faalde tot twee maal toe hopeloos. Aan de andere kant faalde Wim Lensen niet, want een minuut voor rust betekenden twee kansen ook twee doelpunten, 3-2. Toen vlak na rust Van Britsom 4-2 in de touwen joeg, bewees doelman De Jonge zijn team geen dienst door als veldspeler op te treden. Piet Gans, Wim Lensen en Erik van Britsom profi teerden hier dankbaar van, wat de cijfers 7-2 op het bord bracht. Dit betekende tevens dat men door deze score ook nog een gunstiger doelsaldo van 9 doelpunten kreeg op deze bleang- rijke rivaal voor de Axelse titeL 't Wapen van Axel sloot de competitie Het treffen tussen Verpoorte en El Sombrero, is tot ieders verrassing met bijzondere grote cijfers 7-2 door Ver poorte gewonnen. Al na enkele minu ten kwam Verpoorte via Britsom op voorsprong. Maar El Sombrero kwam in de vijftiende minuut via Ruud de Jonge en Edelbert Saman op 2-1. Vlak Plattelandsvrouwen Aardenburg bijeen AARDENBURG De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt vandaag, dinsdag, een bijeenkomst in het dorpshuis aan de Westmolenstraat in Aardenburg. WED-voorlichter ir. Teun van Heelsbergen houdt een le zing over 'energie'. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Inbraak bij Terneuzens bedrijf TERNEUZEN - Bij een inbraak in het constructiebedrijf De F. aan de mr F J. Haarman weg in Terneuzen is vijftig gulden gestolen. De dader(s) kwam bin nen middels het forceren van een raampje van de wasplaats. In het kan toor is alles doorzocht. af met een 5-3 overwinning op Deto Jeans 't Arbiterken nam afscheid van de eerste klas met een 6-0 nederlaag tegen de Groovy Bar. Electra de Maayer deed dit met 2-0 verlies tegen Wim de Waal. Moy Fa liet een 4-1 voorsprong glippen tegen Van Westen Zaamslag. Hier schoot Cor Bakker luttele sece het eie zi tea p i e tweee las wee slehts eele westie espeel hie el e sheppe et te ies e uite ewahti a es 5 ele e lit mee doen voor een van de promotie plaatsen, nu via een 4-0 overwinning op La Bourse. Dat doet ook Dax Pallets nu men. met veel moeite, Broorache- mie met 3-2 overwon. De stand in de eerste klas. 't Wapen van Axel 22-37. Verpoorte 21-36; El Sombrero 21-36, Deto Jeans 22-23, Moy Fa 20-22; AZW 22-22, Wim de Waal 22-20. .Groovy Bar 22-18, Axel 22-17. Van Westen Zaamslag 22-16, Elektra de Maayer 22-10; 't Arbiterken 22-1. School met de bijbel Breskens houdt open huis BRESKENS - De protestants christe lijke school 'School met de Bijbel' te Breskens houdt woensdag 23 maart van 17.00 tot 19.30 uur een informatie avond en tevens open huis in verband met het opknappen van de school De leerkrachten zijn aanwezig voor infor matie en er kunnen eventueel nieuwe leerlingen worden aangemeld, zowel voor de kleuterals voor de lagere 'Lente-weekend' Hulster winkeliersvereniging HULST In Hulst werd voor de tweede maal een 'Lente-weekend' ge houden door de Hulster middenstands- vereniging 'Hart van Hulst'. Zowel za terdag- als zondagmiddag werd aan het winkelende publiek bloemen uitge reikt. Zaterdagmiddag gebeurde da met medewerking van het majoretten peloton uit Heikant, terwijl zondag middag de fanfare met drumband uit Heikant het geheel muzikaal opluister de. De winkeliers hadden hun etalages feestefijk opgemaakt. Er heerste een gezellige drukte in de binnenstad. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Zeer bedroefd omdat we hem moeten missen, maar erg dankbaar voor zijn liefde en zorg is heden van ons heengegaan, mijn geliefde man onze lieve vader en opa ABRAHAM HAAK echtgenoot van Leuntje Ovcrdulve op de leeftijd van 62 jaar. Voor de toewijding en zorg van allen die hem in het verpleeghuis 'Ter Schorre' hebben bijgestaan hebben wij grote waardering. Axel: L. Haak-Overdulve Terneuzen: A. Haak S. M. Haak-Leunis Edwin De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 25 maart a.s. om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk, die aanvangt om 14,00 uur. Zy die de samenkomst en de teraardbestelling wensen bij te wonen, worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren in het Torenlokaal na de teraardebestelling. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, oma, schoonzuster en tante, mevrouw WILHELMINA PETRONELLA DAANSEN sinds 28 mei 1982 weduwe van de heer Abraham Izaak Nortier Geboren te Oostburg op 29 november 1911 en overleden te Oostburg op 21 maart 1983 Oostburg: L P. Nortier J J, Nortier-de Putter Bram en Conny Pieter Sjaak-Jan Badhoevedorp: P. J. Nortier G. J. Nortier-Drenth Diederik Pieter-Jaap Aardenburg: C. S. van Prooye-Nortier K. van Prooye Harderwijk: Familie B. Daansen 4505 AD Zuidzande, 21 maart 1983 Eikenstraat 2 Corr.adres: Brugsevaart 5, 4501 NE Oostburg De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 24 maart om 14.45 uur op de algemene begraaf plaats te Oostburg. Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Ned. Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Heden is tot onze diepe droefheid onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma JOHANNA E. C. HUIJSSEN weduwe van Jan Wisse op de leeftijd van 77 jaar. Amstelveen: J. C. Wisse C. J. M. Wisse-van Akkeren Terneuzen: T. L. Moes-Wisse A. A. Moes P. Wisse J. C. A. Wisse-de Jonge en kleinkinderen 20 maart 1983 Oostelijk Bolwerk 344, Terneuzen Corr.adres; P. Wisse, Schuberthof 32. 4536 AM Terneuzen De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 24 maart a.s., om 14.00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen, na voorafgaande samen komst in de Opstandingskerk (Bellamystraat). aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. OOSTBURG organiseert op donderdagavond 24 maart aanstaande m.m.v. 'De Splenter Schoenen' een: Wij nemen aan, dat u dit niet wilt missen. Tussen 19.00 en 21.00 uur bent u dan ook van harte welkom! Komt u kijken en kennismaken met de MODE voor het komend seizoen. Graag tot ziens op 24 maart. OOSTBURG ZAAMSLAG - Lente, 't kan niet missen. Het zwarte schaap van de familie De Putter uit De Val bij Zaamslag zorgde zondag voor vier lammetjes in zwart, bont en ivit. Moeder en kinderen - twee vrouwtjes en twee mannetjes - maken het uitstekend. TERNEUZENSE WETHOUDER IN COMISSIE: SAS VAN GENT - Wethouder J. van Rooyen uit Terneuzen heeft in zijn functie als voorzitter van de stuurgroep beleidsplan Braakman zijn bezorgdheid uitge sproken over de zwemkwaliteit van het Braakman-water. „Op de plaats waar het huidige zwembad is gevestigd, voldoet het water nog wel, maar gaan we een stukje zuidelijker, dan is schrikbarend wat een verontreiniging betreft". Dat zei Van Rooyen, tevens bestuurslid denken :n zuidelijke richting, dus aan van de Braakman, maandagavond in de andere kant van de snelweg, dan ko- een vergadering van de financiële com- men er moeilijkheden, zeker als er aan missie van de gemeente Sas van Gent, het water een helderheidseis gesteld waar Van Rooyen was uitgenodigd om gaat worden van overheidswege uit", het beleidsplan van de Braakman toe te Dat noopte voorzitter, wethouder J. lichten. Die verontreiniging kan in de Platschorre (pvda), tot de conclusie dat toekomst flink roet in het eten gooien in de uitbreidingen weieens op de lange verband met de uitbreiding van de baan geschoven kunnen worden. „Als Braakman. In een rapport dat de we eerst moeten zorgen dat we aan de Grondmij op verzoek van de stuur- helderheidseis moeten voldoen, en ik groep heeft opgesteld, wordt een uitr voorzie dat die eis al in 1984 gesteld breiding van de recreatievoorzieningen gaat worden, dan hebben we gewoon in de Braakman in fasen aanbevolen, geen middelen om de Braakmanvoor- Eerst wordt de aahdacht gericht op de zieningen weer uit te breiden. Voordat verblijfsrecreanten, de sta-caravans die onze zuiderburen iets zullen doen in stuurgroep uitgegaan van een tekort dat een bedrag van 375.000 gulden niet overschrijdt. Dat bedrag werd ook de laatste jaren in de begroting opgeno men. En zoals het er nu voorstaat is het jaar 1982 afgesloten met een verlies binnen deze raming. De verdeelsleutel voor de opvang van dit tekort is twee-zevende deel voor de gemeente Sas van Gent en vijf-zevende deel voor de gemeente Terneuzen. Commissielid W. Roskam (pvda) stipte aan dat de recente koersdaling van de Belgische frank ten opzichte van de gul den geen goed zal doen aan het bezoek van de Belgische recreanten. „Daar hebben we op gerekend", zo verzekerde Van Rooyen. „In onze begroting is al uitgegaan van vijftig procent minder bezoek van onze zuiderburen". een heel seizoen blijven of de huurders van bungalows en daarna moet een uit breiding gezocht worden voor de dagre creanten. „En juist daar kunnen we in de problemen komen", constateerde Van Rooyen. „Als we aan dagrecreatie Eksakt wint beker zaalvoetbal rayon Terneuzen TERNEUZEN-Tweedeklasser Eksakt is evenals vorig jaar winnaar gewor den van de bekercompetitie in het zaalvoetbalrayon Terneuzen. De be kerhouder versloeg maandag in de fi nale eersteklasser FSV met 5-4. Het had er aanvankelijk alle schijn van dat FSV dè eindstrijd zou beheersen. Al binnen een halve minuut leidde de eer steklasser met 1-0, doordat Tonnie de Kort een voorzet van Jan de BloQk in eigen doel werkte. En zes minuten later vergrootte Jan de Block de marge zelf tot twee treffers. Maar Eksakt herstelde zich en kwam terug in de wedstrijd door twee doelpunten van Tonnie de Kort (2-2). Dat was ook de ruststand. Onmid dellijk na de hervatting zorgde Jan de Wolf voor 3-2. Drie minuten voor het einde viel de beslissing. Via een treffer van Eksakt-speler Hans van Leeuwen werd het 4-2. Tonnie de Kort tilde de score daarna naar 5-2 en pas in de laat ste minuut kon FSV via J an de Block en Jan van de Velde nog tegenscoren: 5-4. verband met de reiniging van het water, dat ze met een belletje de Braakman binnenkomen, zullen we nog lang moe ten wachten. Ik denk zelfs dat het een utopie is". Tegenvallers Van Rooyen pleitte in zijn toelichting voor een fase-gewi jze aanpak. „Zo kun nen we juist tegenvallers als dit mis schien oplevert te lijf gaan". In de be groting voor komende jaren is de Plannen regionaal CDA-verband Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen aanbesteding Het dagelijks bestuur van het waterschap Hulster Ambacht te Hulst, postbus 6, zal op 16 mei 1983, des voormiddags te 11.00 uur, in hotel 'De Linde', Hulsterweg 47 te Kloosterzande (gemeente Hontenisse), in het openbaar aanbesteden overeenkomstig het uniform aanbestedingsregle ment: BESTEK NO. 1, DIENST 1983-1984 VOOR: het verhogen en verzwaren van de zeedijk van het waterschap Hulster Ambacht tussen dp 0 van de Van Alsteinpolder en dp 31 van de Koningin Emmapolder, met bijbehorende werken in de gemeente Hulst. Het werk omvat globaal o.m.: zand leveren en verwerken740.000 m3 mijnsteen leveren en verwerken3.000 ton glooiingen maken van te leveren Poolse granietbloksteen1.145 m2 glooiingen maken van te leveren betonblokken en doorgroeiblokken 25.500 m2 asfaltverhardingen op steenfundering leveren en aanbrengen22.000 m2 kleine ontgraven uit dijk en schor en verwerken377.500 m3 specie uit dijk en wegcunetten ontgraven en verwerken264.000 m3 Het bestek ligt vanaf 28 maart 1983 ter inzage ten kantore van het waterschap Hulster Ambacht, Gentsestraat 38 te Hulst. Exemplaren van het bestek zijn vanaf deze datum te verkrijgen door overmaking van een bedrag van 125,- per stuk op girorekening no. 210897 ten name van de hoofingenieur-directeur van de provinciale waterstaat in Zeeland, Het Groene Woud 1, postbus 165 te Middelburg, onder vermelding; 'bestek Van Alstein-/Emmapolder' Uitvoeringstermijn, betalingen en inlichtingen volgens bestek. De eventuele nota van inlichtingen ligt vanaf 6 mei 1983 ter inzage ten kantore van voornoemd waterschap. Hulst. 18 maart 1983 Het dagelijks bestüur van het waterschap Hulster Ambacht, K. J. A. Baron Collot d'Escury, dijkgraaf. C, B, Ysebaert, griffier. TERNEUZEN - De CDA-afdelingsbe- sturcu en de gemeenteraadsfracties van Axel, Terneuzen, Hulst, Hontenis se en Sas van Gent hebben in principe besloten eind van dit jaar te komen tot de oprichting van een regionaal CDA- verband voor Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren. In de loop van het jaar zullen al enkele informele bijeenkomsten wor den belegd om actuele politieke zaken te bespreken. De eerstvolgende bijeenkomst vindt plaats op 7 mei om 9.30 uur in het Ter- neuzense restaurant De Milliano. Op de agenda staan dan baanlozenprojecten, subsidies voor hulpverlenende instan ties en de invulling van het reglement tot oprichting van het regionaal CDA- verband. De aanzet tot een dergelijk verband werd overigens een kleine twee maan den geleden al gegeven in een vergade ring met CD A-statenleden, de voorzit ters van de raadsfracties en de dagelijk se besturen van de plaatselijke afdelin gen in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Een eerste vergadering van het regionaal CDA-verband in oprichting heeft in middels al plaatsgehad. Met die infor mele bijeenkomsten, waar naast actue le politiek ook wordt gepraat over het bestuurlijk werk van de plaatselijke af delingen. willen de christen-democra ten onder meer bereiken dat hun verte genwoordigers zo veel mogelijk met een eensluidende mening naar buiten tre den. Feestavond van biljartclub Hulst HULST - De Hulster biljartclub 'De Lustige Toepers' hielden hun jaarlijkse feestavond in café 'De Graauwse Poort' m Hulst. Hoogtepunt van het feestelijk gebeuren was de bekendmaking van de eindstand van de competitie '82-'83 en de daarop aansluitende huldiging van de clubkampioen. Die titel ging dit jaar naar E. van Cauteren. Uit handen van de voorzitter mocht hij een beker in ont vangst nemen. De prijsuitreiking werd muzikaal opgeluisterd door de Tiroler- kapel 'De Hülsthacker Bub'n' Na het officiële gedeelte volgde een dans- en feestavond die werd afgewisseld met een bingo. Eindstand clubkampioen schap: l en kampioen E. van Cauteren, 2 R. Verhagen, 3 J. Meersschaert, 4 W. Dobbelaer. G. Crombeen en J. d'Hondt. Hoogste punt van bankgebouw Hulst HULST De eerste fase van de bouw van het nieuwe kantoor van de Neder landse Credietbank aan de Grote Markt in Hulst wordt donderdag feestelijk afgesloten met het schenken van het traditionele pannenbier. Dan wordt het hoogste punt bereikt. De glazen worden om 15.00 uur volge schonken. Naar verwachting zal de bouw om streeks eind september voltooid zijn en heeft dan een jaar geduurd. De NCB Hulst - met ongeveer dertig medewer kers - vervult de functie van regio kantoor. Vanuit Hulst worden de overi ge kantoren in Zeeland ondersteund bij de activiteiten. De Nederlandse Credietbank is al 40 jaar in Hulst MIDDELBURG - De Middelburgse ge meenteraad is maandag tijdens de be handeling van het welzijnsprogram- ma 1983 akkoord gegaan met subsidië ring van Jeugd en Muziek tot een be drag van bijna 40.000 gulden. Het geld is bestemd voor het winterprogramma van J M en het Festival Nieuwe Mu ziek, dat komende zomer wordt gehou den. Een aantal woordvoerders sprak eerst hun aarzeling uit over het subsidiëren van J en M. Mevrouw A. C. Westhoff- Hubee (cda) vroeg zich af of het niet om een „dorre tak" gaat en of er geen faillie te boedel wordt gesubsidieerd. Me vrouw S. Boersma-Smitskamp (pvda) (pvda) bepleitte het handhaven van het subsidiëren van de activiteiten. De heer L. A. Kodde (sgp/rpfgpv) toonde zich zonder meer tegenstander van steun aan Jeugd Muziek. Nutsacademie geeft voorlichting VLISSINGEN - De in Rotterdam geves tigde Nutsacademie (met een depen dance in Middelburg) houdt ook dit jaar een serie voorlichtingsbijeenkom sten over de studiemogelijkheden aan dit instituut. In Zeeland worden twee bijeenkomsten belegd: op vrijdag 25 maart van 19.00 tot 20.30 uur in het Zel- denrustcolleqe in Terneuzen en woens dag 30 maart van 16.00 tot 19.00 uur in het schoolgebouw van de Nutsacade mie in de Latijnse Schoolstraat in Mid delburg. Tijdens deze bijeenkomsten kan men geïnformeerd worden over de tweede graads lerarenopleidingen pedaqogiek, Nederlands, Duits, Engels en wiskunde, die in Middelburg worden aangeboden, alsmede de cursus Latijn. Ook kan men inlichtingen van algemene aard vragen over de opleidingen van de Nutsacade mie. Op vrijdag 25 maart wordt in het schoolgebouw Karei Doormanhof 45 in Rotterdam een open dag gehouden, van 15.00 tot 20.00 uur. Bij deze geleqen- heid wordt onder meer gedetailleerde voorlichting gegeven over tweede- en eerstegraads (MO-A en MO-B topleidin gen pedagogoiek, Nederlands, Frans, Duits, Engels, wiskunde, geschiedenis en over de opleiding handvaardigheid A. Ook kan men inlichtingen verkrijgen over de cursussen klassieke vorming (Latijn en antieke cultuur) en estheti sche vorming. Ereplaats Temeuzense meisjes op wedstrijd machineschrijven TERNEUZEN - Een afvaardiging van de MTS en MEAO voor Zeeuwsch- Vlaanderen in Terneuzen, bestaande uit Jacqueline van Brake en Jantien van der Heide, heeft zaterdag op de na tionale wedstrijden machineschrijven in Leiden een derde prijs behaald in de categorie scholieren. Jantien van der Heide won bovendien in de categorie accuratesse een persoonlijke tweede prijs. Hout- en Bouwbond FNV Sint-Jansteen bijeen SINT-JANSTEEN - De afdeling Sint- Jansteen van de bouw-en houtbond FNV hield een redelijk bezochte verga dering in café De Oude Arend. Dis trictsbestuurder H. Lenting ging tij dens deze bijeenkomst nader in op de problemen waarmee men te maken kan krijgen rond de WW-, WWV- of RWW- uitkeringen. Er werd druk gebruik ge maakt van de gelegenheid om hierover vragen te stellen. KOEWACHT - Schutterssocièteit 'De Blaauwe Hoek' uit Hoek hield een schieting in café 'De Oude Molen' waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. de Waal, Koewacht, eerste zijvogel P Pouwels, Axel. tweede zijvogel C. v. Gassen, Hulst, grootste aantal kleine vogels (4) G. Baert, Koewacht. KOEWACHT - Schutterssocièteit 'Wil lem Teil" in Koewacht hield een schie- ting in café R. .v. d. Steen waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel R. de Smet, Koewacht, eerste zij vogel P Martens, Koewacht, twee de zijvogel H. de Smet, Stckene, grootste aantal kleine vogels (5) P. Martens, Koe wacht. KOEWACHT - In café J. de Kind te Koewacht werd een schieting gehou den waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel J. de Waal, Koewacht, eerste zijvogel E. Baert, Koewacht, tweede zijvogel J de Waal, Koewacht, grootste aantal kleine vogels (5) H, van Kerkhoven, Heikant. KOEWACHT - In café G. v. Rumste te Koewacht werd een schieting houden waaraan 36 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel Denlse van Goethem, Hellestraat, eerste zf]vogel F de Visser, Koewacht, tweede zij vogel R. de Smet. Koe wacht, grootste aantal kleine vogels (3) P. Martens, Koewacht. SINT-JANSTEEN - Schutterssocièteit Sint-Jan hield een staande wipschut- ting in café 'Sport' waaraan 54 schut ters deelnamen. Uitslag: wip I eerste hoge vogel G Bareman, Zulddorpe. tweede hoge vogel J. de Bakker, Sint-Jansteen. eerste zijvogel E. Jonkheym, Kloosterzande, tweede zijvogel J. Brugge- man, Westdorpe, derde zijvogel A v. Remor tel. Koewacht, vierde zijvogel F Herrewegh, 'Axel, eerste kal J de Bakker. Sint-Jansteen, tweede kal J Vereecken. Kloosterzande. derde kal E Verschueren, Sint-Jansteen, vierde kal L. Bareman, Zuiddorpe. Uitslag wip II eerste hoge vogel E Verschueren Sint-Jansteen, tweede hoge vogel A Onge- nae. Sint-Jansteen, eerste zijvogel J Brugge- man, Westdorpe. tweede zijvogel E Verdur- men, Nieuw-Namen, derde zijvogel J Wee- maes. Hulst, vierde ztjvogel J. v. Damme. Brussel, eerste kal A d'Hooghe, Smt- Jansteen, tweede kal J. Bruggeman, West dorpe, derde kal H. Kamoen, Westdorpe, vierde kal E, Jonkheym, Kloosterzande. HULST - Schutterssocièteit 'De Stads herberg' in Hulst hield haar konings- schieting waaraan 15 schutters deelna men. Koning werd J v Zeele, die na vier ronden de koningsvogel met een welgemikt schot naar beneden haalde. Koningin en keizerin werd mevrouw Verstiggel uit Hulst, prins werd F. v, Swaal, Hulst, prinses Lucy Ver stiggel, Hulst, erfprins Patrick Verstiggel, Hulst. KOEWACHT In café G v. Rumste werd een bejaardenschieting gehouden waaraan 52 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Boussen Kapellebrug, eerste zij vogel J. v. Kerkhoven Sint- Jansteen, tweede zijvogel G. v. Rumste Koewacht, grootste aantal kleine vogels (4) P v. Waesberghe Sint-Jansteen. HEIKANT In café 'Het Helleken' werd een bejaardenschieting gehouden waaraan 49 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. Reunis Sint-Jansteen, eerste zijvogel en tweede zijvogel Alb v d. Branden Sint-Jansteen, grootste aantal klei ne vogels (5) J. de Block Heikant. CLINGE In café 'De Troubadour' werd een bejaardenschieting gehouden waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel E. Verhaegen Sint-Jansteen, eerste zijvogel R. Pieters Sin t-Jansteen, tweede hoge vogel F. Reunis Sint-Jansteen, tweede zij vogel verloot, grootste aantal kleine vogels (4) J. de Block Heikant. AARDENBURG Schutterssocièteit 'St-Sebastiaan' hield haar wekelijkse schieting. Uitslag' hoge vogels T Lampaert en H v. Iwaarden, kallewn H Ginneberghe en W. Veldkamp, grootste aantal kleine vogels (161 W Scheele Prilsvogels l.T Lampaert, 2. E Mlnnaert, 3 J. Heyboer. 4. D v Hermon, 5. G de Vriend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 26