EEN NACHT VOL POEZIE PZCfi 'Afgemat en moe gedicht' 4 MAANDAG 14 MAART 1983 Op zaterdag 12 maart is mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, zwager en kleinzoon GERT-JAN HOOGDUIN op 26-jarige leeftijd van ons heengegaan. Zyn geestkracht en blijmoedigheid hebben hem nooit verlaten en zullen altijd in onze herinnering blijven. Uit aller naam: Nelly Hoogduin-Heijnen 4401 HR Yerseke, 12 maart 1983 Violenlaan 12. Gert-Jan ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van begrafenisonderneming 'Goes' Zuidvliet- straat 37 Goes. Bezoekuren van 14.30 tot 15.00 en van 18.30 tot 19.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 maart a_s. op de algemene begraafplaats te Yerseke voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk. Aanvang van de dienst om 13.30 uur. U wordt hartelijk uitgenodigd hierbij aanwe zig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw Molenlaan la. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken In Christus ontslapen, na een leven vol van strijd en van overwinnend geloof, onze geüefde zoon, broer, zwager en oom IZAAK NICOLAAS DEKKER Geboren 18 januari 1944. Overleden 12 maart 1983. Lewedorp: L A. Dekker J. Dekker-van de Velde Goes: Willy en Herman Jansens Jolanda, Rens, Ineke, Ivo Olst: Nico en Nel Dekker Izak, Jan, Egbert, Mirjam Lewedorp: Paulien en Kees Verburg Esther, Iwan, Hanneke Maassluis: Adri en Corry Dekker Patrick, Alexander. Yvonne Lewedorp: Jan en Aartje Dekker Izaak, Nelleke, Joke, Martijn Dekkersweg 3, 4456 NT Lewedorp. Er zal op donderdag 17 maart a.s. om 13.30 urn- een dienst van Woord en Gebed worden gehou den in de Oosterkerk (ingang Van Mellestraat) te Goes, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de bijzondere begraafplaats te Nieuwdorp om 15.00 uur. Er is voor de dienst gelegenheid tot condoleren in de Oosterkerk vanaf 12.30 uur. ,tfijn genade is u genoeg". De HERE heeft thuisgehaald Zijn Knecht izaak dekker (VJJ.M.) 39 jaar heeft hij in zijn aardse tent gewoond. Wij weten dat hij nu heeft, een gebouw van God, in de hemelen, niet met handen gemaakt een eeuwig huis. Gedurende de 15 j aar dat hij verzorgd werd in Ter Valcke en bij ons in huis kwam, was hij ons een vriend en een broer. Wij bidden zijn familie kracht toe. Goes: A. Verhage-Aamoutse P. Verhage Eindhoven: Mineke Tilburg: Corrij Nicaragua: Marijke Vlissingen: Jan Goes: Quy. Goes, 12 maart 1983 Jasmijnstraat 3. God heeft van ons weggenomen onze onvergete lijke vriend IZAAK DEKKER Door de manier, waarop hij leefde, met ons en met zichzelf, heeft hij veel, veel voor ons bete kend. Goes, 12 maart 1983. Gerard, Conny Aalbersberg, Hans, Lien Arensman, Jaap, Gerrie Blok, Wim, Annie Derlagen. Ad, Loes Jan- se de Jonge. Wim, Bertha Kakes, Ad, Ria Koster. Hans, Mieke Landman, Joop van der Meulen, Henk, Joke Plomp, Jan Simon, Elly Ridderbos, Piet, Reinie Rozendal, Tineke Smid, Wim, Dicky Stolte, Henk, Joke Velt- kamp. Piet, Jeanne Verhage. Rectificatie. Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede. dat na een langdurig geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan, onze lieve zuster, behuwdzuster en tante DINGETJE DEKKER weduwe van Jan van Arenthals op de leeftijd van 68 jaar. Sluis: M. Dekker A. Dekker-van Zeele Schoondijke: C. van der Slikke-Dekker Den Helder: E. van der Kuij-Dekker A. van der Kuïj Leeuwarden: J. van der Bij-Dekker H. van der Bij Oostburg: W. Dekker C. Dekker-van Zeele Haarlem- T. Geluk-Dekker J. Geluk Bussum: C. Blom-Dekker B. Blom Oostburg: H Dekker M. Dekker-Dekker Axel: S. Dekker M. Dekker-Faas Neven en nichten Familie Van Arenthals Oostburg, 11 maart 1983. Volderstraat 8. Correspondentieadres: W. Dekker, Stadhouderslaan 12, 4501 KE Oostburg. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 15 maart om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oostburg, na voorafgaande rouwdienst in het Ned. Hervormd Kerkcentrum aanvangen de om 13.30 uur Gelegenneid tot condoleren na de begrafenis in het Kerkcentrum. Geen bezoek, In de adv. in de PZC van zaterdag Jl. werd ten onrechte vermeld 'Geen bloemen'. Enige en algemene kennisgeving Vandaag 10 maart overleed op de leeftijd van 71 jaar Dr. JAKOB GOSSES Zijn moed, opgewektheid en openheid, waarmee hij tijdens de vier jaar van zijn ziekte zijn gedachten met ons deelde, heb ben ons zeer verrijkt. Kapelle: B. Gosses-Kamphuisen Den Haag: Sjoerd Gosses Els Gosses-van Simmeren v. d. Weerdt Biene Adriaan Oosterbeek: Marlies Ykema-Gosses Theo Ykema Mariette Ariane Michiel Francistown Botswana: Antoinette Goedhart-Gosses Jan Goedhart Hazel Gilles Amsterdam: Frans Gosses Kerkplein 39. 4421 AA Kapelle Geen toespraken De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 15 maart 1983 om 14.00 uur in het crematorium 'Ockenburgh', Ockenburghstraat 21, Den Haag (Loosduinen). Aansluitend gelegenheid tot condoleren. Heden nam de Heere na een langdurig, geduldig gedragen lijden van onze zijde weg, onze vader en grootvader SIMON DE KAM weduwnaar van Leunt je Bosman op de leeftijd van 72 jaar. Ps. 34:7a. Amsterdam: P. A. de Kam H. de Kam-Meijer en kleinkinderen. 4413 ES Krabbendijke, 12 maart 1983. Appelstraat 3. De overledene is opgebaard in het mortuarium van Huize 'Nieulande' te Krabbendijke. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dinsdag 15 maart om 14.00 uur vanuit het vergaderlokaal van de Geref. Gemeente, J. W. Frisostraat. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Na een smartelijk maar geduldig gedragen lijden heeft de Heere uit ons midden weggenomen, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma JACOMINA DIN A SCHOUWENAAR echtgenote van Jacobus de Vrieze op de leeftijd van 72 jaar. Krabbendijke: J. de Vrieze Goes: J. P. de Vrieze G. L. D. de Vrieze Nieuwenhuize Peter Kees. 13 maart 1983. Morlodestraat 45. 4413 AN Krabbendijke. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 16 maart om 14.00 uur vanuit "De Rancke' waar de rouwdienst zal worden gehouden om 13.30 uur. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van Huize 'Nieulande'. Geen bloemen. Heden overleed onze behulpzame buurvrouw MARIA GOEDHART-DE NOOIJER op de leeftijd van 73 jaar. Fam. J. Schroevers Amemuiden, 11 maart 1983. Heden overleed tot onze droefheid, na een moe dig gedragen lijden, mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa ADRIAAN REINHOUDT op de leeftijd van 73 jaar. Wolphaartsdijk: P. H. Reinhoudt-Zuurveld 's-Gravenpolder; Mien en Martien Van Oosten-Reinhoudt Kapelle: Piet en Jannie Reinhoudt-van Stel Goudsward: Engel en Henny Reinhoudt-Deurloo Kleinkinderen en achterkleinkind. 12 maart 1983. 4471 AB Wolphaartsdijk. Nazareth 29. Mijn man en onze vader ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'St.-Joanna' te Goes. Gelegenheid tot bezoek dagelijks van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 16 maart a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Wolphaartsdijk, vanuit 'De Brug'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'De Brug'. Op 10 maart 1983 overleed mijn geliefde dochter en onze zuster SIETJE DE VRIES-VAN DER MOST Koudekerke: M. A. v. d. Most-Pot Vlissingen: L. J. v. d. Most C. S. v. d. Most-Soetens. 4382 AB Vlissingen, Boulevard Banckert 44. Leiding en leden van de Bridgeclub van de afdeling Vlissingen van de Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen heeft met ontsteltenis kennis genomen van het overlijden van ons lid mevrouw S. DE VRIES- VAN DER MOST Zij zal een grote leegte achterlaten. Met groot leedwezen vernamen wij het be richt van het overlij den van ons lid me vrouw S. DE VRIES- VAN DER MOST WU zullen haar niet vlug vergeten. Bestuur en leden van de Vlissingse Bridgeclub Heden is geheel plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder NELLY SUURING-WIGGERS eerder weduwe van W. Vermeulen op de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: P, M. Suuring Middelburg: N. J Vermeulen-Gideonse Middelburg: J. van Sluis-Vermeulen L, van Sluis Oost-Souburg: W. Vermeulen M. C. Vermeulen-Barentsen Oost-Souburg: J. C. de Kaart-Vermeulen F. A. de Kaart Klein- en achterkleinkinderen 4336 CK Middelburg. 12 maart 1983. Statenlaan 62. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het 'Gasthuis' Noordpoortplein 2 te Middel burg. Bezoekuur dagelijks tussen 17.30-18.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 17 maart a.s. om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats Westelijke Oude Haven- dijk 3. Middelburg. Belangstellenden worden verzocht om 13.50 urn- aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de aula na de begrafenis. Toch nog onverwachts is van ons heengegaan CORNELIS BERNARDUS LAPORT Geboren te Vlissingen 1 juni 1906. Overleden te Middelburg 12 maart 1983. Hij was mijn onvergetelijke geliefde zorgzame man, vader en grootvader Middelburg: N. W. Laport-Oranje Leiderdorp: R. B. Laport N. c. Laport-v. d. Zande Roald en Veerle 4331 MD Middelburg. Beenhouwerssingel 11. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woensdag 16 maart 1983 om 15.00 uur in het crematorium aan de Nieuwlandseweg te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Met dankbaarheid voor wat zij met liefde voor ons gedaan heeft en geweest is, delen wij u met droefheid mede, dat na een kortstondige ziekte zacht en kalm in haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma SUZANNA ELIZABETH FAAS echtgenote van Christiaan Leunis op de leeftijd van 79 jaar. Temeuzen: Chr. Leunis T. S. Spruit-Leums P. C. Spruit Edwin en Nicole 4537 PH Temeuzen, 13 maart 1983, Usbaanstraat 18. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 16 maart a.s. om 14.00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Temeuzen. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de Opstan- dingskerk, Bellamystraat 74, welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van verpleeghuis 'Ter Schorre' bezoek aldaar dinsdag 15 maart van 19.00 tot 19.30 uur. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder METJE JANSEN-VERBOOM sinds 29 december 1982 weduwe van Jasper Jansen in de ouderdom van 88 jaar. P. H. Jansen M Jansen-Bongenaar 4416 ND Kruiningen, 13 maait 1983. Hansweertsestraatweg 21B. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 17 maart a.s. om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Kruiningen Vertrek vanuit het verenigingsgebouw van de Geref. Gemeente. Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren aan huis. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van onze geliefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader MARTINUS KORSTANJE weduwnaar van Leintje van de Plassc in de ouderdom van bijna 89 jaar Noordgouwe: D. P. Korstanje T. Korstanje-Roelse Krabbendyke: J. M. Korstanje P. Korstanje-Olivier Goes: P. J. C. Korstanje M. D. Korstanje-Bruynzeel Vlissingen: M. Krombeen-Korstanje J, Krombeen Klein- en achterkleinkinderen. Goes. 13 maart 1983. Verpleeghuis 'Ter Valcke'. Correspondentieadres: P. J. C. Korstanje, Oude Singel 87, 4461 RS Goes. Vader is opgebaard in het mortuarium van Huize 'Ter Valcke'. Valckeslotlaan 200 te Goes. Gelegenheid tot bezoek aldaar dagelijks van 15.30 tot 16.00 en 18.30 tot 19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 17 maart om 13.15 uur in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderneming 'Goes', Zuidvliet- straat 37 te Goes, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in het Uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in het verpleegtehuis 'Der Boede' op zaterdag 12 maart jl. nog voorzien van het H. Oliesel vrij plotseling in vrede van ons is heengegaan, onze lieve, onvergetelijke vader, grootvader en overgrootva der THIJS VAN LEEST sinds 6 april 1973 weduwnaar van Adriana Meeuwisse in de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Namens de familie: A. van Leest Middelburg, 12 maart 1983. Correspondentieadres: G. Rozemond-van Leest, Joh. Lesagestraat 1, 4336 AG Middelburg. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Der Boede', Bezoekuur dagelijks van 16.30 tot 17.00 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehou den op donderdag 17 maart 1983 om 11.00 uur in het Kerkcentrum 'De Hoeksteen', Roozenburg- laan 22. Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Van onze kunstredactie UTRECHT Dichters hebben de naam bescheiden mensen te zijn. Dat mag waar zijn of niet, maar zeker is dat de dichters die zaterdagnacht hun verzen voordroegen in het Muziekcentrum de ereplaats in de publieksgunst laten gaan naar de Zangeres zonder Naam. En dat zal zeker tot hun bescheidenheid hebben hijgedragen. Er ontstond groot gedrang bij de deuren zodra de zangeres was aangekondigd, en ze kreeg een bijval die de rest van de avond niet meer werd geëvenaard. Ze waren dan ook prachtig, de levensliederen van de Koningin van de Nacht en ze moest later nog eens terugkomen om, begeleid door accordeon- nist Harry Mooten en het Nederlands Blazersensemble, het hartroerende lied „De soldatenmoeder" ten gehore te brengen. Typerend was het wel voor de sfeer van de avond, dat de entr'acts veelal voor meer kleur en opwinding zorgden dan de dichters waar het toch eigenlijk om ging. Wanneer je je, na een nacht vol gedichten, afvraagt welke poëzie het nu goed doet bij zo'n gelegenheid, dan moet je concluderen dat dat in ieder geval met de zware, betekenisvolle woordenstromen van Hugo Claus of de diepe mythologie van Harry Mulisch' „Opus ram" zijn. Dan komen de boodschappen van de Surinaamse dichter Julian With beter over het voetlicht. Hij stond weer als eerste op het programma gepland, maar was zo slim te laat te komen, zodat de spits nu werd afgebeten door de Vlamingen Marcel van Maele en Roger de Neef. With brengt zijn gedichten met een aanstekelijk enthousiasme en kreeg de handen op elkaar met een verwijzing naar de actuele situatie in Suriname: „Volk dat meer van het leven dan van zijn vrijheid houdt". Afgezien van de verzen zelf, een liefdesgedicht krijgt gewoon iets erbij wanneer je de dichter by de aankondiging ervan verlegen gebaren met zijn armen ziet maken. Dan waardeer je niet alleen meer het gedicht, maar ook de maker ervan Dat maakt zo'n festival zo leuk. Wie vorig jaar bij de „Nacht va» de poëzie" aanwezig was. zag deze keer nog een aantal oude bekenden terug. Johan Joos bijvoorbeeld, die met zijn Heden overleed zacht en kalm onze lieve en zorgzame moeder, groot-, overgrootmoeder en betovergrootmoeder PIETERNELLA WIELEMAKER weduwe van Huibrecht Roelse in de gezegende ouderdom van bijna 98 jaar. Middelburg: J. Vader-Roelse Souburg: W. Jobse-Roelse L. Jobse Koudekerke: C. Boone-Roelse Middelburg: P. van den Broeke-Roelse B. van den Broeke Biggekerke: W Roelse J. Roelse-de Voogd Veere: T. Gideonse-Roelse A. Gideonse Middelburg: G. Dekker-Roelse J. Dekker Australië Maffra: N. de Visser-Roelse C. de Visser Kattendijke: S. Snoek-Roelse Koudekerke: C. Roelse Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen. 4371 AX Koudekerke, 12 maart 1983. Duinstraat 1. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 16 maart 1983 om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Geen bloemen. Heden is van mij heengegaan mijn onvergetelijke en zorgzame tante PIETERNELLA ROELSE-WIELEMAKER op de hoge leeftijd van bijna 98 jaar. In dankbaarheid zal ik blijven gedenken wat zij in haar leven voor mij is geweest. Anth. Maas, Biggekerksestraat 1, Koudekerke 12 maart 1983. Begrafenisverzorging v/h Adr. A. Hillebrand - Goes Fa. J. HOEKMAN Zn. LANGEWEG 1, 4431 CE 's-GRAVENPOLDER. TEL. 01103-1444-2408 Naaimachines Wegens het niet doorgaan van een bestel ling moet met spoed worden verkocht een partij lichtgewicht vrije arm zig-zag machines van één der grootste fabrieken ter wereld. Deze machines zijn speciaal geschikt voor het stikken van mouwen en broekspijpen. Deze machines zijn fabrieksnieuw, geheel compleet in opbergkoffer met een garantie van 5 jaar op alle onderdelen. pp 2JJÏJ exclusief Adviesverkoopprijs 799,- per stuk Model 1983 stretchsteek - blindzomen - overlocksteek speciaal voor vrijetijdskleding. Eigen servicedlenat door geheol Zeeland. Geschikt voor rechtstikken, zigzaggen, knopen aan zetten, knoopsgaten maken, ritssluiting inzetten, blindzomen en afwerken. BEL OP: Naaimachinebedrijf Baronie Groot/kleinhandel - import - export Baliëndijk 40 - Breda Telefoon (076) 713088, b.g.g. 01619-1865 gekwelde act („Juisi op topsnelheid breekt mijn hoop haar nek") gevarieer de reacties bij het publiek wist te krijgen, maar die de situatie toch niet echt op de spits dreef. Daarvoor bracht hij zijn wanhoop en zijn publieksve- rachting („Why did you come here") net niet overtuigend genoeg. Werkelijk indruk maakte daarentegen Adriaan Morrién, met prachtige, perfect voorge dragen gedichten over een contactar- me jeugd. Zo kan het ook zijn, op zo'n festival. Remco Campert. die zich vorig jaar nog door een ongepaste reactie van het podium liet verjagen, was deze keer wat minder makkelijk van zijn stuk te krijgen en liet onder andere een roe rend gedicht over Fritzy Harmsen-ten Beek horen. Het riep niet alleen de sfeer van haar gedichten op, maar ook haar verschijning, zelfs voor wie haar nooit in levende lyve heeft gezien. Onder al het moois dat er tussen de gedichten door viel te genieten, kreeg de entr'act van de luchtacrobaten „De Astoris" een lichtelijk symbolische be tekenis. Zij trokken met hun kunsten een van de vlaggen van België uit de nok van het Muziekcentrum los. Ge heel onbedoeld, maar het tekende een beetje de grote lijn van de avond, waarop er onder de minder overtuigen de dichters nogal wat Vlamingen wa ren De meesten staken bleekjes af by hun jonge landgenoot Tom Lanoye. die uit volle borst en buitengewoon over- Remco Campert tuigend zijn verzen voordroeg. Hij be zong onder andere het lot van de wielrenner: „Hij is op weg naar Wever- gem, hij is op weg naar niets" Het moet tegen een uur of drie 's nachts geweest zijn toen de Belg Ste- faan van de Bremt zijn toehoorders probeerde wijs te maken dat mussen „het schuim onder de vogels" zijn, „gespuis dat vliegt". Daar stonken we niet meer in, op dat uur van de nacht. Het lot van de moderne man bracht Van de Bremt als volgt onder woor den: „Wij zijn de sigaar waar zij van genieten". Een leuk opstekertje voor de dames. Vrolijker waren de geoliede klanken van popdichteres Diana Ozon die on der andere de verworvenheid van de werkloosheid bezong en zich beklaag de over de herrie in Amsterdam. Maar de propjes die zij met een vervaarlyk uitziende katapult de zaal inschoot waren al even weinig agressief als haar woorden. Echt leuk werd het toen nog even met Jule Dilde, die half onverstaanbare woordenstromen geroutineerd over het pubirek uitgoot. Na ten slotte beleefd de gedichten van hekkesluiter Jan Blokker jr. te hebben aangehoord, mocht het publiek onder de vrolijke klanken van het studentikoze gezel schap „Goed, Koper en Hout" met tuitende oren naar huis toe gaan: afge mat en moe gedicht Directie: K. Scherphuis, W F de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas, BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60,4381 EG Vlissingen, tel. (01184) 15144, Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg, tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes, tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. In de avonduren is de centrale redac tie bezet van zondag t/m vrijdag van af 19.00 uur: (01184) 15144. Klachten bezorging Plaatselijke kantoren, maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. 's Zaterdags van 09.00 tot 11.30 uur. Telefoonnummers buiten kantooruren: Expeditie: (01184) 63533. Advertentie-afdeling: (01186) 1584. 's-Zaterdags (01184) 15144 van 09.00-11.30 uur. Redactie (01184)-14796. Overlijdens advertenties maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen: per kwartaal 61,20; franco per post 72,-; per maand 21,-; losse num mers 0,85 (alle bedragen inclusief 4 pet. btw.). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven 117 cent per mm; minimumprijs per advertentie 17,55; ingezonden mededelingen 2 V2 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 4,25 meer. Volledige tarieven met contractprij zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provincia le Zeeuwse Courant B V Middel burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 4