Philippine winnaar van districtswedstrijden EHBO Intrede ds De Ruiter in kerk Oostkapelle Een witte raaf op zondagochtend "Sandalett" PZC/ Twee dames in Vlissingen van handtas beroofd Zeeuwse bond van oorlogsslachtoffers hield jaarvergadering Mulder binnenhuis AUTO POPPE - VLISSINGEN kantoorbediende mnl./vrl. Maandag, dinsdag en woensdag: MAANDAG 7 MAART 1983 streek JURY: „PRESTATIES TEGENGEVALLEN" CLINGE - Bij de zaterdag gehouden districtswedstrijden van de Rooms Katholieke Bond voor EHBO is de groep Philippine 2 districtskampioen geworden. De districtswedstrijden werden dit jaar gehouden in Clinge, in de grote zaal van het gemeenschaps centrum Malpertuus. De publieke be langstelling voor dit gebeuren was bij zonder groot. De prestaties van de ver schillende groepén, er waren er in to taal 19, waren over het algemeen niet hoogstaand, stelde de leider van de ju- Regenboogschool Tholen Zeeuws damkampioen THOLEN Door vier overwinningen en één gelijkspel is de Regenboog- school uit Tholen winnaar geworden van het damkampioenschap voor la gere scholen in Zeeland. De volledige uitslag Is: l De Regenboog- school. Tholen; 2. Diaconieschool. Aagteker- ke; 3. Ireneschool, Zoutelande; 4. Beatrix- school, Yerseke, 5. Ligthartschool. Goes; 6. School met de bijbel, Sint AnnaJacobapol- der; 7. Martinusschool, Souburg en 8. Isido- tusschool, Lewedorp. Het winnende team bestond uit; Mar cel Verspuy, Martin Zuiddam, Robert Melse en Kees de Jonge. Op de tweede plaats eindigde de winnaar van vorig jaar, de Diaconieschool uit Aagteker- ke. De Regenboogschool vertegen woordigt Zeeland in de landelijke halve finale, terwijl de nummers twee. drie en vier nog een plaats kunnen verdienen in de landelijke kwartfinale. VLISSINGEN - Vier jongelui hebben zaterdagavond omstreeks kwart voor twaalf twee, van het Schcldekwartier in Vlissingen naar huis terugkerende, dames van hun tasje beroofd. De beide beroofde dames waren de 65-jarige me vrouw Van S. en de 52-jarige mevrouw P. De 65-jarige mevrouw Van S. zette nog de achtervolging in, maar de jon gens verdwenen in een brandgang. De politie stelt een nader onderzoek in. Over de waarde van de inhoud van de tasjes was zondag bij de politie niets bekend. Activiteiten filatelistenvereniging 'Delta West' MIDDELBURG - De filatelistenvereni ging Delta West houdt dinsdag 8 maart de jaarvergadering in De Schakel in Middelburg. De aanvang is 19.30 uur. Er wordt onder meer een bestuursver kiezing gehouden. Aftredend zijn C. Valentijn, C. Zwets en J. Henneman. Allen zijn herkiesbaar als bestuurslid. Voorts moet nog in één vacature worden voorzien. Op zaterdag 19 maart houdt de vereni ging in samenwerking met 'Philatelica' een gezamenlijke ruilmiddag in de grote hal van De Schakel. Aanvang 14.00 uur. Er zijn volop rondzendboek- jes aanwezig. ry. de Hulster chirurg W. Aarts in zijn nabeschouwing. „Bij de beoordeling van de verschillen de groepen heb ik slechts enkele goede groepen gezien en jammer genoeg vele slechte. Het peil van de EHBO-groepen lag 10 a 15 jaar geleden duidelijk hoger. Ik vraag me af of de motivatie of het enthousiasme bij de deelnemers aan het afnemen is", aldus een enigszins be zorgde dr Aarts. Ook districtsvoorzitter Pollet was deze mening toegedaan. De lotusgroep uit Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren, versterkt met enkele leden van de groep uit West-Zeeuwsch-Vlaande- ren fungeerde als patiënt bij de diverse opdrachten. De jury bestond verder uit de artsen Kerkchaert, Gielen en Zwar- telé en kaderleden van verschillende EHBO-afdelingen. De commandant- prijs ging naai' de commandant van de winnende groep uit Philippine. De prij- Gevonden voorwerpen politie Middelburg MIDDELBURG - In de periode van' tot en met 17 februari 1983 zijn bij de gemeentepolitie te Middelburg de vol gende voorwerpen als gevonden aange geven; bootkaart; sleutels; handschoenen, bankbil jet; blauwe linnen tas, inhoud: sportkledlng, wit stoffen tasje, inhoud: gymspullen; bruin/ zwarte zwemtas; blauw jack met witte stre pen en witte rits; zwarte portemonnee; in houd o.a. batterijtjes gehoorapparaat, don kerbruine leren protemonnee met inhoud; portemonnee met inhoud o.a. buitenlands geld; bruine knijpportemonnee met inhoud geld; bruine portemonnee inhoud; kleingeld en sleutels; gouden horloge met gouden bandje; gedraaide zilveren armband; broche: - Zeeuwse knop: 3 veilingkisten; baby zuigfles; passer; setje gereedschap; boekjes (handwer ken); aluminium ladder (2-delig); gele teil Dieren kat. rood. zwart/wit gevlekt konijn. zen werden uitgereikt door wethouder E. de Rechter van de gemeente Hulst De volledige uitslag van het districtskam pioenschap is als volgt: 1 Philippine II. 138 punten; 2 Vogelwaarde 1.119; 3 Koewacht I, 115; 4 's-Heerenhoek. 109; 5 Koewacht n, 101; 6 Vogelwaarde n, 97. 7 Sas van Gent. 94; 8.9, 10 Lamswaarde II. Sint-Jansteen I en Clinge I, ieder 93.11 Lamswaarde 1,88; 12 Philippine I 84; 13 Sint-Jansteen n 80; 14 Goes II, 75, 15 Westdorpe, 74, 16 Kloosterzande I. 73, 17 Goes I, 72; 18 Kloosterzande n, 60; 19 Clinge n, 40 punten. Commandantsprijs: 1 Philippi ne II, 45 punten, 2 's-Heerenhoek, 41; 3 Vogel waarde I. 40. Jongens gooiden met stenen naar auto's VLISSINGEN - Staande op de geluids wal tussen de Nieuwe Vlissingseweg en de ventweg hebben kinderen zater dagmiddag ter hoogte van West-Sou burg voorbij rijdende auto's bekogeld. In een geval was het raak: de voorruit van de auto van de Vlissingse mevrouw W. werd verbrijzeld. De bestuurster kon haar wagen tijdig tot stilstand brengen. Persoonlijke ongevallen deden zich niet voor. Majorettenpelotons uit Vlissingen in de prijzen VLISSINGEN - Twee majorettenpelo tons van de Showgroep Vlissingen zijn tijdens het Waalwijks Majoretten Con- Het team van Lamswaarde in actie OOSTKAPELLE - Ds A. W. W. de Ruiter heeft zondagavond als predikant intre de gedaan in de gereformeerde kerk van Oostkapelle tijdens een speciale intrededienst. 's Morgens was de heer De Ruiter in dezelfde kerk in het ambt cours in Waalwijk in de prijzen geval- bevestigd door ds A. G. van der Stoel, len. Het peloton 'Les Mardi' behaalde in gereformeerd emeritus predikant uit afdeling 1 sectie A een tweede prijs en Bergen op Zoom. 'The Pretty Girls' behaalden eveneens De nieuwe predikant werd gelukge- een tweede prijs in de derde divisie sec- wenst door verschillende sprekers. Ds tie A. MIDDELBURG, FOYER CON CERTZAAL Marjanne Kweksilber sopraam en Reinbert de Leeuw (pianoProgramma. Acht Lieder opus 6 (1903-19051 van Ar nold Schónberg en negen Goethe-Lieder (1888-1889) van Hugo Wolf Organisatie- Stichting Podiumkunsten Middelburg remplarisch gebeuren: Schón berg en Wolf, vertolkt door Mar janne Kweksilber en Reinbert de Leeuw. Een koffieconcert, dat men muzikaal hoog moet schatten, en dat in zijn programmering tegelijk hoort te worden aangeduid als een witte raaf binnen het (Zeeuwse) muziekgebeuren. Het geldt in mindere mate voor Wolf, maar de muziek van Schón berg is op het concertpodium nog altijd een zeldzame verschijning. Ze heeft, voor een provincie als Zee land. een bijzondere relevantie, omdat ze hier kan dienen als loop plank tussen de klanken van het vertrouwde muziekbedrijf en de evocaties, die - althans tot nu toe - met behulp van Jeugd en Muziek tot klinken konden komen. Dat is een karwei voor méérdere concert seizoenen. Een incidentele gebeur tenis als de programmering van Schónbergs liederen opus 6 mag daartoe onvoldoende aanzet zijn - de vertolkingen van Kweksilber en De Leeuw konden in ieder geval eventuele misverstanden over Schónberg als ongenaakbare muzi kale atoomsplitsen helpen vervan gen door de indruk van een compo nist, die zeer expressieve, en van explosieve vitaliteit getuigende muziek heeft geschreven. Mijn waardering voor de program mering van de SPM wordt wat ge temperd door afleidingsmanoeu vres, die men onmiddellijk voor en na het concert ondernam. „Een be roemd duo in Middelburg" luidde het snorkende tekstje waarmee het OPKOMST IN MIDDELBURG GROOT Door een wijziging in de statuten wer den er dit jaar geen medailles uitgereikt aan leden die 25 jaar lid zijn van de bond. Toch kon de afdelingsvoorzitter twee medailles opspelden. Zowel over ste Van der Vliet als marinecomman dant De Boer kregen een medaille opge speld voor hun grote betrokkenheid bij het bondsgebeuren. Bij de bestuursverkiezing werden de af tredende bestuursleden in hun functie herkozen. Ook voorzitter Paree werd weer herkozen. De vergadering ging er mee akkoord dat het dagelijks bestuur van de afdeling de leden vertegenwoor digt op de algemene bondsvergadering. Zaterdag 7 mei maakt de afdeling met 65 leden het jaarhjKse uitstapje, naar Berg en Dal in Nijmegen. Reiscommis sielid Van Be veren, die deze functie na zo'n tien jaar neerlegt, werd door voor zitter Paree voor zijn vele verdiensten extra in het zonnetje gezet. De lovende woorden gingen gepaard met enkele at tenties. De heer Flipse neemt zijn taak over. De leden maakten ook veelvuldig ge bruik van het vragenuurtje waarbij en kele médewerkers van de sociale dienst van de bond persoonlijke problemen behandelden. Tijdens de lunchpauze gebruikten de bezoekers van de vergadering een uit gebreide en goed verzorgde naslhap, die hen door het OCMA-personeel werd voorgeschoteld. De vergadering werd afgerond met een uurtje gezellig samen zijn waarbij de traditionele verloting de hoofdmoot vormde. MIDDELBURG - De Zeeuwse afdeling van de bond van Nederlandse militaire oorlogs- en dienstslachtoffers hield za terdag de jaarlijkse ledenvergadering in de Generaal Majoor Berghuijskazer- ne in Middelburg. Afdelingsvoorzitter P. Paree kon 'een volle bak' welkomhe- ten. Er waren ook genodigden, onder wie de provinciaal militaircomman- dant Zeeland, Luitenant-kolonel C. M. van der Vliet. OCMA-commandant overste D. Ruijs, die tevens gastheer was voor het gezelschap en de com mandant maritieme middelen Schel de, kapitein ter zee F. A. J. de Boer. Namens het hoofdbestuur was bonds- penningmeester G. de Boer aanwezig. In een algemeen praatje gaf hij een overzicht van de bondsactiviteiten. Uit de grote opkomst concludeerde de heer De Boer de nauwe betrokkenheid van de leden bij de bondszaken en dat is zowel voor de afdelingen als voor de lan delijke organisatie een grote stimulans om zich voor de leden in te zetten, zo liet de bondspenningmeester weten. programmablad aanving - en aldus de aandacht trok naar twee uitvoe renden, die vervolgens tussen half twaalf en half één, niet aflieten de aandacht van zichzelf af te houden en te richten op wat Schónberg en Wolf te zeggen hadden. Ze zorgden voor rijke, zeer geconcentreerde vertolkingen Béiden - want, men kan De Leeuws aandeel moeilijk tot het begrip begeleiding beper ken. Dat de verstaanbaarheid van de tekst niet altijd optimaal was. is een vlekje, dat waC mij betreft bij uitvoeringen van zo'n intensiteit gemakkelijk wordt weggepoetst. Tot de hoogtepunten van het op treden reken ik het sluitstuk van het concert, Wolfs Mignon-lieder uit zijn Goethe-cyclus. Een althans bij mij tot ontroering leidende luis- terervaring, die te abrupt werd ver stoord door de triviale vanwege de organiserende stichting verstrekte mededeling, dat de uitvoerenden - 'ik weet niet waarom' - ten tijde van de geplande pauze hadden doorge- musiceerd en dat er alsnog koffie te bekomen was. Ach, misschien wil den de uitvoerenden wel weer snel in Amsterdam of daaromtrent zijn - maar zou de muzikale relevantie van dat doormusiceren niet ook ge zocht kunnen worden in het verlan gen om de voor een dergelijk pro gramma vereiste concentratie bij toehoorders en uitvoerenden te be houden en niet te laten wegebben in de pauze-cultus? Het gebodene riep bij de bezoekers, ondanks het gemis van tijdig geserveerde koffie, veel geestdrift op. Competitie recreatie volleybal Vlissingen VLISSINGEN - In de competitie re creatief volleybal werd weer een aantal wedstrijden afgewerkt Bij de dames voert momenteel het team van DOK de ranglijst aan met 40 punten. Bij de he ren staat het team van Marathon met 37 punten bovenaan. De standen: Dames DOK 15 40; Ardito 15 31; Marathon 2 15 28; DVC 12 22; Scheldemond 12 21; LW1518; Marathon 11215; VCG 13 12; Bondsspaarb. 11 5, Ziekenhuis 10 3. Heren: Marathon 1 13 37; PZEM 13 31; EWC 12 20, Marathon 21117; Polder 13 12; Douane 10 10; Ziekenhuis 12 7; MIR 10 7 punten. A. C. Poley, gereformeerd predikant i Vrouwenpolder, voerde het woord na- Culturele raad Vlissingen over volwasseneneducatie VLISSINGEN - De heer H. van Poelje, coördinator bij het Zeeuwse Steun punt Volwasseneneducatie, geeft don derdag 10 maart een toelichting op de ontwikkelingen in de volwassenene ducatie. Hij doet dit tijdens een open bare vergadering van het algemeen be stuur van de Culturele Raad Vlissin gen in het dienstencentrum Bachten Koramc. Deze bijeenkomst begint om acht uur. Om negen uur komen de officiële agen dapunten aan de orde. waaronder de voordracht van mevrouw A. Kessel als afgevaardigde voor het algemeen be stuur, de samenstelling van een afvaar diging naar een concert van het Zeeuws Orkest en het subsidieverzoek van de organisatie van een Gregoriaanse dag in april. Sleepboothulp aan vrachtschip na brandje in machinekamer TERNEUZEN - Sleepboten van Wil lem Muller uit Terneuzen en Polder man uit Hansweert hebben zaterdag avond op de Westerschelde vlakbij Hansweert het Oostduitse vrachtschip 'Bergen' (5900 ton) op sleeptouw geno men. Het schip werd naar het Middel- gat gesleept, waar het ten anker ging. Later zette het koers naar de Rede van Vlissingen. De 'Bergen' vroeg sleepbootassistentie nadat, omstreeks zes uur zaterdagavond, brand was uit gebroken in de machinekamer. Het schip was op dat moment op weg van Antwerpen naar zee. De 'Bombs hell' en 'Tijgerhaai' van Polderman uit Hansweert waren als eerste aanwezig, gevolgd door de Mullerboten 'Water land' en later de 'Waasland'. Inmiddels had de bemanning al kans gezien het vuur te doven. De sleepboten Bombs hell en Waterland sleepten het schip vervolgens naar de Biezelingse Ham, waar de Tijgerhaai en Waasland nog as sisteerden bij het 'rondzwaaien' van het schip. De bemanning verrichtte daar enige noodreparaties. Vervolgens koerste de 'Bergen' naar Scheldepoort voor reparatie. Een aantal sleepboten van de 'Unie van Reddings- en Sleep dienst' was, op het moment van de ber ging, in de buurt, maar kwam niet in actie. mens de classis Middelburg van de ge reformeerde kerk. Ouderling J. van Moolenbroek, die sprak namens de ge reformeerde gemeente in Oostkapelle, vergeleek de nieuwe predikant met zijn naamgenoot Michiel Adriaanszoon uit Vlissingen en noemde het ambt van predikant hoger dan dat van admiraal. Ds A. C. den Hollander, predikant van de hervormde gemeente in Oostkapel le. memoreerde de sinds 1979 bestaan de gelukkige samenwerking tussen de gereformeerde en zijn kerk in Oostka pelle. Ook burgemeester P. A. D, H, Diepenhorst van Domburg, sprak enke le welkomstwoorden tot de nieuwe pre dikant. Ouderling A. Coppoolse verwel komde ds De Ruiter namens de kerke- raad en de gemeente van de gerefor meerde kerk in Oostkapelle. De nieuwe zielzorger bedankte tenslotte allen voor de prettige reacties op zijn benoeming. Het christelijk gemengd zangkoor van Oostkapelle, 'Sursum Corda', verleen de muzikale medewerking aan de dienst. Ds De Ruiter sudeerde theologie aan de Vrije Universiteit van Amsterdam en in Bazel (Zwitserland). Hij legde zijn doctoraal examen af aan de VU begin dit jaar, was van half '78 tot eind '81 pastoraal medewerker bij de gerefor meerde kerk van Tholen en Poortvliet en sinds die tijd vervulde hij eenzelfde taak bij de gereformeerde k«rk in Oost kapelle. Lutengroep trad op voor ouders en belangstellenden MIDDELBURG - Kabouters, zeever kenners, bestuur en leiding van de Middelburgse Lutemgroep hielden vrijdag in de gymzaal van Vijver vreugd een avond voor de ouders en belangstellenden. Voor een volle zaal, er waren zo'n tweehonderd bezoekers, werd een gevarieerd programma uit gevoerd met zang, toneel en dans, alles door de meisjes van de scoutinggroep zelf bedacht. De oudercommissie ver zorgde een verloting in de pauzes. Hoogtepunt van de avond was de be kendmaking van de plaats waar de zo merkampen gehouden worden. De ka bouters gaan naar Veere en de zeever kenners gaan, voor de eerste keer in de geschiedenis van de Lutemgroep, naar 'het' scoutingland bij uitstek, Enge land. De Lutemgroep houdt zaterdag 23 april weer een rommelmarkt op het Damplein in Middelburg. Hiermee ho pen de scoutingleden de clubkas op peil te houden. Rommelmarkt buurthuis De Paraplu Vlissingen VLISSINGEN —Het Vlissingse buurt huis 'De Paraplu' houdt zaterdag 12 maart in het gebouw aan de Alexander Gogelweg een rommelmarkt. De op brengst ios bestemd voor activiteiten van het buurthuis. De rommelmarkt begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Spullen voor de rommelmarkt kunnen vanaf woensdag 9 maart in het buurthuis worden afgeleverd. Zaalvoetbal Vlissingen VLISSINGEN In de eerste klasse van de Vlissingse zaalvoetbalcompeti tie moest Vlissingen 1 zijn meerder erkennen in SC Torna, 3-5. Warme Bakker Grent 1 was veel te sterk voor PGV 1, 4-0, Provincie Zeeland haalde een kostbaar punt door gelijk te spelen (2-2) tegen VAW 1. Voor BW 1 gaat er het somber uitzien. Ditmaal werd met maar liefst 5-0 verloren van PZEM 1. Schinkel 1 won (3-1) van PVS i. In de derde klasse is het doek voor Pechiney 1 praktisch gevallen. Nu werd verloren van de Haven van Vlissingen, 5-3. Meulenberg 1 versloeg in de vierde klasse één van de naaste concurrenten voor de bovenste plaats, BW 3 met 6-1. PVS 3 klom een plaatsje door met 2-1 te winnen van RCS 2. FC Hertel 2 deed niet onder voor Meufen- berg 1 en won met dubbele cijfers van FC Total 1, het werd 10-1. Roovers Sport 2 verloor met klein verschil 1-0 van SKA 1VAW 2 versloeg SC Holland 1 met 4-2. Uitslagen: le klasse: Vlissingen 1 - SC Toma 1 3-5, PGV 1 - Warme Bakker Grent 0-4. VAW 1 - Provincie Zeeland l 2-2, BW 1 - PZEM 1 1-5, PVS 1 - Schinkel Assur. 1 1-3. 3e klasse; Pechiney 1 - Haven v. Vliss. 1 3-4. 4e klasse: Meulenberg 1 - BW 3 6-1. PVS 3 - RCS 2 2-1, FC Hertel 2 - FC Total 1 10-1, Roovers Sport 2 - SKA 1 0-1, VAW 2 - SC Hofland 1 4-2. Woensdag 9 maart wordt in de sporthal Baskensburg de finale gespeeld voor de bekerronde van het rayon Vlissin gen tussen de ploegen van Roovers Sport 1 (regioklasse) en PZEM 1 (le klasse). De aanvang Is 20.40 uur. Wedstrijdprogramma woensdag 9 maart Sporthal Baskensburg: PZEM 2 - Hoechst Boys 1. Vlissingen 2 - Walcheren 1, Schinkel Assur. 2 - Uiterton 1, SSVW 1 - Markt Boys 1, RCS 1 - Dljkwel 1. Sporthal Zeevaartschool: FC Hertel 2 - Meulenberg 1Roovers Sport 2 - PVS 3, VAW 2 - BW 3, SC Holland 1 - RCS 2. Donderdag, 10 maart, sporthal Souburg: Uiterton 2 - PGV 2, PVS 2 - Men to 1, Haven van Vlissingen - De Stoof 1, Pechiney 1 - GVBK 1, Douane Vlissingen l- BW 2. Burgerlijke stand VLISSINGEN Geboren: Benny A. W. Verhoeven; Nie- ky de Roos; Danny Jahn; Marie-José de Nooijer; Judith I. J. Kuhne; Amolda van Wanrooij; Daniel K. Barber; Jere my Ruisch; Marco Weijland; Sebas- tiaan Louweret; Gabrijel Gavranovic; Denise L. van Rossum. Getrouwd: R. E. Eijlers, 24 jr. en A. L. M. M. van Dooren, 21 jr; A. Wanjon, 29 jr. en I. M. Bimmel, 23 jr. Overleden: P. De Smit geb. Schout, 63 jr.; M. Schout geb. Aarnoutse, 88 jr.; J. A. Kuijper geb. Peeters. 73 jr.; A. Bu- zambu, 21 jr.; A. Arendse, 72 jr.; N. Cij- souw geb. Buurman, 58 jr.; J. Kentin geb. Vogel. 72 jr. Geboren: Elise J. Boersma; Claudia E. Lobbezoo; Krista Pais; Joris M. Hoog werf; Roberto R. van Klaveren; Nicole tangezaal; Annemarie M. Viergever; Joel Dieleman; Thomas J. Kint; Roy D.| Heijdra; Floor M. Human; Kavita V.' Jagbandhan; Cornelia A. R. van Bra- kel. Overleden; Chr. Th. M. Stibbe geb. .Arentsen, 58 jr.; H. F. Hollaar. 51 jr.; A 'Koole, 89 jr. MORGEN DINSDAG: SPECIALE GEHAKTDAG 500 gram 4,95 Bretons gehakt Brabants gehakt Champignon gehakt Indisch gehakt Kerry gehakt 150 gram gebraden gehakt1,45 Woensdag gesloten Tot ziens in: ópeciaUteiteHólcfepery j.de visser&zn Oud* Koudekerkseweg 26. Middelburg Tel. (01180) 13021. gordijnen - tapijten ■ele 21-23 leleloon (0II80) 11077 A:S. woensdag 9 maart de gehele dag GESLOTEN VLEESHOUWERIJ A. STURM Veersesingel 90, Middelburg Lunchen in Vlissingen dinsdag t/m vrijdag 'Noordzee' Beursplein 1, tel. 13891 Gevraagd opleiding: min, MAVO, typediploma. Leeftijd max. 19 jr. Sollicitatties aan: Auto Poppe Walcheren B.V. Postbus 176, 4330 AD Middelburg. Schouder- karbonade CQQ per kilow, JU Bloemkool 1 A Q per stukX, i Gekookte Gelderse worst O Qv 500 gram Magere vruchtenyoghurt 7Q „Fruttie", beker 500 mlw Maximaal 3 eenheden per klant i/m woensoag IJ 9 maart 1983. C00SJE BUSKENSTRAAT 135, VLISSINGEN de kleurrijke voorjaarspanty Livera: Markt 31, Middelburg Livera: Walstraat 45, Vlissingen i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 4