Akkoord over verhuizing Verburg in Colijnsplaat 3 Lozingseisen voor afvalwater op Westerschelde versoepelen FhOP Provincie moet meer instrumenten voor economisch beleid krijgen Kunstvrienden9 uit Goes met volkstoneelstuk op de planken WEGENS BEURSBEZOEK lifii WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN MET STEUN VAN 2,7 MILJOEN GULDEN CDA-STATENLID IN KRUININGEN: WATERSCHAP 'DE DRIE AMBACHTEN': VRACHTAUTO- RIJOPLEIDING SCHIPPER- PAARDEKOOPER KEUKENCENTRUM 't HOEKJE VAN GOES GEMEENTE KAPELLE (Z.) VRIJDAG 4 MAART 1983 PZC streek COLIJNSPLAAT - Het dagelijks bestuur van de gemeente Kortgene heeft een akkoord bereikt over de verhuizing van het technisch bureau Verburg Holland uit de dorpskern van Colijnsplaat. Het bedrijf gaat naar een aan te leggen bedrijfsterrein noordoostelijk van de dorpskern. Met de verplaatsing is een bedrag gemoeid van enkele miljoenen guldens. Rijk, provincie en gemeente zorgen voor een totaal subsidie-bedrag van 2,7 miljoen gulden, terwijl de onder neming zelf ook het nodige moet bijdragen. Zowel burgemeester J. L. D. van der Linde van Kortgene als directeur L. Verburg toonden zich ingenomen met de bereikte oplossing. Het technisch bureau Verburg Holland heeft momenteel bijna zestig werkne mers in dienst. Het bedrijf richt zich on der meer op machinebouw, fijn con structiewerk, electrotechnische en electronische apparatuur, werktuig kunde (onder meer verwarming, koe ling, air-conditioning). Verburg is ook al zeventien jaar belast met het onder houd van de Zeelandbrug. Het bedrijf is thans gevestigd in tien panden, her en der in het dorp Colijnsplaat. Moeilijkheden over een hinderwetver gunning voor de verwerking van plyes- ther (het gemeentebestuur dreigde zelfs met sluiting van de betreffende afde ling), brachten vorig jaar gesprekken op gang over een mogelijke verplaat sing. Burgemeester Van der Linde (die blij was deze zaak nog voor zijn vertrek naar Made-Drimmelen af te kunnen ronden), vertelde dat de principe-over eenkomst het volgende inhoudt: de gemeente koopt alle panden en terreinen die Verburg Holland in de kern Colijnsplaat in gebruik heeft; aan de Molenweg/Oostzeedijk koopt de gemeente de nodige grond en ver koopt die door aan Verburg; het bedriji heeft daar al één hectare in eigendom, in totaal komt er een bedrijsterrein van vijf hectare; de gemeente heeft al optie op die grond; op de nieuwe locatie bouwt Verburg een nieuw bedrijf, beginnend met de huidige activiteiten, maar met moge lijkheden tot uitbreiding. Hoofdingeland wil van Terneuzen bijdrage voor onderhoud dijken TËRNEÜËEN - Hoofdingeland C. Schelfhout van het waterschap 'De Drie Ambachten' vindt dat de gemeen te Terneuzen in verband met de di jkre- creatie langs de Westerschelde moet bijdragen in de onderhoudskosten van die dijken. In de begrotingsbehande ling van het waterschap donderdag zei de hoofdingeland dat de onderhouds kosten van de dijken wel erg hoog zijn. Hij pleitte voor een gesprek met de ge meente Terneuzen daarover. Schelfhout vindt een gemeentelijke bij drage niet meer dan billijk, omdat het waterschap als gevolg van de dijkre- creatie inkomsten derft door bijvoor beeld de onmogelijkheid van het wei den van schapen op de dijken. Maar dijkgraaf P. van Hoeve wees de hoofdin geland op het feit dat de gemeente Ter neuzen ook zelf een aantal voorzienin gen (zoals parkeren) langs de dijken voor eigen rekening heeft genomen. „En daarbij heb ik sterke twijfels over het derven van inkomsten. De recrea tie, die wij op de dijken op niet al te grote schaal best mogelijk achten, kost het waterschap geen geld". De algemene vergadering van 'De Drie Ambachten' ging overigens enigszins morrend akkoord met de fikse verho ging van dijkgeschot De boeren in het gebied van het voormalige waterschap 'De Verenigde Braakmanpoldets' moe ten nu bijna 150 gulden (twintig procent verhoging) gaan betalen en de boeren in het gebied van het vroegere 'Axeler Ambacht8 123 gulden, een verhoging van zes gulden. Schelfhout stelde vast: „Het geschot groeit naar een hoogte die het ergste doet vrezen". En hoofdinge land G. van Waes:„Is er wel genoeg ge zocht naar bezuinigingen?" Schelfhout drong daarbij ook aan op een eventuele classificatie van goede en slechte gronden. „Het is onbillijk dat ongeaèht de kwaliteit van de grond het zelfde geschot moet worden betaald. Een onrechtvaardige verdeling van de lasten". Volgens de dijkgraaf wordt voor slechte gronden zeker niet minder werk verzet dan voor goede. Daarbij wees hij er ook terloops op dat het dijk geschot de afgelopen jaren niet is ver hoogd. De huidige bestemming van de grond aan de Molenweg is agrarisch. Er moet een procedure worden gevolgd voor verandering ervan. Burgemeester Van der Linde had daar geen zwaar hoofd in. Hij wees erop dat de provinciale planologische commissie met wijzi ging van de bestemming al akkoord is. Veldpolitie bezoekt scouting Noord-Beveland Van der Linde verwachtte ook dat van uit de gemeenteraad en bevolking geen problemen zullen worden opgewor pen. Hij legde er de nadruk op dat de principe-overeenkomst voor het dorp grote betekenis heeft: - het behoud van een gezond bedriji met ruime werkgelegenheid en expan siemogelijkheden bij Colijnsplaat is verzekerd; - de verhuizing is de oplossing van een ernstig milieuvraagstuk; als het bedriji in het dorp was gebleven, waren er on oplosbare problemen ontstaan; - door de verplaatsing is er een extra mogelijkheid gekomen voor het op kor te termijn aanpakken van dorpsver nieuwing; er zijn mogelijkheden voor tenminste vijftien woningen in de socia le sfeer op plaatsen waar nu bedrijfs panden staan. Burgemeester Van der Linde maakte duidelijk dat de onderhandelingen moeilijk waren. Hij onderstreepte dat WISSENKERKE De groep veldpoli- het voor een onderneming vandaag-de- tie van de rijkspolitie Zeeland brengt dag niet eenvoudig is om zware ver morgen, zaterdag, een bezoek aan de phchtingen aan te gaan, ten behoeve Zandkreekgroep, scouting Noord- Van nieuwbouw. De burgemeester had Be vel and. Dat gebeurt op het voetbal- waardering voor de opstelling van ge veld in Wissenkerke. Om 15.00 uur deputeerde staten, die de nodige arab- begint een demonstratie met politie- telijk opgeworpen hindernissen slecht- honden óp het sportveld. Bovendien ten. Van de 2,7 miljoen gulden subsidie zullen de mensen van de groep een komt 1,3 miljoen van het ministerie van dia-serie vertonen en over de werk- volkshuisvesting, ruimtelijke ordening tamheden van de veldpolitie vertel- en milieu (dorpsvernieuwing, sanering milieuhinderlijke bedrijven). De pro vincie draagt één miljoen bij uit fond sen ter bevordering van de economie en bijzondere voorzieningen, terwijl de ge meente 0.4 miljoen op tafel legt (waar van een deel terukomt door verkoop van gebouwen) Modern Directeur Verburg zei dat er een mo dern bedrijf neergezet zal worden (uiter aard volgens de hinderwet- en andere bepalingen), waarin de geavanceerde technieken die nu worden toegepast, uitgebouwd kunnen worden. Ook is er ruimte voor ontwikkelingen op het ge bied van de alternatieve energie-op- wekking. „Als ondernemer moet je vooruit denken en zakelijk gezien zijn we blij met de oplossing", aldus Leen Verburg. Hij voegde eraan toe dat de onderneming niet juichend uit het dorp vertrekt. „De situatie in Colijnsplaat hebben we in de loop van 35 jaar opge bouwd. De panden zien er goed uit en zijn voor ons goed bruikbaar. Je sluit een periode af en dat doet je wel wat", betoogde Verburg. „En die nieuwe op zet zal ook financiële consequenties hebben. We krijgen het nieuwe bedrijf niet cadeau. Het kostenpakket van on ze onderneming zullen we scherp moe ten bewaken, ook in het belang van on ze medewerkers". KRUININGEN - Het is een goede zaak als de provincie meer instrumenten krijgt om een economisch beleid ge stalte te geven. Dit stelde het CDA-sta- tenlid G. Christiaanse donderdag avond tijdens de jaarvergadering van het regionaal verband De Bevel anden van het CDA in Kruiningen. Als voor beeld noemde de CDA-er de nieuwe ge dachte om de investeringsplannen van de provincie meer af te stemmen op de werkgelegenheid. Verder stipte hij de mogelijke instrumenten aan zoals het voorwaardenscheppend beleid en het fonds bijzondere voorzieningen. Christiaanse ging voorts in op de werk zaamheden rond de ombouw van de huidige conventionele energiecentrale in Borssele tot kolencentrale. „Ik ben er niet van overtuigd, dat het graven van één haven voor 16 a 17 schepen per jaar een rendabele investering zal zijn", be toogde het statenlid. Hij vroeg zich af hoe de kosten van aanlanding in Vlis- Scholengemeenschap Bergen op Zoom houdt open avond BERGEN OP ZOOM De Roncaüi scholengemeenschap voor Atheneum, Havo en Mavo houdt dinsdag 8 maart een open avond in het schoolgebouw aan het Tuinderspad in Bergen op Zoom. De bijeenkomst is bedoeld voor ouders en leerlingen, die het volgend schooljaar de school willen bezoeken. Schoolleiding, docenten en enkele leer lingen zullen aanwezig zijn. De aan vang is 19.30 uur. Open schoolwerkgroep Wemeldinge opgeheven WEMELDINGE De sooswerkgroep Open School in Wemeldinge heeft zichzelf opgeheven. De werkgroep be staande uit Nel Kempe, Marie Koole, Maatje Kramer, Margie Slotboom en Jo de Neef heeft geen kans gezien nog soosavonden te organiseren. De gerin ge belangstelling van de laatstgehou den soosavond en de daarvoor ook al steeds minder wordende interesse heeft de werkgroep doen besluiten de soosavonden te beëndigen. Soos werk groep staat voor Soos Oud Open School deelnemers. De soosavonden werden belegd om het contact als oud Open Schooldeelnemers vast te hou den. Het werkgroepje bestond uit deelnemers die vanaf het begin bij de open school betrokken zijn geweest. singen zich verhouden tot de kosten van het gebruik van de bestaande ko- lenhaven in Terneuzen, waar volgens Christiaanse een extra dotatie van 20 miljoen gulden niet nodig zou zijn. Naar mening van de CDA-er zou een objectie ve kosten-batenanalyse duidelijk moe ten maken, hoe een en ander het best kan worden gerealiseerd. CDA-statenlid mevrouw H. M. L. Re- mijn-De Badts vertelde zich nog niet helemaal neer te kunnen leggen bij het niet doorgaan van de vaste oeverver binding over de Westerschelde. „Ik wei ger aan te nemen dat de provinciale diensten ons jarenlang een vals beeld hebben voorgehouden om de illusie in stand te houden", aldus mevrouw Re- mijn-De Badts. Ze bracht voorts een aantal voordelen van een vaste verbin ding naar voren. Zozouden de vaste kosten geleidelijk verminderen, terwijl een veerverbinding kosten met zich blijft meebrengen. Verder is - meende het statenlid de ontwikkeling van het bedrij fsleven gebaat met een goede ver binding. Bovendien levert de bouw van de verbinding zo'n 3500 manjaren werk op, concludeerde ze. Emancipatie Mevrouw Remijn-De Badts zei voorts een en ander over de betrokkenheid van het CDA bij emancipatiezaken. „We hebben een actieve groep vrou wen die in het vrouwenberaad in Zee land mee doen in het CDA", vertelde ze. „We kunnen het ons niet permitte ren te volstaan met kritischvolgen van ideeën die in andere kring ontstaan. Het is van groot belang dat we onze eigen houding bepalen". Voorzitter Z. V. van der Spil van het regionaal verband legde tijdens zijn jaarrede de organisatiestructuur en de werkzaamheden van het regionaal ver band uit. In samenwerking met het We tenschappelijk bureau van het CDA zouden de verbanden zich kunnen ont wikkelen tot broedplaatsen van con structieve ideeën, besloot Van der Spil zijn uitleg. Hij droeg verder enkele aan bevelingen aan, die naar zijn mening zouden kunnen bijdragen in het oplos sen van de huidige economische crisis. Zo zag Van der Spil wel iets in hetstaps- gewijs verlagen van de arbeidstijd tot 32 uur, bijvoorbeeld door vier dagen per week acht uur te werken. De werkweek zou - stelde hij vervolgens - verlengd' moeten worden tot zes dagen. Dit laat ste om de productiemiddelen zo effi ciënt mogelijk te gebruiken. Van der Spil pleitte eveneens voor verhoging van de jeugdaftrek en herinvoering van het leerlingenstelsel 'oude stijl'. Kindertheater DODD trad op in Wemeldinge WEMELDINGE Woensdagochtend heeft het kindertheater Deurtje open Deurtje dicht een optreden verzorgd in het Dorpshuis in Wemeldinge. Het kindertheater uit Middelburg was spe ciaal naar Wemeldinge gekomen voor de kleuterschoolleerlingen en de leer lingen van de laagste klassen van de openbare basisschool. Oranjevereniging Wemeldinge bijeen WEMELDINGE - Tijdens de ledenver gadering van de Oranjevereniging in Wemeldinge werd het programma voor koninginnedag vastgesteld. Bij de be stuursverkiezingen werden de heren G. Burger en J. Folmer herkozen, maar de plaats voor de aftredende A. Mijnsber- gen kon niet worden gevuld. De verga dering werd gehouden in hotel Vrede- best. Westkappels Dameskoor gaf uitvoering WESTKAPELLE - Het Westkappels Dameskoor gaf de jaarlijkse uitvoering onder leiding van mevrouw Westerwee- le. Nadat de voorzitster, mevrouw Ale- wijnse, het openingswoord had gespro ken, zong het koor een twaalftal liede ren, waaronder volksliedjes. Mevrouw Minderhoud trad op als soliste. Twee liedjes kregen een accordeonbegelei ding. Na de pauze voerde de toneel groep het stuk 'Dolle Mina's' op. De avond werd besloten met een bal. TERNEUZEN - Het dagelijks bestuur van het waterschap 'De Drie Ambach ten' vindt dat de lozingseisen voor af valwater op de Westerschelde versoe peld moeten worden. „Dat kan een be langrijk facet zijn voor de bouwkosten van een rioolwaterzuiveringsinstalla tie. Er moet scherp worden gelet op het kostenaspect, want dat moet maat schappelijk aanvaardbaar blijven", aldus donderdag dijkgraaf P. van Hoe ve in de begrotingsvergadering van het waterschap Terneuzen. van Hoeve zit met die uitspraak op de zelfde lijn als professor Fohr, die on langs in een notitie concludeerde dat de zuiveringskosten nodeloos hoog zijn en door minder strenge lozingseisen aan merkelijk lager kunnen. In zijn ope ningstoespraak zei de dijkgraaf gister middag: „Wat de lozingseisen betreft is men in Zeeland al enige tijd bezig het waterkwaliteitsplan voor de rijkswate ren, dus onder meer de Westerschelde, in het Zuidelijk Deltabekken op te stel len. Discussiepunt daarbij is wat de lo zingswaarden moeten zijn Als beheer der van de rijkswateren heeft rijkswa terstaat zo'n tien jaar geleden al voor waarden geformuleerd, maar intussen is er meer onderzoek gepleegd, inzich ten zijn veranderd zodat het zeker niet is uitgesloten dat enige versoepeling van de lozingseisen op zout wateraan vaardbaar is". De dijkgraaf laakte overigens de ziens wijze als zou professor Fohr met zijn conclusie van minder strenge lozingsei sen 'het ei van Columbus hebben ge vonden'. Van Hoeve stelde vast: „De werkelijkheid is dat Fohr het twee jaar oude rapport van een commissie van de Zeeuwse Waterschapsbond over kos- tenbeperking van het waterkwaliteits beheer citeert, Eén van de mogelijkhe den toen al was beperking van de eisen Jammer genoeg waren gedeputeerde staten van Zeeland toen nog/niet zo ver die mogelijkheid acceptabel te achten. Daartegen ticht zich ook het bezwaar van de professor". Zelf zuiveren Van Hoeve vindt overigens ook, zo zei hij gisteren, dat het in het belang van de industrieën is om zelf afvalwater te (gaan) zuiveren. „Dat is niet alleen in het belang aan de industrie, maar ook van het waterschap. De bedrijven kun nen gericht zuiveren op het eigen spe- Snelheidscontrole Patijnweg in Goes goes "De verkeersgroep van gemeentepolitie in Goes hield dond dag op de Patijnweg een controle op naleving van de maximumsnelhf van 50 kilometer per uur. Er werden twee uur tijds 21 processen-verbj uitgeschreven. De hoogst genotei snelheid was 86 kilometer. Leerhuisavonden in doopsgezinde kerk Goes ■us l Het voormalige rusthuis 'Rustoord', thans nog éen van de tien -panden waarin technisch bureau Ver burg Holland nog gevestigd is in Colijnsplaat GOES 'Oorlog en geweld' is fcjva: thema van vier leerhuisavonden in doopsgezinde kerk aan de Westwal Goes, op de dinsdagen 8, 15, 22 en maart. Behandeld worden teksten l het oude testament C. van Duin lel de avonden. De aanwezigen gaan in wat de teksten in deze tijd betekeni en welke plaats ze hebben in het oui testament. De bijeenkomsten dun van 19.30 tot 21.30 uur. OP 26 MAART IN PRINS VAN ORANJE GOES - De amateur-toneelvereniging 'Kunstvrienden' uit Goes heeft voor de opvoering van haar traditionele voor- jaarstoneelstuk een werk gekozen van Anton Beuving, getiteld: 'Een haai voor de boeg'. Dit avondvullende volkstoneelstuk in drie bedrijven is te zien op zaterdagavond 26 maart in de Prins van Oranje te Goes, aanvang 20.00 uur. Na de voorstelling begint een dansfeest, waarbij de band 'Enterpri se' voor de muzikale omlijsting zorgt. Als de premièreavond achter de rug is volgen er meer voorstellingen in ande re plaatsen in de regio. 'Een haai voor de boeg' is een toneelspel dat zich afspeelt in de Amsterdamse volksbuurt de Jordaan. In grote lijnen gaat het over een zeeman die na zijn- thuiskomst door allerlei omstandighe den terecht komt bij een 'dame van lichte zeden'; een situatie waar zijn maats niet gelukkig mee zijn. Het stuk is doorspekt met zang, dans en de typi sche Amsterdamse volkshumor. Het muzikale gedeelte op deze avond wordt verzorgd door de zusjes Wouters met hun accordeons. De liedjes zijn afkom stig van het bekende toneelstuk 'De Jantjes'. De vereniging maakt er een gewoonte van tweemaal per jaar een nieuw to neelspel te brengen; in november en in maart. De stukken beleven hun premiè re in de Prins van Oranje, de enige zaal in de omgeving die de faciliteiten heeft om de voorstelling te kunnen combine ren met een feestavond. Hierna worden er voorstellingen gegeven aan bijvoor beeld personeels- en oranjeverenigin- Dienst wereldgebedsdag in 's-Heer Arendskerke 'S-HEER ARENDSKERKE In de hervormde kerk aan de Torenring in 's-Heer Arendskerke kunnen belang stellenden (vandaag), vrijdag terecht voor een oecumenische dienst in het kader van de wereldsgebedsdag 1983. De dienst is voorbereid door mensen van de afdeling Goes van het Leger des Heils, de rooms-katholieke parochie te Heinkenszand, de gereformeerde kerk in Heinkenszand en de hervormde gemeente te 's-Heer Arendskerke. Het jongerenkoor Cantate Deo uit 's-Heer Arendskerke verleent medewerking aan de dienst. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. dai gen in verschillende plaatsen in de i gio. Het laatste toneelstuk 'Een zoi van miss Urk' was volgens voorzitter A. Aertssen een groot succes: „In zaal kregen we na afloop een staan ovatie van ongeveer 500 mensen. Dire na het begin van de voorverkoop wait de kaarten al uitverkocht. We moestf nog 200 mensen teleurstellen". Van b nieuwe toneelspel verwacht hij hetze de. Risico Ki Aerssen vindt het jammer dat de vi eniging geen tweede voorstelling m feestavond kan geven in de Prins vi Oranje, het financiële risico is volge hem te groot: „Wij zijn een verenigii die er trots op is al 63 jaar lang zond 01 subsidie te werken en dat willen u" graag zo houden. Onze novembervoi stellingen in Goes waren de laatste di jaar elke keer uitverkocht, het is onno melijk vervelend om mensen die ga kaartje meer kunnen krijgen, te moet) teleurstellen. Aan de andere kant is b zo dat de huur voor de zaal en voori band zo hoog is, dat de tweede voorsti ling ook uitverkocht moet zijn, willt "e we uit de kosten komen. Dat risico men we liever niet" Wolverfdagen in Vlissingen VLISSINGEN - De kunstzinnige vor ming Vlissingen houdt vrijdag 18, zater dag 19 en zaterdag 26 maart wolverfda gen in het gebouw aan de Belagestraat 18 in Vlissingen. Tijdens deze bijeen komsten komen steeds andere kleur- gamma's aan de orde. Cursisten kun nen zich opgeven bij de Culturele raad in Vlissingen aan de Badhuisstraat. cifieke afvalwater en het waterschap kan, verlost van het industrieel afval water, de juiste omvang van de zuive ringsinstallatie bepalen". Die installa tie wordt gebouwd bij het Terneuzense buurtschap De Griete en moet volgens planning in 1987 operationeel zijn. „Wij", zei Van Hoeve, „lozen nu 160.000 vervuilingseenheden ongezuiverd op de Westerschelde. Daarvan wordt ruim de helft geleverd door drie grote indus triële bedrijven, maar niemand kan hen verplichten die hoeveelheid te blijven leveren. Als één of meer industrieën af vallen, kunnen wij met een zuiverings installatie blijven zitten met een veel te grote capaciteit, waardoor de kosten voor de burger alleen maar zullen stij gen". met MERCEDES 1213 Westsingel 18-20 Goes, tel. 16808 EEN DAG ZONDER KRANT IS EEN ROMEO ZONDER JIJLËA. Zet zelf 'n kleintje in de PZC. Daar doet je goeie zaken mee. SLEUTELS MAKEN klaar terwijl u wacht FAASE sleutelservice van 8 t/m 12 maart GESLOTEN Koningstraat 9 - Goes - tel. 01100-14160 ter scl OLAS^! SPECIALE AANBIEDING Mas de la Reine - Vins de Pays des Bouches du Rhöne Eerlijk, soepel, afgerond 4,45 6 flessen 25,"*" Latour de France Cotes duRoussillon Villages '81 De grote Midi wijn z-w 5,95 Chateau Loumède 1979 Volle wijn, karakter 8,95 Chablis 1981 Fijn, karakter, mooi bouquet 12,95 Deze aanbiedingen zijn geldig t/m 9 april 1983 Uw concessionaire Nicolas iv ij i ik op c rij-s lij ter Albert Goeman Lepelstraat 11 Yerseke telefoon 01131-1G89. Jïattesmc kpura' „IJcOkuic" ...het restaurant waar u echt UIT bent. 4-gangen menu incl. een aperitief, 2 glazen wijn en een kopje koffie voor 2 personen ƒ97,50 Beestenmarkt Goes tel.: 01100- 20818 Geopend di. t/m vr. v.a. 11.00 u. Za. en zo. v.a. 16.00 u. Maandag gesloten Openbare bekendmaking Voorbereidingsbesluit gedeelte bestemmingsplan Eliwerve De burgemeester van Kapelle maakt bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 22 februari 1983 heeft verklaard, dat voor een ge deelte van het bestemmingsplan Eliwerve een wij ziging in voorbereiding is. Het gebied waaop deze verklaring betrekking heeft, is aangegeven op een bij het raadsbesluit behorende gewaarmerkte tekening. Het bovengenoemde raadsbesluit met de daarbij behorende tekening ligt met ingang van 7 maart 1983 voor een ieder ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, ter inzage. Kapelle, 4 maart 1983 De burgemeester voornoemd, G. Huitsing

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24