terke dekking bezorgde landbalteam eerste triomf Magere zege van Olympisch elftal Slim Anderlecht in Valencia naar 2-1 zege Van Marle roept Kees Rijvers tot de orde PZC/ sport IRANJE KLOPT ISRAEL MET 16-9 oetbaljeugd in erke groep 3 ogaert blijft ij IJzendijke MERIKAAN IN LOEG POST ATLETIEKPLOEG VOOR WK CROSS Joop Lauret in nationaal team empes vier |Uels geschorst ostkapelle won jan Serooskerke HINAULT NIET AAN DE START Zaterdag loop Dynamo I19gNPERDAG 3 MAART 1983 15 ARLEM - Steunend op een haast optimaal functionerende dekking greep het Nederlands ilhandbaltcam gisteren in Haarlem zijn eerste zege in het WK-toernooi. Een belangrijke triomf jdat tegenstander Israël de verliezerspoule met twee punten was binnengestapt en Nederland lar met een. Israël is dankzij de 16-9-zege van Oranje dus al teruggehaald, maar de vreugde »rd toch weer getemperd omdat Wil Jacobs' rechterknie het zeven minuten na rust weer begaf, de Limburger dit toernooi nog in actie kan komen zal eerst in de loop van vandaag blijken. ist in punten dus, ook in de wellicht iks belangrijke doelcijfers. maar schien ook verlies als Jacobs inder- d definitief wegvalt. Teamarts Leo ire: „In de cirkel ging Wil door de Ik heb geconstateerd dat er enig iht in die knie zit en dat hij wat pijn ft in de knieholte. Het was een onge- kige beweging. Verschrikkelijk jam- want het ging erg goed. Je zag van- nd dat Wils vertrouwen weer aan terugkomen was" belangrijk dat zelfvertrouwen van Jacobs voor de ploeg is. onder- epte trainer-coach Jan Kecskeme- nog eens: „Als Wil wegvalt komt de XICO - In Mexico stad is de loting richt voor het wereldkampioen- ip voetbal voor spelers tot 20 jaar. toernooi, waaraan ook Nederland Ineemt, wordt in juni in Mexico ge- aden. De Oranje-jeugdploeg werd in >ep D ingedeeld met Sowjet-Unie, eria en Brazilië. de loting kwam het tot de volgende epsindeling: Groep A: Mexico. Au- Zuid-Korea en Schotland. Polen, Ivoorkust, Uruguay en emgde staten. Groep C: China. Ar- iitinie, Tsjechoslowakije en Oosten- t. Groep D: Sowjet-Unie. Nigeria, Ne- Band en Brazilië 'tisde bedoeling van Kees Rij vers de ïlers voor Mexico voornamelijk te se teren uit het vorige UEFA-elftal dat imei 1982 in Finland, onder leiding n Ger Blok, de kwalificatie bewerk- j jlligde. De groep die in Finland speel- i bestond uit: Vanenburg, Menzo, •'n Basten, Silooy, De Graaf, Haat- :ht, Panhuis, Van 't Schip, Bakker en idee (allen Ajax), Been (Feyenoord), rnelissen (NAC), Kramer (Vitesse), n Loon en Jalink (Xerxes) en Laurs bdhoven. JITSE LOTTO [winnende cijfers in de Duitse lotto woensdag luiden 3 4 5 7 21 25 37 érvegetal 20. Spiel 77 is 2013610. H 5ENDIJKE Wilfried Bogaert Int ook volgend seizoen de eerste ectie van de voetbalvereniging IJ- idijke De uit Kloosterzande afkom- R oefenmeester en het bestuur van 'zondag vierde klasser bereikten JK week overeenstemming over een jiw contract. Bogaert is momenteel üg aan zijn eerste' seizoen bij IJzen- ke DX groep toch weer onder psychologische druk te staan", aldus de Tsjech over zijn spelbepaler die dit keer geen pijnstiller had gekregen. Leo Heere wilde gister avond trouwens noch bevestigen noch ontkennen of hij Jacobs voor de wed strijd tegen Frankrijk van afgelopen maandag wel zo'n middel had toege diend. Een schaduw over een verdiende triomf, die Oranje heel dicht bij het nu in de verliezerspoule leidende IJsland (winst op Bulgarije) houdt. Alle kansen dus nog op het behoud van de B-status. Verdedigend - ditmaal had Kecskeme- thy voor 6-0 gekozen - verdiend, maar aanvallend blijft Nederland nog steeds onder de maat. Op deze dekking liepen Israëliërs, die overigens de geblesseerde hoekspeler Guz misten, zich stuk. Tekenend voor de suprematie van de Nederlandse dekking, toen nog geleid door Jacobs, was dat Israël voor rust maar één spel- doelpunt produceerde en daarnaast strafworpen. Tot drie keer toe zag Ne derland kans een numerieke minder heid zonder kleerscheuren door te ko men. Het sterke punt was naast het ge concentreerd schuiven het blok. waar op in totaal wel 15 Israëlische aanval len strandden. Kwam er een schot door, dan stond daar de weer voortref felijk keepende Ron de Jonge. Heel simpel liep Nederland dan ook naar die 7-3-ruststand, waarbij ook de eer ste toernooi-treffer van Wil Jacobs. Na de hervatting kwam dan al in die zevende minuut bij een 9-4-voorsprong die tegenslag in de vorm van Jacobs' knieblessure. Het pleit voor het Nederlands team dat die tegenslag goed werd opgevangen. Zonder tot handbal van topniveau te komen werd de Israëlische ploeg, die in de voorronde nog zo verrassend van Bulgarije had gewonnen, naar een dui delijke 16-9-nederlaag gespeeld. Vanavond moet ook zonder Wil Jacobs in Voorburg winst op de Belgen moge lijk zijn. waarna in het weekend tegen de Bulgaren en de IJslanders de beslis sing moet vallen of Nederland de nu bereikte tweede plaats kan vasthou den. Voor Nederland scoorden Peter Ver- jans (5, waarvan 4 strafworpen). Jan Willem Hamers (3). Nico Beekman en Bert Bouwer (beiden 2), Wil Jacobs. Lambert Schuurs, Joop Eilers en Fred Berendsen (allen 1). HAARLEM Na twee wedstrijden in de finalepoule is de stryd om de B-titel nog geheel open De twee favorieten, West-Duitsland en Hongarije, lieten een steek vallen. In Haarlem moesten de Hongaren de zege laten aan Tsje choslowakije en in Doetinchem dwong Zwitserland de Westduitsers, evenals tijdens het A-toemooi van vorig jaar. een gelijk spel af. Verrassende lijstaan voerder is nu Zwitserland, dat zich slechts op doelsaldo bij de grote handballanden van de mondiale mid denmaat wist te plaatsen. De uitslagen van de eerste ronde' Haarlem verliezerspoule Nederland - Israél 16-9 (7-3), Den Bosch, winnaarspoule: Zweden - Spaiqe 26-19 (13-9): Doetinchem verliezerspoule Bulgarije - IJsland 24-26 (12-11), Doetin chem: winnaarspoule: West-Duitsland Zwitserland 16-16(7-9); Den Bosch: verliezer spoule Frankrijk - Belgiè 23-18 (11-6), Haarlem winnaarspoule Hongarije - Tsje choslowakije 20-23 (9-12) De standen zijn: winnaarspoulr: 1 Zwitserland 2. West-Duitsland 3 Hongarije 4. Tsjechoslowakije 5. Zweden 6. Spanje Verliezerspoule: 1 IJsland 2 Nederland 3. Frankrijk 4. Israël 5. Bulgarije 6. België 2-4(49-441 2-3 (35-28) (42-37) 2-2 (33-39) 2-0 (47-50) 2-0(38-46) Dc topscorcrslijst: 1. Wunderlicht (Wdl) 27. 2 P Kovacs(Hon)24. 3. Uria(Spa)en Arason (IJsl)2l; 5. D. Verhofstadt (Bel) en Lele (Hon) 20; 7. Veijans (Ned) 19. Peter Houtman <m> scoort het 2e doelpunt voor Nederland Links Büchel en rechts Meier van Liechtenstein. UTRECHT Vijftien atleten zijn geselecteerd om op 20 maart deel te nemen aan de wereldkampioenschap pen veldlopen, die in het Engelse Gateshead worden gehouden. Het zijn zes dames, acht heren en één junior. Het zijn; dames: Wilma Rusman (Unitas Sittard), Tineke Kluft (Thor Roosendaal), Jacky Winkelman (HAC Helmond), Karin de Nijs (SO Soest), Linda van Vliet (Olympia'70 Naald wijk) en BouKje Heemstra (Lionitas Leeuwarden). Heren: Peter Rusman en Ron de Brouwer (beiden Unitas Sit- tardi. Klaas Lok en Joost Borm (Phoe nix Utecht), Marti ten Kate (Fortis Enschede Henk Mentink (Daventria Deventer), Ton Luttikhold (ASV Eiber gen) en Tonny Dirks (De Keien Uden). A-jongens: Marcel Versteeg (VAV Vee- nendgal). VADUZ Het Nederlandse olympi sche voetbalelftal heeft woensdag in Vaduz in de eerste van de twee kwalificatiewedstrijden voor de voor ronde van het Olympisch voetbaltoer nooi Liechtenstein met 3-0 verslagen. Bij rust was de stand al 2-0 door twee treffers van Peter Houtman (Feye noord). Het derde doelpunt kwam van Helmond Sport-speler Johan van der Hooft. De winst was niet maximaal. Er ZEIST - De Terneuzense voetbalju nior Joop Lauret is gekozen in het na tionaal voetbalteam, bestaande uit spelers van 15 jaar. Hij is lid van Ter- Zaterdag speelt het jeugdteam in Ulft een oefenwedstrijd tegen de jeugd van West-Duitsland. Het team staat onder leiding van coach Bert van Lingen. Tijdens de wedstrijd tegen Israël, gisteravond in Haarlem, is Wil Jacobs - na het scoren van e< geblesseerd geraakt. Op de foto schreeuwt hij het uit van de pijn doelpunt - weer aan de knie VADUZ - De voorzitter van de KNVB, Jo van Marle, heeft bondscoach Kees Rijvers telefonisch de opdracht gege ven alle activiteiten rond de voorbe reiding van het Nederlands junioren elftal op het WK in Mexico voorlopig te staken. Terwijl het Nederlands olympisch team 'S-HEERENHOEK - Jan Raas gaat ervan uit dat hij zaterdag in de Omloop Het Volk (Gent-Gent) weer in actie zal komen. De Zeeuwse kopman uit de Raleigh- ploeg van Peter Post verliet veertien dagen geleden, net voor de start van de Ronde van de Middellandse Zee, het trainingskamp van zijn equipe. Raas werd geplaagd door een abces in zijn mond en kon daardoor niet optimaal presteren. Voor het genezingsproces was het beter dat hij zich in Nederland onder medische iSTELVEEN Peter Post heeft flens een oriëntatiereis naar de renigde Staten besloten de Ameri- anse wielrenner Hugh Walton in D ploeg op te stellen voor de Ronde b Amerika die van 8 tot en met 10 Hl wordt gehouden, llton is 22 jaar en begint dit jaar aan 'Q, J tweede seizoen als beroepsrenner, ng jaar won hij als debuterend toepsrenner dertien voor profs en Bteurs openstaande wedstrijden op j Noordamerikaanse continent. x IDRID De Argentijnse internatio- I van Valencia Mario Kempes is lensdag door de tuchtcommissie Ode Spaanse voetbalbond voor vier idstrijden geschorst, rfdens de competitiewedstrijd van jelopen zaterdag tegen Atletico Ma- jld diende Kempes zijn tegenstander Ipbino enkele vuistslagen in het J|aat toe. De slagen kwamen zo hard ah. dat het jukbeen van Balbmo brak. aj Atletlco-speler moest worden ge- n zal zeker een maand niet iinen spelen. j'jiSTK APELLE - In een matige oefen- =J|«istrijd heeft Oostkapelle met 3-2 3b Serooskerke gewonnen, al tweede klassers kwamen er aanvan- Wl)k met aan te pas. want via Ko Bou- ajïse en Hans Adriaanse nam de derde pisser een 2-0 voorsprong Nog vóór ?St elimineerde de tweede klasploeg hkzij Eugene Fagg en Gerard de Snipperde achterstand: 2-2 Na deher- ■tting was Oostkapelle sterker en via ■P strafschop (Gerard Schipper was ■ergelegd) zorgde Jan de Wilde voor treffer SASSARI Bernard Hinault zal zaterdag niet starten in de Omloop het volk. De viervoudige Tourwinnaar heeft tijdens de Ronde van Sardinië last gekregen van een blessure aan de rechterknie. Hij startte woensdag ook niet in de laatste etappe van de Ronde van Sardinië. Hinault besloot naast de omloop het volk Kuume-Brussel-Kuurne van zijn programma te schrappen om zijn knie gelegenheid te geven te genezen. behandeling liet stellen Intussen trainde hij wel door met ploeggenoot Cees Priem. Een behandeling met antibiotica tastte overigens wel zyn kracht aan „Maar de laatste dagen gaat het wel steeds beter", aldus Raas. „En als dat zo doorgaat kan ik vertrekken in de Omloop Het Volk". Dinsdag ontbrak de Zeeuw overigens op het appel toen de ploeg het parcours van de omloop Gent^Gent verkende Van belang, omdat de finale veranderd is en de aankomst nu niet in Zwijnaarde plaatsvindt, maar in Sint Amandsberg Raas ..Dat ik niet in Gent was. kwam ook door de weersomstandigheden Als het 's morgens droog was geweest zou ik zeker gegaan zijn. Nu niet. en ik heb later op de dag zelf getraind' Raas aal zich vandaag bij de ploeg voegen. Dan wordt er vanuit het Brabantse Bosschenhoofd een groepstraining gehouden. Raas wil tot het laatste moment de mogelijkheid open laten om af te zien van deelname aan Het Volk, de wedstrijd die hij in 1981 won en waarin hij vorig jaar zesde werd. „Als ik er niet klaar voor ben, wacht ik gewoon tot Tirreno-Adriatico om te beginnen. Dan is er een week langer tijd om te herstellen, ik wil per se helemaal beter zijn" momenteel in Liechtenstein verblijft, besloot Rijvers gisteren plotseling om de Mexico-groep in Zeist bijeen tc roe pen. Viif van zijn kandidaten (de Ajacie- den Godee, Panhuis. Bosman en Bak ker en PSV'er Van Duren) behoren ech ter ook tot de kandidaten voor het UE- FA-team (tot 19 jaar) van Ger Blok. dat zich de komende weken tracht te kwali ficeren voor het EK in het Engelse Ga teshead. Om het zoveelste conflict tussen Rij vers en Blok uit de weg te gaan en het verzoenende gesprek van morgen avond tussen beide bondscoaches met al bij voorbaat te ondermijnen, besloot Van Marle in te grijpen Nadat hij van uit Nederland op de hoogte was gesteld van het selectiebeleid van Kees Rijvers, nam Van Marle, die deze dagen het olympisch elftal in Liechtenstein bege leidt, direct contact op met de voorzit ter van het bestuur betaald voetbal, Eric Vilé Deze deelde vervolgens op last van Van Marle aan Kees Rijvers mee dat de bijeenkomst van het natio nale juniorenelftal (tot 20 jaar) van avond afgelast diende te worden. Pas na het gesprek van vanavond (don derdag) waar naast de beide bondscoa ches Rijvers en Blok ook de heren Kas- termans (voorzitter amateurbestuur), Vilé en Van Marle bij aanwezig zullen zijn. zal besloten worden op welke wijze Kees Rijvers voortaan het junioren team kan samenstellen en voorberei den op het WK in Mexico. VALENCIA De uitspelende clubs in de kwartfinales van de strijd om de UEFA-bekers hebben zich over het algemeen betere kansen geschapen op een plaats in de halve eindstrijd dan de op eigen terrein in actie komende ploegen. Zowel Anderlecht (2-1 bij Valencia) als Benfica (met dezelfde cijfers bij AS Roma) wonnen hun uitwedstrijden. En Juventus schakelde de Europese bekerwinnaar Aston Villa in Birmingham met 2-1 uit. In Valencia wachtte Anderlecht een club die zich in degradatiegevaar bevindt in de Spaanse eerste divisie. Valencia, dat steeds minder de steun van zijn eigen publiek kent door de slechte resultaten, waagde zich dnest in de aanval. Daarop had de Brusselse ploeg gewacht. De countertactiek had al snel succes toen Coeck in de vierde minuut scoorde Anderlecht speelde slim en goed en vond herhaaldelijk, in tegenstelling tot Valencia, wel de weg naar het doel van de tegenstander. Valencia leefde na de hervatting even op door de gelijkmaker vlak voor rust van Solsona. Coeck. die evenals Ver- cauteren het geel zag. zorgde opnieuw voor een doelpunt, dat bij het eindsig naal het winnende bleek Zege HSV Lars Bastrup heeft de angst van trainer Ernst Happel weggenomen. Hamburger SV won woensdag de eerste wedstrijd in de kwartfinales van het Europese bekertoernooi voor landskampioenen in Tiflis tegen Dina- mo Kiev met 3-0. Door dit resultaat is de zekerd van een plaats bij de laatste vier. De Deen Bastrup maakte alle doelpunten voor de Duitsers, die in Tiflis Dinamo Kiev de eerste neder laag op eigen veld in negenentwintig Europa-cup-ontmoetingen bezorgde. Hamburger SV speelde in Tiflis het publiek uit het eigen stadion. De return in het Volksparkstadion op 16 maart kan nauwelijks nog interessant genoemd worden De honderdste Euro pa-cup-wedstrijd van Happels ploeg wordt slechts een formaliteit. Dinamo Kiev had de wedstrijd naar Tiflis verplaatst om in voorjaarsweer tegen Hamburger SV te spelen Dat was een misrekening In Tiflis viel de eerste sneeuw van het jaar. De Duitsers, met bange voorgevoelens afgereisd, over rompelden m de winterse omstandig heden de Sovjet-tegenstanders voor ze warm gespeeld waren. Liverpool Liverpool heeft over twee weken wat goed te maken De Engelse kampioen verloor woensdag in Lodz met 2-0 van Widzew in de eerste wedstrijd van de kwartfinales van het Europese be kertoernooi voor landskampioenen. Li verpool. winnaar van de Europacup in 1977. 1978 en 1981. had erop gerekend Polen te verlaten met een gelijke score Na de pauze echter scoorden Tlokmski en Braga voor Widzew. De Poolse overwinning was een nieuw bewijs van de vormcrisis bij Liverpool. Vorige woonden de wedstrijd bij. Scheidsrech ter was de Bulgaar Dotschev Bayem München is thuis in de eerste kwartfinale-wedstrijd van het beker- wmnaarstoernooi tegen het Schotse Aberdeen niet verder gekomen dan een gelijk spel. 0-0. Er waren maar 28.000 toèschouwers FC Barcelona heeft een goede kans week werd de ploeg ook al door' de laatste vier te bereiken van het Brighton uit het toernooi om de FA-cup gestoten BIRMINGHAM De kans is zeer groot, dal de Europese beker voor landskampioenen weer in andere han den overgaat. Bekerhouder Aston Vil la verloor woensdagavond thuis de eerste wedstrijd in de kwartfinales tegen het Italiaanse Juventus met 2-1. Dc karakteristiek is. Aston Villa (Eng) - Juventus dta) 1-2 (0-11. l Rossi 0-1. 53 Cowans 1-1. 82 Boniek 1-2. scheidsrechter Eschweiler (Wdl). toeschouwers: 40 000 Bekerwinnaars De Franse bekerhouder Paris - St. Germain heeft in de eerste wedstrijd van de kwartfinales van het Europese toernooi voor bekerwinnaars met 2-0 (rust 1-0) gezegevierd over Waterschei. Na een afgekeurde treffer in de 24st,e minuut opende Paris - St. Germain in de 43ste minuut alsnog de score via een treffer van Fernandez. Na de hervat ting vergrootte Pilorget de marge in de 55ste minuut. Bijna 50.000 mensen Europese toernooi voor bekerwin naars. De bekerhouder speelde de eerste wedstrijd van de kwartfinales in Wenen tegen Austria Wien met 0-0 gelijk. Barcelona speelde in de Oostenrijkse hoofdstad voor 25.000 toeschouwers rustig en opvallend netjes In Milaan eindigde de strijd tussen de voetbalgrootmachten Inter Milan en Real Madrid gelijk: 1-1; Oriali opende de score in de 15e minuut, Gallego maakte in de 60e minuut gelijk Er waren 60 000 toeschouwers UEFA-beker De Portugese club Benfica heeft in Rome de eerste wedstrijd in de kwartfi nales van het toernooi om de UEFA- beker tegen AS Roma (Italië) met 2-1 gewonnen. 40 Filipovic 0-1, 59 Filipovic 0-2, 65 Di Bartolomei 1-2 (strafschop). Bohemians Praag (Tsj) won zijn eerste wedstrijd in de kwartfinales van het UEFA-bekertoernooi tegen Dun dee United (Sch.i. dat eerder in het werden meer dan drie doelpunten verwacht. De Nederlandse 'profs' wa ren gedurende het duel constant de meerdere van de elf uit Liechtenstein, van wie er slechts één (Manfred Moser) in de hoogste klasse van de Zwitserse competitie speelt (Luganoj. Dat klasse-verschil bleek het duide lijkst in de beginfase, toen de Liechten- steiners niet wisten wat ze met het veelvuldig bewegende Nederland aan moesten. In de derde minuut al gaf Lokhoff een geslaagde lob. waarop Feyenoord-spits Houtman doorging en scoorde. Nauwelijks zes minuten later trof de koploper van de nationale topscorerslijst opnieuw doel. De zeer actieve Johan van der Hooft zette voor,, Houtman schoot en met behulp van de onzeker en vergeefs naar de bal graaiende handen van Liechtensteins doelman Horst Marxer hobbelde de bal in het doel: 2-0. Nederland bleef sterker, maar de snelle voorsprong haalde de scherpte uit het spel Liechtenstein, dat er hard in ging. trachtte, meestal tevergeefs, in de buurt van doelman Menzo te komen. De Liechtensteiner met het beste spel. middenvelder Moser, schoot in de veertiende minuut buiten bereik van de ajacied op de paal. De inzet van de thuisclub leidde verder slechts tot een gele kaart voor linkerspits Haas. die een forse overtreding beging tegenover Wilbert Suvrijn. Nederland volhardde na de hervatting in hetzelfde spelletje van voor de rust: hoge ballen op Houtman, die ze over het algemeen netjes teruglegde. Zijn mede-spitsen en de opkomende mid denvelders reageerden echter niet alert genoeg of misten bij schoten de zuiverheid. In de zeventigste minuut was het toch weer de Feyenoorder die de basis legde voor de derde treffer van Helmonder. Johan van der Hooft was er deze keer wel op tijd bij en gaf het beslissende tikje: 3-0. toernooi PSV uitschakelde, met 1-0 De karakteristiek is In de 11e minuut scoorde Chaloupka. Kaiserslautem had in het UEFA- toemooi de grootste moeite met Uni- versitatea Craiova uit Roemenie. Het werd 3-2 voor de Westduitsers. De karakteristiek is: Kaiserslautem (Wdl) - Univcersitatea Craiova (Roe) 3-2 (2-0), 24 Brehme 1-0, 40 Irimescu (eigen doel) 2-0. 52 Brehme 3-0, 53 Geolgau 3-1, 72 Zoltan 3-2. scheidsrechter: Schoeters (Bel.i Toeschouwers: 23.737 Gele kaart Irimescu en Donose (beiden Craiova i. EUROPA CUP 1: Widzew Lodz Pol l-Liverpool Eng) 2-0 Aston Villa (Eng)-Juventus (It) 1-2 D Kiev (Rusi-Hamb. SV(Dlnd) 0-3 Sport. Lis. (PoD-RealSoc (Sp.i 1-0 EUROPA CUP 2: ParisSt. G (Fr i-Waterschei(Bel) 2-0 Austria W.(Oos)-BarcelonaiSp) 0-0 Inter Milan (It)-Real Madrid (Spi 1-1 B. München (Dld)-Aberdeen (Scho) 0-0 UEFA CUP: Bochem. Pr. (Tsj.)-Dundee U (Scho) 1-0 FCKaisersl (Dld)-Universit. (Roe) 3-2 AS Roma (Iti-Benfica (Pon 1-2 Valencia (Sp)-Anderlecht (Bel) 1-2 OOSTKAPELLE Zaterdag houdt de atletiekafdeling van het Middelburgse Dynamo '70 weer haar jaarlijkse pres tatieloop in het prachtige duingebied van Oranjezon. De start en finish zijn weer op de bekende plaats, te weten op de Duin weg te Oostkapelle. Van hieruit is het mogelijk om met medewerking van de gemeente Middelburg, Domburg en Staatsbosbeheer een uniek parcours uit te zetten in één vkn de mooiste natuurgebieden van Zeeland. Het programma van deze grootste prestatieloop in Zeeland bestaat uit: a. Een jeugdprestatieloop over 4 km (start 13.30 uur). b. De grote prestatieloop over 5. 10 of 15 km (start 14.30 uur). Ieder kiest onderweg de afstand die haar hem op dat moment hei beste ligt. Iedereen die een loop bixme de ruim gestelde tijd aflegt ontvangt een fraaie herinneringsmedaiile Burgemeester Diepenhorst van Domburg zal traditie getrouw met zijn dubbelloops jachtge weer het startsein geven, Vanaf half een is aan het eind van de Duinweg te Oostkapelle het wedstrijdsecretariaat geopend Ruime parkeergelegenheid is daar aanwezig SUPPORTERS WILLEN KRAAY BEHOUDEN ROTTERDAM De handtekenin genactie van de officiële suppor tersvereniging van Feyenoord tij dens de eredivisiewedstrijd tegen FC Twente, zondag 21 februari in Rotterdam, is een succes gewor den. Ongeveer 11.000 aanhanger? toon den zich voorstander van net aanblijven van trainer Hans Kraay De supportersclub heeft het stichtingsbestuur nu dringend verzocht niet met Kraay te breken. Mr. Tanny Wolff, voorzitter van supportersclub, is het overigens niet eens met de achterban. Zij steunt het besluit van het stich tingsbestuur, niet met Kraay ver der te gaan. Eerder dreigde mr. Wolff, die momenteel met vakantie is, met aftreden als er meer dan 300 adhesiebetuigingen voor Kraay zouden komen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 17