"Géén vrolijk ideeMaar uw huidige wasmachine heeft niet het eeuwige leven. Eens komt er 'n dag, waarop dat onmisbare apparaat het zal begeven. Geen vrolijke dag, maar er zijn licht- punten. Philips vindt namelijk, dat u van uw nieuwe wasautomaat méér mag verwachten dan ooit. U wilt een moderne, degelijke machine, van een betrouwbaar merk. U wilt zuinigheid en een goed wasresultaat. U wilt dat uw wasautomaat voorzichtig is met uw fijnste wasgoed. U verwacht geavanceerde techniek, ongevoelig voor slijtage. En zelf bent u wél gevoelig op het punt van bedieningsgemak. Dan moet uw nieuwe automaat óók nog eens positief uit tests naar voren komen. En toch betaalbaar zijnWelnu, dan wordt 't al gauw een Philips. Philips ontwikkelde een unieke motor. De PM- motor. Het veilige, sterke hart van uw automaat. Hij maakt het mogelijk dat de, traploos regelbare, centrifuge al begint te draaien met het water nog in de kuip. Zo wordt uw wasgoed beter verdeeld. En kreukt minder. De zéér constante wastemperatuur en de exact aangepaste hoeveel heid water, zorgen dat uw textiel met zorg wordt behandeld. Een goed wasresultaat tegen zo laag mogelijke kosten per keer. Daar gaat 't om... Vandaar óók de e-knop, waarmee u ca. 30% ener gie bespaart. En de 2 kg-knop voor de kleine was jes. Ja, uw Philips is compleet. Let eens op z'n speciale wol- en koudwasprogramma. Hij is mooi. Kijk eens naar z'n moderne vormgeving. Hij is duurzaam. Dat ziet u aan binnen- en buitenkant. En tóch is zo'n Philips niet écht duurTot morgen!" PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Afgebeeld: Philips A\VB 921. Bruto adviesprijs f 1,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 14