3 Vlissingen tweemaal voor maar toch nog gelijk: 2-2 WHS GEEFT TEGEN SSC DE WINST UIT HANDEN Breskens leider in derde klas Terneuzen haakt af na verlies in Vogelwaarde Forse winst Arnemuiden Kampioen zaalvoetbal Walcheren is bekend Zege NOAD Positie van Patrijzen verslechterd Soepele winst Hoofdplaat: 3-1 Selectie voor Olympisch team MAANDAG 28 FEBRUARI 1983 ZEVENBERGEN - Middelburg moest het gistermiddag in de uitwedstrijd tegen Virtus in 'Zevenbergen stellen zonder veel geroutineerde krachten: ilennie Wijs (wintersport). Wim Dekker, l-eon Kuijs en Nico Koster (allen geblesseerd) ont braken noodgedwongen op het appel. Bovendien moest ook doelman Ad Ver meulen het strijdtoneel verlaten, toen hij bij een 'landing' ongelukkig op zijn schouder terecht kwam. Peter Ingelse verving hem uitstekend. Ondanks al die 'aderlatingen' kreeg de Zeeuwse formatie voor rust de beste kansen. In de tweede belft werd de krachtmeting chaotisch en onoverzichtelijk, maar iedereen was tenslotte tevreden met het 1-I-gelijkspel. Voor rust was Middelburg wat gevaarlijker De invallers Ene Malcorps. Egbert Kamermans en Ab Hollestelle weerden zich uitstekend en in de aanval stichtten met name Johnny Tahapary en Gerrie Eikenhout gevaar Tegen de verhouding in nam Virtus na ongeveer een half uur de leiding door een doelpunt van Henk van Boxtel, dat ontstond uit een vrije trap. Nog voor de rust was de eindstand al bereikt. Tahapary mikte de bal uit een comer voor het doel. Eric Malcorps kopte bij de tweede paal terug en Eikenhout zette zijn hoofd krachtig achter de bal 1-1. VLISSINGEN - Met een voorwaartse salto en een gracieuze koprol, die een turner hem nauwelijks zou verbeteren, vierde aanvaller Johnny Livramento gistermiddag zijn schitterende doelpunt, waarmee hij Vlissingen in de thuiswedstrijd tegen Berkdijk tien minuten voor het einde aan de leiding bracht: 2-1. De buit leek binnen voor de Zeeuwse tweede klasser, die zich nog altijd in degradatiegevaar bevindt. Maar binnen een minuut dompelde Vlissingen zich in grote verslagen heid. De anders zo betrouwbare doelman Hans de Roover had de bal uit een zacht schot van zijn borst laten springen, waardoor Jan Monsieurs simpel de gelijkmaker voor Berkdijk kon realise ren: 2-2. aanvallend gevaarlijk is, omdat hij bij corners en vrije trappen vaak naar vo ren komt. Hij speelde dan ook een be langrijke rol in deze wedstrijd. Na ruim een kwartier kwam Vlissingen aan de leiding door een vlammend af standsschot van Rob de Nooijer. waar bij doelman Hennie Netten (een neef van Gerard) te laat reageerde. Maar bij de eerste de beste corner, die Berkdijk na 32 minuten mocht nemen, bleek de aanvallende kracht van Gerard Net ten. Fons van Wanrooij nam de hoek schop, 'veteraan' Gerard Netten maak te zich los van René Moens en kopte de bal keihard langs de kansloze Hans de Roover: 1-1. Onder leiding van dezelfde Gerard Net ten organiseerde Berkdijk na rust de verdediging nog beter. Weliswaar viel Vlissingen ook in die periode weer meer aan, maar opnieuw kwamen er geen werkelijke scoringskansen. De treffer van Livramento in de 35e minuut na rust kwam dan ook volkomen onver- Het betekende het sensationele einde van een meestal uiterst povere wed strijd. Pas in die spektakulaire slotfase werd het duel nog adembenemend van spanning en Vlissingen mocht nog van geluk spreken, dat de Brabantse speler Hans van Veldhoven luttele minuten MIDDELBURG - Onderaan in de twee de klas B heeft NOAD met een 2-0 zege op Haarsteeg de zaak weer een beetje verder in elkaar gedrongen. Haarsteeg blijft dan wel achter, de strijd om de tweetje degradatieplaats te ontlopen in verhevigd. Madese Boys verloor op eigen veld met 3-0 van Internos en Vlis singen blijft door de 2-2 tegen Berkdijk ook in gevaar. Middelburg verspeelde een punt bij Vir tus (1-1) en dat zal een niet spelend Al liance (de wedstrijd in Sluiskil werd af gelast) met genoegen hebben aange hoord. Dosko won met 4-1 van WVO. Alliance Middelburg DOSKO voor het einde voor open doel een schit terende kans miste en hoog over knal de. Iedereen was het er tenslotte wel over eens. dat het 2-2-gelijkspel de juis te uitslag was. Natuurlijk is Vlissingen zich terdege be wust van het degradatiegevaar en de Zeeuwen vielen voor de rust dan ook gretig en agressief aan.'Maar van rust en beheersing was geen sprake. Inte gendeel: de combinaties waren eerder als chaotisch te omschrijven. Werkelij ke scoringskansen deden zich dan ook nauwelijks voor, hoewel Vlissingen veel meer in de aanval was. Pijnlijk deed zich bij de Zeeuwse ploeg het gemis gel den aan een speler, die leiding kan ge ven en rust brengen. Zowel in de verde diging als op het middenveld is zo'n lei der broodnodig, maar evenzeer afwezig. Berkdijk, dat eveneens kwalitatief arm moet worden genoemd, heeft wel zo'n speler: de 36-jarige centrale verde diger Gerard Netten, die bovendien wachts Verdediger Chris van Wanrooij werd onder druk gezet door Rob Baljeu, waardoor de Brabander een half mis lukte terugspeelbal lanceerde. Een ra zendsnel reagerende Livramento kreeg nog net de punt van zijn schoen tegen de bal en met een fraaie boog verdween het leer in de netten 2-1. Eerder had Hans de Roover met een pijlsnelle reactie een bijna zeker doel punt van de vrijstaande Hans van Veldhoven voorkomen. Maar bij een simpel schot van Fons van Wanrooij maakte hij een belangrijke fout: de bal sprong terug van zijn lichaam en Jan Monsieurs tikte eenvoudig raak: 2-2. Niettemin veroverde een nog lang niet veilig Vlissingen met dit gelijke spel een kostbaar punt. Berkdijk WVO Internos Virtus Vlissingen NOAD Sluiskil Mad. Boys Haarsteeg 15 4 9 15 4 8 0 21 23-11 3 18 27-16 3 17 24-17 2 17 15-13 3 16 20-18 4 15 18-16 4 15 16-19 4 12 17-19 5 12 17-25 7 11 11-19 7 11 20-27 7 9 13-21 Kruisland 14 DIOZ 14 Schutters 15 MOC 18 14 Oudemolen 14 Nw. Borgvliet 15 Hoeven 15 Cluzona 14 Noordhoek 14 Sprundel 14 RSV 15 Patrijzen 14 MIDDELBURG - In de vierde klas G kwam Patrijzen niet in actie, maar de positie verslechterde toch, omdat RSV en Sprundel één punt en Cluzona zelfs twee punten pakten. Uitslagen. Hoeven - MOC1-0; Cluzona - Nieuw Borgvliet 3-1; Sprundel - Kruis land 2-2; RSV - Schutters 1-1; Oudemo len - Patrijzen en Noordhoek - DIOZ werden afgelast. - - - - 1 21 27-15 2 20 25-12 4 19 27-19 2 18 18- 9 5 15 22-16 6 15 22-25 7 14 25-27 6 12 16-21 7 11 20-27 7 11 16-26 7 11 19-24 14 1 3 10 5 13-29 VLISSINGEN - In het Zeeuwse voetbal werden dit weekeinde slechts enkele oefenduels afgewerkt. De karakteris tieken luiden: Steen-Sluiskil Hoewel de competitiewedstrijden Sluiskil-Alliance en Jong Ambon-Steen geen doorgang konden vinden, kwa men Steen en Sluiskil zondagmiddag toch in actie. In Sint-Jansteen won Steen het oefenduel met 1-0. Sluiskil was weliswaar voor de rust de beste ploeg en creëerde zich ook tal van kan sen, maar kwam niet aan scoren toe om dat eenmaal de lat in de weg stond bij een lob van Paul van Kou teren en Adrie de Bodt tot tweemaal toe inzetten van Jan de Block van de Lijn moest halen. Na de hervatting domineerde Sluiskil minder en was Steen even gevaarlijk. Uit een van de vele mogelijkheden kop te Jo van Remortel zijn ploeg halverwe ge de tweede helft naar 1-0. Arnemuiden-Kloetinge Nog altijd heeft Arnemuiden een recle kans op promotie naar de eerste klas. De Walcherse ploeg wil dan ook in het wedstrijdritme blijven en trad zater dagmiddag aan in een oefenwedstrijd tegen Kloetinge. Daarbij demonstreer de Arnemuiden opnieuw een uitsteken de vorm. hoewel centrale verdediger Jaap Meerman (een gescheurd buik spiertje) nog altijd geblesseerd is. De Bevelandse formatie was kansloos en verloor met 5-1. Door doelpunten van Jacco Oosterling, Ad Poortvliet en Jos van Belzen nam Arnemuiden voor rust al met 3-0 de leiding. Omdat Klaas van Belzen wat ongelukkig de bal in eigen doel werkte, ging de rust met 3-1 in In de tweede helft scoorde Ad Poortvliet nogmaals en zorgde Henk de Nood voor de vijfde treffer van Arnemuiden. MIDDELBURG - Breskens heeft de leiding van de derde klas D overgenomen van Steenbergen. Zelf wonnen de Bressiaanders met 2-0 in Zierikzee (en dan te beden ken, dat Zierikzee in Breskens met 5-1 had gewonnen!), terwijl Steen bergen zich op eigen veld door Roosendaal liet verrassen: 1-2. Ria heeft de moed nog niet opgegeven en pakte een kostbaar punt weg bij sportclub Gastel: 0-0. De overige drie wedstrijden werden afgelast (Goes - RCS, Jong Ambon - Steen en Divo - BSC). Breskens Steen SC Gastel Steenbergen Roosendaal Goes DIVO Zierikzee RCS BSC Jong Ambon Ria W 14 7 I 10 2 19 28-23 3 18 23-20 1 18 23-15 4 4 18 21-17 4 5 16 21-19 3 5 15 26-21 4 5 14 23-23 4 6 14 29-20 5 5 13 10-14 5 6 11 21-29 3 7 9 16-21 3 10 7 16-35 Zierikzee-Breskens Met een 2-0 overwinning heeft Breskens revanche genomen voor de thuis geleden 5-1 nederlaag. Zierikzee mocht nu het spel ma ken, maar de doelpunten maakte Breskens. De Bressiaanders speelden erg ge concentreerd in de verdediging, had maar twee man echt vooruit geschoven, maar kreeg toch de bes te kansen. Milco van der Hooft kop te tegen de lat en vlak voor rust werd het al 0-1, toen doelman Ro nald Lievense riep, dat er terugge speeld moest worden en Wim van der Maas dat ook blindelings deed. Bram van de Broeke was attent en scoorde 0-1Rob Gruben was intus sen in het Breskens-doel nauwe lijks verontrust. Ook na rust was Zierikzee steeds aan de bal Het zat nu ook niet mee. Marcel van Gruns- ven schoot tegen de lat en even la ter werd zijn kopbal door Tonme van Voren van de lijn gekopt en ook de inzet van Quist (Gruben was al gepasseerd) werd van de lijn ge haald. Een uitval aan de andere kant was weer wel raak. Bram van de Broeke speelde Van der Maas uit en Robbie de Muijnck had de bal toen maar voor het inschuiven 0-2. De strijd was in feite beslist. Bres kens hield de verdediging gesloten en Zierikzee geloofde er ook niet meer in. SC Gastel-Rla De Zeeuws-Vlamingen hebben ge kregen waarvoor ze naar Gastel waren gereisd. Een punt dankzij een 0-0. Het werd zeker geen beste wedstrijd. Ria speelde nadrukke lijk op de verdediging en de Bra banders zagen geen kans zich aan de strakke mandekking te ontwor stelen. Van uitgespeelde kansen was geen sprake Aan de andere kant leverden de sporadische uit vallen van Ria al evenmin veel ge vaar op. Wel veel inzet, met keihard werken bleef Ria overeind tegen een te weinig doortastend Gastel 0-0. HOOFDPLAAT - Hoofdplaat heeft gis teren een volkomen verdiende zege op streekgenoot Biervliet behaald. In een matig duel pakte de titelkandidaat na een 1-0 ruststand uiteindelijk de winst met 3-1. Biervliet trainer Ronny Bou- chaut kon om het verlies van zijn ploeg niet treuren. De oefenmeester van de Biervl ietenaren vertelde na afloop dat de opzet in eerste instantie was ge weest om met een puntje naar huis te gaan, maar dat verlies toch min of meer was ingecalculeerd. „Normaal gesproken moeten wij hier onze meer dere erkennen. Dat is ook gebeurd van daar, want iedereen heeft kunnen zien dat Hoofdplaat een heel stuk beter speelde". Biervliet speelde gisteren in Hoofd plaat een bar slechte wedstrijd. Welge teld drie spelers haalden een voldoen de. Doelman Ben Thomaes. die met en kele fraaie reddingen voorkwam dat de Hoofdplaat-zege grotere vormen aan nam. Koos Krul de vleugelverdediger die een sterke partij speelde en Cor de Regt, die na rust terugviel, maar tijdens de eerste helft de nodige rust in de Bier vl iet,-gelederen kon brengen. Die eerste helft was trouwens geheel voor Hoofd plaat, dat pas enkele minuten voor het rustsignaal een echte doelkans kreeg. Een corner van Henk Ottens werd door Walter Thomaes uiteen scrimmage van dichtbij onhoudbaar ingeschoten: 1-0. Met die opsteker begon Hoofdplaat aan de tweede helft waarin het vooral na het tweede doelpunt in de 17e mi nuut het spel dicteerde. Die tweede treffer was er overigens een uit het boekje. Herbert Versluys, een van de betere spelers aan de thuisclubzijde, reet knap de Biervliet-verdediging uit een. Bennie Pielaet ging door naar de achterlijn, waarna hij precies op maat de inkomende Stanny Sulimans aan speelde. die buiten bereik van Ben Thomaes met het hoofd aantekende: 2- 0. Nadat Hoofdplaat herhaaldelijk had verzuimd om het karwei definitief te klaren, viel in de 31e minuut de derde treffer van de geel-zwarten. Pielaet speelde Ottens aan die doorging naar de achterlijn en Stanny Soulimans op maat bediende: 3-0. Dat Biervliet een minuut later op 3-1 kwam door een om streden strafschop van Raymond Ing- hels was voor de wedstrijd van geen be lang meer. Hoofdplaat controleerde de wedstrijd en Biervliet werd gedegra deerd tot een figurant. Een aanval van Koewacht in de wedstrijd tegen Zeeland Sport, dat dankzij een 0-0 gelijkspel een kostbaar punt pakte. MIDDELBURG - Terneuzen kan het na de 1-0 nederlaag in Vogelwaarde nu wel vergeten in de vierde klas H. Het gat tot leider HW (3-2 winst op hekke- sluiter. Hontenisse) is nu zes punten. Hoofdplaat en Clinge blijven kansheb bers. Hoofdplaat won met 3-1 van Bier vliet en Clinge met 3-0 van Aarden- burg. De uitslag kwam op naam van Axel De Axelaars lieten IJzendijke op eigen veld met 8-2 kansloos. Zeeland Sport pakte via een 0-0 in Koewacht weer een kostbaar punt. HW'24 Hoofdplaat Clinge Terneuzen Vogelwaarde Axel Koewacht Biervliet Zld. Sport IJzendijke Aardenburg Hontenisse 5 0 15 10 15 11 14 8 6 0 15 8 3 4 15 6 3 6 15 4 6 5 14 5 1 8 13 3 4 6 15 3 1 11 25 25- 9 24 31-17 22 31-13 19 18- 9 15 18-17 14 25-21 11 18-17 10 11-18 9 16-27 9 11-23 9 18-32 7 12-31 HW - HONTENISSE - De Hulstenaren hadden maar één helft nodig.Dlrect na de rust werd het al 3-0 en toen sloop de nonchalance in de HW-gelederen en profiteerde een jonge en gretige Honte- msseploeg. die nog gevaarlijk dichtbij kwam. 3-2. In de eerste helft had Lucas van de Voorde op aangeven van Carlos Cleijman voor 1-0 gezorgd en toen vlak voor rust een vrije trap terugketste was Bennie van de Brande ter plaatse: 2-0, Een vrije trap in de eerste minuut van de tweede helft van MacTaggart bracht ZEIST - Bondscoach Ger Blok heeft donderdag de zestien spelers geselec teerd die meegaan naar Liechtenstein voor het eerste kwalificatieduel van de Nederlandse olympische ploeg op woensdag 2 maart. De selectie bestaat uit: Pim van Dord (AFC), Stanley Menzo. Keje Molenaar Ajax), Peter Houtman (Feijenoord), Ni co Hanssen, Wim Koevermans. Wilbert Suvnjn (Fortuna Sittard), Anne Mul der, Ron Jans, Theo Keukens (FC Gro ningen), Johan van der Hooft, Hans Strijbosch (Helmond Sport), Albeet Heisper NECTon Lokhof (PSV), René Hofman (Roda JC) en Adrie van Tigge- len (Sparta). de voorsprong op 3-0 en toen liet HW het verder maar aan Hontenisse over. CLINGE - AARDENBURG - Een vlot spelend Clinge zette Aardenburg al in de eerste twintig minuten op een 2-0 achterstand. Na vijf minuten kopte Fred van Kauteren een voorzet van Danny van Puijvelde in 1-0) en dezelfde Van Kauteren maakte er na twaalf mi nuten al 2-0 van. Het eerste kwartier van de tweede helft was voor Aarden burg. Clinge had het moeilijk, maar toen bij een uitval Darrny van Puijvelde de voorsprong op 3-0 bracht was de strijd beslist. Clinge had verder geen problemen meer. IJZENDIJKE - AXEL - De Axelaars hebben alle kansen benut De eerste helft ging het nog wel. Uzendijke ver zuimde in het begin enkele fraaie kan sen te benutten en dat gemis kende Axel niet. Achtereenvolgens scoorden Dick de Poorter, Fonny Verstraeten, Boudewijn Corijn en Mels Verhelst 0-4. Nico Aerssens maakte er vlak voor rust 1-4 van en het leek zelfs nog spannend te kunnen worden, omdat na rust Hans Porreij de stand op 2-4 bracht. Maar een beter (vooral aanvallend) spelend Axel liep verder weg via Verhelst. Henk Mi- chels (strafschop), Corijn en weer Ver helst, zodat de eindstand op de ruime 2-8 cijfers kwam. VOGELWAARDE - TERNEUZEN - Het eerste half uur was voor Terneuzen. Vogelwaarde kwam enkele keren goed weg. Zo kopte Jan Huisman op de paal. Tegen de rust kwamen er ook enkele kansjes voor Vogelwaarde, maar de thuisclub kwam pas na de rust echt goed in de wedstrijd. Met veel inzet werd Terneuzen bestreden. Een tech nisch wel beter Terneuzen, maar die ploeg werd na 29 minuten toch op 1-0 gezet door Mark van Bunder Dat was het sein voor Terneuzen om alles op de aanval te zetten. Vogelwaarde moest terug, maar dankzij een schitterend keepende Guust de Schepper bleef de winst in Vogelwaarde. KOEWACHT - ZEELAND SPORT - Hoewel de Zeeuws-Vlamingen bijna de gehele wedstrijd een overwicht hadden kan de 0-0 als verdiend aangemerkt worden, omdat van goed voetbal geen sprake is geweest. Er werd slecht ge speeld. door beide ploegen. In de eerste helft hadden de Vlissmgers een keer ge luk. toen René Hazelager tegen de lat kopte. Zeeland Sport kreeg vrijwel he lemaal geen kansen, maar gezien het matige peil is de 0-0 wel terecht. SPRANG-CAPELLE - Clubs in de on derste helft van de ranglijst spreken na een gelijkspel doorgaans van een ver diend punt. WHS uit Sint-Annaland echter stelde zaterdag na de 1-1 uitslag in de uitwedstrijd legen SSC'25 uit Sprang-Capelle vast dat men een punt had laten liggen. Vier minuten voor het eindsignaal, toen de Brabantse for matie nog maar met tien man opereer de, gaf WHS een 1-0 voorsprong uit handen. En omdat er in de loop van de wedstrijd al heel wat kansen onbenut waren gebleven, keerde het elftal van trainer Cor Bruis met een katerig ge voel huiswaarts. Bruis echter was vooral blij met de ma nier waarop gespeeld werd Terugkij kend op twee keer drie kwartier gedurfd voetbal van WHS stelde hij opgelucht „Ik wist natuurlijk dat de kwaliteit om een wedstrijd te maken m ons elftal aanwezig was. Alleen heb je lef nodig om dat tot uitdrukking te brengen en daar waren we dit seizoen nog niet in geslaagd. Ik heb de jongens voorgehou den dat het resultaat van het angstige spel tot nu toe nul is geweest' Probeer het maar eens anders", zei ik", aldus Bruis. Woorden van de trainer die men ter har te nam. WHS dicteerde het spel tegen SSC'55 en had in de eerste helft al op een 2-0 voorsprong kunnen komen als Peter Scherpenisse (overigens aanzien lijk beter draaiend dan tot nog toe) wat zuiniger met de kansen zou hebben om gesprongen. In de 25e minuut kwam hij na een schitterende Thoolse aanval in het strafschopgebied vrij voor het doel Nico Hage speelde hem schitterend aan. maar Scherpenisse schoof de bal net naast het doel Gehaast Een tikje te gehaast was Scherpenisse een paar minuten later toen Willem Jan van der Voogd van Straaten een aanval over rechts opzette en passte op Scherpenisse. Die wilde de bal in een keer op zijn schoen nemen, terwijl hij beter de tijd had kunnen nemen. Nu ging zijn schampschot net naast. SSC. dat in de eerste helft met hoge ballen had geprobeerd de opkomende lange middenvelders te bereiken of de fysiek sterke en immer wringende spits Wout Dekkers aan te spelen, kreeg pas na de pauze vat op het spel. Tien minu ten lang werd WHS in de problemen ge bracht. Het leidde tot wat irritaties. Iman van de Reepe kreeg een boeking van de tegenpartij werd de jonge, be weeglijke en goed acterende rechter spits Wim Kommers wegens natrappen op Peter Scherpenisse uit het veld ge stuurd. WHS was toen al wat meer te rug in het spel aan het komen en de man meer betekende alleen een steuntje ln de rug Halverwege de tweede helft re sulteerde het Thoolse overwicht in de verdiende treffer Nico Hage nam die voor zijn rekening De Brabanders namen wat meer risi co's. maar veel leverde dat niet op. Het bood WHS zelfs de mogelijkheid om met counters wat terug te doen. Zo kreeg Nico Hage de kans om zijn ploeg op 2-0 te brengen, toen hij zowel de doel man als de verdediging van SSC had omspeeld, maar zijn inzet werd nog juist van de doellijn weggehaald. Het zat WHS dus duidelijk niet mee en kort voor tijd kwam SSC op 1-1. Een flitsen de aanval werd vallend ingekopt door Rob ter Schiphorst. „Een punt verlo ren", mompelde Cor Bruis SSC - WHS was in de 2e klas van het landelijk zaterdagvoetbal de enige wedstrijd. De rest werd afgelast. ASWH SHO Arnemuiden SC Everstein SSC'55 Oostkapelle AZW Altena Bruse Boys Good Luck WHS Oranje Wit NEO'25 14 10 4 0 14 7 24 29- 8 19 17- 9 I 18 25-14 13 6 5 2 17 22- 15 13 5 4 4 14 24-16 13 5 4 4 14 30-26 14 3 6 5 12 18-20 12 4 3 5 11 15-19 13 3 4 6 10 21-28 14 3 4 7 10 13-20 14 3 4 7 10 10-22 11 1 7 3 9 10-12 13 1 2 10 4 8-33 MIDDELBURG/VLISSINGEN - Sport Stijl Sinke heeft de bloemen voor de titel in de hoofdklas Wal cheren van de zaalvoetbalcompe titie in ontvangst genomen. De Sport Stijl-ploeg behaalde het kampioenschap door een 2-2 ge lijkspel tegen concurrent Hooizol der, dat vorig jaar met de hoogste eer in de Walcheren hoofdklas ging strijken. Eigenlijk is het wat voorbarig ge weest om de nieuwe kampioen al te huldigen. Ze moeten officieel nog twee wedstrijden en staan 'slechts' vier punten voor op Hooizolder, dat ook nog twee wedstrijden moet spelen Aanvankelijk moesten de kampioenen nog maar één wed strijd spelen, maar de reglementai re overwinning, 5-0 op Amgas, is op het laatste moment teruggedraaid en moet alsnog gespeeld worden. Maar de Sport Stijlformatie, zal uit deze twee wedstrijden gemakkelijk in staat zijn om het benodigde ene punt dat hen officieel kampioen maakt, in de wacht de slepen. Hooizolder is overigens ook wel overtuigd van de titel van Sport Stijl Sinke. want ook zij hadden na afloop van de wedstrijd bloemen voor hun tegenstander. Veldzicht zal volgend jaar niet meer m de hoofdklas uitkomen. Door een 6-2 nederlaag tegen Asto ria ZOF moet Veldzicht degrade ren evenals Amgas. dat vrijdag avond met 4-0 verloor van Bram- metje Dump - Maartense Tapijt en Hertel deelden de punten, 4-4 SPORT STIJL SINKE - HOOIZOL DER 2-2 Een technisch goede partij zaal voetbal leverde dit topduel in de Walcherse hoofdklas op. Sport Stijl Sinke trad aan zonder Hennie Wijs en Wim Koster, beiden op winter sportvakantie Jan Felius opende de score voor Hooizolder, waarbij Johnny Blsh weer een hele wed strijd het doel verdedigde. Paul Stortelder bracht de partijen voor rust nog op gelijke hoogte 1-1 Op het moment dat Jan Felius voor twee minuten op de strafbank zat. schoot Gijs Baan de Sport Stijl-for matie naar 2-1. Taco van de Velde bepaalde de eindstand op 2-2. Na afloop van de wedstrijd kreeg aan voerder Gert Booij de kampioens- bloemen van de voorzitter van het Vlissingse zaalvoetbalrayon Piet de Waal. Ook Hooizolder zorgde voor een bloemenhulde voor de nieuwe zaalvoetbalkampioen. ASTORIA/ZOF - VELDZICHT 6-2 Gewoontegetrouw maakte Veld zicht weer een goede start en open de via Wim Sabander de score. 0-1. Tot aan de rust was het een gelijk- opgaande strijd. Net voor rust liet Bennie Zuidgeest 1-1 aantekenen. Na de rust werd Veldzicht geheel overspeeld. In korte tijd keken de Veldzichtspelers tegen een 6-1 ach terstand aan door doelpunten van Ron Verkerk, een hattrick (3x) van Bennie Zuidgeest en Nico Knol. Harm Koops zorgde voor een 6-2 eindstand BRAMMETJE DUMP - AMGAS 4-0 In een matige partij zaalvoetbal be haalde Brammetje Dump een moeizame 4-0 zege op Amgas. Din- geman Meulmeester en Bert Telle- man scoorden ieder tweemaaL MAARTENSE TAPIJT - FC HER TEL 4-4 Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd. Kees Vreke opende de score en schoot de tapijtploeg op voor sprong. maar Lion van Luijk bracht de partijen weer naast elkaar, 1-1. Hertel kwam op 2-1 door John Da ne, waarna Ronald Hercules de ba lans weer in evenwicht bracht Bram Gilde zorgde voor 3-2. maar Sep Vermeulen schoot tweemaal raak en Hertel stond weer voor, 4-3. Julius Sohilait bepaalde de eind stand van deze enerverende wed strijd op 4-4. De stand is. Sport Si. Sinke Hooizolder Maartense Tap Brammetje D Audi Poppe Roovers Sp. Astoria/ZOF FC Henel Veldzicht Amgas Het wedstrijdprogramma is, woensdag 2 maart, sporthal Bas- kensburg. Vlissingen 19.50 uur: FC Hertel - Brammetje Dump. 20.30 uur Roovers Sport - Hooizolder, vrijdag 4 maart sporthal Voor- borch, Middelburg 19.50 uur: Maar tense Tapijt - Brammetje Dump 20.30 Veldzicht - Audi Poppe. 16 13 1 2 27 57-29 16 11 1 4 23 79-48 15 8 4 3 20 50-34 16 9 0 7 18 48-38 15 8 1 6 17 51-38 17 6 5 8 17 39-34 18 6 2 10 14 54-71 16 5 3 8 13 43-47 16 3 2 11 8 31-71 17 1 3 13 5 22-64

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 11