Drukbezochte receptie voor scheidende J.F. van der Sluis WISSEL SCHOUWEN PZC/ streek kerkdiensten Oud-burgemeester De Kam ereburger van Duiveland GOED NIEUWS VOOR WONINGZOEKENDEN IN ZIERIKZEE te huur: twee-kamerwoningen hoofd ZATERDAG 26 FEBRUARI 1983 43 JAAR BEDRIJFSONTWIKKELING GOES - In dc kantine van het Land bouwcentrum in Goes was het vrijdag middag een drukte van belang. Ruim honderd mensen waren daar aanwezig om afscheid te nemen van J. F. van der Sluis, hoofd beheerszaken bij de pro vinciale directie voor de bedrijfsont wikkeling in Zeeland. Na een 43-jarig dienstverband stopt Van der Sluis op 1 maart met zijn werk en gaat gebruik maken van de VUT-regeling. Ter gele genheid daarvan was er een afscheids receptie georganiseerd tijdens welke de ambtenaar verschillende geschen ken kreeg aangeboden. Verscheidene redenaars hielden een toespraak. In een hoek van de kantine was een de cor gebouwd dat het strand van Oost- kapelle voorstelde. Van der Sluis is een fervent zonaanbidder die regelmatig naar zijn strandhuisje op Walcheren gaat. Zijn collega's vonden het daarom een aardig idee een stuk van de kantine aan de vrije-tijdsbesteding van de amb- School met de Bijbel hield ouderavond SINT-ANNALAND - De School met de Bijbel in Slnt-Annaland hield de jaar lijkse ouderavond in de gemeenschaps zaal van de school, onder leiding van voorzitter M. C. den Engelsman. De openbare les had als thema 'de winter". Na de pauze sprak de heer N. Teerds, directeur van het Begeleidingscentrum ^Gereformeerd Schoolonderwijs, over het onderwerp 'Straffen en belonen'. Hierover konden later ook vragen wor den gesteld. Dit was de eerste ouder avond sinds de integratie van de School met de Bijbel en de christelijke kleuter- schooL Jaarvergadering van plattelandsvrouwen SINT-PHILIPSLAND - De afdeling Sint Philipsland van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen hield haar algemene ledenvergadering in 'De Druiventros' onder voorzitterschap van de presidente, mevrouw J. van Dy- ke-Stehouwer. Bij de bestuursverkie zing werden de dames C. M. Barth-de Wagenaar en J. Quist-Verwijs gekozen in de plaatsen van M. Versluijs-de Wilde en A. Koldijn-Ligtendag, die na drie jaar opstapten. Men besloot een jubi leumcommissie in te stellen voor het 50-jarig bestaan in februari 1984 en een enquête te houden naar de verlangens voor het komende winterseizoen. De bijeenkomst werd besloten met infor matie over bereiding van visprodukten door het produktschap voor vis. Huisvrouwen in Westerschouwen bijeen HAAMSTEDE - De afdeling Wester- schouwen van de Nederlandse Vereni ging van Huisvrouwen hield de jaarver gadering in de zaal van de gereformeer de kerk in Haamstede, onder leiding van de aftredende presidente mevrouw Den Hamer-De Feijter. De belangstel ling voor de vergadering was bijzonder groot. De afdeling staat er momenteel goed voor met een totaal van 172 leden en de pennlngmeesteresse kon melding maken van een flink batig saldo. Ook de belangstelling voor zangkoortje, volks dansgroep, bridgewedstrijden en cur sussen stemde tot tevredenheid. In het bestuur stelden de dames Den Hamer en Fokker zich niet meer herkiesbaar en werden opgevolgd door de dames Hoogenaar en Nieborg. Mevrouw Dem- menie zal voorlopig optreden als presi dente. Vervolgens trad de volksdans groep voor het eerst aan, onder leiding van mevrouw Hillebregt, en zong het koor, onder leiding van de heer H. P. Everwijn. Tot slot van de bijeenkomst werd dank gebracht aan mevrouw Den Hamer voor het vele dat zij de afgelopen zes jaar voor de afdeling heeft gedaan. Landbouw Tholen had goede opbrengsten THOLEN - De vereniging voor bedrijfs voorlichting op Tholen signaleerde in 1982 bijzonder hoge opbrengsten. Dit bleek tijdens de algemene ledenverga dering in Tholen. Voorzitter M. Ph. van der Weele was echter somber over de toekomst, gezien de dreiging van Ame, rikaanse beinvloeding van de wereld handel. Het ledental van de vereniging nam met drie at Financieel ging het de vereniging voor de wind, er werden for se winsten geboekt. Na het huishoude lijk gedeelte hield ing A. Remijn van het CAR een lezing over 'bodemdruk van machines en de voorjaarsgrondbewer- king". Ouderavond lagere school Poortvliet POORTVLIET - De school met de bij bel in Poortvliet hield een ouderavond Tijdens deze ouderavond werd gespro ken over het Jenaplan en 'ontdekkend leren'. Verder brachten de leerlingen van de school zelf geschreven verhalen en grafieken naar voren waarin het the ma 'het beleven van de winter' centraal stond. Met dit thema hebben de kinde ren de afgelopen maanden gewerkt. Schoolleider R. Weijler besloot de bij eenkomst met een dankzegging. Ouderavond school in Scherpenisse SCHERPENISSE - De Oosterschelde- school in Scherpenisse houdt dinsdag 8 maart de ouderavond in het Holland Huis. Voorzitter M. Andriesse opent de vergadering om 19.30 uur Na medede lingen over de medezeggenschapsraad en de pauze geeft consulent Frans Bal van Veilig Verkeer Nederland voorlich ting over kind en verkeer. Aan de hand van een film kan er over dit onderwerp worden gepraat tenaar aan te passen. T. P. Briggeman. medewerker personeelszaken, zei dat Van der Sluis een bekend man is gewor den in Goes. Veel van deze bekendheid had de ambtenaar te danken aan zijn langdurige voetbalcarrière. Voorts ver telde Briggeman dat Van der Sluis een aangenaam mens was om mee te werken, behalve op maandagochtend, dan scheen hij last te hebben van een vreselijk ochtendhumeur. A. Idema, hoofd algemeen beheer pro vinciale directie in Zwolle, bedankte de 62-jarige ambtenaar namens de colle ga's in den lande voor de jarenlange ple zierige samenwerking. Hij noemde de uit Groningen afkomstige Van der Sluis een betrouwbare collega. De volgende spreker was dr ir C. W. C. van Beekom, oud-hoofdingenieur-directeur. Hij gaf een kort overzicht van de loopbaan van de scheidende functionaris en wenste hem vele goede gezonde jaren in de zon van het zomerse Oostkapelle toe. In zijn jongere jaren was Van der Sluis een fanatiek voetballer, later functio neerde hij vele jaren als voetbaltrainer. In het begin van de oorlogsjaren kwam hy in dienst bij de provinciale Voedsel- commissaris, een baan waar hij het vij- tien jaar uithield. In 1955 trad hij in dienst bij het Consulentschap Zeeuwse Eilanden. Aanvankelijk werd hij daar aangenomen als typist, maar omdat hij verklaarde dat hij niet kon typen en het wel nooit zou leren ook, kreeg hij een andere taak. Na ettelijke bevorderin gen bereikte de 62-jarige ambtenaar zyn tegenwoordige functie', hoofd be heerszaken. J. F. van der Sluis (links) nam vrijdag afscheid van zijn collega's Nieuw bestuur voor fotoclub St-Annaland SINT-ANNALAND - De 12 leden tellen de fotoclub St-Annaland heeft tijdens de Jaarvergadering een ander bestuur gekozen. Voorzitter Paul Westerman is vervangen door Piet Fase. die als pen- ningmeesterwordt opgevolgd door Jan Walhout. De club houdt maandag 21 maart een informatie-avond over de technieken van dia's opnemen. De aan vangstijd is 19.30 uur. Zaalvoetbaltoernooi in 'Meulvliet' Tholen In sporthal 'Meulvliet' in Tholen wordt zondag voor de tweede keer sinds de opening van de sporthal een zaalvoet- baltoemooi gehouden, waaraan de sterkste elftallen van het eiland Tholen meedoen. Dit toernooi is eigenlijk het officieuze zaalvoetbalkampioenschap van het eiland Tholen. De volgende clubs spelen mee: Dalem Boys, Caraco Boys, Pinocchio, en niet te vergeten de Snor Boys met daarbij nog de outsiders Old Shed, 't Roosje, de Gouden Leeuw en Geilings (de Keutjes). Alle wedstrij den worden geleid door officiële scheidsrechters. Het toernooi begint 10.00 uur 's morgens. Kynologenclub Tholen opgericht SCHERPENISSE - Op Tholen werd on langs de 'Kynologen club Tholen' opge richt, Deze club begint 17 maart in_ Scherpenisse met een cursus gedrag en' gehoorzaamheid voor honden. Hieraan kunnen zowel rashonden als rasloze honden deelnemen. De cursus duurt ongeveer acht maanden en wordt afge sloten met een examen. De lessen wor den gegeven op donderdagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur op het terrein aan de Langeweg in Scherpenisse. Bouw sportcomplex Krayestijn in Haamstede hervat HAAMSTEDE - De werkzaamheden aan de bouw van het sportcomplex Krayesteln te Burgh-Haamstede zullen maandag worden hervat. De bouw werd onlangs tijdelijk stilgelegd maar de pro blemen die daartoe aanleiding gaven zijn thans opgelost, aldus een medede ling van aannemingsbedrijf Bom Wes terschouwen. Volgens het werkschema moet begin juli van dit jaar het restau rant worden opgeleverd en midden au gustus de sporthallen. Het sportcom plex Krayestein krijgt een tennishal met drie banen, een multi-functionele hal voor de zaalsporten, vier bowling banen. vier buiten tennisbanen, een midgetgolf en een restaurant met bar. Contactmiddag bejaarden Duiveland OUWERKERK - Woensdag 2 maart wordt in het dorpshuis in Ouwerkerk de contactmiddag voor alle bejaardenso- zen in de gemeente Duiveland gehou den. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. Zierikzee wil overschotten bij reinigingsdienst tang naar gemeente KERKWERVE - Het college van b en w van Zierikzee heeft het bestuur van de reinigingsdienst Schouwen-Duive- land verzocht om terugbetaling van eventuele overschotten. Volgens het Zierikzeese college is het namelijk niet passend dat een gemeenschappelijke regeling beschikt over reserves zonder specifieke bestemming. Deze zienswijze komt aan de orde in een openbare vergadering van de raad van bestuur van de reinigingsdienst op don derdag 3 maart in de Putmeet te Scha- rendijke. Het dagelijks bestuur van de dienst is overigens van mening dat niet tot terugbetaling moet worden overge gaan. Juist een dienst als de reinigings dienst moet kunnen beschikken over een reserve-potje ter dekking van even tuele onverwachte uitgaven, aldus het dagelijks bestuur. Het wijst erop dat de financiële gevolgen aanzienlijk kunnen zyn indien niet tot een zekere grens een reserve aanwezig is, 'temeer om te voor komen dat bij tegenvallers van enige omvang direct een beroep op de ge meenten moet worden gedaan om eert' extra bijdrage'. De vergadering van de raad van bestuur begint om 16.30 uur. Jeugd-EHBO-examens NOORDWELLE - De afdeling Schou wen (Westhoek) van het Nederlandse Rode Kruis gaf een cursus Jeugd-EH- BO op de openbare lagere school 'De Stove' in Noordwelle, onder leiding van L.izet Boom-Van Egmond en Willeke Kort-Wessels Boer. Tot slot van de cur sus nam dokter J L. Flach uit Renesse het examen af. Alle leerlingen slaagden. Nadat een film over het Rode Kruis was vertoond, reikte dokter Flach de ge tuigschriften uit. Gezinsavond ZLM en plattelandsvrouwen SCHERPENISSE - Ongeveer 80 perso nen bezochten in het Holland-Huis in Scherpenisse de gezinsavond van de ZLM en Plattelandsvrouwen. Het gezel schap bekeek onder meer de films lief de van een adelaar' en 'Gewoon een vlucht'. ZLM-voorzitter E. Hage toonde zich in zijn slotwoord tevreden over het verloop van de avond waarby het leg gen en verstevigen van contacten voor op stond. Ledenvergadering van tennisclub SINT-MAARTENSDIJK - De tennis club 'Jacoba van Beieren' in Sint-Maar tensdijk heeft tijdens de algemene le denvergadering T. Moerland als nieuw bestuurslid gekozen. Deze neemt de plaats in van G. Meeuwsen. De bijeen komst werd door 22 leden bezocht. Uit mededelingen van voorzitter T.C. Be- nou bleek dat een nieuwe organisatie structuur wordt opgezet met een wed strijd- en jeugdcommissie. Bingo-avond Tholen THOLEN - De hengelsportvereniging 'De Pieterman' in Tholen houdt zater dag 5 maart een bingo-avond. De bij eenkomst wordt gehouden in café 'De Tol' en begint om 20.00 uur. De hoofd prijs is een rondvlucht boven Tholen. Zes kleine kernen Schouwen-Duiveland op film vastgelegd KERKWERVE - Van zes dorpen op Schouwen-Duïveland zijn vanuit het kleine kernenexperiraent films beschikbaar gekomen. De dorpenfïlms van Noordschouwen, Dreischor en Noordwelle zijn al weer wat ouder, maar deze week kwamen ook films gereed van Se- rooskerke en Kerkwerve, alsmede een uitgebreide dia-reportage van Ellemeet. De drie nieuwe produkties gaan volgende maand hun première be leven voor de dorpsbewoners. De eerder gemaakte films van Noord- gouwe en Dreischor zijn bij allerlei gelegenheden in de dorpen inmid dels alweer zo'n beetje grijs ge draaid. aldus projectleidster me vrouw E. Kleber, van het kleine kemenexperiment. Alle dorpsprodukties zijn gemaakt door plaatselijke film-amateurs en vormen een onderdeel van de pre sentatie van het kleine kernenex periment op Schouwen-Duiveland, dat zoals gemeld over enige tijd ten einde loopt. Het thans geheel afge werkte filmproject beoogde vooral de onderling nogal verschillende problematieken van de zes dorpen zichtbaar te maken. De films vor men een goed uitgangspunt vooi discussie, meent mevrouw Kleber De kosten werden betaald uit hel kleine kemenexperiment. De filnu zullen op aanvraag voor vertoning op Schouwen-Duiveland beschik baar worden gesteld en komen on der beheer te staan van het streek archivariaat. 4 NIEUWERKERK - De gemeenteraad Duiveland heeft het ere-burgerschap verleend aan oud-burgemeester J. D. de Kam. Burgemeester J. van Bom mel stelde de heer De Kam vrijdagmorgen van het raadsbesluit op de hoogte, dat hij tot uitdrukking bracht met een toespraakje en een overhan diging van een oorkonde. Van Bommel, de wethouders en de secretaris van Duiveland maakten de verrast reagerende voormalige eerste burger een en ander duidelijk tijdens een bezoekje in zijn woning aan de Nieuwerkerkse Brouwerstraat. De huidi ge burgemeester zegde zijn voorganger ook een wandtegel met Inscriptie toe. Wat dat betreft kan ik dus zeggen weer in blijde verwachting te verke ren. aldus De Kam Zaalvoetbal Tholen THOLEN - In sporthal 'Meulvliet' in Tholen speelden de damesvoetbal teams 'Pinocchio-dames' en '27 MC-da- mes' een wedstrijd tegen elkaar. Dit treffen eindigde in een 2-2 gelijkstand. Beide teams spelen zondag mee in het zaalvoetbaltoemooi in 'Meulvliet' Extra kerkdienst SINT-ANNALAND - In de hervormde kerk in SintrAnnaland wordt dinsdag 1 maart een extra kerkdienst gehouden, waarin zal voorgaan ds M. D. Geuze te Sint-Annaland. De dienst bggint om 19.30 uur. Ledenvergadering Vara-afdeling ZIERIKZEE - De Vara-afdeling Schouwen-Duiveland houdt een alge mene ledenvergadering op dinsdag 1 maart. Aan de orde komen onder meer de jaarverslagen van het afdelingsbe stuur en van de gespreksgroep. Verder staan mededelingen op het program ma inzake een op 7 mei in Brouwersha ven te houden solidariteitsdag. Ook dienen kandidaten gesteld te wor den voor het districtsbestuur Zeeland, de verenigingsdelegatie Zeeland en voor de raad van toezicht. De districts vertegenwoordiger in deze raad, C. Slabbekoorn te Brouwershaven, is af tredend en niet herkiesbaar. Na de pau ze wordt gesproken over wat de Vara zoal kan en van plan is te doen op Schouwen-Duiveland. De Vara-leden vergaderen vanaf 20.00 uur in zaal Marktzicht in Zierikzee. Bijeenkomst Rabobank in St. Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - De Rabo- banken van Tholen en Sint-Philipsland houden donderdagavond 3 maart een voorlichtingsbijeenkomst in 'Haestin- ge' in Sint-Maartensdijk, bestemd voor het midden- en kleinbedrijf. Prof dr L. F. van Muiswinkel, hoogleraar aan de Vrije Universiteit in Amsterdam, zal dan een inleiding houden, getiteld 'De Nederlandse economie: hoe krijgen we het schip weer vlot'. Na de pauze kun nen vragen worden gesteld en kan over het onderwerp worden gediscussieerd. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en zal rond 22.00 uur worden afgerond Uitvoering Thoolse gymnastiekvereniging THOLEN - De Thoolse gymnastiekver eniging 'Olympia' hervat een jaren gele den gestaakte traditie door vrijdag 4 maart een uitvoering te geven in sport hal 'Meulvliet' in Tholen. Alle leden van 'Olympia' zullen daar hun prestaties op tumgebied tonen. Bovendien is er op het programma plaats ingeruimd voor de showgroep 'Pantera' uit België, die zich heeft gespecialiseerd in acroba tisch tumen. Na afloop is er bal met muzikale medewerking van de Frali's. De uitvoering begint om 19.00 uur. Plattelandsvrouwen Tholen bijeen THOLEN - De afdeling Tholen van de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen hield een bijeenkomst in 'Meulvliet', onder leiding van de nieuwe voorzitster mevrouw L. Goorden. De imker P. Koopman uit Sint-Maartens- dyk vertelde deze avond het een en an der over het' houden van bijen en de activiteiten van het bijenvolk. De da mes werden ook in de gelegenheid ge steld om honing te proeven. De heer Koopman illustreerde zijn verhaal met een dia-serie. Nederlands Hervormde Kerk: SCHOUWEN-DUIVELAND: Brou wershaven 9.30 ds. Snijder. Bruinisse 10-19 ds. Teekens, Burgh 10 ds Baas, Dreischor 11 ds. Geers. Eikerzee (Scha- rendijkei 9.30 ds. De Rooy, Haamstede 10 ds. Kerssen. 19 ds. Den Engelse, Kerkwerve 11 ds. Duk. Nieuwerkerk 10 ds. Van de Ban. Noordgouwe 9.30 ds. Geers. Noordwelle 11 ds. Fahner. Oos- terland 10-18 ds. Plante, Ouwerkerk 10 ds. Rouw, Renesse 9.30 ds. Malipaard. Serooskerke 10 ds. Bolijn. Sirjansland 10-18.30 ds. v. d. Valk, Zierikzee Gast- huiskerk 11 ds. De Rooy. 19 ds. Schaap. Gastbuiskerk 9.30 ds. Kaay, Zonnemai- re 11 ds. Snijder. THOLEN: Oud-Vossemeer 10 ds. De Graaf, 18.30 ds. Den Butter, Poortvliet 10-18 ds. De Jong. Scherpenisse 9.30 ds. Geuze. 14.30 ds. De Jong, Sint-Anna land 10 ds. Gorissen, 18 ds. Quist, Sta- venisse 10 ds. Heykoop, 18 ds. Gorissen, Sint-Maartensdijk 9.30-14.30 ds. Van Loon. Rehoboth 10 ds. Barnhoorn, 19 ds. Schipper, Sint-Philipsland 9.30 ds. Jansens, 14.30 ds. D Lint. Tholen 9.30 ds. Den Butter. 18.30 ds. Geuze, Imma- nuel 10 ds. Brandenberg. Gereformeerde Kerk: SCHOUWEN- DUIVELAND: Brouwershaven 10 ds. Stutvoet, 18.30 ds. v. d. Waal, Bruinisse 10 dhr. v. d. Schee. 17 ds. Ten Hove, Haamstede 10 ds. Eikelboom, Nieuwer kerk 10 ds. Ten Hove, 17 dhr. v. d. Schee, Oosterland (zie Nieuwerkerk). Scharen- dijke 10 dienst, 17 ds. Stutvoet, Zierik zee 10 ds. Blokland, 18.30 ds. Stutvoet. THOLEN: Oud-Vossemeer 10 dhr. Jan sen. 15 ds. Stam, Poortvliet 10 ds. Vos, 14.30 dhr. Van Ommen, Tholen lOkand. v. d. Berg, 17 ds. Vos. Gereformeerde Gemeente: SCHOU WEN-DUIVELAND: Haamstede 10 ds. v. d. Net. 18.30 ds. Van Gelder. Nieuwer kerk 9.30-15 30 ds. Van Gelder, Ooster land 10-14.30-18.30 leesdienst. THOLEN: Poortvliet 10-14 30-18.30 leesdienst, Scherpenisse 9.30-14-18.30 leesdienst, 3/3 19.30 ds. Weststrate, Sint-Annaland 9.30 (H.A.) 14-18 ds. v. d. Poel. Sint-Philipsland 9.30-18 lees dienst. Tholen 10-18.30 ds. Mouw, 14.30 leesdienst. Oud-Gereformeerde Gemeente: SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinisse 10-17 leesdienst, Oosterland 9.30-14-18 leesdienst. THOLEN: Sint-Maartensdijk 9.30-14.18 leesdienst, Sint-Philipsland 9.30-14-18 leesdienst, Stavenisse 9.30-14-18 lees dienst Christelijk-Gereformeerde Kerk: SCHOUWEN-DUIVELAND: Haamste de 10-17 leesdienst, Kerkwerve 10-18 ds. v. d. Sluys, Zierikzee 10-17 ds. De Graaf. THOLEN: Oud-Vossemeer 10-14.30- 18.30 leesdienst, Tholen 10-18.30 lees dienst. Gereformeerde Gemeente in Neder land: SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinisse 10-17 leesdienst, Nieuwer kerk 9 45-15.30 leesdienst. Zierikzee 11.45-16.30 leesdienst THOLEN: Odu-Vossemeer 10-14.30- 18.30 leesdienst. Sint-Annaland 9.45- 14.15-18.15 leesdienst, Sint-Maartens dijk 9.30-14-18 leesdienst. Leger des Heils: Zierikzee 10-19 samen komst. Rooms-Katholieke Kerk: Haamstede 11.30, Oud-Vossemeer zat. 17.30, zon. 10.30. Tholen zat. 19, zon. 10, Zierikzee zat. 19. zon. 9 30. Pinkstergemeente: SCHOUWEN-DUI VELAND Zienkzee (Meelstraat) 10. woensdag 20 samenkomst. MEDISCHE DIENSTEN SCH.-DUTVELAND THOLEN EN ST.-PHILIPSLAND 26-27 FEBR. alarmnummer Sch.-Duiveland 01100- 14444. Alarmnummer Tholen en St.-Philips- land 0011 Artsen Zierikzee, v.a. vr. 19 uur tot ma. 8 uur: H. J. M. Sleegers, Noordgouwe. tel. 01112-1480, spreekuur voor spoedgev. 11-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: v.a. vr. 18 uur tot ma. 8 uur: J. L. Flach,J. v. Renesseweg6, Renesse, tel. 01116-1280; spreekuur voor spoedgevallen 11.30-12 uur en 16.30-17 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer kerk: v.a. vr. 18 uur tot ma. 7.30 uur: M. M. v. d. Berg, Nieuwerkerk, tel. 01114- 1810. Stavenisse, St.-Maartensdijk, St.-An- naland, Scherpenisse: (patiënten dok ter v. d. Bel): E. H. Veldman, Stavenis se, tel. 01663-2400. St.-Philipsland en Nw.-Vossemeer: C. H. M. de Groot, Nw.-Vossemeer, tel. 01676-2545) Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse: (patiënten dokter Padti. E. N. Mellema, Hertenkamp 7, Tholen, tel. 01660-2377. Dierenartsen Zierikzee: S. Bergsma, tel. 01110-2180, v.a. zat. 9 uur. St.-Maartensdijk: A. Rinses, tel. 0 2596. spreekuur vr. 18.30-19 uur en zat. 9-9.30 uur. Tandartsdiensten A. Broere, Meekrabstr. 7. Brouwersha ven, tel. 01119-1588; spreekuur voor spoedgevallen zat. en zo. 17-17.30 uur. Apotheek Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-2906, geopend zat 9-12.30 uur en 16.30-17.30 uur, zo. 12-12.30 uur en 18- 18.30 uur. Wijkverpleging Tholen en St-Philipsland: zr. T. van Broekhoven, St.-Maartensdijk, tel. 01666-2318. Bruinisse en Duiveland: zr. L. Giljam, Stelbergstr. 15, Bruinisse. tel. 01113- 1652. Schouwen: zr. C. v. d. Haven, Bem- hardstr. 2, Haamstede, tel. 01115-1423. Zierikzee: zr. G. H. du Croo. Klooster- weg 30. Haamstede, tel. 01115-1535. De SBW heeft aan de Schouwenbank te Zierik zee 18 twee-kamerwoningen gebouwd. De woningen, welke met name bestemd zijn voor ouderen, alleenstaanden en tweeper soonshuishoudens zijn gebouwd in twee bouwlagen en hebben de volgende indeling: Hal, woonkamer met open keuken douche met toilet en een berging. De begane grond- woningen hebben een inpandige berging en de ver diepingswonin gen hebben een bergzolder. Alle woningen hebben een 'eigen' c.v.-installa- HUURPRUS: De huurprijzen bedragen voor de begane grond-woningen ƒ410,- en voor de verdie pingswoningen 430,- per maand exclusief 50,- servicekosten (waarin o.a. begrepen: le vering water, C.A.I. en glasverzekering). De woningen vallen binnen de regelingen: 'individuele huursubsidie voor gezinnen en alleenstaanden van 30 jaar en ouder' en 'Individuele huursubsidie voor alleenstaanden van 18 tot 30 jaar'. HEEFT U BELANGSTELLING? bel voor nadere informatie en/of een inschrijf formulier STICHTING BIJZON - t^pDERE WONINGBOUW Vlassakkerweg 48, Amersfoort, tel. 033-623080 (tussen 9.00 en 12.00 uur). GEMEENTE REIMERSWAAL Aangenomen wordt, dat per 1 augus tus 1983 wegens vervroegd uittre den, de vacature ontstaat van: van de openbare school voor ge woon lager onderwijste Waarde. Aan de school is naast het hoofd nog één leerkracht met volledige weektaak verbonden. Nadefe informatie over de school wordt gaarne verstrekt door het hui dig hoofd der school, de heer C. van Leeuwen, telefonisch buiten school tijd te bereiken onder nummer 01134- 1619, of door de afdeling welzijn van de gemeentesecretarie, telefoon 01130-1910. Hij zij, die door benoeming in deze betrek king in aanmerking wil komen, wordt ver zocht zijn/haar sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders van Rei- merswaal, Oude Plein 1, 4416 AK Kruinin- gen. Adverteren doet verkopen DE ALFASUD Tl 105 PK. EEN SENSATIE OP DE WEG. 10 PK meer, ongelofelijke acceleratie Topsnelheid boven 180 km/u licnimetaien speedime velgen E*tro loge bonden 190/S5/HR 340 Fraaie gesigneerde Tl bekleding Drv. occessoires Prijs 123490,- Maak nu een proefrit Demonstratie-auto stoot klaor. AUTO V/D VLIET - GOES Verrijn Stuartweg 10 - Tel. 01100-28751 De enige echte Alfa Romeo-dealer voor Noord en Zuid-Beveland, incl. service!!!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 46