Sportverenigingen Westkapelle krijgen gebruiksvergoedingen EHBO-Middelburg winnaar De Vries-Draaismabeker GEMEENTERAAD AKKOORD Serie inbraken in Vlissingen weekenddiensten geef eens iets anders. geel een tamboer vanaf 15,-. S<«ife)wuseV«£ VALKENISSE Bromfietsverzekering... Rabobank Q VRIJDAG 25 FEBRUARI 1983 WESTKAPELLE - De gemeenteraad van Westkapelle is donderdagavond akkoord gegaan met een minderheidsvoorstel van b en w voor de gebruiksvergoedingen voor de gemeentelijke sportaccommodaties. De CDA- en SGP-fractie waren tegen het voorstel, omdat aanvaarding ervan betekent dat de vier sportverenigingen buiten de subsidieregeling vallen. Met de uitzondering van de plaatselijke VW van de subsidieregeling konden alle partijen zonder moeite akkoord gaan. Het meerderheidsvoorstel van het col lege - dit werd niet gesteund door CDA- wethouder L Wouters - betekende over name van het door de vier Westkappel- se sportverenigingen geopperde voor stel voor de gebruiksvergoedingen. Dat houdt in dat de voetbalvereniging 'De Noormannen' 6000 gulden gaat betalen en de tennisclub 'Westkaap', gymnas tiekvereniging "Hygièa' en korfbalver eniging 'De Stromvogels' ieder 4200 gulden. De sportverenigingen verbon den daaraan de verklaring geen ge meentelijke subsidie aan te zullen vra gen. Raadslid J. M. Reijnhoudt (CDA) re kende voor dat de verenigingen daar mee slechts zeven procent van de uitga ven voor de gemeentelijke sportaccom- Raad Westkapelle nu met front naar het publiek WESTKAPELLE - De raadsleden van de gemeente Westkapelle kun nen eindelijk de belangstellenden op de publieke tribune recht in de ogen zien. Dat vorrecht was tot nu toe voorbehouden aan de burge meester. de gemeentesecretaris de wethouders en eén van de raadsle den. De overige leden zaten met hun rug naar het publiek. Uitbreiding van de raadstafel met twee 'vleugels' heeft aan deze situa tie een einde gemaakt. Met name raadslid J. Houmes (SGP) had hier in het verleden zijn ongenoegen over uitgesproken. Door de nieuwe opstelling zitten de raadsleden nu in carrévorm, zodat het publiek nu niet alleen hoort wat er gezegd wordt, maar daarbij ook de gezich ten van de raadsleden kan zien. De heer Houmes bleek tot zijn verras sing een 'ommezwaai' naar de lin kervleugel van de raad te hebben gemaakt, echter alleen in letterlij ke zin. zo liet hij blijken. Aqui Il-project in etalage Ko de Jonge in Middelburg MIDDELBURG - Ko de Jonge houdt in de etalage aan de Breestraat 47-49 in Middelburg een expositie van het Aqui Il-project. 'Aqui is een samenwer kingsproject van vele kunstenaars op initiatief van de Mexicaanse kunste naar Manuel Marin. Hij begon eind 1981 het Aqui I-project, waarin stempels te zien waren van 200 kunstenaars uit 30 verschillende lan den In 1982 was de tentoonstelling (stempels, afbeeldingen en acties) te zien in Mexico. In oktober 1982 begon Manuel Marin de verzending van een selectie (100 stuks) uit de eerste ten toonstelling. Enkele keren in de week verzendt hij zijn kaarten. Deze verzen ding is nu in de laatste fase en zal gelijk tijdig op meerdere plaatsen in 30 ver schillende landen als etalgeproject te zien zijn. Ko de Jonge, deelnemer aan het project, laat Aqui II zien in de etala ge aan de Breestraat 47-49 in Middel burg in de maand maart. Muntententoonstelling in Schakel Middelburg MIDDELBURG - De numismatische Kring Zeeland houdt morgen, zaterdag in verband met het vijftienjarig bestaan een tentoonstelling van Zeeuwse, ko- ninkrijks-en buitenlandse munten en muntgewichtsdoosjes. De expositie, in gebouw De Schakel te Middelburg, is geopend van 14.00 tot 16.30 uur. Voorde leden is er na afloop een bingo-avond. Voor zeven mille gestolen uit bedrijf Middelburg MIDDELBURG - Bij een inbraak in een loods van de schroothandel Tonnie Leijnse aan de Oude Veerseweg op het klein industrieterrein Ramsburg in Middelburg hebben onbekenden in dc nacht van woensdag op donderdag voor zevenduizend gulden aan mate rialen weggenomen. Ze forceerden een betonnen plaat, waaruit de loods was opgetrokken, om binnen te komen. Uit de loods werd 2000 kilo roodkoper. 200 kilo lood en 100 kilo geelkoper ontvreemd. Op het ter rein van de schroothandel vernielden de daders tevens de hydraulische lei dingen van een vorkheftruc. De schade bedraagt ongeveer 750 gulden. VLISSINGEN - Onbekenden hebben woensdagavond ingebroken in drie woningen in de President Roosevelt- laan en in twee woningen in de Schuit- vaartgracht iu Vlissingen. Volgens de politie zijn de inbraken gepleegd tus sen zeven en tien uur 's avonds. In alle gevallen was het de daders dui delijk te doen om geld, aldus de politie. De woningen werden aan de achterzijde binnengedrongen door het forceren van een raam of een deur. In een woning aan de President Rooseveltlaan werd een geldbedrag van 115 gulden en een hor loge gestolen, terwijl in de andere twee door de inbrekers bezochte woningen niets werd vermist. In de woningen aan de Schuitvaartgracht werden geldbe dragen gestolen van respectievelijk 450,-, 300,. Engelse ponden en ver schillende bankcheques. modaties betalen en dus een indirect- subsidie ontvangen, zonder aan de voorwaarden in de subsidieverorde ning te voldoen Hij zag liever het min derheidsstandpunt van wethouder Wouters door de raad overgenomen. Deze wilde het door de verenigingen voorgestelde bedrag, in totaal 18.600 gulden, verhoogd zien met vijftig pro cent van de energiekosten en de sport verenigingen subsidie verlenen op grond van de verordening. Het betoog van de heer Reijnhoudt werd volledig ondersteund door de heer J. Houmes (SGP).De heer J. P. Minderhoud i VVDi bleek het helemaal eens te zijn met het meerderheidsvoorstel. „Op deze wijze is er geen Invloed van de gemeente op de gang van zaken bij de verenigingen", een situatie die hij toejuichde Hij merkte daarbij wel op dat het college tijdig met een voorstel voor volgend jaar moet komen Ook de heer A. Tou- tenhoofd (PvdA) bleek het eens te zijn Scouting viert Baden Powelldag in Middelburg MIDDELBURG - T)e Middelburgse scoutinggroepen vieren morgen (zater dag) Baden Powell-dag mei een vos senjacht en een fïetsenrally. De vossen jacht is bedoeld voor de welpen en ka bouters; de fietsenrally voor padvind- sters en verkenners. Aan dit jaarlijks terugkerend gebeuren, ter herinnering aan de geboortedag van Baden Powell, de oprichter van de scouting, zullen in totaal ongeveer vijfhonderd scouting- leden deelnemen. De gebeurtenis wordt gehouden door de Christiaan de Wei-stam uit Middelburg. De bijeenkomst begint zaterdag om twee uur op het Abdijplein in Middel burg, waar de vlag zal worden gehesen. Daarna verspreiden de 'vossen' zich in de binnenstad van Middelburg. De wel pen en kabouters hebben tot ongeveer vier uur de tijd om de 'vossen' te van gen. De fietsenrally begint eveneens op het Abdij-plein en zal de deelnemers over een deel van Walcheren leiden. Tijdens de ongeveer twintig kilometer lange tocht komen ze enkele posten tegen en moeten ze een paar opdrachten uitvoe ren. Omstreeks half vijf komt iedereen terug op het Abdij-plein, waarde prijzen voor de beste groepen worden uitge- riekt. Daar wordt de Baden Powell-dag officieel besloten. Chauffeur reed door na rammen paaltje in Arnemuiden ARNEMUIDEN - De groep Veere van de rijkspolitie heeft de vrachtwagen chauffeur J. P. S. uit Groede gehoord, omdat de man was doorgereden na op de Nieuwlandseweg in Arnemuiden een paaltje te hebben geramd. Door een te lefoontje van een getuige kon de man worden achterhaald. Hij verklaarde te genover de politie dat hij was doorgere den, omdat hij dacht dat er geen schade was ontstaan. De schade bedraagt evenwel ongeveer honderd gulden. met het voorstel. „Het bedrag van 18.600 gulden is de limiet van hetgeen de vier verenigingen kunnen opbren gen". zo zei hij. Verdere verhoging zou de verenigingen in moeilijkheden kun nen brengen. Het meerderheidsvoor stel werd uiteindelij k met vier stemmen voor. die van de WD- en PvdA-ffacties, en drie stemmen tegen (CDA en SGP) aangenomen. Dit betekende tevens dat men akkoord was gegaan met de subsidiering van de VW uit de opbrengst van de toeristen belasting. De VW krijgt hiervan 25 pro cent. Een regeling die voor alle partijen aanvaardbaar was Grondprijzen De raad ging donderdagavond even eens akkoord met een voorstel om de grondprijzen in het bestemmingsplan Kerkeweg IV met tien procent te ver hogen. Dit was nodig omdat de in de exploitatieopzet opgenomen rentever liezen ongunstiger zijn dan was ge raamd. Met name de heer Houmes (SGP) maakte aanvankelijk bezwaar tegen de verhoging. „In Westkapelle is een flink aantal werkloze bouwvak kers. Door de grondprijzen te verhogen zal de bouw zeker niet gestimuleerd worden en zal de werkloosheid zeker niet teruggedrongen worden". Liever zag hij dat de gemeente het verlies voor lief zou nemen. Als aanzet tot verhoging van de bouw activiteiten in het bestemmingsplan pleitte hij voor verruiming van de ver koopvoorwaarden. Na de toezegging van CDA-wethouder Wouters dat het college deze mogelijkheid zal onderzoe ken ging hij met de verhoging akkoord De verhoging treedt pas op 1 juli in wer king. Deze bepaling werd op aandrin- Middelburger beschadigde speelautomaat MIDDELBURG - De recherche van de gemeentepolitie Middelburg heeft don derdag de 21-jarige M. A. C. uit Middel burg aangehouden. De jongeman heeft bekend een speelautomaat in de amu sementshal aan de Lange Delft in zijn woonplaats te hebben beschadigd. C. kon worden aangehouden na een tip. Hij heeft bekend een glasplaat van de automaat met zijn vuist te hebben inge slagen. De schade bedraagt ongeveer honderd gulden. Sleutels uit school Middelburg ontvreemd MIDDELBURG - Uit het gebouw van de Streekschool Zeeland aan het Mo lenwater in Middelburg hebben inbre kers in de nacht van woensdag op don derdag een sleutelbos gestolen. Ze kwa men het schoolgebouw binnen door een lichtkoepel op het dak van de school los te schroeven. De schade was niet noe menswaardig. Als het schoolbestuur echter zou moeten besluiten om alle sloten in de school te moeten vernieu wen. is de indirecte schade van deze in braak aanzienlijk. gen van WD-raadslid K. Huiszoon in het besluit opgenomen. „Dat kan be langstellenden er toe brengen op korte termijn over te gaan tot aankoop van grond", zo zei hij. De vaststelling van een subsidierege ling voor aansluiting van onrendabele percelen op het aardgasnet leverde geen moeilijkheden op De raad ging daarmee unaniem akkoord Vandeont- sluitingskosten neemt de nv PZEM 2000 gulden voor haar rekening. Van het bedrag dat de aansluitkosten de 2000 gulden te boven gaan komt 1000 gulden voor rekemng van de bewoners. In de dan nog resterende kosten draagt de gemeente tot een maximum van 600 gulden bij. In de gemeente Westkapelle komen momenteel dertien woningen voor deze regeling in aanmerking. WALCHEREN 26 EN 27 FEBRUARI Centraal alarmnummer; 01100-14444 Artsen Vlissingen: za 0 00-24 00 uur: E. Kant. Sabalaan 3. tel 71017. Zo. 0.00-24 00 uur A J Mijnlieff, Nic. Beetslaan 5. tel 12525. Visites aanvragen vóór 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18 00 uur (zonder af spraak). W N Osterman. De Kempenaerstraat 2. tel 79791: voor eigen patiënten het gehele weekend bereikbaar Middelburg: vrij. 18 00-za 24.00 uur J K. Domimcus. Dam 30. tel. 12830. Zo 0.00-24 00 uur: F. L Berghauser Pom. privé Hammarskjoldlaan 39. praktijk Bellinkplein 1. tel. 37393. Visites aan vragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Middelburg-Zuid; patiënten van de artsen Jansen. Perquin en Kodde, zie dienst onder Souburg. Nieuwland en Arnemuiden Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: za. 0 00-24.00 uur: H. Kapteijn-Snijders. Zo 0.00-24 00 uur N Kapteyn Lek straat 6. Oost-Souburg, tel 01184- 61630. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30-13.00 en 17.30-18 00 uur Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: za. 8.00 - zon 23 00 uur J P. Bekker. Dorpsstraat 2. Oostkapelle. tel 01188-1276 Westkapelle, Zoutelande. Koudeker- ke. Domburg, Aagtekerke. Biggekerkc en Meliskerke: voor de praktyken v an de artsen Van Eede. Vaandrager. Noor- lander en Van der Male vrij. 18.00 - zon 24.00 uur: A v. d Male Duinweg 59. Zoutelande. tel 01186-1282 Voor de praktyken van de artsen Bouwense en Stutterheim (ook voor Grijpskerkei vrij 18.00 - ma. 08 00 uur A Stutter heim. Beukelmanstraat 8. Meliskerke. tel. 01186-17G0. F Reynierse. Rentmeesterlaan 245. Middelburg, tel 01180-27929. Spreek uur za. en zon van 11.00-12,00 uur. Dierenartsen Dierenartsenmaatschap Middelburg, voor grote huisdieren, tel. 01180-33803. L. J. J Schofaerts. tel. 01184-14699 b.g.g. 01185-2069 voor kleine huisdieren. Con sult alleen na telefonische afspraak: vi sites aanvragen van 8-9 uur. Diercnartscnpraküjk 'Oostkapelle Oude Domburgseweg 33A te Oostka pelle. tel 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Apotheken De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt vrijdagmorgen daaropvolgend Middelburg: L v d Boogert, Vrijland straat 79. tel. 27471 Vlissingen: De Singel. Singel 9, teL 12730. Wijkverpleegkundigen Walcheren-Oost Middelburg-Stad: E de Valk. J A Boomstraat 5. Middelburg, tel 01180- 33316 bgg 12228 Zuid. Nieuwland en Arnemuiden: J Overbeeke. Bereklauwerf 14. Arnemui den. tel 01182-2901 b.g.g. 01180-14366 Aagtekerke. Domburg. Oostkapelle, Grijpskerke, Serooskerke. St.-Lau- rens, Veere. Gapinge en Vrouwenpol der: R. Scheele. Colijnstraat 97. Vlissin gen. tel 01184-65896. Vlissingen (stadi, Oost-Souburg en Rit- them: J. H Dekker, tel. 01180-11623. Papegaaienburg. Westerzicht, Bossen- burgh en Paauwenburg: S Juranek. tel 01184-64965 Koudekerke, Meliskerke. Biggekerke. Zoutelande en Westkapelle: vr 19.00 - ma 08.00 uur R. de Visser. Zuidstraat 14, Zoutelande. tel. 01186-1325 Muziek in koffiebar Y'FC in Middelburg MIDDELBURG - Een aantal medewer kers van de koffiebar van Youth for Chnst in Middelburg treedt vanavond (vrijdag) op in hun eigen onderkomen aan de Herengracht in Middelburg. Ze begeleiden zichezelf met gitaar, fluit en zang. De stijl van de muziek varieert van folk en jazz tot rockmuziek. Het op treden begint om acht uur. Oimmissie Domburg bijeen over verkeersprobleem toeristenseizoen DOMBURG - De commissie ruimtelij ke ordening en milieu in de gemeente Domburg buigt zich vanmiddag om vijf uur over een voorstel van b en w om te komen tot een oplossing van de verwachte verkeersproblematiek in het komende seizoen. Die problema tiek zal zich herhalen, net als vorig jaar, doordat de dr Joh. G. Mezgerweg beter bekend als de rondweg, tegen die tijd nog niet is aangelegd. Deze weg zou tevens dienst moeten doen als om leidingsroute voor het doorgaande verkeer. Zoals bekend besloot de Domburgse gemeenteraad in november van het vo rig jaar dat de weg er moest komen. De bedoeling was dat de route vóór 1 april van dit jaar in gebruik kon worden ge nomen. Maar er zijn vertragingen in de plannen ontstaan, vooral door een groot aantal ingediende bezwaarschrif ten. Nu moet de gemeente met alternatie ven komen om in het toe ristenseizoen toch te zorgen voor een goede doorstro ming van het verkeer. Het college legt de commissieleden vier mogelijkheden voor, te weten: Er wordt voor eenzelf de verkeersafwikkeling als in 1982 ge kozen, maar met alle mogelijke midde len moet het parkeren op de doorgaan de route worden tegengegaan; er wor den minder evenementen georgani seerd (zoals het er nu uitziet zal name lijk door het gro te aantal evenementen het centrum van Domburg minimaal dertig dagen worden afgesloten voor het verkeer); er wordt gekozen voor een alternatieve verkeersafwikkeling: eenrichtingverkeer om de noord, op de Schuitvlotstraat, Singel en van Dis- hoeckstraat of eenrichtingverkeer op laatsgenomde route en tegelijkertijd op de Markt, in de West- en de Ooststraat; een combinatie van één of meer van genoemde mogelijkheden B en w komen met de suggesties, te meer daar de busmaatschappij ZWN vorig jaar zoveel hinder heeft onder vonden van afgezette straten dat de on derneming heeft gedreigd bij een ge lijksoortige situatie op drukke dagen Domburg in zijn geheel te mijden. De commissievergadering wordt gehou den in het Domburgse stadhuis. Trefcenter trekt bezwaarschrift tegen parkeerkelder de vrijwillige brandweer Middelburg verzorgt de twee 'slachtoffers' MIDDELBURG - Donderdagavond werd in de Concert en Gehoorzaal in Middelburg de jaarlijkse bekerwed strijd gehouden door de Middelburgse EHBO-vereni- ging. De Mevrouw de Vries-Draaisma-beker werd ge wonnen door de EHBO-Middelburg.Aan de wedstrijd namen vier ploegen uit Middelburg deel: de vrijwillige brandweer de beroepsbrandweer de Van Dixhoorn- reddingsbrigade en de organiserende vereniging. De deelnemende ploegen moesten binnen twintig minu ten twee vrouwen vakkundig verzorgen. Deze 'slachtof fers' werden gespeeld door leden van de Lotus-groep Midden-Zeeland De situatie waaraan het hoofd moest worden geboden door de deelnemers was als volgt: een vrouw raakt geagiteerd door kritiek op een werkstuk. Ze raakt hierdoor zeer van de wijs en snijdt zichzelf in de handpalm. De lerares komt haar te hulp maar struikelt over een slordig neergelegde tas. Ze houdt hieraan een hersenschudding over en blijft bewusteloos liggen. Het eerste slachtoffer wil haar helpen maar struikelt op haar beurt en verstuikt een enkel. Nadat alle ploegen hun EHBO-werk hadden verricht en de jury (bestaande uit drie artsen) het geheel had beoordeeld, was het aan me vrouw De Vries om de trofee aan de winnaar te overhan digen. De winnende ploeg had de beker al twee maal gewonnen. De Mevrouw De Vries-beker is een wisselbe ker die in 1975 is ingesteld bij het vijfendertigjarig EH- BO-jubileum van mevrouw A. G. M. de Vries-Draaisma. De ploegenstand tenslotte was als volgt: EHBO Middel burg 204 punten; 2 beroepsbrandweer 185; 3 vrijwillige brandweer 182; 4 reddingsbrigade 132. De avond werd bezocht door ongeveer zestig mensen. Ringrijderij in manege Westkapelle WESTKAPELLE - In de manege De Zandbooi bij Westkapelle wordt zater dag 26 februari vanaf 10 uur een ringrij derij gehoyden. De organisatie is in handen van de ringrijdersverenigingen van Koudekerke en Biggekerke. Rock and roll band in bar Middelburg MIDDELBURG - De Zeeuwse rock and rollband 'Keessie en de snelbinders' treedt morgen, zaterdag, op in bar Ame rican te Middelburg. De band staat on der leiding van Kees de Feyter. Het op treden begint om 21.00 uur Spelavond in Sint-Laurens SINT-LAURENS - De wijkvereniging Sint Laurens houdt vandaag (vrijdag) een spelavond voor de leden in het wij k- centrum. Er is gelegenheid tot sjoelen, kaarten en tafeltennissen. De bijeen komst begint om half acht. ZLM Veere bijeen GAPINGE - De afdeling 'Veere en om streken' van de ZLM houdt vanavond, vrijdag, een jaarvergadering en gezins avond in het Verenigingsgebouw te Ga pinge. Na het huishoudelijk gedeelte houdt de heer J. Kwekkeboom een praatje over het maken van kaas op de boerderij. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Muziek op video in Midgard Middelburg MIDDELBURG - Het scholierencafé van Midgard houdt een themadag, waarop muziekvideobanden worden getoond. Deze bijeenkomst begint mor gen, zaterdag om drie uur in het jongerencentrum Midgard aan de Kui perspoort in Middelburg. De videoban den zijn te zien op een scherm van 1,5 bij 1,5 meter. Het programma is: 15.00 uur Talking Heads en Roxy Misic 16.00 uur XTC; 16.15 videoclips; 17.45 Factory complicated, onder andere New Order; 18.15 No nukes; 20.15 Ian Dury, 21.45 Reggae, onder anderen Bob Marley en Peter Tosh. voorlopig in Verloskundige Vlissingen: M. v d Werken. Henri Du nantstraat 19, tel. 71768. MIDDELBURG - De leiding van Tref center bv in Middelburg heeft besloten een bezwaarschrift tegen de bouwver gunning voor de parkeerkelder in het Gecregebied voorlopig in te trekken Reden is de verbeterde verstandhou ding tussen het bedrijf en het gemeen tebestuur. Vandaag (vrijdag) om 11.00 uur vindt er op het stadhuis een ge sprek plaats tussen bedrijfsleider M. van Duin en wethouder van verkeer de heer H. Gillissen, over de parkeerpro- blematiek waarover beide partijen al geruime tijd overhoop liggen. Zowel de wethouder als de bedrijfsleider zijn redelijk optimistisch over een goede afloop. Het bezwaarschrift zou aanstaande maandag behandeld worden in de raadscommissie voor bezwaar- en be roepschriften Volgens wethouder Gil lissen donderdag blijkt uit het voorlo pig intrekken van het bezwaarschrift de verbeterde sfeer die er is ontstaan. Het gemeentebestuur is geen principieel te genstander van het verpachten van het parkeerterrein Vlissings Bolwerk aan het Trefcenter Dit voorstel is onder deel van het laatste 'bod' wat het bedrijf twee weken geleden aan de gemeente heeft gedaan. Beide partijen moeten het vandaag eens worden over de voor waarde waaronder verpachting kan plaatsvinden. Met het pachten van het terrein hoopt de onderneming instru menten m handen te krijgen om lang- parkeerders voldoende te kunnen we ren Deze groep stalde voorheen auto's op het Geereterrem. Dat kan sinds kort niet meer omdat daar de graafwerk zaamheden voor de bouw van de 300 plaatsen tellende parkeerkelder begon nen is waardoor het grotendeels is afge sloten Van de oorspronkelijke 300 plaatsen op het braakliggend terrein zijn er daardoor 200 vervallen. §6 rejtawant Plein 1940, Middelburg, telefoon 01180-12117 *EDiótel' i Weekendmenu 25, 26, 27 februari 1983 Licht gebonden 7. tomatensoep 2 kleine gebakken t Zeetongetjes Jonge worteltjessalade Gekookte aardappeltjes Chipolatapudding f 35,- Gemeente 2e herziening bestemmingsplan Bebouwde Kom Koudekerke De burgemeester der gemeente Valkenisse maakt bekend, dat met ingang van 28 februari 1983 ter gemeente-secretarie (afdeling algemene zaken) voor een ieder ter inzage ligt de door de raad dezer gemeente op 8 september 1981 vastgestelde 2e herziening van het bestemmingsplan Bebouwde Kom Koudekerke, ten aanzien waarvan de door gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 7 september 1982 verleende (gedeeltelijke) goed keuring onherroepelijk is geworden Koudekerke, 25 februari 1983 Haal vóór 1 maart het nieuwe plaatje bij de Rabobank. Want hoe je ook rijdt, automaat of versnelling, daar kan je voor een lage prijs terecht. Voor een W.A,-verzekering, inclusief alle kosten betaal je: - Automaat 93,51 Versnelling ƒ108,04 Een echte meeneem prijs dus. Voor al uw verzekeringen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 6