Chinese 'gastheer' krijgt achthonderd gulden boete EEN PAARD MOET OP DE WEG ZIJN mmmm 1 5 1 I 1 f /Jg Belangstelling voor jeugdsoos groeit sterk Wissel Zeeuws- Vlaanderen VREEMDELINGENWET WORDT STRENG NAGELEEFD Transportonderneming Verbrugge 25 jaar VRIJDAG 25 FEBRUARI 1983 PZC/streek OOSTBURG - Chinees-restauranthouder S. K. uit Cadzand-Bad had vorig jaar juli een Chinese kennis uit Lissabon enkele dagen onderdak verleend. Bij controle bleek dat de man niet over een geldige verblijfsvergunning beschikte. De illegale vreemdeling was op het moment van de inval bezig in de keuken van het Chinees restaurant. Officier van justitie mr R. Beaumont kon donder dagochtend tijdens de zitting van de kantonrechter te Oostburg weinig begrip opbrengen voor S. K. 's argument dat de man slechts op vakantie was', temeer daar K. in 1980 en 1981 al eens eerder voor een dergelijke overtreding van de vreemdelingenwet was beboet. Hij eiste daarom duizend gulden onvoorwaardelijk en als stok achter de deur een voorwaardelijke vrijheidsstraf van een week. w WEEKENDDIENSTEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN 26 EN 27 FEBRUARI 1983 Artsen Tcrneuzen: zat. 8.00 - zon. 8 00 uur J. G. Stevens, tel. 12020, Oostelijk Bolwerk 2c. Zon. 8.00 - ma. 8.00 uur: H Hammer, Oostelijk Bolwerk 2c. tel. 12303. Spreekuren alleen voor dringende ge vallen zat. en zon. 11.30 en 17 uur Oostburgen Aardenburg: vrij. 19-ma 8 uur: H. D. Bruggeman, Nieuwstraat 53, Oostburg, tel. 01170-2121. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: J. W. Beck, Zuidzande, tel. 01170-2424 Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: A. E. Lievens, IJzendijke, tel. 01176-1266. Breskens en Groede: M. P. E. Davits, Walenstraat 1, Groede, tel. 01171-1825. Axel: vrij. 17.30 - ma. 8.00 uur E C. J. Frank, Noordstraat 8. tel. 01155-1666 Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken: vnj. 18 - ma 8 uur F Puylaert, Oostkade 19. Sas van Gent, tel. 1366. Spreekuur zat. 10.30 uur op Bolwerk - Oranje 2. Hulst: vrij. 18 - zon. 24 uur: W Eysïnk, Glacisweg 50, Hulst, tel. 01140-12060, spoedgevallenspreekuur zat. en zon. 11.00 en 17.00 uur. J. G. A. M. Niesten, Grote Bagijnestraat 18, Hulst. tel. 01140-13373. Spreekuur zat. 9.30-10 en 17.30-18 uur en zon. 12.30-13 uur. Hoek, Sluiskil en Philippine: H. G. van Haelst, Spoorstraat 44, Sluiskil, tel. 01157-1955. Spreekuur voor spoedge vallen zat. en zon. om 11.30 uur Kloosterzande en Hontenisse: vrij. 18 - ma. 8 uur: J. W. ter Burg, Groenendijk 52, tel. 01148-1377 Zaamslag: W. L. Fraanje, Plein 42. tel. 01153-1244. Clinge, St.-Jansteen en Koewacht: vrij. 18 - ma 8 uur: L. Adriaansens, Hoofd straat 34, St.-Jansteen, tel. 01140-12929 Apotheken Terneuzcn: zat. 8.30 -17.30 en zon. 11.30 - 12.30 en 17 -18 uur: A. F. J. Hamann. Oostelijk Bolwerk 12a, tel. 12060. Axel: zat. 10 -11 en 16 -17 uur: Apotheek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-2888; Hulst zat 11 -12 en 15 -17 en zon. 15.30- 16.30 uur: Apotheek Hulst, Steenstraat 35, tel. 01140-14255 (spoedrecepten tele fonisch). Oostburg: zat. 11-12.30 en 15-16 30 en zon. 11.30-12.30 en 17.30-18.30 uur: Apo theek Oostburg. Burchstraat 16, tel. 01170-2170 (spoedrecepten telefonisch! Dierenartsen Zaamslag en Hulst: R. T. Versol, Ple vierstraat 18, Hengstdijk, tel. 01148- 2365 en J. F. de Haas. Axelsestraat 108, Zaamslag. tel. 01153-1366. Terneuzen en Axel: M P Schaub. spreekuren: zat. Terneuzen. W. de Zwij gerlaan 2b. van 13.30-14.00 uur. tel. 01150-95017; Axel Dierenkliniek, van 11.00-12.00 uur. tel. 01155-1488. Zondag volgens afspraak tel. 01150-95017 IJzendijke: H H. F. M van de Vijver, tel. 01176-1388. Weekendspreekuur zat 13 en zon. 12 uur in de dierenkliniek te IJzendijke Terneuzen-J P enP de Vos (kleine en bijzondere huisdieren). Snelliusstraat 14, tel. 01150-19628. spreekuur zat. van 8.30-9.30 en 13.00-14.00 uur, verder vol gens telefonische afspraak. Sluis, Oostburg en Aardenburg: W. H. Kapsenberg. 1 Novemberstraatl, Sluis, tel. 01178-1225 Weekendspreekuren zat en zon. 13.00 uur. Tandartsen West-Zeeuwsch-Vlaanderen: zat. 10- 10.30 en 18-18.30 en zon. 12-12.30 uur: C. A. M. Moons, mr. Risseeuwstraat 31. Oostburg, tel. 01170-5115. Sluis en Oostburg: T. J. Schauteet. Vis serstraat 11. Sluis, tel. 01178-1921. spreekuur zat. en zon. van 10.00-11.00 uur. Luc Buysse, Volderstraat 21. Oost burg. tel. 01170-5092, privé tel. 01176- 1292. Spreekuur zat. van 18.00-19.00 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: zat. 10- 10.30 en 18-18.30 en zon. 12-12 30 uur P J. F de Booy, praktijk Canadalaan 1. Sas van Gent. tel. 01158-3022, privé Be- neluxstraat 72. tel. 3011. Wijkverpleegkundigen Op vermelde telefoonnummers krijgt u het telefoonnummer van de dienstdoen de verpleegkundige West-Zeeuwsch-Vlaanderen: 01173- 1367. Terneuzen: 13360 Hoek, Sluiskil, Philippine, Westdorpe en Sas van Gent: 01159-306. Hulst en Hontenisse: 01140-12191. Groot Axel. Zaamslag. Koewacht, Overslag en Zuiddorpc: 01155-1885 Mr Beaumont: „De vreemdelingenwet dient strak nageleefd te worden". De kantonrechter mr H. A. R. de Mul legde de Chinese restauranthouder een on voorwaardelijke boete van achthon derd gulden en een week hechtenis met een proeftijd van twee jaar op. Een flinke geldboete (ƒ750.- waarvan 500,- voorwaardelijk) kreeg ook J. M. W uit Breskens. W eigenaar van een forellenfarm, had zonder in het bezit te zijn van een drankvergunning bier ver kocht aan bezoekers van de farm Tij dens de rechtszitting bleek dat W.na dat hij in juli vorig jaar gepakt was, bier was blijven schenken. De officier van justitie noemde dit een 'kwalijke zaak'. Naar zijn mening waren de bepalingen in de horecawet er niet voor niets. Dat verdachte op dit moment bij de ge meente een aanvraag voor een drank- vergunning had lopen deed daar niets aan af. Om W. ervan te weerhouden dat hij in de toekomst opnieuw zou zondi gen tegen de wettelijke voorschriften eiste de officier 750,- boete, waarvan 500,- voorwaardelijk. Hij voegde daar aan toe dat, W. er maar op moest reke nen dat hij in de toekomst weer gecon troleerd zal worden J W. uit Sluis had in maart vorig jaar bij het oprijden van het kruispunt Ti voli te IJzendijke (W. kwam uit de richting België en sloeg af richting Schoondijke) geen voorrang verleend aan twee uit de EEDE - Een aantal jongeren hebben woensdagavond in gemeenschapscen trum De Hof van Eede te Eede de jongerensociêteit 'Spetters' opgericht. De jongerensoos richt zich op de jeugd van zestien jaar en ouder. Vrijdag 11 maart wordt in De Hof van Eede een gezellige open avond gehouden. Het ligt in de bedoeling om twee-wekelijks bijeen te komen. Op het pro gramma staan sport- en spelactiviteiten, dansavonden en filmvertoningen. Ook in verschillende andere West-Zeeuws-Vlaamse plaatsen zijn er ontwik kelingen op soosgebied. In Aardenburg wordt gewerkt aan de oprichting van een soos voor twaalf- tot zestienjarigen, volgende maand wordt in ge meenschapscentrum 't Zoute Vestje te Sluis een 'open' soosavond gehou den om na te gaan of er in Sluis behoefte bestaat aan een jongerensociêteit. Verder start er binnenkort een jongeren-filmcircuit. Er wordt aan deelgeno men door de Rebellenclub uit Cadzand, Joveho uit Hoofdplaat, Oxford uit IJzendijke, Club '80 uit Retranchement, Spetters uit Eede, Soos Breskens en mogelijk In Black uit Waterlandkerkje. Donderdag heefthet Oostburgse college een kijkje genomen in het oude badhuis aan het 17 Oktoberplein te IJzendijke. Er zijn plannen om de jeugdsoos Oxford onder te brengen in het badhuis. De ruimte biedt volgens burgemeester C. T. Spijkerboer van Oost burg perspectieven. richting Temeuzen komende auto's. Omdat W. deze lezing van het gebeurde bestreed („Ik heb geen auto's uit de richting Temeuzen gezien") was wacht meester A. K. uit IJzendijke opgeroe pen als getuige. K. verklaarde donder dagochtend dat verdachte W. wel dege lijk de uit de richting Terneuzen ko mende auto's had gehinderd („De rem lichten heb ik zien branden De offi cier deelde die mening. Hij eiste 120.- boete. Mr de Mul vonniste conform de eis, met de toevoeging dat een boete van 120,- 'heel mild' was voor een der gelijk vergrijp. Kluts kwijt Mevrouw G. was 30 juni behoorlijk de kluts kwijt, 's Morgens was ze in Belgie betrokken bij een ongeval: ze was na het gebeurde doorgereden: 's middags kwam ze bij een inhaalmanoeuvre in de Koningin Julianastraat te Hoofd plaat in aanrijding met een tegemoet komende automobilist. Doordat deze uiterst rechts ging rijden bleef de scha de beperkt. Volgens de officier mocht automobilist W. J. van de B. uit Bres kens, die donderdagochtend was opge roepen als getuige, in zijn handen klap pen dat hij er slechts met bilkschade vanaf was gekomen. Mevrouw G. werd door de Oostburgse kantonrechter ver oordeeld tot een geldboete van 200,-. Zestigjarig huwelijk in Sint-Annaland SINT-ANNALAND - Het echtpaar J.J. Mosselman - J.M. Mosselman - Burger aan de Oude Zeedijk in Sint-Annaland herdacht dezer dagen zijn zestigjarig huwelijk. De heer Mosselman (85) en zijn 86-jarige echtgenote ontvingen bij deze gelegenheid felicitatietelegram men van koningin Beatrix en commis saris der koningin dr C. Boertien. Hel 60-jarig huwelijkefeest werd verder in stilte gevierd. Zangavond ANNA JACOBAPOLDER - In het ge meenschapscentrum 'Ons Dorpshuis' in Anna Jacobapolder wordt vanavond, vrijdag, een zangavond gehouden, die om 19.30 uur begint. Medewerking wordt verleend door het koor 'Van Knop tot Bloem', onder leiding van H. Geluk en door het gemengd koor 'Cres cendo', onder leiding van F. Breeman. Organiste is Karin Bolier. Er zal ook een dia-serie over het blindeninstituut Bartimeus worden vertoond. AXEL - De showband Axel zou elk weekend ergens anders kunnen optre den. Daar voelt het bestuur echter niet zoveel voor. „We willen onze leden niet te zwaar belasten," laat Levien Jansen weten. „Het animo zou verminderen en dat willen we voorkomen." Ondanks het feit daj men tientallen uitnodigin gen afzegt, blijven er nog genoeg over om van een 'druk bezet' programma te spreken. In het programma zijn ook enkele meer daagse reizen opgenomen. Dit jaar bij voorbeeld luistert men op 21 en 22 mei een internationaal voetbaltoernooi in het Noordfranse Croix op; op 25 en 26 Juni zijn de Axelaars te gast in Chateau Thierry (tussen Parijs en Reims); op 3 en 4 sepfember wordt Melle bij Osna- brück in Duitsland bezocht Voor dit jaar staat ook weer een wed strijd voor showkorpsen op het pro gramma De wedstrijd wordt gehouden op zaterdag 18 juni in Axel Vorig jaar eindigde het showkorps Axel als eerste Of een dergelijke plaats er dit jaar weer inzit betwijfelt Karei Beel- dens. „De concurrentie zal dit jaar on getwijfeld groter zijn: er komen een paar goede korpsen, die vorig jaar niet van de partij waren, zoals de Beatrix- band uit Hilversum en Juliana uit Mid delburg." Hij is al lang blij als de showband haar puntentotaal van vorig jaar kan verbe teren. Hoewel het wereldconcours te Kerkra- de nog ver voor ons ligt, het concours wordt in '85 gehouden, is de Axelse showband nu al gestart met de voorbe reidingen. In '81, tijdens het laatste we reldmuziekconcours, sleepten de Axe laars in de eredivisie een eerste prijs in de wacht. De volgende keer hoopt men eenzelfde resultaat te behalen. De showband is in 1965 opgericht onder de naam 'Drumband Axel', in 1975 ge wijzigd in de 'Showband Axel'. Naast een slagwerk- en kopergroep kent de showband een colourguard (vlaggengroep) en een riflesectie (gewe- rengroep). Het repertoire varieert van klassiek tot evergreens en van tv-tunes tot disco. Bekende showband 'toppers': Also sprach Zarathoustra', 'Take Five', 'Dal las', 'El Bimbo', 'Wiener Praterleben'. 'Fiesta Mexicana' en 'African Walz'. Al le nummers zijn speciaal voor de band gearrangeerd door showbanddirigent Rudy Steyaert. Er wordt naar gestreefd om het reper toire jaarlijks geheel te vernieuwen. Dat dit de nodige repetitieuurtjes ver eist spreekt voor zich. De slagwerk leerlingen repeteren op dinsdag, de slag werkgroep, de riflesectie en de co lourguard op woensdag en de koper- sectie op donderdag. Het showgedeelte wordt op zondagochtend ingestudeerd in de Axelse sporthal 't Sportuus tij dens de zomermaanden op maandag op het plein van de Marijkeschool. De showband 'Axel' staat onder lei ding van Rudy Steyaert. Drum-major is Freddy van Brisom; mis-colour- guard Els de Vliegher. Het prille beginde eerste van 'Verbrugge'. TERNEUZEN - De cijfers spreken voor zich. Zijn vrachtwagens leggen jaarlijks vierhonderd (400) maal de omtrek van de aarde af. Het lieve som metje van 16 miljoen kilometer. Bij de pomp heet hij een goeie klant te zijn: de vloot, 220 trucks en 350 opleggers-aanhangwagens sterk, slorpt op jaarba sis 5,3 miljoen liter brandstof. „Een pittig bedrijfje, toch", concludeert di recteur A. J. Verbrugge (meneer Anton of kortweg Anton) van het gelijkna mige internationale transportbedrijf met een onbeschrijflijk lachje. Dan serieus: „Een paard moet op de weg zijn. Het principe dat de eigen vloot altijd moet rijden, dat is het succes van de onderneming..,.". Een pittig bedrijQe dus. Maar on danks dat 'understatement' is de trots van Anton Verbrugge - hoewel hij als binnenkomer al zegt wars van glitter en schone schijn te zijn - bij het zilveren jubileum van zijn trans portbedrijf onmiskenbaar. Zegt: „Trots? Natuurlijk, verrekte trots zelfs, maar ook dankbaar. We hebben de wind in de zeilen gehad, de jaren van groei en bloei, de opkomst van de industrie. Uiteraard zijn er ook moei lijke jaren geweest, maar altijd is er een politiek gevoerd waarin het be lang van de onderneming voorop heeft gestaan. Er zijn kleine dividen den uitgekeerd, ook daardoor heb ben we bereikt wat we nu zijn: een gezonde onderneming met voldoen de eigen vermogen voor de magere jaren. Ook al zouden we op dit mo ment geen winst meer maken - we verdienen nog wat - dan nog gaat onze onderneming echt niet kapot, terwijl dat toch bij tal van andere be drijven wel het geval is. Een gezond vermogen, dat is het geheim. Ver brugge is door de jaren heen uitge groeid tot één van de grootste trans portondernemingen in de Benelux, internationaal gekend, een bedrijf waarmee rekening wordt gehou den...". Natuurlijk ziet ook Anton Verbrugge de economische malaise, de bedrij ven die erdoor te gronde gaan, het groeiende leger van de werklozen. Het schrikt hem in zijn bedrijfsvoe ring niet af. Zegt gedecideerd: „Geen angst voor de toekomst, maar inspe len op alle mogelijke situaties, boven de problemen staan zodat je controle blijft houden, maar bovenal: flexibel van geest zijn - een auto heeft ten slotte wielen - om tegenslagen te kunnen opvangen. Want ondanks de moordende concurrentie, de hoge kosten, de vergunningverlening die belemmerend werkt, het wegvervoer zal altijd blijven bestaan; de mens moet immers eten. het dagelijks voedsel moet vervoerd. Voor de na bije toekomst ligt er dan wel 'geen spectaculaire groei meer in het ver schiet. maar zeker nog wel een uit breiding in transportspecialismen als containers en silobouw". Het begin Het is 1 januari 1958 als Anton Ver brugge, geboren in een Axels gezin waarvan de vader als ambtenaar het dagelijks brood verdient ('een zeer valvinistisch milieu, een opvoeding met veel inzet') maar op vierjarige leeftijd naar Terneuzen verhuist, be gint aan de bouw van zijn transport onderneming. Het prille begin, maar dan toch al met vier vrachtwagens. Op dat moment zit Anton al ruim tien jaar in het vervoersvak. Na de oorlogsjaren ('ik heb me toen onbe wust tegen de maatschappij gekeerd, 'k was ziek, lag anderhalfjaar op bed, maakte zo de bevrijding mee, was ei genlijk leerling op de HBS maar wil de ha de oorlog niet terug') begint hij als 'eenvoudig manneke' bij de stal houderij Wilhelmina van F. H. van der Peijl in de Donze Visserstraat. In die na-oorlogse jaren ('een tijd van zwoegen en ploeteren') maken paard en wagen langzamerhand plaats voor het gemotoriseerd vrachtver keer. De eerste klant is de bouwon derneming 'De Hoop' in Temeuzen en de watersnoodramp in 1953 be zorgt het bedrijQe veel werk. Tot 1956 bestuurt Anton de vrachtwagen zelf, een totaal van acht jaar. Maar met ingang van 1958 komt er een eind aan de samenwerking tus sen Van der Peijl en Verbrugge ('dat gebeurde in goede harmonie als ge volg van uiteenlopende interesses'). Het is tevens de geboortedatum van de transportonderneming Verbrug ge. Anton: „Een vrij voorspoedige groei, de industralisatie in de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone nam in snel tempo toe. Philips vestigde zich in Terneuzen, later Dow Chemical, de haven van Terneuzen ontwikkel de zich. We hadden goede relaties met vrijwel alle bedrijven in de regip. In 1963 al waagden we de sprong over het water, vestigden ons in het Bra bantse Etten-Leur, een jaar later volgde België met een vestiging in Gent. Alles groeide en bloeide, je moest alleen zorgen bij te blijven, stilstand is immers achteruit gang...". Eveneens in 1964 gaat Verbrugge sa men met het (toen nog) familiebedrijf Aug. de Meijer op in een nieuwe naamloze vennootschap: Verbrugge en De Meijer (Anton: „Dat bedrijf had onder meer een eigen lijndienst met vrachtwagens, maar dat was met rendabel"), met elk een aandeel van vijftig procent. Maar dan ver koopt De Meijer (Verbrugge heeft in middels alweer een garagebedrijf voor verkoop en onderhoud van vrachtwagens, later ook personen wagens opgezet. Anton; „We wilden de wagens zelf kunnen onderhouden; vrachtwagens moet rijden, reperatie en onderhoud doe je 's nachts") zich eerst voor de helft aan de Stoom vaart Maatschappij Nederland, later voor de volle honderd procent aan de Koninklijke Nedlloydgroep, waarin de vaderlandse reders zich hebben verenigd. De cirkel is daarmee gesloten. Of, imet andere woorden: Verbrugge In ternationale Wegtransporten, anno 1983 met vestigingen in Terneuzen, Nieuwdorp en Etten-Leur, in België (Tessenderloo en Gent) en in Frank rijk (Lesquin en Roubaix), is voor de helft eigendom van Anton Verbrug ge en voor de helft van Nedlloyd. De kracht van de onderneming is in middels, Verbrugge laat niet na juist dat te benadrukken, de verdoorge- voerde specialisatie die alle ver- voerssectroen bestrijkt: ëhemische produkten, hout en papier, meststof fen, isolatiematerialen, glas, alumi nium, tabak, voor elke sector staat de juiste wagen paraat. Anton: „On ze bedrijfsvoering is erop gericht vooral voor vaste klanten te rijden. Daardoor is die specialisatie moge lijk geworden: wij passen ons aan aan de eisen van de (vaste) klant". Een pittig bedrijQe dus. De drie mans directie (Anton, zoon Martin en broer Rien als directeur garagebe drijven) heeft de dagelijkse zorg voor zo'n 350 personeelsleden. Daarmee in schril contrast staat de start van het bedrijf precies 25 jaar geleden met zes medewerkers. Anton. „Het meest boeiende beroep in het leven heb ik in feite door de natuur toebedeeld ge kregen: het ondernemerschap. Een mooi beroep, met alle voor- en tegen spoed...". Verbrugge viert het zilveren jubi leum op zaterdag 4 juni met perso neel en relaties. Peter Oggel. Bestuursleden van de showband Axeivan links naar rechts Levien Jansen. Marie Gommers. Karei Beeldens en Gerard Heerspink. TERNEUZEN - Zeeuwsch-Vlaanderen heeft inmiddels een weekje kunnen proeven van Wim Verstappen's kijk op het smokkelwercldje in de jaren vijf tig. Het schijnt aardig te zijn bevallen: 'Zwarte Ruiter' draait deze week in de drie Zeeuws-Vlaamse bioscopen. We gens succes geprolongeerd dus. 'Zwarte Ruiter', met in de hoofdrollen onder anderen Pleum Touw. Hugo Met sers en Rijk de Gooijer. heeft over publi citeit in de media niet te klagen gehad Toch zijn de meningen over de film be paald niet juichend te noemen. In deze krant schreef Pieter van Lierop dan wel over een aangename sfeer, maar ook dat daarmee 'Zwarte Ruiter' nog lang geen goede film kan worden genoemd Maar zoals zo vaak lapt nu ook de Zeeuws-Vlaamse bioscoopbezoeker de recensies aan zijn laars. Niet vreemd als men bedenkt dat 'Zwarte Ruiter' gro tendeels op het Zeeuws-Vlaamse land op celluloid is vastgelegd. In het Ter- neuzense Luxortheater draait de film vanavond 19.30 uur; zaterdag om 16.00. 19.30 en 21.45 uur; zondag om 16.00. 18.45 en 21.15 uur. maandag, dinsdag en woensdag om 20.00 uur. In Oostburg vanavond 20.00 uur; zaterdag 19.15 uur; zondag 14.00 en 20 00 uur; maandag 20.00 uur. De aanvangstijden in de Hul ster bioscoop De Koning van Engeland tot slot vanavond 19.15 en 21.30 uur; zaterdag 15.00, 18.45 en 21.15 uur; zon dag 13 45, 16.15, 18 45 en 21.15 uur. maandag en dinsdag 20.00 uur. Marlen Toonders 'Als je begrijpt wat ik bedoel' blijft, in de verfilming van Rob Houwer, eveneens boeien. De avond vullende tekenfilm is te zien in Hulst (vrijdag 19.15. zaterdag 15 00 en 18 45 uur, zondag 13.45 en 16.15 uur) en in Temeuzen (vrijdag 19.30 uur; zaterdag 13.45 en 16.00 uur; zondag 13.45 een 16 00 uur en woensdag 20.00 uur In het Temeuzense Luxortheater is ver der te zien: 'Big Bomber', met Bud Spencer als zeekapitein en 'My Pleasu re is my business', vrij naar Xaviera Hollander. In het Oostburgse Ledel- theater draait naast 'Zwarte Ruiter'. 'Sound of Love'. Tot slot De Koning van Engeland Daar verder keuze uit 'Het kleinste bordeel in Teaxas', 'Cat People', 'Hot Lady' en 'Querelle' De aanvangstijden staan da gelijks in deze krant vermeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22