Alice Abonnee-tv is niet ondergeschikt aan winst voor derden PZC/radio-tv en kunst «hbx^ISB» HHH^HSB^hbb Toto in VS popgroep van het jaar EXCELLENTIE na"huhes"sa acEiias ■BBsesa ara "idaaaa "Kia PANDA EN DE NIEUWE IJSTIJD radio VRIJDAG 25 FEBRUARI 1983 17 NEDERLAND-1 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10.30 Schooltelevisie 10.30 Italië; 11.00 School-TV-Weekjournaal; 11.30 Kindertheater. 13 00 Nieuws voor slechthorenden NCRV 16 00 Duivenplein. Tekenfilmserie. 16.15 Livingstone Jeugdfilm. TELEAC 18.25 Open School. Ik heb u lief mijn Nederlands; 18.40 Werken aan werk. VARA 18.55 Niels Holgersson. Tekenfilmserie. 19.20 Leven en overleven. Natuurserie 19.49 Consumententips NOS 20.00 Journaal VARA 20.28 Willem Ruis Lotto Show. Spelprogramma. 22,00 Fame. Serie. 22.50 Achter het Nieuws 23.05 Haagse Bluf 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor slechthorenden 00.15 Studio Sport-Extra 13.00 en 18 15 Nieuws voor slechtho renden 18 20 Paspoort 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal TROS 19.12 Frank Buck. Avonturenserie 19.55 Kieskeurig. Consumententips. 20.20 Derrick. Politieserie. 21.20 TV-Privé 22.30 Journaal IKON 22.50 De een zijn brood. Documentaire. TROS 23.40 Gesprek met de minister-presi dent 23.50- 01.40 Fleisch. TV-film. 14.00- 16.00 Schooltelevisie: Veilig omgaan met dieren; Engels; Natuurbehoud; Tech nologie. 17.00 -18.00 Schooltelevisie: Natuurbehoud, Geintegreerde wetenschappen 18.00 Tik Tak 18.05 Klein, klein kleutertje. Carolientje en kapitein Snorre- baard; „Bestaan kabouters echt?". 18.20 Er was een keer.... „De zilveren roos". Verhaaltje van Guido Staes verteld door Jef Burm. 18.30 Open School. Loon naar werken Veiligheid op het werk. 19.00 Uitzending door derden Programma van de Christen- Democratische Omroep 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Mini Micro Macro. Spelprogramma gepresen teerd door Armand Pien. 20.20 „10". „Ten". Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Blake Edwards met Dudley Moore, Bo Derek, Julie Andrews e.a.: George Webber heeft alles wat zijn hartje be geert. Hij heeft succes als com ponist en leeft samen met een aantrekkelijke vrouw. George voelt zich echter niet zo geluk kig. Nu hij de veertig is gepas seerd, voelt hij zich steeds meer aangetrokken tot jongere meis jes. Hij heeft de gewoonte aan genomen elk jong meisie een ci]fer toe te kennen. 22.20 Première. Jo Ropcke presenteert nieuwe films. 23.10 Journaal. Aansluitend Coda 19,00 De P.V.BA.-Elektron (2). Humoristisch-satirisch jonge renprogramma met: Villa Re lax; Frije Radio; Gebaar 36bis; De zonderlinge records van Luk Dierckx en Poen beheren, doen is leren. 19 40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 De Forsyte Saga. „Fleurs portret". Britse serie naar de trilogie van John Gals worthy met Nicholas Pennell, Susan Hampshire, June Barry, Eric Porter e.a. 21.05 Leven met de wind. Documentaire over de dier soorten uit de woestijnvlakte in Patagonië (Zuid-Argentmië) die zich hebben aangepast aan het ruige en barre klimaat. 21.30 Zaalhandbal. Rechtstreekse reportage van de tweede helft van de wedstrijd Zwitserland - België voor het werelkampioenschap (groep B) te Breda. 22.05 - 22.55 Kijk mensen. „Maya, Fred, Rita, Luc en de an deren". Documentaire: Werk loos zijn is meer dan alleen maar minder inkomsten en meer vrije tijd. Het kan ook be tekenen: minder sociale con tacten, verlies van zelfvertrou wen, verveling en moedeloos heid. 14.00 Schooltelevisie: De dag van het paard; Seksuele opvoeding; Toneel; Signe par ticulier Romain. 17.15 Onem-mededelingen 17.25 Plein Jeu. Gevarieerd jeugdprogramma. 19.08 Ce Soir. Regionaal nieuws. 19.25 Flash Minute Papillon. Consumententips. 19 30 Journaal 20.00 A Suivre. Informatiemagazine 21.05 Lady sings the blues. Amerikaanse biografische film (1972) van J. Furie met Diana Ross, Billy Dee Williams, Ri chard Pryor e.a.: Een levensbe schrijving van de zwarte zange res Billie Holiday. Om te ont snappen aan de ellende van haar kindertijd wil Billie caba retzangeres worden. Ze krijgt langzaam maar zeker succes en maakt een tournee in een Ame rika waar de rassenstrijd woedt. Om aan de realiteit te ontsnappen begint de zangeres drugs te gebruiken... 23.25 Journaal 18 05 Les yeux bleus (5). Serie met Gilles Laurent, Fran- coise Christophe, André Falcon e.a. 19.00 Vendredi Sport 19.30 Journaal 20.00 Contacts. Verkeerstips. 20.05 Le Bateau d'Emile. Franse komisch-dramatische speelfilm (1962) van Denys de la Pattelliere naar een verhaal van Georges Simenon Met: Annie Girardot, Lino Ventura, Pierre Brasseur e.a. 22.40 - 23.10 Toneelmagazine 10.00 Journaal en Thema's van de dag 10.23 Amore. Liefdesverhaal van Klaus Lem- ke. 11.35 Mosaik. Programma voor de oudere ge neratie 12,10 Jeden tag Hirsebrei Reportage over het Sahelland Nigeria 12 55 Persoverzicht 13 00 Journaal 13.15 Videotext fur alle 16.15 Journaal 16.20 Immer unter Druck. Documentaire over gevaarlijke beroepen. Het beroep van diep zeeduiker wint de laatste jaren aan interesse vanwege de hoge verdiensten van duikers die in dienst staan van booreilanden 17.05 Pop Stop. Jeugdprogramma met actuele hits 17.50 Journaal WDR 18.00 Hier und Heute Regionale actualiteiten. 18.25 Alte Liebe kostet nichts. Britse komische serie. 19.00 WWF-Club. Muziek en gesprekken met gas ten live vanuit de studio. NDR 18 00 Die Nordschau - heute 18.15 Die Camerons Serie 19.05 Zandmannetje 19.15 Berichte vom Tage 19.25 Das Nordschau-Magazin 19.59 Programma-overzicht 20.00 Journaal 20.15 Rich Kids. „Nicht von schlechten Eltern" Amerikaanse speelfilm (1979) van Robert M. Young met Trini Alvarado, Jeremy Levy, Kath- ryn Walker e.a.: De twaalfjarige Franny Philips leeft met haar ouders in een keurig huis in New York. Het is haar niet ont gaan dat haar vader geregeld pas 's morgens vroeg naar huis komt en dan stilletjes de echte lijke slaapkamer binnensluipt Hij heeft een verhouding met de studente Caroline. Moeder van haar kant heeft een verhou ding met de gescheiden advo caat Steve Sloan. Franny mag dit alles niet weten... 21.50 Plusminus. Economisch magazine. 22.30 Thema's van de dag 23.00 Metropolis. Duitse science-fictionfilm (z-w. 1926) van Fritz Lang met Brigit te Helm, Alfred Ab9l. Gustav Frohlich e.a. 00.55 Journaal DUITSLAND 2 10.00- 13.15 Programma-overname Duitsland 1 15.40 Videotext fur alle 15.57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16.04 Pinnwand 16.20 Schuier-Express. Jeugdjournaal. 17.00 Journaal 17.08 Tele-lllustrierte. Gevarieerd programma met als gasten: Hanna Hegerova en Bernie Paul. Aansluitend: jour naal 18.00 Meisterszenen der Klamotte. Kluchtfilmpjes. 18.20 Western von gestern. 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Auslandsjournal Buitenlandse actualiteiten 20.15 Aktenzeichen: XY... ungelost. De politie roept de hulp in van de kijkers voor het oplossen van misdaden. Presentatie Eduard Zimmermann 21.15 Gert Frobe: Als war's heut' ge- Reportage over de 70-|arige to neelspeler Gert Frobe. 22.00 Journaal 22.20 Aspekte Cultureel magazine. 22.50 Sport am Freitag 23.20 Aktenzeichen: XY... ungelost. Eerste reacties op de uitzen ding van 20.15 uur. 23.30 Der Geliebte der Grossen Barin. Duits-Frans-ltaliaanse film (1971van Valentino Orsini 01.05 Journaal De een zijn brood NED. 2, 22.50 uur De documentaire 'De één zijn brood' van Raymond Debats laat zien hoe de beleving van een sterfgeval tegen woordig vaak wordt weggedrukt. De dood van een naaste behoort tegen woordig tot iemands privacy, de ri tuelen worden steeds minder toege past, de plechtigheden worden sober gehouden en men toont een steeds grotere voorkeur voor crematie, Er is nauwelijks nog gelegenheid om el kaar bij te staan bij het verwerken van iemands dood de klinische af wikkeling is zo langzamerhand aan leiding het woord 'doodsbeleving' maar uit de moderne woordenboe ken te schrappen. De veranderende plaats van de dood m onze samenle ving wordt in de IKON-film opgehan gen aan de 50-jarige carrière van be grafenisondernemer Willem Tap. 'De één zijn brood' is eigenlijk een lang gesprek met Tap, dat door Debats van beelden is voorzien. 00.45 uur op het eerste net o a. een samenvatting van de wedstrijd Ne- derland-Tsjechoslowakije. Het com mentaar wordt verzorgd door Evert ten Napel en Jan Stekelenburg TV-privé WK-handbal (Ned. 1. 00.10 uur! In een extra Studio-Sport uitzending wordt vanavond aandacht besteed aan het Wereldkampioenschap handbal in groep B. dat van 25 fe bruari tot en met 6 maart in Neder- land wordt gehouden. Van 00 10 tot (Ned 2, 21.20) In het TROS-programma „TV-Pn- ve" ontvangt Henk van der Meyden o.a. de Franse acteur Jean Paul Bel- mondo, verder een demonstratie van de nieuwe fitness-rage „Aerobic dan cing" en uitgebreid aandacht voor André van Duin. die in de Haarlemse bowling zijn 36e verjaardag viert. Van het IKON-programma: „De een zijn brood". (Ned 2.22.45 - 23.35 uuri is maandag 21 feb. onder nr. GPD.019 een stukje op het net verschenen Van de TROS-nachtfïlm ..Fleisch" (Ned 2.23.50 - 01.40 uur) is dinsdag 22 feb. onder nr. GPD.022 een stukje op het net verschenen. Fleisch NED. 2, 23.50 uur 'Fleisch' is een horrorachtige film van de Duitser Rainer Erler over de transplantatie van organen in het menselijk lichaam. Jutta Speidel speelt de hoofdrol van de Duitse stu dente Monika. die aan het begin van de film trouwt Met de Amerikaan Mi ke. Tijdens de huwelijksreis wordt Mike ontvoerd door een mysterieuze ambulance, waaraan Momka ter nauwernood weet te ontsnappen. De vrachtwagenchauffeur die de spaar zaam geklede en ontredderde Moni ka een lift geeft, lijkt vooreerst uit sluitend in haar benen geïnteres seerd. maar ontpopt zich uiteindelijk als een doortastende bondgenoot in Monika's strijd tegen haar myste rieuze tegenstanders. Een ingenieuze en nskante zoektocht leidt uiteinde lijk tot het spoor van een organisatie die een lucratieve maar moreel aan vechtbare handel drijft in menselijke organen. Julta Speidel als Monika in de film Fleisch WENSELIJKHEID ZAAK VAN KABINET DEN HAAG (GPD) - Met de instelling van een werkgroep die de technische, organisatorische en programmatische mogelijkheden van abonnee-televisie via een aan Nederland toegewezen kanaal op de ECS-salelliet gaat onderzoeken, wordt geenszins beoogd vooruit te lopen op de dit jaar door het kabinet uit te brengen nota voor een samenhangend mediabeleid. Zolang het kabinet over deze nota nog geen beslissingen heeft genomen, blijft de huidige wetgeving op het gebied van de omroep onverkort gehandhaafd. Dit heeft minister Brinkman van wel zijn. volksgezondheid en cultuur (WVC) in de Tweede Kamer verklaard naar aanleiding van vragen van PvdA- woordvoerder Aad Kosto. Hiermee ver dedigde hij zijn tot dusver gevoerde „conserverend beleid". Dinsdag heeft de bewindsman een brief aan de Kamer gestuurd, waarin hij zijn besluit toe licht om de NOS bij Eutelsat (de geza menlijke Europese PTT's) aan te mel den voor het gebruik van het satelliet kanaal voor het leveren van bijdragen aan een Europees tv-programma en voor een voor de Nederlandse kabelnet ten geschikt programma (abonnee-tv). Omdat gebleken was dat de NOS en de gezamenlijke omroepen, alsook enkele bedrijven belangstelling hebben voor het gebruik van het satelliet-kanaal, heeft de PTT als een van de eigenaren van de Europese Communicatie Satel liet de optie van Nederland op dit ka naal veiliggesteld. In de Kamer zei de bewindsman don derdag abonnee-tv „nog niet zo gek" te vinden, maar hij voegde daar nadruk kelijk aan toe dat nog geen enkel be sluit is genomen. Hii wilde dan ook geen Studio Scarabee opgeheven DEN HAAG - Studio Scarabee in Den Haag wordt opgeheven. Dit zogenoem de laboratoriumtbeater van een beel dend kunstenaarscollectief heeft vijf tien jaar bestaan. De laatste man van de vaste kern, Adri Boon, die van het begin af met Raf Thunnissen tot de drijvende krachten behoorde, is ont slagen. Het bestuur is er niet in ge slaagd bij het ministerie van WVC, voorheen CRM,' subsidie te krijgen voor de vaste kern. De laatste tijd bestond die kern uit Boon. Martin Zweegman en Job An drea. Studio Scarabee liet zijn laatste produkt 'Plus Echo' in september vorig jaar zien en horen in het Haags Ge meentemuseum. Daann speelden on der anderen Henk van Ulsen, Lou Land- ré, Wim de Haas en Bas ten Batenburg mee. De produktie was gemaakt op ba sis van 'Theoloog in de Dood' van Jorge Luis Borges. EVEN PUZZELEN ESIBBB *B UBBB bib aasa bib Wl I antwoord geven op de suggestie van Kosto en Patijn (PvdA) dat het CDA in de richting van de WD is „opgescho ven". Minister Brinkman herhaalde dat bij de huidige stand van zaken satellietom roep in welke vorm ook niet onderge schikt mag zijn aan het maken van winst door derden. Ook de NOS zou dat met abonnee-tv niet mogen Brinkman verklaarde dat de aanspra ken van het bedrijfsleven op het ge bruik van het satellietkanaal voorlo pig niet zullen worden „verzilverd". „Technisch is men nog niet zo ver dat er al van dat kanaal gebruik kan wor den gemaakt", aldus de minister. Dat zou pas begin 1984 het geval zijn. LOS ANGELES - Toto, een Ameri kaanse popgroep bestaande uit zes stu diomuzikanten, is woensdag op eigen kracht voor het voetlicht getreden met het behalen van zeven Grammys, prij zen van de Amerikaanse platenindus trie. Toto kreeg een Grammy voor Hosan na' als beste single van het vorige jaar. De elpee 'Toto IV' behaalde eveneens een Grammy. Bovendien kreeg de groep, en met name de grote mannen erachter, de gebroeders Porcaro, de prijs als beste producers van niet-klas- sieke muziek. „Ik denk dat we heel lang geen studiowerk meer zullen doen voor andere artiesten", zei Jeff Porcaro bij ontvangst van de prijs. De Australische groep Men at Work. die met de single 'Downunder' pijlsnel de top van de Amerikaanse en Britse hitlij sten bereikte, kreeg de prijs als beste nieuwe artiesten. De oude bekende countryzanger Willy Nelson kreeg Grammys voor de beste vocale prestatie, lied van het jaar en beste countrylied 'Always on my mind' De prijs bij de popmuziek voor de beste vocale prestatie van een duo ging naar de Britse zanger Joe Cocker en Jennifer Wames voor hun "Up where we belong' van de elpee 'An officer and a gentle man'. 'Sexual healing' de single waarmee Marvin Gaye in de hoogste popregio- nen terugkeerde, kreeg prijzen voor de beste vocalen in rhythm en blues en beste instrumentale prestatie. Bij de jazz kregen de Britse pianist George Shearing en zanger Mei Torme de Grammy voor 'An evening with George Shearing and Mel Torme". Beste klassieke elpee werd Glenn Goulds 'Bach: the Goldberg varia tions'. Alice Klepper heette ze, en ik was verliefd op haar. Zij was toen 12 jaar. en er zou zeker sprake zijn geweest van pedofilie als ik niet ook 12 jaar was geweest Een kal verliefde dus. maar daarom nog niet minder zwijmelend dan de koeieliefdes die later kwamen De ze week heb ik twee keer aan Alice gedacht, een gedachtereiking over veertig jaar heen De eerste keer toen mijn moeder tijdens haar ver huizing op een bruin gekaft jon gensboek stuitte, getiteld .Avontu ren van een Marker jongen in oor logstijd door J. Faber. In nette kin derhand staal op het voorblad ge schreven..Voor Nico's 13de ver jaardag op 13-11-'43 van Alice". Ach ja Hel was dus wel een duren de verbintenis, want ik zat toen al enige maanden op de HBS. terwijl die verliefdheid op de lagere school begonnen was. Met elkaar naar huis lopen. Elkaar briefjes sturen. Ik herinner mij nog met afgrijzen hoe een iets oudere klasgenoot, aan wie ik een van Alice's briefjes had laten lezen, dat briefje na le zing gedachteloos in snippers scheurde, ik kan, desgeioenst, ook de plek waar hij deze wandaad be dreef. links naast de kerk op het Chasséplein. op de meter nauw keurig aanwijzeni. Op 5 december aanbellen bij haar huis in de Beste vaerstraat, het ingepakte boek „Voor Alice" bliksemsnel op de trap leggen en weer weghollen. Het pasfotootje dat ik altijd bij me droeg toen ik met mijn jongere broertje Rob in de hongerwinter tot het eind van de oorlog bij mijn oma in Hippolylushoef werd gestald, en dat ik dan aan mijn Wieringse vriendinnetjes Greetje en Miep liet zien, als man van de wereld. De gang naar de dorpsfotograaf, om ook van mij van mijn eigen zakgeld een foto te laten maken, op verzoek van Alice. En mijn grootste stunt: de adver tentie die ik, buiten medeweten van mijn oma om, in het plaatselijke krantje plaatste took buiten Alice 's medeweten om, als ik mij goed her inner). met de vraag of een Wie- rings gezin bereid was een honge rend Amsterdams meisje tijdelijk op te nemen. Daar is nooit ant woord op gekomen, en het had ook niet gebaat, want kort daarop ver trok ze met het hele gezin, onder de luifel van het Amerikaanse pas poort van haar moeder naar Ame rika,- een raadselachtige manoeu vre op het hoogtepunt van de oor log die ik nooit goed heb begrepen. Ook na de oorlog hebben we elkaar nog enige tijdgeschreven, ik weet zelfs nog dat ze, heel Jong. getrouwd is, en daarna ben ik elk contact kwijtgeraakt. Zo gaan die dingen. Maar dan op eens, vijfendertig jaar later, komt er een week waann je twee keer aan haar denkt. De tweede keer was in de Kleine Komedie in Am sterdam, tijdens het optreden van Dr. Hot en Neon, de Amerikaanse en Canadese jongleur die vonge week bij Sonja Barend optraden. Ik zat daar toevallig ook en was vastbesloten naar hun theaterop treden te gaan. nadat ik dr. Hot's nummer met het grote scherpe mes, de autotoeter en de slinkende ap pel had gezien. Ik kende dat num mer namelijk de fameuze Russi sche clown Oleg Popov, die ik in 1970 in Moskou al een keer met een pan, een aardapel en een vork had zien jongleren, zag ik later al jonglerend een appel opeten die steeds kleiner werd. Toen ik het mailing address van Dr. Hot en Neon in Amsterdam op belde (020-760318) om te horen of nog meer optredens in Nederland gepland waren, dat bleek het ge val). kreeg ik tot mijn verrassing Neon zelf aan de telefoon,- zij had den in Amsterdam hun Europese basis, vertelde hij. Hij toonde zich verrast te horen dat ook Popov de act met de slinkende appel op zijn repertoire had, maar was weer wat gerustgesteld toen ik vertelde dat Dr. Hot's versie gevarieerder en moeilijker was, omdat hij het met een groot vlijmscherp mes en een toeter deed waarop hij al jongle rend en appel etend intussen ook nog toeterde! Want dat is hun grote kracht: hun geestige variaties op de bekende nummers, en het aanstekelijke ple zier waarmee ze alles doen, waar door ze ook hun mislukkingen voor het publiek aanvaardbaar maken. Ik heb dan ook erg moeten lachen en glimlachen tijdens hun optre den. En toen zij, balancerend op ho ge éénwielfietsjes, de dikwijls luk raak toegeworpen knotsen die zij aan het publiek in de zaal en op het balkon hadden uitgedeeld, opvin gen en inklaarden met een toeter- tje. moest ik opeens weer even aan Alice denken. Wij waren, als 11- of 12-jarigen samen naar het Circus Strassbourger in Carrré gegaan De grootste indruk maakte toen de Italiaanse jongleur Paolo op me.- ik heb de naam nooit vergeten. Hij gooide kleurige ballen in het pu bliek, dat ze moest teruggooien, waarna hij ze opving op zijn voet, op zijn voorhoofd, of zelfs op een houtje in zijn mond. Na afloop gin gen we met de tram terug naar huis. Tot mijn grote schrik stonden een paar jongens uit mijn klas in dezelfde tram, ze waren ook naar Carré geweest, en m plaats van me met Alice te bemoeien, begon ik uit g'ne,fiico loopt met Alice!") opge wonden met die jongens te praten, zo van: ,Jk ivou dat Blauw-Wit zo'n midvoor als Paolo had". Dus toen Dr. Hot en Neon zich die knotsen uit het publiek lieten toewerpen, dacht ik even terug aan Alice, Paolo en Carré, en opnieuw met enige góe- ne.- maar nu anders gericht. Door Carsten Graabak Horizontaal: 1 noot; 2 pl. in Friesland; 6 of dergelijke; 9 bedorven; 11 Europe aan; 13 jongensnaam. 15 beroep; 16 graafwerktuig; 18 stevig; 19 daar; 20 hetzelfde; 23 soort onderwijs; 24 lid woord, 25 boom; 26 uitroep, 28 eerwaar de heer; 30 godsdienst. 31 rondhout; 32 mann. dier 34 op de manier van; 36 be vel; 37 pl. in N.-Brabant; 38 grondsoort; 39 toiletgerei; 41 nummer; 42 mond; 43 in orde Verticaal: 1 kleur; 43 nummer; 4 jon gensnaam. 5 grondtoon. 7 oorkonde leer; 8 kledingstuk; 10 stukgoed; 12 zin tuig; 14 oude vochtmaat; 16 heilige; 17 jongensnaam; 20 Europeaan; 22 eike schors; 27jongensnaam; 29 vrouw titel: 30 rondhout; 31 hert; 33 snijwerktuig; 35 niet vroeg; 36 ieder; 39 vogel; 40 pers. vnw. Oplossing vorige puzzel aausifl aas "tsaffl ■isa® Höiia "Bill! "Hna 0BJG3 "B ffiHD "3QB ëÖEHB Toonder studio's ZATERDAG 26 FEBRUARI NOS nieuws op elk heel uur. VARA: 7 02 Hallo hier Hilversum!: 10 30 Wie m 't Nederlands wil zingen; 11.06 Z.I HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 Nieuws: op elk heel uur: 12.03 Nu hoor ik het ook. 13.06 Echo, 13.16 The complet. 15.03 De werkers van het vijftiende uur, 15.30 Kafka's te keningen. 16.02 Op de valreep. 17.53 Marktberichten. 17 55 Mededelingen. 18 06 Echo 18 15 Kruispuntinterview (RKK', 18 20 Punt uit; 19.30 Man en paard. 20 03 Country time. 21 02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal NOS: 23 02 Met het oog op morgen. Veronica 00.02- 07.00 Veronica's Oh wat een nacht. Nieuws: 12,30, 13.00, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.00, 20.00, 22.30, 23.55. 12.00 Regio-lokaal, 12 26 Land- en tuin bouw; 12 36 Tussen het nieuws; 13.10 Meer over minder, 14.33 Teleac VARA 15.03 Radioweekblad 18 20 Zendtijd pol. part 'RPF); 18.30 Overheidsvoor lichting. 18 40 Luchtruim: 19 00 Zwart staat je goed 19.35 Grammofoonmu- ziek; 2003 Provinciale zaken. 21.00 Vrije tijd, blije tijd. NOS: 21 40 Open school TROS; 22 10 RVU; 22.40 Oost- West. VARA: 23.00 Het zout in de pap. ZATERDAG NOS: nieuws 7 00. 7 30. 8.00 8 30. 9 30. 10.30, 11.30, 12.30, 1300. 13.30, 14.30, 15.30. 1630. 17.30. 18.00, 20.00. 22.30. 23 55. KNMI: 5 45 Het weer etc TROS 7 10 Gymnastiek: 7.20 Rollebolleradio; 7.35 Aktua. 3 11 Sport na sport. 8 33Toerak- tua. NOS: 9.05 Gymnastiek. 9 15 Voor blinden en slechtzienden, 9 24 Water standen TROS 9.33 Bosboom en Be- kooy. 11.33 Het jaar '33 (2). NOS: 11 56 Open School-RVU-TROS; ZATERDAG NOS nieuws op elk heel uur NCRV: 7 02 Pop non stop. 7.30 Rabar- bara 8.03 Popfnsser; 9 03 Gospel-Rock; 10 03 Popstation; 11.03 Popsjop; HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 VOO: 12 03 Erik de Zwart13.30 Tippa- rade: 15 03 Top 40 NOS. 18 04 De avondspits. VOO' 19.02 Bart van Leeu wen; 21.02 Mono; 22.02-24.00 Count down cafe. VRIJDAG Nieuws: 13.00 uur. 12,00 Een uur met Hans Mondt; 13.05 Veronica klassiek live. VPRO: 14 30- 17.00 Muziek-op-vier NOS: 20.00 Com pact cüsc concert; 22.00 NOS-jazz. 22 30- 23.00 NOS-cultuur ZATERDAG NOS nieuws 7.00, 8.00 en 13.00 AVRO: 7 02 Septiem; 8.05 Op een klein stationnetje, 9.00 In de kaart gespeeld. 10.30 Concerto Mattinale:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 17