Songfestival mist steun groot orkest PZC/radio-tv en kunst Filmkeuring te kritisch over 'Boezemvriend' EXCELLENTIE radio PANDA EN DE NIEUWE IJSTIJD WOENSDAG 23 FEBRUARI 1983 21 NEDERLAND-1 NOS 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10.30 Schooltelevisie: Keuren, kiezen, kopen. 11.00 Alle stemmen gelden 11.30 Wat gebeurt er... deze maand 13 00 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 15.00 Open School NCRV 15.30 Duivenplein. Animatieserie 15.15 Appelmoes met taartjes. Jeugdserie. 16.00 Bokkesprorigen. Jeugdmagazine. 16 30 Kanaal 13. Jeugdserie. „Wat is er met opa". 17.00 Een vader met fantasie (slot). Zweedse jeugdserie. TELEAC 18.25 Belastingcursus. IKON 18.55 Pubertijd. Vanavond: Spijbelen. 19.21 Kenmerk. Actualiteiten. NOS 19.46 Socutera. „Leger des Heils" 20.00 Journaal VPRO 20.28 De Mars. One-man show van Freek de Jonge, TELEAC 23.00 Ergonomie. NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor slechthorenden. NOS 13.00 en 18.15 Nieuws voor slechtho renden 18.25 Staatsloterij 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal 19.12 Politieke Partijen. De CPN. 19.33 Van gewest tot gewest 20.30 Nationale finale songfestival 21.25 De Nachtegaal. TV-sprookje. 22.00 Studio Sport 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Studio Sport-extra 23.25 Nieuws voor slechthorenden 16.30 Open school. Peuters en kleuters 17.00 Leven met suikerziekte 18.00 Tik Tak. Kleuterprogramma. 18.05 Kameleon. Gevarieerd jeugdprogramma. 18.30 Waard om te weten. Niki De Meyer vertelt over de komende TV-programma's, theatervoorstellingen, boeken, platen en nog veel meer... 18.40 De Smurfen. 19.05 Aubreys trombone. Tekenfilm. 19.10 Uitzending door derden. Praatprogramma waarin Staf Nimmegeers gasten ontvangt met meningen en duidingen rondom gebeurtenissen in kerk en wereld. 19.40 Mededelingen. programma overzicht en Tiercé. 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Mini micro macro. Spelprogramma gepresen teerd door „weerman" Armand Pien. 20.20 Let there be Love. (Love verliefd) Britse zesdelige komische reeks over de amou reuze perikelen van Timothy Love. 20.45 Hoger - Lager. Spelprogramma 21.30 Premiere-magazine. De filmactualiteit onder de loep genomen door Roland Lommé Dubbelportret: De acteur Mi chel Piccoli, de regisseur Costa Gavras. Wat drijft hen ertoe in hun filmkunst steeds een stuk te leggen van hun persoonlijke kijk op het leven? Fragmenten uit de films: Etat de Siège, Clair de femme, L'aveu, Section Spé ciale, Max et les Ferrailleurs, La Grande Bouffe, La passante de sans soucis, Le sucre en L'état sauvage. 22.20 Journaal Voorafgegaan door: Belgische Tiercé - Nationale Loterij (uit slagen) Met aansluitend: Coda: ...Te derheid zal ik U noemen", Alei- dis Dierick (1932) uit „Gedich ten voor een man". 19.00 Tijdrover. Bloemschikken (1) 19.10 Nieuwtjes uit Uhlenbusch. Duitse jeugdreeks. 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Blinded by the Light. (Verblind door het licht). Ameri kaanse tv-film (1980) van John A. Alonzo. met Kristy en James McNichol, Anne Jackson en Mi chael McGuire: David Bowers treedt toe tot een religieuze sek te. Hij verbreekt alle banden met zijn familie en trekt zich te rug in Camp Mercy, een neder zetting van de sekte. De ouders van David vinden dat hij daar moet worden weggehaald. Zijn zus Janet wil nagaan of David tegen zijn zin wordt vastgehou den. Zij infiltreert in de sekte en komt tot de conclusie dat haar broer gered moet worden uit de klauwen van de sekte: des noods met geweld. Aansluitend een debat over sekten (plm 21.45 tot 22.45 uur). 14.30 -15.30 Schooltelevisie 16.00 Cine Béde et Cie. Jeugdmagazine met: De Hulk, Bedebulles, muziek. 17.25 Plein Jeu. Gevarieerd namiddagpro gramma. 19.08 Ce soir. Regionaal Magazine. 19.25 Flash minute Papillon. Consumentenrubriek. 19.20 Journaal 20.05 Risquons tout. Spelprogramma. 21.05 Videogram. Spel en muziek. 22.05 Planete des hommes. Documentaire over Kenya en de Masai. 23.00 Journaal 18.05 Les yeux bleus (3). Serie. 19.00 Un autre regard. Katholiek-godsdienstige uit zending. 19.30 Journaal 20.00 -22.30 Sports 2. Sportmagazine. 10.00 Journaal en Thema's van de dag 10.23 Die Montagsmaler. Spelprogramma 11.10 Terra X „De gevederde slang". Docu mentaire. 11 55 Terugblik 12.10 Report 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Videotext fur alle 16.10 Journaal 16.15 Die Magiër sind unter uns. Internationaal showprogram ma met goochelaars uit Zwit serland, Oostenrijk, Engeland, Amerika en Nederland. 17.00 Deutsche Puppenbuhnen. Documentaire voor kinderen over de poppenspeler Ted Mo ré. 17.30 Wunder Wald Eerste aflevering van de docu mentaire van Werner Trittma- cher over de aftakeling van de Duitse wouden. 17.50 Journaal WDR 18.00 Hier und Heute. Regionale actualiteiten. 18.25 Familie Feuerstein. 19.00Bretter, die die Welt bedeuten. „Het einde van het lied". Serie. NDR 18.00 Die Nordschau - heute 18.15 Bretter, die die Welt bedeuten. „Het einde van het lied". Serie. 19.05 Zandmannetje 19.15 Berichte vom Tage 19.25 Das Nordschau-Magazin 19.59 Programma-overzicht 20.00 Journaal 20.15 Der Kunstfehler. TV-spel van Daniel Christoff met Winfried Glatzeder en Thekla Carola 'Wied, Erika Dannhoff e.a. 22,00 Globus - Die Welt von der wir leben. Documentaire over over bo- demgebruik, -verontreiniging en -bescherming. 22.30 Thema's van de dag 10.00- 13.15 Programma-overname Duitsland 1 15.40 Videotext fur alle 15,57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16.04 Lowenzahn. Kleuterprogramma. 16.35 Die verlorenen Insein. „De opstand". Laatste afleve ring uit de avonturenserie voor de jeugd met Rodney Bell, Wil lie Fennell e.a 17.00 Journaal 17.08 Tele-lllustrierte. Gevarieerd programma. Gas ten: Achim Reichel en „Culture Club". Aansluitend: Journaal. 18.00 Gunsmoke. „Rauchende Colts". Ameri kaanse westernserie. 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Telemotor Automagazine met de onder werpen: Electronica in de auto; Problemen met jeugdige auto rijders; Test: Mercedes 190 E. 20.15 ZDF Magazin. Actualiteitenprogramma ge presenteerd door Gerhard Lo- wenthal. 21.00 Journaal 21.20 Midweeklotto 21.25 Das Boot aus Stein. Documentaire van Hannes Kiel en Volker Panzer over het kunstwerk dat Hannsjorg Voth op het IJsselmeer uit een brok steen hakte 21.55 Voetbal. Rechtstreekse reportage van de wedstrijd Portugal - Duitsland. 23.45 Journaal Pubertijd De nachtegaal NED. I, 18.55 UUR. In de vierde aflevering uit de serie van negen IKON-programma's waar in Ivo de Wijs praat met pubers over onderwerpen die zijzelf hebben aan gedragen, gaat het vanavond over „spijbelen". De popgroep „Vandale" levert een muzikale bijdrage. Gewest tot gewest Ned. 2.19.22 uur In de NOS-televisierubriek 'Van ge west tot gewest' worden vanavond reportages uitgezonden over een par ticulier ruimtevaartcentrum in De- venteren over 60 jaar sociale woning bouw in Middelburg. Men besteedt voorts aandacht aan het vertrek van de commissaris van de koningin in Noord-Brabant. Vanavond bij de NOS een herhaling van „De Nachtegaal" van Hans Christian Andersen in de versie van Theo Loevendie. Regisseur Hans Hulscher en vormgevers Roland de Groot en Tim Shortall maakten van dit overbekende verhaal een televi siesprookje. Als basis voor hun vorm geving gebruikten zij echter niet zo zeer Andersen's verhaal, dan wel de muzikale bewerking, die de compo nist Theo Loevendie ervan maakte voor verteller en zeven instrumen ten. De muziek wordt uitgevoerd door Ensemble „M" onder leiding van David Porcelijn. De verteller is Lieuwe Visser. Verder werkten mee: J ohan Mittertreiner, Caroline Iura en Boudewijn Pleines. Leerlingen van de Nelroos Akademie en het Bra bants Conservatorium o.l.v. Agnes Roboz. De Griekse regisseur Constantm Costa-Gavras. lanavond in de BRT- fümrubriek 'Première' De popgroep Vulcano is een van de kandidaten voor het Eurovisie songfestival. Vanavond bindt Vulcano de strijd aan met de Nederlandse concurrenten. CONFLICT OVER BEGELEIDING Door Dick Versteeg DEN HAAG - Voor het eerst in de geschiedenis van het Eurovisie Songfestival zullen de deelnemers aan de nationale finale hun opwachting maken zonder begeleiding van een groot orkest. Het internationaal vermaarde Metropole orkest dat deze taak doorgaans voor zijn rekening neemt, zal vanavond in alle toonaarden zwijgen wanneer de deelnemers hun bijdragen voor de ogen van televisiekijkend Nederland zullen presenteren. Deze nogal opzienbarende gebeurtenis is het gevolg van een conflict tussen de programmamakers en de orkestcom missie over het gebruik van ondersteu nende muziekbanden en aanvulling met muzikanten van buitenaf. De meeste deelnemers hadden die voorzie ningen gevraagd om hun composities extra kracht bij te zetten. De program- maleiding had er geen bezwaren tegen, aangezien soortgelijke voorzieningen ook zullen worden toegestaan tijdens de grote finale van het Eurovisie Song festival op 23 april in het Duitse Mün- chen. Oorspronkelijk zag het er naar uit dat ook het Metropole-orkest geen beden kingen zou aanvoeren. De vaste drum mer, 'Év'è'rt Overweg,' ging meteen ak koord toen werd voorgesteld tijdens een van de liedjes zijn plaats te laten innemen door een collega-drummer van wie de stijl beter zou aansluiten bij de betreffende compositie. Nader over leg van de commissie die de belangen van het Metropole-orkest behartigt, le verde echter een afwijzend standpunt op. Men ging daarbij zelfs zo ver dat ook het gebruik van ondersteunende mu ziekbanden radicaal werd afgewezen. De commissie beriep zich daarbij op een vermeende afspraak dat de begelei ding van dit songfestival uitsluitend in handen zou zijn van het Metropole-or kest. De opvallende beslissing viel kort voor dit weekeinde, slechts enkele da gen dus voordat de repetities in het Haagse congrescentrum van start zou den gaan. Tjjdens de eerste uren van die repetitie, maandagmiddag, toonde regisseur Bob Rooyens zich teleurgesteld en verbol gen over de beslissing van het Metropo le-orkest; „Alle twintig deelnemende landen mogen straks in München het zelfde doen. Het Metropole-orkest lapt die regels dus volledig aan z'n laars". Jury De opzet van de nationale finale ver schilt van voorgaande edities. In de ju ry hebben ditmaal geen muziekdes- kundigen zitting. Een marktonder- NCRV HOOGST GEWAARDEERD IN VLAANDEREN BRUSSEL - Het meest gewaardeerde programma in Vlaanderen was in de laatste meetperiode de NCRV-quiz „Ja, natuurlijk". Dat blijkt uit het jongste kijk- en luisteronderzoek van de Belgi sche omroep, BRT. Het onderzoek bevat een meting van de meest bekeken en de best geappre cieerde programma's in oktober 1982. De tien programma's waarnaar het meest werd gekeken waren alle BRT- uitzendingen, met de Weerman aan de top. Onder de hooggewaardeerde tv-pro- gramma's worden ook uilzending van „Op volle toeren" (TROS), „Panora- miek" (NOS) en „Babbelonië" (AVRO) genoemd. zoekbureau heeft per provincie tien ju ryleden uitgeselecteerd, die represen tatief zijn voor de bevolking in elk van die provincies. Bij de opzet van de wedstrijd zou aanvankelijk worden gekozen voor de deelname van een stel bekende vaderlandse artiesten. Nadat gebleken was dat de meeste van deze artiesten vreesden bij verlies een deuk in hun reputatie te zullen oplopen, werd de nadruk gelegd op de produ cers. Die zagen uiteindelijk ook meer heil in het voor het voetlicht laten tre den van nog vrijwel onbekende jonge artiesten. Een van de producers, Peter Koelewijn, formeerde zelfs naar Engels gebruik een compleet nieuwe formatie speciaal voor deze gelegenheid. Deze groep kreeg de naam Music Hall mee en be staat uit zangers en zangeressen die voornamelijk uit het zuiden des lands afkomstig zijn. Koelewijns zeker zo ver maarde collega Martin Duyser brengt de groep Deuce in de strijd. Dit duo wordt gevormd door de Friese tweeling Anja en Clari Horsmeier. Piet Souer wil sier gaan maken met Bemadette, een zangeresje dat ooit deel uitmaakte van het bekende kinderkoor De Damrak kertjes. Het producersduo Peter van Asten en Richard Dubois waagt een po ging met de groep Mistique bestaande uit Catja van Rhee en Berry Ketelaar. Tenslotte neemt de al jarenlang succes rijke producer Hans van Hemert deel met de formatie Vulcano. Deze groep is al ruim twee jaar actief in de showbusi ness en heeft reeds het genoegen van een hitparadeplaatsje mogen smaken. Van Hemert heeft al ruimschoots voor de repetities aan iedereen die het horen wilde, vol zelfvertrouwen meegedeeld dat Vulcano naar zijn stellige overtui ging ons land gaat vertegenwoordiger in München. De deelnemers zullen elk twee liedjes zingen. Eén is cr geschreven door hun eigen producers, het andere is gekozen uit een prijsvraag die 86 inzendingen opleverde. Uit dat aantal zijn acht lied jes uitgeselecteerd. De producers heb ben toen de in him ogen vijf beste com posities gekozen. De presentatie van het festival is in handen van Ivo Niehe, die sinds begin dit jaar op free-Iance-basis voor de TROS-televisie werkt. rn Parijs is het Nationaal Theater 1 van de Opéra veroordeeld tot een boete van tomgerèkendi vijfhon derd gulden omdat bij de voorstel lingen van de Amerikaanse musi cal Bubbling Brown Sugar uitslui tend Engelstalige programma's waren verstrekt. Ook de voorzitter van het Opéra-bestuur en de West- duitse coproducent van de show werden tot een boete veroordeeld, want in die dingen zijn ze in Frank rijk tegenwoordig erg streng. In 1972 werd het gebruik van Engelse termen in officiële correspondentie verboden, en in 1975 werd een wet van kracht die het gebruik van uit sluitend Engels in (bijvoorbeeld) advertenties en gebruiksaanwij zingen voor technische appara tuur verbiedt. B.A. Ik word op mijn beurt al enige tijd geïntrigeerd door blauwe reklame- borden die in het centrum van Am sterdam op ooghoogte zijn aange bracht op lantaarnpalen, voorna melijk bi] stoplichten zodat je even de tijd hebt de tekst te lezen. Het gaat om het toneelstuk 'Duet For One', dat door Josée Ruiter en Dolf de Vries wordt gespeeld, in de regie van Elise Hoomans. Knap van die luidjes.', was mijn eerste gedachte, om zo'n stuk in het Engels te spelen, maar informatie leerde toch dat 'Duet For One', ondanks de Engel se titel, gewoon in het Nederlands gespeeld wordt. Zou je daar nu in Parijs een boete voor gekregen heb ben? Voor zo'n oneigenlijke bio scoopfilmtitel? Want op de weke lijkse filmladder kom je zonder de talenkennis van het middelbaar onderwijs niet meer uit de voeten, een bewijs temeer dat de film steeds elitairder wordt en dus terecht steeds minder bezoekers trekt. Van de Amsterdamse bioscooplijst van 17 februari zijn 46 van de 62 filmtitels onvertaald gebleven. In sommige gevallen, zoals in 'Als je begrijpt wat ik bedoel', 'Pruimen- bloesem' en 'Zwarte ruiter' natuur lijk terecht, want dat zijn Neder landse films met Nederlandse ti tels. In andere gevallen maakte het geen verschil:Annie''Victor, Vic toria', 'Casanova', 'Andrej Roebl- jev', 'Salo', 'Diva' en 'Nosferatu'. Ook kan ik er nog begrip voor op brengen dat 'E.Tonvertaald is ge bleven, ook al is E.T. in de vertaling van Willem Kotzwinkle's boek in BA. van'Buiten Aards veranderd maar de titel bleef weer 'E.T.'). Vermist Maar voor het begrijpen van de overige onvertaald gebleven titels wordt toch wel enige kennis van het Engels vereist: 'The world accor ding to Garp', 'Trail of the Pink Panther', 'The Happy Hooker goes Hollywood', 'The Exorcist', 'Mis sing', 'Fire Fox', 'Still of the Night', 'Evil Dead', 'Bruce Lee - Fist of Fu ry', 'Class of 1984', Who's afraid of Virginia Woolf. 'Sisters', 'Obses sion'. 'Fame', 'Duck Soup', 'Cloc kwork Orange', 'Used Cars', '11 Harrow House'. 'The Turning Point', 'The Man from the Organi sation', 'Shampoo', 'Bye-Bye Bra- sil'. Toch heet het boek in de Neder landse vertaling gewoon 'De We reld volgens Garp en wordt het to neelstuk in het Nederlands ge speeld onder de titel Wie is er bang voor Virginia Woolf? Voorarrest Nu zijn wij Nederlanders nogal English-minded, zoals uit dit woord wel blijkt, maar als filmliefhebber moeten we ook ons school-Frans voortdurend raadplegen: 'La Nuit de Varennes', 'Un Homme et une Femme', 'Le Choc', 'Garde a Vue'. 'Qu'est-ce fait courir David?' en 'Pour la Peau d'un Fhc'. Zelfs schij nen we ook Italiaans te moeten kennen als we samen naar de film. ja, gezellig willen'Identificazione di unaDonna', '1900NovecentoIen 11'. De Engelsen noemen de eerste film gewoon 'Identification of a Wo man en ik zie niet goed in waarom wij dat ook niet zouden kunnen doen: 'Identificatie van een vrouw As der Azen Gelukkig hoeven we. naast Engels en Frans en Duits ('Das Boot') met ook nog Zweeds en Hongaars te kennen, want de Zweedse film 'Sal ly en vrijheid' heet zo en niet an ders, terwijl de Hongaarse film TRIJFEL Nico Scheepmaker en de tijd stond stil' in het origineel blijkbaar 'Time stands still' heet, want dat staat er tussen haakjes achter. Soms wordt trouwens ook een Franse filmtitel wel eens ver taald: 'l'As der As' mag 'Aas. der Azen' heten, blijkbaar uit vrees dat we anders zouden denken dat het om 'De as van de Asmogendheden zou gaan. Films voorkinderen krijgen ook al tijd een Nederlandse titel mee: 'De smurfen en de toverfluit', 'Kuifje en het haaiemeer', 'Zij noemden hem platvoet' etcetera. Daaruit blijkt toch wel dat van de volwassenen verwacht wordt dat ze voldoende over de grens spreken om titels in hun oorspronkelijke taal te kun nen identificeren. Behalve uiter aard de eenvoudigen van geest, die naar pikante c.q. pornofilms gaan en op begrijpelijke wijze met een Nederlandse titel worden toege sproken: 'Nummertje op verzoek', 'De hete nachten van Josephine Mutzenbacher''Jong, blond en zonder schaamte''Sex in de bajes' etcetera. Dat gaat zover, dat zelfs de Broadway-hit c.q. musical 'Best little whorehouse in Texas', verne derlandst werd ('Het kleinste bor deel in Texas'), want pikant, teken films en Louis de Funès zijn voor hen die alleen lagere school heb ben, de rest van het filmaanbod is voor middelbare scholieren, stu denten en professoren. DEN HAAG - Minister Brinkman (cul tuur) zal de Nederlandse filmkeuring op de vingers tikken over de door de filmkeuring uitgesproken beoordeling bij de film 'De Boezemvriend'. Die op merkingen hadden geen betrekking op de eventuele schadelijkheid van de film voor de toegelaten leeftijdscate gorie en waren dus overbodig, aldus minister Brinkman in antwoord op schriftelijke vragen van de VVD-ka- merleden Franssen. Rempt-Halmmans De Jongh en Jorritsma-Lebbink. In het keuringsrapport over de voor alle leeftijd toegelaten film 'De Boezem vriend' merkte de filmkeuring onder meer op. dat in de film de rol van de vrouw (gespeeld door zangeres-actrice Vanessa) negatief werd ingevuld, om dat die vrouw in de film alleen als lust object functioneert. Of dat zo is laat de minister m de vragenbeantwoording buiten beschouwing. De minister is het met de kamerleden eens, dat Vanessa zelf mans genoeg is om uit te maken of ze een bepaalde rol wel of niet wil HEEFT U AL6 PREMIER NOG IETb TE VERKLAREN TE3ENOVER DE PERS 1 Door Carsten Graabak HILVERSUM-1 DONDERDAG nieuws: op elk heel uur. NCRV 7.02 Vandaag... donderdag. 8 06 Hier en Nu. 8.54 In t voorbijgaan. 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont0. 10.03 Muziek bij de koffie. 11.30 Twaalf uurtje. Op elk heel uur nieuws. 12.03 Will wil wel 14 30 De jukebox. 15.03 Toeters en bellen. EO 17 02 EO- onderweg: 17.55 Mededelingen: 18 06 Tijdsein; 18.30 EO-metterdaad; 18.40 Houwen jongens! 18 50 De wolkenwa gen, 19.02 Van u wil ik zingen. 19 '25 De bijbel open. 19 45 Antenne 2. NOS 20 03 Langs de lijn. 23.02 Met het oog op mor gen NCRV 00.02 Volgspot. 01 02 Me tropolis: 02.02 Nachtexpress I: 03.02 Nachtexpress II: 06.02 Eerlijk gezegd: 06.09-07.00 Vandaagdonderdag. HILVERSUM-2 FM <n: Nieuws: 12.30. 13.00. 13.30. 14.30. 15.30. 16.30. 17.30. 18.00. 20.00. 22.30. 23.55. 12 16 Overheidsvoorlichting 12 26 Land- en tuinbouw i NOS 12.36 dingen van de dag; 13.10 Kinderen een kwar tje?: 13.50 Reactietelefoon: 14 00 De schuurpapier NOS 14 33 zo kan het ook (RVU-NOSi: 15.32 NOS-wereldwii- zer: 16 00 Wat een taal. NCRV 16 32 Studio 55'; 17.36 Hier en nu: 18.20 Zend tijd pol part. iCDAi 18 30 Humanis tisch Verbond. 19 00 Steen in de vijver: 20 03 Leger des Heilskwartier. 20.18 De wereld zingt Gods lof: 21.00 Bij de tijd. 21 30 Onder de kop. NOS: 21 40 Open school (RVU. TROSi: 22 10 RVU 22 40 Nederlanden z n buren. 23.00 Literama- woensdag DONDERDAG Nieuws: 7.00. 7.30. 8.00. 8.30. 9.30.10.30. 11.30. 5.45 KNMI AVRO: 7 10 Gymnastiek. 7 20 De AVRO-kiok. NOS Gymnas tiek: 9.15 Werkbank: 9 24 Waterstan den; 9 33 Open school. AVRO 10 03 De AVRO-klok 11.00 Radiojournaal. 11.03 Duimeland; 11 10 Nederlandse school radio. 11.33 Kijk op kunst. huis van de hits. 14 34 K-rock. 16 34 Nieuws-box NOS 18 04 De avondspits KRO 1902 Krachtvoer: 21.02 Demo 22 02-24 00 Rocktempel DONDERDAG Nieuws: op elk heel uur. TROS: 7 02 De ha vermoutshow. 9 03 De Hugo van Gelderen show. 11 03 De polderpopparade HIER /OUST ÊEN POuViESERiCHTtOc'/ÉR&CHR|.<<E- SNEEUWEN IS &ÉSIGMALEER3 iND£ OAV LGEVING /AN DE -'OSBELOONKSE HEI. HILVERSUM-4 Toonder studio's SPC«ENS.. GROTE T - EsrtÊNS IN 2£ SMEHJWO (3£<C«RA>JWE ZUM HEN •tli-jg \CP PE ZIELENS j HILVERSUM-3 Nieuws 13.00 uur 12 00 Divertimento. 13 05 Orgelmuziek. 13 30 Chopin. 14.10 Muziek: 15.30-17 uü Music for the general! peace20 00- 23.00 Portret van Paul Dessau DONDERDAG Nieuws: 7.00. 8.00 uur. VARA: 7 02 Morgenrood; 9.00 Orfeo ed Euridice: 11.15 Pianomuziek

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21