Vier ton voor uitbreiding van gemeentehuis Valkenisse Theater en muziek op vrouwendagin Souburg Randy Newman geeft een concert in Gent Verwarring bij benoemen leden commissie welzijn Valkenisse PZC/streek RAAD ZONDER DISCUSSIE AKKOORD f 25," incl. Bromfietsverzekering.... Rabobank Q VRIJDAG 18 FEBRUARI 1983 KOUDEKERKE - Dc gemeenteraad van Valkenisse is donderdagavond vrijwel zonder discussie akkoord ge gaan met het beschikbaar stellen van een krediet van vier ton voor de ver bouw en inrichting van het gemeente huis. Alleen mevrouw L. Jakobsen- Huibregtse (PvdA/PPR) maakte be zwaar tegen de hoogte van het krediet. Zij was van mening dat de oplossing van het ruimtegebrek op een andere, goedkopere, manier mogelijk is. Zoals gemeld wil men de uitbreiding realiseren boven de kluis en de afdeling financiën. Op de begane grond kan wor- Gespreksavond over verzorgen van dieren Vlissingen VLISSINGEN - In het Woltershuis in Vlissingen wordt woensdag 23 februari een gespreksavond gehouden over de omgang met en het verzorgen van huis dieren. Het dierenasiel zorgt voor infor matie. De avond begint om 19.00 uur. Kindertheater in Vlissingen VLISSINGEN - Het kindertheater Tin geling gaat voorlopig het gebouw De Vismijn in Vlissingen delen met Willem Joppe de poppenkastman. Tingeling begint zaterdag 19 februari met het stuk Op Reis. Vanaf half drie zijn de kinderen welkom en ze mogen zelf ook mee toneelspelen. Tingeling wil de ene keer een produktie brengen en de ande re keer geïmproviseerd kindertheater gaan doen. De kinderen zelf mogen de spits afbijten. Windsurf-filmavond Open Hof Vlissingen VLISSINGEN - De activiteitencom missie van 'Open Hof houdt vrijdag 25 februari om 20.00 uur een windsurf-film avond. Met; medewerking van een wind- surfzaak uit Kamperland worden films vertoond over windsurfen. De nadruk wordt gelegd op het brandmgssurfen. Er zal ook een brandinspecialist aanwe zig zijn om eventuele vragen te beant woorden. EHBO Vrouwenpolder huldigde J. van de Velde VROUWENPOLDER - De EHBO afde ling Vrouwenpolder hield de jaarverga dering. De heer J. van de Velde werd gehuldigd in verband met zijn 25-jarig lidmaatschap. In die periode was hij 20 jaar voorzitter van de afdeling. Dr. Gis pen overhandigde hem, als vertegen woordiger van het hoofdbestuur van de EHBO een medaille met inscriptie. Schaatsbeurs in Middelburg MIDDELBURG - De wijvereniging Dauwendaele in Middelburg houdt za terdagmiddag in de hal van het ont moetingscentrum Dauwendaele een schaatsbeurs. De wijkvereniging neemt de aangeboden schaaten in. bepaalt in overlet met de aanbieder de prijs, en probeert de schaatsen te verkopen. Vo rig jaar werden zo'n honderd paar schaatsen op deze manier verkocht. De verkoop is tussen twaalf en twee uur. SKA Vlissingen houdt vergadering VLISSINGEN - De stichting Sociaa» Kulturele Aktivitciten in Missingen houdt donderdag 24 februari een alge mene bestuursvergadering in buurt huis 'De Zwaan' in Oost-Souburg. Tij dens de vergadering, die om 20.00 uur begint, komt onder meer een bestuurs verkiezing aan de orde. Behalve over verschillende verslagen vergadert het algemeen bestuur onder meer over de definitieve aanhaking van het Vlissings Ontspannings Centrum 'De Piek' bij SKA. Ook de vaste aan stelling van de projectleider van 'De Piek' komt donderdag 24 februari aan de orde. Daarnaast buigt het algemeen bestuur zich over de beleidsontwikke lingen rond de federatie SKA/SKW en de notitie school-gezin-buurt. Nieuwe cursussen Kunstzinnige Vorming in Vlissingen VLISSINGEN - Het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming in Missin gen begint in maart mei een aantal nieuwe cursussen voor jongeren en volwassenen, Donderdag 3 maart be gint in 'Middenhof in Oost-Souburg een cursus drukken/stempelen en mu ziekinstrumenten maken. Deze cursus is bedoeld voor kinderen van acht tot en met twaalf jaar. De cursus in Middenhof duurt tien we ken en wordt vanaf donderdag 3 maart wekelijks gehouden van 16.00 tot 18.00 uur. Vanaf dinsdag 1 maart kunnen belang stellenden zich wekelijks de kunst van het weven eigen maken. Deze cursus, die steeds van 19.00 tot 21.00 uur wordt gehouden in het pand Beriagestraat 18, is bestemd voor zowel beginners als gevorderden. Het weven op weeframen zal hierbij centraal staan. Op 11,12.18 en 19 maart worden zogenaamde wol- verfdagen gehouden in het pand Beria gestraat 18 in Vlissingen. Daarnaast zijn er mogelijkheden tot deelname aan reeds lopende cursussen van het ZIKV in Vlissingen die speciaal zijn bedoeld voor werklozen Dat zijn de cursussen tekenen (woensdag van 9.30 tot 11.30 uur), spinnen, weven, wolver ven (dinsdag van 9.30 tot. 11.30 uur) en boetseren (donderdag van 9 30 tot 11.30 uur). den volstaan met de aanpassing van en kele vertrekken en de aanleg van een trap met een rolstoelplateau. Met de verbouwing, die onderhands op uitno diging zal worden aanbesteed, en de in richting is een bedrag gemoeid van 400,000 gulden. Volgens mevrouw Ja- kobsen kan worden volstaan met het sQheppen van extra ruimte voorspreek kamers ten behoeve van de afdeling so ciale zaken en kan de rest van de uit breiding achterwege blijven Jeugddienst in Westkapelle WESTKAPEI.LE - Zondag wordt. In de hervormde kerk te Westkapelle een jeugddienst gehouden die om 19.00 uur begint. Voorganger is ds IJkel uit Middelburg die het thema 'Een mens te zijn op aar de' zal behandelen. Groepjes kinderen van de zondag school zullen hun medewerking verle nen. De raad ging voorts akkoord met het herstel van de duinovergang bij cam ping Valkenisse. Hiermee is een bedrag gemoeid van in totaal 61.000 gulden. Daarvoor worden zowel de trap aan de land- als die aan de zeezijde hersteld. Mevrouw Jakobsen pleitte voor een rui mere inschrijving dan nu het geval is. Het college wil dit werk laten uitvoeren door de firma Otte's Wegenbouw bv zonder andere bedrijven uit te nodigen om in te schrijven. Hiermee wordt een tijdswinst geboekt die volgens wethou der I. Ovaa (WD) enkele maanden be draagt. De Schelde De gemeenteraad van Valkenisse be tuigde steun aan een motie van de raad van Arnemuiden met betrekking tot de situatie bij de Koninklijke Maatschap pij De Schelde in Vlissingen. Burge meester S. Francke antwoordde op vragen van raadsleden dat het college van Valkenisse 300 gulden beschik baar heeft gesteld ter ondersteuning van de activiteiten van het steuncomi- GENT - Randy Newman geeft vrijdag 18 februari (vandaag) een concert in het 'Congrescentrum' in Gent. Het op treden begint om 20.30 uur. Newman heeft zijn faam grotendeels te danken aan zijn kronieken van de Amerikaan se samenleving. Zijn haat-liefde-verhouding met zijn va derland heeft vanaf het begin van zyn loopbaan geresulteerd in schrijnende, of emotionele, of cynische of romanti sche liedjes. Cynisch bekijkt hij de ta melijk oppervlakkige, lege levenshou ding van zijn landgenoten, emotioneel en romantisch beschrijft, hij de pogin gen van individuen om zich staande te houden in de kille samenleving en schrijnend zijn de 'plaatjes' die hij maakt van deels mislukte, deels onver vulde levens Zijn compassie ncht zich op de 'kleine man', diens verloren strijd tegen de knellende, oppermachtige structuren van het kapitalisme en diens pogingen om - ondanks alles - nog iets van blij vende waarde te vinden in die welva rende, zonovergoten maar innerlijk kil le Amerikaanse samenleving. Elpees als 'Good old boys'. Little crimi nals' en zijn nieuwe 'Trouble in paradi se' - een veelzeggende titel - geven een perfecte staalkaart van die betrokken heid. Newman, de aarsluiaard, maakt na zyn tegenvallende 'Bom again' in een perio de van bijna twee jaar 'Trouble in para dise', en daarmee zal hij zijn verdiende come-back maken. Al is de zegswijze, dat hij eigenlijk nooit is weggeweest, in ieder geval bij Newman helemaal waar. Newman-composities werden door vele artiesten uitgevoerd- 'I think it's going to rain today' door Judy Collins werd een wereldhit, 'Mama told me not to come' werd door Three Dog Night naar de top gezongen en Alan Price coverde 'Simon Smith and his amazing dancing bear', een van de eerste Newman-suc- cessen. Het geheim van Newman's muziek ligt niet alleen in de composities maai- voor al in de arrangementen. Randv voelt zich eigenlijk meer arrangeur dan com ponist. De schitterende, georkestreerde uitvoeringen op Good old boys' en 'Little criminals' bewijzen dat moeite loos. Op zijn nieuwste elpee speelt de rock groep 'Toto' vrijwel alle basistracks. De elpee heeft dan ook een rock-acbti- gc klank, met uitzondering van enkele ballads. Paul Simon, Ricky Lee Jones, Bob Seger en Linda Rondstadt, om cr maar enkelen te noemen, doen ook mee. Randy Newman is zaterdag 19 februari ook nog te zien m 'De Warande' in Turn hout en zondag de 20ste in de grote aula van de VUB in Brussel. té Behoud Werkgelegenheid KMS. „Dit is voorlopig wat we kunnen doen en hebben gedaan", aldus de burgemees ter. De heer A Lampert (CDA) zag graag dat de gemeente geld reserveert om een eventuele borgstelling voor een overle vingsplan van KMS en RSVGM van de kant van de provincie te ondersteunen. „Een nobel streven", aldus burgemees ter Francke, „De bedragen waarover gesproken wordt liggen echter ver bo ven ons vermogen en dat van de geza menlijke gemeenten. We staan in prin cipe welwillend tegenover een dergelijk plan". De heer Lampert kreeg bijval van alle overige in de raad vertegen woordigde partijen. De raad ging tenslotte akkoord met de aankoop van de molen in Zoutelande voor 25.000 gulden. Een voorstel van de heer J. A. Domlnicus (CDA), dat werd gesteund door de heer A. Dommisse (SGP), om in de koopovereenkomst het verbod op te nemen om de molen op zondag voor het publiek open te stellen werd uiteindelijk in gewijzigde vorm in het collegevoorstel opgenomen. De meeste raadsleden zagen niets in het dwingend voorschrijven van de zon dagssluiting, al hadden zij begrip voor het verzoek hiertoe van de huidige eige naar, de heer J S. Adriaanse Op aan dringen van burgemeester Francke zal in de verkoopvoorwaarden worden op genomen dat de molen op zondag dicht blijft, zolang de heer Adriaanse leeft Met deze formulering konden alle raadsleden zich verenigen. NCVB Zoutelande ZOUTELANDE - De NCVB-afdeling Zoutelande hield haar maandelijkse bijeenkomst. Mevrouw ten Wolde uit Middelburg sprak deze avond, als voor lichtster van het rheumafonds aan de hand van een film over deze volksziekte 'de rheuma'. De volgende vergadering wordt gehouden op 15 maart. Sectie Beeldende Kunst houdt vergadering VLISSINGEN - De sectie beeldende kunst van de Culturele Raad Vlissin gen vergadert dinsdag 22 februari on der meer over de gevolgen van de kor ting van zes procent op alle activitei ten van de sectie voor het tentoonstel lingsprogramma. De vergadering in welzijnscentrum Bachten Komme be gint om 19.30 uur. De sectie behandelt verder een brief van de heer F. Groote waarin wordt ge vraagd om een onderzoek naar de mo gelijkheid van een gezamenlijke pre sentatie van Vlissingse of Zeeuwse kun stenaars. Tijdens de vergadering wordt afscheid genomen van mevrouw A. Ver heul. MEERDERHEID RAAD STEMDE BLANCO KOUDEKERKE - Een voorstel van b en w van Valkenisse tot benoeming van de leden voor de commissie speci fiek welzijn heeft donderdagavond voor enige verwarring gezorgd onder de gemeenteraadsleden. Omdat een aantal van hen bet niet eens was met het feit dat twee mensen van buiten dc gemeente op de voordracht stonden vermeld leverden zij bij de stemming, min of meer op aanraden van burge meester S. Francke, een blanco stem briefje in. Dit betekende echter dat al leen de voorstemmers werden geteld en de voorgedragen personen toch, tot verbazing van de blancostemmers, die de meerderheid hadden, werden be noemd. Alvorens het tot stemming kwam uitte de heer J w. de RegtiWDi namens zijn fractie enkele bezwaren tegen de proce dure. Behalve het feit dat de voordracht niet voorzag in een keuzemogelijkheid - bij elke sector werd slechts eén naam als vertegenwoordiger in de commissie genoemd richtten zijn bezwaren zich te gen het feit dat in de sectoren maat schappelijke- en gezondheidszorg en amateuristische kunstbeoefening, niet- ingezetenen van de gemeente Valkenis se waren voorgedragen. ..Dit schept misschien precedenten voor de andere commissies zo zei hij. „Wellicht ko men de leden straks allemaal uit andere gemeenten Hy zag liever dat het colle ge het voorstel terugnam en eerst met een voorstel kwam tot wijziging van de verordening specifiek welzijn, waar door benoemen van mensen die niet in de gemeente wonen onmogelijk zou moeten worden gemaakt. Hierin werd hij gesteund door mevrouw Jacobsen- Huibregtse (pvda/ppr). Dit werd echter sterk ontraden door wethouder K. Wou ters (CDA) in verband met het tijdver hes dat daardoor optreedt. Wat betreft het benoemen van mensen van buiten de gemeente zei hij: ..De organisaties hebben gesproken. De voordrachten ziin op democratische wijze tot stand gekomen. Als we de organisaties niet volgen, kunnen die zigh in zekere zin gefrustreerd voelen" Wethouder Wouters werd bijgevallen door zijn fractiegenoot A. Lampert die opmerkingen als zou er vanuit Valke nisse geen belangstelling bestaan voor het werk van de commissie bestreed door te benadrukken dat bij de voor dracht een weloverwogen keuze is ge maakt. „Er waren wel degelijk mensen uit Valkenisse beschikbaar, maar de or ganisaties hebben zich uitgesproken voor een andere kandidaat' Ongeldig Burgemeester Francke wees erop dat wijziging van de verordening niet aan de orde was en men slechts diende te stemmen over de voordrachten. „Dan benoemt u die mensen maar niet", zo zei hij. Zijn opmerking dat indien bij de betreffende kandidaten blanco zou worden gestemd dit voor het college aanleiding zou zijn om in de toekomst met een wijziging van de verordening te komen, zodat alleen inwoners van Valkenisse kunnen worden benoemd. Club jeu de boules Middelburg bijeen MIDDELBURG - Tijdens de algemene ledenvergadering heeft de club jeu de boules in Middelburg een nieuw be stuur gekozen. Voorzitter is de heer J. H Wolthuis. Het bestuur bestaat ver der uit de heren B. Brasser (secretaris), D. Soares (penningmeester), Ph. van Dalen en J de Kaart. Van de scheiden de bestuursleden H. Camphuysen en R. Dentz werd afscheid genomen. De be groting voor 1983 werd ongewijzigd goedgekeurd. bracht enkele raadsleden ertoe inder daad blanco te stemmen. Anderen stemdenbij de stemming over de kan didaat voor de sector maatschappelij ke- en gezondheidszorg, tegen en vier van de tien leden stemden voor. Tot verbazing van de meerderheid van de raadsleden werden de tegenstem men ongeldig verklaard en telden de blancostemmen simpelweg niet mee. zodat de kandidaat met vier stemmen vóór werd gekozen. Bij de benoeming van de vertegenwoordiger van de sector amateuristische kunst stemden vijf le den blanco, één tegen en vier voor. Ook hier telden alleen de stemmen vóór. Een uitvoerige nabeschouwing na de raadsvergadering en raadpleging van de gemeentewet leerde dat een en an der volgens de regels was verlopen en dat de enige manier om de benoeming te voorkomen was geweest de raadszaal te verlaten voor de stemming, zoals wethouder I. Ovaa (WD), die het colle gevoorstel op dit punt nietsteunde, had aangeraden. De andere commissiele den werden met algemene stemmen be noemd Bedrijfsvolleybal in Middelburg MIDDELBURG - Voor de competitie van het bedrijfsvolleybal in Middelburg zijn de volgende wedstrijden gespeeld Heren le klas Delta Bouw - Blauw Wit 2-2, Wellinge - Total 3-0, Gemeente Middelburg - Provincie 2-2: 2e klas: Serooskerke - PZC 3-1; Astrow - Maco 1-1. PGV - Middelburg Zuid 1-2; 3e klas: VC Leynse - Dauwendaele 2-1, Mask - Gemeente Middelburg II3-0; Premier Middelburg - LW 3-0: 4e klas" Amor II - Se rooskerke n 0-3, Blauw Wit II - Delta Dienst 1-3. Wellinge II - Maco II3-0; 5e klas Oostka- pelle - Brandweeg 2-2, Provincie II - Delta Bouw n 0-2: Mask II - Klarenbeek 2-2: Wellin. ge III - Total II1-3, dames le klas Jong Am- bon -PZEM 3-0; Scheldemond - Zonneveld 1- 2, Astrow-Waayenburg 3-0; Middelburg Zuid -Buromat3-0:2e klas Pedac- Jong Ambon n 0-3. Dauwendaele - MPSO 3-0: LW - Koper Galjoen 1-3; Serooskerke II - Buromat II3-1. het wedstrijdprogramma voor dinsdagabond 22 februari Is 7 uur. Mask - Hoechst n. Young Boys - 't Zand, Amor - RWS, VPS II - Tamse, SV Duo - 't Zand II, 't Zand Provincie, 8 uur Paradijs - ZPM. MPSO - VPS, PGV II - SV DUO, De Ruyterschool - "t Zand II. Seroos kerke n - Wellinge. Scheldemond - Seroosker ke. 9 uur: Mammoeters - Pedac. WBVM - Jong Ambon. Mask II - Oostkapelle II. Wellinge - Hoechst. Pedac - Buromat II. Waayenburg Jong Ambon. 10 uur: Smash - Serooskerke. Amor II - Waayenburg, Oostkapelle - Klaren beek. Total - Provincie. Jong Ambon II - Dau wendaele, Astrow - Zonneveld Film in jeugdsoos in Vlissingen VLISSINGEN - Zaterdag 19 februari zal de film 'Terrorist tussen 2 vuren' ver toond worden in het YFC-jongerencen- trum 'Het Vissers kwartier' tn Vlissin- gen. Deze film laat zien hoe een jongeman met behulp van zijn vrienden de maat- schappij wil veranderen door geweld en bomaanslagen. Op de puinhopen van die verkeerde, oude samenleving wil hij een betere nieuwe bouwen. Alles mag om dat doel te bereiken. Aanvang 20.00 uur. Scène uil "Wakker worden' van het Coöperatief met Simone Ettekoven THEMA AVOND IN DE ZWAAN VLISSINGEN - Ter gelegenheid van dc internationale vrouwendag wordt dinsdag 8 maart in de 'Zwaan' in Oost- Souburg een thema-avond gehouden. De Rotterdamse groep 'Het Coöpera tief brengt dan de theaterproduktie 'Volwassen orgasme ontsnapt uit Ame- Hervormd St.-Laurens houdt 'gebed voor Latijns-Amerika' MIDDELBURG - Dc vespergroep van de hervormde gemeente van Sint-Lau- rens houdt vanavond (vrijdag) een 'ge bed voor Latijns-Amerika'. De gebeds dienst begint vanavond om acht uur in de Nederlands hervormde kerk in Sint- Laurens. Aanleiding tot de dienst vormt het feit dat de democratisch ge kozen president Allende van Chili tien jaar geleden werd vermoord. Ook is het deze weken drie jaar gelden dat aartsbisschop Romero van El Salva dor om het leven werd gebracht. Ten slotte is het ongeveer een jaar geleden dat de vier IKON-journalisten Koos Koster. Joop Willemsen, Hans Terlaag en Jan Kuiper werden vermoord. In het avondgebed zfin meditatie, infor matie en actie met elkaar verweven. Zo wordt er vanavond informatie gegeve n over Chili en El Salvador. Onder meer wordt een fragment vertoond van de documentaire 'Reportage zonder ein de' van het vermoorde IKON-team. „Rond bijbelgedeelten, liederen en ge beden bezinnen wij ons op het Exodus- gebeuren van de volkeren van Latijns- Amerika. Ook worden Latijns-Ameri kaanse liederen ten gehore worden ge bracht", schrijven de organisatoren van de vespergroep. Bezoekers krijgen de gelegenheid om hun handtekening te plaatsen onder brieven die worden verzonden naar de regeringen van El Salvador en Chili. Ook is er tijd gereser veerd voor discussie. rikaans circus'. De zanggroep The Broads treedt die avond twee keer op. De buurtvereniging Van Duyvenvoor- de, SKA 'De Zwaan' en Uit in Vlissingen die de organisatie verzorgen willen er tuatie steeds meer vrouwen in een moeilijke situatie komen te verkeren, Financiële problemen tracht men eerst op te lossen door het opzeggen van tele foon. abonnementen en lidmaatschap de nadruk op leggen dat de avond niet van verenigingen, aldus de organisato- alleen voor vrouwen toegankelijk is, emancipatie moet van twee kanten ko men. Daarom zijn mannen van harte welkom. Om acht uur geeft Riet Suwijn. Vlis singse gemeenteraadslid en lid van de werkgroep 'Wij vrouwen eisen, een in leiding over een actueel onderwerp. Na deze inleiding begint 'Het coöperatief met de opvoering van 'Volwassen or gasme ontsnapt uit Amerikaans cir cus'. Dit stuk van Dario Fo en Franca Rame bestaat uit vijf monologen over de sexuele onderdrukking van vrou wen. De titels van de monologen zijn: 'Wak ker worden', 'Vrouw alleen', 'We hebben allemaal dezelfde geschiedenis', 'Ik, Ul- rike, schreeuw het uit' en 'Medea'. 'Het Coöperatief bestaat uit Caroline van Gastel. Frieda Pittoors en Simone Ette koven. De organisatie van de avond had in eer ste instantie Proloog benaderd om te komen spelen. Dat is niet doorgegaan omdat Proloog alleen voor vrouwen wenste te spelen. De groep Sater, die het stuk 'De Hordeloopster' zou komen opvoeren, kon niet komen omdat de zaal van de 'Zwaan' niet aan de techni sche eisen voldeed. Bij 'Het Coöpera tief was dit geen probleem. Licht met de mogelijkheid tot verduisteren, een speelvlak van zes bij zes meter en een versterker met twee luidsprekers zijn de enige eisen die de produktie stelt. De vrouwenzanggroep 'The Broads' treedt daarna twee keer op. De beide optredens duren elk 35 minuten, The Broads brengen jazzmuziek uit de jaren dertig in een moderne uitvoering. De teksten zijn speciaal gericht op de vrou wenproblematiek. De organiserende instanties wijzen er op dat door de huidige economische si- ren. De vrouwen raken daardoor in een geïsoleerde situatie. „De mensen raken verbitterd en de irritatie neemt toe. Om nu de mensen, maar vooral de vrouwen, weerbaarder te maken, willen we de in ternationale vrouwendag nieuw leven inblazen". Om zoveel mogelijk mensen bij het ge beuren te betrekken, men hoopt op driehonderd belangstellenden, heeft men de toegangsprijs voor deze vrou wendag, waarvoor kaarten onder meer bij de Culturele Raad in voorverkoop zijn, zo laag mogelijk gehouden. Behal ve de optredens van 'The Broads' en het 'Coöperatief is er tijdens de vrou wendag gelegenheid in contact te ko men met vrouwenorganisaties die in 'De Zwaan' een stand hebben inge richt. Uitslagen en standen bowling Middelburg MIDDELBURG - De uitslagen en stan den van de bowling bond Middelburg luiden: Meyer Int. - De Tamboer 2,5-5,5; Bas Horkjk - De Sportniks 3-0; Kruimo- len - Kop er Galjoen 4-5,5; Pampa Zeeuws Parkethuis 1,5-0; stand: 1 Steakhouse De Tamboer 104,5 pnt.; 2 Kruitmolen 103; 3 Pampa Services 85,5; 4 Meijer Int. 71,5; 5 De Spotnlks 68; 6 Bas Hordijk 63,5; 7 't Koper Galjoen 45,5: 8 Zeeuws Parkethuis 45. Woensdagavond: Menshair Shop Flying Pins 2,5-5; Haarstudio Roland- Golden Arrow 4-4,5; De Meulenaers 't Finse Winkeltje 3,5-3,5; Reformhuis Mast - Dumping Jack 2,5-6; stand: 1 Golden Arrow 114 pnt.; 2 Mens Hari- shop 80; 3 Haarstudio Roland 74,5; 4 't Finse Winkeltje 71,5; 5 Reformhuis Mast 70; 6 De Meulenaers 60,5; 7 Flying Pins 53; 8 Dumping Jack 38 Uit is in. Voor dineren naar: Wij bieden u aan: van vrijdag tot vrijdag een menu om te trakteren: Vissoep kabeljauw Picasso Garni Sorbet Voor zakenlunches zeer geschikt. 'zbióteï i ZOUTELANDE T«l 01186-1210-1415 jP T Weekendmenu j 18, 19 en 20 X februari 1983 'i Crab salade toast en boter Heldere groentesoep J tÊ Oestertjes van de varkenshaas in 5 kerriesaus 9 Geb.banaan i Chocolade mouse f met slagroom 35700 p.p. 5c ADVERTEREN DOET VERKOPEN Haal vóór 1 maart het nieuwe plaatje bij de Rabobank. Want hoe je ook rijdt, automaat of versnelling, daar kan je voor een lage prijs terecht. Voor een W.A.-verzekering, inclusief alle kosten betaal je: Automaat 93,51 Versnelling 108,04 Een echte meeneem- prijs dus. Voor al uw verzekeringen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 6