Schrijvers wil zich tegen Spanje extra breed maken KEUZE VOOR STERKE DOEL VERMEULE OP NK CROSS: IN ELK GEVAL VOOR VONCK EINDIGEN Einde van problemen in KNWU district Zeeland in zicht SPAANS ELFTAL KAMPT NOG MET BLESSURES PZC/sport Tafeltennissers Arnemuiden ten onder tegen SAR Jong Oranje Kinderen dood bij autorally Zeeuwse veldloopkampioen kampt met onzekerheden Hoop op plaats in ploeg voor Landencross Van de Korput denkt aan Ajax 198 DlNSDAG 15 FEBRUARI 1983 13 SEVILLA - De wat droeve blik in zijn ogen verdwijnt als bij toverslag zodra zijn leeftijd (36) en postuur ter sprake komen. Vanuit de voor hem karakteristieke houding, sterk voorover leunend, deellebogen op de knieën en een filtersigaret losjes tussen de vingers, veert Piet Schrijvers plots kaarsrecht overeind. „Ach, wat zegt nou leeftijd", klinkt het aanvankelijk wat korzelig. „Het gaat er toch om dat er een keeper staat in wie een verdediging vertrouwen heeft omdat-ie aardig de kallen kan tegenhouden. Daarop wil ik ook beoordeeld worden en nergens anders op. Voor mij telt ook maar een ding: de nul houden. Of dat nu tegen Abcoude is of woensdagavond tegen die Spanjaarden". Sinds zijn entree in het, betaalde voel. jbalbijna twintig jaar geleden heeft Piet Schrijvers zo ongeveer alles meege maakt waarvan hij ooit als voetballer iroomde Maar desondanks is hij nog altijd mateloos ambitieus en eerzuch tg. Sinds zijn debuut in december 1971 •sen de Schotten stond hij 39 keer on jer de lat bij Oranje, nam hij 45 keer fjaats op de reservebank en maakte hij treeWK's en EK's mee. Maar hoe gril tg zijn interland-carrière ook verliep, boeveel keepers hij in de loop der jaren tok overleefde, zijn doel blijkt niette minde eerste te zijn. Zowel bij Ajax als het Nederlands efltal. In de zomer van 1980 door Jan Zwart kruis afgeschreven voor Oranje en door Kees Rijvers teruggehaald naar Zeist, Üiftzijn streven erop gericht de eerse raol te spelen „Ik voel me bij Oranje ook geenzins de derde keeper, want dan mu ik er allang mee gestopt zijn. Ik heb orbest begrip voor als Rijvers straks bij niendschappel ij ke interlands j ongeren satervaring wil laten opdoen, maar als ikvoor Oranje word uitgenodigd, wil ik ook een eerlijke kans. Ik wil iedereen helpen, maar ik wil wel op het hoogste niveau spelen Dat is m'n instelling, an deren moeten dat maar accepteren". Minst gepasseerd Keeperskwaliteiten kunnen hem. de even imposant ogende als weinig fraai gestroomlijnde doelman van Ajax ook onmogelijk worden ontzegd. Nog bijna wekelijks loopt Schrijvers zich op de vaderlandse voetbalvelden te bewij zen, zoals het evenmin op toeval berust dat hij samen met zijn leeftijdgenoten Pim Doesburg en Eddy Treytel dit sei zoen tot de minst gepasseerde doelver- dedigers in de eredivisie behoort. Het mag dan waar zijn, dat het lot van een keeper voor een niet gering deel wordt bepaald door de verdediging die voor hem staat, routine en ervaring zijn niet uit te wissen factoren. Talentvolle jongeren als Edward Met god, Theo Snelders en Jan-Willem van Ede hebben dat nog niet. „Logisch toch", zegt Schrijvers. „Nu valt het ook niet zo op dat zulke keepers tien fouten maken en negentig goede dingen doen, omdat ze nog niet in de top zitten. Maar zodra alle ogen op kwatta zijn gericht, moeten die jongeren hun reputatie gaan waarmaken en bevestigen En dat gaat altijd gepaard met terugval Kijk maar naar Snelders bij FC Twente. Het is daarom ook heel logisch dat Van Ger- ven nu in het doel staat. Aanvallers kii- ken tegen hem op om zijn ervaring en zijn leeftijd". In de situatie-Schrijvers komen daar bovendien nog eens een flink aantal ki lo's bij. dat de tegenstander al bij voor baat ontzag inboezemt In de goal is hij iemand die je ook met gauw over het hoofd ziet, zoals heel wat aanvallers in middels aan den lijve hebben ervaren „Maar nooit heb ik misbruik gemaakt van mijn kilo's. Want het domste watje kunt doen is je misdragen, zoals die kee per van Barcelona deed in Birmingham tegen Astin Villa. De ploeg raakt van slag en de toeschouwers op drift Zeker hier in Spanje Ik zal daarom ook mor genavond kalm blijven" [MIDDELBURG - Ondanks het feit dat Arnemuiden sinds kort de trotse bezit- Itrisvan een eigen accommodatie, zijn te resultaten in dc pas gestarte voor- jiarscompetitie tafeltennis in de le klas van de Zeeuwse afdeling, nog üeeds negatief. Dat werd al niet beter teen het oppermachtige, ongeslagen SAR het bezoek aan Arnemuiden afge lopen week afrondde met een duidelij- leO-10 zege. Eens te meer bleek dat de Zeeuws-Vlamingen snel zullen door stromen naar de landelijke competitie. Arnemuiden bleef met nul winstpunten op de meest kwetsbare plaats al in St, Aloysius nog binnen bereik gebleven wantde Graawenaren beleefden weinig plezier aan de uitwedstrijd tegen St, - Laurens 1 dat zich met 9-1 in des mid denmoot nestelde. MZ 4 bevestigde de opéén na sterkste le klas-formatie te sjndoorin eigen huis Zand 3 met 10-0 ai ledrogen Het in de tweede klas leiden de Zand 4 werd in eigen huis verrast en eerste verliespunt doordat Goese Polder 1 vooral met El Khatabi érgsterk voor de dag kwam MZ 7 kwam daardoor mede langszij omdat Deijkers cs.in Oostburgers met 3-7 de volle buit Meegnsten Met een teleurstellende Ed de Poorter moest MZ 5 tegen Arnemui den 2 genoegen nemen met een gelijk spel In 2 B is Goes 1 alleen los. omdat roncurrenl MZ 6 zich bij Big Smash 1 M16-4 liet kloppen tetwijl de Goesena ren zelf via 7-3 afrekenden met Wester- ncht 1 Kapelle 1 verraste MZ 8 in eigen huis met 4-6 vooral dankzij een ongesla gen Marco Dijkdrent. Bij de 3e klas-de butanten doet, zoals verwacht Yerseke het erg goed en het gaat in 3 D alleen aan kop omdat Westerzicht 2 zich door sh 2 zag verslagen. In 3 A en B voeren de Zeeuws-Vlaamse teams de boventoon terwijl in 3 C de strijd volko- aen open is. De landelijke spelende 'earns hadden een vrij weekend Sevilla. Spanje: Doelman Piel Schrijvers <r) en Hugo Hovenkamp tijdens een ontspannen spelletje 'tikkertje' in het stadion Ramon Sanchez Pizjuan. waar de Nederlandse selectie vanavond trainde voor het belangrijke treffen woensdag avond met Spanje SEVILLA - In tegenstelling tot het Nederlands elftal zijn de Spanjaarden daags voor de EK-kwalificatiewedstrijd in Sevilla nog niet allemaal blessurevrij. Na dat de Spaanse bondscoach Munoz dit weekeinde al Sevilla-speler Jiminez Fran cisco (beenblessure) moest vervangen door Real Madrid-middenvelder Gallego, ondervindt ook Rafael Gordillo van het plaatselijke Betis Sevilla, de club waar voor ooit de mee naar Spanje gereisde Gcrrie Muhren - in gezelschap van zijn DS-trainer Dorjee - speelde, hinder van een rugblessure. Maandag was het nog altijd niet zeker of Gordillo inderdaad van de partij kan zijn tegen het Oranje team. Zorgen heeft Munoz ook omtrent de licht geblesseerde Manuel Sarabia van Atleti- co Madrid, die door de Spaanse bondscoach bij de selectie was gehaald omdat hü niet kon beschikken over de geblesseerde Santillana. Bovendien kampt Sarabia met een lichte vormcrisis. Het moet dan ook niet uitgesloten worden geacht dat Spanje alsnog zijn „derde" centrumspits. Hipolito Rincon Povedanol - kortweg Rincon genoemd - van Betis Sevilla zal moeten inzetten Dat wil echter niet zeggen dal Schrij vers zijn forse aantal kilo's niet in de strijd zal werpen. Dat gewicht is zo langzamerhand zijn handelsmerk ge worden. ook huiten de eigen lands grenzen. „Ik hou van keepers met een fors postuur", zegt Schrijvers. „Het maakt indruk en dwingt respect af. Angst? Nee. dat zul je mij niet horen zeggen. Respect, dat is hel juiste woord. Op mij zullen ze niet zo gauw blind doorlopen dan op een schriel ventje. Voor mij telt ook alleen dat ik die bal wil hebben. Ik denk nooit na wat er kan gebeuren. Want zodra dat het geval is stop is er subiet mee". Het komt Schrijvers ook allerminst on gelegen dat Oranje morgenavond de opdracht mee zal krijgen om zo ver mo gelijk van het eigen doel te spelen Want. zo heeft Spaans voetbalkenner Leo Beenhakker er Rijvers nog eens ten overvloede op gewezenhet is vooral be langrijk de Spanjaarden buiten het strafschopgebied te houden. Want daar zijn ze het gevaarlijkst,. „En de Spanjaarden", zo weet ook Schrijvers inmiddels, „zijn nog altijd meesters in het versieren van een straf schop Zeker met, zo'n Italiaanse scheidsrechter zul je voortdurend op je hoede moeten zijn De ploeg zal daarom minimaal dertig meter van de goal moe ten blijven Want als je op zo'n afstand een keer aan de noodrem moet trekken, is dat niet zo'n ramp Met, zo'n speelwij ze voel ik mij ook het prettigst, want dan blijft het allemaal wat overzichte lijk en heb ik wat meer ruimte en zeker heid. Het sluit bovendien aardig aan bij de speelwijze van Ajax, waar ik in feite meer als tweede libero dan als keeper speel". UTRECHT - Bondscoach Rob Baan stelt woensdag vier Utrechters op in het Nederlands elftal voor spelers on der 21 jaar in het duel tegen Jong Span je voor het Europees kampioenschap. Het zijn Van Ede, Verrips, Kruys en Wouters. Het is een opstelling met een commerciële achtergrond geworden. De wedstrijd wordt immers in het nieu we Galgenwaardstadion te Utrecht ge speeld De opstelling van Jong Oranje: doelVan Ede FC Utrecht), achter Van Aerle (PSV), Ronald Koeman (FC Gro ningen). Verrips (FC Utrecht) en Maes- sen (Fortuna S). midden. Rijkaard (Ajax), Wouters (FC Utrecht,), Kruys (FC Utrecht) en Erwin Koeman (FC Groningen), voor: van Basten (Ajax) en Kieft, (Ajax). Baan achtte de kans klein dat het hard bevroren en deels door een dun sneeuw- laagje bedekte veld van FC Utrecht door de Franse ex-topscheidsrechter Wurtz wordt afgekeurd. De Nederland se wisselspelers zijn doel. Storm (Ex celsior) en de veldspelers Roord (FC Twente), Blind (Sparta), Hoekstra (Feyenoord) en Been (Feyenoord). JAKARTA - Op Sumatra in Indonesië zijn zeven kinderen tijdens een auto rally waaraan ook zoon Sigit van pre sident Suharto meedeed om het leven gekomen. Het ongeluk, waarbij nog vier kinderen ernstig gewond werden, had drie weken geleden plaats maar is tot zondag door de Indonesische auto- mohielbond verzwegen. Naar de plaatselijke politie in Gunung Madi in de provincie Midden-Lampong meedeelde bleven bij het ongeluk op 28 januari bestuurders en bijrijders onge deerd. SEVILLA - Wanneer morgenavond in bet Sanchez Pizjuan-stadion van Se villa de EK-kwalificaticwcdstrijd Spanje tegen Nederland afgewerkt raoel worden, is het weer onmisken baar in het voordeel van Oranje. Al da- tenlang hangt er een grauwe regen sluier boven Andalusic. waarbij de temperatuur overdag slechts tot een Paar graden boven het vriespunt op- lwpt. Sevilla werd indertijd aangewo- fnalsplaats van handeling, omdat de temperatuur - zo'n 15 graden - er nor maal in deze tijd van het jaar redelijk aangenaam is om te vertoeven, althans volgens Nederlandse begrippen dan. loor de Andalusiërs, die afgelopen zo- jjer tijdens het WK nog zo'n 10 graden bilte trotseerden om de Brazilianen aan het werk te zien, betekenen de 3 tot Jjraden boven nul een regelrechte Si berische winter. De Spanjaarden zien daarin opnieuw een duidelijk hevoor- tediling van Oranje, dat eerder al eni- ?t irritatie opwekte omdat de KNVB bet voor elkaar kreeg dc uitwedstrijd tegen Malta vlak over dc Nederlandse frons in Aken te laten spelen, Daar komt dan ook nog eens bij dat, Kees Rijvers de Spanjaarden geen en- 'e' aanknopingspunt wil geven voor *at betreft, zijn uiteindelijke formatie, ffle woensdagavond in iiet veld zal ttaan. Hoewel de bondscoach, die taaaitdagochtend vlak voor het vertrek "aar Spanje op Schiphol liet weten zo- »fl Valke als GuIIit in een „reserveposi- tté mep naar Sevilla te nemen, inder daad 7,jjn opstelling pas op het aller laatste moment bekend zal maken, is het echter ook weer niet zo heel erg moeilijk een elftal te formeren dat meer dan waarschijnlijk het karwei tegen de Spanjaarden zal moeten klaren „Mis schien kom ik toch nog wel meteen ver-' rassing" benadrukte Kees Rijvers evenwel de door hem met opzet gewilde geheimzinnigdoenerij rond Oranje Fout Kees Rijvers heeft duidelijk het con cept voor ogen, waarmee hij in novem ber 1981 in Parijs ten koste van de Fransen dc WK-eindronde wilde berei ken. Net als nu was het ook toen de bedoeling dat het Nederlands elftal vanuit een fors versterkt middenveld de Fransen ver van het eigen doel weg zou houden. „De fout die wij toen ge maakt hebben, mag nu niet meer voor komen", aldus Rijvers, die nu nog al tijd stelt dat Nederland die wedstrijd toen heeft verloren omdat iedereen te ver teruggetrokken speelde. Daarmee werd het risico verhoogd. „En dat was absoluut met de bedoe- Trainer Rijvers met Johnny Metgod op Schiphol vanmorgen. ling", herinnert Rijvers zich nog duide lijk. „Wanneer er geen specifieke spit sen voorhanden zijn, zoals nu in Neder land het geval is, moetje de offensieve dreiging vanuit de tweede lijn laten ko men. Hetgeen impliceert dat het mid denveld daaraan aangepast zal moeten worden Laat ik het daarom zo stellen de uiteindelijke formatie waarmee ik straks wil gaan spelen zal dichter bij de 1-8-1 dan bij het 4-4-2-systeem liggen" Afgezien nog van het gegoochel met de getalsverhoudingen is Rijvers van één ding wel degelijk goed doordrongen. Nederland zal zich in zijn totaliteit zo offensief mogelijk moeten presenteren wil men de Spanjaarden uit het 16 me- tergebied kunnen weren Want anders vallen de zaken waarschijnlijk niet meer onder controle te houden. Techni sche vaardigheid immers kan de Span jaarden nog altiid.niet worden ontzegd. „En om die Spanjaarden ver van het doel te houden zal keihard gewerkt moeten worden", realiseert de Oranje- coach zich aar. de vooravond van het cruciale EK-treffen „En dat werken zal collectief moeten gebeuren. Aan spe lers die zich verstoppen heb ik een gru welijke hekel. Wanneer er in een elftal twee of drie mensen het laten afweten, ben je in feite op voorhand al geklopt". De vermoedelijke opstelling van het Nederlands elftal luidt derhalve Piet Schrijver - Bennie Wijnstekers. Ruud Krol. Ronald Spelbos en Hugo Hoven- kamp iof Peter Boevei - Michel van de Korput. Dick Schoenaker. Johnny Met god en Peter Boeve iof Hugo Hoven- kampt - Rene van de Gijp en Kees van Kooten. John Vermeuleledereen mag me voorbijlopen, behalve Piet Vonck. VLISSINGEN - Twee weken voordat in Eibergcn de nationale titelstrijd veldlopen wordt gehouden staat voor John Vermeule één ding als een paal boven water: hij moet en zal in die Gelderse plaats voor Piet Vonck eindi gen. „Iedereen mag me daar voorbijlopen, behalve Piet", betoogt de 21- jarigc Middelburger, die zaterdag tijdens de Galgecross opnieuw Zeeuws kampioen veldlopen werd. De instelling van Vermeule is wel te verklaren. Hij is de kroonprins van het veldlopen in Zeeland en dc Nederlandse kam pioenschappen vormen de mooiste gelegenheid om Vonck naar de kroon te steken. Maar er is nog een andere reden waarom Vermeule extra gemoti veerd is voor die strijd in Eibergen. Vorig jaar, in het Drentse Norg, vocht de Dynamo-atleet op het kampioen schap zichtbaar tegen zichzelf en worstelde hy zich naar een voor zijn doen teleurstellende veertiende plaats. Over de oorzaak tast hij nog altijd in het duister, want zowel voor als na die titelstrijd demonstreerde hij een grootse vorm. „Het is dus dui delijk dat ik revanche wil nemen voor vorig jaar", zegt hij. Inmiddels heeft hij, samen met zijn trainster Tnjnie Smeenge, een paar dingen op een rijtje gezet. Maar veel concreets leverde dat niet op. Alleen de constatering dat het lopen van na tionale kampioenschappen kenne lijk met zijn favoriete bezigheid is. Niet alleen in de cross, maar ook op de baan kwam hij op de Nederlandse niet uit de verf. „Op het moment dat hij goed moet presteren heeft hij een inzinking. Of beter gezegd... loopt hij onder zijn nörmale niveau", luidt de conclusie van Tnjnie Smeenge „Maar wat de oorzaak is.. Ik kan niet m hem kijken, maar het beste zou zijn dat hij naar zo'n wedstrijd toegaatzonder te weten dat het een kampioenschap is Alleen is dat na tuurlijk geen haalbare kaart" Nervositeit Ook Vermeule heeft er geen flauwe, notie van hoe het komt dat hij in de belangrijkste wedstrijden van het seizoen telkens beneden zijn kunnen blijft. „Ik hou het maar op nervosi teit. want de week er voor en er na loop ik de sterren van de hemel". In elk geval is het niet zo dat hij geïm poneerd raakt door zijn tegenstan ders. Op heel wat sterk bezette wed strijden, zoals hij voorbeeld de ffa- randcloop of de Duindigtcross, komt hij namelijk wel goed uit de voeten. Niet alleen de oorzaak van de kwaal is onbekend, een geschikt medicijn heeft het Dynamo-duo al evenmin voor handen. Ontgroeien is volgens Trynie Smeenge de mogelijkheid om er vanaf te komen. „Als je ouder bent relativeer je de dingen toch wat meer. Je gaat er wat afstandelijker tegen over staan. Het is trouwens op zich helemaal niet erg dat hij het kam pioenschap als een druk beschouwt en onder spanning moet presteren. Als ie beter wordt en in de toekomst grotere wedstrijden gaat lopen, moet hij dat ook kunnen Hy leert er dus best wel iets van" zegt de trainster Toch beseft ze wel dat die wurgende spanning de wens van Vermeule op een hoge prestatie op het nationaal kampioenschap in de weg staat. Daarom heeft ze besloten hem dit jaar te vergezellen naar Eibergen Om een zo ontspannen mogelijke sfeer te creëren. „Misschien gaat hij anders van start, wanneer hij relaxed heeft kunnen inlopen. Ik heb dit, jaar voor de Warandeloop gemerkt dat dat voor hem belangrijk is", weet ze Hersens En voorts is het natuurlijk een rust gevend idee dat er een deskundige begeleiding is, die tijdens de wed strijd nog aanwijzingen kan geven. „Bij het Nederlands kampioenschap is het belangrijk dat je je hersens er goe.d hij houdt", stelt John Vermen- Ie. „Als ze snel starten ben je name lijk wel verplicht om mee te gaan, maar op een bepaald moment moet je toch beslissen of je in een hoog tempo bij die groten blijft lopen, of dat je het wat langzamer gaat doen". Beslissingen die, zo heeft hij in het verleden ervaren, van groot belang kunnen zijn. In Norg probeerde hij zich wat te lang bij de grootheden van de atletiek te handhaven, waar door hij op een bepaald moment een geweldige terugslag kreeg. Toen werd hij slechts veertiende, maar dit jaar wil hij hoe dan ook bij de eerste tien eindigen. Dat namelijk levert hem bijna zeker een plaats op in de ploeg voor het wereldkampioen schap, de Landencross, dat in maart in Engeland wordt gehouden „Het zit er wel in dat ik rond de acht ste plaats moet kunnen uitkomen", denkt hij hardop. Zyn belangrijkste belagers kent hij zonder uitzonde ring Tonnie Dirks. Geert Visser, Ar mando Houtveen en Piet Vonck. In het gunstigste geval, verwacht hij. moet er zelfs een klassering als vijfde in zitten. Op een medaille rekent hij in elk geval niet. „Misschien over een jaarofdrie. Ik moet nog een stuk ster ker worden. Ik ben nog jong. Plet Vonck was 26, 28 jaar toen hy zijn beste prestaties leverde". Geen verschil Trainster Trijnie Smeenge vindt lo pen op een bepaalde plaats eigenlijk helemaal niet belangrijk. „Ik snap wel dat hij dat leuk vindt, maar het kan mij niet eens zoveel schelen op welke plaats hij eindigt. Als ie maar goed loopt. Zijn normale niveau haalt. In dat geval maakt een tiende of vijftiende plaats voor mij geen verschil. De klassering hangt name lijk sterk af van de deelname. Er zijn marathonlopers, die op een cross goed uit de voeten kunnen. Als die plotseling komen, kun je wel eens een ander beeld van de wedstrijd krijgen. Daarom wil ik daar van te voren geen enkel punt van maken. Als hij ook op het Nederlands kam pioenschap maar de constante lijn kan voortzetten, dan ben ik al dik tevreden", besluit ze. VLISSINGEN - Het einde, van de pro blemen binnen het district Zeeland van de KNWU (Wielrcn Unie) is in zicht. De twee strijdende-partijen, de Zeeuwse Ren- en Tourclub Theo Mid delkamp en de nieuwe vereniging Zee land. hebben beide een acte van com promis getekend. Zc gaan er daardoor mee akkoord dat de zaak binnen KNWU-verband wordt opgelost. Een commissie van beroep bekijkt nu on der meer de zaken die bij de burger rechter waren gekomen. De twee clubs hebben zich bij voorbaat neergelegd bij de uitspraak van die commissie. SEVILLA - Michel van de Korput. die na dit seizoen hij Torino moet vertrek ken, houdt serieus rekening met een voortzetting van zijn loophaan bij Ajax, „Ik heb nog geen gesprek met Ajax gehad, maar ik heb wel begrepen dat er voor mij belangstelling is. liet is. dacht ik. niet onwaarschijnlijk dal ik het volgend seizoen niet meer als 'huitenlander' in het Nederlandse elf tal zal staan" Uit zyn Italiaanse ervaring noemde Van de Korput Paolo Bergamo de flui tist van woensdagavond in Sevilla, een goede scheidsrechter „Ten opzichte van het Nederlands elftal heeft hij dat ook op Wembley bewezen, vorig jaar bij Engeland-Nederland" Ruud Krol. tweede Nederlandse-Ita liaan, deelt de mening van Van de Kor put .Bergamo is een goeie" Een paar weken geleden hebben wij hem nog in de Italiaanse competitie gehad Ik wist toen niet dat hij mij ook bij Spanje-Ne derland zou fluiten, anders had ik na afloop zonder twijfel tegen hem gezegd; „Tot in Sevilla". Het betekent in elk geval dat Middel kamp woensdagmorgen niet naar de ar- rodissementsrechter moet. Daar zou den twee zaken dienen van Ko van Klooster en de familie De Ridder tegen het royement van hun kinderen als lid van Middelkamp Over de vraag of dat al dan niet terecht is geweest zal de commissie van beroep zich nu buigen. Omdat de twee clbbs zich schriftelijk bereid hebben verklaard mee te werken aan de procedure, zoals die werd voor gesteld op de laatste districtsvergade ring kan er op korte termijn een nieuwe bijeenkomst, van het district worden uitgeschreven „De zaak is nu in rusti ger vaarwater", zei mr P.P.M Dinge- nouts, vice-voorzitter van de Unie, „en we hebben het district toegezegd dat we op dat moment pas stappen verder zouden gaan werken. Op korte termijn zal er een uitnodiging met agenda wor den gepubliceerd en zullen er kandida ten worden opgeroepen voor een meuw districtsbestuur".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 13