Verkuyl Quakkelaarstraat als eerste op lijst van werkgroep Kantonrechter in Middelburg verdiept zich in woonwagenwet TWEEWIELERS VAN STAVEREN College Domburg wil schuurdak restaureren Familie Bothof kreeg sleutel huis nieuw complex Koudekerken t B en w Tholen dringen aan op weg over Oesterdam PART-TIME MEDEWERKER VRIJDAG 4 FEBRUARI 1983 STADSVERNIEUWING IN VLISSINGEN VLISSINGEN - De Verkuyl Quakke laarstraat in Vlissingen. zowel het oostelijk als het westelijk deel, dient de voorrang te krijgen bij de uitvoe ring van woonbuurtverbeteringen in het gebied Scheldestraat en omgeving. Welkomstdienst in Middelburg MIDDELBURG - Ds R. J. Perk uit Se- rooskerke (W) leidt zondag 6 februari in het kerkcentrum De Hoeksteen aan de Roozenburglaan in Middelburg de maandelijkse welkomstdienst. Hij spreekt dan over het thema 'volhou den'. Muzikale medewerking verleent het Middelburgs jongerenkoor onder leiding van mevrouw J. Ovaa. Ook treedt het Welkombo onder leiding van Johan Hogeweg op. De dienst met ge zang begint om kwart voor zeven 's avonds. Dat is de mening van de werkgroep stadsvernieuwing die in overleg met de projectgroep Scheldestraat. winke liersvereniging Scheldestraat, het wijkcomité Scheldebuurt en de ge meente Vlissingen een ontwerp-rcha- bilitaticplan heeft opgesteld. Het plan komt aan de orde tijdens de vergade ring van de gemeentelijke commissie ruimtelijke ordening die dinsdag 8 fe bruari wordt gehouden in hel Vlis- singse stadhuis. De aanvang is 19.30 uur. Het rehabilitatieplan heeft het behoud van het karakter van de wijk als uit gangspunt, Het gebied waar het betrek king op heeft wordt begrensd door het terrein van de KMS, Van Dishoeck- straat, Paul Krugerstraat en Badhuis straat. De Verkuyl Quakkelaarstraat en de omgeving van de Van der Spiegel straat behouden in het plan hun woon functie en deze plaatsen dienen als eer ste in aanmerking te komen voor woon- OP LIJST MONUMENTEN DOMBURG - Als de gemeenteraad van Domburg akkoord gaat, krijgen de ge broeders L. en A. Corré een bijdrage van ruim 6800,- voor de restauratie van het rieten dak op hun landbouw- schuur. De schuur bevindt zich aan de Domburgseweg en staat op de lijst van beschermde monumenten. De totale Twee weken schor-sing voor Colijnsplaatse schipper wegens schuld aanvaring AMSTERDAM - De schipper van het vissersvaartuig 'Orion' KG 15 uit Co- li jnsplaat, de 32-jarige P. J. K-, is door de Raad voor de Scheepvaart de be voegdheid ontnomen om als schipper op een zee vissersvaartuig te varen voor de tijd van twee weken. De Raad achtte hem medeschuldig aan de aan varing op 18 mei van het vorig jaar tussen de KG 15 en de Noorse coaster 'Tinto' (418 brt) tijdens dichte mist op de Noordzee. Tengevolge van de aan varing ging de KG 15 verloren. De ze ven opvarenden konden door het loodsvaartuig *Wega' worden gered. Uit het onderzoek is gebleken dat er tij dens de aanvaring op die dinsdagavond van de achttiende mei op de Noordzee een zeer dichte mist hing, met een zicht van nog geen vijftig meter. Hoewel bei- ide vaartuigen gebruik maakten van .hun radar, kon een aanvaring niet meer 'worden voorkomen. De kapitein van de 'Tinto' verklaarde voor de Raad voor de Scheepvaart, een kleine echo op zijn ra dar te hebben waargenomen, maar die te hebben aangezien voor een boei. La ter is gebleken, dat de KG 15 enige tijd stil heeft gelegen by de boei, waardoor de radarecho's ineengevloeid konden zijn. In zijn uitspraak komt de Raad voor de Scheepvaart tot de conclusie dat voor andere schepen een vissend vaartuig in de mist niet als zodanig herkenbaar is op de radar. Wel is de Raad van oordeel, dat uit het oogpunt van goed zeeman schap tijdens het uitzetten van de net ten een tweede man op de brug aanwe zig dient te zyn om het zorgvuldig ob serveren van de radar te waarborgen. Dit was op de KG 15 niet het geval. Overigens is de Raad tevens van oor dcel, dat er op de 'Tinto' eveneens geen zorgvuldige mistnavigatie is gevoerd, mede doordat het radarbereik op slechts 1,5 mijl was ingesteld. Voorts zou het schip, gezien de drukke vaar route, te hard hebben gevaren. subsidiabele kosten van de restauratie bedragen 17.700,-. Hiervan neemt het rijk (Monumenten zorg) dertig procent voor zijn reke ning, evenals de gemeente. Van de pro vincie komt vijf procent en voor de ei genaars blijft duizend gulden over. Dit voorstel van het Domburgse college van b en w komt aan de orde in de ge meenteraadsvergadering van dinsdag 8 februari, aanvang half acht. De raadsleden zullen zich verder bui gen over de vaststelling van een voorbe- reidingsbesluitin verband met de bouw van een gereformeerde kerk aan de Duinweg in Oostkapelle. Het plan moet worden herzien omdat gs er formeel hun goedkeuring aan hebben onthou den. Dit was een gevolg van het feit dat in de herziene tekeningen de nokhoogte ontbrak. Het kerkbestuur heeft inmiddels een nieuw schetsplan voor het kerkgebouw ingediend, dat volgens b en w groten deels voldoet aan de door het college gestelde uitgangspunten. Ook een bouwvergunning is aangevraagd en doorgestuurd voor advies naar de Cen trale Dienst Gemeentewerken. Wordt een en ander in orde bevonden, dan kan met de officiële procedure volgens de wet op de ruimtelijke ordening worden begonnen. In verband daarmee wordt de raadsleden gevraagd te verklaren dat een herziening van het bestem mingsplan 'Kom Oostkapelle' wordt voorbereid De Domburgse raad bespreekt verder het Programma Specifiek Welzijn 1983 en een wijziging van het Algemeen Ambtenaren Reglement. buurtverbetermg. aldus het plan. De overige straten in het qebied. met uit zondering van de Scheldestraat moe ten volgens het plan eveneens een woonfunctbehouden. De garagebedrij ven in de Glacisstraat en de Clijver- straat. die volgens de werkgroep wor den ervaren als 'hinderlijk', dienen door de gemeente te worden aangekocht, al dus de tekst van het rehabilitatieplan. Bij de herinrichting van de Schelde straat en de Aagje Dekenstraat moet volgens de werkgroep aansluiting wor den gezocht bij de toekomstige bestem ming, 'centrumvoorzieningen'Uitbrei ding van het winkelapparaat voor niet- dagelijkse goederen is m deze straat niet gewenst Schelde centrale Tijdens de commissievergadering komt ook de nota 'Stedebouwkundige randvoorwaarden' voor woningbouw ter plaatse van voormalige Schelde- centrale aan de Aagje Dekenstraat aan de orde. Volgens deze nota kunnen ter plaatse 45,tot 50 huizen worden gerea liseerd in vier bouwlagen met eventu eel een vijfde, terugwijkende, bouw laag. De woningen moeten minimaal drie kamers krijgen, met dien verstan de dat zoveel mogelijk gestreefd moet worden naar de bouw van vierkamer- woningen. „Waar mogelijk zullen voor bejaarden geschikte woningen opge nomen moeten worden", aldus de tekst van de nota. De nota geeft verder een reeks aanbevelingen met betrekking tot het voorkomen van geluidhinder en het aanleggen van minstens vijftien parkeerplaatsen op het terrein van de Schelde. De commissie ruimteiyke ordening be- BIJEENKOMSTEN VAN PROGRESSIEF VLISSINGEN VLISSINGEN - De partij Progressief Vlissingen komt donderdag 10 februa ri bijeen voor een beleidsvergadering in buurthuis Scheldebuurt. Naast de huishoudelijke zaken en de benoeming van een secretaris van de steunfractie staat op de agenda een bespreking van de situatie bij de Koninklijke Maat schappij De Schelde. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Saterdag 12 februari houdt Progressief Vlissingen een bijeenkomst in Het. An ker in Vlissingen. waarvoor men zuster partijen (PSP, PPR, CPN) uitgenodigd beeft, leden van gemeenteraadsfracties en steunfracties af te vaardigen. Doel is, te spreken over de eigen houding bij de collegevorming en een aantal actuele vraagstukken, zoals de financiële ver houdingswet. de tarieven van de PZEM en afname van kernenergie, de Wester- schelde (lozingen, veiligheid en Baal- hoekkanaal). het provinciaal werkgele- genheidsfonds en het vestigingsbeleid van industrieën. De vergadering begint om 9.30 uur, om 11 30 uur is er een kof fiepauze handelt verder een ontwerp-voorstel van b en w over de vijfde planverande ring van het bestemmingsplan Schoon- enburg, ten behoeve van de bouw van een scholencomplex aan de Roerstraat in Oost-Souburg en een voorstel tot vaststelling van de tweede planveran dering van het bestemmingsplan Rit- them. Deze planverandering is noodza kelijk in verband met de noodzaak het schoolgebouw aan de Zuidwaterings- traat in de toekomst te vervangen. Om dat het terrein daarvoor onvoldoende ruimte biedt is een planverandering no dig. Andere redenen zijn de noodzaak van de aanleg van een toegangsweg en het in de toekomst veranderde gebruik vaneen woning op het aangrenzende bedrijfsterrein. Theatergroep in Visserskwartier in Vlissingen VLISSINGEN - In het Youth For Christ (YFC) jongerencentrum het 'Vis serskwartier' in Vlissingen treedt zater dag 5 februari de theatergroep 'Bliko pener' uit Delft op. De theatergroep, die uit vijf leden bestaat, probeert door middel van cabaret hun visie te geven op de wereld waarin wij leven. Het the ma is: 'Is de wereld waarin wij leven een doolhof, of is er een andere weg Het programma begint om 20 00 uur Bedrijfstafeltennis op Walcheren MIDDELBURG - Na de wedstrijden van 26 januari is de stand in de Walcher- se bedrijfstafeltenniscompetitie als volgt: lq klasse: 1 Boogaard 8-16, 2 Spaarbank I 7-12. 3 Amor 8-10, 4 Middelburg 18-9, 5 Maar- tense I 8-7, 6 CBBZ I 8-4. 7 Maartense 2 7-2, 8 Pechiney 8-2 2e klasse: 1 Provincie 8 13. 2 Rodelaja 16-12,3 Sportraad 8-10.4 PZC18-8, 5 Rodelaja 2 7-7, 6 Vlissingen 7-6, 7 Gesch. Wattel 17-6,8 Madi 8-5,9 Stad en Landschap 7-0. 3e klasse: 1 Basco I 8-15, 2 Havenschap 8-14. 3 RSV18-13,4 Middelburg 2 8-8,5 PZC 2 8-4, 6 Spaarbank 2 8-4, 7 Middelburg 4 8-3, 8 Meulenberg 8-3. 4e klasse: 1 Basco 8-14, 2 Ei- genhaard 8-13, 3 Gesch. Wattel 2 8-10. 4 Mep pers 1 8-10, 5 Meppers 2 8-8. 6 RSV 2 7-7. 7 Middelburg 3 8-6, 8 PZC 3 8-2, 9 CBBZ 2 7-0. Lezing over slot Aldegonde in museum Vlissingen VLISSINGEN - De vereniging Vrien den van het Stedelijk Museum Vlissin gen houdt donderdag 17 februari een avond over de geschiedenis en de op graving van het voormalige slot Alde gonde. Dat slot stond vroeger op de plaats waar nu de Vlissingse wijk Wes- terzicht is gelegen. B. Oele, assistent van de provinciaal ar cheoloog, leidt het onderwerp in. De le zing wordt gehouden in het Stedelijk Museum en begint om 20.00 uur. Een breed lachende mevrouw Bothof kijkt toe terwijl haar echtgenoot met enige moeite de voordeur van hun nieuwe woni\^ in Koudékerke opent. Achter de heer Bothof burgemeester Van Maldegem van Westkapelle. jj{ TIEN HUIZEN WONINGSTICHTING WALCHEREN w< M. ze KOUDEKERKE - „De voorwaarden om prettig te wonen zijn aanwezig. De stichting zal haar best doen om de zaak in goede staat te houden. Voor de gezel ligheid moet u zelf zorgen". Met die woorden overhandigde burgemeester H. A. van Maldegem van Westkapelle in zijn hoedanigheid als voorzitter van de Woningstichting Walcheren de sleu tel aan de toekomstige bewoners van Vlissingse politie hield dader reeks inbraken aan VLISSINGEN - De Vlissingse politie heeft dinsdag de 28-jarige L. H. uit Vlis singen aangehouden in verband met een serie inbraken in de gemeente. De man heeft inmiddels bekend. De poli tie maakte dit donderdag pas bekend./l H. heeft bekend inbraken te hebben ge pleegd in een kantoor en een gebouw van de gemeentereiniging aan de Edi- sonweg, in een kantoor aan de Koudc- kerkseweg, de Sint Paulusmavo aan de Adriaen Coortelaan en de visserij- school aan dezelfde straat. Deze inbra ken zijn gepleegd in de nacht van 23 op 24 januari. In de nacht van 29 op 30 januari brak H„ zo bekende hij, in bij een reisbureau aan de Boulevard De Ruyter en bij de zeevaartschool. VERDACHTE EIGEN WOONPLAATS UITKIEZEN ZLM wil speciale boeren-jachtacte BERGEN OP ZOOM - Het hoofd bestuur van de Zuidelijke Land bouw Maatschappij (ZLM) vindt dat er een zogenaamde 'boeren- jachtacte' moet komen. Daarvoor moet dan geen of slechts een licht examen afgelegd worden, waar dan tegenover staat dat aan zo'n speciale jachtacte wel beperkende bepalingen verbonden kunnen worden. Het ZLM-bestuur is van plan voorstellen voor een 'boeren- jachtacte' uit te werken. Zo'n spe ciale behandeling voor de agra riërs is volgens de standsorganisa- tic noodzakelijk, "niet in het minst door de vaker voorkomende wild- schade door uitbreiding van de po pulatie van verschillende vogel soorten, waaronder ganzen"). De 'boerenjachtacte' achten de ZLM-ers mede zinvol, vanwege het terughoudende beleid van het mi nisterie van landbouw ten aanzien van afgifte van speciale jachtver gunningen (artikel 53 van de jacht wet). Een dergelijke schadeiyke wildacte wordt normaal gesproken verleend als er duidelijke wildscha- de is, waarin ook de jachtgerechtig- de niet (voldoende) kan optreden. Het ministerie van landbouw is met het verstrekken van deze ver gunningen niet erg scheutig, zeer tot teleurstelling van de boeren. Naar de mening van het ZLM-be stuur moet ook het beleid met be trekking tot bejagen van verschil lende ganzensoorten herzien wor den, omdat er steeds meer van deze dieren naar zuidwest-Nederland komen. MIDDELBURG - De Middelburgse kantonrechter mr B. Verhoeven gaat zich de komende twee weken verdie pen in de Woonwagenwet. Woensdag moest de 30-jarige J. B„ zonder vaste woonplaats, zich voor de kantonrech ter verantwoorden voor het feit dat hij op 24 augustus 1982 was bekeurd om dat hij met zijn woonwagen had ge staan op de Fort den Haakweg in Vee- re. Hij had de boete niet betaald, om dat hij het niet eens was en is met de beweegredenen om hem te bekeuren. Woensdag legde hij aan de kantonrech ter uit, waarom. B.: „Ik trek nu al zes jaar rond met myn woonwagen, ik heb geen vaste standplaats". Mr Verhoe ven: „Maar dan staat u dus steeds op plaatsen waar het eigenlyk met. mag Komt de politie dan met regelmatig aan de deur?". B ,,Ja, bijna dagelijks Ik weet ook dat het niet mag, maar daar ben ik het niet mee eens". De kantonrcehter. „Maar waarom gaat u dan niet naar een woonwagencen trum?" B „Datishetnoujuist.Jehebt lang met overal woonwagencentra. Ik wil mijn eigen woonplaats uitkiezen en nu wil ik in Veere wonen, dat kan toch. Op het ogenblik sta ik weer op de Fort den Haakweg en eergisteren heb ik we derom een bekeuring gekregen" Officier van justitie mr J. van Marion vond dat B zich maar gewoon aan de regels moet houden. „Doordat u heeft gekozen voor het wonen in een woonwa - gen, heeft u ook de beperkingen te ac cepteren die dat met zich meebrengt. Het bewonen van zo n wagen op een parkeerstrook is nu eenmaal in strijd met de Woonwagenwet". Zijn eis luidde een geldboete van 180,- B. werd bijgestaan door advocaat mr K Flos, die in een halfuur durend pleidooi probeerde uit te leggen dat iemand als B eigenlyk niet aan de regels van de Woonwagenwet kan voldoen en dus al tijd in conflict zal blijven met het justi tiële apparaat. De raadsman ging ver der in op 'De rechten van de mens' en was van mening dat zijn cliënt toch zelf moet kunnen uitmaken waar hij wil wo nen „Dat is de vrijheid die iedere bur ger heelt en die hem in de wet ook wordt gegeven". Kantonrechter mr Verhoeven zei zich eerst te willen verdiepen in de wettelij- Bowling Biggekerke BIGGEKERKE - De bowlingbond Big gekerke speelde wedstrijden voor de competitie. De stand is. 1. De Kaasboer. 2. Total, 3. Smit Kaas, 4. Jum Jums, 5. Team elf, 6. Import, 7 Bas Melse 2, 8. Speedy 80, 9. De Rlkkers, 10. Vrome Geuzen, 11. Starlights, 12. Wijze Kaampjes. 13, De Meideq, 14. Bas Melse 1 ke regelingen, met name wat de woon wagenbewoners betreft. Hij doet over veertien dagen schriftelijk uitspraak De 24-jarige U. B. uit Duitsland moest voorkomen omdat hij op 4 april van het vorig jaar, met zijn kampeerbus had gestaan op het onverharde gedeel te van de zeedijk in Wemeldinge. B. verscheen zelf niet, maar werd verte genwoordigd door zijn raadsman mr J. Werle. Die vertelde dat zijn cliënt de overtuiging had dat hij op bedoeld ge deelte wel mocht parkeren, temeer daar er ook enkele Nederlandse auto's stonden. Mr Werle: „Verder lagen er langs de weg een paar slagbomen maar aan niets was te zien dat die eigenlijk dicht hadden moeten zijn. Later bleek dat ze vernield waren, maar dat kon B. niet weten". De officier van justitie eiste een boete van 45.- De kantonrechter veroor deelde de Duitser tot 25,- Omdat hij buitengaats had gevaren met zijn motorboot zonder dat daar voor door de scheepvaartinspectie een 'Geldig certificaat van deugdelijkheid' was afgegeven, moest de 52-jarige L. van de G uit Drunen woensdag voor de kantonrechter verschijnen. Van de G. was het niet eens met de gang van za ken en zei: „Ik voer om de kop van Wal cheren. met mijn motorboot, die prima in orde was. Ik ben de eigenaar van dat schip en niemand had in juli van het vorig jaar last van mij. Het schip was vrij en onbelast en mijn verzekerings maatschappij vond het prima dat ik er mee ging varen" Officier van justitie mr Van Marion: „Het kan best zijn dat de conditie van uw boot goed was, maar het is nu een maal in strijd met de schepenwet om zonder een dergelijk certificaat te va ren. Het is nodig voor alle schepen, dus ook voor het uwe". Hij eiste een boete van 180,- Van deG.: „Maar als ik nu met een vlot de Noordzee op ga. Dan word ik bege leid door de politie, ik kom met foto en al in de krant, de reddingsploegen staan klaar en niemand houdt mij te gen. Dus ik begrijp eigenlijk niet waar om ik dan met een goede boot niet ge woon een stukje kan varen". Maar ook de kantonrechter was van mening dat Van de G. het certificaat had moeten hebben en hy veroordeelde de man tot een boete van 150,- het pand Keiweg 35 in Koudekerke, de heer en mevrouw G. Bothof. Het nieuwe huis van de familie Bothof was de als laatste opgeleverde woning van een complex van tien woningwet woningen in het bestemmingsplan 'Meulhoëk' in Koudekerke. De tien hui zen, uitgevoerd in twee lagen van elk vijf woningen, zijn gebouwd door de Walcherse Bouw Unie in opdracht van de Woningstichting Walcheren. Omdat de woningstichting actief is in een aan tal Walcherse plattelandsgemeenten waren, behalve burgemeester Van Mal degem en burgemeester S. Francke van Valkenisse ook vertegenwoordigers van de gemeenten Mariekerke en Veere by de sleuteloverhandiging aanwezig. Burgemeester Francke bracht in een Vlissinger wegens meineed veroordeeld tot vier maanden DEN HAAG - Het Haagse gerechtshof heeft donderdag de 34-jarige aannemer G. A. H. K. uit Vlissingen en diens 36- jarige collega W. van den B. uit Roo- zenburg wegens meineed veroordeeld tot respectievelijk vier maanden en één maand gevangenisstraf. In eerste instantie was K. door de Haagse recht bank veroordeeld tot acht maanden en diens collega tot vijftien maanden ge vangenisstraf. In hoger beroep eiste de procureur-generaal bij het Haagse hof tegen ieder van de verdachten vier maanden gevangenisstraf. De procureur-generaal oefende scherpe kritiek uit op het vonnis van de recht bank waarin onder andere stond ver meld dat als gevolg van de meineed het hof 'nota bene' drie verdachten in de oorspronkelijke strafzaak moest vrij spreken. De procureur-generaal con stateerde evenwel dat een meineed hierbij geheel buiten beschouwing bleef, doch dat alleen recht werd ge sproken en wegens gebrek aan bewijs de drie verdachten in de oorspronkelij ke strafzaak werden vrygesproken. De verdachten zouden allen betrokken zijn geweest bij geknoei in aannemers- werken in Zeeland en Zuid-Holland, evenals stratemakerswerk, bekend als de Lemy-affaire. Hierbij werd onder an dere gebruik gemaakt van het koppel- bazensysteem en via belastingontdui king zou de staat voor naar raming 18 miljoen gulden zijn benadeeld. Het hof heeft in de straf tegen Van de in sterke mate rekening gehouden met diens slechte gezondheidstoestand. New Orleans-jazz in Britannia VLISSINGEN - De New Orleans Music Company treedt zaterdag 5 februari op in hotel Britannia aan de Boulevard in Vlissingen. Dit straatorkest uit Breda in te gast van de Jazz Aktiviteiten Stichting Zeeland JASZ), die regelma tig jazzconcerten organiseert. Het op treden begint 's avonds om acht uur. Wl korte toespraak namens de vier Wie meenten de dank over aan de wonliira stichting voor de wijze waarop de stij „I ting zich inzet voor de volkshuisvjdc ting. „Het aantal van 1800 huizen dalldf stichting onder haar beheer heeft) V; misschien niet zo groot als je het verfH; lijkt met wat andere woningbouwwm enigingen hebben, maar het is tochf aantal dat het nodige werk met dl mee brengt Het is een moeiiyke opgaj om beneden de vastgestelde stichtii kosten te blijven, of om in het a meen, gezien de contigentering, huiz) te realiseren", aldus burgemee Francke Nadat de heer Bothof, die enige mop had om de sleutel in het nieuwe slolr- krijgen, de deur van de woning had( k( opend namen de genodigden een kijk n( in de driekamerwoning. Met het t trekken van de nieuwe woning wor: rj een wens van de familie Bothof vt vuld: „Ons oude huis aan de Boo d gaard is veel te groot. We zochten al n lang naar een kleiner huis, maar to met genoeg ruimte om een logé om te brengen". R' THOLEN - De sociaal-economische!-^ sitie van de gemeente Tholen zal merkelijk verbeteren indien de zo la} gj verbeide verbinding met overig Z< land in de vorm van de weg over jj1( Oesterdam op korte termijn kan t. den aangelegd. Dit schrijft Het Th(< se college van burgemeester en v> m| houders in een brief aan het dagclij be bestuur van de provincie Zeeland) g. en w. betuigen in deze brief steun de analyse die de Kamer van Koophl de) en Fabrieken in Midden- en Nooj W£ Zeeland heeft gemaakt over de finl ve cieel-economische belangen vanj^e weg. hQ De Kamer van Koophandel heeft profijt dat het Zeeuwse bedrijfslevenl v een weg over de Oesterdam heeft, bej k"a ferd op 5,5 miljoen gulden per jaar. W de stellige overtuiging van het Thod ÏP college van b. en w. geeft het onderzij b„ van de kamer slechts het minimum? ci de te verwachten voordelen aan. f mers het niet-zakelijk verkeer is buil hp beschouwing gelaten. Daarbij M' dan nog dat volgens b. en w. de dooi) P., kamer geraamde reistijdwinst aan) he bescheiden kant is. De werkelyke tf jn nomische effecten zullen belangnjkt' m. ger liggen, zo schrijven ze aan gedef teerde staten. jL Burgerlijke stand WESTKAPELLE Geboren: Maaike Hengst. ge PZC voor ons Shell servicestation te Vlis singen. Hoofdzakelijk voor uren op zondag, invallen bij ziektes en vakanties, en uren op de feestdagen. Leeftijd onbelangrijk, ook 65-plusser is welkom.' Wie hier iets in ziet mag soil, tussen 17 en 18 uur, niet op zaterdag. M. DE DREU Co. B V. Zusterstraat 34, tel. 01180-12972 Middelburg Centrum Bovaglid DAUWENDAELE KtW RJ U Zaterdag 5 februari zal Mario aan de Zach, Jans- senstraat 32 gratis uw postcode en huisnr. in uw fiets of bromfiets graveren. U kunt dan gelijk kennis nemen van ons assortiment fietsen en onderdelen tegen billijke prijzen. Kwaliteit en service gegarandeerd. Wij wilden u UE-SfNG voorstellen PROBLEEMLOOS Inlichtingen over LEASING van auto's Gildeweg 20. Telefoon 01184-194 20* 4383 NK Vlissingen Oude Rijksweg 60. Telefoon 01182-1443 4339 BD Nieuw- en Sl Joosland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 6