Belangstelling in Goes groot voor gerehabiliteerde huizen Omwonenden klagen over hinder vishandel Tholen 'Herveiling' Panamees schip werd op het laatste moment afgelast (SB DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Stavenisse heeft na jaren van voorbereiding nieuw dorpshuis I WISSEL BEVELENDEN IN SHEER HENDRIKSKINDERENSTRAAT PART TIME VERKOOPSTER RECEPTIONISTE/TELEFONISTE Bótiaecrif f JcOwujct PZC/streek OFFICIËLE OPENING 18 FEBRUARI VRIJDAG 4 FEBRUARI 1983 GOES - De belangstelling voor de gerehabiliteerde woningen in de 's-Heer Hendrikskinderen- straat te Goes is groot. Hoewel nog friaar een van de drie fasen is voltooid, hebben zich nu al voldoende gegadigden aangemeld om alle woningen te kunnen verhuren. Secretaris R. T. Scheepe van de stichting Maatschappelijke Belangen in Goes, de opdrachtgeefster voor de ingrijpende opknapbeurt van de oostelijke wand in de straat, verwacht zelfs dat een bescheiden wachtlijst zal overblijven wanneer alle woningen medio dit jaar zijn toegewezen. De huurders en kandidaat-huurders trekkelijk lage huurprijs niet vreemd krotte huisjes in de eerste fase van het zijn. Die bedraagt gemiddeld 300 gul den per maand. De huur van de kleinste woningen is 250 gulden en van de groot ste 400 gulden. Daarbij moet dan wel worden opgemerkt dat het om vrij klei ne woningen gaat. Verreweg de meeste panden zijn - of worden - in twee of meer eenheden opgesplitst. Zo zijn de zes ver voor de woningen in de 's-Heer Hen- ririkskinderenstraat vormen volgens Scheepe en voorzitter W. F. den Herder een gemêleerd gezelschap. Er zijn nogal wat jongeren onder, maar ook de be langstelling van ouderen is aanzienlijk. Aan het feit dat de woningen zo goed in de markt blijken te liggen, zal de be- Verkrotte woningen in de Goese 's-Heer Hendrikskinderenstraat worden gereha biliteerd. project veranderd in elf wooneenheden. Twee ervan hebben twee slaapkamers, zevèn woningen hebben één slaapka mer en de bewoners van twee eenheden hebben slechts een zit/slaapkamer tot hun beschikking. De eerste elf gerehabiliteerde woningen in de 's-Heer Hendrikskinderenstraat zijn tussen november en januari opgele verd. Aan de negen woningen in de tweede fase wordt momenteel de laat ste hand gelegd. Die tweede fase loopt van de tuin van Huize Den Berg tot de Dijkstraat. De derde fase (van de Dijk- straat tot de zuidelijke kop van de 's- Heer Hendrikskinderenstraat) omvat zeventien woningen. Daar hoort ook de voormalige slagerij op de hoek 's-Heer HendrikskinderenstraaUOssenhoofd- straat bij. Van dit pand worden twee woningen gemaakt. In de door archi tect M. van Doorn gemaakte plannen voor de verbetering van de 's-Heer Hen drikskinderenstraat is ook de sloop op genomen van de voormalige winkel van Janse van Noordwijk. Daarvoor in de plaats moeten drie kleine woningen ko men. Het was de bedoeling dat, de bouw hiervan aan zou sluiten op de rehabili tatiewerkzaamheden. Er is evenwel een planologische procedure voor nodig en die vergt tijd, zodat het nog maar de vraag is of de nieuwbouw aan kan slui ten. Den Herder: „Het zou jammer zijn wanneer dat niet lukt, want dan komen we duurder uit". Het streven is erop ge richt dat de laatste rehabilitatiewonin gen voor de bouwvakvakantie kunnen worden opgeleverd. Tweede project Het opknappen van de oostelijke straatwand in de 's-Heer Hendrikskin derenstraat is het tweede rehabilita tieproject van de stichting Maatschap pelijke Belangen. Eerder zijn in de Sint-Jacobstraat en de P.vntorenstraat enkele tientallen woningen vanuit een verkrotte toestand teruggebracht in bewoonbare staat. Het gaat er de stich ting om dc op te knappen panden zo veel mogelijk in oude luister te herstel len. Zo worden oorspronkelijke pla fonds hersteld, balklagen in het zicht gebracht en ook de afwerking is zoda nig dat de historische sfeer in de wo ningen terug te vinden is. Den Herder is erover tevreden dat de rehabilitatie wat dat aspect betreft behoorlijk uit de verf is gekomen. Nu het project in de 's-Heer Hendriks kinderenstraat zijn voltooiing nadert, wordt het voor de stichting Maatschap pelijke Belangen zo langzamerhand tijd om uit te zien naar een volgende klus. Den Herder: „Op te knappen ge bieden van de grootte als de Sint-Ja- cobstraat en de 's-Heer Hendrikskinde renstraat zijn in de gemeente Goes niet meer voorhanden. We zullen dus te recht komen bij wat kleinere objecten". Er is in de Goese binnenstad weliswaar nog één forse stadsvernieuwingsge bied, begrensd door de Ossenhóofd- straat. Stoofstraat, Nieuwstraat en Beestenmarkt, maar daar is een van de Goese woningcorporaties plannen voor aan het maken. Volgens de voorzitter van de stichting Maatschappelijke Belangen staan in Goes hier en daar nog wel wat panden te verkommeren en die daardoor een storend element in de omgeving vor men. Zo leven bij het bestuur van de stichting vergevorderde plannen om het pand Bierkade 1/la op te knappen en er acht appartementen in te maken. Voor de huur ervan zijn al contacten gelegd: de gedachten gaan uit naai- een voor Goes nieuwe woonvorm onder auspiciën van de stichting Sociale voor zieningen voor gehandicapten. OPNIEUW BESLAG GELEGD OP 'ZOODOHOS' MIDDELBURG - De veiling van het Pa namese vrachtschip 'Zoodohos' (14.267 brt), die donderdagmiddag om twee uur zou beginnen, is op het laatste mo ment afgelast. De bemanning, die het schip tijdens een vorige veiling kreeg toegewezen omdat niemand boven hu n inzet van 750.000 gulden wilde gaan, heeft de 'Zoodohos' inmiddels door verkocht aan een Liberiaanse maat schappij. Een andere gegadigde heeft echter op zijn beurt beslag laten leggen op het schip, omdat men naar eigen zeggen, het vrachtschip al eerder had Samenzang-avond in Colijnsplaat COLIJNSPLAAT- Dinsdag 15 februari geeft de christelijke vereniging Barti- meüs (gevestigd in Zeist) een koor- en samenzang-avond in de Nederlands hervormde kerk te Colijnsplaat, aan vang 20.00 uur. Medewerking wordt ver leend door de christelijk gemengde zangvereniging Harpe Davids uit Co lijnsplaat en het hervormde kerkkoor uit Kortgene. De zang wordt begeleid door A. Ver horst. Een medewerker van Bartimeus zal informatie geven over de activitei ten van de vereniging ten behoeve van blinde en slechtziende kinderen. Voetbalvereniging Wolfaartsdijk houdt een bazaar WOLPHAAHT8DIJK De voetbalver- eniging Wolfaartsdijk houdt vandaag (vrijdag) en zaterdag de jaarlijkse ba zaar in het dorpshuis. De opbrengst van de bazaar is bestemd voor een opknap beurt van de kantine. Er zijn tal van attracties: rad van avontuur, grabbelen (gratis), sjoelen, balgooien en een schiettent. De bazaar is vanaf 19.00 uur geopend. Morgen, zaterdag kan men er vanaf 14.00 en 19.00 uur terecht. Mor genavond zal ook de trekking van de jaarlijkse grote verloting plaatsvinden, Schieting 'S-HEERENHOEK - In 'De Koren beurs" in 's-Heerenhoek hield men een schieting op de liggende wip, Er waren 31 schutters. De uitslag is: eerste hoofdvogel C. Rent mees ter (Willem Teil Ovezande, tweede hoofdvo- gel M. NIJsten (Vrije Schutters) 's-Heeren hoek, eerste zij vogel A v. d. Dries-Geus (Eensgezindheid) 's-Heerenhoek, tweede zij vogel H. Koens, derde zij vogel M. Koens bei den Spes Nostra Ovezancle. vierde zijgel A v. d. Bulck (Eensgezindheid), eerste kal B. de Jonge (Concordia) 's-Heerenhoek, tweede kal J de Baar (Willem Teil), derde kal J v. d. Dries (Eensgezindheid), vierde kal P. Daal- man (A.D.L.M.) Kwadendamme. de vliegende vogelprijs was voor A. v. d. Dries- Geus (Eensgezindheid), meeste kleine vogels L. de Jonge (Concordia) zes stuks. De volgen- de schieting is dinsdag 22 februari. gekocht dan dc Liberiaanse maat schappij. De bemanning van de 'Zoodohos', vijf entwintig man voornamelijk afkomstig uit Pakistan en de Philippijnen, liet eind november van het vorig jaar be slag leggen op het schip, omdat zij nog acht maanden gage tegoed hadden van de eigenaar, Saronic Maritime S. A. uit Panama. In totaal ging het om een be drag van 680.000 gulden. Bij de openbare verkoping in januari wilde echter niemand ingaan op de in zet van 750.000 gulden, het bedrag dat de bemanning had gevorderd. Omdat de bemanning zelf dat bedrag bij de veiling had ingezet kregen zij het schip toegewezen en werden daarmee dus koper. Tot de herveüing, die don derdag gehouden zou worden, hadden zij de tijd om aan de verplichtingen te voldoen. In de loop van donderdagmor gen kwam bij de rechtbank in Middel burg het bericht binnen dat de beman ning de koopsom inmiddels had vol daan. Daarmee kregen zij het schip for meel toegewezen. Het benodigde be drag heeft de bemanning bij elkaar ge- bracht door de 'Zoodohos' onderhands te verkopen aan een volgens de verte genwoordiger van de bemanning mr C. H. Brinkman, Liberiaanse maatschap pij, Nieuw beslag Mr M. L. Huisman legde onmiddellijk na het bekend worden van deze gang van zaken beslag op het vrachtschip namens een partij die zei al eerder een koopovereenkomst met de bemanning te zijn aangegaan. De naam van zijn cliënten wilde de heer Huisman gister avond niet kwijt. Het bod dat zij op de 'Zoodohos' hebben uitgebracht zou volgens mr Huisman 240.000 dollar zijn. Omdat nu weer een beslag op het schip rust, is het niet mogelijk het eigen domsrecht over te schrijven en kan de bemanning de koopovereenkomst niet nakomen, omdat niet geleverd kan wor den. Vandaag, vrijdag, dient voor de rechtbank in Middelburg een kort ge ding, waarvan de geldigheid van de be slaglegging de inzet vormt. Jongerendienst WOLPHAARTSDIJK - Op zondag 6 fe bruari wordt in de Nederlands hervorm de kerk in Wolphaartsdijk een jonge rendienst gehouden. De dienst is voor bereid door een groep jongeren en heeft als thema: 'ik'. Voorganger is drs. Visser uit Schoondijke De dienst begint om 10 00 uur. Jaarvergadering huisvrouwen Goes GOES - De afdeling Goes van de Ne derlandse Vereniging van Huisvrou wen houdt dinsdag in de Oosterkerk de jaarvergadering. Op de agenda staan dc jaarverslagen, alsmede de voorstel len voor de algemene vergadering in Utrecht op 10 mei en benoeming van afgevaardigden. Bovendien zullen de nieuwe bestuursle den worden voorgesteld in verband met het aftreden en niet meer herkiesbaar zijn van de presidente mevrouw G. Fie- deldey-Blokker. de secretaresse me vrouw M. Torbijn-Reynhout en de ex- cursieleidster mevrouw J. Verhaagen- Kolman. Ook zullen twee nieuwe redac tieleden worden benoemd. De rest van de middag zal een feestelijk tintje krij gen verzorgd door de eigen leden. De vergadering begint om 14.00 uur. Schieting KWADENDAMME In 'De Kroon' hield de handboogvereniging 'Victoria' in Kwadendamme een schieting op de liggende wippen Envaren 54 schutters. Uitslag eerste wip: Eerste hoofdvogel: J. v d. Walle (Sint-Andrlesi Wemeldinge; tweede hoofdvogel: P. Lammees (Soranus 2) Heind- kenszand, eerste züvogel: P. Pnatus (Zeelan- dia) Ovezande; tweede zijvogel: C Rente- meester (Willem Teil) Ovezande: derde zijvo gel J v cl Kamp (Doel naar Hoger) Wol phaartsdijk; vierde zij vogel: H van Stee (Dia na) Yerseke; eerste kal; M. Koole (VIOS) 's- Heerenhoek tweede kal: Jos Rentmeester (Willem Telli: derde kal bij "loting: J. Bom (Victoriai. vierde kal bij loting: Jos. Rent- meester (Willem Tell I. De vliegende vogelprii- zen waren voor: Jac. Doene (Victoria) en H. van Stee (Diana). Meeste kleine vogels: W. Boudens (Willem Teil) acht stuks Uitslag tweede wip. De biedehoofdvogels wa ren voor J v,d. Walle (Sint-Andrles); eerste zijvogel' P Traas (Victoria), tweede zijvogel'. M v.cl. Walle (Sint-Andriesl. derde zijvogel: J v.d. Walle (Sint-Andries); vierde zijvogel bij loting. C. Bek (ADLMi Kwadendamme, eer ste kal Harinck (Diana); tweede kal: C de Winter i Soranus) Heinkenszand; derde kal bij loting, mevrouw Kroonen (Victoria); vier de kal bij loting: P. Kroonen (Victoria). Mees te kleine vogels: Jac. Doene (Victoria) zeven stuks. BEZWAREN HINDERWETVERGUNNING THOLEN - Veertien bewoners van de Kruitmolenbuurt in het stadje Tholen hebben bezwaren ingediend tegen de aanvraag om een hinderwetvergun ning bij de gemeente, door de vishan del Schot en zn aan de Eendrachtsweg te Tholen. De bezwaren richten zich vooral tegen lawaai - en stankhinder die het bedrijf volgens de omwonen den veroorzaakt. Daarnaast worden ook parkeerproblemen aangesneden. Hel is nog tot 14 februari mogelijk om bezwaarschriften in te dienen tegen de hinderwetaanvraag van het bedrijf. Daarna stellen burgemeester en wet houders een concept-beschikking op, waarin komt te staan of de bezwaar schriften wel of niet gegrond zijn en of het bedrijf de hinderwetvergunning krijgt. In de bezwaarschriften wordt géageerd tegen het feit dat de bedrijfsactiviteiten al heel vroeg in de morgen beginnen, rond 05.00 uur 's zomers en dat ze tot laat in de avond doorgaan. Dit gaat vol gens de indieners van de bezwaren ge paard met veel geluidsonverlast De werkzaamheden waarvan hinder wordt ondervonden zijn onder meer: het kap pen van ijsblokken, het smijten van plastic bakken, het schuiven van piep schuim dozen, het schoonspuiten van de bedrijfswagens en het over en weer roepen en gillen door het personeel. Volgens de bezwaarschriften gebeurt dit vooral op de openbare weg, die door de vishandel als bedrijfsruimte schijnt te worden gebruikt. Ook de bedrijfwagens zelf zorgen, zo wordt uit de bezwaren duidelijk, voor de nodige overlast Die wordt veroor zaakt door het af en aanrijden van de verschillende wagens, het warm draai en van de motoren en het parkeren van de auto's. Dat parkeren gebeurt, zo staat in de bezwaren, vaak op plaatsen waar dat verboden is of waar hinder ver oorzaakt wordt. Daarnaast wordt stankhinder ondervonden van de moto ren en wel zodanig dat de uitlaatgassen tot in de woningen doordringen. Een andere vorm van stankoverlast wordt ondervonden van de frituurovens, die volgens de bezwaren een onaangename baklucht geven. Eén van de indieners van een bezwaarschrift voegde daar verder aan toe dat ook de onplezierige verhouding met de familie Schot en de werknemers van het bedrijf ten aanzien van de overlastproblematiek en het on der druk zetten van de buurtbewoners als hinderlijk wordt ervaren. Identiek Alle veertien bezwaarschriften zijn identiek, met dien verstande dat steeds iedere indiener van een be zwaarschrift kon aankruisen welke hinder voor hem of haar van toepas sing was. Uit een toelichting van eén van de indieners van dc bezwaar schriften blijkt dat de mensen uit de Kruitmolenbuurt niet veel vertrou wen hebben in een voor hen positieve afloop van de behandeling van de hin derwet-aanvraag. De zegsman vertelde dat naar zijn me ning de hinderwet-aanvraag alleen be trekking heeft op de winkel, terwijl de hinder juist ondervonden wordt van ac tiviteiten om die winkel heen. Een woordvoerder van de gemeente Tholen voegt daar echter aan toe dat de aan vraag gaat om de visverwerking en de visverkoop in het pand Eendrachtsweg 15 In 1958 heeft namelijk ene A. J. Schot een hinderwetvergunning aange vraagd voor het pand Eendrachtsweg 17. Nadat het bedrijf na verloop van tijd naar het daarnaast gelegenpand ver huisde was het niet meer in het bezit van een hinderwetvergunning Toen er klachten over die situatie bij de ge meente binnenkwamen is het bedrijf genoodzaakt een hinderwetvergunning aan te vragen. Al eerder zijn de buurt en de familie Schot met elkaar in de clinch gegaan. Toen betrof het specifiek ver keersproblemen naar aanleiding van het verkeersplan dat: m Tholen inge voerd wordt. Korte Vorsstraat 14 Goes. tel. 01100-1670 STAVENISSE - Het heeft een aantal jaren van voorbereiding gekost maar nu is het dan bijna zover dat het nieu we dorpshuis in Stavenisse geopend kan worden. De ruime voorbereiding had vooral als oorzaak dat het nogal wat moeite gekost heeft om een ge schikte plaats voor het nieuwe dorps huis te vinden. Al in 1976 kwam de be heerscommissie van het oude dorps huis tot de conclusie dat het gebouw dringend aan een opknapbeurt toe was. Het oude dorpshuis was een ge schenk van een Zweeds kerkgenoot schap na de watersnoodramp van 1953. Het was een houten gebouw dat na on geveer dertig jaar allerlei gebreken ging vertonen. Het bestond uit één gro te zaal en een keuken. De eerste gedachte voor een nieuw dorpshuis ging uit naar het voormalige gemeentehuis. Uit een nader onderzoek werd echter duidelijk dat dat gebouw niet groot genoeg zou zijn. Daarnaast had het ook nogal wat zoutschade op gelopen en er was geen parkeerruimte. Een volgende locatie was een terrein aan de Schoolstraat, tegenover de school. Ook het bestuur van de her- Plattelandsvrouwen in Goes bijeen GOES - De afdeling Goes van de Ne derlandse Bond van Plattelandsvrou wen houdt dinsdag 8 februari de jaar vergadering in de Prins van Oranje, aanvang 14.00 uur. Er wordt onder meer gepraat over het volgende ver enigingsjaar. Aan dc wanden van de vergaderzaal zullen overzichten wor den opgehangen, met daarop de ver- sehillei'tde mogelijkheden voor lezin gen, cursussen, excursies en dergelij ke. Uiteraard zijn ook nieuwe ideeën wel kom. Door deze wijze van presentatie hoopt het bestuur het nieuwe program ma zoveel mogelijk af te kunnen stem men op de wensen van de leden. Op de agenda staan verder de jaarverslagen van secretaresse en pennjngmeesteres- se. Na het huishoudelijk deel geeft me vrouw Wiskerke voorlichting over het binden van boeken. vormde kerk kwam daaraan te pas. Dat bestuur- zocht namelijk ook naar een nieuwe ruimte om kerkelijke activitei ten in te houden en er is toen gedacht aan het bouwen van één ruimte met ge meenschappelijk gebruik van keuken en toiletten. Daarbij zou het gebouw dan zo worden geprojecteerd dat die ge meenschappelijke ruimten in het mid den komen en aan weerskanten daar van de ruimten voor respectievelijk de kerk en het dorpshuis. Een ambtelijk woordvoerder van de ge meente Tholen legt desgevraagd uit dat het kerkbestuur na enige oyerwe- gingen toch maar besloot af te zien van het samen met de gemeente bouwen van een ontmoetingsruimte. In 1978 constateerde het gemeentebestuur dat de locatie aan de Schoolstraat proble men zou geven, onder meer in verband met bejaardenwoningen die daar in de buurt liggen. Men vreesde geluidsover last voor de bewoners van die huizen. Daarom werd vervolgens uitgekeken naar het Van der Lek-De Clercq plein, maar het bouwen van een dorpshuis op die plaats zou ook lang duren. Ook is nog gestudeerd op het verplaatsen van het hertenkamp, zodat het dorpshuis op de plaats van het hertenkamp zou komen. Maar dat stuitte weer op moei lijkheden omdat dan het dorpshuis te dicht bij een van de Stavenisser be graafplaatsen zou komen. Gemeentehuis Uiteindelijk is dan toch maar gekozen voor het oude gemeentehuis, maar dan zo dat eigenlijk (nog) geen gebruik van dat gemeentehuis wordt gemaakt. Het dorpshuis wordt gewoon tegen het ge meentehuis aangeplakt en middels een deur zijn de twee gebouwen met elkaar verbonden. Het ligt in de bedoeling om ook het oude gemeentehuis op te knap pen en zo het geheel een wat fraaier aanzien te geven, maar voorlopig ligt het lot van het monumentale ge meentehuis in handen van monumen tenzorg. Het nieuwe dorpshuis zal de naam 'De Stave' krijgen. Het gebouw is momen teel al in gebruik, al moet de officiële opening op vrijdag 18 februari gebeu ren. Dat doet oud-wethouder G. J. Moerland, die als wethouder nauw bij de voorbereidingen voor het dorpshuis betrokken is geweest. Het gebouw® een kleine zaal van 45 vierkante mfl en een grote zaal van 180 vierkante n ter. Verder komen er een foyer, eeijr letgroep en een keuken. Als regelnje ge gebruikers hebben zich al gemelp EHBO en de zangvereniging. I«ci vereniging of club kan in het gebj- terecht. Ook is het gebouw gescL voor bruiloften en partijen. Het h«§ totaal 1.050.000,- gekost! i Ondertussen zit overigens de hen® de kerk nog steeds zonder een ruF voor kerkelijke activiteiten. HetPl meentebestuur heeft laten weten di>.' kerk binnen een half jaar duidP moet kunnen maken dat er behoef aan een ruimte. Zo niet dan wordlp oude dorpshuis afgebroken en kajte hervormde kerk voorlopig wel naai? activiteitengebouwtje fluiten. Het(P- we dorpshuis wordt officieel geojJn om 15.00 uur op vrijdag 18 februaSJ dag daarna is het open huis voor dp volking van Stavenisse. iyi ja; Zangdienst Goes ns GOES - 'Een zaaier ging uit om tep en' is het onderwerp van de zangdp- die zondagmiddag in de hervori Grote Kerk in Goes wordt gehoiA Ds C. van Ooijen gaat voor. Verdeij.l lenen medewerking de cantorij val.ó Hoogte', onder leiding van Iz Rui; en organist K. van Eersel. De dienÜ gint om 17.00 uur. t; Mannenvereniging (J Goes viert jubileum GOES - De gereformeerde manneiL eniging 'Calvijn' in Goes viert dirnjm februari het 60-jarig bestaan. Da|y beurt tijdens een bijeenkomst i|.' Oosterkerk. De rabbijn H. Rodnfa Pareira houdt dan een toespraakfu- de betekenis van Israël als land. vol staat voor de Joodse godsdienst,!^ christelijk gemengd koor 'Hie In% 's-Gravenpolder onder leiding vzffi Brouwer en organiste Paulien Sjct snijder verlenen muzikale med^ king. os De bijeenkomst begint om 19,3 damesmode heeft plaats voor een Met bij voorkeur ervaring in de damescon- fectie verkoop. Een coupeuseopleiding en/of ervaring strekt tot aanbeveling. Werktijden in elk geval op de koopavond en de zaterdag en verder in overleg. Leeftijd 20-40 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met uitvoerige in lichtingen en referenties kunt u richten aan ^ZjtÊmKKB damesmode Klokstraat 9 - 4461 JK Goes Bekendmaking GEMEENTE REIMERSWAAL De burgemeester van de gemeente Reimerswi al maakt bekend, dat voor iedereen ter gemeentese cretarie, afdeling algemene zaken, Oude Plein 1 te Kruiningen, ter inzage ligt het besluit van de ge meenteraad van 25 januari 1983, nummer 4, waar bij wordt verklaard dat; a. een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de bebouwde kom van Bath; b een wijziging van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor een perceel in de Botenwijk te Yerseke ten behoeve van de bouw van een bij zondere basisschool. Het betreffende gebied en het te wijzigen gedeelte staan aangegeven op de bij het besluit behorende tekeningen. Kruiningen. 4 februari 1983. De burgemeester voornoemd. H. Boer SLEUTELS MAKEN klaar terwijl u wach:> FAASE sleutelservice Wij hebben plaats voor een die tevens tot taak zal hebben het jee; verzorgen van de verkoopadministratièf WIJ VRAGEN: - havo-opleiding - typediploma - rijbewijs - leeftijd tot 21 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties a Automobielbedrijf v. Oeveren b.v. Postbus 136 4460 AC Goes i uu jij ÉTS 11 H ...het restaurant waar mu, u echt UIT ben. 1150 Geopend: 1551 di. t/m vr. v.a. 11.00 Za. en zo. v.a. 16.00 's-Maandags |jcj,. gesloten Ii84 be: Beestenmarkt Goes tel.: 01100- 20818 Het nieuwe dorpshuis in Stavenisse is legen het oude gemeentehuis aan gebouwd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24