Bestuur De Betho aarzelend over boerderij gehandicapten Goese sportprijs voor atletiekman G. W. Snel Middenstand moet op nieuwe ontwikkelingen stad inhaken Kantonrechter in Middelburg verdiept zich in woonwagenwet z WISSEL SCHOUWEN EERST ONDUIDELIJKHEDEN WEGNEMEN huis van drukkerij in Zierikzee werd druk bezocht goese burgemeester tot gmcleden: Gemeente Veere boord: 'Dagzeggen ze allemaal'. Hij ei- se arrangementen waarbij ernaar ge- verkoopt oude rondvaartboot verdachte eigen woonplaats uitkiezen Z UI UI X O N CL LI O DONDERDAG 3 FEBRUARI 1983 GOES - Het algemeen bestuur van het produktie-, toeleverings-en hoveniersbedrijf De Betho zal niet zonder meer medewerking verlenen aan het boerderijproject voor geestelijk gehandicapten bij Scherpenisse. Eerst zal een aantal onduidelijkheden opgehelderd moeten worden zoals de financiële consequenties voor De Betho en de gemeenten die in de gemeenschappelijke regeling van dit sociaal werkverband van De Betho verenigd zijn. Vooral van de vertegenwoordigers van de gemeente Goes, W. Sloots, wpes er woensdag tijdens de bestuursvergadering op dat er wat onzekerheden zijn zoals bijvoorbeeld ten aanzien van de exploitatie. Ook de ministerieel vertegenwoordi- nogal wat twijfels over de deelname van project gereed is. Voor het overige had De Betho. Hij vroeg zich af wat de voor delen voor De Betho zijn. Op die laatste vraag antwoordde Betho-voorzitter P Stoter dat het boerderijproject direct te r\nnn Itnio iTrtM maken heeft met de belangen van ge- V/Udl HUIS Vall handicapten onder meer in Tholen en dat daarom ook De Betho bij het pro ject betrokken is. Hij gaf verder toe dat er inderdaad nog veel onduidelijkhe den zijn. Hij voegde eraan toe dat die onduidelijkheden opgelost zouden moeten zijn als het zogenaamde des kundigen-rapport over de exploitatie van het werkgedeelte van hetboerderij- ger. die als adviseur aaDe Betho ver bonden is, C. M. van Voorst Vader, had het algemeen bestuur van De Betho weinig moeite met de te volgen proce- ZIERIKZEE - Drukkerij/uitgeverij/ v.h. Lakeman en Ochtman te Zierikzee heeft woensdagmiddag druk bezocht open huis gehouden ter gelegenheid van het feit dat het bedrijf precies een kwart eeuw was gehuisvest in het ge bouw aan het Jannewekken. De hon derden gasten van heel Schouwen-Dui- veland konden met een drankje en een hapje getuige zijn van een drukkerij in vol bedrijf. Terwijl de belangstellenden op deze 'open dag' alle afdelingen van het mo- Schietvereniging Stavenisse nam afscheid van voorzitter STAVENISSE - Schietvereniging 'Prinses Beatrix' in Stavenisse heeft tij dens de algemene ledenvergadering af scheid genomen van voorzitter B. Smits. Vanaf de oprichting, in 1948, was deze oudgediende op een directe wijze bij de club betrokken. De waardering werd tastbaar gemaakt middels het deme bedrijf doorkruisten werd daar overhandigen van een wandbord met de tekst: '1948-1983 - Prinses Beatrix'. Smits blijft wel clublid. Voorts werd een nieuw bestuurslid gekozen in de per soon van A. Knuist. Verder werden de clubprijzen uitge reikt in de verschillende clubklassen: klasse H/A/B: 100 meter: L. Hage; klas se H/A/B: 12 meter: P. Priem; klasse C D: 100 meter: P. Priem Czn.; klasse C/D: 12 meter: Maddy Knuist; generaal: P. Priem. Plattelandsvrouwen Tholen hielden de j aarvergadering THOLEN - De jaarvergadering van de Bond van Plattelandsvrouwen, afde ling Tholen, werd maandagavond bij gewoond door dertig leden. Zij werden in het jeugdhonk van gemeenschaps centrum Meulvliet welkom geheten door voorzitster I. van Dijk-Dormaar. Als nieuwe bestuursleden werden me vrouw Vos en mevrouw A. Roggeband gekozen. Mevrouw L. Goorden-Hermus dankte de aftredende dames Van Dijk en V.d. Linde voor hun werkzaamheden en liet dat vergezeld gaan van een bloe metje en een geschenkenbon. Na de pauze was er een bingo, met door de leden geschonken prijsjes. De op brengst, groot 100,-, gaat naar de actie 'Tholen voor Polen'. Robert Paul in Meulvliet Tholen THOLEN - De Nederlandse artiest Ro bert Paul treedt donderdag 10 februari op in gemeenschapscentrum 'De Meul vliet' te Tholen. Hij is te zien in een theater-show met zang, dans en sket ches. Paul wordt daarbij bijgestaan door Eileen Vegas. De liedjes worden afgewisseld met de bekende praatjes en imitaties van Robert Paul. Paul begon met het winnen van een ta lentenshow en groeide in de loop der jaren uit via verschillende showpro gramma's en een musical met Sylvia de Leur en Kees Molenberg. Het optreden in 'De Meulvliet' te Tholen begint om 20.15 uur. dure rond het realiseren van het boer derijproject. Dat betekent dat men in principe bereid is. weliswaar afhanke lijk van nadere gegevens, zo bleek woensdag in de vergadering van het al gemeen bestuur, een vorm van samen werking aan te gaan met de stichting die het initiatief genomen heeft tot het opzetten van de woon-werk boerderij bij Scherpenisse. Stoter benadrukte daarbij nog eens dat het gehele project niet mag leiden tot extra kosten voor de in De Betho deelnemende gemeenten. Op een vraag van CNV-vertegenwoor- diger L. Pliernambucq antwoordde Be- tho-directeur P. W. de Bakker dat het boerderijproject waarschijnlijk niet door zal gaan als De Betho besluit geen medewerking te verlenen. onder meer een speciale jubileum-edi tie van de Zierikzeesche Nieuwsbode gedrukt, het nieuwsblad op Schouwen- Duiveland dat inmiddels 139 jaar be staat en van het begin af hier is uitgege ven. Bovendien was er in de hal gele genheid om kennis te maken met de nieuwe chef-redakteur van de Zierik zeesche Nieuwsbode, de uit Winschoten afkomstige Marien Kaat. Hij is per 1 januari jl. de vorig jaar overleden hoofd redacteur M. J. Bij de Vaate opgevolgd. In de voorbije 25 jaar heeft de drukkerij Lakeman en Ochtman op de huidige vestigingsplaats (voorheen was dat de Lange Nobelstraat) al eerder enkele ge daanteverwisselingen ondergaan. Mo menteel staat er opnieuw een uitbrei ding op stapel, ditmaal voor de huisves ting van de redactie van de Zierikzee sche Nieuwsbode. Ds S. Doctorian spreekt in Goes en Terneuzen TERNEUZEN/ GOES - De Libanese predikant Samuel Doctorian brengt het komende weekeinde een bezoek aan Zeeland. De Libanees werkt vrij dagavond mee aan een Heiligingsbij eenkomst van het Leger des Heils in Terneuzen. Deze dienst begint om half acht. Samuel Doctorian is zaterdag avond te horen in het kerkcentrum 'De Hoogte' in Goes. Deze dienst begint om 19.30 uur. Het Zeeuws mannenkoor, di rigent Han Beekman en de brassband van het Leger des Heils-Goes, onder leiding van kapelmeester Dirk Licht, verlenen medewerking aan de dienst. Zondag spreekt ds Doctorian twee maal in het gebouw van het Goese Heilsleger: 's morgens om 10.00 uur en 's middags om 17.00 uur. Dan verlenen ook het muziekkorps en de zangbrigade van het Goese Leger des Heils mede werking. Samuel Doctorian is in vele opzichten een unieke figuur. Hij is Ar meniër en zijn familie heeft veel geleden onder het schrikbewind dat de Turken in de Eerste Wereldoorlog voerden. Op 6-jarige leeftijd verhuisde Doctorian naar Jeruzalem waar hij aanvankelijk werk vond bij een schoenmaker. Op 16- jarige leeftijd wijdde hij zijn leven aan God. Na een theologische opleiding in Schotland keerde hij terug naar het Oosten. In '62 richtte hij de Bijbelland- zending opin Beiroet. Zaalvoetbal Tholen THOLEN - Bij het Thoolse zaalvoetbal stonden zaterdag de Dalem-Boys voor een zware opgave: de Caraco-Boys moesten bestreden worden. De enige tegenstander die tot dusver de Dalem- Boys overwonnen had. In de eerste helft bouwden Caraco-Boys door tussenkomsten bij foutieve passes een voorsprong op. In deze fase waren de Dalem-Boys duidelijk de mindere en mocht de ruststand van 1-3 nog aan de gelukkige kant genoemd worden. Na rust een gewijzigde tactiek, waarbij voor een zogenaamde man tegen man opstelling werd gekozen. Hiermee had den de Smerdiekenaars duidelijk meer moeite, waardoor hun voorsprong lang zaam maar zeker slonk. Toch zag het er naar uit dat de overwinning naar de Smalstad ging. Echter in de laatste drie minuten wisten de Dalem-Boys, Leen Comelisse, Henk Jansen, Rinus Hom mel, Andries Lindenberg, Rainier en Toor Polleman en Renè Stroop een 3-4 achterstand .om te buigen in een 5-4 overwinning. De eerstvolgende keer komen de Da- ANBO Zeeland, sprak daarna over het lem-Boys uit tegen een vermaarde ouderenbeleid. Tot slot werd een film ploeg uit Rotterdam, met enkele gere- over de watersnood vertoond. Deze film nommeerde oud-betaald voetbalspe- werd gemaakt door de heer Comelisse Iers van Feijenoord en Sparta. Dit is op en oud-burgemeester Verburg van Sta- 19 februari om 20.00 uur in Meulvliet in venisse. Tholen. ANBO Tholen hield vergadering THOLEN - Onder voorzitterschap van 'de heer J. Geluk hield de afdeling Tho len van de Algemene Nederlandse bond van Ouderen (ANBO) een vergadering in Meulvliet te Tholen. Mejuffrouw L. Deurloo trad af als bestuurslid en in haar plaats werd mevrouw Boissevain- v. d. Riet gekozen. Penningmeester Kesteloo werd herkozen. De heer G. Verduijn, beleidsmedewerker van de A.J. de Kok, voorzitter van de Goese sportraad (r), overhandigt de Goese sportprijs aan G.W. Snel. HULDIGING SFORTKAMPIOENEN GOES - Aan de Goesenaar G. W. Snel is de sportprijs Goes 1982 toegekend. Hij kreeg de prijs woensdagavond in de sporthal De Bevelanden in Goes uitge reikt, tijdens de jaarlijkse huldiging van sportkampioenen georganiseerd door de Goese Sportraad. Jack van Gelder, bekend van sportprogramma's op de televisie, presenteerde het eve nement. Het in grote getale opgeko men publiek kon tevens genieten van enkele sportdemonstraties: schermen. ritmische gymnastiek en hoogsprin gen. Snel, die nu om gezondheidsredenen niet meer actief is in de sport, kreeg de prijs voor de grote inzet waarmee hij zich gedurende de laatste 15 jaar voor de Goese sportwereld heeft ingezet. Van 1967 tot 1981 was hij onder meer voorzitter van AV'56. In de praktijk be tekende dat ook wat anders dan alleen achter de tafel te zitten; hij heeft oude kranten opgehaald en leden van de ver eniging vervoerd naar onder andel Leiden, Rotterdam en Den Haag. E',_ werkzaamheden kwamen regelmaip voor. Ook was hij een tiental jaren stag ter bij de KNAU (Koninklijke Nedtp( landse Atletiek Unie). Bij de stemmim over het toekennen van de prijs kwaijs hij met algemene stemmen als m naar' uit de bus. Het was de tweede k«d- dat deze prijs werd uitgereikt. n< Extra kerkdienst GOES - De Goese burgemeester mr W. Blanken heeft de middenstanders uit die stad opgeroepen in te spelen op de ontwikkelingen ten aanzien van wo nen, werken en recreëren die momen teel in Goes gaande zijn of komen. SINT-ANNALAND - In de hervormde Blanken stelde woensdagavond tij- kerk in Sint-Annaland wordt dinsdag 8 dens de jaarvergadering van de Goese februari een extra kerkdienst gehou- middenstands Centrale (GMC) vast den. Voorganger is ds M. D. Geuze. De dat er °P het gebied van inspelen op nieuwe ontwikkelingen nog niet zo veel geëxperimenteerd is. Een belang rijke rol bij die ontwikkelingen speelt de gedachte dat de functie van het stadscentrum versterkt wordt, aldus Blanken. Als voorbeeld daarvan noemde hij de woningbouw-activiteiten in het noor den van de stad ter hoogte van de 's- Heer Hendrikskinderenstraat. Een an dere ontwikkeling is volgens de Goese burgemeester het in de toekomst vrij komen van het gebied waar nu het stadskantoor staat. Hij liet weten dat er wel eens plannen hebben bestaan voor aavang van de dienst is 19.30 uur. GERECHTSHOF Zelfde straf in hoger beroep voor mishandeling DEN HAAG - Ook in hoger beroep bij het Haagse gerechtshof kreeg de 23-ja- rige J. A. van A. uit Zierikzee een boete komen van het gebied waar nu het van tweehonderd gulden wegens mis handeling. Bij onenigheid in een café te Zierikzee grootschalige winkelvoorzieningen was het tot een handgemeen gekomen dat gebied, maar die plannen moeten en Van A. moest daarna met de politie nog maar eens bekeken worden, stelde mee. Van A. verklaarde de tweede klap hij. Ook op het gebied van de recreatie te hebben gegeven en 'claimde' dat hij moeten de middenstanders inspelen, juist pogingen had gedaan om te praten opperde hij verder. In dat verband in plaats van te vechten. De procureur- noemde hij onder meer de plannen van generaal had dat verhaal al vaker ge- het stadsbestuur om te komen tot Goe- hoord: 'Dat zeggen ze allemaalHij ei- se arrangementen waarbij ernaar ge ste bevestiging van het vonnis van de streefd wordt een zodanig pakket van politierechter in Middelburg. De ver- attracties te bieden dat toeristen enke oordeling was eensluidend. le dagen in Goes blijven. Onderdelen van zo'n pakket zouden moeten zijn, al dus Blanken, het Hollandse Hoeve ge bied, de stoomtrein Goes-Borsele, het museum en monumentenbezichtiging waaronder het stadhuis, een verstevi ging van de watersportrecreatie en de aanleg van een stadscamping. Ook op het gebied van de horeca kan er nog het een en ander gebeuren. Zo wees Blanken nog eens op een oud plan om aan de verlegnde Deltaweg een motel Agrarische jongeren bijeen in Bruinisse BRUINISSE - De stichting coöperatief contactcentrum West-Nederland houdt dinsdag 22 februari een jonge- renmiddag in Bruinisse. Het onder werp van die dag is 'De afzet van onze tarwè'. Na de opening door D. Dekker wordt een film vertoond, gevolgd door een in leiding van H. C. van der Maas die zijn visie geeft op de betekenis van de tar- weteelt voor de Nederlandse boer. Ver der houdt D. Mooyaart een inleiding over de handel in tarwe in de wereld. De laatste inleiding is van dr. B. Beldrok die praat over de aankoop van tarwe door de verwerkende industrie. Na deze lezingen is er gelegenheid tot discussie, waarvan tot slot een rapportage wordt gemaakt. De agrarische jongerendag wordt gehouden in 'Aquadelta' te Brui nisse en begint om 13.30 uur. neer te zetten waarin ook ruimte zou moeten zijn voor conferenties. Overi gens maakte hij duidelijk dat er naar zijn mening in Goes nog geen sprake is van overbewinkeling, al noemde hij de gang van zaken in het Schuttershofge- bied wel iets wat iedereen diep moet betreuren. In een reactie op de woorden van de Goese burgemeester zegde de GMC-voorzitster R, Spelier een beleids nota van haar organisatie toe, waarin aan die punten aandacht wordt be steed. In haar openingswoord stond de voor zitster ook stil bij de toenemende leeg stand van winkels in het Goese cen trum. Ze gaf de aanwezigen, er was een erg grote belangstelling voor de jaar vergadering, de suggestie mee om iets met de leegkomende winkelpuien te doen. Desgevraagd legde ze uit dat ze daarbij dacht aan het opfleuren van de Filmvertoning in Sint-Maartensdijk over de ramp SINT-MAARTENSDIJK - De activitei tencommissie van bejaardenoord Sint- Maartenshof in Sint-Maartensdijk ver toont vanavond, donderdag, vanaf 19.30 uur een film van 1953. De filmver toning is in de recreatiezaal van het be jaardencentrum. etalages zodat de lege gaten er wat aan trekkelijker uit komen te zien. Dit ge beurt momenteel al op enkele plaatsen in de Lange Vorststraat. Daarnaast riep zij het gemeentebestuur op erg voor zichtig te zijn met nieuwe plannen voor het realiseren van winkels, iets waar voor de GMC - zo stelde ze - al eerder had gewaarschuwd. Ze pleitte verder voor een voorwaarden scheppend be leid van de zijde van de gemeentelijke overheid De vergadering nam voorts afscheid van twee bestuursleden. Het ging om P. Zaal, die een afscheidsgeschenk kreeg van Spelier en om penningmees ter J. C. Schout, die 12 jaar die functie heeft bekleed en daarvoor met de gou den GMC-speld onderscheiden werd. VEERE - De gemeente Veere gaat vrij dag 4 februari de oude rondvaartboot 'Mississippi II' bij opbod verkopen. Het schip, ligt sinds januari 1979 in de gemeentelijke jachthaven Oostwate ring aan de Polredijk. Het is eigenlijk eigendom van H. H. Geurts, maar Vee- re kan de man nergens vinden. Wel is er inmiddels een achterstand aan liggeld ontstaan van bijna vijfduizend gulden. Dat was voor de gemeente aanleiding om beslag te laten leggen op de boot en nu wordt de 'Mississippi II' te koop aan geboden. Chef financiën van de ge meente, de heer L. Jasperse, vertelde dinsdag desgevraagd dat er niet zoveel meer van de boot over is. „Het is een grote bonk roest, er zitten geen stoelen meer in en hij ligt al een beetje onder water". Wanneer de boot is gebouwd kon hij niet vertellen. Wel dat de 'Mississippi n' van 1973 tot 1979 rondvaarttochten heeft verzorgd op het Veerse Meer. Voor die tijd voer de boot op de Blesbosch. Het schip heeft een lengte van achttien meter en lag eerst afgemeerd op het Veerse Meer. Maar in een stormachtige nacht in ja nuari 1979 dreigde de boot tegen een paalhoofd geslingerd te worden en is toen versleept naar de gemeentelijke jachthaven. Mochten er vrijdag geen kopers komen opdagen, de verkoop begint twee uur in de jachthaven, dan zal de boot voorlo pig op zijn huidige plaats blijven liggen De heer Jasperse: „Er zit vervolgens niets anders op dan te wachten tot het schip zinkt. Dan valt de 'Mississippi II' namelijk onder de wrakkenwet en kun nen we een nieuwe procedure starten om het schip op te ruimen". MIDDELBURG - De Middelburgse kantonrechter mr B. Verhoeven gaat zich de komende twee weken verdie pen in de Woonwagenwet. Woensdag moest de 30-jarige J. B., zonder vaste woonplaats, zich voor de kantonrech ter verantwoorden voor het feit dat hij op 24 augustus 1982 was bekeurd om dat hij met zijn woonwagen had ge staan op de Fort den Haakweg in Vee- re. Hij had de boete niet betaald, om dat hij het niet eens was en is met de beweegredenen om hem te bekeuren. Woensdag legde hij aan de kantonrech ter uit, waarom. B.: „Ik trek nu al zes jaar rond met mijn woonwagen, ik heb geen vaste standplaats". Mr Verhoe ven: „Maar dan staat u dus steeds op plaatsen waar het eigenlijk met mag Komt de politie dan niet regelmatig aan de deur?" B „Ja, bijna dagelijks. Ik weet ook dat het niet mag, maar daar ben ik het niet mee eens". De kantonrcehter: „Maar waarom gaat u dan met naar een woonwagencen trum?" B. „Datishetnoujuist.Jehebt lang met overal woonwagencentra. Ik wil mijn eigen woonplaats uitkiezen en nu wil ik in Veere wonen, dat kan toch. Op het ogenblik sta ik weer op de Fort den Haakweg en eergisteren heb ik we derom een bekeuring gekregen". Officier van justitie mr J. van Marion vond dat B. zich maar gewoon aan de regels moet houden. „Doordat u heeft gekozen voor het wonen in een woonwa gen, heeft u ook de beperkingen te ac cepteren die dat met zich meebrengt. Het bewonen van zo'n wagen op een parkeerstrook is nu eenmaal in strijd met de Woonwagenwet". Zijn eis luidde een geldboete van 180,-. B. werd bijgestaan door advocaat mrK. Flos, die in een half uur durend pleidooi probeerde uit te leggen dat iemand als B. eigenlijk niet aan de regels van de Woonwagenwet kan voldoen en dus al tijd inconflict. zal blijven met het justi tiële apparaat. De raadsman ging ver der m op 'De rechten van de mens' en was van mening dat zijn cliënt toch zelf moet kunnen uitmaken waar hij wil wo nen „Dat is de vrijheid die iedere bur ger heeft en die hem in de wet ook wordt gegeven". Kantonrechter mr Verhoeven zei zich eerst te willen verdiepen in de wettelij ke regelingen, met name wat de woon wagenbewoners betreft. Hij doet over veertien dagen schriftelijk uitspraak. Dc 24-jarige U. B. uit Duitsland moest voorkomen omdat hij op 4 april van het vorig jaar, met zijn kampeerbus had gestaan op het onverharde gedeel te van de zeedijk in Wemeldinge. B. verscheen zelf niet, maar werd verte genwoordigd door zijn raadsman mr J. Werle. Die vertelde dat zijn cliënt de overtuiging had dat hij op bedoeld ge deelte wel mocht parkeren, temeer daar er ook enkele Nederlandse auto's stonden. Mr Werle: „Verder lagen er langs de weg een paar slagbomen maar aan niets was te zien dat die eigenlijk dicht hadden moeten zijn. Later bleek dat ze vernield waren, maar dat kon B. niet weten". De officier van justitie eiste een boete van 45,-. De kantonrechter veroor deelde de Duitser tot 25,-. Omdat hij buitengaats had gevaren met zijn motorboot zonder dat daar voor door de scheepvaartinspectie een 'Geldig certificaat van deugdelijkheid' was afgegeven, moest de 52-jarige L. van de G. uit Drunen woensdag voor de kantonrechter verschijnen. Van de G. was het niet eens met de gang van za ken en zei: „Ik voer om de kop van Wal cheren met mijn motorboot, die prima in orde was. Ik ben de eigenaar van dat schip en niemand had in juli van het vorig jaar last van mij. Het schip was vrij en onbelast en mijn verzekerings maatschappij vond het prima datik er mee gmg varen". Officier van justitie nu Marion: „Het kan best zijn dat de conditie van uw boot goed was, maar het is nu een maal in strijd met de schepenwet om zonder een dergelijk certificaat te va ren. Het is nodig voor alle schepen, dus ook voor het uwe". Hij eiste een boete van 180,-. Van de G.: „Maar als ik nu met een vlot de Noordzee op ga. Dan word ik bege leid door de politie, ik kom met foto en al in de krant, de reddingsploegen staan klaar en niemand houdt mij te gen. Dus ik begrijp eigenlijk niet waar om ik dan met een goede boot niet ge woon een stukje kan varen". Maar ook de kantonrechter was van mening dat Van de G. het certificaat had moeten hebben en hij veroordeelde de man tot een boete van 150.- fö X Vrijwilligers L A. J. de Kok, voorzitter van de Goet'm Sportraad, zei in zijn toespraak datfsl; amateursport een enorme centrale vi^! vrijwilligers genoemd kan worden.izc worden door die mensen verschrikt- li jk veel vrije uurtjes in de verenigbar gestoken, en meestal belangeloos „Daardoor kost de amateursport(t vergelijking met andere sectoren v)£, het welzijn de overheid betrekkellj weinig geld", aldus De Kok. u T Tevens vertelde hij dat de Goese Spt» 2( raad er is om de belangen van de Go(jn; sportwereld te behartigen en te verdy digen. Hij vond dat de verenigingen dja goed voor ogen moeten houden. ,,Da»p om wil ik de sectievertegenwoordlgé die we weinig of nooit zien, nu weer etf g oproepen om de sectievergadering^ bij te wonen", betoogde de VoorzittflQ m In totaal ontvingen 225 sporters ejw aandenken voor hun prestaties in )v2( seizoen 1981/1982 of het sportjaar 19tG Hieronder waren leden van voetbjw clubs, tennisverenigingen, turners, ejH motorcrosser, een biljarter, leden vs ui een atletiekvereniging, een zwem-tui poloclub, volleyballers, korfballijh dammers, schutters en enige gehani 11 capte sportmensen. bi De volgende week verschijnt weer de speciale jeugd/kinderkrant van de PZC Speciaal gemaakt voor de jeugd/kirt' deren met nieuws, informatie, strippuzzel, sport creatief, brie ven van kinderen en echte kleine advertenties. Een echte krant in 't tf- GEMAAKT VOOR KINDEREN VAN 10 TOT 14 JAAR Apart in de krant. Op mini formaat Zó uit de krant te pakken

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 32