Bestuur De Betho aarzelend over boerderij gehandicapten Goese sportprijs voor atletiekman G. W. Snel Middenstand moet op nieuwe ontwikkelingen stad inhaken Kantonrechter in Middelburg verdiept zich in woonwagenwet z z WISSEL BEVELANDEN PZC/ streek EERST ONDUIDELIJKHEDEN WEGNEMEN Open huis van drukkerij in Zierikzee werd druk bezocht goese burgemeester tot gmc-leden: Gemeente Veere verkoopt oude rondvaartboot verdachte- eigen woonplaats uitkiezen LU IaJ Z DONDERDAG 3 FEBRUARI 1983 4 GOES - Het algemeen bestuur van het produktie-, toeleverings-en hoveniersbedrijf De Betho zal niet zonder meer medewerking verlenen aan het boerderijproject voor geestelijk gehandicapten bij Scherpenisse. Eerst zal een aantal onduidelijkheden opgehelderd moeten worden zoals de financiële consequenties voor De Betho en de gemeenten die in de gemeenschappelijke regeling van dit sociaal werkverband van De Betho verenigd zijn. Vooral van de vertégenwoordigers van de gemeente Goes, W. Sloots, wees er woensdag tijdens de bestuursvergadering op dat er wat onzekerheden zijn zoals bijvoorbeeld ten aanzien van de exploitatie. project gereed is. Voor het overige had Ook de ministerieel vertegenwoordi ger. die als adviseur aaDe Betho ver bonden is, C. M. van Voorst Vader, had ZIERIKZEE - Drukkerij/uitgeverij/ v.h. Lakeman en Ochtman te Zierikzee heeft woensdagmiddag druk bezocht open huis gehouden ter gelegenheid van het feit dat het bedrijf precies een kwart eeuw was gehuisvest in het ge bouw aan het Jannewekken. De hon derden gasten van heel Schou wen-Dui- veland konden met een drankje en een hapje getuige zijn van een drukkerij in vol bedrijf. Terwijl de belangstellenden op deze 'open dag' alle afdelingen van het mo derne bedrijf doorkruisten werd daar onder meer een speciale jubileum-edi tie van de Zierikzeesche Nieuwsbode gedrukt, het nieuwsblad op Schouwen- Duiveland dat inmiddels 139 jaar be staat en van het begin af hier is uitgege ven. Bovendien was er in de hal gele genheid om kennis te maken met de nieuwe chef-redakteur van de Zierik zeesche Nieuwsbode, de uit Winschoten afkomstige Marien Kaat. Hij is per 1 januari jl. de vorig jaar overleden hoofd redacteur M. J. Bij de Vaate opgevolgd. In de voorbije 25 jaar heeft de drukkerij Lakeman en Ochtman op de huidige vestigingsplaats (voorheen was dat de Lange Nobelstraat) al eerder enkele ge daanteverwisselingen ondergaan. Mo menteel staat er opnieuw een uitbrei ding op stapel, ditmaal voorde huisves ting van de redactie van de Zierikzee sche Nieuwsbode. Ds S. Doctorian spreekt in Goes en Terneuzen TERNEUZEN/ GOES - De Libanese predikant Samuel Doctorian brengt het komende weekeinde een bezoek aan Zeeland. De Libanees werkt vrij dagavond mee aan een Heiligingsbij eenkomst van het Leger des Heils in Terneuzen. Deze dienst begint om half acht. Samuel Doctorian is zaterdag avond te horen in het kerkcentrum 'De Hoogte' in Goes. Deze dienst begint om 19.30 uur. Het Zeeuws mannenkoor, di rigent Han Beekman en de brassband van het Leger des Heils-Goes, onder leiding van kapelmeester Dirk Licht, verlenen medewerking aan de dienst. Zondag spreekt ds Doctorian twee maal in het gebouw van het Goese Heilsleger: 's morgens om 10.00 uur en 's middags om 17.00 uur. Dan verlenen ook het muziekkorps en de zangbrigade van het Goese Leger des Heils mede werking. Samuel Doctorian is in vele opzichten een unieke figuur. Hij is Ar meniër en zijn familie heeft veel geleden onder het schrikbewind dat de Turken in de Eerste Wereldoorlog voerden. Op 6-jarige leeftijd verhuisde Doctorian naar Jeruzalem waar hij aanvankelijk werk vond bij een schoenmaker. Op 16- jarige leeftijd wijdde hij zijn leven aan God. Na een theologische opleiding in Schotland keerde hij terug naar het Oosten. In '62 richtte hij de Bijbelland- zending opin Beiroet. nogal wat twijfels over de deelname van De Betho. Hij vroeg zich af wat de voor delen voor De Betho zijn. Op die laatste vraag antwoordde Betho-voorzitter P. Stoter dat het boerderijproject direct te maken heeft met de belangen van ge handicapten onder meer in Tholen en dat daarom ook De Betho bij het pro ject betrokken is. Hij gaf verder toe dat er inderdaad nog veel 'onduidelijkhe den zijn. Hij voegde eraan toe dat die onduidelijkheden opgelost zouden moeten zijn als het zogenaamde des kundigen-rapport over de exploitatie van het werkgedeelte van het boerderij- Trimclub Kruiningen won Reimerswaalbeker KRABBENDIJKE - Tijdens de jaar- lijkse feestavond heeft de Werkgroep Reimerswaalbeker de prijzen uitge reikt aan de trimclub van Reimerswaal voor hun geleverde prestaties in 1,982. Dit gebeuren vond plaats in 'De Koren beurs' te Kruiningen. Na het openings woord van de voorzitter van de werk groep, Rinus Koeman, werden de indi viduele prijzen, in de vorm van beker tjes, uitgereikt aan de deelnemers van de toertochten. In totaal werden negen toertochten in Reimerswaalverband gehouden waar aan 271 trimmers deelnamen. De uitge reikte trofeeen varieerden in omvang al naar gelang het aantal keren dat was deelgenomen. Elf mensen hadden alle ritten meegereden. Aan het eind van de avond reikte burge- het algemeen bestuur van De Betho weinig moeite met de te volgen proce- Commissie Goes over winkelsluitingswet GOES - De commissie handel ambacht en diensten van de gemeente Goes ver gadert maandag 7 februari (aanvang 20.00 uur) in het stadhuis. De bijeen komst is openbaar en belangstellenden kunnen tevoren aan het woord komen over zaken die op de agenda staan. Dit keer wordt de visie van de commissiele den gevraagd over verruiming van de winkelsluitingsweg (voor winkels op kampeerterreinen, verkoop van bloe men, fruit, planten bij ziekeninrichtin- gen en dergelijke) en de werkgelegen heid in de handelssector. Robert Paid in Meulvliet Tholen THOLEN - De Nederlandse artiest Ro bert Paul treedt donderdag 10 februari op in gemeenschapscentrum 'De Meul vliet' te Tholen. Hij is te zien in een theater-show met zang, dans en sket ches. Paul wordt daarbij bijgestaan door Eileen Vegas. De liedjes worden afgewisseld met de bekende praatjes en imitaties van Robert Paul. Paul begon met het winnen van een ta- dure rond het realiseren van het boer derijproject. Dat betekent dat men in principe bereid is, weliswaar afhanke lijk van nadere gegevens, zo bleek woensdag in de vergadering van het al gemeen bestuur, een vorm van samen werking aan te gaan met de stichting die het initiatief genomen heeft tot het opzetten van de woon-werk boerderij bij Scherpenisse- Stoter benadrukte daarbij nog eens dat het gehele project niet mag leiden tot extra kosten voor de in De Betho deelnemende gemeenten. Op een vraag van CNV-vertegenwoor- diger L. Phernambucq antwoordde Be- tho-directeur P. W. de Bakker dat het boerderijproject waarschijnlijk niet door zal gaan als De Betho besluit geen medewerking te verlenen. Jongerendienst 's Heer Arendskerke 'S-HEER ARENDSKERKE-Dejonge- renwerkgroep van de hervormde kerk in 's-Heer Arendskerke heeft voor zon dag 6 februari een dienst voorbereid. Deze dienst begint om 10.00 uur en voorganger is ds. M. Oomens. Het the ma is 'Ieder die er is en ieder die er niet is.' Muzikale medewerking verleent het jongerenkoor uit Grijpskerke. Na de dienst is er gelegenheid tot het drinken van een kopje koffie in 'Het Trefpunt'. PvdA-afdeling Goes spreekt statenleden GOES - De PvdA-afdeling Goes praat donderdag 17 februari met de leden van de Zeeuwse PvdA-statenfractie over het werkbezoek dat die statenfractie die dag aan Goes heeft gebracht. De Goese ledenvergadering praat verder over de gemeentepolitiek met de leden A.J. de Kok, voorzitter van de Goese sportraad (r), overhandigt de Goese sportprijs HULDIGING SPORTKAMPIOENEN GOES - Aan de Goesenaar G. W. Snel is de sportprijs Goes 1982 toegekend. Hij kreeg de prijs woensdagavond in de meester H. Boer van Reimerswaal de lentenshow en groeide in de loop der bekers uit die beschikbaar waren voor jaren uit via verschillende showpro- de club die de meeste punten wist te scoren tijdens de wedstrijden en de toertochten. De Reimerswaalbeker 1982 werd, na vijf wegwedstrijden en een cyclo-cross met 251 punten in de wacht gesleept door Trimclub Kruiningen. De heer Kees Hoogesteger nam de beker uit handen van de burgemeester in ontvangst. Op de tweede plaats eindigde, met 163 pun ten, trimclub 'De Ijsbeer' uit Krabben- dijke, gevolgd door trimclub Jakobsen- Hazienda uit Rilland. De Trappers uit Krabbendijke en trimclub Zeelandia uit Hansweert met respectievelijk 101, 19 en 17 punten. Voor iedere club was er een oorkonde. De Toerbeker 1982, voor de club die met haar leden de meeste kilometers had weten te scoren, werd eveneens door burgemeester Boer uitgereikt, en wel aan heer Piet Schotens voor de toerclub De Trappers. Cursus fotografie wijkvereniging Goes GOES - De wijkvereniging 'Goes Oost' organiseert voor haar leden en belang stellenden een kennismakingscursus fotografie. Deze cursus wordt gegeven door Rien Sanderse en begint dinsdag 22 februan vanaf 19.45 uur in de 'Villa' van der Spiegelstraat. Het is de bedoe ling dat de cursus ook op 8 en 22 maart en op 5 en 19 april wordt gegeven. Op het programma staat onder meer uitleg over de werking van het fototoestel, de diverse soorten films, de donkere ka mer en een foto-tocht door de stad of de natuur. Lezing over vakbond voor Open School GOE - Voor een groep van de Open School hield FNV-er A. Oudshoom een inleiding over de vakbeweging. Hij be lichtte onder meer het ontstaan van de FNV. Ook ging Oudshoorn nader in op de rol die de vakbeweging in de huidige, slechte economische situatie voor de werknemers kan betekenen. Na de in leiding was er voor de Open School- deelnemers gelegenheid tot discussie, waarvan druk gebruik werd gemaakt. gramma's en een musical met Sylvia de Leur en Kees Molenberg. Het optreden in 'De Meulvliet' te Tholen begint om 20.15 uur. van de Goese raadsfractie en over de sporthal De Bevelanden in Goes uitge- voorbereiding van het congres van de tijdens de jaarlijkse huldiging PvdA in april. van sportkampioenen georganiseerd Daarnaast staat het verslag van de ,joor Goese Sportraad. Jack van commissie resolutie arbeid op de ^g^n- Gelder, bekend van sportprogramma's da. De vergadering van de Goese PvdA op televisie, presenteerde het eve- afdeling wordt gehouden in de Prins nement, Het in grote getale opgeko- van Oranje te Goes en begint om 19.30 men pubHek kon tevens genieten van uur- enkele sportdemonstraties: schermen, ritmische gymnastiek en hoogsprin gen. Snel, die nu om gezondheidsredenen niet meer actief is in de sport, kreeg de prijs voor de grote inzet waarmee hij zich gedurende de laatste 15 jaar voor de Goese sportwereld heeft ingezet. Van 1967 tot 1981 was hij onder meer voorzitter van AV'56. In de praktijk be tekende dat ook wat anders dan alleen achter de tafel te zitten; hij heeft oude kranten opgehaald en leden van de ver- GOES - De Goese burgemeester mr W. Blanken heeft de middenstanders uit die stad opgeroepen in te spelen op de ontwikkelingen ten aanzien van wo nen, werken en recreëren die momen teel in Goes gaande zijn of komen. Blanken stelde woensdagavond tij dens de jaarvergadering van de Goese middenstands Centrale (GMC) vast dat er op het gebied van inspelen op nieuwe ontwikkelingen nog niet zo veel geëxperimenteerd is. Een belang rijke rol bij die ontwikkelingen speelt de gedachte dat de functie van het stadscentrum versterkt wordt, aldus Blanken. Als voorbeeld daarvan noemde hij de woningbouw-activiteiten in het noor den van de stad ter hoogte van de 's- Heer Hendrikskinderenstraat. Een an dere ontwikkeling is volgens de Goese burgemeester het in de toekomst vrij komen van het gebied waar nu het stadskantoor staat. Hij liet weten dat er wel eens plannen hebben bestaan voor grootschalige winkelvoorzieningen in dat gebied, maar die plannen moeten nog maar eens bekeken worden, stelde hij. Ook op het gebied van de recreatie moeten de middenstanders inspelen, opperde hij verder. In dat verband noemde hij onder meer de plannen van het stadsbestuur om te komen tot Goe se arrangementen waarbij ernaar ge streefd wordt een zodanig pakket van attracties te bieden dat toeristen enke le dagen in Goes blijven. Onderdelen van zo'n pakket zouden moeten zijn, al dus Blanken, het Hollandse Hoeve ge bied, de stoomtrein Goes-Borsele, het museum en monumentenbezichtiging waaronder het stadhuis, een verstevi ging van de watersportrecreatie en de aanleg van een stadscamping. B en w Goes: geen kans alarmsysteem bejaardenwoningen GOES - Het dagelijks bestuur van Goes ziet géén kans te zorgen voor een deugdelijk systeem van alarmering in bejaardenwoningen. Voorstellingen hierover zullen dan ook niet aan de ge meenteraad worden voorgelegd, zo blijkt uit een mededeling van het colle ge van burgemeester en wethouders. Over die alarmering wordt al jarenlang beraadslaagd. Vorig jaar werd er een nota uan de raad gestuurd. Naa aanlei ding daarvan droeg de raad het college op de alarmmogelijkheden nader te be kijken. Er is een rapport uitgebracht en mede op grond daarvan hebben b en w nu 'grote twijfels' over de haalbaarheid van een alarmeringssysteem in de Goe se bejaardenwoningen. Het college voelt meer voor de door de stichting welzijn voor ouderen opgezette tele fooncirkels (een onderling waarschu wingssysteem). Ook op het gebied van de horeca kan er nog het een en ander gebeuren. Zo wees Blanken nog eens op een oud plan om aan de verlegnde Deltaweg een motel neer te zetten waarin ook ruimte zou moeten zijn voor conferenties. Overi gens maakte hij duidelijk dat er naar zijn merung in Goes nog geen sprake is van overbewinkeling, al noemde hij de gang van zaken in het Schuttershofge- bied wel iets wat iedereen diep moet betreuren. In een reactie op de woorden van de Goese burgemeester zegde de GMC-voorzitster R. Spelier een beleids nota van haar organisatie toe, waarin aan die punten aandacht wordt be steed. In haar openingswoord stond de voor zitster ook stil bij de toenemende leeg stand van winkels in het Goese cen trum. Ze gaf de aanwezigen, er was een erg grote belangstelling voor de jaar vergadering, de suggestie mee om iets met de leegkomende winkelpuien te doen. Desgevraagd legde ze uit dat ze NCVB hield vergadering 's-GRAVENPOLDER - De afdeling 's- Gravenpolder van de NCVB hield de maandelijkse bijeenkomst in het plaat selijke dorpshuis. De heer Scheele uit Terneuzen vertoonde dia's over Israel. De volgende vergadering is donderdag 24 februari. daarbij dacht aan het opfleuren van de etalages zodat de lege gaten er wat aan trekkelijker uit komen te zien. Dit ge beurt momenteel al op enkele plaatsen in de Lange Vorststraat. Daarnaast riep zij het gemeentebestuur op erg voor zichtig te zijn met nieuwe plannen voor het realiseren van winkels, iets waar-, voor de GMC - zo stelde ze - al eerder had gewaarschuwd. Ze pleitte verder voor een voorwaarden scheppend be leid van de zijde van de gemeentelijke overheid De vergadering nam voorts afscheid van twee bestuursleden. Het ging om P. Zaal, die een afscheidsgeschenk kreeg van Spelier en om penningmees ter J. C. Schout, die 12 jaar die functie heeft bekleed en daarvoor met de gou den GMC-speld onderscheiden werd. enïging vervoerd naar onder andsj Leiden, Rotterdam en Den Haag. Q werkzaamheden kwamen regelmaj voor. Ook was hij een tiental jaren stt ter bij de KNAU (Koninklijke Ned| landse Atletiek Unie). Bij de stemmij over het toekennen van de prijs kwa hij met algemene stemmen als '\vj naar' uit de bus. Het was de tweede k« dat deze prijs werd uitgereikt. I Vrijwilligers A. J. de Kok, voorzitter van de Goq v Sportraad, zei in zijn toespraak datl d amateursport een enorme centrale vj S vrijwilligers genoemd kan worden.! n worden door die mensen verschrikt lijk veel vrije uurtjes in de verenigt I gestoken, en meestal belangeloi I „Daardoor kost de amateursport vergelijking met andere sectoren ij het welzijn de overheid betrekkdli weinig geld", aldus De Kok. Tevens vertelde hij dat de Goese Spa raad er is om de belangen van de Goa Q sportwereld te behartigen en te verij digen. Hij vond dat de verenigingen*} d goed voor ogen moeten houden. ,,Dai d om wil ik de sec tie vertegenwoordig!^ die we weinig of nooit zien, nu weer ea oproepen om de sectievergadering gj bij te wonen", betoogde de voorzittifci ti In totaal ontvingen 225 sporters etfl\ aandenken voor hun prestaties in ir, seizoen 1981/1982 of het sportjaar 19tD Hieronder waren leden van voettjee clubs, tennisverenigingen, turners, adi motorcrosser, een biljarter, leden \\gt een atletiekvereniging, een zwem-pi poloclub, volleyballers, korfballare dammers, schutters en enige gehaats capte sportmensen. ni VEERE - De gemeente Veere gaat vrij dag 4 februari de oude rondvaartboot 'Mississippi II' bij opbod verkopen. Het schip, ligt sinds januari 1979 in de gemeentelijke jachthaven Oostwate ring aan de Polredijk. Het is eigenlijk eigendom van H. H. Geurts, maar Vee- re kan de man nergens vinden. Wel is er inmiddels een achterstand aan liggeld ontstaan van bijna vijfduizend gutden. Dat was voor de gemeente aanleiding om beslag te laten leggen op de boot en nu wordt de 'Mississippi II' te koop aan geboden. Chef financiën van de ge meente, de heer L. Jasperse, vertelde dinsdag desgevraagd dat er niet zoveel meer van de boot over is. „Het is een grote bonk roest, er zitten geen stoelen meer in en hij ligt al een beetje onder water". Wanneer de boot is gebouwd kon hij niet vertellen. Wel dat de 'Mississippi II' van 1973 tot 1979 rondvaarttochten heeft verzorgd op het Veerse Meer. Voor die tijd voer de boot op de Biesboscn. Het schip heeft een lengte van achttien meter en lag, eerst afgemeerd op het Veerse Meer. Maar in een stormachtige nacht in ja nuari 1979 dreigde de boot tegen een paalhoofd geslingerd te worden en is toen versleept naar de gemeentelijke jachthaven Mochten er vrijdag geen kopers komen opdagen, de verkoop begint twee uur in de jachthaven, dan zal de boot voorlo pig op zijn huidige plaats blijven liggen De heer Jasperse „Er zit vervolc i.s niets anders op dan te wachten tot het schip zinkt. Dan valt. de 'Mississippi II' namelijk onder de wrakkenwet en kun nen we een nieuwe procedure starten om het schip on te ruimen" MIDDELBURG - De Middelburgse kantonrechter mr B. Verhoeven gaat zich de komende twee weken verdie pen in de Woonwagenwet. Woensdag moest de 30-jarige J. B., zonder vaste woonplaats, zich voor de kantonrech ter verantwoorden voor het feit dat hij op 24 augustus 1982 was bekeurd om dat hij met zijn woonwagen had ge staan op de Fort den Haakweg in Vee- re. Hij had de boete niet betaald, om dat hij het niet eens was en is met de beweegredenen om hem te bekeuren. Woensdag legde hij aan de kantonrech ter uit. waarom. B „Ik trek nu al zes jaar rond met mijn woonwagen, ik heb geen vaste standplaats". Mr Verhoe ven: ..Maar dan staat u dus steeds op plaatsen waar het eigenlijk niet mat1. Komt de politie dan niet regelmatig aan de deur0'3. „Ja. bijna dagelijks. Ik weet ook dat het niet mag, maar daar ben ik het niet mee eens" De kantonrcehter: „Maar waarom gaat u dan niet naar een woonwagencen trum?" B „Dat is hetnou juist. Je hebt lang niet overal woonwagencentra. Ik wil mijn eigen woonplaats uitkiezen en nu wil ik in Veere wonen, dat kan toch. Op het ogenblik sta ik weer op de Fort den Haakweg en eergisteren heb ik we derom een bekeuring gekregen". Officier van justitie mr J. van Marion vond dat B. zich maar gewoon aan de regels moet houden. „Doordat u heeft gekozen voor het wonen in een woonwa gen, heeft u ook de beperkingen te ac cepteren die dat met zich meebrengt. Het bewonen van zo'n wagen op een parkeerstrook is nu eenmaal in strijd met de Woonwagenwet". Zijn eis luidde een geldboete van 180,-. B werd bijgestaan door advocaat mrK Flos, die in een half uur durend pleidooi probeerde uit te leggen dat iemand als B eigenlijk niet aan de regels van de Woonwagenwet kan voldoen en dus al tijd in conflict zal blijven met het justi tiële apparaat De raadsman ging ver der In up 'De rechten van de mens' en was van mening dat zijn cliént, toch zelf moet kunnen uitmaken waar hij wil wo nen. „Dat is de vrijheid die iedere bur ger heeft en die hem in de wet ook wordt gegeven". Kantonrechter mr Verhoeven zei zich eerst te willen verdiepen in de wettelij ke regelingen, met name wat de woon wagenbewoners betreft Hij doet over veertien dagen schriftelijk uitspraak De 24-jarige U. B. uit Duitsland moest voorkomen omdat hij op 4 april van het vorig jaar, met zijn kampeerbus had gestaan op het onverharde gedeel te van de zeedijk in Wemeldinge. B. verscheen zelf niet, maar werd verte genwoordigd door zijn raadsman mr J. Werle. Die vertelde dat zijn cliënt de overtuiging had dat hij op bedoeld ge deelte wel mocht parkeren, temeer daar er ook enkele Nederlandse auto's stonden. Mr Werle: „Verder lagen er langs de weg een paar slagbomen maar aan niets was te zien dat die eigenlijk dicht hadden moeten zijn. Later bleek dat ze vernield waren, maar dat kon B. niet weten". De officier van justitie eiste een boete Van 45,-. De kantonrechter veroor deelde de Duitser tot 25,-. Omdat hy buitengaats had gevaren met zijn motorboot zonder dat daar voor door de scheepvaartinspectie een 'Geldig certificaat van deugdelijkheid' was afgegeven, moest de 52-jarige L. van de G. uit Drunen woensdag voor de kantonrechter verschijnen. Van de G was het niet eens met de gang van za ken en zei: „Ik voer om de kop van Wal cheren met mijn motorboot, die prima in orde was. Ik ben de eigenaar van dat schip en niemand had in juli van het vorig jaar last van mij. Het schip was vrij en onbelast en mijn verzekerings maatschappij vond het prima dat ik er mee ging varen". Officier van justitie nu Marion: „Het kan best zyn dat de conditie van uw boot goed was. maar het is nu een maal in strijd met de schepenwet om zonder een dergelijk certificaat te va ren. Het is nodig voor alle schepen, dus ook voor het uwe". Hij eiste een boete van 180,-. Van de G. „Maar als ik nu met een vlot de Noordzee op ga. Dan word ik bege leid door de politie, ik kom met foto en al in de krant, de reddingsploegen staan klaar en niemand houdt mij te gen. Dus ik begrijp eigenlijk niet waar om ik dan met een goede boot niet ge woon een stukje kan varen". Maar ook de kantonrechter was van mening dat Van de G. het certificaat had moeten hebben en hij veroordeelde de man tot een boete van 150,- O ■V O N CL bi O De volgende week verschijnt weer de speciale jeugd/kinderkrant van de PZC Speciaal gemaakt voor de feugdlkin- deren met nieuws, Informatie, strip, puxxet, sport creatief, brie ven van hinderen en echte kleine advertenties. Een echte krant in 't klein. r>' GEMAAKT VOOR KINDEREN VAN 10 TOT 14 JAAR Apart in de krant. Op mini formaat Zó uit de krant te pakken j

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28