Voor vierde keer woonbeurs in Goes 'DE SCHELDE' ynvijiTü menno voor de barrière Afscheid van loodsen NIEUWE SLEPER WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN Man lag dood in woning Goes MAANDAG 31 JANUARI 1983 'VOOR EEN FIJNER LEVEN' GOES - „Fijner leven, ook in de jaren tachtig' is het motto van de vierde woon beurs 'Interieur Zeeland' in Goes. Burgemeester mr W. Blanken opent het gebeu ren dinsdag 15 februari om 12.30 uur. Belangstellenden kunnen dan nog tot en met 19 februari bekijken wat er zoal op de 7500 vierkante meter expositieruimte in de Goese veilinghallen is opgesteld. Inrichting van huizen staat voorop, met wat extra aandacht voor energie-besparing. Zo zijn bezoekers in staat zich uitge breid te informeren over isolatiesystemen, energiebesparende kachels en elec- trischg bijverwarming. De beurs brengt dit jaar weer uiteenlo pende stijlen en soorten meubelen. Daarnaast zijn er verschillende vloer bedekkingen. Voorts kunnen bezoekers terecht voor complete keukens en slaapkamers. De tuin is niet vergeten. Zowel materiaal om de tuin aan te leg gen als tuinmeubelen en zonweringen zijn aanwezig. Verder brengen de tien tallen deelnemers zaken als piano's, glaswerk, serviezen, antiek en volks kunst. Bovendien zal er een stand staan met beveiligingssystemen voor woon huizen. Ambachtslieden Als 'bijzondere gasten' zullen de am bachtslieden Stefan Düring en Harry Hutjens aanwezig zijn. Düring is meu belmaker en woont op Texel. Hij NCVB Kruiningen hield bijeenkomst KRUINmGEN - De afdeling Kmlnln- gen van de NCVB heeft in Kruiningen de maandelijkse bijeenkomst gehou den. De leiding was in handen van pre sidente mevrouw Cok-Zijlstra. Twee dames uit Middelburg vertelden over 'steun aan Israël'. Daarbij vertoonden zij dia's van dat land. Adviesgroep educatie proefproject vergadert in gemeentehuis Kapelle KAPELLE - De regionale adviesgroep voor de educatiesector van het proef project specifiek welzijn kiest donder dag 3 februari een nieuwe voorzitter. Dat gebeurt tijdens een vergadering in het gemeentehuis in Kapelle. Voorts buigen de leden zich over het voortbe staan van de adviesgroep. De vergade ring begint om 20.00 uur. GOES -In een woning aan de De Graaf- straat in Goes is de 64-jarige bewoner C. Brand zaterdagmorgen dood aan aangetroffen. De buurman van B. ontdekte het lijk. Een arts constateerde na onderzoek, dat C. B. een natuurlijke dood was ge storven, mogelijk een hartinfarct maakt alles naar eigen ontwerp: meu belen, maar ook sculpturen, brood planken, puzzels, kandelaars en ande re kleinere voorwerpen. Hutjens Is on langs in Goes als zelfstandig werkend edelsmid begonnen. Ook bij hem staat exclusiviteit voorop bij het maken van zijn sieraden. De landelijke organisatie Vakantie-Wo- ningruil bezet eveneens een plaats op de beurs. Deze instelling draagt zorg voor woningruil tijdens vakanties. In binnen- en buitenland. De stichting be schikt thans over ongeveer zesduizend adressen in vijfendertig landen. Een an dere organisatie, op 'Interieur Zeeland' vertegenwoordigd, is "Wij Komen'. De instelling behartigt de belangen van emigrantenouders en hun familieleden. Verder verstrekt de PTT informatie over onder meer viditel, het communi catie- en informatiesysteem van de PTT. dat werkt door middel van tele foon en televisietoestel. Tenslotte is er voor de bezoekers volop de gelegenheid om iets te eten of te drin ken op de beurs. De openingstijden zijn: dagelijks van 13.00 tot 22.00 uur en zaterdag 19 fe bruari van 10.00 tot 18.00 uur. Organi sator is Beurzen Organisatiebureau Nederland bv. BROUWERSHAVEN - Tonnenmaga- zijn, 20 uur: diavertoning watersnood ramp 1953 en herstel; GOES - Ziekenhuis De Bevelanden, 15.30-16.30 uur: uitzending Nomen Nes- cio; MIDDELBURG - Concertzaal, 20.30 uur: concert door Frank Wolff (cello, ca- sio); Gasthuis, 20-21.30 uur: uitzending Ra- VLISSINGEN - Bethesda-St.-Joseph- ziekenhuis. 20-21.30 uur: uitzending Ra- FILMVOORSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM - Roxy I. 20 uur; Annie, a.l.; Roxy n, 20 uur: The sword and the sor cerer, 12 jr.; Clnem' Actueel 1,20 uur: Ilsa, de harem bewaakster, 18 jr.; Cinem' Actueel II, 20 uur: E.T., a.l.; Cinem' Actueel in, 20.30 uur: Rich and famous; GOES - Grand. 20 uur: Laat die Tirolers maar schuiven. 16 jr.; HULST - De Koning van Engeland. 14.30 uur: Enkele reis 7e hemel 18 jr.: 20 uur: Les uns et les autres. a.l.; 20 uur: Poltergeist, 16 jr.; 20 uur: Hot bubble- gum maagd. 12 jr.; 20 uur: Young doc tors in love, a.l.; MIDDELBURG - City, 20 uur: Game of death (II),16 jr.; OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Van de koele meren des doods. 16 jr.; TERNEUZEN - Luxor, 20 uur: The bor der, 16 jr.; 20 uur: Class of 1984, 16 jr.; VLISSINGEN-Alhambra 1.20 uur: An nie. a.l.: Alhambra II, 20 uur: E.T.. a.l. TENTOONSTELLINGEN AXEL - Galerie Bellemans, 10-18 uur: strips van Fred Julsing en werken van het echtpaar Terpstra (Vm 31/1); BRUINISSE - Visserij- en Oorlogsmu seum geopend van 1416 uur; DOMBURG - Biologisch Museum. 10- 17 uur: De natuur in Zeeland; HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: Oude landbouwwerktuigen: HULST - Galerie Van Geyt. 9-12 en 14- 18 uur: schilderijen en grafisch werk van vier kunstenaars; VLISSINGEN - Reptielenzoo 'Iguana', 14-17.30: expositie levende reptielen, amfibieën en lnsekten; IJZENDIJKE-Museum. 10-12 en 13.30- 17 uur: 'Stamboomonderzoek Noord- en Midden-Zeeland - Goes, tel. 01100- 14444 look voor mllieuklachten). Zeeuwsch-Vlaanderen - Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulance). Telefonische hulpdienst Zeeland, tel 01180- 15551. dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood. tel. 01180-36251. van 10.00-24.00 uur - weekends van 20.00-24.00 uur Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel. 01184-14645, dag en nacht bereikbaar. Nederlandse Hartstichting, tel. 070-600555. Te bereiken op kantoordagen van 12-17 uur. Medewerker hoge commissariaat voor vluchtelingen sprak voor Amnesty Goes GOES - „Nederland mag dan bekend staan als een gastvrij land, in de prak tijk blijkt daar weinig van". Dit stelde mr L. Wilhelmy-van Hasselt vrijdag tijdens een bijeenkomst van de afde ling Goes van Amnesty International in het christelijk lyceum in Goes. Wil helmy-van Hasselt is medewerker van het hoge commissariaat voor de vluch telingen van de Verenigde Naties in Nederland. Volgens hem verlangt het Nederlandse asielbeleid keiharde bewijzen van de vluchtelingen dat men in het land van herkomst vervolgd wordt. Vaak blijkt het ongmogelijk daaraan te voldoen. Na het verhaal van Wilhelmy-van Has selt voerde de theatergroep 'Hopeloos' uit Rotterdam een aantal stukjes op. met als onderwerp het vluchtelingen beleid van Nederland. Ook een Chileen se protestzanger bracht enkele liedjes. De bijeenkomst werd goed bezocht. Schoorsteenbrand in Wilhelminadorp WILHELMINADORP - De vrijwillige brandweer van Kattendijke is zondag avond uitgerukt voor een schoorsteen brand in een woning aan de Saartje Ar- noldistraat in Wilhelminadorp. Het vuur was binnen korte tijd geblust. Rijkspolitie Tholen hield alcoholcontrole THOLEN - De groep Tholen van de rijkspolitie hield in de nacht van zater dag op zondag tussen 22.30 en 3.30 urn- een alcoholcontrole. Er werd op ver schillende plaatsen gepost. Twee perso nen hadden een promillage van 0,8. Zij moesten een bloedproef ondergaan n kregen naast een rijverbod van acht uur een proces-verbaal. Afscheid van de negen Vlissingse loodsen, staande van links naar rechts: N. Boer, H. Wijngaarden, A. Heeres, G. M. Felius, H. Wijnja en J. Geertse; zittend. H. Dikkers, J. van Driél en C. Urbanus. VLISSINGEN - De Vereniging Nederlandse Loodsen So ciëteit in Vlissingen beeft zaterdag negen collega's uit gezwaaid. Dat zijn de heren N. Boer, H. Dikkers. J. van Driel, G. M. Felius, J. Geertse, A. Heeres. C. Urbanus, H. Wijngaarden en H. Wijnja. Zij gaan allen met functio neel leeftijdsontslag. In de sociëteitszaal aan de Boulevard de Ruyter werd een afscheidsreceptie gehouden. Een paar honderd ver tegenwoordigers van nautische instellingen maakten van de gelegenheid gebruik de scheidende loodsen de hand te drukken. Toespraken waren er ook. Voorzitter H. M. Pot van de loodsensociêteit, DG8M-directeur N. M. Bollen en de heer A_ de Haas (namens de personeels vereniging 'Scheldemond') spraken waarderende woor den aan het adres van de vertrekkende collega's. Zij allen roemden de prettige samenwerking en de goede onderlinge verstandhouding. Voorzitter Pot reikte hen de loodsenpenning uit Namens 'de negen' werd het woord gevoerd door de heren Wijngaarden en Wijnja. Na afloop van de receptie was er een feestavond in hotel 'Britannia'. (Slot van pag. 1) ken in december heeft geëist voor het verstrekken van een overbruggings- steun van 100 miljoen gulden aan RSV. Begin deze maand - ook toen heerste onder de KMS-werknemers al onrust over de salarisbetaling - waarschuwde Própper dat de KMS failliet zal gaan, als RSV niet in staat is het grootste deel van het geld terug te betalen dat De Schelde in het concern heeft moeten pompen. Afslanking Volgens Própper zal de KMS met aan zekerheid grenzende waarschijnlijk heid niet aan afslanking ontkomen. ,Er zal met een grote mate van waar schijnlijkheid wel wat gebeuren. Maar hoe dat in de praktijk zal gaan, is af hankelijk van de beslissingen die straks in Den Haag genomen worden". Het is, aldus Própper, nog volstrekt on duidelijk hoeveel arbeidsplaatsen bij de KMS zullen verdwijnen. „Het meest waarschijnlijke is. dat er een stap terug gedaan zal moeten wor den in de marinebouw. En daarbij komt dan ook nog. dat we met een sanering van de machinebouw zitten". Minister Van Aardenne van economi sche zaken zal vermoedelijk binnen veertien dagen een beslissing nemen over de toekomst van het noodlijdende RSV-concern. De projectgroep, die in opdracht van de minister een onder zoek instelt naar de toekomstmoge lijkheden van RSV. brengt zeer bin nenkort verslag uit aan de bewinds- 'Het Financieele Dagblad' meldde za terdag dat de projectgroep tot de con clusie is gekomen dat bedrijfsecono misch het perspectief voor het grootste deel van het RSV-concern ontbreekt. Própper Uit de studie van de projectgroep zou gebleken zijn, dat slechts 15 procent van de RSV-bedrijven rendabel is De positie van 18 procent van de bedrijven wordt marginaal genoemd. 55 procent zou onrendabel zijn. De resterende 12 procent omvat (nog steeds volgens 'Het Financieele Dagblad') defensieprojec ten waaraan geen nader oordeel is toe gekend. De projectgroep zou tot de slot som zijn gekomen dat een ingrijpende afslanking van RSV onvermijdelijk is. Een eventuele opsplitsing van het con cern, met voortzetting van gezonde be drijfsonderdelen in aparte zelfstandige bedrijven, gaat zo'n 700 tot 800 miljoen gulden kosten. Dat is ongeveer het dub bele van wat eerder was geraamd. Een woordvoerder van het ministerie van economische zaken wilde de publi catie in 'Het Financieele Dagblad' zon dag bevestigen noch ontkennen. „Er is nog geen rapport. Men is nog druk doende. En zolang dat rapport er niet is, is het wat prematuur om daarop vooruit te lopen". ii$p *3= VLISSINGEN - De zondag in Vlissingen aangekomen nieuwe slccpbo- u an de Nieuwe Vlissingse Sleep dienst wordt vandaag maandagi in de Buitenhaven ten doop gehouden en aan de NVS overgedragen De doop van de bij de scheepswerf Bodewes teUillingen aan de Rijn gebouwde sleepboot wordt verricht door mevrouw M. Westerhout- Van Sparrentak, echtgenote van de burgemeester van Vlissingen Foto-expositie watersnoodramp in Zierikzee ZIERIKZEE - Ter herdenking van de watersnoodramp van 1 februari 1953 wordt onder auspiciën van het Neder landse Rode Kruis een foto-expositie gehouden van woensdag 2 tot en met vrijdag 11 februari in de Vierschaar van het stadhuis van de gemeente Zie rikzee. De expositie bestaat uit foto's van het rampgebied in 1953, foto's van de situa tie in 1983, en kranteknipsels over de ramp. De expositie wordt morgen, dins dag 1 februari officieel geopend na af loop van de herdenkingsbijeenkomst die het Nederlandse Rode Kruis houdt in de Gasthuiskerk te Zierikzee. Commissie Borsele praat over brief vleeskeuringsdienst HEINKENSZAND - De commissie al gemene en economische zaken van Bor sele praat woensdag 9 februari over een brief van het bestuur van de vleeskeu ringsdienst Zeeland benoorden de Wes- terschelde aan het rijk. Dat gebeurt tij dens een vergadering in het gemeente huis in Heinkenszand. De brief handelt over de traagheid en onduidelijkheid bij de overgang van de gemeentelijke vleeskeuringsdiensten naar de te vor men njksvleeskeunngsdienst. Het be stuur van de dienst vraagt steun van de gemeente Borsele om meer openheid te verkrijgen bij de vorming van de ryks- vleeskeuringsdienst. De vergadering begint om 14.30 uur. T oneel voorstelling in Lewedorp LEWEDORP - De toneelvereniging Le wedorp voert zaterdag 5 februan het blijspel 'De kerkestraat is een keurige straat' op in het verenigingsgebouw in Lewedorp Het stuk werd geschreven door J. Hemmink-Kamp en geregis seerd door Ella Jille. De toneelvoorstel ling begint om acht uur. Er zal deze avond voorts een verloting worden ge houden. Bovendien kan er na afloop worden gedanst op muziek van drive- in-discotheek 'Starlight' uit Middel burg. Plattelandsvrouwen Wolphaartsdijk hielden bijeenkomst WOLPHAARTSDIJK - De afdeling Wolphaartsdijk van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen hield de jaarvergadering in het dorpshuls ln Wolphaartsdijk Presidente Louwerse- Dieleman opende de vergadering. Daarna volgden de jaarverslagen van secretaresse en penningmeester. Bij de bestuursverkiezing werd mevrouw Koeman-Nieuwenhuyse herkozen. De binnenhuisarchitect Van der Brugge vertelde na de pauze een en ander over zijn beroep. De volgende bijeenkomst (de gezinsavond i is op 25 februari. Jeroen Henneman exposeert bij galerie Marquis VLISSINGEN ln gdiciie Marquis *«n« de Nieuwendijk in Vlissingen wordt van zondag 6 februari tot en met zondag 6 maart een tentoonstelling gehouden van werken van Jeroen Henneman. De expositie bestaat uit schilderijen, gra fieken, tekeningen en objecten. De ope ning is zondag om 15.00 uur. Grote manifestatie in Goes ten bate van actie 'Bakkies voor Nicaragua' GOES - In 'Slot Ostende' in Goes wordt zaterdag 5 februari wn grote manifestatie gehouden waarvan de op brengst bestemd is voor de actie 'Bak kies voor Nicaragua'. De manifestatie duurt van 10.00 tot 18.00 uur. 's Middags vindt er een live-optreden plaats van de Latijns-Amerikaanse mu ziekgroep 'Grupo Call'. Veel informatie is er doorlopend, een grote bazaar, met onder meer een rad van avontuur, bin go. sjoelen, en rommelmarkt. De op brengst van de actie "Bakkies voor Ni caragua' is bestemd voor aanschaf van 27 MC-bakjes. Deze bakjes zijn bestemd voor het opzetten van een communica tienet in de plattelandsgemeenschap pen in het noorden van Nicaragua Het is mogelijk niet meer gebruikte 27 MC- bakjes aan deze actie te schenken en in te leveren bij het actiecomité in 'Slot Ostende'. Dit comité is gevormd door de Zeeuwse afdelingen van NIVON en VARA en het Nicaragua-comité. Uitvoering koren Sint-Philipsland werd druk bezocht SINT-PHILIPSLAND - Voor een voUe zaal is zaterdagavond in dorpshuis De Wimpel in Sint-Philipsland het eerste gezamenlijke optreden verzorgd van koren uit Sint-Philipsland en Anna Ja- cobapolder. Zo'n tweehonderd koorle den namen hieraan deeL De medewer kende koren waren het kinderkoor Van Knop tot Bloem (H. Geluk, dirigent), het Fiiplands Mannenkoor (C. den Bra- ber), het christelijk gemengd koor Soli Deo Gloria (C. den Braber), het christe lijk gemengd koor Crescendo (F. Bree man), het christelijk gemengd koor Maranatha (C. van Dis) en het christe lijk gemengd koor VZOS (J. Wesdorp). Naast afzonderlijke optredens was er samenzang. Vogelvereniging in Sint-Annaland hield jaarvergadering SINT-ANNALAND - De vogelvereni ging "Vogelvreugd' hield vrijdag de jaarvergadering in café "Havenzicht' in Sint-Annaland. Voorzitter Ponse. pen ningmeester Zoetemeijer en kooibe- heerder en tweede secretaris Wessel werden zonder tegenkandidaten op nieuw voor een periode van drie jaar benoemd. In de kascommissie nam P. Pipping de plaats van J. den Engels man in. Oranjevereniging Burgh vergaderde BURGH - In hotel Het Grote Zwijn in Burgh vergaderde donderdagavond dé Oranjevereniging Voor Vorstenhuis en Vaderland onder voorzitterschap van de heer P. J. van de Akker. Op deze avond is een voorlopig programma voor zaterdag 30 april vastgesteld 's Mor gens roept een aantal herauten te paard de burgerij op aan het feest deel te ne men Om 9.00 uur haalt de muziekver eniging 'Witte van Haemstede' vanaf De Schutse de schoolkinderen op om ze naar de Beatrixweide te brengen. Daar zingen de schoolkinderen, de koren uit Burgh en Haamstede en spreekt de bur gemeester De voormiddag wordt dan voortgezet met kinderspelen en de leer lingen van de hoogste klassen zullen el kaar meten in behendigheid op de fiets. Van 11.00 tot 14.00 uur worden rings teekwedstrijden gehouden op de Slot- ïaan Vervolgens worden honderden ballons losgelaten en volgt een optre den van de Dweilband 'KK Klimax' uit Etten-Leur Tevens wordt dan de feest- markt geopend en omstreeks 15.00 uur is er een poppenkastvoorstelling, ge volgd door het hoogtepunt, de zes kamp. Voor de vijftien- en zestienjarigen zal een play back wedstrijd worden geor ganiseerd en om 17.30 een voetbalwed strijd tussen twee teams uit dorpskrin gen. Rond etenstijd zal getracht wor den een mosselmaaltijd te houden in de grote tent die op de Beatrixweide wordt neergezet. De 'Witte van Haemstede' zal gevraagd worden dit muzikaal te be geleiden. 's Avonds wordt er gedanst (met pnjzen voor het beste danspaar ln stijldansen). Getracht zal nog worden om een Zeeuws artiestengroepje te ar rangeren. Plannen oprichting volleybalvereniging in Sint-Annaland SINT-ANNALAND - Nu de nieuwe sportzaal in Sint-Annaland bijna Is vol tooid komt er ook meer ruimte voor de sportbeoefening. De sportvereniging T'Esperance' in Sint-Annaland is daar om bezig met het oprichten van een vol leybalvereniging. Tien jaar geleden was er in Sint-Annaland al zo'n volleybal- ploeg, maar deze moest wegens tanen de belangstelling worden opgeheven. Met de nieuwe sportzaal in zicht is ook de belangstelling voor volleybalsport in Sint-Annaland weer toegenomen. Er is by de Nederlandse Volleybalbond In formatie ingewonnen en advies ge vraagd om in het najaar aan de officiële competitie te kunnen meedoen. Postzegel- en muntenruilbeurs in Tholen THOLEN - Morgen, dinsdagavond, is er in gemeenschapscentrum Meulvllet in Tholen een postzegel- en muntenruil beurs. De aanvang is 19.00 uur. KUIPERSPOORTTHEATER MIDDELBURG (SMT) Theatergroep DODD lDeurtje Open Deurtje Dichtin 'Menno'en 'De Barriè re', eenakters van Rens Schot, gespeeld door Rens Schot en Bram Kwekkeboom DODD maakte zaterdag van en kele produkües die gewoonlijk op de bovenbouw van het voortge zet onderwijs gericht zijn een avondvoorstelling. Het zijn twee huisprodukties. De schrijver Rens Schot, die in dit verband zijn eigen dramaturg mag en moet zijn, ves tigde eerder - onder meer bij De Zeeuwse Komedie en het Hoorspel wezen - de aandacht op zich. Het lijkt me, staande voor 'De Barrière', geen vergeefse moeite. Wie, beginnend by het begin, daar ook "Menno' ln zou willen betrek ken. moet enkele vraagtekens mee nemen 'Menno' is een als eenakter aange kondigde alleenspraak, een spraak die wat worstelt met de schrijftaal. Vraagtekens. In hoeverre mag men er van uit gaan dat schrijftaal ook leestaal, leestaal ook - droogweg - speeltaal is? Want. in 'Menno' wordt heel sobertjes met 'theater' omgegaan, zo sober zelfs, dat men de gedachte aan een ouderwetsige. moeitevolle (want te lange) voor dracht niet geheel kan verdringen Speelt daarin ook de kwaliteit van het verhaal mee? Ik moet het vre zen. Schooyongensleed en fresia's: een opstel ln episoden, mèt beeldver springingen, maar o wat zyn die beeldjes sleets. En Ik maar denken dat Rens Schot dat station al vele jaren was gepasseerd Neen, er wordt - zo helemaal zonder verras sing - wat jeugd uit de hoek ge haald: danslesles. kampeerreizen, ziekbedden, communicatiegebrek. meiden, Het Condoom. Het kan al lemaal niet zo best meer. al komt de gemiddelde schrijver ln Coteletten land gemeeniyk tot aanzien en (eveneens gemiddelde) welstand met jeugdflitsen van dit soort. Heeft Rens Schot dat nodig? Ik ge loof het niet. Na drie kwartier 'Menno'. een eeuwigheid van een jeugd, is er in 'De Barrière' evenveel tyd voor de Eeuwigheid. Hier wordt gewerkt met een veel indringender taalgebruik, een sa mengaan van literaire en theater middelen. zonder dat daarbij aan krachttoeren hoeft te worden ge dacht. Ook ditmaal wordt weinig nieuws aangedragen: de basis 'persoon-on persoon' immers is bekend. Maar er schuilen veel verrassingen in de taal, er is een voortdurende span ning. Men is onderweg, op reis, de enge poort tegemoet. De enkele meters die óver zyn worden gebruikt om schoon schip te maken. De oude Mensch moet worden afge legd opdat Het Grote Afleggen een aanvang kan nemen. Wie, die zich zelf zó tegen komt, zou de laatste stap niet nemen, zyn bagage niet ter zyde laten om met een glimlach verder te kunnen? Dat heeft te ma ken met evenwicht en schrijver Rens Schot en acteur Bram Kwek keboom doen daar goede dingen mee. Sterk wisselende indrukken dus, na een toch aardige avond toneel. Zou men er niet beter aan doen 'Menno' deze barrière niet te dik wijls te laten nemen? Zaterdagavondtoneel ln de Kuipers- poort: 5 februari, eenakters van Noel Coward en Philip Johnson: 19 februari, Muzikale speelshow 'Onze jongens' van Ger Beukenkamp 26 februari. De Ware Vriend van Carlo Goldoni 5 maart 'De binnenkant van het geluk' naar Ingmar Bergmans 'Scènes uit een huwelijk' 12 maart He Surprise', Belcampo-pro gramma. Bram Kwekkeboom

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 17