van Dixhoorn D'66 Aardenburg heeft bezwaar tegen 'Ydewalle' 'Het Nut van Groede': actieve vereniging NU DE LAAGSTE PRIJS Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC Ziekenomroep Hulst neemt bus in gebruik BELEGEN NAAM VOOR SPRINGLEVENDE CLUB Belangrijke zege voor Graauw Familieberichten JAARLIJKSE FEESTVERGADERING AFDELING TERNEUZEN INDUSTRIEBOND FNV Uitbreiding arbeidsplaatsen Neckermann België dinsdag 25 januari 1983 streek 'TE WEINIG BESCHERMD BOSGEBIED' AARDENBURG - ue U'66-tTactte in Aardenburg heeft bezwaar aangetekend tegen het recreatieproject 'Ydewalle'. In een brief aan de raad haalt de politieke partij drie argumenten naar voren. In het oorspronkelijke bestemmingsplan wordt het bosgebied rondom restaurant 'De Elderschans' en het bouwwerk volledig beschermd. In het nieuwe bestemmingsplan 'recreatieterrein Ydewal le', dat het restaurant binnen zijn grenzen heeft, wordt alleen nog gesproken over "bos- of beplantingsstrook'. Dat vindt D'66 te veel 'afgezwakt', zodat de bescher ming van De Elderschans en het omliggende gebied niet meer is gewaarborgd. Daarnaast wil de fractie éérst inzicht in In een toelichting maakt D'66 duidelijk de financiële consequenties van het project voor de gemeentelijke kas, voordat aan goedkeuring kan worden gedacht. D'66 wil concreet weten hoe de exploitatie-overeenkomst zal luiden, wie de financiële belanghebbenden bij het project zijn en hoe de werkwijze en samenstelling van de beheerscommis sie moet worden. KVG Hulst HULST - Het katholiek vrouwengilde (KVG) Hulst hield een bijeenkomst In het gemeenschapscentrum 'Den Dul- laert' in Hulst. Tijdens de bijeenkomst verzorgde de ANWB een voorlichtingsavond. Aan de hand van een uitgebreide dia-serie en een film werden de leden geïnformeerd over de werkzaamheden en dienstverle ningen van de ANWB ln binnen- en bui tenland. Donderdag 27 januari houdt bet Hulster vrouwengilde een tennis toernooi in 'Den Dullaert'. Het toernooi begint om 9.00 uur. HULST - De stichting ziekenomroep radio 'Nightingale' uit Hulst neemt za terdag 5 februari haar mobiele studio officieel in gebruik. Dat feestelijke ge beuren gaat gepaard met de presenta tie van de bus aan het publiek, gevolgd door een disco-dansavond en een su perloterij in restaurant 'Het Bonte Hert' op de Grote Markt in Hulst. Bij het stichtingsbestuur van de Hul ster ziekenomroep leefde al verschillen de jaren de wens om in het bezit te ko men van een mobiele studio. Voor het maken van reportages, het opnemen van concerten, live-uitzendingen en carnavalsactivitelten. In het verleden werd daarvoor altijd een inderhaast in gerichte caravan gebruikt. Eind vorig jaar kreeg het stichtingsbestuur de kans om voor een redelijk bedrag een bus van Veilig Verkeer Nederland over te nemen. Tijdens de voorbije weken heeft er al een aantal proefuitzendingen plaatsgevonden. De overdracht van de bus van WN aan de ziekenomroep ge beurt zaterdag 5 februari tussen 15.00 en 17.00 uur. Daarna is de bus ook voor het publiek te bezichtigen. De disco avond begint om 20.00 uur. Omstreeks 21.00 uur volgt dan de trekking van de loterij. Plattelandsvrouwen Aardenburg vergaderen AARDENBURG - Woensdag 26 janua ri wordt de Jaarvergadering van de Ne derlandse Bond van Plattelandsvrou wen afdeling Aardenburg gehouden. Op de agenda staat ondermeer een be stuursverkiezing, omdat er twee be stuursleden aftreden. Nahetofficèle ge deelte zal een voordracht over servies en bestek worden gegeven. De vergade ring begint om 20.00 uur in het Dorp buis te Aardenburg. Kledingbeurs in 'DeHalle' Axel AXEL - Het buurt- en clubhuiswerk in Axel houdt vrijdag een kledingruil- beurs in de kelder van het cultureel centrum 'De Halle' in Axel. Diegenen die kleding kwijt willen kunnen deze, voorzien van naam en prijs, afgeven in het buurthuis op dinsdagmorgen 25 en donderdagmorgen 27 januari tussen 9.30 uur en 11.00 uur. De kledingbeurs in de kelder begint om 9.30 uur en duurt tot 11.00 uur. Van ieder verkocht kledingstuk komt 25 procent ten goede aan het buurt- en clubhuiswerk. Cursussen ZVU in W-Zwsch- Vlaanderen OOSTBURG - De Zeeuwse Volksuni versiteit (ZVU), afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen, heeft voor de volgende maanden nog een aantal cur sussen in petto. Maandag 7 februari be gint in het schoolgebouw van de scho lengemeenschap St.-Eloy in Oostburg een cursus fotografie. Aan de hand van de Teleac-fotocursus, die 5 februari be gint, zijn er zes gespreksavonden. De onderwerpen uit de Teleac-cursus zul len nader worden toegelicht, en de cur sisten kunnen er vragen over stellen. Enkele dagen eerder, woensdag 2 fe bruari, wordt in de burgerzaal van het stadhuis te Oostburg de eerste van acht lessen over de mystieke stromingen in Oost en West gegeven. De derde cursus, die eigenlijk niet op het programma stond maar die door de grote belang stelling wordt herhaald, is de curus 'De wijnen van FrankrijkEr wordt aan dacht besteed aan de verschillende wijngebieden in Frankrijk, de belang rijkste wijnen met hun eigenschappen, het lezen van etiketten, en het vewaren, openen en schenken van de wijn. De cursus wordt afgesloten met een wijn proefavond. Waarschijnlijk begint de wijncursus in maart, de precieze datum wordt nog bekendgemaakt. Tenslotte wordt er in februari of maart in Zuid- zande een lezing gehouden door J. Kou- semaker. Zijn voordracht zal worden opgeluisterd door de Zeeuwse trouba dour Engel Reinhoudt. De lezing vindt plaats in samenwerking met de dorps raad van Zuidzande. dat het recreatieproject erg veel druk zal leggen op de dienst openbare werken van de gemeente voor onder houd van het groen. Bovendien kan een financiële tegenvaller in 'Ydewalle' an- KVO Hulst bijeen HULST - De kring Hulst van de KVO hield maandag voor haar leden een win- terbijeenkomst in het gemeenschaps centrum 'Den 'Dullaert' in Hulst. Na het huishoudelijk gedeelte werd het on derwerp 'Oude voorwerpen, wie kent ze' behandeld. Bridgewedstrijd HULST - De bridgeclub Hulst speelde in het tweede gedeelte van de winter competitie de eerste wedstrijd in het ge meenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. In de A-groep gespeeld met een howell tien met twaalf paren. De uitslag: 1 mevrouw Vroome - mevrouw Van Damme; 2 mevrouw Pouwels - de her Nijenhuis en mevrouw Aarts - de heer Bar, 4 de heer Biesbroeck - de heer Beuzenberg. 5 mevrouw Goossens - mevrouw Nijenhuis. In de B-groep werd gespeeld met een howell tien met TIEN PAREN. De uitslag- 1 de heer De- Nljs-deheerVan Leeuwen 2 de heer Radema kers - de heer De Feyter; 3 mevrouw Bies broeck - de heer Reunis; 4 mevrouw Neve - mevrouw Van Damme; 5 de heer Gerres - de heer De Maat In de C-groep werd gespeeld met een howell tien met twaalf paren De uit slag. 1 de heer Weemaes - de heer Verbunt; 2 de heer Van de Klooster - de heer Stallaert; 3 de heer en mevrouw De Kerf, 4 mevrouw De Kort - mevrouw Den Boer; 5 mevrouw Wee maes - mevrouw Verstraeten. dere noogzakelijke investeringen en on derhoudswerkzaamheden in de ge meente op losse schroeven zetten, stelt D'66 in de brief aan de raad Het recreatieproject zal worden opge zet door projectontwikkelingsmaat schappij 'Renesse BV'. De gemeente dient de aanleg van openbare voorzie ningen - wegen, rioleringen, etcetera - voor haar rekening te nemen. De kosten zullen later - als alles goed gaat - worden betaald door de projectontwikkelaar. Hoe dat allemaal precies geregeld gaat worden is nog niet bekend Vandaar de bezorgdheid van D'66 en de roep om een duidelijk financieel plaatje. Verkeersoverlast dag 24 januari ter inzage gelegen. In de afgelopen weken hebben naast D'66 ook anderen schriftelijke bezwaren in gediend tegen het plan. De zes bezwaarschriften van omwonen den en betrokkenen richten zich glo baal op te verwachten problemen met de aan- en afvoerwegen van 'Ydewalle'. Die verkeersaders zijn volgens de brief schrijvers met op hun toekomstige - zware - taak berekend. Anderen zijn bang dat het met hun rust gedaan is als de wegen die langs hun huizen lopen moeten dienen als voornaamste verbin ding van het recreatieterrein met de omgeving. Cabaretavond plattelandsvrouwen SCHOONDIJKE - Dinsdag 8 febmari treedt in Schooncfijke het cabaret van Wieke Muiier op met het programma 'Klein Duimpje en de zeven reuzen'. De ze avond is georganiseerd door de vijf alclelingen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen. De voorstel ling begint om 19.30 uur in zaal Wijffels. Muziekverenigingen Breskens en Groede treden samen op BRESKENS - De muziekvereniging 'Uit het volk - voor het volk' Breskens geeft in samenwerking met de konink lijke muziekvereniging 'Eendracht maakt macht' uit Groede een muziek- concert op zaterdag 29 januari in ge bouw 'De Uitkomst' te Breskens De aanvang is om 20.00 uur. Na de opening door de voorzitter G. F. van Schoote, spelen de muziekverenigingen onder leiding van Raymond de Cock een aan tal stukken, Na de pauze volgt een optreden van de drumband en muziekverenigingen. De avond wordt besloten met een bal met medewerking van het orkest 'De Apol lo's'. Het concert is bedoeld voor leden en donateurs. Leden van zustervereni gingen hebben gratis toegang. Mosselmaaltijd voor Temeuzense gasten van 'De Zonnebloem' TERNEUZEN - Een mossel maal tijd voor zeker 150 gasten. Dat is de eerste activiteit van de afdeling Groot-Ter- neuzen van De Zonnebloem voor het komende jaar. De mosselmaaltijd wordt zaterdag 5 februari verzorgd in de kantine van het Zeldenrustcollege in Temeuzen. De bijeenkomst begint om 14.00 uur met een spelletje bingo. Het is de eerste keer dat De Zonne bloem Groot-Terneuzen een mossel maaltijd op het programma heeft gezet. „Maar we verwachten er veel van," al dus een woordvoerster van de afdeling. „Mosselen zijn immers een echte Zeeuwse delicatesse Bovendien kun nen gasten die geen mosselen lusten oi mogen eten. iets anders kiezen." Voor de bereiding van het zeebanket beeft De Zonnebloem zich van de steun ver zekerd van kok Peter de Smet. Verdere activiteiten die De Zonne- bloem-Groot-Temeuzen voor 1983 in de planning heeft opgenomen zijn: de paasviering op 26 maart, koninginne dag (een operettegroep uit Eindhoven wordt dan naaï de Scheldestad ge haald), de traditionele boottocht op 2 mei, een gezellige middag op 4 mei, de nationale ziekendag op 11 september en een winkeldag in oktober. In de de- cemgermaand staan nog op het pro gramma de viering van St.-Nlcolaas en het kerstfeest. GROEDE - Ook al heeft de naam „Maatschappij tot Nut van het Alge meen departement Groede" een wat belegen klank, de vereniging is er niet minder actief om. Donderdag 27 januari geeft Theo van Cauteren uit Oostburg een lezing over Rusland, gebaseerd op reiservaringen, die hij daar heeft opgedaan. Het Nut vau Groede vindt het kennelijk nuttig voor iedereen om eens over dat on bekende Oosten te horen. Het bestuur van het nutsdeparte- ment van Groede kwam onlangs in het geweer. Een artikel in de PZC van enkele weken geleden wekte volgens de bestuursleden de indruk als zou het Nut al lang van de West-Zeeuws- Vlaamse aardbodem verdwenen zijn. Niets blijkt echter minder waar. In Sluis en Groede opereren nog steeds departementen. Het departement van Groede werd opgericht rond 1840, toen heel Zeeland met een groot armoede-probleem te kampen had, dat enkele jaren daarna nog erger zou worden door het uitbreken van de aardappelziekte. De afdeling van Sluis werd al twintig jaar eerder op gericht. Ruim anderhalve eeuw is het Nut dus al in West-Zeeuwsch-Vlaan- deren gevestigd. Voor een zo taaie maatschappij is het dan natuurlijk sneu als er gedaan wordt, alsof de vereniging allang ge leden ter ziele is gegaan. Althans, dat vond de voorzitter, J van Dijke, se cretaris mevrouw M. Riemens en penningmeester J. Schippers van het departement van het Nut van Groe de. Ze voelen zich nog springlevend en ze vinden een vereniging waar nog altijd zo'n tachtig negentig gezin nen uit Groede en omstreken lid van zijn zeker niet niks. Om elke indruk van belegenheid en vergrijzing weg te nemen meldt voorzitter Van Dijke met enige trots, dat er de laatste tijd ook redelijk wat jong bloed bij is ge komen. De maatschappij van Groede organi seert gemiddeld zo'n vier keer per jaar een activiteit. Elk jaar wordt er een reisje naar Gent gehouden, waar dan een bezoek aan de opera wordt gebracht. Verder wordt er zo moge lijk elk halfjaar een lezing gehouden. De onderwerpen zijn meestal niet al te zwaar.Want'zo zegt het bestuur, „de gezelligheid binnen onze vereni ging is heel erg belangrijk". Een ge- zeliigheidsavond in samenwerking met het departement Sluls/Aarden- burg staat dan ook op elke jaaragen da van het Nut. De algehele doelstelling, waarin woorden voorkomen als contacten, gezellig en cultureel leven komt er dus wel ongeveer uit. Met enige spijt moet volgens het bestuur wel worden geconstateerd, dat het landelijk ni veau van de voorstellingen, dat vroe ger kon worden gepresenteerd niet meer wordt gehaald. Namen als Jules de Corte en Jef Last komen niet meer in het programma voor. Dat is te duur geworden. „We zoeken het nu meer in eigen streek. Eigen artiesten als mevrouw Schippers-le Bleu. de ZOMA en Piet Leenhouts doen het erg goed", aldus mevrouw Riemens. Verleden Het Nut van Groede heeft nog een hele doos vol mei ouut documenten in bezit, waaruit de geschiedenis van de maatschappij valt terug te halen. De Nuts bewaarschool en de Nuts bibliotheek zijn twee voorbeel den van de vroegere activiteiten. Bestuursleden mogen zich met veel plezier met het verleden van de maatschappij bezighouden. Ze we ten dat de naam Tot Nut van het Al gemeen met een korreltje zout moet worden genomen. Niet iedereen kon vroeger lid wordenwant er was een ballotage-commissie en het abonne mentsgeld was vrij hoog. Bovendien sloten de katholieken zich lange tijd uit. De katholieke lei ders veroordeelden het Nut als niet tot de katholieke zuil horende orga nisatie. En daarmee was het Nut ver boden terrein voor de katholieken. Nu lijkt die strenge geloofsscheiding wel wat verminderd. Het Nuts-verle- den bevat meer. Zo blijkt dat de jaar lijkse Sinterklaas-rondgang met paard en ezel in Groede een initiatief van het Nutsdepartement was. Rond 1900 begon Groede daar als eerste dorp in Zeeuwsch-Vlaanderen mee. Het Nut heeft die activiteit gesteund totdat besloten werd de rondgang niet meer op 5 december, maar enke le weken eerder te organiseren. Kortom, een rijk verleden en een le vend heden. Vrijdag 25 februari vindt in Groede de jaarlijkse gezel ligheidsavond van de West-Zceuws- Vlaamse departementen plaats. En kele dialcctvoordrachtcn verzorgen het culturele karakter, terwijl de als diso-jockey optredende Piet Rie mens de gezelligheid op peil zal hou den. Van links naar rechts J. van Dijke, M Riemens en J. Schippers. Zijj vormen als bestuur de Maatschappij tot Nut van het Algemeen, departement Groede. TERNEUZEN - De bridgeclub 'Luctor' uit Temeuzen speelde in het tweede ge deelte van een wintercompetitie de eer ste wedstrijd in hotel 'De Post' in Ter- neuzen. De uitslag is: A-groep howell acht: 1 Koop man-Vergouwen. 2 echtpaar Lichteveld, 3 KlntrWillemstOn. 4 Remijn-Buyze, 5 Bies- broeck-Van der Hooft B-groep howell üen met rusttafel: 1 echtpaar Bode. 2 Bruyns- Biesbroeck. 3 Kint-de Dourleyn. 4 De Jong- Willemstijn. 5 Doppegieter-Timmermans en De Jong-Meulenberg. C-groep howell acht: 1 Botter-Jurriêns, 2 Reedljk-ScWltman, 3 Mul- laert-Vis. 4 De RegtrWalrave en Kaan-Mat- NGTG-Temeuzen beschikt nu over biljarttafel TERNEUZEN - De Terncuzense bil jartvereniging "Niet Gekrijt en Toch Gewonne' (NGTG) beschikt sedert za terdag over een biljart. Het werd tij dens een korte, feestelijke bijeenkomst in clublokaal 'De Vriendschap' in ge bruik genomen. Niet voorzitter J. Wink, maar penningmeester D. de Reus wijdde het biljart in met een fer me, afstoot. Voorzitter Wink was we gens ziekte verhinderd. NGTG werd driejaar gleden opgericht, maar moest het tot zaterdag stellen zonder een biljart. De biljarttafel werd onlangs aan de vereniging in bruikleen gegeven door een van de leden. W. de Zeeuw uit Hoek. Begin febmari wordt de eerste officiële ledenvergadering van NGTG gehouden. Dan wordt een defi nitief bestuur gekozen en worden af spraken gemaakt over het opzetten van een interne competitie. TERNEUZEN - In de tweede klas van de afdeling bij de zondagamateurs heeft Graauw een belangrijke slag ge slagen. De ploeg van trainer Ko Leen houts won thuis met 4-1 van Oostburg 2, terwijl medetitelkandidaat Terhole op eigen veld niet verder kwam dan een 2-2 gelijkspel tegen Walcheren. Door die resultaten is Graauw mede aan de leiding gekomen, terwijl het een wedstrijd minder heeft gespeeld dan Terhole. Schoondijke was vrij. Graauw-Oostburg 2 Óndanks een vrij rommelige beginfase pakte de thuisclub al spoedig een over wicht en scoorde Edwin Melders het openingsdoelpunt na de hele Oostburg- verdediging opgerold te hebben. Eric Mahu miste meteen daarna de kans om Graauw nog verder op voorsprong te brengen. De 2-0 stand kwam er toch door Mark van Troost. Graauw zat kort na rust op fluweel door een doelpunt van Luc Wlllems na goed voorberei dend werk van Van Troost. Diezelfde Willems liet zich na de tegentreffer van Frank van Veen ook noteren voor het mooiste doelpunt uit de wedstrijd: een hoog aangegeven val werd door Wil lems meteen op de pantoffel genomen en sloeg als een projectiel tegen het ny lon: 4-1. Terhole-Walcheren De gasten hadden het beste van het spel, maar moesten het eerste doelpunt toch aan de tegenstander laten. Uit een corner schoot Peter Dobbelaar Terhole naar 1-0. Op de valreep van de eerste helft kwam Walcheren verdiend op ge lijke hoogte en nam na de pauze zeü een voorsprong. De partij eindigde ot beslist toen Terhole uit het slotoffei 2-3 haalde via Peter Vioen. Stand in Hulster schaakcompetitie ID HULST - Na de vrijdag gespeeld schaakcompetitiewedstrijden S.V. Hulst staat in poule A W. v. Dendt ren nog steeds op kop, dankzij de ovei winning op P. Piasmans. De verdere uitslagen waren: H. Du montr-J. Bareman 0,5-0,5; P. Dhondt-j van Opstal 1-0; J. Schillemans-J. vai Groenenstyn 0-1; W. Schillemans-K Freyhoff 0-1; P. van Ginniken-T. tram 0,5-0,5; P. Plasmans-W. van Dei, deren 0-1. De stand in groep A: 1 W. va- Donderen; 2 J. Bareman; 3 J. Schilfc mans. De stand in groep B: 1N. Frijhoü 2 C. Vogelaer; 3 P. van Ginniken. Vn; dag 28 januari wordt een Rapidtoui nooi voor leden en andere belangstel lenden gehouden. De aanvang is uur. De inzet is een wisselbeker. Homosoos Terneuzen TERNEUZEN - In Temeuzen wor vrijdag 28 januari een soos voor homo sexuelen gehouden in het NVSH-gt bouw aan de Schoolweg. De soos begin om 21.00 uur en duurt tot omstreeks uur 's ochtends. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden na een noodlottig ongeval van on ze zeer gewaardeerde medewerker en collega, de heer J. VAN DE VOORDE Zijn inzet werklust en opgewektheid zullen voor ons altijd een voorbeeld blijven. W(j wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Garage H. Kant - Heikant Enige en algemene kennisgeving Heden overleed op 79-jarige leeftijd toch nog on verwacht onze lieve vader en opa EDOUARD FRABLEWICZ Axel; L. Buyze-Frablewicz J. Buyze Fifi en Martin Hulst: J. Frablewicz en Edwin Sas van Gent. 24 januari 1983 Correspondentieadres Eisenhowerlaan 14, 4571 JB Axel De Eucharistieviering, waarna begrafenis, waar bij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 28 januari a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de aula van de begraafplaats. Wegens sterfgeval donderdag 27 januari de gehele dag gesloten GARAGE H. KANT HEIKANT UITNODIGING met huldiging van de jubilarissen, op vrij dag 28 januari 1983, in café Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluiskil. Spreker bondsbestuurder J. de Jong. Aanvang 19.30 uur. Te koop: Simca 1000 GL maart '75, 45.000 km, oranje i.z.g.st. Tomos zwart, als nieuw. Pr. n.o.t.k. SINT-NIKLAAS - Het Neckermann- postorderbedrijf zal haar vestiging in Sint-Niklaas, uitbreiden met 25 man personeel tot 47. Deze uitbreiding is het gevolg van de enorme groei van activiteiten op de Vlaamse markt, waarop Neckermann nu drie jaar ac tief is. Daarnaast opereert de Belgi sche vestiging sinds een halfjaar op de Waalse markt, die eveneens een flinke omzetstijging haalt. Volgens marke- ting-directeur Schellekens zit Necker mann België flink in de lift. Hij zei dit tijdens een persconferentie van Nec kermann Versand in Frankfurt, ter ge legenheid van de presentatie van de nieuwe catalogus voor het komende seizoen. De omzetstijging in België bedroeg in 1982 zo'n 45 procent, de verkoop in Ne derland zal naar verwachting iets lage- ruitvallen dan in voorgaande jaren, Zo als bekend, zal de Neckermann-vesti- ging in Hulst zo'n vijftig extra arbeids plaatsen opleveren, waarmee het aan tal werknemers komt op ruim 430. De vestiging in Hulst was totnutoe alleen gericht op Nederland, maar door reor ganisatie gaat dit nu veranderen. De burgemeester van Temeuzen brengt ter alge mene kennis, dat op donderdag 27 januari 1983 te 19.30 uur in het stadhuis een openbare vergade ring van de raad der gemeente zal worden gehou den. Temeuzen, 25 januari 1983. De burgemeester voornoemd. C. Ockeloen. Met droefheid geven wij u kennis van het plotse ling heengaan van onze geliefde broer, schoon broer, oom en oudoom IZAAK ABRAHAM DE FOUW op de leeftijd van 56 jaar. Waterlandkerkje: H. de Fouw Groede: M. de Beer-de Fouw C. de Beer Halfweg: A. de Fouw N. de Fouw-Allaart Zandstraat: J. de Caluwe-de Fouw C. de Caluwe St.-Kruis: J. Duininck-de Fouw I. Duininck Vlissingen: J. Versprille-de Fouw I. Versprille Breskens: S. Robesin-de Fouw J Robesin J de Fouw R. de Fouw Neven en nichten 4508 PB Waterlandkerkje. 24 januari 1983 Turkeye 15 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 27 januari om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te LJzendijke. ,,'fc Wil U o God mijn dank betalen." Gelovend in haar Heer en Heiland Is na een lief devolle verzorging in het Verpleeghuis Ter Schorre' nog onverwacht van ons heengegaan onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoe der LEUNT JE FAAS weduwe van Marinus Dieleman in de ouderdom van 87 jaar. Axel: M. W. Esselbrugge-Dieleman J. K. Esselbrugge Axel: D. R. Dieleman E. Dieleman-Mareels Temeuzen: R. D. Dieleman M. K Dieleman-Dooms 's-Gravenhage: W. M. Dieleman L. Dieleman-Geers Klein- en achterkleinkinderen Axel, 24 januari 1983 Correspondentieadres: D. R. Dieleman, Groen van Prinstererlaan 25, 4571 TZ Axel De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 27 januari a.s. om 14.45 uur op de Algeme ne Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Vooraf zal een korte dienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de teraardebestelling wensen bij te wonen worden verzocht om 14.00 uur aan wezig te zijn in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren in het Torenlokaal na de teraardebestelling. Zij die b(j vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda- nig'te beschouwen. voor de laatste restanten jacksnu v.a. 50,- kolbertsnuv.a. 50,- kostuumsnuv.a. 100,- winterjassennuv.a./ 100,- regenjassennUV.a 100,- modejeugdbroekennUV.a. 39,- shirtsnuv.a./ 25,- truien, pulloversnUV.a. 19,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18