PLOEGEN HUZAVO SCHIETEN SCHERP Zaalvoetbal Oostburg: verlies voor koploper Laatste meters beslissen de rollendriedaagse Terneuzen Nieuwjaarsloop trekt recordaantal lopers LEIDER SLAAT AANVAL AF: 4-1 TITEL BANDSTOTEN VOOR THEO VISSER Wissel Zeeaws-Vlaanderen PZC/ Badmintonzege Den Ossaert Frits Bakker BFTS-kampioen bandstoten DOS WINNAAR BUJARTSTRIJD Recreatief zaalvoetbal ZAAMSLAGIN GEVARENZONE KORFBAL GEMEENTE HULST MAANDAG 17 JANUARI 1983 streek HULST - In de tweede klas van de zaalvoetbalcompetitie in Hulst liep het hooggeklasseerde Klaus Napoleon 2 tegen een 6-2 nederlaag aan. Koplope Van de Spa profiteerde dankbaar van deze misstap en won zelf met 6-2. In de eerste klas schoot koploper De Kreeft met scherp; 12-4. Het programma in de tweede klas bracht de top van deze klas binnen de Hjnen tegen de mindere goden. Meest opmerkelijke uitslag was het verras send grote verlies van de reserves van Klaus Napoleon tegen het zich In de on derste regionen bevindende Solmar Aloy. Met een 6-2 nederlaag moest het op de tweede plaas vertoevende Klaus genoegen nemen. Van de Spa bracht het er beter vanaf. Rode lantaarndrager Van Putte en Raats werd met ruime cij fers geklopt Na twee keer twintig minu ten stond een 6-2 eindstand op het sco re borg. waarmee Van de Spa drie pun ten verdiende. Door deze overwinning is de voorsprong op de nummer 2 ge groeid tot vier punten. Meerpaal nestel de zich door middel van een nipte 4-3 overwinning tegen Scheldelin/Blauwe Hoeve naast Klaus Napoleon 2. Tempe liers oogstte evenens drie punten tegen GTL Met 5-1 werd het treffen winnen afgesloten. Tenslotte kwam Disco Love op een voorlopige derde plaats in de ranschikking. Tegen Neckerman werd het 3-2. De stand: Van de Spa 13-24; Klau Napoleon 213-20; Meerpaal 13-20; Disco Love 13-10; Pimms Pub/Bouw- coop 12-18; Cappendijk 12-17; Tempe liers 13-15; Schelin/Blauwe Hoeve 13- 14; Solmar Aloy 13l3; GTI13-8; Necker- mann 13-7; Van Putte en Raats 13-5. Eerste klas In de eerste klas gingen slechts drie wedstrijden door. Biesbroeck - Witte Huis werd uitgesteld tot een nader te bepalen datum In de wedstrijden die wel doorgingen, werd flink met scherp geschoten. Lei der De Kreeft KENDE GEEN PAR DON MET Goossens. Twaalf keer moest de Goossens-doelman de gang naar het net maken. Goossens stelde daar zelf vier treffers tegenover. Ook Bleijko was weer produktief. Klaus Na poleon 1 werd het slachtoffer van de of fensieve dadendrang Met 6-1 schoot Belijko winnend af. Tenslotte bracht het laatste duel in de eerste klas een verrassend grote winst voor Hollandse Zaadhandel tegen Vervaet. De strijd om de derde plaats tussendeze twee sub-toppers werd met 4-0 in het voor deel van Hollandse Zaadhandel beslist. Door aeze uitslagen ziet de stand er als volgt uit: De Kreeft 11-19; Bleijoo 11-16; Holl. Zaadhandel 11-14; Vervaet 10-11; Spitters Sport 10-10; BLZ/Bilderbeek 10-9; Goossens 11-9; Klaus Napoleon 1 11-8; Witte Huis 9-4; Biesbroeck 10-3. BRESKEN S - Het eerste badminton- t?am van Den Ossaert uit Hulst heeft opnieuw een overwinning geboekt. Dit maal was Zierikzee II het slachtoffer. De zege was echter niet erg ruim. Fons de Maat was niet in vorm en Britt Phi lips raakte in haar enkelspel gebles seerd aan haar voet waardoor ze in de tweede game opgaf. Geert Philips won zijn herenenkelspel in drie games van Frans Vuyck. Fons de Maat verloor van Jan Job van de Sande. Annie de Maat had geen enkel pro bleem met invalster Mieke van Veldho ven en klopte haar in twee games. Het derde punt dat Zierikzee scoorde was voor de hrendubbeL Jan Job van de Sande met Frans Vuyck klopten Fons de Maat met Geert Philips in twee ga mes. Door deze overwinning blijft Den Ossaert op een tweede plaats achter Groot Sas staan. Beide teams zijn zeker van promoveren. De uitslagen. Frans Vuyck-Geert Philips 9-15/15-9/5-15; Jan Job van de Sande-Fons de Maat 15-3/15- 6; Erica Vuyck-Britt Philips 11-0/11-0: Mieke van Veldhoven-Annie de Maat 2-11/0-11; Vuyck/Vuyck-De Maat/Philips 15-10/7-15/7- 15; Van Veldhoven/Van de Sande-Philips/De Maat 16-17/5-15; Van de Sande/Vuyck-Phi- lips/De Maat 15-14/15-7; Vuyck/Van V eldho- ven-Phlllps/De Maat 5-15/8-15. Turnvereniging in Oostburg opgericht OOSTBURG - Door sportleider Pa trick Boussen is in Oostburg een nieu we turn/gymnastiekvereniging opge richt. De nieuwe vereniging begint met twee groepen: een kleuter- en een lagere schoolgroep. De tum/gymlessen wor den 's maandags gegeven in de gymzaal van de voormalige openbare lagere school in Oostburg. Zowel jongens als meisjes zijn welkom. OOSTBURG - In de Zavio waren er deze week enkele opvallende uitslagen. Allereerst was er, een week voor de topper tegen café Ko Paepe, de verrassende 4-2 nederlaag van leider Breskens '82 tegen het op de zevende plaats staande Bron. Honda van den Bosse leed zijn tweede nederlaag op rij. Tegen hekkesluiter Hofzicht verloor het met maar liefst 7-2. De dames en heren finalisten van de in Temeuzen gehouden rollendriedaagse TERNEUZEN - De laatste 125 meter beslisten de eerste editie van de rollen driedaagse, die de toerclub Neutraal uit Terneuzen hield. Die ongemeen spannende finale kwam er doordat het dueo Rudie de Bakker en Patrick de Rooij tijdens de sprintwedstrijden op de slotdag een steekje liet vallen. Ro nald de Bakker met Frank de Bakker konden daardoor dichterbij komen en met een achterstand van acht punten begonnen zij aan de flnalerit, een kop- pelkoers. Het koppel De Bakker leek in eerste instantie de beste papieren te hebben; lange tijd gingen zij aan de lei ding, maar in de laatste meters was het tenslotte toch nog Rudie de Bakker die de eerste plaats voor zich opeiste. Met name op sportief gebied is deze driedaagse van Neutraal een enorm succes geworden. Vanaf het eerste mo ment was de spanning te snijden. Slechts tijdens de tweede dag leek het er op dat Rudie de Bakker en Patrick de Rooij zonder noemenswaardige ver dere problemen naar de overwinning toe zouden rijden, maar tijdens het sprintnummer van de slotavond pakte dit allemaal anders uit. De Bakker en De Rooij (tijdens de tweede dag inge vallen voor de zieke Willy van der Kant) konden nu eens niet het maximum van de punten scoren, waardoor Ronald en 1 IV.. d. n.».r di.htorhli Wnnrt.n to- 5""1 Bak^' FIlmk Ba"er 4 De eindstand: 1 Disco Pedro (Rudie de Bak ker en Patrick de Rooij), 108 punten, 2 foto Paul Aardewerk (Jan de Pooter en Mark Die- GRAAUW - Ondanks de minder gunstige weersomstandigheden trok de Nieuw jaarsloop van de sportvereniging Sint-Aloy uit Graauw een recordaantal deelne mers. Niet minder dan 280 liefhebbers lieten zich inschrijven voor deze prestatie loop. „Het dubbele van het aantal waar we op gerekend hadden. Een bewijs dus dat dergelijke lopen nog steeds in opgang zijn," meldde een meer dan tevreden Aloy dan ook. pen, denk ik wel dat we dat aantal zul len halen," aldus Mangnus. TERNEUZEN - De biljartfederatie Terneuzen Stad (BFTS) organiseerde zaterdag in 't Keldertje de finale hoofd klas bandstoten. Die werd in de voor liggende weken beheerst door het trio Frits Bakker, Koos Zwanink en Gerrit Krijger. Krijger viel echter weg naar mate het toernooi naar de beslissing voerde, Bakker en Zwanink (die voor de finalepartij nog ongeslagen was ge bleven. Bakker had geremiseerd tegen Krijger, red.) kwamen in de slotpartij tegen elkaar uit. De winnaar zou ook meteen de titel pakken. Het bleef tussen de twee Temeuzense cracks gelijk op gaan tot de helft van de partij. Na tien beurten stond het 35-32 ln het voordeel van Bakker, die daarna echter uitpakte met series van 18.11 en 17 caramboles waardoor Zwanink te gen een schier onoverbrugbare achter stand aankeek. Kees Zwanink kwam tegen het einde van de wedstrijd welis waar nog opzetten, maar een gerouti neerde Bakker liet zich echter niet uit het ritme halen, loerde op zijn kans en greep die in de twintigste beurt. Toen gleed Frits Bakker door de finish, 100- 76 vormde een waardig slot van dit toer nooi. De eindstandFrits Bakker Kot ll-S.00-31. Koos Zwanink 10-4,11-23, Gerrit Krijger BZN 9-2,96-18,Jacques deMaat Kot4-3,14-24, Cees Wissel Concordia 4-2,73-19, ftonny de Waal KoL4-2 20-17. Manen GeirlandBVV 0-2,01-16. Remy Mangnus De Nieuwjaarsloop was de vierde in een serie van vijf lopen, die dit wintersei zoen in Graauw worden gehouden. Op 19 februari zal de laatste loop worden gehouden. Dan staat onder meer de tien Engelse mijl op het programma. Zaterdag was de Nieuwjaarsloop in ie der geval een enorm succes. Er waren zelfs deelnemers uit het Belgische Me nen. Er kon worden gelopen over de af standen drie. vijf, zeven of twaalf kilo meter. Na afloop van de laatste loop ontvan gen de deelnemers, die vier van de vijf tochten hebben gelopen een herinne ring. De eerstkomende tijd is het toch een drukke periode voor Aloy, want op 29 januari staat Grauw-Beveren (in middels als 120 aanmeldingen binnen) op het programma en 5 februari wordt er deelgenomen aan de Midwinterma rathon in Apeldoorn. „Daar hebben we intussen ook al meer dan vijftig in schrijvingen voor binnen. We willen daar met twee bussen naar toe, er kun nen dus nog altijd een aantal deelne mers by. Gezien de belangstelling, die er momenteel bestaat voor prestatielo- KAARTING OOSTBURG - De kaartclub 'De Wind makers' uit Oostburg hield een kaar ting waaraan 58 kaarters deelnamen, 38 om te jokeren en 20 om te bieden. De kaarting vond plaats in gebouw 'Pro Rege' te Oostburg. De uitsalgen: jokeren 1 S. van Hee-Van de Walle 27, 2 L, van Steenbergen-van de Bosse 55. 3 I. Schleman-Van de Stelt 57. 4 B Rie- mens-Lampo 160; 5 N. Bonnewel-Eversdljk 60. Bieden: 1 mevrouw De Groote 76; 2 dhr De Winter 76; 3 mevrouw De Loos-van de Velde 75; 4 mevrouw Versluys 72; 5 A. Hubregtse 72. De volgende kaarting vindt op 11 fe bruari plaats. Frans de Bakker dichterbij konden ko men. Deze twee duo's moesten toen in een rechtstreeks duel uitmaken wie winnaar zou worden van dit evene ment. De winnaar van de laatste kop- pelkoers zou ook zegevieren in de eind stand. Ronald de Bakker nam meteen de lei dingen het leek er op dat hij samen met zijn broer Frank de opponenten geen kans zouden geven. Bij het ingaan van de laatste ronde (500 meter) leek er nog steeds geen vuiltje aan de lucht te zijn, maar toen kwam Frank de Bakker de man met de hamer tegen. Rudie de Bakker perste er toen nog eens alles uit en in de laatste meters passeerde hij zijn concurrent nog. Het was voldoen de voor de eindzege. Door dit resultaat zakten de verliezers zelfs nog naar de derde plaats omdat Jan de Pooter en Mark Dieleman het opvallend sterk acterende duo Ko Bak ker en Charly Meijer wél kipten; hier door eindigden zij op de tweede plaats, terwijl Bakker en Meijer dit evenement met een vierde stelling verrassend af sloten. In de achterhoede vochten de deelne mende damesteams onderling hun strijd uit; ook zij deden dat op een bij zonder spannende wijze. Bij het ingaan van de laatste dag stonden zij nog ge lijk. maar het waren tenslotte toch Tan- neke Herenthals en Brigitte Wieles, die in een spannende koppelkoers Jeanette Tollenaar en Nancy Gommers achter zich lieten. Op de laatste dag kwamen tijdens de pauze de sponsors in actie op de rollen. Voor Guido de Rechter van Paul Aarde werk leverde dit een zege op voor 'Bub- by' van PZS. Sportprtjzen Temeuzen (Ko Bakker en Char ly Meijeri 84. 5 technisch handelsbureau Vluggen iKees Hulsman en Kees Verhelst) 84. 6 café Neutraal (Harry de Bree en Jan Ver- helst) 78. 7 café 't Keldertje garage De Oude (John van de Ameele en Perry Pijpellnk 170.8 PZS 'Peter Goossen en Rinus de Pooter» 68.9 tc De Gnete (Henk Kroon en Rinus Siere- veldi 66.10 café Het Bierwinkeltje/The Dim ple (Jan Herenthals en Pieter van de Wege» 56.11 Slagerij Van Damme (Tanneke Herent- hals en Brigitte Wieles) 50, 12 tc Neutraal (Jeanette Tollenaar en Nancy Gommers) 40. In de tweede klasse liet Inghels een steekje vallen door een 3-3 gelijkspel te gen het Oude Raedthuys II. Hierdoor kon een winnend Tem. Boys II een pun tje uitlopen. Uitslagen Tem. Boys II - Cebeco Zuidwest 4-0. Sluis I - Vooruit 1-9, Breskens '82 - Bron HOEK - De biljartvereniging DOS uit Hoek heeft vrijdag de door gastheer De Gouden Leeuwkes uit Maldegem als 'interland' aangemerkte biljartont moeting overtuigend gewonnen. Met genoemde Belgische vereniging heeft de club uit De Instuif al een jaren lang contact, terwyl alle confrontaties tot nu toe met grote cijfers gewonnen. Hadden de Belgische tegenstanders zich voorheen wat aan de hoge kant in geschat. nu had DGL het aantal te ma ken caramboles gehalveerd. Het leek succes te hebben toen DOS-voorzitter Piet Ollebek zijn openingspartij in moest leveren. Daarna rekenden echter Hans Coenen, Guillaume Broekhoven, Jan Roovers, Jaap Michielsen, Rinus de Graaf, Anton Laarhoven en Frans van Vliet af met de Belgische tegen stand. Zeven winstpartijen kwamen er uit voort, een eindstand van 7-1 in het voordeel van de vereniging uit Hoek. Voor de return verwacht wedstrijdse cretaris (voor buitenlandse toernooien) Broekhoven dat Ollebek gepasseerd zal worden. „We kregen meteen na afloop te horen dat de Belgische ploeg in trai ning gaat voor de return (eind februari, red.), we zullen dan in de sterkst moge lijke opstelling aan moeten treden,'' al dus Broekhoven. In dat kader past vol gens de DOS-wedstrijdleider de ver vanging van Ollebek. 2-4; Hoekert verzekeringen - casino 3-2. Hon da van den Bosse - Hofzicht 2-7; Inghels Oude Raedthuys n 3-3. Stand eerste klasse; Café Ko Paepe 9-14; Breskens '82 9-12; Hoe kert verzekeringen 10-12; Vooruit 9-11; Hon da van den Bosse 10-9; Bron 9-8; Sluis I 9-7; Hofeicht 10-6, Casino 9 -5. Stand tweerde klas se: Tem. Boys n 10-15; Inghels 10-13; Sikkels 9-12; Sluis II 9-11; Oude Raedthuys n 10-11; Du Commerce 9-8; Cebeco Zuidwest 9-5; Bui- tenlust 9-5; Harry Bonte 9-4; programma woensdag 19 januari: Buitenlust - Sikkels; Inghels - Du Commerce; Hofzicht - Casino; maandag 24 januari: Vooruit-Bron; Bresken- s'82 - Honda van den Bosse, Café Ko Paepe Sluis I. OOSTBURG - De topper in de A-poule van ae recreatieve zaalvoetbalcompetitie in sporthal 'De Veerhoek' te Oostburg was ongetwijfeld de wedstrijd Restaurant Oud Sluis tegen de Oostburgse Biljartvereniging. Laatstgenoemde moest win nen om gelijk te komen met de leider. Dit lukte evenwel niet; Oud Sluis won met 4-1 en lijkt opnieuw op een titel af te stevenen. In de B-poule liet leider Lotus weer een 9-3. stand poule A; puntje liggen, zodat een winnend Tele- post II tot op een punt genaderd is. Lo tus kon zijn titelaspiraties niet waar maken tegen het Administratief Perso neel. De wedstrijd eindigde in een doel puntloos gelijkspel. Telepost n won met grote cijfers van o.l.s Breskens: 7-2. Uitslagen; Administratief Personeel - Lotus 0-0; o.l.s. Breskens - Telepost H 2-7; L.T.S. - Musson 3-3; Rabobank 11 - Trimclub 3-2, Rie- mens - Gemeente Oostburg 1-5; Rest Oud Sluis- OBV4-1: Bakkerij Martens-TelepostI Restaurant Oud ttiuis 11-21; OBV 11-17; Bakkerij Martens 11-15; Aers Olie 10-15; Alheo 10-14; GL Shop 10-9; Veteranen 10-9; De Roode Leeuw 10-7; Le- iiaert 10-5; Rabobank 110-5. Telepost 111-4; v Looy-Groosman 10-3; stand poule B: Lotus 10-17; Telepostü 10-16; Administratief Pers. 10-13; De Kombuis 10-13: o.l s. Breskens 10- 12; Musson 10-11; Rlemens 10-10; Gemeente Oostburg 10-10; L.T.S. 9-8. Trimclub 104; Ra bobank II104; Chez René 9-0. Programma 20 januari: Alheo - Leliaert, v. Looy-Groosman - Rabobank 1.21 januari: GL Shop - Dc Roode Leeuw, 24 januari: o.l.s. Breskens - Musson. TERNEUZEN - Waar BKC Breskens in de tweede klas van de korfbalafdeling de ene zege op de andere stapelt - de aangevochten terugzetting heeft ken nelijk nog steeds effect - gaat met der deklasser Zaamslag heel wat minder. De vierpuntenwedstri jd bij TOP 2 ging verloren waardoor de ploeg van trai ner Rob Groenendaal in de hoek be land is waar doorgaans de klappen val len. Uitslagen: Stormvogels 2-BKC 2-6; TOP 2-Zaamslag 54. In een rommelige, door zenuwen be heerste wedstrijd heeft BKC door mid del van een sterke periode in de tweede helft de winst toch naar zich toe weten te trekken. De opening was van beide kanten zwak. veel plaatsfouten gaven de verdedigingen telkens gelegenheid de aanvalsvakken van scoren af te hou den, By rust 1-2, daarna een sterker Stormvogels dat ook die fase echter de kansen liet liggen en de tegenstander de mogeiykheid bood om in de slotfase wel overtuigend naar winst af te wikke len. Daarmee blijft promotie in zicht BKC-doelpunten van Jan Roest, Leo de Koster, Jacco van de Sande (2) en Jen ny van Haneghem (2). TOP 2-Zaamslag Twee ploegen die er weinig van bakten hadden het moeilijk om in de eerste helft acceptabele acties op te voeren. Zoals gebruikelijk liet Zaamslag, dat zelden tot een eenheid groeide, nogal wat kansen ongebruikt waardoor de thuisclub naar 3-1 bij rust uit kon lopen. Groenendaal zette in de tweede helft Bram Verstraeten in en dat had tot ge volg dat de grotere homogeniteit eerst tot de geUjkmaker en daarna zelfs tot een 4-3 voorsprong leidde. De kansen om de wedstrijd te beslissen had Zaam slag toen zeker in handen, de ploeg zak te na genoemde stand echter als een kaartenhuis ineen. Tien minuten voor tyd had TOP zich weer over de oppo nent heen getild (54), de gasten toon den zich in de resterende speeltijd on machtig in die stand nog verandering te brengen. Zaamslag-doelpunten van Frank van Drongelen (2), Diny Verlinde en Bram Verstraeten. LAMSWAARDE - Nadat hij in de aan loopronden al een vooraanstaande rol gespeeld had, heelt Theo Visser van de biljartvereniging WBC uit Walsoorden ook in de finale zijn meesterschap ge toond. In de eindstrijd tweede klas bandstoten van het district Zeeuwsch- Vlaanderen klopte Visser zaterdag avond André de Koek van HBC Hulst. Ongeslagen mocht de speler uit Wal soorden zich daarna laten huldigen. Dit kampioenschap bandstoten heeft lang in het teken gestaan van een strijd tussen drie titelgegadigden. Met Visser en De Koek slaagde ook Freddy Syne- sael van WBC erin lang ln de kopgroep te vertoeven. In de zesde ronde werd Synesael door verlies echter naar het tweede plan verwezen en maakte ge noemd duo zich op voor het titelge vecht Dat werd zeker niet de beste par tij uit dit door de biljartvereniging Ons Vermaak goed georganiseerde toer nooi. Visser was weliswaar uit de meest gunstige positie gestart (remise was voldoende om kampioen te worden), maar deze finale had inmiddels zijn spo ren nagelaten. Daardoor werd de slot partij een lange zitting die door zenu wen beheerst werd. Kwaliteit wint het echter meestal. En ontegenzeggelijk had Theo Visser daarvan het meeste ln zijn bagage. De spannende slotseance leverde 40-35 in het voordeel van Visser op. het ongeslagen record bleef er mee overeind. Eindstand. Theo Visser WBC 13-1,78-16 (promotie), André de Koek HBC 10-1. 67-12, F. Sijnesael WBC 10-1. 50-12, L. Hamelink 7-1,40-11, P. Stevelink 6-1,44- 7. E. van Goethem 5-1, 51-12, F. Kers- bulck 3-1,31-8. W. Hemelsoet 2-1.34-11 De kortste partij kwam op naam van De Koek die in de openingsronde de 40 ca ramboles in veertien beurten verzamel de. Op 21 januari 1983 zijn onze ouders CHRISTIANA VERDAASDONK en S CHARLES DE MUNTER 45 jaar getrouwd. Zij hopen dit heugelijke feit samen met hun kmde- ren en kleinkinderen op 22 januari 1983 te vieren, g Gelegenheid tot feliciteren in het cultureel een- g trum 'De Halle', Rooseveltlaan 1 A te Axel. van g 19.00 tot 21.00 uur. g Axel. Oosterstraat 33. Heden ontvingen wij het bericht van het plotse ling overlijden van ons trouw lid, de heer A. TELLIER Zyn sportiviteit en vriendschap zal altijd in dankbare herinnering by ons blijven. Bestuur en leden H.S.V. 'De Zeekrab'. Breskens. 14 januari 1983. Met droefheid geven wij kennis van het nog on verwachte overlijden van onze voorzitter, de heer P. J. J. WILLEMSEN Zyn grote inzet voor ons werk, zal by ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Bestuur en vrijwilligsters Stichting Welzyn voor Ouderen afd. Zaamslag Zaamslag, 15 januari 1983. DE MAANDAGAVOND SPREEKUREN van 10 en 17 jan. van dr. Schaub VERVALLEN dan alleen afspraken. Schaub en Kop dierenartsen tel. 01150-95017 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hy voor ons heeft betekend, delen wij u mede. dat plotseling is overleden mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa CORNELIS ABRAHAM TELLIER echtgenoot van Maria Elizabeth Hofman op de leeftyd van 69 jaar. Schoondijke: M. E. Tellier-Hofman Breskens L. F. Tellier Breskens- F. L. den Dekker-Tellier J. den Dekker Draaibrug; J A. Tellier I. Tellier-Commelm Schoondijke: A, J. Tellier Breskens: M. E. Poppe-Tellier A. P Poppe Klein- en achterkleinkinderen. 4507 KE Schoondyke, 14 januari 1983 Tragel West 61 De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 18 januari a s. om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in het Hervormd Jeugdgebouw die aanvangt om 14.15 uur Gelegenheid tot condoleren ln het Jeugdge bouw na de teraardebestelling Heden is tot onze diepe droefheid, na een kort stondige ziekte, zacht en kalm van ons heenge gaan. mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa POULUS JACOBUS JACOB WILLEMSEN echtgenoot van Maria Martha Dees op de leeftyd van 72 jaar. Zaamslag; M. M. Willemsen-Dees P. Willemsen M. L. Willemsen-Kempe Karina en Rini Valkenswaard: L. Willemsen J. Willemsen-Meijer Marjan 15 januari 1983. Plein 15, 4543 BJ Zaamslag. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 18 januari a.s. em 14.00 uur op de Algemene be graafplaats te Zaamslag, na voorafgaande rouw dienst in gebouw 'De Rank', aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 'De Rank'. Geen bezoek aan huis. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen ge lieven deze advertentie ais zodanig te beschou- Heden is op 80-jarige leeftyd na een geduldig gedragen ziekte zacht en kalm van ons heenge gaan onze lieve vader, opa. broer en oom PETRUS E. BAART weduwnaar van Celina L. van der Zalm eerder weduwnaar van Iréne de Smet Axel: J. de Waele-Baart J de Waele Eddy Ankie en Rob Frank Temeuzen: L. Noordijk-Baart C. Noordijk Robin en Mark Sas van Gent: S. Apéeéchéa-Baart J M. Apécéchéa Sophie Sacha familie Baart familie Van der Zalm Familie De Smet. Sas van Gent, 15 januari 1983. Correspondentieadres: Landdijk 6. De Eucharistieviering waarbij u wordt uitgeno digd zal plaatshebben op dinsdag 18januan a.s. om 19.00 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent op woensdag 19 januari om 11.00 uur heeft de crematie plaats in het crematorium te Middelburg Gelegenheid tot condoleren na afloop van de Eucharistieviering in de kerk Zy die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bij beschikking van de arrondissementsrechtbank te Middelburg d.d. 5 januari 1983 is het faillissement van Gracia B.V., gevestigd te Kloosterzande, gem. Hontenis- se aan de Cloosterstraat no. 51 opgeheven wegens ge brek aan baten. Curator mr. A. H. Rijkse, Advocatenkantoor Mrs. De Rechter. Grote Markt 7. 4561 EA Hulst. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 12 en 29, eerste lid. van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat op 7 december 1982 bij hen een aanvraag is inge komen ingevolge de hinderwet van W. A. J de Vliegere, Vylainlaan 9 te Heikant voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning we gens het uitbreiden-wijzigen van een inrichting voor machinale houtbewerking op het perceel Brouwerijstraat 52 te Sint-Jansteen. Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder voorschriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De aanvraag, de ontwcrp-bcschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende een maand op de gemeentese cretarie. afdeling algemene zaken. Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 22. 29 januari, 5 en 12 februari 1983 van 09.00 tot 12 00 uur, op het groepsbureau der rijkspolitie Hulst. Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Bovendien na deze bezwarentermijn, tot het ein de van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, op de gemeentesecretarie, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Gemotiveerde bezwaren kunnen tevens monde ling, op een daartoe strekkend verzoek tot 10 fe bruari 1983 in persoon of bij gemachtigde worden ingebracht. Daarvoor dient vooraf een afspraak te worden gemaakt- Gelegenheid zal dan worden gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tussen een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, de aanvrager en degenen die mondeling bezwaren wensen in te brengen. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen ge durende een maand na heden bij het gemeentebe stuur worden ingebracht. Degene die een bezwaarschrift indient kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zi) vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben Ingebracht op de wijze als boven omschreven en de belanghebbenden die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de be schikking beroep kunnen instellen bij de kroon. Hulst, 17 januari 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, P Molthoff. de burgemeester J F van Denderen, de secretaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 20