Ruime winst voor leider in Oostburg Leider in Terneuzen moeizaam naar winst BKC verspeelt in slotfase de overwinning OPERATIE VERLIEZER IN DEGRADATIEDUEL Lastig karwei leider zaalvoetbal in Axel Topper in Huzavo eindigt onbeslist TAFELTENNISSERS SINT-LAURENS HEBBEN EEN NIEUW CLUBGEBOUW Rollendriedaagse van TC Neutraal C. Haak winnaar prestatieloop in Schoondijke Wemolin hield tweede trimloop KAARTING PZC/sPort F8V. de nummer twee op de ranglijst op vier punten van ABN. kon tegen O AZ al evenmin ruim afstand nemen. Ook in dat treffen was het verschil slechts één doelpunt, al was het totaal aantal doel punten groter 5-4. Achter FSV gaapt Inmiddels een gat van vijf punten. De oorzaak daarvan MIDDELBURG - De tafeltennisvereni ging Sint-Laurcns neemt zaterdag 15 januari haar nieuwe clubgebouw in ge bruik. De nieuwe accommodatie ligt aan de Ooststraat in het voormalige buurtschap Brigdamme. Daar heeft de nu ongeveer zeventig leden tellende vereniging de voormalige kleuter school verbouwd en een nieuwe tafel- tennishal laten verrijzen. Waar moge lijk hebben de leden zelf de handen uit de mouwen gestoken; alleen het spe cialistische werk hebben ze moeten overlaten aan beroepsmensen. Wet houder H. Gillissen verricht zaterdag avond omstreeks acht uur de officiële openingshandeling. Hij wordt daarbij bijgestaan door de voorzitter van de vereniging, de heer Th. van Veen. Acht jaar lang speelde en oefende de tafeltennisvereniging Sint-Laurens in de oude brandweerloods van het dorp. Langzamerhand raakte dit gebouwtje in een zo vervallen staat, dat grondige restauratiewerkzaamheden noodzake lijk werden. Daar de vereniging het hiervoor benodigde geld onmogelijk zelf kon opbrengen, kwam wethouder Gillissen met een alternatief Hij bood de tafeltennissers de niet meer als zoda nig in gebruik zijnde kleuterschool aan. De voorbereidingen tot de verbouwing en de uitbreiding begonnen in novem ber '81. Aanvankelijk hadden de omwo nenden nogal wat bezwaren tegen de nieuwbouw, maar die bedenkingen ver dwenen toen de nieuwe tennishal niet achter, maar naast het kleuterschooltje werd geprojecteerd. Een buurtbewoner kwam met zijn bezwaren bij de Raad van State terecht, maar toch werd uit eindelijk het groene licht voor de uit breiding gegeven. In september "82 be gonnen de leden met de verbouwing van het schoolgebouw. Personeel van de Werkplaatsen Walcheren bouwde de nieuwe tennishal. Met de hele operatie ls een bedrag van ongeveer negentig duizend gulden gemoeid. Vijftien mille heeft de vereniging uit eigen middelen kunnen aanwenden. De rest (75.000 mil le) werd geleend. De Middelburgse ge meenteraad garandeerde de aflossing van de lening. Subsidie heeft de vereni ging echter niet gekregen. De speelzaal heeft een oppervlakte van 160 vierkante meter. Het gebouw telt verder twee toiletgroepen, twee kleed kamers, en een kantine, die inclusief de keuken 75 vierkante meter meet. Za terdagmorgen wordt, voorafgaand aan de officiële opening, «en recreatietoer- nooi gehouden. TERNEUZEN - Enkele jaren geleden schoten rollendriedaagsen en -zes daagsen als paddestoelen nit de grond. Elke zichzelf respecterende toerclub zette wel een dergelijk evenemrnt op zijn programma. Maar die tak van wie lersport zakte betrekkelijk gauw weer weg. Alleen in West-Zeeuwsch-Vlaan- deren wordt op dat gebied nog wat georganiseerd. Clinge houdt in het oostelijk deel de organisatie nog aan. Verwonderlijk mag daarom genoemd worden dat morgen (woensdag), don derdag en vrijdag de Temeuzense toer club Neutraal een poging waagt om het rollengebeuren nieuw leven in te bla zen. „Als toerclub moetje af en toe naar buiten kunnen treden" denkt Tonny Brandenburg, de wedstrijdleider van deze driedaagse. En Brandenburg ziet in de stille winterperiode een dergelijke wedstrijd als een uitstekend middel daartoe. „Dat er nog voldoende belangstelling voor bestaat is wel gebleken uit de in schrijving", aldus Brandenburg. Hij kreeg in enkele weken tijd zijn renners- veld bijeen. Twaalf koppels, gefor meerd uit gesponsorde ploegen van ca fé Neutraal, slagerij Van Damme. *t Bierwinkeltje', 't Keldertje, Paul Aar dewerk, Sportprijzen Temeuzen, Tech nisch Bureau Vluggen, TC Neutraal. Disco Pedro. TC De Griete. het Bier- vlietse Oude Raedthuys en het koppel De Pooter/Goossens dat zonder sponse ring aan de start komt. Favorieten ploegen in dat gezelschap zijn Rudl de BakkerAVllly van der Kant, Jan de Pooter/Mark Dieleman en Harry de Bree/Ruud Melse. Tijdens de drie avonden (start telkens vanaf 19.30 uur) worden sprint, afvalkoers en kop- pelkoersen gereden. De jury bestaat uit Wlm Hollemans en Jan van der Laan. Martin Bauwens is premiecommissans. microfonlst ls Piet Marcus De finale van deze driedaagse wordt vrijdag avond omstreeks 21.30 uur verwacht. was de 3-2 nederlaag, die titelverdedi ger Van der Poel leed tegen Gemeente 1. dat langzaam maar zeker hogerop klimt NSM-HKC werd 3-4 en dezelfde einduitslag kwam ook na het duel OVet-Philips 1 op het scorebord. RWS- Belastdngen eindigde in een gelijkspel. Derde klas In de derde klas was vooral opvallend de grote zege die Kravo boekte op Dow 3; 13-2. Maar de formatie van Gerard Provoost moet voorlopig Voltreffers nog voor laten gaan Voltreffers won met 3-0 van TAS 2. De verdere uitslagen in de derde klas; Mistrappers-Int Snel- dienst 5-4. Temeuzen 2-Goalgetters 2 3-3 en Dow 4-TAS 1 4-2. De standen: Eerste klas: 1 ABN 12-24; 2 FSV 12-20; Van der Poel 12-15; 4 Gemeente 112-14; 5 Philips 1 12-14; HKC 12-14; 7 OAZ 12- 11; 8 Temeuzen 1 12-11: 9 NSM 12-7; 10 Belastingen 12-7; 11 RWS 12-5; 12 Ovet 12-2. SCHOONDUKE - Aan de prestatie loop van de voetbalvereniging Schoon dijke op het sportpark de Molenkreek werd door ruim 80 lopers deelgenomen. Eerste werd C. Haak uit Biervliet in een tijd van 35.15 minuten; twpede werd F. Daalman uit Breskens (36.40) en derde R. Veraart uit Vlissingen in 37.20 minu ten. Iedere deelnemer kreeg na afloop een herinneringsvaantje. AXEL - In de eerste klas van de Axelse zaalvoetbalcompetitie blijven ook na de afgelopen week drie teams de dienst uitmaken. Leider 't Wapen van Axel had het wel moeilijk met het team van Wim de Waal, maar bij het laatste fluit signaal stonden de bordjes toch op 2-1 in het voordeel van de wapendragers. Ook Vcrpoortc maakte tegen Axel geen fout. De oranje-witten kregen een 5-2 nederlaag te slikken. El Sombrero had deze week zelfs een gemakkelijke avond gezien de 8-0 overwinning op Van Westen Z aam slag. Ook wat de onderste plaats betreft, is er in deze klasse geen strijd meer. De in Axel voetballende scheidsrechters heb ben de rode lantaarn stevig in handen. Nu moest men tegen AZW weer met 12-1 het onderspit delven. Wat de twee de degradatie-plaats betreft is. na de 3-1 zege van Electra De Maayer op de Groovy Bar, de strijd nog lang niet be slist. De Maayer. Van Westen en Axel zijn hier wel de teams die hiervoor in aanmerking komen. De middenmoters Deto Jeans en Moy Fa maakte er in hun wedstrijd tegen elkaar een leuke pot van, die uiteindelijk met 4-3 werd ge wonnen. HULST - In de Huzavo-competitie (Hulsters voetbal) stond bij de he ren de topper tussen koploper De Kreeft en het op de tweede plaats vertoevende Bleijko op het pro gramma. In een zeer spannend duel kwamen beide ploegen een 6- 6 gelijkspel overeen. Bij de dames is het team van Willy Haulcs na de eigen winst en het verlies van lijst aanvoerder Stadsherberg op een gedeelde eerste plaats gekomen. De Kreeft en Bleijko maakten er een prima wedstrijd en een ware propaganda voor het zaalvoetbal in Hulst van. Uiteindelijk werd de winst in dit doelpuntrijk duel (6-6) gedeeld. Bleijko nam vier keer de leiding in deze topper, maar dat nam niet weg dat De Kreeft, met uitzondering van de aanvangsfase, steeds erg dichtbij bleef. Door doe! punten van Ronald de Kindt en Jo Sturm nam Bleijko met 2-0 de lei ding, maar Robert Pauwels en Paul Taelman brachten de stand in evenwicht. Nog voor de rust scoor den Ronny Bauwens en Jo Sturm voor Bleijko en Paul Taelman voor De Kreeft, waarmee de 4-3 rust stand werd bereikt. Danny Cock- heijt en Luc Varewijck tekenden daarna voor een 5-4 voorsprong voor De Kreeft, maar opnieuw Jo Sturm bracht met een tegentreffer de ploegen op gelijke hoogte. De eindstand werd bereikt door doel punten van Marcel Cockheijt Gel derland. Hollandse Zaadhandel kwam door een 5-2 zege op rode lantaarndrager Biesbroeck op een voorlopige twee de plaats en Spitters Sport liet een steek vallen tegen Goossens, dat met 3-2 won. Klaus Napoleon start te de tweede competitiehelft goed door BLZ/Bilderbeek met 2-0 te verslaan. Door deze uitslagen ziet de stand er als volgt uit: De Kreeft 10-17; Bleijko 10-14; Hollandse Zaadhandel 10-12; Vervaet 9-11; Spitters Sport 10-10; BLZ/Bilder beek 9 10-9. Goossens 10-9; Klaus Napoleon 10-8. Witte Huis 10 9-4; Biesbroeck 10-3. Dames Leider Stadsherberg moest bij de dames de meerdere erkennen in Kledingbokser. dat door de 2-1 zege opklom naar de derde plaats op de ranglijst. Willy Haulez profiteerde van de misstap van Stadsherberg en versloeg AZWZ met 4-1. waar door drie punten werden verdiend. Door deze puntenwinst is Willy Haulez mede-koploper geworden. Rode Lantaarndrager Klaus Napo leon wees Disco Love met 1-0 terug. De stand: Stadsherberg 6-11; Willy Haulez 6-11; Kledingbokser 6-7, Disco Love 6-5; AZWZ 6-5; Klaus Napoleon 6-3. Het programma voor <te komende speel- week: woensdag 12 januari HKC Ovet 119.00 uur): TAS-Kravo (19.45 uur); OAZ-NSM (20.30 uun; Belastingen-Temeuzen 1 (21.15 uur): RWS-ABN 22.00 uur); Gemeenle 1-Phüips 1 (22.45 uur) Maandag 17januari Int. Sneldienst-Terneu- zen 2 (1830 uur): Van der Poel-FSV (19.15): Dow 1-Racing White 120.00 uur); Goalgetters 2-TAS 2 (20.45 uur); Dow 3-Dow4 (21.30 uur); Instuif-Philips 2 (22.15 uur). In de tweede klas is de strijd om de titel heel wat heviger. Doordat hier weke lijks wel een van de leiders punten ver speelt, wordt de spanning steeds groter. .Deze week moest leider Primus met 3-2 'het onderspit delven tegen Doelder Groen. De Donkere Wolk maakte hier dankbaar gebruik van. Via een nipte 2-1 overwinning op Noens. namen de man nen van Jos Lambert de leiding over. Ook 't Wapen van Axel/Kesbeke kwam weer iets dichter bü, dit ging ten koste van La Bourse welke met 5-3 werd ver slagen. De stand: Eersteklas: Wapen van Axel 16-29; El Sombrero 15-25; Verpoorte 15- 25; Moy Fa 16-18; Deto Jeans 115-18; Wim de Waal 15-15; AZW 15-13; Groovy Bar 15-12; Axel 15-10; Van Wes ten Zaamslag 15-6; De Maayer 15-6; It Arbiterken 15-1. Tweede klas: De Donkere Wolk 14-21: Prunus 14-20; Supermarkt Den Hamer 14-19; Dax Pallets 14-18; De Schepper 14-18; 't Wapen van Axel/Kesbeke 15- 16; La Bourse 15-14; Doelder Groen 14- 14; HCG 13-10; Noens 14-10; Axel 2 14- 10; Broomchemie 14-7; Markt Boys 13- HEIKANT - De trimclub 'Wemolin' uit Heikant hield zaterdagmiddag de tweede trimloop uit een serie van twee lopen in Heikant en omstreken. Kwa men tijdens de eerste lopen vorig jaar de deelnemers nog wat schoorvoetend naar Heikant, langzaam maar zeker krijgen de trimlopen van "Wemolin' meer en meer gestalte. Kwamen er vo rig jaar zo'n honderd lopers in actie, tijdens de eerste van deze serie trimlo pen werd dat aantal al ruimschoots overschreden. Afgelopen zaterdag middag kwamen er niet minder dan 174 deelnemers(sters) in actie. Een aan tal waar de organisatoren geen mo ment op hadden gerekend. ..We hebben bij elke loop een steeds gro ter aantal deelnemers kunnen inschrij ven. Zoiets geeft toch wel een grote vol doeing voor ons als organisatie. Daar naast zijn we er ook van overtuigd dat die wedstrijden moeten groeien. Men sen die hier in Heikant komen lopen en na afloop met voldoening naar huis gaan. zijn voor ons de beste reclame. Dan wordt er over gepraat en het is juist dat wat we nodig hebben", aldus voor zitter Albert Olieslager van de Heikant- se sportvereniging. Daarnaast probeert de vereniging uit Heikant het zo optimaal mogelijk voor zijn deelnemers te maken. De vereni ging uit Heikant verkeert daarbij in de gelukkige omstandigheden om op en kele kilometers van zijn startplaats de bosrijke omgeving van het Belgische Stekene in zijn lopen op te nemen. De lopen over elf en zes kilometer, met res pectievelijk 86 en 54 deelnemers, gaven in het bosrijke gebied en vooral tussen de vele duizenden groene dennen een sfeervol beeld. Na afloop werden de or ganisatoren dan overspoeld met com plimenten en positieve reacties van de deelnemers. Voor de afstand van 3500 meter lieten zich 34 lopers inschrijven. Tijdens een gezellig samenzijn na af loop in het gemeenschapscentrum "t Heike' reikte voorzitter A. Olieslager de herinneringsmedailles uit. Interne competitie schaakclub Hulst HULST - De Hulster schaakvereniging hield de volgende wedstrijden in de iter- ne competitie: groep A: J. Bareman - J. Schillemans 0-1C. v. Gassen - A. v. Op stal 0-1, W. v. Denderen - G. de Schep per 1-0; groep B: N. Frfihoff - P. Pias mans 0,5-0.5; W. Kentie - W. Schille mans 1-0: W. v. Waterschoot - P. v. Gin- neken 0,5-0.5. De laatste wedstrijd in groep 1 P. d'Hondt - J. v. Groenenstyn werd een overwinning voor J. v. Groe nenstyn, die daarmee de zesde plaats behaalde. Eindstand in groep 1 werd: 1 W. v. Denderen, 2 J. Bareman, 3 C. v. Gassen, 4 H. Dumont, 5 A. v. Opstal. 6 J. v Groenenstyn, 7 P. d'Hondt. De heer De Schepper werd winnaar in groep 2. Volgende week speelt SV Hulst tegen Temeuzen 3 inzake de ZSB-competitie eerste klas Zuid. pxc-sport-pxc-sport-pxc pxc - sport-pxc-sport-pxc Een beeld uit het duel tussen BKC en Tjoba 4. Een BKC-speler midden) in de problemen tussen twee Tjoba-spelers. BRESKENS - In het duel tussen de twee titelkandidaten heeft BKC Breskens er een sterke eindsprint uit moeten persen om uit de wed strijd tegen Tjoba 4 op de valreep tenslotte nog 7-7 te halen. Daar zag het in het begin van deze aantrekkelijke partij bepaald niet naar uit. De gasten kwamen er gede cideerd uit de startblokken en brach ten via twee uitstekende aanvalsvak- ken 0-4 op het bord. Het typeert het huidige BKC dat men daardoor niet meer in paniek geraakt en ook men taal de kracht op kan brengen om terug in de race te stappen. Net voor rust werd het herstel ingeluid (1-4), in een flits trok de thuisclub daarna naar zijn tegenstander toe, 4-4. Nog even kon Tjoba aanklampen bij 5-5, toen zette BKC aan voor de - ogenschijnlijke - beslissing. Bij 7-5 dacht men de punten binnen te heb ben. ook 7-6 was niet verontrustend. In de laatste minuut van de wedstrijd kwam het gelijke spel er toch via een - door BKC - aangevochten straf- worp Jenny van Haneghem (2). Jaco van de Sande (2), Vera van de Broec- ke, Sonja Faro en Karin Hubregtsen scoorden. Het kwam bij BKC dus duidelijk van de dames. OOSTBURG - Een slecht weekeinde voor het Zeeuws-Vlaamse handbal. Al leen de dames van Operatie konden tot winst komen, de overige teams verlo ren. De teams kwamen tot de volgende resultaten: heren: Marathon III - HVH 17-11; EMM IV - HVH 14-12; Operatie - Olympus II6-13; Sluiskil - Marathon II 15-18. Dames: Atlas - Operatie 5-19. Sluiskil ging tegen Marathon II goed van start en na een snel verkregen voor sprong leek het een gemakkelijke wed strijd te worden. Toch kon Marathon voor rust nog terug komen tot 8-8. In de tweede helft liep Sluiskil vier punten weg. maar vanaf dat moment gaf Mara thon de toon aan. Mede door een rom melige Sluiskil-verdediging werd het 18-15 voor de Walcherse ploeg. HVH kwam zondag tweemaal in actie. De eerste wedstrijd was uit bij Mara thon m. De ploeg uit Hulst speelde te zenuwachtig en daardoor ontstond veel balverlies Bovendien beschikte het jonge Marathon-team over een uitste kende keeper. De thuisploeg, die in een SLUISKIL - Het kaartcomité Atlanta hield zijn maandelijkse kaarting in het gelijknamige café in Sluiskil. Er waren bij deze eerste kaarting in het nieuwe jaar 60 kaarters aanwezig. De uitslag l J. v. d. Velde; 2 dhr. Soomers; 3 L. v. Hafto. 4 N. v. d. Velde. 5 W. Helm. 6 R. v. Doom. 7 dhr. Vermast. 8 M den Engelsman. OOSTBURG - In de eerste klas van de Zavio Oostburg werden de afgelopen week maar twee wedstrijden gespeeld. Leider Café Ko Paepe speelde tegen staartploeg Hofzicht. Het werd een ge makkelijke overwinning voor de Schoondijkenaren: 9-3. Hoekert verzekeringen tegen Honda van den Bosse was veel spannender. Uiteindelijk won Honda met 2-1. In de tweede klas kwamen, op Cebeco Zuid west na. alle ploegen in actie. De onbe twiste topper was de wedstrijd tussen Sluis H en Inghels, die onbeslist eindig de in 2-2 Door dit resultaat zakten bel de ploegen een plaats op de ranglijst. De nieuwe leider is Tem. Boys II, dat gemakkelijk met 6-2 van Harry Bonte won. Uitslagen: Hofzlcht-Café Ko Paepe 3-9: Hoekert verzekeringen-Honda vd Bos se 1-2; Tem. Boys II-Harry Bonte 6-2; Sluis Il-Inghels 2-2; Oude Raedthuys n-Buitenlust 2-2. Sikkels-Du Commer ce 4-3 Standen: le klasse: Café Ko Paepe 9-14: Bresken- s'82 8-12; Hoekert verzekeringen 9-10. Vooruit 8-9; Honda van den Bosse 9-9; Sluis I 8-7, Bron 8-6; Casino 8-5; Hof- zicht 9-4. 2e klasse: lem. Boys II 9-13; Inghels 9-12; Sikkels 9-12; Sluis II 9-11: Oude Raedthuys II 9-10; Du Commerce 9-8; Cebeco Zuidwest 8-5; Buitenlust 9-5; Harry Bonte 9-4. Programma 12 januai) Hoekert Casino, Honda vd Bosse-Hofzicht. Inghels-oude Raedthuys II. 17 januari Harry Bonte-Sluis 11. Bron-Sluis I. Cafe Ko Paepe-Breskens 82 Een rustig verlopen week in de recrea tieve zaalvoetbalcompetitie te Oost burg. Slechts vier wedstrijden zijn er ge speeld. In de A-poule zorgde de Oost- burgse Biljartvereniging er. door een 5- 2 overwinning op de Veteranen, voor dat de afstand met leider Oud Sluis niet groter werd. Aers Olie won met 5-3 van Leliaert en door dit resultaat klom de van de vijfde naar de derde plaats. G. L Shop had een 'makkie' tegen van Looy Groosman 4-0. Uitslagen: OBV-Veteranen 5-2; G L Shop-v Looy'Groosman 4-0: Aers Olie Leliaert 5-3: Chez Rene-De Kombuis 0 5. Standen A-poule: Oud Sluis 10-19 OBV10-17; Aers Olie 10-15; Alheo 10-14 Bakkerij Martens 10-13; G. L. Shop 10 9, Veteranen 10-9. De Roode Leeuw 10 7; Leliaert 10-5; Rabo Bank 110-5; Tele post I 10-4; v. Looy/Groosman 10-3. B-poule: Lotus 9-16; Telepost II 9-14 Kombuis 10-13; Adm. pers. 9-12; Olc Breskens 9-12; Riemens 9-10; Mussor 9-10; Gem. Oostburg 9-8; LTS 8-7; Trim club 9-4; Rabobank II 9-2; Chez Rent 9-0. Programma 11 januan Ols Breskens-Tele post II. LTS-Musson. Rabobank 11-Tnmelub 13 januari Riemens-Gem. Oostburg. Ouc Sluis-OBV. 14januari Bakkerij Martens-Te lepost I. 17 januan Veteranen-Aers Olie hoog tempo speelde, won dan ook tf recht met 17-11. De tweede wedstii]: was uit tegen EMM IV. Het liep vo" HVH aanvankelijk een stuk lekkerd-: dan in hun eerste wedstrijd en bij nö was het dan ook 6-4 in het voordeel vj: de bezoekers. Na rust eiste de eers wedstrijd echter zijn tol De vermoei! heid begon een rol te spelen en de geer was er bij de Hulster-formatie helemai uit. En in het verder sportief verlopc duel gingen de punten naar de gastlif ren: 14-12. In Oostburg speelden de degradatlf kandidaten Operatie en Olympus II gen elkaar. Bij verlies zou de achlfi1 stand van de thuisploeg oplopen It vier punten. Na een 0-2 achterstal! kwam Operatie goed terug tot 3-i Goed sluitende verdedigingen zorgde er verder voor dat er voor rust weiU doelpunten vielen. 4-3 in het voorde van Operatie. De Oostburgse ploegt gon bijzonder gespannen aan de tw" de helft. Pas in de zesde minuut viell* eerste doelpunt en het was weer geliX 4-4. Hierna was het hek van de da voor Olympus en via 4-8 en 6-9 werd In uiteindelijk 6-13 in het voordeel van* bezoekers. Operatie staat nu definite onderaan. Mogelijk dat een betere W ningsopkomst het team uit het dieft dal kan halen. De Operatie-dames gingen op bij het lager geklasseerde Atlas Heinkenszand. Het werd een gemakkf lijke wedstrijd voor de OostbuigS ploeg. Mede door snelle break outs de ruststand 2-11Toen na rust destatf opgelopen was tot 16-2 in het voorde van de Oostburgse dames, mocht hff keepster zich ook een paar keer or draaien: 16-5. Zes minuten voor scoorde Operatie voor de laatste mö de eindstand was 19-5. DINSDAG 11 JANUARI 1983 TERNEUZEN - In de eerste klas van de Terneuzense zaal voetbalcompetitie is ABN het nieuwe jaar ingegaan met een overwinning, de twaalfde alweer in dit seizoen. De koploper had het tegen Temeuzen 1 echter niet gemakkelijk en kwam slechts met de hakken over de sloot: 1-0. In de slotfase trof Temeuzen zelfs nog tot tweemaal toe het houtwerk. Derde klas: 1 Voltreffers 9-17; 2 Kravo 8-15; Int Sneldienst 9-11; 4 TAS 2 9-11; Temeuzen 2 9-10; 6 Stoffels Cleaning 9- 9; 7 Goalgetters 2 9-8; 8 Mlstrappers 9-8; 9 Dow 4 10-4; TAS 1 9-3; 11 Dow 3 8-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22