Damesploeg Kikkers verslaat Athanatos OPERATIE-DAMES HELPEN VERLIEZEND VOORWAARTS Strijd om periodetitels Bevobo Hulst Eerste nederlaag voor koploper volleybal Sas Sjuttul heeft nog kans op promotie Feestavond w Sluiskil Eerste punt voor dames IJzendijke Bedrijfstennis Hulst hervat Titelstrijd biljarten in Aardenburg DINSDAG 11 JANUARI 1983 TERNEUZEN Het eerste optreden van volleyballend Zeeland In 1983 stond grotendeels in het teken van de bekercompetitie. Zowel bij de dames als bij de heren was men toe aan de derde ronde en daarin gebeurde weinig opmerkelijks. Slechts de 3-2 winst van de koploper uit de eerste klasdames, Kikkers, tegen bet een klas hoger spelende Athanatos kan als enigszins verras send worden gekwalificeerd. Naast de dames van Kikkers over leefden nog drie eersteklassers de derde ronde: de damesteams van Dynamo'70 en Marathon 3 en de heren van CVC uit Clinge. Enkele karakteristieken zijn: Dames: Marathon 2-Savok 2 3-0; Twee deklasser Savok stelde zaterdag alles ln het werk om opnieuw voor stuntwerk te »rgen tegen het twee klassen hoger spelende Marathon 2. Niettemin werd de Basse reserves een halt toe geroepen door een geroutineerde tegenstander, die op grond van een veel grotere erva ring met de setstanden 15-2,15-9 en 15-5 de volgende ronde bereikte. Daarnaast was men aan Sasse zijde bepaald niet te spreken over de arbitrage. Desondanks toonde coach Herman van Dorst zich niet ontevreden over de prestatie van zyn team met het oog op de competitie topper van volgende week tegen Voor waarts. Kikkers-Athanatos: In een aantrekke lijk duel maakte Kikkers een eind aan de bekeraspiraties van de Athanatos- dames, die na een aanvankelijke ach terstand knap terug kwamen op 2-2. De koploper uit de eerste klas won in de eerste set vrij eenvoudig met 15-5 en haalde in de tweede set een achterstand van 12-5 op. om die vervolgens om te buigen in winst: 15-13. Mede door een harde opslag die de Aardenburgse da mes danig in de problemen bracht, kwam Athanatos ln de derde set op 2-1 door setwinst met 15-6. In de vierde set haalden de bezoeksters een 13-8 achter stand op en wonnen met 16-14, maar in de vijfde set pakte de thuisclub de winst met 15-5. Heren SgmivDe Sterre 0-3: Geheel overeen komstig de verwachtingen had het eer- AXEL - Tijdens de nieuwjaarsin- stuif van de Zeeuwse scheidsrech- tersvercnigingen, verenigd in de COVS (Centrale Organisatie van Voetbalscheidsrechters) bleek er toch weer een dissonant te hespeu ren. De groep Walcheren was na melijk niet van de partij op deze instuif, die jaarlijks wordt gehou den en nn georganiseerd werd door de groep Zeeuwsch-Vlaande- ren ln Axel. „Dat is een reactie op de instuif van vorig jaar, die door Walcheren werd georganiseerd en waarbij wij nood gedwongen niet van de partij kon den zijn", aldus voorzitter Levien de Groote van de organiserende groep. Op de dag van de instuif vo rig jaar, was er namelijk een recep tie ter gelegenheid van het vijfen twintig jaar actief zijn als scheids rechter van arbiter André Hemel- soet uit Sas van Gent. .Door die omstandigheid waren we toen niet in staat om de instuif te bezoeken. We hebben bericht van verhindering verzonden en daarna ook nog eens een paar maal gezegd, dat wij er niets aan konden doen, maar Walcheren heeft dat blijk baar anders opgevat. Ze hebben overigens wel een brief gezonden, waarin ze hun afwezigheid hebben gemeld". De Instuif op zich werd overigens maar matig bezocht; er bevonden ach bijzonder weinig leden van Zeeuwsch-Vlaanderen onder de be zoekers. „Dat is me toch wel tegen gevallen. Ik had er op een hoop meer gerekend nu we zelf de organi satie ln handen hadden", meende De Groote. Wel van de partij waren onder meer KNVB-afdelingsvoorzitter Jan 8chaalje, erelid Jos Cevaal en COVS-districtsbestuurder Walter Gtyjs. Tijdens deze bijeenkomst werd afscheid genomen van scheidsrechter en rapporteur Jan Bos. die door zijn werkzaamheden Zeeuwsch-Vlaanderen inmiddels heeft verlaten. Hem werd een COVS-tegel overhandigd. SLUISKIL - Tijdens het afgelopen weekeinde hield de W Sluiskil een feestavond. Dit feest, waaraan onge veer 50 personen deelnamen, werd ge- konden in de kantine van de club in Sluiskil. Waarnemend voorzitter Har- ty van Tiel nam het onderhoudende Seel van deze avond voor zijn rekening krwijl trainer Han van der Hooft de «verse bingospelletjes verzorgde. Inde komende weken staan er nog ver schillende aktlviteïten op de agenda v»n de W Sluiskil. Zo worden bingo- jnlddagen gehouden voor de jeugdle den. Verder zijn er diverse fllmvoorstel- hngen op de zaterdagen eveneens voor de Jeugd. Voor de iets oudere Jeugdle den is er binnenkort een dropping. ste team van de Sterre geen enkele moeite met 8gravo. In een vlot tempo liep de Sterre met 15-4,15-1 en 15-3 naar de winst De opslag alleen al bracht 8gravo ln dermate grote problemen dat van een aantrekkelijk duel als kijkspel vrijwel geen sprake was. De Sterre 2-CVC 1-3: In tegenstelling tot de wedstrijd van enkele weken gele den tussen deze twee teams voor de competitie, kon de thuisploeg nu wei nig tegen het toch wel betere spel van CV C inbrengen. Vooral na het uitvallen LOmpCtltlS van spelverdeler Roderick Apers was de organisatie aan de Sterre-zijde zoek, waarvan CVC goed profiteerde. In de eerste set kwam de thuisploeg nog op voorsprong (15-8) maar die werd door achtereenvolgens 15-5,15-11 en 15-10 te niet gedaan. Een verdiende CVC-zege. miste, kon het zaterdag niet bolwerken tegen promotieklasser Even Kijken. In een met uitzondering van de derde set vrij eenzijdig duel kwam de thuisploeg op een 2-0 voorsprong via 15-2 en 15-3. In de derde set haalde Even Kijken een 11-5 achterstand een heel eind op. maar Kikkers trok uiteindelijk toch aan het langste eind: 16-14. In de vierde set liet Even KUken geen twijfel over de krachtsverhouding bestaan. Met 15-3 pakte men de winst. Savok-EWC 2 0-3: EWC 2 behaalde een eenvoudige en verdiende overwin ning op een weinig geïnspireerd Savok, dat de tegenstander veel te angstig te- gemoettrad. Slechts in de derde set kwamen de Sassenaars heel even in hun eigen vertrouwde spel. maar ook daarin bleek de zeer geroutineerde Vlis- singse ploeg uiteindelijk met 15-13 te sterk. Na een achterstand van 13-10 wees spelverdeler Kats zijn mannen op het juiste moment de weg naar de zege. Even Kijken-Kikkers 3-1: Een zwaar gehavend Kikkers dat drie basisspelers OOSTBURG - De dames van de IJ- zendijkse volleybalclub hebben hun eerste punt behaald in de re creatieve volleybalcompetitie Oostburg. De dames wisten één set te winnen van de volleybalclub Groede, die de wedstrijd met 2-1 won. Kikkers, de koploper, moest een set afstaan aan de Kaaispugers. Amro Oostburg blijft, ondanks het verlies met2-l tegen Rozenoord. op de tweede plaats staan. Amro Sluis won voor de eerste maal in deze competitie. De Kombuis werd met 3-0 verslagen. KWL staat na de overwinning met 2-1 op NMB op de derde plaats in de stand. Het Vrije van Sluis zegevierde met 2-1 tegen de heren van de IJzendijkse volley balclub. De standKikkers 8-21Amro Oost burg 8-18; KWL 7-17; Kaaispugers 7-16; Rozenoord 7-13; Het Vrije van Sluis 8-12; Fysiotherapie 7-11; IJVC heren 8-11; Amro Sluis 8-8; NMB 7- 7De Kombuis 7-2; IJVC dames 7-1 Programma 18 januari. 21.00 uur Amro Oostburg-VCG; KWL-Kaai- spugers; Het Vrije van Sluis-NMB. 22.00 uur: IJVC beren-Rozenoord; Fysiotherapie-De Kombuis; IJVC damesAmro Sluis. Voor de competitie werden slechts en kele wedstrijden gespeeld. In de eerste klas heren kwam Even Kijken 2 met lege handen terug uit Kapelle, waar met 3-0 van BOK werd verloren. In de eerste set kon de Zuidzandse ploeg het nog enigszins bijbenen metenkele goed opgezette korte aanvallen door het midden, maar dat bleek niet voldoende voor de zege. Met 16-14 kwam BOK op voorsprong. In de tweede en derde set werd Even Kijken 2 weliswaar niet weg gespeeld. maar voornamelijk door wat ondoordacht en ongecontroleerd spel kwam men er toch niet aan te pas. Met 15-2 en 15-7 besliste BOK de strijd in het voordeel. In de tweede klas B bij de he ren versloeg Attack volgens verwach ting Voorwaarts met 3-0 en in de derde klas B heren haalde Savok 3 in een leu ke wedstrijd een 2-0 achterstand tegen het bezoekende Kikkers 2 op. om ver volgens met 3-2 te winnen. De setstan den waren: 13-15,8-15,15-8,15-7 en nog maals 15-7. Tenslotte verloor Sluvoc in de eerste klas met 3-1 bi) Ardlto. Een aanval van Kikkers in het duel met Even Kijken HULST - In de Hulsterse bedrijfscom- petitie tennis zijn na een onderbreking de wedstrijden weer hervat- De uitslagen van de wedstrijden ge speeld op 8 januari: Kindt en Bies- broeck-Jansenius 6-2. De enige punten voor Jansenius werden behaald door M. Botter tijdens het dames enkel tegen Liz Thompson, stand: 4-7. Bij de heren enkel won M. Luyten van A. Broekman met 6-4; Saman/Ago-V.d. Walle 0-8; Iris-Rabo nn 4-4bij het heren enkel versloeg F. Witte Ronnie d'Hondt met 8 4. Stand in poule A werd hierdoor: 1 Klndt en Biesbroeck 32-5; 2 Neckermann A 27- 4; 2 Champs disque 27-4. De wedstrijden gespeeld in poule B: Verschuren-NSM 2-6; Bleyenbergh-Ra- demakers 3-5; Goossen-Rabo Terhole 8-0. De stand in poule B: 1 Goossen 30-5; 2 Schelde Lin 26-4; 3 Elma 24-4. TERNEUZEN - Vooral de damesteams mochten de opening van de basketbal competitie in het nieuwe jaar verzor gen. Twee wedstrijden sprongen er daarbij uit: Marathon 3-Operatie had een plaats in de top als inzet; Voor- waarts-Volharding moest de suprema tie van de Axelse dames nog eens on derstrepen. Voorwaarts verloor echter (22-33), maar bleef toch koploper om dat Operatie de nummer twee van de ranglijst met 28-11 de bas bleef. Scheldesport leek een makkie te heb ben aan hekkesluiter Valkenisse 2, ver slikte zich echter in die tegenstander en verloor: 30-39. Het Axelse Voor waarts beleefde overigens een slechte ouverture. De heren moesten de pun ten inleveren aan het bezoekende Me- vo '80 (59-64). Dames In de eerste helft gaven Marathon 3 en het bezoekende Operatie elkaar weinig toe. Dat kwam in de ruststand tot uit drukking: 8-10 De tweede helft was echter overtuigend voor de Oostburgse ploeg. Die kreeg een zwaar hoofd in het karwei toen Jenny van de Velde na een blessure moest afhaken en de ploeg met vyf speelsters verder moest. Maar goed uitgevoerde breakouts en de onverzet telijke inbreng van Marja van de Linde en Lilian Goossens die van afstand vaak succes hadden brachten de tegen stander toch in de problemen. Via di verse time-outs trachtte Marathon het ritme van de Oostburgse dames te bre ken. Dat lukte niet. Operatie bleef met afstandsschoten scoren, gaf verdedi gend geen ruimte en won verdiend: 11- 28. Bij Voorwaarts-Volharding faalde vooral de afwerking in de Axelse ploeg. Daardoor konden de gasten de eerste helft naar zich toetrekken: 4-12. Dat gat bleef ook in het tweede bedrijf, toen de thuisploeg wat actiever werd en meer gevaar onder de bezoekende basket opvoerde. Bij Volharding groei de Carla Priem echter naar een hoofd rol. Priem deed verdedigend uitste kend werk, pakte in de aanval punten mee en verhinderde Voorwaarts daar door dichter bij te komen. Een tegen vallende 22-33 uitslag die geen verdere SAS VAN GENT - In het recrealie.vol- leybal Sas van Gent moest koploper De Block in de gemengde klas zijn eerste nederlaag incasseren. Tegen Ons Ge noegen werd het toptreffen met 2-1 ver loren. De overige lijstaanvoerders die binnen de lijnen kwamen, haalden uit de duels de maximale winst. Ons Genoegen moest in de topper te gen Assurantiekantoor De Block in de eerste set nog de winst aan de koploper laten met 15-13, maar in de tweede set kwam het op de tweede plaats staande Ons Genoegen op gelijke hoogte door een 15-10 overwinning In de allesbeslis- sende derde set trok Ons Genoegen de winst vrij gemakkelijk naar zich toe: 15- 8. In dezelfde klas kwam het team van Philippine in een aantrekkelijk duel tot een 2-1 winst tegen Sluvoc. Na overwin ningen in de eerste en tweede set met achtereenvolgens 15-13 en 15-10 moest Philippine ln een spannende derde set toestaan dat Sluvoc alsnog tot de set winst kwam met 16-14. De dames van CPC hadden m de eerste klas dames een makkelijke klus aan Kielman 2. De 3-0 overwinning kwam tot stand door setwinst met 15-3,15-4 en 15-2. De Sterre en Jeroen maakten er een leuke wedstrijd van. Nadat Jeroen na de eerste twee sets met 15-2 en 15-8 al op rozen zat. knokte De Sterre zich ln de derde set met 16-14 naar de winst. In de tweede klas dames had Sluvoc geen enkele moeite met het onderaan staande Kielman 3. Via 15-7,15-2 en 15-6 kwam de 3-0 zege tot stand. De heren van Zaamslag openden het nieuwe jaar zoals van een leider ver wacht mag worden. Jeroen had weinig in te brengen en moest met lede ogen toezien hoe men naar een kansloze 3-0 nederlaag werd gespeeld. Zaamslag won met 15-8,15-0 en 15-2. Het op ruime afstand van Zaamslag op de tweede plaats geklasseerde CPC moest weer een veer laten. Tegen De Sterre kwam men met de hakken over de sloot Na een ruime overwinning in de eerste set 15-3). verloor CPC in de tweede set met 15-8. In de laatste set stelde het team orde op zaken. CPC sloot winnend af met 15-7. Tenslotte kwam ook Zaamslag 2, kop loper in de tweede klas, tot de volle winst. NSM 2 bood in de eerste twee sets serieuze tegenstand (15-13 en 15-10), maar bleek daarmee te veel kruit ver schoten te hebben om het de Zaamslag- ploeg in de derde set nog echt moeilijk te maken: 15-3. BRESKENS - Volop spanning was er in de eerste klas afdeling van de competitie badminton in de wed strijd tussen koploper Zierikzee 1 en het Oostburgse De Sjuttul/ Rheinhold Mahla 1. Het thuis- spelendc Zierikzee stond na vijf partijen met 4-1 voor en leek op een gemakkelijke overwinning af te gaan. De Zeeuwsvlamingen be slisten echter anders in het span nende duel. Het eerste punt werd doo Sjuttul gescoord in de damesdub- beL Het Sjuttul-duo Ria den Dun nen en Sary Pieters draaide goed en was in twee games 112-15 en 14- 17) de baas over Petra Krello en Corry Keizer. Daarna kreeg Sjuttul vier verliespunten te incasseren. De herendubbel van Jan Houtza ger met Ollie Schelinski werd in drie games verloren. De beide here nenkels waren eveneens vooe Zie rikzee. Ria den Dunnen was in haar damesenkel niet opgewassen tegen Corry Keizer en verloor met 11-12 en 11-6. Sary Pieters won haar en kel van Conny Cashoek in twee ga mes. De beide gemengd dubbels moes ten toen de beslissing brengen. Ria den Dunnen met Edo Pfaff wonnen simpel in twee games 7-15 en 10-15. Ook het duo Jan Houtzager met Sary Pieters leek op een eenvoudi ge zege af te gaan. De eerste game werd met 10-15 gewonnen, maar de tweede game was voor Zierikzee met 15-7. In de derde game was het een gelijkopgaande strijd. Uitein delijk trok het Sjuttul-duo in de verlenging (15-18) aan het langste eind. De kans dat Sjuttul volgend jaar een klas hoger speelt is nog wel aanwezig, maar daarvoor Is het af hankelijk van wat de andere teams in deze klasse doen De uitslagen: HE. Harry Koster- Edo Pfaff 15-8, 15-3; Dave Clarke- Ollie Schelinski 15-4. 15-10; DE. Corry Keizer-Ria den Dunnen 11-2, 11-6; Conny Cashoek-Sary Pieters 5-11,8-11; GD. Conny Cashoek-Da- ve Clarke-Sary Pieters-Jan Hout zager 10-15,15-7,15-18; Petra Krel lo-André KosterRian den Dunnen- Edo Pfaff 7-15, 10-15; HD. Harry KosterAndré Koster-Ollie Sche linski 10-15,17-14m, 15-3; DD. Petra Krello-Corry Keizer-Ria den Dun- nen-Sary Pieters 12-15, 14-17. gevolgen had omdat Operatie Mara thon 3 verhinderde dichter bij Voor waarts te komen. Ee andere tegenval ler betekende het niet opkomen van de aangewezen scheidsrechters. Ook de heren van Voorwaarts moesten het zonder de aangewezen arbitrage doen. Het gemis van twee basisspeelsters ging ten koste van de lengte en de routi ne in de ploeg van Scheldesport. Daar door was het m de eerste helft vooral zoeken naar sluitende combinaties. Die kwamen er te weinig en dat gaf tegen stander Valkenisse 2 de mogelijkheid om in dat eerste bedrijf te profiteren: 15-25. In de tweede helft liep het bij de Temeuzense ploeg stukken beter. Het gat was toen echter al geslagen. Fana tiek verdedigend en waar even mogelij k ook scorend hield Va kenisse de marge vast en won tenslotte verdiend: 39-30. Heren Tot. de rust kon Voorwaarts, dat Dick Busch moest misse, het allemaal aardig bijbenen tegen een furieus gestart Me- vo '80. De routine van Busch werd ech ter wel gemist: 30-38. Mevo liet in de tweede helft zien goed gekeken te heb ben waar de zwakke plekken bij de Axe laars zaten. Een sterk uitgevoerd offen sief tilde de gasten ver bij hun gastheer vandaan na een reeks van twintig pun ten. De slotfase was voor Voorwaarts dat niet naar een debacle geleid wilde worden en in de finale overtuigend te rugkwam. Het gat was echter te groot geworden. Voorwaarts kwam in die spannende finale weliswaar erg dicht naar zijn opponent toe. aansluiten was er net niet bii: 59-64 HULST - Nog slechts een puntje is Nec kermann in de eerste klas heren van de Hulsterse bedrijfsvolleybalcompetitic verwijderd van de eerste periodetitel. De regerende kampioen vergaarde de ze week uit twee wedstrijden vijf pun ten en liep daarmee drie punten uit op Old Tuffy's Saloon, de enige overgeble ven concurrent. Neckermann was eerst met 2-1 te sterk voor Wemolin en versloeg vervolgens Smash 2000 met 34). In het duel met Wemolin kwam de lijst aanvoerder traag op gang In de eerste set was het zelfs de mindere van de op ponent. die terecht zegevierde met 15-8 Maar In het tweede en derde bedrijf reikte Neckermann wel naar het ni veau, waarop de ploeg zich doorgaans bevindt. Het gevolg: 15-11 en 15-10 over winningen. Was tegen Wemolin nog sprake van een een te wedstrijd, tegen Smash 2000 was dat niet, of althans ln aanmerkelijk mindere mate het geval: 15-4 en 15-2 werd liet zelfs in de eerste en tweede set en pas ln de slotset kwam Smash 2000 tot een redelijk aantal punten: 15-9 Old Tuffy's Saloon trof VV Hulst 1 als tegenstander en had daarmee aanvan kelijk alle moeite In de eerste twee be drijven was het verschil zelfs minimaal (18-6 en 16-141 maar desondanks in het voordeel van Old Tuffy's. dat de laatste •set tenslotte met 15-9 won. Door deze resultaten ïsdestand nu 1 Necker mann 11-29. 2 Old Tuffy's Saloon 11-26 3 We molin 11-19. 4 w Hulst l 10-14 5 VC Kemze- ke 11-12.6 CVC Alberdo 12-9 en 7 Smash 2000 Tweede klas heren In de tweede klas heren, waarin voor de tweede penodetitel nog twee kandida ten in aanmerking komen (Brandax en Lyoeeib versuaeteni werd slechts eén wedstrijd gespeeld Voor de bezetting van de eerste plaatsen was die echter niet van belang. Solmar SV Aloy-Luc- tor Banden 2-1 (15-6. 15-5 en 16-18) De stand 1 Brandax 10-23 2 Lybecrt Ver- straeten 9-20 3 WC de Vilder 9-18 4 Solmar SV Alov 816 5 CVC Tiptop 9-14 6 Necker mann 2 9-13: 7 Ambulo 8-10. 8 Rijk BV 8-8. 9 Printerlj 9-4 en 10 Luctor Banden 9-4 Derde klas heren In de derde klas heren werd W Hulst 2 eerste penodekampioen. Twee over winningen van 3-0 (tegen Ortho Mok en WC de Vilder 2> waren daarvoor vol doende De uitslagen: Ortho Mok-VV Hulst 2 0-3 (2-15. 12-15 en 4-15) en VV Hulst 2-WC de Vilder 2 3-0 15-5,15-2 en 15-3). Eerste klas dames In de eerste klas dames is de eerste pe riodetitel terecht gekomen bij Printenj Zelf wonnen de Printer-dames ipet 2 1 van Morres 1. terwijl concurrent Ly- beert Verstraeten met 3-0 door WC de Vilder 1 vry verrassend achter de zege kar werd gebonden. Met vijf punten voorsprong en nog slechts één wed strijd voor de boeg is Pnntery met lan ger bereikbaar De uitslagen Morres 2-Prlntery 1-219-!5 15- 13 en 5-15) en Lyb. Verstraeten-WC de Vilder 10 3(11-15.12-I5en4-I5i Destand l Pnnte- rlj 11-27: 2 Lyb Verstraeten 11-21:3 CVC Pro prijs 11-16; 4 Morres 2 11-14,5 Foto van Dam me 11-14 6 WC de Vilder 1 11-12 en 7 VV Hulst 1 10-9. Tweede klas dames In de tweede klas, waarin Morres 1 rian te uitzicht heeft op de titel, werd slechts één duel afgewerkt: Neckermann-Or- tho Mok 0-3 (8-15.4-15 en 9-15). Necker mann verspeeld zodoende de kans op de eerste periodetitel in feite geheel en al Destand: 1 Morres 1 10-27.2 Ortho Mok 10-22; 3 Neckermann 10-22; 4 Datsun Biesbroeck 10- 14. 5 Hako Daf 9-11.6 Rijk BV 11-8 en 7 Sol mar SV Aloy 10-1. Derde klas dames In de derde klas dames komen nog drie teams in aanmerking voor de eerste pe nodetitel. Een daarvan (CVC van de Sandei maakte deze week echter een lelijke misstap De uitslagen VV Hulst 2-W Haulez 0-3 (5-15. 6-15 en 5-15) en CVC van de Sande-WC de Vilder 2 1-2 (6-15, 15-5 en 8-15< De stand l Verz. W Haulez. 2 CVC van de Sande 9-22. WC de Vilder 2 8-18. 4 Printer)) 2 9-12 5 Zeeuwse Bondsspaarbank 10-10:6 VV Hulst 2 10-6 en 7 Van de Klundert 10-6. AARDENBURG - De komende weken wordt er in de gemeente Aardenburg weer gebiljart om het kampioenschap van de gemeente Aardenburg. Het co mité heeft voor de tweede editie van dit kampioenschap veertig deelne mers ingeschreven, welke verdeeld zijn in vijf poules: Poule 1 E van de Navooy. A. Blaauw, R Quist, J. de Koeyer. G. de Baerdema- ker. E. de Croock. B. Goossens en J. de Rijke. Poule 2: G de Bakker. H Murichy, S. Bonte. J. Blaakman. C. Govers, E. de Wispelaere en F Riteco Deze poules spelen hun wedstrijden idie inmiddels al gestart zijn) in HCR De Roode Leeuw in Aardenburg waar van poule 1 op woensdagavonden en poule 2 op dinsdagavonden. Poule 3 speelt op dinsdagavonden te Sint-Kruis in café Zeelandia. De inde ling van poule 3 is: Poule 3: R. de Vreeze. J. de Neuker. L. van Overbeeke. R. Goethals. G. Roets, J. Datthijn. P. Vermeire, J. van der Bliek en J. Hermie. De poules 4 en 5 zijn ingedeeld in café Tramzicht te Draaibrug en daar wordt gespeeld op maandagavonden vanaf 10 januari en op woensdagavonden vanaf 12 januari. De indeling van beide poules ia sl volgt Poule 4: A. Stuyvaert. C. Verstraete, F Standaert, P. Hermie. T. Geukens. R. Roets. G. Hermle en G de Rijck. Poule 5: F. de Croock. VV van Winsber- ge.A. Verstraete. F de Coussemaker. A. Baecke. A. Worst, C Rootsaert en T. Rijckaert, Er wordt gestreden om zeven finale plaatsen. daar de kampioen van 1982, de heer M. Cuelenaere automatisch ge plaatst is voor de finale De finale wordt gespeeld ln HCR De Roode Leeuw te Aardenburg op 14, 15 en van 21 tot en met 25 maart. De wedstrijdleiding is wederom in han den van de heer J. Dieleman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21