Welzijnscommissie Oostburg ontevreden over dorpsraden Boete voor veroorzaken ongeval met vijf gewonden Slagerij Blankenburgh College Oostburg wil eigen regeling voor opruimen van krotten PZC/streek CALON: NET KLEINE GEMEENTEBESTUREN Vis uitgezet Ruime bijverdienste Kom werken bij de PZC. 'n Dijk vaneen krant. WOENSDAG 5 JANUARI 1983 ÖOSTBURG - In de welzijnscommissie van Oostburg bestaat ontevredenheid over het functione ren van de dorpsraden in de gemeente. Dinsdagavond werden er in de maandelijkse vergadering van de welzijnscommissie enkele rake opmerkingen aan het adres van dorpsraden geplaatst. Met name het commissielid, tevens CDA-raadslid R. Calon. wond zich op over de verregaande eisen van sommige dorpsraden. ..Er zijn dorpsraden, zoals in IJzendijke. die over alles willen mee beslissen. Op die manier worden ze een soort gemeentebesturen in het klein", aldus Calon. Aanleiding voor de korte discussie was het overleg tussen de dorpsraden en de welzijnscommissie Officiële start CDA vrouwenberaad in gemeente Hulst HULST - De afdeling Hulst van het CDA-vrouwenberaad houdt maandag 12 januari een openbare bijeenkomst in het gemeenschapscentrum Den Dul- laert in Hulst. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. De avond is ook toegan kelijk voor niet-leden. Tijdens de bij eenkomst wordt een officieel bestuur gekozen. De CDA-wethouder G. A. van de Voorde zal een uiteenzetting geven over de gemeentepolitiek. Daarna is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Het CDA-vrouwenberaad is anderhalf jaar geleden van start gegaan. Er wor den regelmatig huiskamergesprekken gevoerd over landelijke actuele vraag stukken. Na deze kennismakingsperio de wordt dan nu gehoor gegeven aan het verzoek van het provinciaal bestuur van het vrouwenberaad om te komen tot een 'echt' CDA-vrouwenberaad. dat stoelt op de statuten en reglementen van het CDA. Trimloop Heikant HEIKANT - De trimclub 'Wemolin' uit Heikant houdt zaterdag de tweede trimloop in Heikant en omstreken. De eerste trimloop werd begin december '82 gehouden en trok 148 deelnemers. De deelnemers(sters) kunnen kiezen uit de afstanden drie, vijf, zes en elf kilometer. De loop over elf kilometer gaat voor een groot gedeelte door de bossen en het natuurgebied van het naburige Belgi sche Stekene. De inschrijving voor de verschillende lopen staat open vanaf 13.00 uur in het gemeenschapscentrum 't Heike' in Heikant. Daar reikt, na af loop de voorzitter A. Olieslager de her inneringen uit. Geringe stijging inwonertal Hulst HULST - In 1982 is het inwonertal van Hulst met slechts 21 toegenomen. Met deze groei kwam het aautal ingezete nen op 18.673 (9242 mannen en 9395 vrouwen). Er werden 120 jongens en 100 meisjes geboren, wat neerkomt op 220 kinde ren. Er overleden 204 mensen (121 man nen en 83 vrouwen). Het aantal inwo ners dat uit Hulst vertrok is ongeveer gelijk aan het aantal dat in Hulst kwam wonen: (584 tegen 589 personen). Er werden 113 huwelijken voltrokken en er waren 30 echtscheidingen. 'Kriekeputters' houden songfestival CLINGE - De camavalsstichting 'De Kriekeputters' uit Clinge houdt op za terdag 15 januari een kindersongfesti val. Het winnende lied van het songfes tival zal tijdens de komende carnavals dagen in Clinge als carnavalsschlager fungeren. De raad van elf van 'De Krie keputters' treedt tijdens het songfesti val op als jury. HET songfestival wordt gehouden in zaal 'De Troubadour' en begint om 15.00 uur. Iers duo voor Youth for Christ inTerneuzen TERNEUZEN - Zaterdag 8 januan tre den in de koffiebar van Youth for Christ Temeuzen Rodney Corder en Jean- Pierre Rudolph op. Het duo. afkomstig uit Ierland en bekend van het muziek festival in Kamperland, bespeelt gi taar. mandoline, fluit, viool en andere instrumenten. Het concert is om 20 00 uur in gebouw Pro Rege aan de De Jon- gestraat. Maandag 10 januari treden Corder en Rudolph op voor enkele klas sen van het Temeuzense Zeldenrust- college. HULST - In verschillende Zeeuws-Vlaamse viswaters zijn dezer dagen grote hoeveelheden vis uitgezet. In Hulst gebeurde dat in de 'Binnenvest' waar zo'n twee duizend kilo een nieuwe woon plaats kreeg. Het uitzetten gebeur de op drie verschillende plaatsen in samenwerking met leden van de stichting 'De Binnenvest' uit Hulst. Naast 1200 kiloe voorn werd 400 ki lo bovenmaatse karper en 200 kilo ondermaatse karper uitgezet. Eind mei van dit jaar zal daaraan nog eens 250 kilo paling en 250 kilo zeelt worden toegevoegd. In het viswa ter 'De Molenkreek' in Westdorpe werd 300 kilo voorn uitgezet. Deze kweekvis is alkomstig uit De Bies- bosch. Daarna werd ook een grote hoeveelheid voom in een viswater nabij de Molendijk in Hoek uitge zet. van 1 december vorig jaar, dat volgens commissievoorzitter J Vergouwe niet erg bevredigend was verlopen. De be doeling was dat er toen over het functio neren van de raden binnen het dorp zou worden gepraat. Dit kwam er echter niet uit, zodat er voor 22 februari een nieuwe overlegavond is vastgesteld. Vergouwe kapte de hele discussie over de dorpsraden dan ook af. omdat hij eerst het overleg wilde afwachten. Over de dorpskranten zal eerst een notitie worden gemaakt. De wel de agenda. De ze notitie werd opgesteld door de wet houders van welzijnszaken van de drie West-Zeeuws-Vlaamse gemeenten. In de notitie wordt het voorstel gedaan om de ruim 22.000 gulden, die beschikbaar is voor culturele evenementen, te beste den aan activiteiten in een aantal klei nere accommodaties Het Ledeltheater in Oostburg bijvoorbeeld valt daar bui ten De leden van de welzijnscommissie konden zich met de inhoud van de be leidsnotitie verenigen en aanvaardden het stuk als uitgangspunt voor het cul tuurbeleid Emancipatorisch De welzijnscommissie had verder eni ge moeite met de betekenis van het woord emancipatorisch. Ter discussie stond een positief ambtelijk pre-ad- vies ten aanzien van een subsidie voor de werkgroep politieke vorming voor vrouwen (PWl en een negatief advies van b en w ten aanzien van een subsi dieverzoek van de vijf West-Zeeuws- Vlaamse afdelingen van de bond van plattelandsvrouwen voor een optre den van de cabaretière Wieke Muiier. Het laatste zou anti-emancipatorisch zijn en de PW-cursus zou de emancipa tie van de vrouwen bevorderen. Vol gens enkele commissieleden zou het ca baret van Wieke Muiier wel emancipa torisch kunnen werken. Na uitleg van de zijde van de gemeenteambtenaren dat dit volgens de rijksbijdrageregeling emancipatiewerk niet het geval was, stemde de welzijnscommissie in met een subsidie van 1900 gulden voor de PW-cursus. Alleenstaanden bijeen CLINGE - De Ssoos voor alleenstaan den in Clinge houdt zaterdag de maan delijkse dansavond in zaal De Trouba dour in Clinge. Aleenstaanden en ge huwde paren zijn welkom. Er zal wor den gedanst op disco-muziek. De dans avond begint om 20.00 uur. KANTONGERECHT TERNEUZEN Aantal inwoners van Sas van Gent gedaald in 1982 SAS VAN GENT - Het aantal inwonen- den van de gemeente Sas van Gent nam in 1982 af met 65. Het totaal aantal kwam hiermee op 9.288 (4.590 mannen en 4.698 vrouwen). Dit zijn echter voor lopige cijfers. Tijdens het afgelopen jaar werden in to taal 97 kinderen geboren (55 Jongens en 42 meisjes) en stierven 45 mannen en 33 vrouwen, tesamen 78. Er verhuisden 442 personen naar elders en er kwamen 358 nieuwe inwoners bij in Sas van Gent. In 1982 zijn 55 huwelijken vol trokken en waren er 17 echtscheidin gen. Basketbaltoernooi HULST - Op zondag 2 januari hield de basketbalvereniging Hulst een basket baltoernooi in Den Dullaert, Er waren twee jongenspoules en één meisjespou le waaronder twee teams van de Janse- niusscholengemeenschap. Door de mist was 'Volharding' uit Goes verhinderd en daarom had de basket balvereniging zelf een ploeg gecon strueerd die de Old Stars genoemd wer den. De eindstanden jongens junioren 1 Blauw Wit-Wit, die alles gewonnen had met duidelij ke verschillen 2 Hulst; 3 Old Stars. 4 Jum ping Crabs. XJj de Jongenscadetten was het ook Blauw-Wit die de eerste plaats behaalde. Tweede stond met een klein verschil op num mer een Schelde Sport, derde werd Hulst, 4 Jumping Crabs; 5 Voorwaarts Bij de meisjes cadetten eindigde B V Hulst op de eerste plaats door alles te winnen 2 Voorwaarts; 3 Jansenius 1,4 Jansenlus 2,5 Jumping Crabs. OOSTBURG - B en w van Oostburg willen een gemeentelijke subsidiere geling instellen voor het slopen van krotten, nu 'Den Haag' een dergelijk karwei niet langer op zich neemt. Eige naren zouden 4000.- ontvangen, wan neer ze een afbraakpand tegen de vlak te (laten) gooien. Dat bedrag stemt overeen met dat van de vroegere rijksregeling. Het voorstel komt dins dag 11 januari in de raadscommissie voor gemeentefinancièn, straf- en be lastingverordeningen. Aan het subsidiesysteem van de rijks overheid maakte de staatssecretaris van volkshuisvesting op 1 mei 1980 een eind, omdat er niet of nauwelijks een beroep op werd gedaan bij het slopen van krotten die buiten de bebouwde Scholingsavond PSP Terneuzen TERNEUZEN - De PSP Zeeuwsch- Vlaanderen houdt vandaag (woensdag) een scholingsavond over hetsocialismd in het gebouw van de KWJ aan De Blok ken in Temeuzen. Ditmaal staan de anarchisten Proudhon en Bakoenin centraal, die een vrijheidslievende stro ming binnen deze beweging vertegen woordigen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. kom lagen of in buurten, die niet direct aan vernieuwing toe waren. „Dit bete kent uiteraard niet, dat er geen krotten meer zijn-Ook m onze gemeente zijn die zeker nog aanwezig. Wij achten het dan ook wenselijk, dat deze oude rijksrege ling wordt voortgezet en wel in een ge meentelijke regeling", schrijven b en w j van Oostburg de commissieleden. Met het financiële ruggesteuntje van 4000,- per pand denkt het college huiseigenaren aan te moedigen om sto- rende objecten uit het straatbeeld te verwijderen en zo mee te werken aan renovatie. Als het aan b en w ligt krijgen vijf West- Zeeuws-Vlaamse afdelingen van de Ne derlandse Plattelandsvrouwen géén subsidie voor een optreden van de ca baretière Wieke Muiier. De organisaties hadden om 775,- gevraagd ter dekking van een geraamd tekort. Niet alleen bleek het verzoek te laat binnengekomen om nog opgenomen te worden in het sociaal-cultureel jaarpro gramma, het college vindt ook dat de voorstelling niet m de rijksbijdragere- i geling voor emancipatiewerk past. In j die pot zit overigens nog wel een be scheiden reserve. De commissievergadering begint om 15.00uurinhet gemeentehuis van Oost burg. TERNEUZEN - De Terneuzense kan tonrechter mr H. A. R. de Mul heeft dinsdagmorgen A. W. uit Sint-Jansteen veroordeeld tot een boete van 400 gul den. W. reed op 20 mei van het vorig jaar door onverklaarbare oorzaak met zijn auto tegen een boom op de Hoge- weg in zijn woonplaats. Bij dat eenzij dig ongeval vielen vijf gewonden, ter wijl de auto onherstelbaar beschadigd raakte. De veroordeling was conform de eis van de verkeersschout J. Boog- ers. Tijdens de behandeling van de zaak dinsdagmorgen in het kantongerecht in Temeuzen wist W. zich niets van de toedracht van het ongeval te herinne ren. Die bewuste avond bracht W. vier vrienden na een feest naar huis, maar in een bocht reed hij rechtdoor en kwam tegen een boom tot stilstand. Als ge volg van de botsing raakte de bestuur der evenwel bewusteloos. Verkeers schout Boogers sprak in zijn requisitoir van een zeer ernstige aanrijding. Hij ei ste een boete van 400 gulden. Kanton rechter mr De Mul nam die eis geheel over onder het motto: „Gezien de ernst van het ongeval is de boete eigenlijk nog een koopje". De Temeuzense mevrouw M. R. hoorde zich veroordelen tot een boete van 300 gulden, eveneens conform de eis van de verkeersschout. Ook zij veroorzaakte een aanrijding in juli '82 ter hoogte van de Statenboomweg in Clinge. De aanrij ding ontstond door onoplettendheid van mevrouw R. Ook hier sprak de ver keersschout van een ernstige overtre ding. Een parkeerovertreding in de West straat in Axel kwam mevrouw N. K.-S. uit die plaats te staan op een boete van 45 gulden, conform de eis van verkeers schout Boogers. Bij het afhalen van boodschappen had zij haar auto op het trottoir geparkeerd bij gebrek aan plaats in de directe omgeving. Een boe te van tweemaal honderd gulden kreeg A. N. uit Philippine, die op 23 december 1981 met zijn tractor-combinatie in dichte mist geen of te weinig verlichting had gevoerd. De verkeersschout in zijn requisitoir: „Er zijn al genoeg proble men met het landbouwverkeer in de winter in Zeeuwsch-Vlaanderen. Die Tennistoernooi van personeelsleden gemeente Hulst HULST - Op vrijdag 7 jnauari houdt de personeelsvereniging van de gemeente Hulst een tennistoernooi in Den Dul laert dat 'De Nacht van de Gemeente Hulst' genoemd wordt. De aanvang is 20.00 uur en het duurt tot 01.00 uur Er wordt alleen dubbelspel gespeeld en ie dere ronde wordt gespeeld met een an dere medespeler. In totaal worden er dertig wedstrijden gespeeld die ieder een half uur duren. De prijsuitreiking zal om ongeveer 01.30 plaatsvinden. Prijskamp ouderen in Zaamslag ZAAMSLAG - Tussen kerst en nieuw jaar hield Welzijn voor Ouderen een kaarting en een prijskamp biljarten m Zaamslag. Aan de kaarting namen 21 personen deel. De eerste vyf waren F Scheele. M. de Bruij- ne. P. de Pooter. D Buljze en S. den Deur waarder Bij de prijskamp biljarten speelden 28 heren in koppels van twee De drie beste koppels waren. 1 A. Zegers J Buljze, 2 J Leu- nls A. Dekker. 3 J. vanTatenhove L. F. Houg. Namens het bestuur reikte de heer J W. Kusee prijzen uit aan alle deelnemers. Veel bezoekers bij nieuwjaarsreceptie van Mariekerke MELISKERKE - De nieuwjaarsrecep tie die het gemeentebestuur van Ma riekerke dinsdagavond hield, werd be zocht door ruim honderd belangstel lenden. Het was de eerste keer dat de bijeenkomst werd gehouden in het nieuwe gemeentehuis. Het bezoekersaantal dat de receptie dit keer trok. was een record. Vorig jaar verschenen er welgeteld 69 mensen op de Manekerkse nieuwjaarsbijeen komst. problemen worden alleen nog maar er ger als de voertuigen niet aan de regels voldoen". Het niet in het bezit hebben van een kentekenbewijs deel 3 kwam E. van B. uit Terneuzen te staan op een boete van 110 gulden. Voor eenzelfde over treding werd mevrouw I. B. uit Nieuw- Namen vrijgesproken. Zij werd op 1 april vorig jaar geverbaliseerd, maar op dat moment was de motor al uit haar auto gesloopt, zodat de wagen in de zin der wet niet meer als motorvoer tuig kon worden aangemerkt. Beide uitspraken waren overigens conform de eis. De Sluiskillenaar F. T. kreeg een boete van 25 gulden, omdat hij op de rijksweg 252 bij Sas van Gent op een rijstrook bestemd voor ltnksafslaand verkeer, rechtdoor was gereden. De eis was 35 gulden, maar mr De Mul hield bij zijn uitspraak rekening met het feit dat T. pas rechtdoor was gereden nadat hem was gebleken dat de brug over het ka naal Gent-Terneuzen was gesloten voor het verkeer. P. V. uit Lewedorp werd beboet met 100 gulden voor het rijden door rood licht op de rijksweg 60 bij Hulst. Verkeers schout Boogers had een tientje meer gevorderd. De zaak tenslotte tegen A. S. uit Koewacht werd aangehouden voor nader getuigenverhoor. S. sugge reerde dat er totaal verkeerde verkla ringen waren afgelegd over een aanrij ding die hij had veroorzaakt in mei vo rig jaar in de Gentsestraat in Hulst. De PZC is de grootste krant van Zeeland. Het ochtendblad voor de Zeeuwen. Voor het agentschap Vrouwenpolder zoe ken wij met spoed accurate agent/bezorger Sollicitaties telefonisch PZC Middelburg, tel. 01180-27651. 's Avonds na 18.00 uur tel. 01184-61907. HH. LANDBOUWERS!! Voor het schoonspuiten van uw drai nage hebben wij aangeschaft een Homburg-drainreiniger waarmee wij u gaarne van dienst zijn. Beleefd aanbev. LOONBEDRIJF WISSE Meliskerke, tel. 01189-1262. WELZIJNSPLANNING Burgemeester en wethouders maken bekend dat gedurende drie maanden in de informatiehoeken ter inzage ligt de procedureverordening Welzijns planning', zoals deze door de gemeenteraad in zijn vergadering van 17 december 1982 werd vastge steld. De informatiehoeken zijn te vinden in de openba re bibliotheek (Spuistraat), het stadhuis ('onder de trap') en in de wijkcentra 'Aldegonde' iWester- zicht), 'Middenhof (Kanaalstraat. Oost-Souburg) en 'Open Hof (Alexander Gogelweg, Paauwen- burg). GEMEENTEREKENING 1979 Burgemeester en wethouders van Vllssingen ma ken bekend dat in het stadhuis bij het Stafbureau voorlichting en inspraak ter inzage liggen: de re kening van inkomsten en uitgaven van de ge meente en de jaarrekeningen van het woningbe drijf. de reinigingsdienst, het grondbedrijf, de ge meentelijke sociale dienst, het bedrijf gemeente werken en het vismijnbedrijf, alle over het dienstjaar 1979. Een afschrift is tegen betaling verkrijgbaar. Vlissingen, 3 januari 1983. stel dat er geen krant was öd WEEK-TIP Royal Albert GEBAKSCHAAL 29,95 (Normaal 44,50) Service, kwaliteit en garantie Lange Delft 50 Tel. 01180-13221 Middelburg 7BMW300»eriefl^ f f OpcUUdett UI Aseona 7\J. 7 Audi 50/80 VJ Datiun Cherry Renault 4/5/6 UMe.\ f Toyota Corolla/ 711 f Corona/Starlet w w,_. 1 JAAR GARANTIE V - Ook voor üw auto een 7 voordelige akku. k. STER*" BANDENSERVICE Middebuig, j Grenadieiweg 7a, 01180-28355. j Vestigingen door heel Nederland. mededelingen) Commissie Gemeentewerken Openbare vergadering met spreekrecht op maandag 10 januari om 19.30 uur in het stadhuis. Onder meer worden behandeld: - onkruidvrij houden van straten - verslag gemeenschappelijke regeling Vuilnisstortplaats Midden-Zeeland - verhuur van woonwagens - verkoop van een kavel grond groot 8.06.20 ha gelegen aan de Golsteinseweg. Secr. de heer P. Meeusen (toestel 130). Wanneer u tijdens de genoemde vergadering!'ent over één of meerdere van de te behandelen ontwerpen uw mening wilt geven, kunt u gebruik maken van het spreekrecht. Maak hiervoor een afspraak met de commissiesecretarlis)esse op het stadhuis, tel. (01180)-26251. Bij de commisslesecretar(is)esse en het bureau voorlichting van de gemeente liggen de volledige agenda's met bijbehorende stukken voor u om in te zien. Vastgesteld bestemmingsplan Lange Geere en omgeving De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat ingaande 10 januari 1983 gedurende een maand ter gemeen tesecretarie (kamer 15) voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad op 20 december 1982 vastgestelde be stemmingsplan Lange Geere en omge ving. Het plangebied wordt omsloten door de Langeviele, Plein 1940, Gort straat, Vlissingsestraat en Beenhou- werssmgel. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende de bovengenoemde termijn van tervisielegging bij gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg, tegen het bestem mingsplan bezwaren indienen. Aangezien bij de vaststelling van het be stemmingsplan wijzigingen zijn aange bracht ten opzichte van het ter viisie gelegde ontwerpplan, komt gelijke be voegdheid tot aan een ieder die bezwa ren heeft tegen bij de vaststelling aange brachte wijzigingen. Middelburg. 5 januari 1983. De burgemeester voornoemd, drs. P. A. Wolters. Vaststelling bebouwde kom ingevolge de Boswet De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het raadsbesluit van 20 september 1982 inzake de vaststel ling van de bebouwde kom ingevolge de Boswet door gedeputeerde staten van Zeeland is goedgekeurd op 6 december 1982. ZIE VOOR MEER GEMEENTELIJKE INFORMATIE DE WEKELIJKSE VOORLICHTINGSRUBRIEK 'DOOR HET OOG VAN DE LANGE JAN' IN DE FAAM HINDERWET kennisgeving beschikking op vergunningaanvragen Burgemeester en wethouders van Vlissingen ma ken ingevolge het bepaalde in de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat zij naar aanleiding van de aanvragen van 1. E.T.B. Zeeland B.V. te Heinkenszand vergun ning hebben verleend tot het uitbreiden en wij zigen van een elektrotechnisch bedrijf met een reinigingscabine voor machines op het perceel plaatselijk bekend Frankrijkweg 3 te Vlissln- gen-Oost; 2. de heer C. H. de Jonge, Alexander Gogelweg 18 te Vlissingen, vergunning hebben verleend tot het uitbreiden van een servicestation met een tectyleerinrichting op het perceel plaatselijk bekend Alexander Gogelweg 18 te Vlissingen; 3. firma J. Pfauth Zoon te Vlissingen, vergun ning hebben verleend tot het oprichten en in werking hebben van een expeditie- en opslag- bedrijf met een loods en vergroting van de op slagcapaciteit voor organische tin- en acry- laat-verbindingen, op het perceel plaatselijk bekend Engelandweg te Vlissingen-Oost; 4. Vrieshuizen Vlissingen v.o.f. te St.-Pancras, vergunning hebben verleend tot het uitbreiden van een vrieshuis met een windmolen voor het opwekken van energie, op het perceel plaatse lijk bekend Engelandweg 22 te Vlissingen- Oost. De beschikkingen waaraan voorwaarden zijn ver bonden, en alle terzake zijnde stukken liggen ter inzage op de afd. algemene zaken van de gemeen tesecretarie van 6 januari 1983 fm 7 februari 1983, elke werkdag - behalve zaterdagen - van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur. Deze bescheiden liggen eveneens gedurende bo vengenoemde periode ter inzage buiten de werk uren op woensdagen van 17.45 uur tot 20.45 uur in de informatiehoek in de hal van het stadhuis. Ingevolge artikel 44, tweede lid van de wet alge mene bepalingen milieuhygiëne staat tot en met 7 februari 1983 beroep open bij de kroon voor: de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die overeenkomstig artikel 20, 21,22 tweede lid, of 28 eerste lid, onder c, bezwaren hebben ingebracht, alsmede enige andere belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig eerder genoemde artikelen be zwaren in te brengen. De beschikking!en) worden na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens met toepassing van artikel 60a van de wet op de raad van state een verzoek is gedaan tot schorsing van de beschik- king(en) dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Is een dergelijk verzoek gedaan dan worden de beschikking!en) niet van kracht voor dat op dit verzoek is beslist. Het beroepschrift moet worden gericht aan hare majesteit de koningin en moet worden gezonden aan de raad van state, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 12513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing oi een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de raad van state. Vlissingen, 5 januari 1983. Burgemeester en wethouders van Vlissingen. De burgemeester, Th. J. Westerhout De secretaris, J. M. A. van Nassau. Eerste kwaliteit Altijd extra voordeel Korte Noordstraat 49-51, Middelburg, tel. 12914. Iedere dag verse zelfgemaakte rookworst S 1 kila magere runderlappen16,60 j 1 kilo fijne riblappen11,50 10 kiln magere runderlappen162,- 10 kilo doorregen runderlappen 103,- 1 kilo hamlappen12,80 10kilo schouderlappen96,- j 1 kilo varkensfilet14,80 5 kilo braadlappen90,- 1 kilo ribkarbonade11,50 5 kilo dikke riblappen70,- 500 gram biefstuk11,50 100 gram gehakt procureur1,79 i 500 gram hacheevlees6,20 150 gram schouderham1,98 S 500 gram nasivlees6,20 500 gram varkenslever2,80 150 gram ontbijtspek1,49 Gelderse schijven 4 halen/ 3 betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 6