Breskens zegeviert in zaalvoetbaltoernooi van Dixhoorn Ko van Kerkvoort als vogelkweker succesvol Nieuwe openbare kleuterschool 1983 50 JAAR VAN DIXHOORN GOEDE START VAN UTOPIA-PLOEGEN Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek Hulsters team wint volleybaltoernooi Terneuzen wint pupillentoernooi BEDRIJFSVOLLEYBAL HULST Beslissing eerste klas heren lijkt gevallen GEMEENTE SAS VAN GENT Fa. C. J. Naeije Zonen 50 DINSDAG 4 JANUARI 1983 REUZENHOEK - Met drie kampioenschappen, een aantal ereplaatsen en een tweede plaats in de rangschikking voor het algemeen kampioenschap gooide vogelkweker Ko van Kerkvoort uit Reuzenhoek in het kerstweekeinde met zijn kanaries op de vogelshow van de 'Zeeuws-VIaamse Vogelvrienden' hoge ogen. Daarmee eindigde 1982 voor de 63-jarige Van Kerkvoort op een succesvolle wijze. Eigenlijk is het over het hele jaar geno men een buitengewoon goed jaar ge weest, aldus de succesvolle vogelkwe- ker. Ik ben dit jaar naar vjjf tentoonstel lingen geweest en daarvan lag ik in Ter- neuzen helemaal op kop in de algemene rangschikking, met een voorsprong van 20 punten op nummer twee. Ook in Sas van Gent en Sluiskil, waar Van Kerk voort met een vogel in de prijzen viel, was al eerder succes verzekerd. Overi gens had hij dat niet verwacht. Je moet niet vergeten dat ik pas in 1979 serieus met het kweken van vogels begonnen ben. Ik had natuurlijk altijd wel interes se, maar ik heb toen op een gegeven moment eens een koppeltje gekocht en daar is het allemaal mee begonnen, her innert hij zich. Natuurlijk had ik in dat eerste jaar geen prijs, maar het jaar daarop ging het al een stuk beter. Ge steund door die eerste resultaten en de genoegdoening aan zijn hobby, wist Van Kerkvoort zijn volière aardig uit te bouwen. Daarbij legde hij zich toe op de kanaries maar ook bijvoorbeeld rood- mussen behoren tot de vaste bewoners van het vogelhuis. Eigenlijk speel ik daar niet mee, want dat zijn overjarige vogeltj és. Ik hou ze dan ook meer voor de volière, want je moet toch ook eens wat anders hebben. Van Kerkvoort moest echter ook een tegenslag incasseren. Een week of zes geleden vergat hij het deurtje van zijn volière te sluiten en dat was voor een veertigtal dieren het sein om de wijde wereld in te trekken. Ze zaten allemaal in een boom en voor de buurt was het natuurlijk een mooi zicht, maar ik vond er weinig aan. Uiteindelijk wist hij nog achttien jonge vogels naar binnen te krijgen, maar de rest van de kweek hield het voorgoed gezien. Niettemin heeft het hem er niet van weerhouden om door te gaan met het kweken. Er gaat natuurlijk veel tijd in zitten, beves tigt hij, maar een mens moet toch ook iets te doen hebben. Zo'n vijftien a twintig koppels broeden twee tot drie keer per jaar en daarvan zoekt de kweker de geschiktste exem plaren uit, waarmee hij naar tentoon stellingen gaat. In LJzendijke zette Van Kerkvoort acht vogels in, evenals in Temeuzen. Sas van Gent was goed voor zeven inzendingen, maar in Axel bracht hij 22 kanaries in de strijd. Die voor gaande keren heb ik natuurlijk steeds gewisseld, want het is bijvoorbeeld slecht voor de oogjes als je steeds met dezelfde vogels naar tentoonstellingen gaat. De oogjes kunnen niet tegen het licht. Omdat Axel echter de laatste ten toonstelling van dit jaar was, heb ik daar al mijn tentoonstellingsvogels in gezet, verklaart hij. De successen van de 63-jarige kweker blijven niet alleen tot Zeeuwsch-Vlaan- deren beperkt. Deze week nog verkocht hij elf kanaries naar Zuid-Limburg, waarmee hij toch enigszins erkenning ais kweker kreeg. „Maar je moet ook TERNEUZEN - Het 'Dre Vermeulen' volleybaltoernooi, een organisatie van de Terneuzense MTS/MEAO, genoemd naar de oud-directeur van de school, is gewonnen door Morrcs uit Hilst. Op oudejaarsdag zaten met Morres in de zelfde Nevobo-poule nog zeven streek- teams, die zagen de Hulsterse topfor- matie bijna met een volledig basis team starten en beseften in feite toen al de Hulsterse vereniging hoge ogen zou gooien. Dat kwam er ook uit. Met minstens drie leerlingen of oud-leerlingen van de or ganiserende school in de ploegen reikte het toernooi naar een uitzonderlijk hoog niveau. Maar hoewel de meeste teams hun sterkste selecties naar dit toernooi gezonden hadden moest men toch de kracht van Morres ervaren. In de andere poule, bezet door een aantal Bevobo-ploegen, ging de winst naar de combinatie van spelers uit Nederlands en Belgische Clinge. die onder de naam De Grens deelnamen. Aan het eind van het toernooi reikte oud-directeur Vermeulen de prijzen als volgt uit: Nevobo-poule: 1 Morres Hulst. 2 De Sterre Zulddorpe. 3 A th ana tos Kloosterzande. 4 Scheldesport Temeuzen (al vroeg gehandi capt door het uitvallen van Jan Veraart). 5 IJVC IJzendtjke. 6 Even Kijken Zuidzande, 7 De Sterre 2. 8 MTS MEAO personeel Bevobo-poule. 1 De Grens (Clinge-De Klin gel. 2 Verstraeten en Verbrugge. 3 Temeuzen. 3 Sterbanden Temeuzen, 4 MTS MEAO per soneel. 5 Scouts Temeuzen. geluk hebben", klinkt het bescheiden", tenslotte heb je het niet allemaal in ei gen hand. Experimenten met kruisin gen ziet Ko van Kerkvoort niet zitten. Je moet daarvoor meer de wilde soorten hebben en bovendien veel verstand van erfelijkheid. Dat is voor mij allemaal te moeilijk, laat ik het hier maar bij hou den, dan is het al druk genoeg. Een vooruitblik naar het nieuwe jaar leert echter dat de agenda weer wat voller zal worden. België zal naar alle waarschijnlijkheid door hem worden aangedaan, waarmee weer een nieuwe stap vooruit wordt gezet: „Ik durf het nu wel aan om met die grotere kwekers te wedijveren", besluit hij overtui gend. TERNEUZEN - Het mini-programma waarmee de Zeeuws-VIaamse hand balteams de tweede competitieronde zijn gestart, leverde vooral de dames van het Terneuzense Utopia succes op. De eerste selectie versloeg EMM 2 met 10-9, de reserves hadden minder moei te met Sluiskil 2. Die wedstrijd werd op 10-5 voor de Terneuzense ploeg afge sloten. Sluiskil beleefde daarmee een puntloze opening nadat ook de basisse lectie het tegen Hontenisse 2 af had moeten leggen (4-7). Utopia en EMM 2 hielden elkaar in een vlotte partij voor rust al aardig in even wicht en drukten dat ook in de score uit: 5-5. In de eerste helft had de Utopia- doelvrouw de verdediging al knap geor ganiseerd. Ze zou dat ook na de pauze doen. Een aandringend EMM kon daar door uit de eerste acties na rust geen score putten en dreigde zelfs kort na het begin van de tweede helft definitief op achterstand te geraken. Na een fast- break en een goed uitgespeelde aanval kwam Utopia met numerieke minder heid toch op 7-5. Drie strafworpen de den daarna EMM niet alleen aanslui ten, maar zelfs op voorsprong komen (8-7). Twee keer twee minuten brachten de jonge Utopia-ploeg echter in een spannende slotfase weer in de race en vooral door toedoen van 'gangmakers' Petra Wouters en Margriet Dooms werd in de slotminuten de 10-9 zege een feit. De Utopia-reserves moesten de ope ningsgoal weliswaar aan het bezoeken de Sluiskil 2 laten, maar nadat de stand gelijk getrokken was, nam de thuisclub regelmatig meer afstand. Aan de 10-5 overwinning viel dan ook niets af te din gen. Sluiskü-Hontenisse 2 miste alle attrac tie. In de aanvangsfase hadden de be zoekers het beste van het spel. Dat le verde ondanks uitstekend werk van Ca- rine van Genderen onder Sluiskil-lat, een 2-6-voorsprong op. Sluiskil kwam in de tweede helft nog even terug, maar moest het vooral van schoten uit de tweede lijn hebben. En daar had Tilly Lauret over het algemeen weinig moei te mee. Een te statisch acterend Sluis kil werd bij 4-7 definitief geklopt. Bridge-uitslagen Hulst HULST - De bridgeclub Hulst speelde een internationale wild-drive in het ge meenschapscentrum 'Den Duilaert' in Hulst. Aan de wedstrijd werd door 65 paren deelgenomen. Er werd gespeeld in zes lijnen, drie keer een howell twaalf en drie keer een howell tien. In uc A-groep werd gespeeld met een howell twaalf. De uitslag 1 mevrouw Rosseel-de heer Neve. 2 mevrouw Biesbroeck-de heer Lichteveld3 de heer Dourleyn-de heer T IJs- ebaert In de B-groep werd gespeeld met een howell twaalf. De uitslag 1 de heer en mevrouw Van Dijk; 2 de heer Van de Casteele-de heer De Koek. 3 mevrouw Bussche-de heer Vermelre. de heer en mevrouw Klnt en mevrouw Bruyns-de heer Romsom. In de C-groep werd gespeeld met een howell twaalf De uitslag 1 de heer Beuzenberg-de heer De Feyter. 2 de heer Sandnni-de heer B. IJsebaert: 3 mevrouw Sandrini-mevrouw Van de Dries In de D-groep werd gespeeld met een howell tien. De uitslag 1 mevrouw De Wlt-de heer Van Kerckhoven en de heer en mevrouw De Kort, 3 de heer Van Waterschoot -de heer De Waal. In de E-groep werd gespeeld met een howell tien. De uitslag 1 de heer Van Mol-de heer Ploeghaert, 2 de heer en mevrouw Wauters. 3 mevrouw Nijenhuis-mevrouw Goossen. In de F-groep voor beginners) werd gespeeld met een howell tien. De uitslag: 1 de heer en mevrouw Buurman. 2 de heer en mevrouw Van der Heyden; 3 de heer en mevrouw Kraai- enbrtnek TERNEUZEN - De voetbalvereniging Terneuzen, organisator van de pupil- lentoernooien zaalvoetbal die in sport hal 't Zwaantje werden gehouden, heeft die organisatie tot een erg succes vol gebeureu uit zien groeien. Op de eerste dag van de presentatie van alle voetbalclubs uit Groot Terneuzen (door Terneuzense Boys gewonnen) trok dit toernooi al een groot publiek, afgelopen vrijdag zat de sporthal goed vol toen E- en F-pupillen in actie kwa men. De twee poules van tien ploegen maak ten er een gecombineerd optreden van: bij deze beginnende jeugd zaten al 'tal- tentjes'. het grootste deel had echter nog moeite met de elementaire zaal voetbalopvattingen. De volgepakte tri bunes beleefden daardoor de meest lu dieke situaties waarin vooral de diverse doelmannen de show stalen. De wed strijden werden vooral beslist door ploegen die een schutter in hun midden hadden. Die waren hier goud waard. Dat bleek nog eens in de finales. Een groot aantal wedstrijden eindigde in 0- 0, waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Bij de E-pupillen ontmoetten vv Ter neuzen en Terneuzense Boys elkaar in een dergelijke eindstrijd (Temeuzen won door strafschoppen), bij de F-pu pillen liep in het Terneuzense team een spelertje dat de schaarse kansen goed wist te benutten. Zijn inbreng was goed voor twee goals tegen Sluiskil. De to taalzege van deze laatste toemooidag derhalve voor de w Terneuzen. Eindstanden E-pupillen: 1 Terneuzen, 2 Ter neuzense Boys 1, 3 Hoek 1. 4 Tem Boys 2, 5 Sluiskil, 6 Temeuzen 2.7 Hoek 2,8 Tem. Boys 3,9 Biervliet, 10 Zaamslag; F-pupillen: 1 Ter neuzen B, 2 Sluiskil A, 3 Zaamslag, 4 Spui, 5 Sluiskil B, 6 Temeuzen A; 7 Temeuzen C, 8 Tern. Boys, 9 Spul A, 10 Hoek. 1JZENDUKE - De nieuwe openbare kleuterschool in LJzendijke is maan dag gestart met 24 kinderen. De kleuterschool is voorlopig onderge bracht in een lokaal van de openba re lagere school aan de Schutters- straat. De eerste en tweede klas van de openbare lagere school zijn tijde lijk verhuisd naar de gemeenschaps ruimte. De openbare kleuterschool krijgt binnen enkele maanden de beschik king over een eigen Jarino-lokaal, dat wordt geplaatst op het terrein van de openbare lagere school. Leid ster van de nieuwe kleuterschool is Diny Risseeuw uit Retranchement. Zij was hiervoor werkzaam op de openbare kleuterschool in Schoon dij ke. De nieuwe kleuterschool wordt per 1 augustus '85, bij de inwerkingtreding van de wet op het basisonderwijs, sa mengevoegd met de bestaande lage re school, tot een basisschool nieuwe stijl. De oprichting van een openbare kleuterschool in IJzendij ke heeft gro te gevolgen voor de rooms katholieke kleuterschool in die plaats, die nu 20 kinderen minder heeft. Waarschijn lijk gaat dit de rooms katholieke kleuterschool één leidster kosten. OOSTBURG - Breskens heeft in sport hal 'Dc Veerhoek' het jaarlijkse zaal voetbaltoernooi van de West-Zeeuws- Vlaamse voetbalploegen gewonnen. In de finale werd Hoofdplaat overtui gend met 3-0 verslagen. De organisato ren Rik Henry en Jannis van de Voorde kunnen terugkijken op een in alle op zichten geslaagd toernooi. Het evene ment verliep erg sportief en de publie ke belangstelling was enorm goed. Het publiek kon van elf uur 's morgens tot half zeven 's avonds kijken naar 22 wedstrijden. De tien ploegen waren onderverdeeld in twee poules. In poule A plaatste Bres kens zich ten koste van Biervliet door een beter doelsaldo. In poule B was Hoofdplaat veruit de sterkste ploeg, terwijl IJzendljke een goeie tweede was. Voor Biervliet duurde het toernooi ei genlijk een wedstrijd te lang. In de stnjd om de derde plaats won IJzendij- ke heel gemakkelijk met 6-0. mede dankzij de knap scorende Hans Porreij. In de finale ging Hoofdplaat als favoriet van start Het team had goed combine rend en gemakkelijk scorend de poule overwinning behaald, terwijl het bij Breskens allemaal veel moeizamer ver lopen was. Desondanks speelde Breskens in deze finale met meer overtuiging en mag zich daardoor dan ook terecht toemooi- winnaar noemen. Door doelpunten van Robby de Munck. Willem van de Broec- ke en Robby Faes werd het een 3-0 over winning voor de Bressiaanders, die in doelman Fred de Krijger hun uitblinker hadden. De ambtenaar van sportzaken van de gemeente Oostburg, de heer Walter Naessens, reikte na afloop de prijzen uit, die geschonken waren door Chris Francke, Tilly en René Dhaenens en Provoost BV uit Biervliet. Het elftal van LJzendijke won de sportiviteitsbe- ker. 3-1, Sluis-Schoondljke 0-1, Groede-Oostburg 1-0, Biervllet-Cadzand 1-0, IJzendyke-Hoofd- plaat 1-1, Breskens-Sluis 2-0. Aardenburg- Groede 1-2. Schoondij ke-Biervliet 0-1, Oost- burg-Hoofdplaat 1-5. Cadzand-Sluls 0-3, IJ- zendijke-Groede 4-0, Breskens-Biervliet 0-0, Oostburg-Aardenburg 2-1, Schoondij ke-Cad- zand 5-1, Hoofdplaat-Groede 7-0, Sluls-Bler- vliet 1-2, IJzendijke-Aardenburg 0-4, Bres- kens-Schoondijke 2-1. Kleine finale: Bier- vliet-IJzendijke 0-6. Finale Breskens-Hoofd- plaat 3-0. Eindstand 1 Breskens. 2 Hoofd plaat. 3 IJzendtjke, 4 Biervliet, 5 Schoondlj- ke. 6 Groede, 7 Aardenburg, 8 Sluts, 9 Oost burg. 10 Cadzand. HULST - In de eerste klas heren van de Hulster bedri jfsvoileybalcompetitie is Neckerman 1 na de wedstrijden van de voorbije week nagenoeg verzekerd van het kampioenschap. Weliswaar kwam de titelverdediger zelf niet in actie, maar Old Taffy's Saloon - de enig overgebleven concurrent in de strijd om de eerste plaats - het tegen Wemolin andermaal een punt liggen en kijkt nu al aan tegen een theoretische achterstand van zes punten. Old Tufly's Saloon verslikte zich met name in de tweede set in tegenstander Wemolin. In de eerste en derde set was de nummer twee van de ranglijst buiten schot gebleven (15-10 en 15-12 winst), maar in het tweede bedrijf eigende We molin zich met 15-9 de winst toe. Lijkt de strijd in de eerste klas heren beslist, in de eerste klas dames zijn de ontwik kelingen boven aan de rangschikking al niet anders. Titelkandidaat nummer één Printerij won vrij gemakkelijk met 3-0 van Foto van Damme (15-11,15-4 en 15-6) en bracht daarmee het verschil met Lybeert Verstraeten, tweede ge rangschikt met 21 punten, op vier pun ten. De uitslagen van de - in totaal - zestien ge speelde wedstrijden: heren 1: Old Tufly's Saloon - Wemolin 2-1 (15-10. 9-15 en 15-12), Smash 2000 - W Hulst 1 0-3 (10-15, 11-15 en 0-15), en CVC Alberdo - VC Kemzeke 1-2 (8-15, 15-3 en 11-15). Tweede klas heren: Luctor Banden - Rijk BV 1-2 (15-7. 4-15 en 9-15) en Brandsx - Neckermann 2 1-2 (7-15, 15-4 en 13-15). Derde klas heren: Ortho Mek - Morres 2-1(16-14,13-15 en 15-11), R. van Wegenmaat- W Hulst 3 0-2 (13-15 en 2-15), Morres - VV Hulst 2 0-3 (5-15, 10-15 en 14-16) en WC de Vilder 2 - Kapsalon WUfried 2-1 (15-12, 17-15 en 6-15) Eerste klas dames: CVC Proprijs - Morres 2 3-0 (15-12, 15-13 en 15-3), WC de Villier 1 - W Hulst 1 2-1 (15-4,15-17 en 15-9) en Foto van Damme - Prlnterij 10-3 (11-15,4-15 en 6-15). Tweede klas dames: Solmar SV Aloy - Blesbroeck Datsun 1-2 (9-15, 16-14 en 4-15) en Ortho Mok - R(jk BV 3-0 (15-10, 15-6 en 15-9). Derde klas dames: W. Haulez - Van de Klundert 3-0(15-4,15-6 en 15-1) en Zeeuwse Bondsspaarbank - Printerij 2 1-2 (16-14, 5-15 en 4-15). 2 7-16; 4 Printerij 2 9-12; 5 Zeeuwse Bondsspaarbank 10-10; 6 W Hulst 2 9- 6; 7 Van de Klundert 10-6. Standen Door de uitslagen worden de standen als volgt: eerste klas heren: 1 Necker- mannl 9-24; 2 Old Tufly's Saloon 11-24; 3 Wemolin 11-20; 4 W Hulst 19-14; 5 VC Kemzeke 11-12; 6 CVC Alberdo 12-9; 7 Smash 2000 ll-5.Tweede klas heren: 1 Brandax 10-23; 2 Lybeert Verstraeten 9-20; 3 WC de VUder 19-18; 4 Solmar SV Aloy 8-14; 5 CVC Tiptop 9-14; 6 Necker mann 2 9-13; 7 Ambulo 8-10; 8 Rijk BV 8-8; 9 Printerij 9-5; 10 Luctor Banden 8-3. Derde klas heren: 1 Morres 11-23; 2 W Hulst 2 8-22; 3 Ortho Mok 10-19; 4 Kapsalon Wilfried 8-10; 5 W Hulst 3 10-9; 6 WC de VUder 2 8-8: 7 R. van Wesem|iel 9-1. Eerste klas dames: 1 Printerij 110-25; 2 Lybeert Verstraeten 10-21; 3 CVC Proprijs 11-16; 4 Foto van Damme 11-14; 5 Morres 2 10-13; 6 WC de VUder 10-9; 7 W Hulst 110-9. Twee de klas dames: 1 Morres 110-27; 2 Nec kermann 9-22; 3 Ortho Mok 9-19; 4 Dat sun Biesbroeck 10-14; 5 HakoDaf 9-11; 6 Rijk BV 11-8; 7 Solmar SV Aloy 10-1. Derde klas dames: 1 W. Haulez 10-25; 2 CVC van de Sande 8-213 WC de VUder Voorwedstrijden eerste klas libre TERNEUZEN - Voor een plaats in de finaiegroep eerste klas libre van het biljartdistrict Zeeuwsch-Vlaanderen zijn 19 spelers van start gegaan in de voorwedstrijden. De inschrijvers zijn verdeeld over drie poules die er als volgt samengesteld zijn. Poule BCD Draaibrug: J. Diele- man BCD, G. Hermie BCD, A. Hoffman OBV Oostburg, A. van de GazeUe OBV, P. Rammeloo SBC en S. Rammeloo SBC. Poule Ons Vermaak Lamswaar- de: C. de Schrijver Ons Vermaak, A. de Hondt Ons Vermaak, G. Mahu Ons Ver maak, R. Vonck HBC, A. LeeraertHBC, J. van Hauten Ouden Arend, F. Rom- bout Ouden Arend. Poule Ed Hore mans Axel: M. Faas KOT T., J. Scheele KOT T.. A van Drongelen Horemans. E. Waelput Horemans, C. Dlrven Con cordia, I. TeUier Molenhoek. De finale wordt van 22 tot en met 30 januari georganiseerd door OBV Oost burg. Naast de districtstitel valt afvaar diging naar het gewestelijke kampioen schap (11-13) maart district Schouwen- Duiveland) te verdienen. Beeld uit een van de vele partijen. Met leedwezen vernamen wij het overlijdensbe richt van onze oud-coUega en sectiegenote, me juffrouw LEN MEIJER Achter haar nuchtere persoonlijkheid school een warm hart. M. Borgers-Pool B. Broijl M. Storm-v. d. Knaap H. Storm W. Wensink-Heersink Oostburg. 3 januari 1983 .Alles heejl zijn uur en ieder ding onder de hemel z\jn tijd". Het behaagd de Here uit onze familiekring weg te nemen, mijn geliefde man, onze zorgzame va der en opa HERMANüS ZEGERS echtgenoot van Pieternella Schieman op de leeftijd van 73 jaar. Axel: P. Zegers-Schieman Axel: H. P. Zegers M. Zegers-Romeijnsen Herman en Saskia Paulien Ens: L. Zegers J. Zegers-Roose 4571 VK Axel. 2 januari 1983 Pironstraat 30 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 januari a.s. om 14.45 uur op de algemene begraaf plaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Ichthuskerk, Pironstraat 3. die aanvangt om 14.00 uur Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht om 14 00 uur aanwezig te zijn in de kerk Gelegenheid tot condoleren in 'De Ink Piron straat, na de begrafenis Geen bloemen Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van mejuffrouw M. E. MEIJER oud-lerares van de Rijksscholengemeenschap Koningin Wilhelmina te Oostburg. Ouderraad, schoolleiding en medewerkers Rij ksscholengemeenschap koningin Wilhelmina te Oostburg Bij beschikking der arrondissementsrechtbank te Mid delburg van 22 december 1982 is het faillissement van Arolin B.V., gevestigd te Koewacht, gemeente Axel aan de Emmabaan no 4 opgeheven wegens gebrek aan ba ten. Mr. A. H. Rykse, curator. Advocatenkantoor mr. De Rechter, Grote Markt 7. 4561 EA Hulst kerstboomverbranding Op vrijdag 7 januari 1983, vanaf 19.00 uur, zullen on der toezicht van de plaatselijke brandweerkorpsen, kerstboomverbrandingen gehouden worden te: san de Prinskade Westdorpe: op het terrein aan de Alvarezstraat. Philippine: op het terrein achter de volkstuinen aan de Mosselpolder. De inwoners van bovengenoemde kernen worden in de gelegenheid gesteld om de kerstbomen op vrijdag morgen 7 januari 1983 voor de woning te plaatsen, waarna ze in de namiddag door gemeentewerken zul len worden opgehaald ter overbrenging naar de ver brandingsplaats De burgemeester wnd l. Marquinie De secretaris. W Zwartelé J Transporten - verhuizingen - autodiensten 9 Weststraat 60 en Vaarstraat 4 Axel. m Gelukkig nieuwjaar KLEDING Wij openen dit feest met een sensationele uitverkoop. De gehele wintervoorraad herenkleding, zoals Jacks, jassen, broeken, kolberts, truien, overhemden enz. nu de laagste prijs. Ook in onze cloffij-kinderafdeling, echte weg is weg prijzen. De balansopruiming start 13 januari ek. Promenade Noordstraat 23 Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24