hl i hl li Van der Duim geschorst wim Wegman spot met reputaties: winst in een sterk bezet toernooi Zaalvoetballers op de vuist HA RECLAME VOOR PRIVE-SPONSOR Zege Tal Parijs-Dakar Amerika wil WK 1986 Bobby Fischer komt terug 90K VIVIAN BLANCKAERT ZET TRADITIE VOORT k MAANDAG 3 JANUARI 1RONINGEN - Een week voor de nationale titelstrijd in Deventer is regerend wereldkampioen lilbert van der Duim in een ernstig conflict met de KNSB (Koninklijke Nederlandse Schaatscn- ""ijdersbond) verzeild geraakt. Het dagelijks bestuur van de bond heeft Van der Duim een voorlo pige schorsing opgelegd naar aanleiding van zijn optreden in het jaaroverzicht van Studio Sport, >orlat afgelopen woensdag werd uitgezonden. tweevoudige wereldkampioen ver- der merk heeft Hilbert van der Duim n%ieen met een truitje waarop de naam "liabello was te lezen voor de televisleca- 1 %era en negeerde daarmee het jponsor- te%glement waaraan de kemploeg- ?efchaatsers zich moeten houden. De le- 'erien van de nationale selecties mogen iun kleding uitsluitend voorzien van eclame van de Kaasunie. die als spon sor van alle ploegen optreedt Het ^NSB-bestuur heeft de overtreding an Van der Duim gemeld bij de tucht- ftmmissie van de bond. die onder voor- jtterschap van de Amsterdamse jurist J\r. J. van Slooten nog vandaag de Jacht in behandeling neemt. g7p het moment van de uitzending be- ond Hilbert van der Duim zich met de jj-jjlround-kemploeg voor een trainings- kgamp en enkele wedstrijden in Inzeil. laar stelden KNSB-voorzitter jhr. mr i/.H.D. Quarles van Ufford en vice- ^igoorzitter J. J.Graas hem op oudejaars- jaag persoonlijk in kennis van de voorlo pige schorsing. „We waren er allemaal r ippot van. Wij net zo goed als Hilbert", Idus Quarles van Ufford. „maar in dit eval hadden we geen andere keus. Na Jlale televisie-uitzending heeft de Kaasu- ïéle ons zeer terecht gewezen op de over eenkomst die er met de KNSB bestaat. aak>or het duidelijk dragen van een an- :>i( indirect het contract geschonden. We hadden daarom geen andere keus dan een ordemaatregel te nemen, want we willen nu en in de toekomst geloofwaar dig zijn voor onze sponsor. Het is nu aan de tuchtcomissie om te bepalen of er een straf komt en welke". Huisregels De situatie waarin Van der Duim ver zeild is geraakt vloeit voort uit de com- mercile activiteiten die zijn zaakwaar nemer Piet Keizer heeft ontwikkeld. De voormalige voetballer vindt evenwel dat de schaatser, die het komende weekeinde voor de vijfde achtereenvol gende keer Nederlands kampioen zou kunnen worden, in het geheel niet in overtreding is geweest. ..Als enige heeft Van der Duim geweigerd zijn handteke ning onder het ploegenreglement te zet ten. Formeel kunnen ze hem daarom niets doen", is zijn standpunt. Dat wordt door Quarles van Ufford bestre den. „Er zijn huisregels vastgesteld, waarin ook een sponsorovereenkomst is betrokken en daaraan dienen al onze leden zich te houden", zegt de KNSB- voorzitter. Voor Hilbert van der Duim kwam de uiterst vervelende medede ling van het KNSB-bestuur als een complete verrassing. Op 9 november was het programma-onderdeel met hem in Heerenveen opgenomen. Sinds dien zijn er diverse gesprekken gevoerd tussen de KNSB en Piet Keizer over een ruimere opzet van reclamemogelijkhe den en deze zijn nu volledig doorkruist door de.Studio Sport-uitzending van woensdag. Volgens bondscoach Henk Boer heeft Van der Duim zich geen moment gerea liseerd dat hij met een verboden recla metekst op het televisiescherm zou verschijnen. Boer: „Hij heeft het er tenminste nooit over gehad. Dat hele gedoe over die reclame was hij gewoon spuugzat. Het begon in Utrecht met de Domtrofee en daarna is hij er steeds mee geconfronteerd. De laatste weken zijn er goede gesprekken geweest tus sen de KNSB, Kaasunie en Keizer en dan krijg je dit. Hilbert was er echt door verrast. Hij was die opnames al helemaal vergeten. Het is niet alleen voor hem, maar voor de hele ploeg zeer vervelend zo vlak voor het Nederlands kampioenschap. Het houdt iedereen bezig en is dus slecht voor de voorbe reiding". Henk Boer wil geen oordeel uitspreken over de handelwijze van zijn grootste troef, maar wijst er wel op dat Van der Duim tijdens de tv-opname ook het trainingsjack van de KNSB-sponsor heeft gedragen. „Die had hij aangetrok ken voor het buitengebeuren, maar daarvan is helaas niets uitgezonden Dat is pech voor Hilbert. want anders zou de Kaasunie waarschijnlijk niet zo gepikeerd hebben gereageerd", vertelt Boer, die geen mededelingen vil doen over de sportieve gevolgen voor Van der Duim van een eventuele definitieve schorsing. „Zolang de tuchtcomissie de zaak in behandeling heeft wil ik ner gens op vooruit lopen". Wollen muts Terwijl Van der Duim gisteren onder weg was van het Zuidduitse Inzeil naar Nederland verscheen hij opnieuw in een uitzending van Studio Sport. Nu om zijn reactie te geven op de gebeurtenis sen en hij was daarbij onberispelijk ge kleed in een legaal winterjack, hoewel het interview binnen werd afgenomen. Ploeggenoot Rolf Sibrandy deed er nog een schepje bovenop door ten behoeve van de kaasfabrikant een dikke wollen muts te dragen. Aan de trieste bood schap van de KNSB-bestuurderen had hij weinig toe te voegen. „Ik had hele maal geen verweer Wat moest je er ook van zeggen, ik was geschorst. We heb ben de laatste tijd getracht oplossingen te vinden. We kwamen tot goeie ge sprekken en die televisie-uitzending kwam er eigenlijk wat slecht tussen door. Wat er nu gaat gebeuren weet ik niet. Misschien kan ik met aan het Ne derlands kampioenschap deelnemen. Nu ik me dat realiseer is alle lust om te schaatsen en trainen weg". Piet Keizer wil hoe dan ook voorko men dat Van der Duim wordt uitge schakeld voor de nationale titelstrijd, die tegelijk als selectie geldt voor de Europese- en wereldkampioenschap pen. Hij wil juridische stappen onder nemen indien de tuchtcoramissie van de KNSB belet dat Van der Duim in Deventer aan te start kan verschijnen. UTRECHT - Barry Hughes volgt Han Berger het komende seizoen op als trainer van FC Utrecht. De huidige oefenmeester van Sparta heeft een tweejarig contract met de Utrechtse eredivisieclub getekend die Han Ber ger aan het einde van deze competitie ziet vertrekken naar FC Groningen. Zowel het bestuur van FC Utrecht als dat van Sparta was gisteren nogal ontstemd over het bekend worden van Hughes' vertrek bij Sparta en zijn komst naar de Domstad. Wim Kernkamp, ad-interimvoorzitter van FC Utrecht: „Wij hadden het nieuws liever na 1 februari willen prijsgeven. Dan hebben FC Utrecht en Sparta voor de tweede keer dit seizoen tegen elkaar gespeeld. Tegenover de buitenwereld zou dat correcter zijn geweest. Het is niet leuk dat dit bericht nu in de openbaarheid is gekomen. Zoals het ook vervelend was dat Bergers overgang naar FC Groningen zo snel bekend werd. Het kan een prettig competitieverloop in de weg staan". Bestuurslid Floor Bouwer van Sparta: „Je contracteert een trainer voor een seizoen. Wij hebben 16 duels gespeeld, we zijn nog niet eens op de helft omdat we nog een achterstallige wedstrijd moeten spelen tegen Willem II. En dan weet je al dat het volgend seizoen je trainer werkzaam is bij een andere club. En dan nog wel een concurrent voor Europees voetbal De man op de tribune zegt over 14 dagen als FC Utrecht van Sparta wint: logisch, die Hughes traint hier volgend jaar niet meer. Die gaat Utrecht toch niet de das om doen". Noch Kernkamp, noch Bouwer weten wie het nieuws over Hughes' over gang van Sparta naar FC Utrecht vroegtijdig heeft laten uitlekken. Kern kamp: „Wij hadden met Sparta afgesproken dat deze transactie voorlopig onder ons zou blijven. Ik weet niet wie er uit de school heeft geklapt". Floor Bouwer: „Er zouden eigenlijk regels moeten komen die verbieden dat een trainer met een nieuwe werkgever voor 30 april in contact treedt. Daarmee voorkom je vervelende situaties zoals deze. Stel dat Hughes nu geen punt meer haalt met Sparta. Dan wordt er toch gezegd: hij is niet meer gemotiveerd. Hij heeft al een nieuwe werkgever". Veldritzeges voor Hennie Stomsnijder en Groenendaal ENTER - Hennie Stamsnijder heeft net als vorig jaar in zijn woonplaats Enter de wielerveldrit cross der azen gewonnen. Hij legde voor ongeveer 3.000 toeschouwers de 24 kilometer af in 1 uur en 5 minuten. Wil Brouwers eindigde op tien seconden als tweede. De uitslag van de internationale veldni van Enter is: 1 Hennie Stamsnijder lEnteri de 24 km in 1.05.0.2 Wil Brouwers i Horst-America i op 10 seconden: 3 ReinierGroendaal fSt Mi chielsgestel) op 39 seconden, 4 Radomlr Sun- vlnek iTsj.i op 1.04. 5 Herman Snoeyink (De nekamp) op 1,07. Op het parcours in Oss, waar volgend jaar de Nederlandse en wereldkam pioenschappen worden gehouden, heeft Reinier Groenendaal uit Sint-Mi chielsgestel zondag een sterk bezette internationale veldrit gewonnen. Het was zijn dertiende overwinning van het seizoen. De Tsjech Frantisek Klau- chek eindigde als tweede voor oud-we reldkampioen Hennie Stamsnijder. De uitslag van de Internationale veldrit ln Oss is: 1 Relnler Groenendaal (Slnt-Michlels- gestel)24 km in 1.10.29:2 Frantisek Klauchek (Tsje.) op 18 sec 3 Hennie Stamsnijder (En ten op 24 sec 4 Bert Vermelren (Bel i op 19 sec.); 5 Wil Brouwers (Horstr America) op 1 36 6 Peter Klauchek (Tsj i op 1 40. 7 Matthieu Hermans (Drunem 8 Case White :G Br i 9 Kees van de Wereld iNieuwkoopi. 10 Peter Harings (Sibbe i STOCKHOLM (ANP) - Oud-wereld kampioen schaken Mikhail Tal uit de Sovjet-Unie heeft zondag de eerste par tij in de twee kamp met de Zweedse grootmeester Ulf Andersson in Nai rn oe gewonnen. Tal speelde met wit en kreeg de over hand toen de Zweed na een twintigtal zetten in tijdnood begon te raken De Zweed gaf op de 41-ste zet op ROOSENDAAL - ln een turbulente vechtpartij eindigde gisteren de wed strijd tussen het Zeeuws zaalvoetbal team en een formatie van DS '79 uit Dordrecht tijdens een sterk bezet toer nooi in Roosendaal. De Dordse semi- profs raakten geïrriteerd omdat in de laatste acht minuten een riante 3-1- voorsprong toch nog in gevaar kwam. Onmiddellijk nadat DS '79 met 3-1 de leiding bad genomen, kwam Zeeland terug tot 3-2, Het gevolg was dat de formatie uit Dor drecht - met onder meer Geme Mühren en Cor Lems - steeds harder ging spe len. Eerst werd Cor Lems uit het veld gestuurd en daarna moest nog een tweede speler van DS '79 naar de kant. Een derde Dordse speler, die ook uit het veld werd gestuurd, weigerde echter de wedstrijd te verlaten. De gemoederen werden daardoor zo verhit dat ook ver schillende toeschouwers op het veld kwamen „Toen was het pas goed knok ken". verhaalde Cees Outermans, de coach van het Zeeuwse team. Hoewel Zeeland beslist uiet de aanlei ding was van deze turbulente ontwik keling - niet één Zeeuw werd uit het veld gestuurd - liepen enkele spelers toch behoorlijke klappen op. Zo werd Kees Stoutjesdijk (Country Club uit Zierikzee) tegen de grond geslagen door de DS-doelman, terwijl Marcel de Nijs uit Goes een kopstoot moest incas seren. De scheidsrechter kon tenslotte weinig anders doen dan de wedstrijd staken. Tot stomme verwondering van de Zeeu wen werd later de 3-2-tussenstand door de organisatiecommissie als einduit slag geboekt. Cees Outermans: „We werden daardoor sterk benadeeld, want als er doorgespeeld was, zouden we in de laatste twee minuten tegen twee man hebben moeten spelen. Dan zou het tenminste gelijk zijn gewor den" Nu eindigden de Zeeuwen ten slotte op de derde plaats in hun poule. Verrassend Verrassend was Zeeland van start ge gaan met een 2-1-zege op Ceverbo uit Dordrecht (toveede in het kampioen schap van NederlandRamon Rabel en Emo de Meezer. beiden van Parbo uit Goes, zorgden voor de Zeeuwse treffers. Bij Ceverbo speelden onder meer Johan van de Hoek en Ad Stam. beiden inter national. Tegen TSC uit Oosterhout speelde het Zeeuwse team gelijk 0-0. Opvallend was in deze wedstrijd het op treden van doelman Peter Noordijk van Country Club uit Zierikzee. Vervolgens verloor Zeeland met 3-2 van Lohman uit Roosendaal. Opnieuw namen Rabel en De Meester de Zeeuwse doelpunten voor hun rekening. Zeeland moest met veel Invallen aan treden, omdat verschillende basisspe lers hadden afgeschreven of in actie kwamen voor Hooizolder en Country Club, die ook deelnamen aan dit toer nooi (in andere poules). Kees Stoutjes dijk kwam niet alleen in actie voor Zeeland maar ook voor Country Club. In een andere poule speelden Hooizol der (tenslotte derde) en Country Club (tenslotte vierde) ook een sterk toer nooi. Hooizolder begon met een 2-0-ze- ge op SW uit Schiedam door doelpun ten van Johnny Tahapary en Henk Wil- lemse Geflatteerd won FC Den Bosch daarna met 3-0 van Hooizolder, dat on der meer twee pan al ties miste. Verras send was het niet dat Hooizolder daar na met 3-1 van Hoboken verloor. In Ho boken spelen onder meer Arie Riedijk en Frans Bouwman. Jan Felius maakte het doelpunt voor Hooizolder. Country Club hield eerst FC Den Bosch op een gelijkspel: 0-0. Daarna won de formatie uit Zierikzee met 3-1 van SW door doelpunten van Robby Wijnsteker (2x)enKees Stoutjesdijk. Countryclub had in de laatste wedstrijd (tegen Hooi zolder) nog een kans om in de finale te komen. De Walcherse club won echter met 2-1. Tahapary en Taco van de Velde scoorden voor Hooizolder en Wim Over- weel voor Country Club. PARUS - Op nieuwjaarsdag is op de Place de la Concorde te Parijs het startsein gegeven voor de vijfde raliye Parijs-Dakar, via Algiers. De karavaan, die in totaal 10.000 kllom- ter moet afleggen, bestaat uit 120 moto ren. 300 personenauto's en twaalf vrachtwagens. In twee dagen moet Frankrijk zijn doorkruist, waama de deelnemers per boot de Middellandse Zee zullen oversteken om na een etmaal voet op Algerijnse bodem te zetten. Dan begint de raliye pas goed. Op 20 januari zullen de eerste deelnemers op het strand van Dakar aankomen NEW YORK - De voetbalbond van de Verenigde Staten heeft donder dag tijdens een vergadering te New York besloten zijn officiële kandidatuur voor de organisatie van de eindronde van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1986 bij de Fifa in te die nen. Per telegram is de wereld voetbalfederatie van die beslis sing op de hoogte gesteld. Eerder besloten Mexico en Brazilië al zich kandidaat te stellen als opvolger van Columbia, dat niet in staat bleek te voldoen aan de door de Fifa opgelegde verplichtingen. Volgens voorzitter Gene Edwards van de USSF kan de Verenigde Sta ten gemakkelijk voldoen aan het eisenpakket van de Fifa. De Ameri kaanse voetbalbond had een com missie van zes leden benoemd om de mogelijkheden van een kandi datuur te onderzoeken. In die com missie was ook de North American Soccer League, die al jaren pro beert het professionele voetbal in de Verenigde Staten van de grond te krijgen, met twee man vertegen woordigd. De zes leden van de com missie stemden allen voor de kan didatuur van de Verenigde Staten en verklaarden zich bereid het aan loopkapitaal voor de organisatie beschikbaar te stellen. BELGRADO - De Joegoslavische grootmeester Ljubomir Ljuboje- vic heeft donderdag verklaard dat hij er vast van overtuigd is dat Bobby Fischer weer zal terugke ren in de internationale schaakwe reld. De joegoslaaf zei niet waarop hij zijn overtuiging grondde. Bobby Fischer veroverde in 1972 in Reykjavik de wereldtitel in een tweekamp met Boris Spasski en trok zich vervolgens terug. Schakend Nederland, het officiële orgaan van de KNSB. meldde ove rigens in zijn nummer van oktober, dat Fischer zijn krachten al geme ten had met een andere grootmees ter in Noord-Amerika, namelijk de in Califomië woonachtige Cana dees Peter Biyiasas. Fischer, die onverwacht binnenviel bij Biyia sas. stelde de Canadees voor een aantal vluggertjes met handicap te spelen. Twee minuten bedenktijd voor hem, vijf voor Biyiasis. Fi scher won alle zeventien partijtjes die werden gespeeld Door Koen Mijnheer) LBURG - Het is zo langzamerhand iste prik, dat Wim Wegman en Vivian |lanckaert een nieuw lafeltennisjaar >enen met een klinkende toernooize- De afgelopen twee jaar toonde zo- Bel Wegman als Blanckaert zich het lerkst tijdens de tienkamp tafeltennis i Tilburg en ook gisteren was het Weetal uitstekend op dreef. In dc ui- jkrst rumoerige hal van dc tafeltennis- lereniging Irene won de MZ-speler jfim Wegman bij de heren en werd Vi- (i Blanckaert (Vice Versa) eerste bij jt dames. oral Wim Wegman imponeerde giste- fcn. Vorig jaar zegevierde de Middel- ïrger in Tilburg bij afwezigheid van de [erke Nlkon-spelers Potton en Goot- maar zondag was de complete uidnederlandse top aanwezig ln Til- ïrg. Dat leverde een krachtmeting op n jewelste. Wegman hield een kleine r lang de concentratie vast en# igevierde negen keer achter elkaar, "j won onder andere van de ereklas- Erik Winnubst (Nikon) en Han otzen (Nikon). „Ik heb de laatste Wee weken vrij veel getraind", stelde legman zondag in Tilburg. „Nee, niet •ciaal voor dit toernooi, maar ge- foon omdat ik er zin in had". De trai- irbeid van Wegman (hij oefende zo'n dne uur per dag) leverde zondag vruchten af. De MZ-speler draaide als een trein en trok zich niets aan van de reputatie van zijn tegenspelers. „Goot- zen en Winnubst zijn toch heel sterke spelers", realiseerde hij zich. Maar juist in die partijen toonde Wegman over verschrikkelijk veel wilskracht te be schikken. Op belangrijke momenten kan niets hem uit zijn concentratie ha len Dat leverde tegen Winnubst een ze ge op in drie games, terwijl Gootzen in twee games verslagen werd. Met het oog op de Zeeuwse titelstrijd van komende zondag in Middelburg een veelbelovend optreden, maar an derzijds bestaat de mogelijkheid, dat Wegman zondag helemaal niet aan de tafel verschijnt. De Middelburger moet vandaag (maandag) in dienst. De eerste maanden is hij in Tilburg gele gerd en traint hij in dezelfde zaal waar hij gisteren triomfeerde. „Maar van trainen zal deze week wel niet veel ko men. Je hebt verder ook nog kans dat ik deze week wat injecties krijg en daar om weet ik nog niet of ik er zondag bij ben", verklaarde de 21-jarige MZ-spe- lcr. Afwachten Bovendien rijst ook de vraag of Wegma- nop zijn huidige niveau kan blijven r hij in dienst zit. „Datis natuur lijk afwachten Voorlopig ben ik blij dat ik nu in dienst kan. want ik ben al een half jaar werkloos". In het kielzog van Wim Wegman eindigde zyn clubgenoot Jan Henk Bomhof op een vierde plaats „Vorig jaar werd hij ook vierde, maar toen was het toernooi met zo sterk be zet. Daarom is die vierde plaats een goe de prestatie", oordeelde MZ-trainer Pe ter Boon, Tegenvallend waren de resul taten van Koen de Vries en Dick Jeras. MZ-speler De Vries had een off-day. „Hij zat wat vast. Misschien iets te ge spannen". zei Peter Boon. Dick Jeras incasseerde maar liefst negen verlies- partijen op rij en eindigde daarom ach ter Koen de Vries op een puntloze laat ste plaats. Jeras werkte wel talloze par tijen in drie games af. „Voor hetzelfde geld win je hier toch een paar keer", meende hij. Door verschillende om standigheden trainde de Wllno-speler de afgelopen tijd niet al te veel. „En dan kom je toch vastheid en conditie tekort. Je moet hier iedere keer op de toppen van je kunnen spelen en dat vergt toch behoorlijk wat", oordeelde de 25-jarige Vlissinger Bij de dames incasseerde Vivian Blanckaert haar enige verliespartij te gen haar oud-clubgenote Ingrid van Osselaar. Voor de aanvang van dat duel toonde de in Middelburg woonachtige speelster zich al be vreesd voor de kracht van Ingrid van Osselaar. In een erg boeiend gevecht zegevierde dc MZ-speelster uiteinde lijk nipt: 21-19,19-21.23-21. Vooral MZ- trainer Peter Boon toonde zich ver heugd met de winst van zijn pupil. „In grid kan bij MZ trainen met Wim Weg man, Koen de Vries en Jan Henk Bom hof, Dat zijn jongens die elk een andere speelwijze hebben. Dat is voor haar een voordeel. Tegen Vivian Blanc kaert moet je vooral met veel topspin spelen om het tempo uit de partij te halen. Dat lukte goed". Avond vrij De partij tegen Ingnd van Osselaer was voor Vivan Blanckaert slechts het eni ge minpunt tijdens het toernooi in Til burg. De Zeeuws-Vlaamse (spelend bij Vice Versa in Oudenbosch) doet het. volgens haar zeggen .de laatste tijd een beetje rustig aan". „Ik speel niet zo sterk", gaf ze volmondig toe „maar je moet toch ook nog een beetje kunnen leven Als je acht uur werkt per dag. dan wil je ook wel eens een avond vrij zijn' Het heilige vuur lijkt echter wat ver dwenen bij Vivian Blanckaert ,,Ik heb altijd zin om te trainen, maar ik vind het ook wel eens leuk om vrij te zijn", herhaalde de 20-jarige Zeeuwse Desondanks toonde Vivian Blanckaert zich, met uitzondering van haar partij tegen Ingrid van Osselaer. superieur Wilmie van Rijwijk (koningslusti ein digde als tweede en daarachter werd In grid van Osselaer zeer verdienstelijk derde. Vorig jaar. toen ze met Sint Alov- sius nog op eredivisie-ntveau speelde, werd Ingrid van Osselaer nog vijfde Haar terugkeer naar MZ. waarmee ze onlangs naar de eerste divisie promo veerde. heeft haar geen windeieren ge legd. Met meer lef en minder zenuwen zou de MZ-speelster wel eens een reeêle bedreiging voor Vivian Blanckaert kunnen gaan vormen Sterra Blanc kaert - vorig jaar nog derde - moest nu genoegen nemen met een zesde plaats De eindstand van de t ienkampen in Til burg: heren: 1 Wim Wegman (MZi. 2 Erik Winnubst (Nikon); 3 Han Gootzen (Nikon); 4 Jan Henk Bomhof (MZ); 5 Jo Wehrens (Ravensteyn'67); 6 Enk Noor (Tempo Teami: 7 Peter Daas (Luto); 8 Stefan Marutiak (Kluist. 9 Koen de Vries <MZ): 10 Dick Jeras (Wilno) Dames: 1 Vivian Blanckaert (Vice Ver sa i. 2 Wilmie van Rijswijk (Konings- lust). 3 Ingrid van Osselaer (MZ), 4 Ria van Rïjswijck (Koningslusti; 5 Anne- marie Chambon (PSV); 6 Sterra Blanc kaert (Vice Versa); 7 Dorine Willemsen (OTTC), 8 Lon Bos (Koningslusti: 9 Marlies van Happen (Hotak'68); 10 Mar lies Schuurkes iOTTCi Vivian Blanckaert

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 9