Drukbezocht kerstconcert van Middelburgs Mannenkoor PZC/ streek Kunstschilder W. Vaarzon Morel (81) overleden agenda Brandschade door vergeten fonduepan VLISSINGEN - De 18-jarige Vlissinger S'.S. is zondag ter ontnuchtering in het politiebureau in zijn woonplaats inge sloten nadat hij in de nacht van zater dag op zondag omstreeks twee uur met rijn auto een wegwijzer omver had ge reden en vervolgens betrokken was ge laakt bij een frontale botsing. S. reed onder invloed en ramde eerst Geslaagd MIDDELBURG - De heer L. Breukel uit Middelburg slaagde donderdag in Amersfoort voor het examen MO-eco- aomie. KofTiecontactmorgen 'Kom uitje huis' MIDDELBURG - De vrouwencontact- poep Kom uit je huis houdt woensdag 5 januari de vijfde koffiecontactmor- pen van dit seizoen in wijkgebouw Zuiderbaken aan de M. de la Palma- straat in Middelburg. Deze begint om half tien en duurt tot half twaalf. Als sprekers treden de da mes Huybrechtse en Geldof van het Zeeuws Consultatiebureau voor Alco hol en Drugs (ZCAD) op over het thema Vrouwen en alcohol' Middelburger bekent brandstichting MIDDELBURG - De 30-jarige Middel burger P. L. L. heeft tegenover de ge- fflppntepolitie in de Zeeuwse hoofd stad bekend dat hij op 7 november vo rig jaar aan de Europalaan een garage box in brand heeft gestoken. L. werd ifgelopen woensdag al in het bureau ingesloten nadat hij in de nachtelijke iren een personenauto op de Euro- narkt in vlammen had doen opgaan. De garagebox stak hij vorig jaar in brand nadat hij er een bromfiets uit had weggenomen. L. kwam tot zijn daad na dat het voertuig niet wilde starten. Een in de ruimte staande auto werd bij die brand beschadigd en de schade be droeg rond de zesduizend gulden. GOES - Ziekenhuis de Bevelanden, 15.30-16.30 uur: uitzending Nomen Nes- clo. MIDDELBURG - Kuiperspoortthea- ter. 20.30 uur: 'Film en Experiment' en Burengerucht', muziektheater. Gasthuis. 20-21.30 uur: uitzending Ra ra. VLISSINGEN - Bethesda-St. Joseph- riekenhuis, 20-21.30 uur: uitzendingRa- wa. FILMVOORSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM - Roxy 1.14.18.45 en 21.15 uur: E.T.. a.l.; Roxy n, 14 uur: De onvoorstelbare tocht. a.l.. 19en 21.30 our Blade Runner. 12 jr.; Cmem'Actueel I. 14. 19 en 21.30 uur: Young doctors in love, a.l.; Cinem'Actueel II, 14,19 en 21.30 uur: De boezemvriend, a.l.. Cinem'Actueel III, 14 en 20.30 uur: Life at the Hollywood bowl, a.l. GOES - Grand, 20 uur: De boezem- Wend. a.l. HULST - De Koning van Engeland, 14.30 uur: Weekend sex in het paradijs, 18 jr; 14.30 uur: Te vuur en te zwaard, Jl; 14.30. 18.45 en 21.15 uur: De Boe zemvriend. a.l.: 14.30 en 18.45 uur: Sum- merlovers, a.l., 18.45 en 21.15 uur; Life at the Hollywood bowl, a.l.; 18.45 en 21.15 uur: Young docters in love, a.l.; 21.15 uur: The class of 1984, 16 jr. MIDDELBURG - City, 20 uur: De boe zemvriend. a.l. OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Het vrolij ke sexpensïon, 18 jr. TERNE UZEN - Luxor, 20 uur: De boe- lemvriend, a.l.; 20 uur: Young docters tn love, ad.; VLISSINGEN - Alhambra I, 20 uur: ET. a.l.; Alhambra II, 20 uur: Life at the Holly wood bowl, a.l. TENTOONSTELLINGEN AXEL - Galerie Bellemans. 10-18 uur: Linosneden van Hans de Ruyter en illu straties van Anjo Mutsaars itot 11 '83» BRESKENS - Galerie Raiffeisen, 14-17 en 19-21 uur: 'Kerstsalon', werken leden kunstkring. I BRU1NISSE - Visserij- en oorlogsmu seum geopend van 14-16 uur. DOMBURG - Biologisch Museum, 10- 17 uur: 'De natuur in Zeeland' en foto expositie 'Het avontuur van de natuur in 1982'. GOES - Lunchcafé Stadhuis. 9-18 uur: Olieverven Guusje Inkel (tot 1/1). HAAMSTEDE - 'De Bewaerschole', 14- 17 uur: 'Van 5 tot 1'. HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: Oude landbouwwerktuigen. HE1NKENSZAND - Bibliotheek, 13.30- 17 uur: Keramiek van Hans Westerweel (t/ 31/12). HULST - Galerie van Geyt. 9-12 en 14- 18 uur: 'Feest der kleine formaatjes' (f m 9/1). KAPELLE - Bibliotheek. 14-17 uur Grafiek en olieverven van Ton Lamper (t'm 29/12) MIDDELBURG - Zeeuws Museum. 10- 17 uur: Litho's van Odilon Redon (t/m 6/1). Vleeshal, 10-12 en 14-18 uur: werken Zeeuwse Kunstkring (t'm 2/1). Antiekhandel Witte. 9-18 uur: werken Reijnier de Muynck (t'm 31/12). SAS VAN GENT - Bibliotheek. 13.30- 17.30 en 18.30-20 uur: 'Kunst van het moederschap' (affiches). TERNEUZEN - Hal Ter Schorre. 11-21 uur: werken Ferdinand Slock (t'm 21'1 Museum, 13-17 uur: werken Zeeuwsch- Vlaamse kunstenaars (t/m 14/1). VLISSINGEN - Reptielenzoo 'Iguana', 14-17.30 uur: expositie levende reptie len. amfibieën en insekten. Zaal Bellamy 19Museum. 10-12.30 en 13.30-17 uur: werken Hans Andringa (f m 7/1). IJZENDIJKE - Museum. 10-12 en 13.30- 17 uur, 'Stamboomonderzoek'. HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland - Goes, tel. 01100- 14444 (ook voor mllteuklachten). Zeeuwseh-VInanderen - Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulance). Telefonische hulpdienst Zeeland, tel. 01180- 15551, dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood. tel. 01180-36251. van 10 00-24.00 uur - weekends van 20.00-24 00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel 01184-14645. dag en nacht bereikbaar Nederlandse Hartstichting, tel 070-600555. Te bereiken op kantoordagen van 12-17 uur Gevonden voorwerpen MIDDELBURG - Bij de Middelburgse gemeentepolitie zijn in de periode 9 tot en met 16 december de volgende gevon den voorwerpen opgegeven: blauw7linnen tas met sportkleding; linnen tas met sportbroekje en tnmschoenen; beige etui met bril, bruine portemonnaïe met in houd. zwarte portemonnaie met sleutels en geld; bankbiljet; sleutels, zilveren armband: bruin etui met zaklamp: bos hulst; hand schoenen. zwart-grijze bontkraag, oranje re genjas maat 's', kip en een kater, kleur rood met witte pootjes. GPC hield spellendag voor C-junioren VLISSINGEN - De Vlissmgse voetbal vereniging GPC hield een spellendag voor C-junioren. De junioren moesten verschillende opdrachten uitvoeren zo als: bussen gooien, sjoelen, spijkers slaan, en enkele theoretische vragen beantwoorden. De groep, bestaande uit J. Hanny, K. v.d. Berge. R. Jonckman en P. Janse, werd winnaar. Oostsluis in Hansweert wegens werkzaamheden tijdelijk gestremd MIDDELBURG - In verband met her stelwerkzaamheden aan de buitenrol deur van de Oostsluis te Hansweert is deze sluis voor de scheepvaart ge stremd, gedurende werkuren, vanaf maandag 10 januari 1983 tot en met donderdag 13 januari 1983. Gedurende de tijd dat de Oostsluis bul ten werking is zal de Westsluis in bedrijf zijn. Schepen langer dan 110 meter kun nen dan niet geschut worden. Als gevolg van de kleinere schutcapaci- teit van de Westsluis. met als maximaal toelaatbare schaapsafmetingen een lengte van 67 meter en een breedte van 7.50 meter, dient de doorgaande vaart met enige vertraging rekening te hou den. Dit maakt rijkswaterstaat bekend VLISSINGEN - De vlam in de pan heeft de familie S. in de Schaepmanstraat in Vlissingcn een schadepost bezorgd van ongeveer (luizend gulden. De brand weer werd omstreeks kwart voor drie zaterdagmiddag gewaarschuwd om zich over de smeulende resten te ont fermen. die inmiddels op het balkon stonden. Het brandje was een gevolg van het feit, dat men had vergeten de fonduepan van het gas te nemen Hierdoor ging de vette inhoud overkoken en vatte vlam. Met behulp van dekens wisten de bewo ners het vuur te doven en de geblakerde pan naar het balkon te brengen. De fa milie S. is tegen brand verzekerd. Drie eerste prijzen voor P. van Rooyen op duivenshow WESTKAPELLE - De postduivenver eniging 'De Zwaluw' in Westkapelle hield in het plaatselijke verenigings gebouw de jaarlijkse ciubtentoonstel- ling. In totaal waren 415 duiven inge bracht, verdeeld over acht klassen. De duiven werden gekeurd door de he ren van Steen uit Roosendaal en Van Es uit Yerseke. Beide keurmeesters had den een voorkeur voor de zwaardere ty pes duiven. P. van Rooyen kwam zeer sterk voor de dag. Van zijn tien ingezet te duiven, behaalde negen een pnjs, waaronder drie eerste prijzen. De volledige uitslag is- klasse 1: oude doffers: 1 P van Rooyen; 2 J Brasser; 3 Flipse-de Witte; 4 J de Witte en L. Heyt As Zoon; klasse 2oudeduivinnen: 1 P. Hengst.2L Waasdorp; 3 P van Rooyen: 4 P van Rooyen en 5 W. Minderhoud, klasse 3 jarige doffers. 1 P van Rooyen. (mooiste doffer); 2 mevrouw A. Bliek. 3 L. Waasdorp: 4 W. Westerbeke en 5 J. Kalans; klasse 4jange dui vinnen 1K. Roelse Zld. (mooiste duivin); 2 J. Janse; 3 L. Heyt, 4 A Riemens en 5 A Stroo; klasse 5a jonge doffers. 1 A Huibregtse: 2 K. Roelse Zld; 3 P. van Rooyen; 4 L. Waasdorp en 5 L. J. Hengst; klasse 5 b jonge doffers: 1 P. van Rooyen, 2 J. Jongepier; 3 P van Rooyen: 4 W. Minder houd. 5 L J. Hengst, klasse 6a jonge duivin- nen 1 J. de Witte. 2 P. van Rooyen, 3 J C. Roelse; 4 J Janse en 5 A. Riemens, klasse 6b jonge duivinnen 1 Flipse de Witte: 2 L. Heyt Zoon. 3 J P Hengst: 4 J. Janse en 5 P. Anemaat. klasse 7 late jonge doffers 1 Min- derhoud-van Schaik; 2 H. Maarsman; 3 C. Sponselee. klasse 8 late jonge duivinnen: 1 J. C Roelse: 2 Minderhoud-van Schaik en 3 W. Minderhoud. Hervormde vrouwen Vlissingen hielden een kerstavond VLISSINGEN - De Hervormde Vrou wengroep Wijk Centrum in Vlissingen hield de jaarlijkse kerstavond met de bejaarden uit de wijk in de bovenzaal van Het Anker. Voor de pauze was er een kerstliturgie met schriftlezing, zang en declamatie. Koorzang verzorgde het koor 'Symphonia' o.l.v. mevrouw N. J. de Vries-Houwe. Na de pauze voerden enkele dames een kerstspel op getiteld Hij is de ster'. Ds. P. C. Petttnga sprak het slotwoord. Vrouwengilde Vlissingen hield kerstviering VLISSINGEN - De afdeling Vlissingen van het katholiek vrouwengilde hield In Open Hof in Vlissingen een kerstvie ring. Na de eucharistieviering in de kerk van Open Hof werden de leden ontvangen in de zaal van Open Hof met koffie en tulband. Met een kerstgedicht opende de voorzitster mevrouw T. de Jong de bijeenkomst. Daarna trad het koor op onder leidmg van mevrouw A. v/d Dries. Mevrouw H. Beneé droeg nog enkele gedichten voor ter overdenking. Theater Dodd verzorgde de monoloog 'Menno'. Mevrouw T. Stuppers vertelde het kerstverhaal. Woensdag 5 januari is in Huize Truida om 10.00 uur de nieuwjaarsreceptie. GOES - De binnenstad van Goes - met name het gebied binnen de vesten - is aangewezen tot beschermd stadsge zicht. Doel ervan is de karakteristieke en historische opzet van het gebied in de toekomst zoveel mogelijk te hand haven. Het gemeentebestuur van de Ganzestad moet zo snel mogelijk een bestemminsplan maken. En bouw plannen voor het gebied dat is aange wezen tot beschermd stadsgezicht moeten in het vervolg worden beoor deeld door onder meer de dienst Monu mentenzorg. die bekijkt of ze wel pas sen. Voor het beschermd stadsgezicht gelden drie zones; voor het meest waardevolle deel zijn de 'strengste' spelregels van kracht. In de toelichting op de aanwijzing van Goes tot beschermd stadsgezicht wordt opgemerkt dat het karakter van het centrum niet alleen wordt bepaald door markante bebouwing, maar ook door open ruimten, zoals drie markt pleinen en de havenkom. De histori sche samenhang van deze ruimten is in de loop van de tijd niet wezenlijk gewij zigd en de betekenis ervan voor de van ouds als regionale markt functioneren de stad, is ook in de ruimtelijke opbouw en het bebouwingsbeeld nog steeds her kenbaar, aldus de rijksdienst voor de monumentenzorg. Aangegeven wordt dat de stad Goes is ontstaan als agrarische kern, voordat op Zuid-Beveland in de twaalfde eeuw de dijken werden aangelegd. De bedij king volgde na een stormvloed in 1134. De stad had in het slot Ostende en de haven twee belangrijke ontwikkelings gebieden. Kort na 1400 kreeg Goes stadsrechten. De vijftiende eeuw was een periode van bloei. De Maria Magda- lenakerk werd gebouwd, evenals een stadhuis op de toenmalige Korenmarkt (nu Grote Markt) Aan de zuidoost-zijde van de stad (de Voorstad) en langs de havendijken ontstond bebouwing bui ten de wallen. De zestiende eeuw bracht veel ellende: overstromingen, epide- mieen en (in 1554) een grote brand, die VEERE - In zijn woonplaats Veere is woensdagmorgen vroeg de schilder W. Vaarzon Morel overleden. Hij werd 81 jaar. De schilder genoot in Zeeland be kendheid om zijn aquarellen, waarop hij met name havengezichten, maar ook gebouwen (de grote kerk en het Vrijspraak gevorderd tegen Middelburger wegens fouten in de dagvaarding DEN HAAG - De procureur-generaal van het Haagse gerechtshof heeft vrij spraak gevorderd tegen de 62-jarige Z. N. uit Middelburg wegens fouten in de dagvaarding. De verdachte had ver schillende keren in zijn auto gereden, terwijl hem de rijbevoegdheid was ontzegd. Zo veroordeelde de politierechter in Rotterdam de Middelburger tot in to taal vijf weken gevangenisstraf. De po litierechter in Middelburg veroordeelde N. tot twee weken gevangenisstraf en een jaar intrekking van het rijbewijs. Verdachte ging in hoger beroep. De Middelburger geniet namelijk op dit moment een sociale uitkering en is slecht ter been. Daarom vroeg hij aan de procureur-generaal of hij zijn rijbe wijs en de auto terug kon krijgen. De uitspraak is over veertien dagen. MIDDELBURG - In een overvolle Nieuwe Kerk in Middelburg gaf het Middelburgs Mannenkoor (MMK) za terdag het traditionele kerstconcert. Omdat tweede kerstdag op een zondag viel, werd het optreden ditmaal bij driekwart van de stad in de as legt. Bij de herbouw ontstond ui grote lijnen het patroon dat thans ook nog aanwezig is. Als hoofdelementen in de ruimtelijke structuur van de binnenstad van Goes noemt de rijksdienst voor de monu mentenzorg: de haven met kaden en, ten zuiden daarvan gelegen, de mark ten en het kerkplein. Van grote beteke- stadhuis in Veere) en indrukken van het boerenland in beeld bracht. W. Vaarzon Morel heeft meerdere keren geëxposeerd bij de boekhandel Van Benthem en Jutting in Middelburg. Hij is geboren in 1901 en kwam in 1910 met zijn vader, die eveneens kunstschil der was. naar Veere. In de jaren twintig studeerde hij aan de rijksacademie voor beeldende kruisten in Amsterdam, waar hij onder meer heeft geschilderd onder de professoren Jurres en Wolter. Voorts heeft hij gedoceerd'aan de Riet veldacademie. Na de oorlog, in 1947, keerde hij terug naar Veere. waar hij de rest van zijn leven heeft gewoond. Deze periode vormde zijn meest produktie- ve. waarin hij honderden aquarellen maakte. Hij kreeg onder meer opdrach ten van het scheepvaartmuseum in Amsterdam. Onder het pseudoniem 'Bespieghelaer' schreef W. Vaarzon Morel in de jaren vijftig en zestig veelgelezen stukjes in de PZC onder de titel 'Bie ons op 't durp'. De schilder is vrijdag in stilte begra ven. Schoorsteenbrandje MIDDELBURG - De Middelburgse brandweer bluste vrijdag omstreeks half twee 's middags een schoorsteen brandje in de Burgemeester Dregman- straat. Er werden wat brandende resten verwijderd en na tien minuten kon het sein 'brand meester' worden gegeven. wijze van uitzondering op eerste kerst dag gehouden. Het programma bevatte voor een be langrijk deel bekende kerstliederen. Behalve het MMK verleenden mede werking Bram Beekman (orgel). Ellen nis zijn de hoogteverschillen tussen de oorspronkelijkbuitendijks gelegen ha venkaden en de erachter gelegen stad. De stadsgracht en de nog resterende ge deelten van de stadswal, markeren dui delijk de historische stadsrand. De be tekenis ervan ligt vooral in de hoofd vorm en de grote maat van water, in de hoogopgaande beplanting daarlangs en, aan de noordwest- en zuidoostzijde 5 Zaalvoetbal Vlissingen VLISSINGEN - De ploeg van RCS 1 bracht in de Vlissingse zaalvoetbal competitie het aan de top vertoevende PZEM 2 een verrassende 2-1 nederlaag toe. Schinkel Assurantie 2 drukte Vlis singen 2 nog steviger op de onderste plaats door met ruime cijfers (5-1) te winnen. SSVW 1 verloor het kontakt met de kopgroep door van Dijkwel 1 met 5-3 te verliezen. De ploegen van Hoechst Boys en Wal cheren 1 kwamen niet verder dan een 1-1 gelijk speL Twee kostbare winst punten gingen verloren voor PZEM 1 door zeer verrassend verslagen te wor den door het lager geklasseerde team van Vlissingen 1. Door de 5-1 overwin ning van FC Hertel 3 tegen SKA 2 plaat ste eerstgenoemde ploeg zich boven SKA 2. Uitslagen: le klas: PZEM 1 - Vlissingen 1 2-4; 2e klasse: Vlissingen 2 - Schinkel Ass. 2 1-5; RCS 1 - PZEM 2 2-11; SSVW 1 - Dijkwel 1 3-5: Markt Boys 1 - Uiterton 1 uitgest.Walcheren 1 - Hoechst Boys 1 1-1. Wedstrijdprogramma woensdag 5 Januari 1983: sporthal Basfeensburg Vlissingen: BW 1 - PVS 1. Warme Bakker Grent 1 - Schinkel Ass 1. Provincie Zeeland 1 - SC Torna 1; PGV 1 - Vlissingen 1; VAW1 - PZEM 1. Donderdag. 6Januari 1983. sporthal Souburg (bekercom petitie): Roovers Sport 1 - BW 2; Sport Stijl Sinke 1 - SC Torna 1; Walcheren - De Stoof 1; PZEM 1 - Markt Boys 1Astoria ZOF 1 - VAW 2; FC Hertel 1 - FC Hertel 2. Plattelandsvrouwen Koudekerke vierden het kerstfeest KOUDEKERKE - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Koudekerke vierde in hotel 'Walcheren' het kerstfeest met een fondue-maaltijd. Het kerstverhaal werd verteld, en er was zang en declamatie. De volgende jaarvergadering is op maandag 24 ja nuari in hotel 'Walcheren'. Beekman (sopraan). Peter Wondergem (bariton) en Wim van Otterdljk (bari ton). De solisten traden ook samen met het koor op. Het Middelburgs Mannen koor stond onder leiding van Han Beek man. van de stad, in de taluds van de wal De korenmolen 'De Korenbloem' uit 1801 vormt een bijzonder accent. Uitvoerig gaat de rijksdienst in op de verschillen de vormen van bebouwing die er in het centrum van de Ganzestad te vinden zijn en de waarden die ze hebben voor het totaalbeeld. Luchtfoto Lex de Meester een wegwijzer op de hoek Bellamy-park/ Nieuwedijk. Vervolgens wilde hij van uit het Bellamypark de Spuistraat inrij den waarbij hij frontaal in botsing kwam met een uit de andere richting naderende taxi, bestuurd door C.J. (20) uit Vlissingen. S. liep lichte snijwonden aan het hoofd op en werd naar het Bethesda-Sint-Jo- sephziekenhuis vervoerd. Vervolgens werd hem de bloedproef afgenomen en Commissie vergadert over ringbaan en dijkpad Zoutelande KOUDEKERKE - De commissie open bare werken van de gemeente Valke- nisse vergadert donderdag 6 januari over verbetering van het dijkpad te Zoutelande en over de ringri jdersbaan in dit dorp. De vergadering in het ge meentehuis in Koudekerke begint om 19.00 uur. De opzichter heeft een onderzoek inge steld naar de slechte toestand van het tegelpad en een kostenbegroting ge maakt. De commissie financiën heeft al een positief advies daarover uitge bracht. Het afgelopen najaar is. mede op ver zoek van de ringlijders vereniging 'De Zandruiters' te Zoutelande. bekeken of de nu nog hellende ringbaan langs de Langstraat in Zoutelande vlak kan wor den gemaakt. De vereniging zelf zal daarvoor ook de nodige werkzaamhe den verrichten. Animo houdt jeugdtoernooi OOST-SOUBURG - De evenementen commissie van de korfbalvereniging Animo uit Souburg houdt morgen (dinsdag) het traditionele oliebollen- toernooi voor pupillen en adspiranten. Het toernooi wordt gehouden in de sporthal in Souburg en begint om 9.00 uur. De wedstrijden eindigen om 16.00 uur. volgde insluiting in het politiebureau. De twee auto's liepen bij de aanrijding zware schade op. Kruisvereniging Walcheren-Oost begint avondhulp MIDDELBURG - Met ingang van 3 ja nuari gaat de Kruisvereniging Walche ren-Oost (gemeenten Arnemuiden en Middelburg met uitzondering van Sint-Laurens) ook avondhulp ver strekken. Er wordt een beschikbaar- heidsdienst ingesteld voor de avondu ren (17.30 tot 22.30 uur) en dit geldt van maandag tot en met vrijdag. Uitbrei ding tot zeven dagen per week behoort in de toekomst tot de mogelijkheden zo blijkt uit een mededeling van de kruis vereniging. Overigens is de avondhulp alleen be stemd voor patiënten en cliënten van wie tevoren bekend is dat verpleegkun dige hulp noodzakelijk is. Verder is ze bedoeld voor echte noodgevallen. Voor de hulp op zaterdag en zondag avond zal vooralsnog een beroep ge daan moeten worden op familieleden terwijl voor zeer dringende gevallen de wijkverpleegkundige van de weekend dienst bereikbaar is zoals nu ook reeds het geval is. Voor de hulp in de avonddienst komen patiënten in aanmerking die niet in staat zijn tot zelfhulp en die ook geen beroep op mensen in de directe omge ving. Dit geldt mensen in het laatste levensstadium die intensieve begelei ding behoeven, mensen die incontinent zijn en bij wie decubitus dreigt, stoma patiënten en patiënten met natte won den, verder gehandicapten of adl-on- zelfstandigen die hulp behoeven bij het naar bed gaan en enkele andere geval len. Plattelandsvrouwen WESTKAPELLE - De afdeling Westka pelle van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen hield in 'Westka- pelle Herrijst' de kerstbijeenkomst. Het kerstkoor zong enkele kerstliederen en verschillende leden droegen een aantal gedichten voor. Ook werd nog een kerstverhaal verteld. De volgende bij eenkomst is donderdag 27 januari.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 5