VLOTTE OVERWINNING VOOR HERENTEAM EMM GSC-dames waren kansloos DANNY MOL WINNAAR VAN WINGS Eindelijk zege dames Dynamo 70 Tophandbalin's-Gravenpolder OEMOEMENOE VERSLAAT STERK WAGENINGEN: 8-3 Ook zege EMM-dames ondanks barslechte wedstrijd PZC/sport Titel voor Martin Koek s Tweede plaats handbalploeg HAANDAG 20 DECEMBER 1982 HDDELBURG - Geruggesteund door een luidruchtige supportersschare heeft het eerste heren van de Middelburgse handbalvereniging EMM gistermiddag korte metten gemaakt met Animo uit Rijswijk. Vooral aanvallend draaide EMM als een trein. De dames van de Middelburgse tereniging speelden een wedstrijd van een uiterst bedenkelijk niveau tegen Athene. De EMM- jimes wonnen desondanks verdiend. Doelpuntenmakers EMM: Eddy Schui- tema (8) Edwin Davidse (6). Ron van Belzen (4). Mark Sallet (2), Rob Kroes, Renny Minnaert, Rob de Vos en Eric Dingemanse (ieder een). 13 GRAVENPOLDER - De handbalvereniging Volharding uit Goes biedt de l(tüv/se handbal wereld weer een kerstattractie aan. Dinsdagavond wordt in de jportbal Zwake in 's-Gravenpolder de handbalwedstrijd België - Van Eymeren trmes gespeeld. De aanvang is 21.00 uur. Pt Belgische selectie is zich aan het voorbereiden voor de B-wereldkampioen- jjiappen die komend jaar in Nederland worden gehouden. De Belgen houden een trainingskamp in Gent van waaruit ze deze week naar Zeeland komen. Van Eymeren Hermes is voor Zeeland een bekende ploeg. De vaste gasten van het grote Volharding-toernooi komen nu met alle internationale naar 's-Gravenpol der. Naast de Zeeuwse doelman Ron de Jonge treden ook Kees Kooy, Nanne Prevoo en Henk Berendsen aan. Voor de Zeeuwse handballiefhebber is dit de laatste kans om dit jaar nog tophandbal in eigen huis te zien. Idfs zonder de routiniers Fred van der feel en Hans Schuitema (beiden zijn steeds geblesseerd) kunnen de Böl-heren met al het gemak van de meld bewij zen niet voor niets in de top nn de tweede divisie mee te draaien, legen Animo kende EMM niet een keer problemen. De 24-19-overwinning jankte EMM vooral aan sterk aanvals- ipel. Verdedigend speelde de ploeg van Kees de Ridder minder sterk. Daardoor bteg Animo gelegenheid de nederlaag taaglijk te houden. zo vaak dit seizoen draalde EMM roral op de inbreng van Eddy Schui te- Ei die in de beginfase al gelijk zijn visi- ïïaartje presenteerde door in dezelfde Einuut te scoren via een loeihard schot B een subtiele lob. Maar niet alleen Schuitema imponeerde gistermiddag. Opgestuwd door het publiek kon ook Edwin Davidse indruk maken tegen Animo. Samen met Schuitema lag hij unde basis van de EMM-zege. Bij rust iüdde EMM met 13-10. EMM demon- Kterde vooral met het laatste doel punt voor rust zijn kracht Eric Dinge- Einse en Renny Minnaert zaten op dat ament een twee minuten-straf uit, met vier veldspelers slaagde de Middelburgse ploeg er toch in te scoren. Namstwerd Animo in een vloek en een nicht op acht doelpunten achterstand gezet, maar omdat EMM opnieuw de fensief geen sterke indruk maakte, kon dfRijswijkse ploeg terugkomen tot vijf doelpunten verschil. De overwinning sin EMM kwam echter nooit in gevaar. De ontmoeting tussen de damesploe- gen van EMM en Athene was er een van de categorie 'gauw vergeten'. Vooral voor rust speelden beide ploegen abo minabel slecht. EMM en Athene rom- TELOORGANG TENNIS VOORTGEZET GOIRLE - De teloorgang van het Nederlandse tennis heeft zich na het nationale buitenkampioen schap ook op de binnenbanen voortgezet. Toonde de 34-jarige Astrid Suurbeek zich in augustus de sterkste dame van Nederland, zondag eiste de ongeplaatste 30-ja- rige Martin Koek tijdens de natio- indoor-tenniskampioen- schappen in Gorilet de heren enke- lespeltitel voor zich op. Bij de da- bleef het kampioenschap in handen van Marcella Mesker, die daarmee haar nationale indoorti- tel voor de vierde keer in successie irolongeerde. n de finale tegen de opnieuw sterk voor de dag komende drie jaar jon gere Ton Sie speelde Koek bijzon der overtuigend. De eerste set was snel beslist (6-2) omdat Sie door het aanvallende spel van zijn opponent onder druk kwam te staan dat hij geen vuist meer kon maken. 2-1 voor Koek in de tweede set ging Sie door zijn linkerenkel, doch hij kon snel worden opgelapt. Doorzetter Sie kreeg op deze stand een waarschuwing van scheids rechter Savalle wegens wangedrag, omdat hij uit kwaadheid over eigen falen zijn racket op de grond smeet en daarbij bijna een ballenjongen raakte. Een game later (3-1) kreeg de onfortuinlijke Amsterdammer zelfs een extra strafpunt omdat hij vloekte en toen aan Savalle vroeg: ..Krijg ik nu nog een waarschu wing?". Sie kon nogéén keer de ser vice van Koek breken op 4-3 maar de Amsterdammer had inmiddels opnieuw vleugels gekregen en maakte de partij op love uit (6-3). Zaterdag hadden Sie en Koek in drie sets afgerekend met respectie velijk Marc Albert en Huub van Boeckel. Vooral de winst van Koek op de als tweede geplaatste natio naal kampioen Van Boeckel dwong respect af. de dames kon de nummer 42 van de wereld haar titel probleem loos prolongeren. In vier partijen kreeg Marcella Mesker slechts veertien games tegen. In de halve finales rekende zij heel vlot af met haar dubbelspelpartner Karin Moos (6-1,6-1) en in de finale speel de ze opnieuw overtuigend (6-16-4) tegen Nederlands nieuwste talent, de 14-jarige Hellas ter Riet uit Apel doorn. Manette Pakker en Marian ne van der Torre behaalden de titel m het damesdubbel door Marcella Mesker en Karin Moos met 7-6,1-6 en 6-4 te verslaag. Theo Gorter en Rolf Thung ver overden de titel in het herendub- belspel met 6-4, 4-6 en 7-5 tegen Huub van Boeckel/Marc Albert. VLISSINGEN - De dames van Dynam- o'70 hebben vlak voor de winterstop hun eerste zege te pakken in de eerste divisie van de basketbalcompetitie. In Leiden won de Middelburgse ploeg van mede-degradatiekandidaat El- mex. Goed voor het moreel van Dyna mo, dat vlak na het kerstreces op 15 januari thuis aantreedt tegen Elmex. Volharding en BV Souburg verloren beide hun uitwedstrijd in de rayon hoofdklas. Volharding kon het niet bolwerken tegen Kimbria en BV Sou burg verloor van Octopus (46-81). BV Hulst won thuis de belangrijke vier punten-wedstrijd tegen WSC. Elmex-Dynamo '70 Op volle sterkte blijkt Dynamo'70 toch goed te kunnen basketballen. Elmex werd met 22 punten verschil opgerold en dat tot volle tevredenheid van trai ner-coach Kees Rijnberg, die tot op he den - ondanks de vele nederlagen - al tijd optimistisch in zijn commentaar is geweest. De zege op Elmex biedt Dynamo'70 in ieder geval weer wat per spectief in de eerste divisie. Eindstand: 43-65. In de laatste fase voor rust bouwde Dynamo'70 voor het eerst aan een wat ruime voorsprong. Met nog vijftien se conden te spelen leidde de ploeg met tien punten voorsprong, maar in die kwart minuut werd die marge nog opge voerd tot zestien punten: 33-17. Vlak na rust speelde Dynamo'70 een full-court- press en daar wist Elmex geen raad mee. 23-45. Daarna stokte de produktie even omdat Kees Rijnberg de fouten- last niet wilde opschorten tot de slotfa se. Afwisselend haald hij Mieke Meul- meester en Louise Henderikx naar de kant. In de laatste vijf minuten was Dy namo 'weer compleet en werd de zege veilig gesteld: 43-65. Vooral Louise Hen derikx was erg goed op schot bij Dyna mo. Zij scoorde 18 punten. Mieke Meul- Achtste plaats voor Peter Kant DORDRECHT- Peter Kant uit Rilland is tijdens een veldrit in Dordrecht als achtste geëindigd. Er gingen zestig nieuwelingen van start. Winnaar werd Kooys uit Katwijk aan Zee. Bij de amateurs eindigde Rim Brugge- man uit Goes als dertiende. Patrick Tolhoek uit Yerseke werd zestiende bij de junioren. meester nam.15 punten voor haar reke ning en Janny de Vries kwam tot 13 punten. Kimbria-Volharding Volharding werd in de eerste tien minu ten van de wedstrijd overdonderd door de press van Kimbria. Dat leidde tot een 14-2-achterstand. Tot de rust kon Volharding toch goed meekomen, maar de twaalf punten verschil bleven op het bord: 45-33. Vlak na rust maakte Vol harding iets van de achterstand goed, maar verder dan acht punten verschil kwam de Goese ploeg met Bovendien moesten Ron Kouveld en Peter de Vis met vijf fouten naar de kant halverwege de tweede helft. Het werd een wat rom melig duel waarin Kimbria uiteindelijk wat geflatteerd met 102-73 zegevierde. BV Hulst-WSC BV Hulst was zondagavond tegen WSC weer lekker op dreef. „Er is vertrou wen". zei trainer-coach Luc Dierickx na afloop. Vanaf het beginsignaal stond BV Hulst aan de goede kant van de sco re. Ook verdedigend speelde de Zeeuws-Vlaamse rayon eersteklasser uitstekend. Beide ploegen speelden in een zone. Hulst buitte dat spel beter uit. Bij rust leidde de ploeg met 31-24. Hal verwege de tweede helft stichtte de plotselinge fiill-court-press van WSC even verwarring en bovendien moest Jan de Hamer met vijf persoonlijke fou ten in die fase naar de kant. Maar de jeugdige inbreng bij BV Hulst deed van zich spreken en daarnaast scoorden Karei Doolaege (26 punten) en Ton de Booy (33 punten) er lustig op los. Eind stand 71-57. meiden maar wat aan en niets wees er op dat er een handbalwedstrijd aan de gang was. Het ene balverlies was nog geen feit of de volgende bal werd al weer knullig verspeeld. EMM toonde zich nog de minst slechte ploeg. De Middel burgse dames verspeelden weliswaar een 4-1-voorsprong, maar bij rust leidde het team van trainer-coach Kees van Ginderen met een doelpunt verschil: 6- 5. De tweede helft was al niet veel beter, vooral Athene trok het duel naar een bedenkelijk peil. De 16-12-zege van EMM kwam overigens pas in de aller laatste minuten tot stand. Eindelijk een paar goede aanvallen, maar de toe- schouweers hadden zich op dat mo ment al een uur zitten vervelen. Dames 2C: Heren 2C: De Treil 9-16 Tachos 9-18 EMM 9-12 EMM 9-16 EBHV 9-12 Wings 9-10 Verburch 9-12 Ancora 9- 9 Hennes 9-11 GHV 9- 8 Athene 9-10 Animo 9- 6 DWS 9- 7 Actter 9- 6 Ancora 9- 6 Snelwiek 9- 6 Gilze 9- 2 Volt 9- 6 Were Dl 9- 2 Fort. B 9- 5 mg - - J?:vv> Na een ingooi van Wageningen belaagt Marie van de Klooster van Oemoemenoe gestreept shirt) zijn tegenstander. Achter de twee springende spelers Harry Donders, Jeroen de Knegt, Peter Labruijère en Hans van Dijk. MIDDELBURG - Voor de competi tie in de zuidelijke promotieklas versloeg de rugbyclub Oemoemenoe in Middelburg Wageningen met 8-3. Bij de rust van deze onder slechte weersomstandigheden gespeelde wedstrijd stonden de gasten nog met 0-3 voor. In de tweede helft, toen Oemoeme noe de wind meekreeg, werd de score in het voordeel van de Middelburgse omgebogen. Wageningen dat een vrij slechte competitiestart had was de afgelopen wedstrijden zeer succesvol geweest. Oemoemenoe was gewaar schuwd. Wageningen met wind mee opende in de 20e minuut de score door een kick op de palen: 0-3. Oe moemenoe was enkele malen gevaar lijk. maar Wageningen verdedigde furieus. De driekwarten van Oemoe menoe kregen erg weinig ruimte om hun snelheid uit te buiten. Boven dien was het door de zeer harde wind en de regen moeilijk spelen. Na rust bleef Wageningen zeer hard nekkig verdedigen. Pas na twintig minuten kon Oemoemenoe op voor sprong komen. Hannie Zandbergen wist na een fout van de Wageningen fly-half al voetballend de trylijn te be reiken en te scoren. Oemoemenoe leidde met 4-3. Een kwartier voor tijd gaf jeugdspeler Charlou Bouwens, die het als invaller goed deed. een bekeken kick naar het midden. Oe moemenoe was er als de kippen bij en Rob Walraven maakte de goede aan val af. Wageningen kreeg geen kan sen meer. De goed leidende Engelse scheidsrechter Rishworth noteerde 8-3 als eindstand. De dames van Oemoemenoe namen het op tegen de dames van Wagenin gen. De grotere ervaring van Wage ningen gaf duidelijk de doorslag. Bij de rust stonden de gasten met 0-12 voor en ook tegen de wind in spelen konden zij nog een maal scoren zo dat het einde kwam met een 0-16 ne derlaag voor Oemoemenoe. VILLEFRANCHE - De Nederland se zaalhandbalploeg is tijdens een toernooi in Frankrijk als tweede geëindigd. Nederland verloor zon dagmiddag in Villefranche met 17- 26 van het gastland. Bij rust stonden de Fransen met 15- 7 voor. Frankrijk na revanche voor de nederlaag van eind oktober in de finale van het Holland-toernooi. Zaterdag versloeg Nederland de Franse B-ploeg met 27-20. VLISSINGEN - Ondanks de sterke te genstand waren de resultaten van de Zeeuwse handbalsters in de derde di visie H van redelijk gehalte. GSC ont ving thuis de ongekroonde kampioen van de derde divisie Tornado dat een klasse beter is dan alle andere teams in die klasse. GSC speelde aanzienlijk ge motiveerder dan een week eerder te gen Walcheren maar dat belette Torna do niet in de opmars naar het kam pioenschap: 6-16. Walcheren versloeg in Den Bosch het laag geplaatste Blauw Wit met 6-12. Olympus was na Tornado en GSC de derde ploeg die Avanti een punt wist te ontfutselen. Voor de Vlissingse dames had er meer in gezeten maar Avanti vocht steeds sterk terug: 13-13. GSC-Tornado GSC wist al bij de aanvang van de wed strijd dat het team dat het tegen de klasse van Tornado niet opgewassen zou zijn. Desondanks was dat geen be letsel voor de Goese ploeg om fel en ge motiveerd te spelen. In de eerste helft was het tegenspel van GSC zo sterk dat Tornado tot de bodem moest om de wedstrijd te beheersen via 2-3 en 3-6 be sliste de lijstaanvoerder de wedstrijd halfverwege toch door een 5-11 voor sprong. Na de rust bleef GSC wel goed vrerdedigen maar was de ploeg aanval lend van slag Alleen Claudia van Dalen wist de Tornado keepster te verschal ken maar daar bleef het wat GSC betrof bij. Tomado spande zich ook niet meer bovenmatig in en won met 6-16. Olympus-Avanti In een bijzondere snelle wedstrijd kre gen beide teams van het arbitrale duo Ad Tax/Anton Vael alle ruimte om zich met handballen bezig te houden. Door de hoge snelheid sloop er af en toe wel wat onnauwkeurigheid in het spel van beide ploegen waardoor het spel nog frequenter van doel naar doel ver plaatst werd. Olympus nam steeds het initiatief maar had niet genoeg over wicht om een eenmaal verkregen voor sprong te consolideren. Zo zag Nico Geelhoed op de bank Avanti eerst een 9-5 achterstand eliminieren 9-9, terwijl direct daarop de bezoeksters ook een antwoord hadden op de volgende de marrage van de thuisploeg 12-9, 12-12. Olympus nam nog een maal een voor sprong maar ook die werd teniet ge daan. Bij 13-13 wilde de thuisploeg te snel afinaken waardoor Avanti de slot- aanval op mocht zetten. Dat er af en toe ook nog gerechtigheid in de sport is bleek toen die aanval op de lat van Olympus uiteenspatte en de thuisploeg een onverwacht maar verdiend punt binnenhaalde. Blauw wit-Walcheren Walcheren had in Den bosch een zwak ke start tegen het onderaan bengelen de Blauw Wit. De eerste helft diende Delta Sport-Groene Ster Delta Sport heeft de laatste wedstrijd van 1982 erg sterk gespeeld. Na een aan tal nederlagen op rij werd die negatieve tendens doorbroken via een, onver wacht grote, overwinning op het hoog geplaatste Groene Ster. Delta Sport had lak aan reputaties en kogelde Groene Ster de sporthal uit 18-10. EMM 2 dat zo daadkrachtig gestart was in deze competitie lijkt de draad kwyt Boemerang kreeg thuis in de tweede helft nog de kans om een punt uit de sporthal Nassaulaan mee te slepen. Iets wat het EMM 2 van de eerste wedstrij den zeker niet had laten gebeuren. Olympus tenslotte leed weer een neder laag maar de 12-20 cijfers tegen koplo per Avanti waren niet slecht. Delta Sport-trainer Cor Mol had zich goed geïnformeerd over Groene Ster uit Zevenbergen. Zo wist hij dat de beke ken spelende Brabanders het hoofdza kelijk van combinaties op de cirkel moesten hebben. Daar werd door strak- rang. De ploeg verdedigde sterk en de gevarieerde aanvallen werden goed af gemaakt. Dat resulteerde in een regel matige 8-5 voorsprong. Na de rust liep het aanvallend bij EMM 2 wat terug. De ploeg bleef zich goede mogelijkheden scheppen maar spelers die vrij in de hoek of in het centrum van de cirkel konden afrnaken. lieten het te vaak af weten waardoor Boemerang steeds dichter bij kon komen. De achterlinie van de Middelburgers kwam daardoor steeds meer onder druk te staan en liet te veel ruimte tussen de eerste en twee de lijn van Boemerang waardoor de sterke opbouwers kansen kregen uit de tweede lijn. In een rommelige slotfase moest EMM de Tilburgse tegenstander naast zich dulden. De 16-16 eindstand was voor Boemerang een meevaller. EMM 2 Olympus-Avanti voor de bezoekersters meer als war ming up. De thuisploeg nam het eerste doelpunt voor haar rekening en het duurde bijna een kwartier eer Walcheren de stand weer gelijk kon trekken. Tineke Pro voost kreeg op eigen helft de bal in haar bezit en zag de Blauw Wit keepster ver voor haar doel staan. Haar lob trof doel en Walcheren kreeg er weer zin in. Na dertig minuten was het pleit al be slecht. Blauw Wit moest het enkel van de verdediging hebben want aanval lend maakte de ploeg niets klaar. Via 3-7 gooide Walcheren na rust alle rem men los maar de stugge Blauw Wit de fensie met de sterke doelverdedigster gaf weinig ruimte. Qua handbal een eenzijdige wedstrijd omdat Blauw Wit wel erg pover speelde. De 6-12 zege gaf het kwaliteitsverschil maar matig weer ke dekking een stokje voor gestoken waardoor de zwakkere opbouwlinie van Groene Ster het gewicht van de wed strijd moest gaan dragen terwijl de eni ge schutter van kaliber ook uit de wed strijd gehouden werd. Voor de rust wist Groene Ster de schade nog te beperken (6-6) maar in de tweede helft sloeg Delta Sport definitief toe. Met snelheid in de aanvallen kreeg Groene Ster het te kwaad en de thuisploeg liep ver weg tot de 18-10 eindstand op het bord stond. „Nu staan we in ieder geval op gelijke hoogte met EMM 2 en dat lijkt me niet slecht na-een halve competitie," reken de Mol tevreden voor. EMM 2-Boemerang EMM 2 leek na een half uur op rozen te zitten in de wedstrijd tegen Boeme- Gezien de prestaties van de heren van Olympus tijdens deze competitie mag de wedstrijd tegen Avanti als een van de betere prestaties van de Vlissingers gezien worden. Lijstaanvoerder Avan ti domineerde de wedstrijd voor de rust maar Olympus bleef de hele wed strijd wilskrachtig werken aan een re delijk resultaat. Via 6-14 werd het ten slotte 12-20. Trainer speler Maarten Kapelle kreeg de handen nog op elkaar door samen met Bert de Vries een 'CruyfT-penalty te imiteren. De scheidsrechters keur den de treffer af maar hadden daar sa men met spelers en trainers na afloop nog hevige disputen over. Dames 3 H Heren 3H Tomado 9-18 Avanti 9-16 Avanti 9-14 Dongen 9-15 Groene ter 9-14 Groene Ster 9-12 Walcheren 9-12 Boemerang 9-11 GSC 9- 9 EMM 2 9-10 Olympus 9- 8 Delta Sport 9-10 EBHV 2 9- 6 Muntain Stars 9-10 Blauw-Wlt 9- 3 Rapid 9- 4 Dongen 9- 2 EBHV 9- 2 Volt 9- 2 Olympus 9- 0 Danny Mol eindigde in het gemengd dubbel als tioeede met Brigitte van de Water (op de achtergrond). BIGGEKERKE - Dannv Mol is win naar geworden in de A2 klasse van het The Wings Badmintontoernooi dat dit weekeinde plaatsvond in 'De Kaas boer' in Biggekerke. In de A2 klasse waren slechts vier deelnemers. Koen Valckenier, Danny Geeraths, Jack Nuyten en Danny Mol. Zij speelden in een poule om de eerste prijs. Danny Mol bewees zijn klasse door over de andere drie heren te zegevieren. In een rechtstreeks due! met de latere num mer twee Jack Nuyten won Danny Mol in drie games: 12-15, 15-11 en 15-7. In het dames enkel was de inschrijving zeer gering. Alleen de twee Zeeuwse A2 speelsters Brigitte van der Water en Anja Tienpond kwamen naar Bigge kerke. Zij speelden daarom vijf games tegen elkaar. Zeeuws kampioene Bri gitte van de Water won van Tienpond met 11-7, 12-11, 11-4, 4-11 en 0-11. Het gelegenheidsduo Nuyten-Heeze- mans won het heren-dubbel in de A2 Heezemans behoort tot de jeugdselec- tie van Nederland. Tweede in deze pou le werden Koen Valckenier en Danny Mol. samen Zeeuws kampioen in dit on derdeel Verrassend was de winst van Jack Nuyten en Marijke van Driel in het gemengd dubbelspel Zij werden eerste in deze poule voor het duo Brigitte van de Water-Danny Mol. Voor Marijke van Driel was er nog een eerste pnjs wegge legd. In het dames-enkel B kwam ze via een overwinning op Catherina Chris- tiaansen 11-3, 7-11 en 11-3. in de finale Daarin won ze in drie games van Ciska van der Linde. 10-12. 12-9 en 11-3. Van der Linde kwam in de finale door winst op Gerda Riemens 11-7,11-12,12-11. Het heren-enkel in de B-klasse was voor Avanti-speler Robin Hofland. In de hal ve finale schakelde hij Erwin van Hooij- donk van Marathon uit in twee games, 18-14 en 18-17. Zijn tegenstander in de finale was E. Heezemans die de finale bereikte door Oscar Bax terug te wij zen. Hofland won van Heezemans met 12-15 en 7-15. Oscar Bax had samen met Jeffrey Bax meer succes in het heren- dubbel B. Het duo 'ITtaley-Heezemans werd in drie games geklopt, 4-15-15-10. 18-13. Het gemengd dubbel bracht winst voor het Avanti-koppel Marleen Wille- boordse en Arie van der Wal. L. Schaier en F. Veldkamp werden met 10-15,15-7 en 17-18 naar een tweede plan verwe zen. Marleen W'illeboordse haalde sa men met Ciska van der Linde ook de eerste prijs in het dames-dubbel. Tweede in de poule werden Catherina Christiaansen met Laura Schaier. Naast het A2- en B-toemooi werd er ge speeld in de C-, CX- en veteranei -klas- Uitslagen C-klasse, heren-erikel: C de Boef-E. van Bre da. 15-11,15-12; dames-enkel N vandeMark- C van Couwenhoven 7-11,11-8, 12-9. heren- dubbel J van Soelen-A. Joosse tegen E. van Breda-C. de Boef 18-16, 15-9; dames dubbel: N vandeMark-M de Kok tegen M Schoiten- M. Lammers 15-13, 18-13. gemengd-dubbel: R. Keersemeecker-A. Joosse tegen M. Schol- ten-Berentsen 15-2, 15-2; CX-klasse: heren enkel A. de Boef-R. Briêt8-15, 15-0,7-15. da- mes-enkel. J. van de Sluysveer-M. Domen 7- 11.12-9,11-8, heren-dubbel: Brlët-Van Brasz tegen Martens-Scholten 7-15,15-11.16-17; da mes-dubbel Martens-Martens tegen Overbe- ke-Lepoeter 15-3.8-15.15-8. gemengd dubbel: Danlels-de Graaf tegen Couwenhoven 9-15, 4-15: veteranen: Kühnen-Henk Dorland 15- 12.10-15.18-16. dames enkel: Coby Ploegaert- G Lambertus 11-2, 11-1. gemengd-dubbel Coby Ploegaerten Henk Dorland-Lambertus en Kühnen6-15.15-13,18-16; dames-dubbel 1 Coby Ploegaert met G. Lambertus, 2 Frida Hofland metC. Hanekroot; heren-dubbel: E. Buysen met Ophulzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 13