Experiment met depot afvalstoffen Terneuzen Niet aanstellen hoofd theater Terneuzen baart Sint zorgen WATERSCHAP VERKOOPT KAPRIJPE POPULIEREN Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/strefek weekenddiensten Familieberichten VRIJDAG 3 DECEMBER 1982 COMMISSIE WELZIJN EN MILIEU BIJEEN TERNEUZEN - De dienst openbare werken van Terneuzen gaat experi menteren met een afvalstoffcndepot. Daar kunnen bedrijfjes, maar ook ge woon particulieren hun (bijvoorbeeld) chemicaliën inleveren. Wethouder J. van Rooijen van milieuzaken en direc teur openbare werken ing J. Huigb maakte de raadscommissie voor mi lieu en welzijnszaken donderdag avond duidelijk dat bet eigenlijk gaat om 'een sprong in het duister'. Overi gens staan ook de andere Zeeuws- Vlaamse gemeenten positief tegenover een dergelijk depot. Mogelijk kunnen de acht Zeeuws- Vlaamse gemeenten In de toekomst de handen ineen slaan waar het gaat om de afvoer van de ingezamelde afvalstof fen. Maar meer dan dat zit er - volgens Huigh - voorlopig niet in. „We hebben op het gebied van de afvalverwerking in het verleden ook al eens een initiatief genomen. Verder hoef ik daarover niets te zeggen, geloof ik zei hij veelbe tekenend. Hij doelde daarmee op de problemen, die gepaard gingen met het streven van Terneuzen (en de provin cie) naar één centrale stortplaats in Zeeuwsch-Vlaanderen. Terneuzen wil een halfjaar, of mogelijk een vol jaar, gaan proefdraaien met het depot Om praktische redenen zal het worden ondergebracht in de remise van openbare werken aan de Stations straatindustrieweg. Dat is vooral uit een oogpunt van vergunningen de meest aantrekkelijke situering. Van Rooijen meldde dat met de opslag een investering van vijftien- tot zestiendui zend gulden gemoeid is. Aan het inleve ren van afvalstoffen worden voorlopig - en dat is een bewuste keuze - geen finan ciële consequenties verbonden. „Dan werp je enkel maar een drempel op", meende Van Rooijen. Maar het is niet uitgesloten dat de 'klant' in een verdere toekomst eventueel een bijdrage zal worden gevraagd in de verwerkingskos ten. Eén ding staat vast: de gemeente gaat, voor de afvoer van het speciale afval, in zee met een landelijk opereren de, gespecialiseerde firma. De commissieleden ontvingen het plan met instemming. D'66-er J. de Zeeuw verwoordde: „Dit is een goede zaak: we nemen hiermee in onze regio duidelijk het voortouw". Wethouder Van Rooijen sloot niet uit dat in de toekomst de af voer van afval uit het depot wordt ge combineerd met de afvoer van zieken- huisafvaL Emancipatie De raadscommissie kibbelde donder dagavond, net als vorig jaar (maar dat zal de komende jaren wel traditie wor den), uitgebreid over de subsidiëring van de emancipatie-activiteiten. Dit keer ging het om de subsidies voor 1983. D'66, PvdA en Links Perspectief bleven bezwaar maken tegen die om streden beslissing van vorig jaar de cember dat vrouwengroepen, willen ze Snelheidscontrole in Sas van Gent: vijftien bekeuringen SAS VAN GENT - Bij een snelheidscon trole door de rijkspolitie op rijksweg 252 ter hoogte van CTC in Sas van Gent zijn donderdag 15 automobilisten bekeurd. De gemeten snelheden van de overtre ders varieerden tussen de 67 en 106 km per uur, terwijl ter plaatse een maxi mum snelheid geldt van 50 km per uur. Kaarting Ossenisse OSSENIS8E - In zaal P. Hermans in Ossenisse werd een kaarting gehouden, waaraan 80 personen deelnamen. De uitslag: 1 mevrouw Van Dommelen, Kloosterzande; 2 J. Pauwels, Klooster- zande; 3 F. de Neyer, Ossenisse; 4 L, de Vos, Clinge; 5 F. Piessens, Clinge. Sinterklaas in Kloosterzande KLOOSTERZANDE - Traditiege trouw zal SinLNicolaas en zijn pieten ook dit jaar weer een bezoek brengen aan Kloosterzande. Dat gebeurt mor gen, zaterdag. Het feestelijk gebeuren begint om 13.00 uur met de verwelko ming van de Spaanse kindervriend en zijn verder gevolg aan de Hulsterweg (Boterwal). Vandaar uit gaat het met muzikale medewerking van de konink lijke harmonie 'Sint-Cecilia' in optocht naar de brandweerkazerne, waar de sint wordt verwelkomd door burge meester mr. M. Somers en zijn wethou ders van de gemeente Hontenisse. Omstreeks 13.30 uur volgt het tweede gedeelte van de rondgang. Vanaf de brandweerkazerne gaat het naar de Cloos terstraat, Marijkeplein, Irene- straat. Tulpstraat. Anjerstraat. Ane moonstraat, Pastoor Smuldersstraat, Leliestraat, Crocusstraat en Kennedy- slngel. Daar wordt omstreeks 13.45 uur de sint met zijn gevolg in de Maria- school verwacht. Deze rondrit wordt muzikaal omlijst door de drumband en het majorettenpeleton 'Kloortje' uit Kloosterzande en de harmonie 'Sint- Cecilia'. Na het bezoek aan de Mariaschool gaat de sint naar de H. Hartschool, waar hij om ongeveer 14.30 uur wordt verwacht. Tot slot van de middag volgt dan om 15.30 uur ook nog een bezoek aan de kleuterschool, 's Avonds brengen de zwarte pieten nog een bezoek aan een aantal zieken in de gemeente Hontenis se. ZLM-excursie naar Sasse Suikerunie HOEK - Dinsdag 7 december maakt de y.t.M afdeling Hoek/Temeuzen een ex cursie naar de Suikerunie in Sas van Gent voor alle leden en gezinsleden. De excursie begint om 14.00 uur. Men dient zich te verzamelen op het bezoekers- parkeerterrein van de Suikerunie, eer ste straat rechts, na de afslag van de brug. voor subsidie aan aanmerking komen, naamlijsten van deelnemers aan de ge meente moeten verstrekken. A. Persi jn van Links Progressfief herhaalde wat PvdA en D'66 vorig jaar al nadrukke lijk naar voren brachten: „Ik zie dat als een aantasting van de privacy". PvdA-commissieUd J. den Hartigh- Leunis vond dat b en w in hun beoorde ling van de subsidie-aanvragen toch nog steeds veel teveel 'met het verma nende vingertje bleven zwaaien'. Over de naamlijsten zei ze: „Ja. het college blijft hierin wel èrg consequent, want Hoorzitting over gezinsverzorging in Hulst en Kloosterzande HULST - De stichting voor algemeen maatschappelijk werk en gezinsverzor ging in het Land van Hulst houdt dins dag de eerste van twee hoorzittingen. De bedoeling hiervan is te horen wat de cliënten en andere betrokkenen vinden van de gezinsverzorging. Bovendien wil de stichting inzicht geven in de ontwik kelingen van de laatste jaren en de be leidsvoornemens presenteren. De eerste bijeenkomst dinsdag is in Sint-Martinus aan de Groenendijk in Kloosterzande. De tweede hoorzitting wordt maandag 13 december gehouden in Den Dullaert in Hulst. Beide bijeen komsten beginnen om 19.30 uur. Kerstfeest voor gehandicapten in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - De gehandicapten organisatie afdeling Zeeuwsch-Vlaan deren houdt zaterdag 18 december voor haar leden het kerstfeest in het gemeen schapscentrum 'De Warande' in Sint- Jansteen. Naast een gezellig samenzijn en het zingen van kerstliederen staat een optreden van de toneelvereniging Camere van Thetorica 'Sint-Jan ten Steene' uit Sint-Jansteen op het pro gramma. De kerstviering begint om 13.30 uur. Verdachten Axelse diefstal leggen bekentenis af AXEL - De zeven verdachten, die zijn aangehouden in verban^ met de om vangrijke kledingdiefstal uit de maga zijnen van Dcto Jeans in Axel, hebben tegenover de politie van Axel een vol ledige bekentenis afgelegd. De daders zijn P. van W. en C R. uit Hulst, G. de B. uit Kloosterzande en A. J. H. N. uit Feljnaart. Als helers traden M. B en C. A. S.. beiden uit Den Haag en A. H uit Dordtrecht op. Gisteren werd bovendien het laatste nog ontbrekende deel van de vermiste kleding aangetrof fen in Hulst. Eerder deze week werd een gedeelte van de buit in een loods in Den Haag en Willemstad teruggevonden. Nadat de politie tegen de verdachten proces-verbaal had opgemaakt, werden ze op vrije voeten nog steeds is het zo dat die naamlijsten enkel worden gevraagd waar het gaat om activiteiten op het gebied van emancipatie". Ze vond het jammer dat de emancipatiecommissie zich in de voorbereidende fase had uitgesproken over de financiële kant van de hele zaak. „Die commissie kan zich beter met de inhoudelijke kant bezighouden en de financiële invulling verder overla ten aan de gemeenteraad". Ze werd daarin gesteund door D'66-er De Zeeuw. Hij miste trouwens ook een dui delijk overzicht van de gebeurtenissen van het afgelopen jaar. En verder con stateerde hij enige overlappingen in de activiteiten. Van CDA- en WD-zijde kwam de mede deling dat er. wat die partijen betreft, niets hoeft te veranderen aan dat sys teem van die naamlijsten. Hier en daar plaatsten de vertegenwoordigers van beide partijen wat kritische kantteke ningen SGP en GPV/RPF lieten weten de subsidiëring vierkant af te wijzen. Tenslotte kwam wethouder Van Rooij en nog met de mededeling dat inmid dels bekend is geworden dat ook de VOS-vervolgcursus voor subsidie in aanmerking komt. En het college wil in de toekomst, zo verzekerde hij ter loops, ook best aandacht besteden aan 'de emancipatie van de man'. Sinterklaas overhandigt wethouder drs A. J Rekveld van Terneuzen een echte haas aan naar aanleiding van HAAS hoofd artistieke en administratieve sectie), die het Zuidlandtheater nog steeds niet heeft WETHOUDER KREEG ECHTE 'HAAS' TERNEUZEN - Sinterklaas, de Spaan se goedheiligman, maakt zich ernstig zorgen over de personeelsbezetting van het Zuidlandtheater in Terneuzen. Dat bleek donderdagmiddag. Tussen de bedrijven door rende hij aan het eind van de middag - de meeste ambte naren waren al naar huis teneinde er vol verwachting een schoen bij de ka chel te plaatsen - in het gezelschap van een zwarte piet het stadhuis binnen om er een cadeautje aan loco-burgemees ter drs A. J. Rekveld aan te bieden. „Eerst even aandacht voor de grote kin deren. de kleintjes komen straks wel aan de beurt", hijgde de Sint. Hij sprak loco Rekveld aan als wethouder van personeelszaken en cultuur, maakte hem complimentjes over de recente functiewaardering van het gemeente- personeel. maar richtte zich vooral op één aspect van het werk van Rekveld: de besognes rond het Zuidlandtheater. Sinterklaas stipte de problemen rond HAAS) aan. Rekveld en de schouw burgcommissie zijn al maanden op zoek naar een geschikte HAAS, maar tot nu toe leverde de sollicitatieproce dure niemand op. Sinterklaas verzucht- Sinterklaas na jaren weer in Waterlandkerkje WATERLANDKERKJE - Voor het eerst sinds jaren arriveert Sinterklaas weer in Waterlandkerkje. Dat gebeurt morgen (zaterdag) met een heus vaar tuig. Sinterklaas en Pieten worden om 14 uur verwacht bij de brug over de Leie (in de buurt van de familie Schol) Daar na volgt er een rondgang door het dorp per koets en worden de Spaanse gasten ih het Dorpshuis ontvvangen door de dorpsraad. De zwarte Pieten zullen ca de aanstelling van een hoofd artistieke deautjes uitdelen. De organisatie van te donderdagmiddag: „Een HAAS vindt u blijkbaar alleen in de zak van Sinterklaas". En prompt haalde pieter manknecht daarop een dode, maar puntqave haas uit de zak tevoorschijn. Die werd loco Rekveld onder grote hila riteit (een handjevol ambtenaren woon de de plechtigheid bij) overhandigd. Rekveld reageerde verheugd, maar te gelijkertijd zakelijk: „Nou Sinterklaas, deze wil ik beschouwen als één van de vele sollicitanten. We zullen met hem praten en hem het theater laten zien Na deze blijde tijding schudde Sin terklaas de loco-burgemeester snel de hand om zich, bijna struikeleud over de staf, naar elders te begeven. De ont moeting tussen Sinterklaas en loco Rekveld werd overigens gearrangeerd door de personeelsvereniging van de gemeente Terneuzen, WEEKENDDIENSTEN ZEEUWSCH-VLA ANDEREN 4 en 5 december 1982 Centraal Alarmnummer: 01150-12200 WEEKENDDIENST VOOR EERSTE HULP ZIEKENHUIZEN KANAALZONE, vr. 16.30-ma. 8.00 uur: Juliana Ziekenhuis te Terneuzen. Artsen Terneuzen, zat. 8.00 - ma. 8.00 uur: H. E. F. A. Nijsten jr. en H D. D Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. Spreeku ren alleen voor dringende gevallen zat en zon. 11.30 en 17 uur. Oostburg en Aardenburg, vrij. 19.00 - ma. 8.00 uur G. U. M. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8, Oostburg, tel. 01170- 2323. Cadzand, Retranchcmcnt, Sluis en Zuidzande: J. W. Beck, Zuidzande, tel. 01170-2424 Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: Chr. Kalkman,Biervliet, tel 01152- 1345. Breskens en Groede: M. P. E. Davits, Walenstraat 16, Groede, tel. 01171-1825. Axel, vrij. 17.30 - ma. 8.00 uur: J. Hoef man. Oranjestraat 4. tel. 01155-1555. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken: vrij. 18.00 - ma. 8.00 uur- M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe. tel. 1366, spreekuur zat. 10.30 uur op Bolwerk-Orapje 2. Hulst, vrij. 18.00 - zon. 24.00 uur: C. L. Th. v. d. Mee, Wilhelminalaan 13, Hulst, tel. 01140-14215. J. G. A. M. Niesten, Grote Bagijnestraat 18, Hulst, tel. 01140-13373. Spreekuur zat. 9.30-10.00 en 17.30-18.00 uur en zon. 12.30-13.00 uur. Hoek, Sluiskil en Philippine: J. Neete- son, J. Hoebeinstraat 8, Philippine, tel. 01159-769. Spreekuur voor spoedgeval len zat en zon. om 11.30 uur. Kloosterzande en Hontenisse, vrij- 18.00 - ma. 8.00 uur: J. W. ter Burg, Groe nendijk 52. tel. 01148-1377. Zaamslag: W. L. Fraanje, Plein 42, teL 01153-1244. Clinge, St.-Jansteen en Koewacht, vrij. 18.00 - ma 8.00 uur: L. Adriaansens, Hoofdstraat 34, St.-Jansteen, teL 01140- 12928. Apotheken Terneuzen: zat. 8.30-17.30 uur en zon. 11.30-12.30 en 17.00-18.00 uur: A. F. J. Hamann, Oostelijk Bolwerk 12a, teL 12060. Axel, zat. 10.00-11.00 en 16.00-17.00 uur: Apotheek Axel. Oranjestraat 6, teL 01155-2888. Hulst, zat. 11.00-12.00 en 15.00-17.00 en zon. 15.30-16.30 uur: Apotheek Hulst, Steenstraat 35. tel. 01140-14255 (spoe- drecepten telefonisch). Oostburg, zat. 11-12.30 en 15-1 zon. 11.30-12.30 en 17.30-18.30 ui theek Oostburg, Burchtstraat 01170-2170 (spoedrecepten tele! Dierenartsen Zaamslag en Hulst: R T Ver vierstraat 18, Hengstdijk, te' 2365 en J. F de Haas. Axelsestr^ Zaamslag, tel. 01153-1366 Terneuzen en Axel: M. P. i spreekuren: zat. Terneuzen, W.i gerlaan 2b, van 13.30-14.00 i> 01150-95017. Axel Dierenklink 11.00-12.00 uur, tel. 01155-1488.2 volgens afspraak, teL 01150-95t IJzendijke: H. H. F. M. van d( tel. 01176-1388. Weekendspreek 13 en zon. 12.00 uur in de dierei te IJzendijke. Terneuzen: (kleine bijzondere 1 ren): J. P. en P. de Vos, Snellii 14, tel. 01150-19628, spreekuur) 8.30-9.30 en 13.00-14.00 uur, ver gens telefonische afspraak- Sluis, Oostburg en Aardenbun Kapsenberg, 1 Noveberstraat tel. 01178-1225. Weekendsprt zat. en zon. 13.00 uur. Tandartsen West-Zeeuwsch-Vlaandereu, i 10.30 en 18.00-18.30 en zon. 12,i uur: C. A. M. Moons, Mr. Ri straat 31. Oostburg, tel. 01170-:' Sluis en Oostburg: T. J. Schaut serstraat 11, Sluis, teL OIL Spreekuur zat. van 10.00-1 l.OOi Buysse, Volderstraat 21, Oostb. 01170-5092. Privé tel. 0111 spreekuur zat. van 18.00-19.00 zon. van 10.00-11.00 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, i 10.30 en 18-18.30 en zon. 12-12.30— A. M. Vermeulen, Herengracht neuzen, teL 01150-12004. T Wijkverpleegkundigen West-Zeeuwsch-Vlaanderen: no. 01173-1367, u krijgt hierop IS 1 foonnummer van de dienstdoeg] pleegkundige. Terneuzen: Telefoonno. 13360,at hierop het telefoonnummer u dienstdoende verpleegkundige» Hoek, Sluiskil, Philippine, We cn Sas van Gent: .Telefoonntfl 306. u krijgt hierop het telefooraal van de dienstdoende verpleegte Hulst en Hontenisse: Telüei 01140-12191, u krijgt hierop Up foonnummer van de dienstdoecr pleegkundige. z Groot Axel, Zaamslag, Ko)r Overslag en Zuiddorpe: Teliil 01155-1885. U krijgt hierop hetiiu nummer van de dienstdoende v) kundige. lu en administratieve sectie aan (kortweg: Bingo Lamswaarde LAMSWAARDE - In zaal 'De Vierjaar getijden' in Lamswaarde werd een bin go gehouden waaraan zestig personen deelnamen. De opbrengst kwam geheel ten goede aan het jeugdcarnaval in Lamswaarde. De prijzen werden ge wonnen door mevrouw Gerrits, me vrouw De Rijck, mevrouw Swagers en de heren L. Mahu en P. Martens. de intocht is in handen van de dorps raad. Vandaag (vrijdag) zyn Sint en Pie ten bij de kleuters van Waterlandkerk je. Op de lagere school wordt een pak jesmiddag gehouden. Pistool ontvreemd in Terneuzen TERNEUZEN - Bij een inbraak in een woning in de Tramstraat in Terneuzen tussen dinsdagmiddag en woensdag avond is een alarmpistool ontvreemd. Er wordt druk gewerkt aan het rooien van populieren in het water schapsgebied van De Drie Ambachten. Op de foto kapwerkzaamheden in de 'Eerste Verkorting' in Axel TERNEUZEN - Het waterschap 'De Drie Ambachten' heeft 1115 kaprijpe populieren verkocht aan een hout handel in Axel. Met de transactie is - zo blijkt uit een mededeling van het dagelijks bestuur aan de algemene vergadering - een bedrag van 122.500 gulden gemoeid. De bomen staan her en der verspreid in het water- schapsgebied. De partij is gegund aan de hoogste van vijf inschrijvers. Zodra de bomen zijn gerooid - en daaraan wordt momen teel druk gewerkt - is het de bedoeling dat er volgend voorjaar direct wordt begonnen met herbeplantmg. Er worden straks 1200 nieuwe populieren geplant. De totale kosten worden geraamd op 25.000 gulden. Staatsbosbe heer neemt een belangrijk deel van de kosten voor haar rekening. Het waterschap maakt zich trouwens nog steeds grote zorgen over de staat, waarin een aantal van de oude iepen aan de Hulsterseweg in Axel verkeren. Moesten in juli al drie zieke iepen worden gerooid, nü is gebleken dat er opnieuw twaalf ziek zijn. En ook die moeten verdwij nen. Er blijven langs de Hulsterseweg dan nog zestig oude iepen over. Mei w-.veioL.nap en staatsbosbeheer houden die zestig nauwlettend in het oog. Het daqehjks besuur van het waterschap in een mededeling aan de hoofdingelanden: „Wij maken ons evenwel zorgen over dit fraaie, bijna een eeuw oude iepenbestand en vrezen dat als gevolg van een verdere aantasting door iepeziekte in de toekomst rigoreus zal moeten worden gerooid". Maar het water schap wil nu zeker nog niet overgaan tot planmatig rooi en. Het dagelijks bestuur: „Wij staan namelijk op het standpunt dat de gezonde iepen gespaard moeten blij ven zolang deze het landschapsschoon dienen' Het waterschap vergadert woensdag 8 december om twee uut 's middags in de zaal van 'De Milliano' aan de Otbeense Kreek in Terneuzen. De algemene vergade ring moet die middag onder anderen een hoofd van de technische dienst voordragen. Ligt het aan het dage lijks bestuur dan komt ing J. Meesen uit Hoek op de eerste plaats. Hij was vóór de fusie van de waterschap pen 'Axeler Ambacht' en 'De Verenigde Braakmanpol ders' hoofd van de technische dienst van de 'Braakman polders'. Tweede op de voordracht is ing J. Zuidweg uit Terneuzen, het ex-waarnemend hoofd van de techni sche dienst van het waterschap 'Axeler Ambacht'. Op maandag 6 december a.s. hopen mijn ouders J. DE FEVER C. DE FEVER-WILLEMS hun 50-jang huwelijksfeest te vieren Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 11 decern- ber van 18 00-19 00 u in 'de Engelenroos'. Noord- weststr. 3. S. v. Gent. Hun dankbare zoon Zeer bedroefd geven wij u kennis, dat plotseling door een tragisch ongeval uit ons midden is weg genomen onze allerliefste dochter, zusje en kleindochter JOLANDA DE BLOK op de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Westdorpe: Robert en Monique de Blok-Claassens Dominique Graauw: A. de Blok E. de Blok-Verbruggen 4554 BD Westdorpe, 1 december 1982 Bemhardstraat 24 Wij nodigen u uit aanwezig te zijn bij de Eucha ristieviering ter gelegenheid van haar uitvaart op zaterdag 4 december a.s. om 8.45 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw Visitatie te West dorpe. Daarna zal de crematie plaatsvinden in het cre matorium te Middelburg Zij die de plechtigheid, voorafgaande aan de cre matie, wensen bij te wonen, worden verzocht om 11.30 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium na de plechtigheid. Vrijdagavond om 19.00 uur Avondwake en Eu charistieviering in bovengenoemde kerk. ■ki J)e Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken". Na een liefdevolle verzorging in het Verpfe] huis Ter Schorre' is in haar Heer en Heilh ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze 11 zame moeder en lieve oma tu JACOBA ADRIANA MAGDALENA HAMELINK echtgenote van Mattheus de Feijter K op de leeftijd van 64 jaar. tl Zaamslag: M. de Feijter Axel: J. W. de Feijter P de Feij ter-Dek Terneuzen: G. Taalman-de Feijter B. J. Taalman d Terneuzen: K. Florussen en kleinkinderen j 4543 BC Zaamslag, 2 december 1982 Korte Delft 14 De teraardebestelling zal D.V. plaatsvindel, maandag 6 december a.s. om 14.45 uur ojL Algemene Begraafplaats te Zaamslag. ]a Vooraf zal een samenkomst worden gehoudd i de Rank, die aanvangt om 14.00 uur. ts Gelegenheid tot condoleren in 'De Rank' n£' teraardebestelling. Bedroefd delen wij u mede dat op 76-jarige tijd geheel onverwacht van ons is heengefet mijn lieve vrouw, moeder en oma 0 CATHARINA JOZINA KRUIJSSE echtgenote van Maurice de Mul 1 Sas van Gent: M. de Mul Altedina (USA): Ph. Chhabra-de Mul e, S. Chhabra Ashoke, Mohan en Marlij Familie Kruijsse cl Familie De Mul in Sas van Gent. 2 december 1982 c, Marijkestraat 4 )r De teraardebestelling zal plaatshebben;! maandag 6 december a.s. om 14.00 uur ofr begraafplaats Sint-Jans-Schorre te Sas 5t Gent. Samenkomst in de aula van de begraafplt'^ waar na afloop gelegenheid is tot condoleif Diep geschokt vernamen wij het plotseling over lijden van JOLANDA DE BLOK Wij wensen haar ouders en familie sterkte toe in dit zware verlies. Namens S.V. De Sterre Voor de vele gelukwensen in de vorm van kaarten, bloe men en cadeaus die wij bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen zeggen wij u allen mede namens onze kinde ren hartelijk dank P. Vermeule N. Vermeule-Rijk Cloosterstraat 35 Kloosterzande. Heden is zacht en kalm van ons heengefe mijn lieve moeder en oma d NEELTJE VAN DE VELDE e weduwe van Levinus Jacobus Stoffelijk in de ouderdom van 84 Jaar. S. A. Welleman-StofTels Nelly J u Terneuzen, 2 december 1982 Rusthuis 'Scheldeoord' n Correspondentieadres: s Frederik Hendrikstraat 7, 4532 BA Temeiif» De begrafenis zal plaatshebben op zateri. december a.s. om 14.15 uur op de Zuiderbegfo plaats te Terneuzen, na voorafgaande iQ dienst in Rusthuis 'Scheldeoord'. aanvang»] om 13.45 uur. 't Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gt ven deze advertentie als zodanig te beschouo

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 22