Bestuur woningbouw legt ich neer bij wantrouwen Raad Oostburg verdeeld over zuiveringsinstallatie Zeeuws orkest op pad met Beethoven Raad Oostburg stelt geld beschikbaar voor werklozenproject Vlissingse schietvereniging vindt haar banen ontmanteld Wissel Zeeuws-Vlaanderen IFGETREDENEN NIET MEER HERKIESBAAR Het roer moet om bij Terneuzense bouwvereniging Handelaren in heroïne gepakt (lUDAG 19 NOVEMBER 1982 PZC/provincie ERNEUZEN - Het algemeen bestuur van de Woningbouwvereniging Terneuzen' legt zich neer jde'motie van wantrouwen', die de algemene ledenvergadering begin november met tweederde rtrderheid aannam. De ledenvergadering van volgende week dinsdag zal worden geleid door uneentelijk vertegenwoordiger mr A. Snoodijk en niet door voorzitster M. Hendriks-Heuts. Het (stuur is niet van plan het beleid, gevoerd in de 'kwestie-Engelsma' nog te verdedigen, «rd donderdagavond duidelijk Jas een spoedeisende vergadering i de raadscommissie voor openbare jtn ln Terneuzen. Wethouder drsA. [rfuyn bracht daar verslag uit van [gesprek dat hy samen met mr oodljk diezelfde middag had gehad jrartegenwoordigers van de 'groep 52 verontrusten' Doorduyn sprak een nuttige bijeenkomst; er was jal gepraat over 'de toekomst'. De (touder verder; „Hoofdzaak van de ipderlng van dinsdag moet zijn - en daarover waren er het vanmiddag met z'n allen al snel eens - het kiezen van een nieuw bestuur. Het heeft weinig zin nu opnieuw uitgebreid stil te staan bij wat er de laatste tijd is gebeurd. Je roept dan weer allerlei emoties op en dat is weinig zinvol". Het bestuur dat begin november die motie van wantrouwen aan de broek kreeg, voelt er niets meer voor het ge voerde beleid ten tweede male in een confrontatie met de leden te verdedi gen. Vorige week zag het daar nog wèl Niemand, die ook maar op enigerlei wijze is betrokken bij de gebeurte nissen rond de Woningbouwvereniging 'Terneuzen' kijkt natuurlijk logop van al die problemen. Het zat toch eigenlijk al jaren fout. Direc teur Nico van Velzen van de Nationale Woningraad (NWR) verzuchtte begin november, in een 'onderzaaltje' van het Zuidlandtheater in Ter- neuien: „Dit is toch structureel. Komt er straks een nieuw bestuur, dan heb je de poppen over een paar jaar opnieuw aan het dansen Op hetzelfde moment eisten in de grote zaal van het thater ruim tweehon derd huurders het hoofd van de leden van het algemeen bestuur. De woningbouwvereniging bungelt, vooral financieel, aan een graspol bo- wnde afgrond. De huurders beginnen dat te beseffen. Ze vrezen voor hun woninkje. „Als het geld op is, kan ik de reparatie van die lekke dakgoot wel vergeten", zei een van die huurders onlangs nog. Met de vereniging was in de jaren '40-'50 eigenlijk niets aan de hand. De oprechte Temeuzenaar was op die club. die de sociale volkshuisvesting verzorgde en luis terde naar de ambitieuze naam ■Werkmansbelang' Directeur Put ter was bijna een heilige. Met hem viel altijd te praten over een wo- ningruil of over burengerucht. In die dagen was het eingelijk een een manszaak. Maar toen Putter plot ting welviel. werd het anders. Er kwam 'een man van buiten'. Ziel- jchot, die na veel interne proble men in het gezelschap van voorzit ter Weterings het veld moest rui men. De directeur en de voorzitter hadden tè zelfstandig gehandeld. Zlelschots opvolger heette Groen hof, onbekend met Zeeuwsch- Vlaanderen, maar als functionaris van de Nationale Woningraad zeer Ingewijd in de landelijke volkshuis- lestlngsproblematiek. Groenhof Introduceerde de bewonerscom- s, die de medezeggenschap van de huurder moesten waarbor gen, maar bij zijn vertrek - in '78 - liethij een niet zo florissante boedel achter. De post 'achterstallig on derhoud' had gigantische vormen aangenomen, maar eigenlijk besef te niemand op dat moment nog hoe erg de vereniging er aan toe was. Eind '78 benoemde het toenmali ge bestuur een nieuwe direc-- teur. Groenhof was vertrokken naar 'dc West', naar Aruba, waar hij een woningcorporatie moest opietten. Hij werd vervangen door man uit het bedrijfsleven, door ing H. Engelsman. Een manager, «rst werkzaam bij de Steenkolen Handelsvereniging, later bij Al- bert Heijn. Een man, die gewend was zelf beslissingen te nemen en daar achteraf verantwoording voor af te leggen. Dat brak hem in Terneuzen, in z'n nieuwe baan, flink op. Engelsma in een interview een paar weken nadat het algemeen bestuur hem by het gewestelijk arbeidsbu reau had voorgedragen voor ont slag „Ik stond een bedrijfsmatige aanpak voor. Dankzij mijn aanpak en ik werd daarin gesteund door het managementteam - konden de hiaten in het financieel beleid wor den blootgelegd. Het bestuur wist precies waar het fout zat. ik heb die mensen duidelijk aangegeven wat er moest gebeuren". Maar het bestuur - al eerder om schreven ais 'goedwillige vrijwilli gers' - was niet zo gelukkig met de aanpak van Engelsma. Hij betrok hen veel te weinig bij de hele gang van zaken en toen er problemen ontstonden over het beheer van het magazijn, ging het helemaal mis. De klachten van bewoners stapel- hen zich op. Engelsma had er te weinig tof soms géén) aandacht aan besteed en bovendien kon hij niet precies vertellen hoe het nu eigen lijk met dat magazijn fout had kun nen gaan. Plotsklaps bleek dat het hestuur al minstens een jaar enorm had aangehikt tegen de 'methode- Dngelsma'. Het leidde tot een schorsing, direct daarna gevolgd hoor een 'ontslag op staande voet'. Dhar stak de rechter in Middelburg «en stokje voor. Hij vond de argu menten voor dat 'op staande voet' niet sterk en gelastte het bestuur Engelsma weer gewoon in dienst te fpot op dat moment moesten de f leden - en dat moet worden ge nen als een fout van het bestuur - het doen met de informatie, die de hagbladen hen dagelijks verstrek- •en. Het bestuur gaf nauwelijks eommentaar, maar het gemor on- •ee de huurders (enkele duizen den) zwol met de dag aan. De leden werden ongerust, er circuleerden geruchten: de affaire Engelsma zou de vereniging tonnen gaan kosten. Het bestuur gokte op die ene leden vergadering van begin november. Dün zou opening van zaken worden gegeven, dan zou de leden duidelijk worden gemaakt waarom Engels ma weg moest. Het algemeen be stuur roonde zich daarin wat naïef. Want de kleine vijfhonderd leden/ huurders begrepen in de eerste plaats helemaal niet waarom direc teur Engelsma niet aanwezig was in het Zuidlandtheater en stelden tegelijkertijd - zonder tegenspraak te dulden - dat het bestuur maar beter kon vertrekken. „Dat ls voor iedereen beter", oordeelde de meer derheid. Het bestuur besloot niet direct op te stappen, maar schreef een nieu we ledenvergadering uit Die vindt dinsdagavond, wéér in het Zuid landtheater, plaats. Het gaat daar - en dat heeft mr Th. Pothof, optre-, dend als raadsman van directeur' Engelsma - goed gezien, om 'het functioneren van het bestuur'. Want alleen daarover kan de leden vergadering oordelen. Het bestuur heeft, dat kan worden vastgesteld, de afgelopen maanden de leden on voldoende op de hoogte gehouden van de hele gang van zaken. Dat zette - zie de motie van wantrou wen in begin november - kwaad bloed. Daarnaast zijn datzelfde be stuur tal van 'uitglijders' te verwij ten. De belangrijkste: de poging van voorzitster M. Hendriks-Reuts - die zich de afgelopen maanden overigens kranig weerde - om poli tiechef C. O. Hindriks te bewegen maatregelen te nemen tegen twee agenten, die in de strijd tegen het woningbouwbestuur op de voor grond waren getreden. Het bestuur legde een 'schutte righeid' aan de dag, die kritiek kreeg. Er zit voor het bestuur dan ook weinig anders op dan op te stappen. Het wantrouwen van het gros van de leden heeft dusdanige vormen aangenomen dat rustig kan worden gesproken van een 'onwerkbare situatie'. Iedere nieu we confrontatie met de leden zal weer leiden tot tumult. Een nieuw bestuur zal, aan de hand van de resultaten van de onderzoe ken van deskundigen van het mi nisterie van volkshuisvesting, moe ten oordelen over de positie van di recteur Engelsma. Het is niet uitge sloten dat dat nieuwe bestuur zal concluderen dat het beter is dat Engelsma, zij het op zakelijke gron den. plaats moet maken. Want feit is dat 'zakenman' Engelsma de af gelopenjaren te nadrukkelijk op ei gen houtje heeft gehandeld. Boven dien heeft hij te weinig aandacht besteed aan het contact met de huurders (via de bewonerscommis sies). Dat gaf hij een maand geleden trouwens zelf toe. Het nieuwe be stuur moet. dat is één van de eerste taken, zeer duidelijke richtlijnen voor het functioneren van de direc teur op papier zetten Daarnaast zal. via de kersverse ondernemings raad, moeten worden gestreefd naar een betere relatie met het per soneel. En om het vertrouwen van de huurder te herwinnen, is die ge dachte om een verenigingsraad in het leven te roepen nog met zo'n slechte. In zo'n raad zouden verte genwoordigers van de verschillen de wijken zitting kunnen nemen, vertegenwoordigers die maande lijks met het bestuur om de tafel zouden moeten schuiven. NWR- functionaris Van Velzen zei het al: „Dit is een structureel probleem Daarom moet het roer om Wout Bareman naar uit. Toen nog lieten de zeven nog zittende bestuursleden weten dat ze wilden blijven vechten en dat ze in ieder geval herkiesbaar waren. Maar deze week kwam men daar - zo werd donder dagavond duidelijk - op terug Niet meer dan twee - Van Tiel en Kruimink - en hoogstens drie leden van het huidige bestuur voelen wel voor een plaatsje in een nieuw bestuur. De voorzitster me vrouw Mendriks-Heuts is daar in ieder geval niet bij Doorduyn meldde de commissie don derdagavond dat de bestuurskandida- ten er hebben er zich inmiddels dertien gemeld) het geen probleem vinden straks als 'interim-bestuur' te gaan fun geren. „De tijd voor het vinden van kan didaten was wat kort. Ga je als interim- bestuur werken dan bestaat de moge lijkheid het bestuur tussentijds nog te wijzigen en eventueel met deskundigen aan te vullen". Doorduyn maakte de commissie duidelijk dat de gemeente best bereid is om. als dat moet. de hel pende hand te bieden. Op vragen waar om alleen met de groep van '52' was gepraat, zei hij; ..Omdat die groep de laatste tijd duidelijk als zodanig naar Drukbezochte muziekbeurs in Vlissingen VL1SSINGEN - De in hotel Britannia in Vlissingen gehouden muziekbeurs is bezocht door enkele honderden mu ziekliefhebbers. Ook was het aanbod van tweedehands muziekinstrumen ten aanzienlijk op deze voor de vierde keer gehouden beurs. De beurs werd verder opgeluisterd door optreden van Casper Slagboom, gitaar, de Zeeuwse popgroep 'Swell' en de dan seressen '1 plus 1'. buiten trad en omdat die groep ook con tact met ons gezocht heeft Maar het moet duidelijk zijn dat iedereen een dergelijk gesprek met ons had kunnen hebben". De commissie was biy met de nieuwe situatie Ook het algemeen bestuur van de woningbouwvereniging vergaderde donderdagavond Mr Snoodijk daar over na afloop van de commissieverga dering. ..Maar het zou me verbazen wanneer het bestuur zou afwijken van de lijn. zoals die nu is uitgestippeld" Het kort geding, dat directeur Engels ma deze week heeft aangespannen te gen het bestuur, gaat dinsdag gewoon door. Engelsma voelt zich door de vijf kantjes tellende circulaire, die het be stuur vorige week verspreidde, in 'eer en goede naam' aangetast. De direc teur eist rectificatie. MIDDELBURG - De recherche van de Middelburgse gemeentepolitie heeft in de afgelopen dagen vijf heroïnehande laren cn -koeriers gearresteerd. De serie aanhoudingen begon me het in de kraag vatten van de dertigjarige Middelburger A. O. Uit het verhoor dat hem werd afgenomen bleek dat zy zich samen met enkele anderen aan herome- handel schuldig had gemaakt. Kort daarop volgde de aanhouding van J. W. de L. (29). D. A. (26). J. H. S. (25), en I. V. L. (20). allen uit Middelburg. O. hield zich voomamehjk bezig met de handel in heroïne; de anderen verricht ten koeriersdiensten op dit gebied en handelden tevens in hasj. De recherche kon de aanhoudingen verichtten na aanleiding van een buurtonderzoek De L. wordt vandaag (vrijdag) voorge leid aan de officier van justitie; O. zit in verzekerde bewaring. De anderen zijn na verhoor heengezonden en zullen zich te zijner tyd voor justitie moeten ver antwoorden. OOSTBURG - De gemeenteraad van Oostburg besloot donderdagavond ruim 10.000 beschikbaar te stellen voor het opzetten van een werklozen- project in West-Zeeuwsch-Vlaande- ren. In dit kader zal een werkloze als projectleider worden aangesteld, die met behoud van uitkering de uitvoe ring van het project op zich zal nemen. Op aandrang van de PvdA en D en T zal volgend jaar juni of juli al bekeken worden of het project voldoet. Deze vrij korte termijn werd gekozen omdat er dan voldoende tijd overblijft om voor oktober eventuele nieuwe subsi dies bij het rijk aan te vragen. D. Buy se (d en t) stemde als enige tegen het werklozenproject, omdat hy bang was dat de werkzaamheden van de werklozen concurrentle-vervalsend zouden werken. „Het enige werk, dat niet als concurrentie-vervalsend be schouwd kan worden, is het boodschap pen doen voor bejaarden. Daar heb ik geen 10.000 voor over. Dan span je het paard achter de wagen en vergroot je het aantal werklozen", aldus Buyse. Volgens wethouder J. Vergouwe zal een stuurgroep de werkzaamheden in de gaten houden en er voor zorgen, dat er karweitjes gedaan worden, die anders biyven liggen, zoals het opknappen van dorpshuizen. Hy zei verder dat het col lege niet van de mogelijkheid gebruik had gemaakt om met rijkssubsidie een deskundige projectleider aan te trek ken, omdat de plannen daarvoor te laat van stapel gingen. Een aanvraag daar toe had al voor 1 oktober de deur uit moeten zyn. „We hebben nu na veel moeite een enthousiaste werkloze ge vonden Laten we het dan ook eenvou dig houden op de West-Zeeuws-Vlaam- se manier en van start gaan met de man die we hebben", aldus Vergouwe Het project zal vooral op schoolverla ters gericht zyn. Venvacht wordt dat ook Aardenburg en Sluis mee-subsidiè- ren. Energiebezuiniging De raad besloot verder bijna 32.000 te voteren voor energiebezuiniging in Oostburg en Breskens. Het betreft hier het aanbrengen van minder stroom verbruikende straatverlichting en een frequentie-omvormer voor de hoofd- circulatiepomp van het zwembad De Vecrhoek in Oostburg. Hiermee zal zo'n 14.000 per jaar bespaard worden. De raad besloot verder de Breskense vissers te steunen door weer de moge- ïykheid open te stellen, dat de gemeen te zich garant stelt voor de geldlenin gen by de aankoop van een vissers schip. Begin der jaren zeventig werd op deze manier ook steun verleend aan het vissersbedrijf. Het maximum van de te verlenen garantie is op één miljoen gul den vastgesteld. Een voorstel van so cialist J. de Vries om ook het midden- en kleinbedrijf in de gemeente op een dergelijke manier te steunen, werd door wethouder J. Thomaes van tafel ge veegd. „Het ligt niet op de weg van het gemeentebestuur om zich garant te stellen voor het hele bedrijfsleven. De visserijwereld is een aparte zaak", al dus Thomaes. Secretaris J. R. Akkerman <met geweer) en Frank van Wiüegen voorzitter van de bouwcommissie nieuwe accommo datie i op de ontmantelde schietbaan, onder de blote hemel VLISSINGEN - De leden van de Vlissingse schietvereniging 'De Fles' keken donderdagavond vreemd op toen zij hun pand aan de Flessenstraat (de voormalige bierbrouwerij De Meiboom) betraden: de vijf 12-meter-geweer- banen op de bovenste verdieping waren ontmanteld en bovendien bleek men zich, na een blik omhoog, onder de blote hemel te bevinden. Het dak was voor ongeveer de helft verdwenen. Het materiaal waar de hanen van waren gemaakt, lag keurig opgestapeld. Twee halogeenlampen waren ech ter vernield en de kabels verdwenen. De gebouwen rond het pand van de schietvereniging zyn de laatste tijd gesloopt, om plaats te maken voor nieuwbouw, en het ligt in de bedoe ling dat de voormalige bierbrouwerij te zijner tijd eveneens tegen de vlak te gaat. Het bestuur van 'De Fles' had evenwel van het gemeentebe stuur de toezegging gekregen, dat men voorlopig nog in de Flessen- straat zou kunnen blyven, mogelijk zelfs tot men de beschikking had over een nieuwe accommodatie. Om uiting te geven aan deze bereidwillig heid had de gemeente (die het pand sinds kort in eigendom heeft) meter kasten voor de electriciteit laten aan brengen, zodat de schietvereniging over verlichting kon blyven beschik ken. Een verontwaardigde vice-voorzitter R. Wiegman van 'De Fles' begaf zich nog donderdagavond naar het ge meentehuis, waar de raad byeen was voor de begrotingsbehandeling. In de pauze sprak de heer Wiegman met de wethouders D. J. P. Bruinooge en W. Wisse en directeur ing W. A. van Bochove van gemeentewerken. De heren toonden zich zeer verbaasd. Wethouder Bruinooge zei 'verrast' te zyn en wethouder Wisse ging er van uit, dat hier een vergissing moest zyn gemaakt. De heer Van Bochove nam zelfs contact op met een gemeente opzichter, die stelde, dat er slechts opdracht was gegeven tot het slopen van een bygebouwtje, maar dat het pand van 'De Fles' onaangetast dien de te blijven. De heer Wisse liet ver der nog weten, dat er in ieder geval nu opdracht is gegeven, dat de sloop niet verder mag gaan en dat vandaag (vrijdag) zal worden onderzocht waar de communicatiefout heeft gelegen. De schietbanen in de voormalige bierbrouwerij (met muren van 80 cm dikte uiterst geschikt voor deze sport) zijn geheel door zelfwerkzaam heid van de leden van de schietver eniging tot stand gekomen. Op de eerste verdieping zijn dat (naast een kantine) zes 25-meterbanen voor pi stool en op de tweede verdieping de nu onbruikbaar geworden 12-meter- geweerbanen. Als bijzonderheid laat secretaris J. R. Akkerman nog weten, dat op deze banen in maart 1979 het nationaal kampioenschap werd gehouden, waarbij het record klein kaliber ge weer liggend werd verbeterd tot het maximum van 600 punten. Het bestuur van 'De Fles' voelt zich door het waarschyniyk wat uit de hand gelopen sloopwerk ernstig ge dupeerd. omdat de ongeveer 45 leden nu nauwelijks meer mogelykheden hebben om met geweer te schieten. De vereniging eist van de gemeente dat de schade hersteld wordt Deze schade wordt geschat op 20 000 a 25.000 gulden. Ook wil men aangifte doen van het gebeurde by de recher che. Daar het gebouw door het sloopwerk nu makkelyker voor onbevoegden is te betreden, wijzen de heren Wieg man en Akkerman erop. dat er niets te halen valt, want de wapens en mu nitie worden al enige tyd elke keer na gebruik naar het politiebureau ge bracht. waar ze in een kluis worden bewaard. De schietvereniging 'De Fles' is in on derhandeling met de gemeente over een nieuwo accommodatie. Men denkt daarby aan nieuwbouw in het sportpark Baskensburg, terwijl de gemeente mogelykheden ziet in de Willem III-kazerne. OOSTBURG - De gemeente Oostburg koopt de oude water zuiveringsinstallatie aan de Tragelweg te Oostburg voorlo pig niet terug van het waterschap 'Het Vrije van Sluis'. Het college van b en w moest een voorstel dat voorzag in de koop van de zuivering tegen de som van dertigduizend gul den donderdagavond onder druk van de fracties van de PvdA en D en T terugnemen. Vooral J. de Vries trok van leer tegen het collegevoorstel. Hij voorzag dat het terrein de gemeente zeker zestigduizend gulden zal kosten. Samen met A. Verhage was hy er voorstander van de hele zaak te laten rusten en de oude noolzuivering, inclusief het bijbehorende terrein, aan het waterschap te laten. Wethou der J. Thomaes had deze kritiek niet verwacht. In 1975. toen de gemeente de installatie aan de Tragelweg aan het water schap verkocht, was al overeengekomen dat de gemeente het recht van eerste koop op de grond zou hebben als de nieuwe rioolzuivering aan de Maaidyk klaar zou zijn. Tho maes vond dan ook dat de gemeente moreel verplicht was de hele zaak terug te kopen Bovendien was het volgens hem de goedkoopste oplossing. Toen het op stemming leek uit te draaien waarby de stemmen over de koop dreigden te sta ken. nam het college het voorstel na een korte schorsing terug Wethouder Thomaes zal zich nu op een nieuw voorstel bezin nen. Ronald Brautigam MIDDELBURG - Het Zeeuws Orkest geeft volgende week een kleine cyclus najaarsconcerten in de provincie. Er staan vier optredens, inclusief één voor „De Schelde" te Vlissingen, op het programma. Woensdag 24 november begint het orkest de reeks in Goes (Prins van Oranjei. vrijdag is er een avondconcert in de Middelburgse Con certzaal; en die plaats is ook de lokatie voor een matinee op zondagmiddag 28 november 14.30 uur. Ter uitvoering staat een - veeleisend - Beethovenprogramma. buiten een Beethovenjaar. Drie werken om te be ginnen de ouverture tot .Coriolan' opus 62. het vierde pianoconcert opus 58 en - na de pauze - de .Eroica-symphonie'. opus 55. Vaste dirigent Louis Stotyn staat voor het orkest, solist in het con cert is de jonge Nederlandse pianist Ro nald Brautigam. Kenmerkend voor de komende concer treeks van het Zeeuws Orkest is niet all een het Beethoven-programma. Opmerkelyk is binnen de programme ring de keuze van de werken: ze zyn binnen een periode van vier jaar gecom poneerd. Eroica. vierde pianoconcert en .Coriolanus'; ze zijn binnen Beetho- vens oeuvre te situeren in één van zijn meest creatieve perioden, die door gaans wordt aangeduid met zyn com positorische .middenperiode". Een tijd die in zijn muziek wordt gekenmerkt door - doorgaans - vitaliteit en diep gang. De overmoedige jeugdwerken zijn voorbij, de verinnerlyting van de late werken ligt nog in het verschiet. Beethoven tussen 1803 en 1807 is de componist, die de vormen van de klas sieken inhoudeiyk tot het uiterste be proeft in - bijvoorbeeld - de Eroica. En die in het vierde pianoconcert een ïn- houdelyke verdieping en verstilling weet te bereiken, waaraan ook het laat ste pianoconcert niet kan tippen en die hooguit nog in het vioolconcert opus 61 - uit diezelfde creatieve periode trou wens - nog bereikt wordt. Brautigam Pianist Ronald Brautigam werd in 1954 in Amsterdam geboren. Hy studeerde daar by Jan wyn, in Londen bij John Bingham, en in Amerika by Rudolf Ser- kin. Hij speelde met vrijwel alle grote Nederlandse orkesten, onder wie ook het Concertgebouworkest onder lei ding van Haitink Gaf reictals in bin nen- en buitenland: Londen en Parys. evenzeer als Rotterdam. Den Haag. Amsterdam Ronals Brautigam werd tweemaal bekroond: in 1979 kreeg hy de Elizabeth Everts-prtjs. en twee jaar later viel zyn eerste solo-plaat met werken van Schumann en Ravel (uitge bracht op CBS) in de Edisons Onlangs verscheen een tweede plaat met de Er- oica-variaties van Beethoven en Rach maninoff's .Corelli'-variaties. Maakte met orkesten opnamen van Pijpers pia noconcert en werk van Lltollf. Samen met de concertmeester van het Concertgebouworkest Jaap van Zwe den - eerder solist bij het Zeeuws Or kest - zette hij vióolsonates van Brahms en Debussy op de plaat. De avondconcerten in Goes en Middel burg beginnen volgende week om 20

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 37