'BAKKER JAN'! Geen jeugdconsulent voor Land van Hulst X, weekaaailedw Vaa Slrieas Bakkeril B.V. Bresilliene vlaai Belg. roombroodjes, 4 stuks Vloerbruinbrood, 800 gram Appelrondjes, 4 stuks Minder slachtingen Zeeuwsch-Vlaanderen Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek SUPER BINGO LAS VEGAS ONDERNEMERS Graauw loopt verder uit na overwinning GEMEENTE HULST WOENSDAG 27 OKTOBER 1982 iVfv> STICHTING LEGT ZICH NEER BIJ NOODOPLOSSING HULST - De Stichting Jeugd en Jonge renwerk in het Land van Halst wil ge- roegen nemen met de 'noodoplossing* het jeugdwerk door het VJV, het Ge- meenschapswerk, het Vormings- en Ontwikkelingswerk en het Centrum voor Maatschappelijke Dienstverle ning te laten uitvoeren. Althans, voor lopig, want de wens om een ambulant jeugdconsulent aan te trekken blijft bestaan. Cn als het enigszins mogelijk is moet die jeugdconsulent er ook ko men. De Stichting Jeugd en Jongerenwerk heeft een brief naar de Instellingen doen uitgaan om een 'inventarisatie' te ma ken van de mogelijkheden. De stichting wil graag weten hoe de instellingen aan het jeugdwerk een bijdrage kunnen le veren. welke consequenties die taak voor de instellingen heeft, of er extra personeel nodig is en hoe er samenge werkt moet worden. Volgens voorzitter Luc Brusselaers zou er een proefperiode moeten komen, waarin wordt bekeken in hoeverre deze oplossing geschikt is. Daarna zou een beslissing genomen moeten worden ten aanzien van de aanstelling van een jeugdconsulent De stichting diende reeds in 1980 een subsidie-aanvraag van 80.000 gulden in voor een dergelijk jeugdwerker, nadat in de nota jeugd werkbeleid was aangetoond dat profes sionele ondersteuning noodzakelijk is om een continuïteit van aanbod van ac tiviteiten voor jongeren te waarborgen. Suggestie ker binnen de bestaande apparaten van de instellingen wordt opgevangen Er zal van gemeentwege geen extra geld worden verstrekt. Brusselaers is het bepaald niet eens met de hele gang van zaken rond de jeugdconsulent „De gemeente heeft te veel aandacht besteed aan prestige-ob- jecten. Al jaren geleden is duidelijk ge bleken dat de behoefte aan een jeugd werker veel groter was dan de behoefte aan een overdekt zwembad. En toch '"»mt er dan een bad". Inmiddels is overduidelijk gebleken dat de gemeente niet bereid is 80.000 gulden voor de jeugdconsulent uit te trekken. Uit de welzijnscommissie kwam in mei van dit jaar de suggestie om de taak van de consulent bij de eer der genoemde instellingen onder te brengen. „We zien echt wel in dat we die tachtig mille toch niet krijgen", zegt Brusse laers. „We gaan dus noodgedwongen akkoord met deze regeling". De bedoe ling is dat de functie van de jeugdwer- Conservator 't Zwin houdt lezing in Retranchement RETRANCHEMENT - Guido Burg- graeve, conservator van het (Belgische) natuurgebied het Zwin, houdt vrijdag avond 29 oktober een lezing met dia's over het Zwin in dorpshuis d'Ouwe School in Retranchement. De organisa tie van de bijeenkomst, die om 20 uur begint, is in handen van de dorpsraad. Geld en tuinhek weg nu diefstallen in Temeuzen TERNEUZEN - Onbekenden hebben maandagmiddag tussen twaalf en drie uqr bij de firma Jurry aan de Haarman- weg in Temeuzen een greep in de kassa gedaan. Er werd voor 350 gulden aan wisselgeld gestolen. In het weekeinde werd bij de familie E. in de Willem de Zwijgerlaan een dubbel smeedijzeren hek gestolen. Waarde: 900 gulden. De politie heeft beide zaken in onderzoek. Biljartvereniging Sint-Jansteen hield een feestvavond SINT-JANSTEEN - - De bUjartvereni- ging "De Steense Carambole' hield de jaarlijkse feestavond in het clublokaal Bar Brigodes in Sint-Jansteen. Na een diner werden gezelschapsspelen ge speeld tot in de kleine uurtjes. Zaalvoetballers Hulst winnen eigen toernooi HULST - Een op alle fronten domine rend zaalvoetbalteam van Paul de Vliegere uit Hulst is zaterdagmiddag verdiend winnaar geworden van het eigen zaalvoetbaltoernooi dat ge speeld werd in de sporthal 'Den Dul- laert' in Hulst Het team van de familie Bisschop, de tegenstander in de eind strijd, speelde een zwakke finale. Na dat eerst Ronald de Kesel het team van De Vliegere naar een riante 2-0 voor sprong had geschoten, legde kort daar na Eddy van der Veeken de eindcijfers (3-0) vast De wedstrijd was toen ge speeld omdat ook het team van de fa milie Bisschop er niet meer in geloof de. De Vliegere-doelman Fons Piessens werd de held van de middag omdat hij ook nog een strafschop stopte. Het duel om de derde plaats werd ge wonnen door het team van de familie Buysse. Na een 0-0 eindstand schoot Buysse de meeste strafschoppen bin nen. Het team Klaus/Napoleon eindig de op de vijfde plaats, via een 3-1 zege op Torro. Survivals op zijn beurt weinig moeite met het team van de Kleding- bokser: 4-1. De Wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen verwees in de wedstrijd voor de negende en tiende plaats de Putters met 2-0 naar die laat ste plaats. Als scheidsrechters fungeer de de heren J. Mac'Taggert en J. Dal mijn. Na afloop reikte Paul de Vliegere in de foyer van de sporthal de prijzen uit. Uitslagen: Tom) - Kledingbokser 1-0, Klaus- Napoleon - Lensen 2-2, De Vliegere - Buysse 3-1, Survivals - Bisschop 1-1, Kledingbokser - Wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen 3-1, Lensen - Putter 3-0, Torro - Buysse 0-1, Klaus - Napoleon - Bisschop 0-0, De Vliegere - Wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaanderen 4-2, Survi vals - Putter 3-1, Kledingbokser - Buysse 0-1, Lensen - Bisschop 1-2, Torro - De Vliegere 1-1, Klaus-Napoleon - Survivals 1-1, Wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen - Buysse 0-2, Put ter - Bisschop 0-1, Torro - Wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen 1-2, Klaus - Napoleon - Putter 3-1. Kledingbokser - De Vliegere 1-2, Survivals - Lensen 1-2, Eindstand: 1 Paul de Vliegere Hulst, 2 Familie Bisschop Klooster- zande. 3 Familie Buysse Hulst. 4 Lensen Axel, 5 Klaus-Napoleon Hulst, 6 Torro Hulst, 7 Survivals Hulst. 8 Kledingbokser Hulst- Temeuzen, 9 Wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen, 10 De Putter uit Temeuzen. Dankbetuiging GEORGE EN AURELIA KINT danken allen hartelijk voor de gelukwensen, ka- do's en bloemen, die zij op hun 25-jarige huwelijks- dag mochten ontvangen. W. Alexanderstraat 25, 4587 BM Kloosterzande. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons deed is in het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst, nog vrij onverwachts, voorzien van het sacra ment der zieken, op de leeftijd van 81 jaar overle den onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, tante en nicht JUSTINA MARIA BERNAERT weduwe Van Carolus Joseph Freyser Zaamslag: H Freyser, J. Freyser-Buysrogge en kinderen Maransart (B.): A. Freyser-Rooms, kinderen en kleinkinderen Kieldrecht (B.): A. Janssens-Freyser R. Janssens kinderen en kleinkinderen Kuitaart: A. Freyser J. Freyser-Meerschaert kinderen en kleinkinderen Meerdonk (B.): D. Freyser Hulst: A. Freyser Familie Freyser Familie Bemaert Familie Ferket 4501 CB Hulst, 25 oktober 1982, Brouwersplein 4. Correspondentieadres: Eendragtweg 14, 4543 PL Zaamslag. De plechtige uitvaartdienst zal plaats hebben op zaterdag 30 oktober om 11.00 uur in de Basi liek van de H. Willlbrordus te Hulst, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het R.-K. kerk hof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de Basiliek. Vrijdagavond 29 oktober om 7.00 uur zal een Eu charistieviering gehouden worden in de Basi liek. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoek is mogelijk vrijdag van 14.00-15.00 uur en van 19,30-20.30 uur. Hiervoor zich melden by portier hoofdingang. Gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'Tif fany1 Vismarkt 1 te Hulst, na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit be richt als zodanig te beschouwen. Voor de vele gelukwensen, bloemen en kado's die wij bij ons 25-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen zeggen wij ook namens onze kinderen hartelijk dank. Jan Scheele Suus Scheele-de Kraker. L. iedere woensdag-, vrijdag en zaterdagavond x bingo-avond A<vU groot prijzenfestival tot 1500,- contant aan geldprijzen Kans op kleuren-t.v. Aanvang 20.00 uur Stationsweg 3 - Hulst Zaal open 19.00 uur Hiermede geven wij U kennis van het overlijden van myn dierbare echtgenoot, onze zorgzame vader, behuwdvader, opa, behuwdbroeder, oom en neef, de heer CAMILUS DE VRIEZE echtgenoot van mevrouw Maria Paulina de Coninck geboren te Axel 12 februari 1905 en vrij plotse ling overleden in het bejaardencentrum't Ver- laet' te Westdorpe 25 oktober 1982. Temeuzen: M. P. de Vrieze-de Coninck Zelzate: L. Verstraeten-de Vrieze Z Verstraeten Westdorpe: G. de Block-de Vrieze G. de Block en kinderen Westdorpe: W. de Vrieze M. de Vrieze-de Meij en kind Familie De Vrieze Familie De Coninck 4554 BE Westdorpe, 25 oktober 1982. Bemhardstraat 22 Correspondentieadres: Singel 12. 4554 CN Westdorpe. De gezongen uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling waartoe u beleefd wordt uit genodigd, zal plaatsvinden in de parochiekerk van Westdorpe op vrijdag 29 oktober a.s. om 10.00 uur Samenkomst bejaardencentrum 't Verlaet' Bemhardstraat 22 te Westdorpe om 9.30 uur. Rozenkransgebed: donderdagavond om 18.30 uur in voornoemd bejaardencentrum alwaar de overledene ligt opgebaard. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 't Oude Raedthuys' B5 te Westdorpe. Zij die door onachtzaamheid geen rouwbrief ont vingen, geheven deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Zuivelservice S.R.V HEINKENSZAND B.V. zoekt voor overname van enkele bezorgwijken in Zeeuwsch-Vlaan deren of zij die dat willen worden. De wijken zijn zeer geschikt voor een S.R.V. rijdende winkel. S.R.V. wil deze ondernemers volledig be geleiden als ook zorg dragen voor de financiering. Tevens kunt u rekenen op daadwer kelijke medewerking omtrent wo ning, magazijn, etc. Heeft u interesse, laat u zich vrijblij vend informeren. Belt u: S.R.V. Heinkenszand B.V., Tel.nr.: 01106-1710. Zwake 4, Heinkenszand. U kunt vragen naar dhr. J. J. A. Priem of naar mej. M. Hamminga. Toneelstuk van 'De Waterlanders' in Waterlandkerkje WATERLANDKERKJE - De toneel vereniging 'De Waterlanders' uit Water landkerkje voert vrijdag 5 en zaterdag 6 november in het dorpshuis het toneel stuk 'Ut Uus van Licht' op. Het toneel stuk wordt geheel in het dialect uitge voerd. Beide uitvoeringen beginnen om 19.30 uur. Het stuk is een bewerking van de streektrilogic 'Moeder Geerte' van de schrijfster H J. Nijnatten-Doffen- gies. 'De Waterlanders' heeft donder dag 4 november generale repetitie in het Oostburgse verpleegtehuis 'De F+elle'. Expositie over het vrouwenleven in Axel AXEL - Van maandag 1 tot en met za terdag 6 november is er in het Axelse Streekmuseum 'Het Land van Axel' een expositie te zien van de stichting 'Tentoonstelling Vrouwen in de twin tigste eeuw'. De openingstijden van hel museum zijn dagelijks van 13.30 tot 17.00 uur. De expositie is getiteld: 'Alsof je 'n em mer leeggooit. tachtig jaar vrouwenle ven van alledag'. De tentoonstelling geeft, een indruk van het dagelijks leven vanaf de eeuwwisseling tot vandaag. De tentoonstelling is opgesplitst in drie delen: huis(houden), werk en straat, waarbij met name de nadruk wordt ge legd op acties voor bijvoorbeeld vrou wenkiesrecht, zelfbeschikkingsrecht en vrijheid over het eigen lichaam. De ex positie is tot stand gekomen met mede werking van het Axelse vrouwencafé 't Wuufje'. DUIVENRUBRIEK A. Comelis en zoon generaal kampioen West en Walcheren BIERVLIET - Een bijzonder topjaar kende dit jaar de vader en zoon combi natie Aug. Comelis en zn. uit Breskens. Met een bondsoverwinning op La Sou- teraine kon in feite het jaar al niet meer kapot. Maar nadat ze vorige week in Nijlen gehuldigd waren als Super stars Fond voor Nederland in de Inter nationale Competitie De Gouden Duif prijken ze nu op de uitslag van de kam pioenschappen van de Kring West en Walcheren als eerste op de midfond en als eerste in het generaalkampioen- schap. Hun grootste concurrent in het gene- raalkampioenschap was H. Calon uit Hoofdplaat. In het onaangeduide mid- fondkampioenschap was het G. Dusar- duyn uit Groede die le kampioen werd voor JLecluyze uit Biervliet en H. Ca lon uit Hoofdplaat, terwijl m het aange duid kampioenschap weer J. Lecluyze nu voor J. van Peenen en zn. uit Vlissin- gen als tweede eindigde. Onaangeduid midfond kring Westen Walche ren: 1 G. Dusarduyn, Groede 7150 Pnt,: 2 J. Lecluyze Biervliet 6515 pnt,; 3 H. Calon, Hoofdplaat, 6514 pnt.; 4 A. Duininck en zn. Cadzand, 6494 pnt.; 5 Ch. E. Poorter Sou burg, 5466 pnt Midfond aangeduid 1 A. Comelis. en zn., Breskens, 5519 pnt.. 2 J. Lecluyze. Biervliet 5331 pnt.; 3 J. van Peenen en zn., Vlissingen. 3861 pnt., 4 L. de Ruyter en zn., idem, 38423 pnt.; 5 L. Risseeuw, Oostburg, 3353 pnt. Generaalkampioen 1982:1A. Comelis, enzn., Breskens 19044 pnt.; 2 H. Calon, Hoofdplaat, 18466 pnt.: 3 J. Lecluyze Biervliet, 17773 pnt., 4 G. Dusarduyn, Groede 170852 npnt., 5 J vn Peenen. en Z n., Vlissingen 16973 pnt. VLEESKEURINGSDIENST KRIJGT 63 MILLE MINDER ZAAMSLAG - De Vleeskeuringsdienst Zeeuwsch-Vlaanderen ontvangt vol gend jaar circa 63.000 minder door het teruglopen van het aantal slachtin gen. Volgens voorzitter drs A. Door- duijn is niet duidelijk of dat verband houdt met een vermindering van de vleesconsumptie in het gebied of een toename van geïmporteerd vlees uit overig Nederland of het buitenland. Het aantal ninrter«larhtinr«»n nam dit Zaalvoetbal in Sas van Gent SAS VAN GENT - In de eerste beker ronde van het Sasse zaalvoetbal ver sloeg tweedeklasser IZV het in de sub top van de eerste klas meedraaiende ONA-SU. Met inzet en wilskracht ver sloeg IZV ONA-SU met 3-1 RRS haalde fors uit tegen DEHO-MM2. RRS speelde in een hoog tempo en be reikte een 13-0 score Philippine 1 had ook al geen moeite met het zwakke CPC 2 en won met 10-2. Com Boys 1 won gemakkelijk van Rac. White 3 (7-1). Rac. White 2 boekte tegen een niet slecht spelend Rooien Oedt Rijnvaart had geen moeite met Com Boys 4 en won met 8-0. Molenkreek moest tot het uiterste gaan tegen CSM. Deze moeilijk te bespelen tegenstander hield tot de rust goed stand. Na de pauze liep Molenkreek echter uit tot een 6-2 zege. DEHO-MM2 had veel moeite met Molenkreek 2, stond het met de rust 3-0 voor DEHO- MM, na rust moest het alle zeilen bijzet ten om met 4-2 te kunnen winnen. De Gravin had veel tegenstand te duch ten van Philippine 3, maar door beter spel won de Gravin verdiend met 3-1. Philippine 2 en Com Boys 3 maakten er een spannende partij van en straf schoppen moesten de beslissing bren gen, nadat de wedstrijd op 1-1 eindigde. Bij het nemen van strafschoppen was Com Boys 3 de betere. Ook CPC 1 moest het tegen Com Boys 2 op strafschoppen laten aankomen. De wedstrijd eindigde in 3-3. Bij het nemen van de strafschoppen was CPC 1 de beste. Na loting loting is het programma van de tweede beker ronde: Fabricom 2 - Rac. White 2. Rac. White 1 - RRS, Philippine 1 - Gravin, DEHO'80-MM - CPC 1, Molenkreek - Reseda, Com. Boys 3 - Rijnvaart, IZV - Com. Boys 1, Fabricom 1 vrijgeloot De wedstrijden worden op 29 en 30 november jaar met 1500 af, het aantal thuisslach- tingen met 400, zei hij dinsdagmorgen in een vergadering van de kringraad in Zaamslag. De exploitatiebegroting van de Zeeuws-Vlaamse vleeskeuring gaat voor '83 uit van een tekort van 214.688, aanzienlijk meer dan in '81, toen de on gedekte kosten ruim 172.968 beliepen en het lopende jaar, waarin gerekend wordt op een nadelig saldo van ƒ207.187 Overigens komt het tekort volledig voor rekening van het rijk. Doorduijn zei dat nog steeds niet duidelijk is op welke termijn de reorganisatie van de vleeskeuringsdiensten 'rond' is. Offi cieel moet de nieuwe opzet 1 januarie 1985 een feit zijn en wordt de vleeskeu ring een rijksdienst. De gemeenten kre gen vorige maand een brief van de Ver eniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) over deze zaak. Temeuzen heeft toen aandacht gevraagd voor de belan gen van het personeel. Overigens wees Doorduijn erop, dat er - in afwachting van de reorganisatie - contacten lopen met de Vleeskeurings dienst in Midden-Zeeland met het oog op wijzigingen in het personeelsbe stand door pensionering etc. De kringraad koos wethouder A. de Feyter van Oostburg tot secretaris- penningmeester. Hij was voorgedragen door de drie gemeenten in West Zeeuwsch-Vlaanderen. Fietscrossclub opgericht in Biervliet BIERVLIET - In Biervliet is eendfl crossclub opgericht. Dat gebeurde, initiatief van mevrouw Simons en heren Teerink en Cuelenare. De nieu bakken vereniging heeft b. en w, Temeuzen inmiddels gevraagd crossbaan aan te leggen. In afwacht van een beslissing mogen de ledent de crossclub een naam voor de oig satie verzinnen. Wie actief wil fietst) clubverband moet tussen de 5 en 16 jj oud zijn. EI on ei: Ruilavond postzegelclub 'Neusen' Terneuzen TERNEUZEN - "Neusen', de verenigt van jonge postzegelenthouslad houdt donderdag een ruilavond In |a< bouw 'Pro Rege'. De aanvang is ij uur. ZONDAGVLIEGERS ZWS- VLAANDEREN R. van Hee werd generaalkampioen 'De Snelvliegers' Mevrouw M. P. Stol in Groede 45 jaar predikante GROEDE - Mevrouw ds M. P. Stol te Groede, emeritus predikante van de evangelisch lutherse kerk, is zondag 31 oktober vijfenveertig jaar predikante. Mevrouw ds Stol, geboren 5 maart 1911, werd in 1937 predikante in Groede, waar zij tot 1954 stond, toen zij een be roep naar Wildervank-Veendam aan nam. In 1968 kwam zjj voor de tweede keer naar Groede, waar haar in 1976 emeritaat werd verleend. TERNEUZEN - In de strijd om her overing van een plaats in de eerste klas van de afdeling heeft Graauw zondag een goede slag geslagen. Zelf werd bij Ria 2 gewonnen (2-1), de andere titel kandidaat Terhole kwam in de derby tegen Hontenisse 3 niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Schoondijke was vrij. RIA 2 - GRAAUW- Een goede wedstrijd met een uitstekende leiding van Cor Kotvis. In de eerste helft was Graauw de meest gevaarlijke ploeg en door doelpunten van William van Passel uit een rebound en Paul Taelman, na een combinatie met Van Passel kwam de 1-2 ruststand op het bord. Cees de Roo- ver had thuisclub eerst aan de gelijk maker geholpen. Na rust een overwicht van de gasten die echter niet meer scoorden. Graauw kwam zelfs nog ge lukkig weg toen in de slotfase Ria een strafschop het liggen. Met 12 uit 6 gaat Graauw onbedreigd aan kop. HONTENISSE 3 - TERHOLE - Een der bysfeertje met Terhole als de ploeg die voor de pauze de meeste indruk maak te. Ook de opening van de tweede helft was voor de bezoekers die echter teveel kansen ongebruikt lieten om op voor sprong te komen. Na het doelpunt van Hontenisse (Peter de Kort) moest er zelfs een slotoffensief ingezet worden om één punt uit de wedstrijd te halen. Dat lukte tenslotte, Lucien van de Wal- le bracht de partijen op de valreep naast elkaar, 1-1. (Van een medewerker OOSTBURG - Met een eerste plu iG onaangeduid op de vitessevluchtene :p de duiven, een zesde op de midfonde derde bij de jonge duiven en even* Oï een derde plaats op de navluchtene sm aangeduid (met bovendien diversea K plaatsen in het aangeduide kampiot 9 schap) werd R. van Hee bi j De Snelvll Ki gers in Oostburg generaal kampiot 1982. Sterk naar voren inde kampiot te' schappen kwam ook de combinatie!) thijn-Cauwels, die vooral bij de joBqlg duiven en op de navluchten als dd sterkste van Oostburg beschon |1 moest worden. Eerste kampioen aangeduid q werd J. de Smet en de midfondkau ai pioenschappen werden verdeeld dol g L. Risseeuw en J. Verkeste. Op defoa ft ging het in feite slechts tussen drie get! ga nommeerde fondspelers, G. Tas, B.va rit Veenendaal en J. Duste. Aangeduj j kampioen jonge duiven werden F. Ri m baute en J. Rieteco Sr. Uitslagen: vitesse oude duiven aangedriè 81 J. de Smet, 2 Th. E. Poorter. 3 D. de Ruiter, - R. van Hee. 5 L. Verheije Onaangeduid: 1! j van Hee, 2 D. de Ruiter, 3 J. de 8met,4I Verheije, 5 W. van Hee. Midfond oud onu# geduid: 1 J. Verkeste, 2 W. van Unen,5j„, Bakker, 4 L. Risseeuw, 5 A. van Hyfte. Aisp duid: 1 L. Risseeuw, 2 J. Verkeste, 3 A vu Hyfte, 4 J. Bakker, 5 W. van Unen. Fond» vt aangeduid: 1 G. Tas, 2 B. van VeenedaaUI Duste. Onaangeduid: 1 B. van Veenendaal G. Tas. 3 J Duste. Vitesse jonge duiven u* f geduid: 1F Rabaut, 2 J de Smet, 3 J Bakte 4 R. van Hee. 5 J. Rieteco Sr. Aangeduid: I JE Dathijn Cauwels, 2 W. van Hee, 3 R. van Eajy 4 P. de Paepe, 5 J. Rieteco Sr. Midfond jonj B' duiven aangeduid: 1 J Rieteco Sr., 2 Jd Smet, 3 J. Simpelaar, 4 W. van Unen, 5 P Paepe. Onaangeduid: 1 Dathijn Cauwels,2J, Simpelaar, 3 R. van Hee, 4 W. van Unen, 5J, Bakker. Nvluchten aangeduid: 1 DaUii)a Cauwels. 2 F. Rabaut, 3 P. Boekhout, 4J.de! Smet. 5 A. Spijkerman. Onaangeduid: 1 Ut thijn Cauwels. 2 J. de Smet. 3 R. van Hee,4P Visser, 5 P Boekhout. De navluchten com^- l title waarvoormen 400,- aan prijzenhadufc getrokken werd gewonnen door Dathijn Cs» f wels, voor J de Smet, P. Boekhout, 4 J. Rit* 1 co Jr. en 5 R. van Hee. Hl Generaal kampioen 1982:1R. vanHee,2J.de If Smet, 3 J. Bakker, 4 W. van Hee, 5 A van la Hyfte, 6 P. Boekhout, 7 w. Prenen, 8 T de jjj Poorter, 9 L. Risseeuw en 10 Dathijn Cainreli HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 12 van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat op 24 en 27 september 1982 bij hen een aanvraag is ingeko men voor een vergunning ingevolge de hinderwet van respectievelijk: a. W. A. J. de Vliegere, Vylainlaan 9 te Heikant, tot het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor machinale houtbewerking, op het perceel Vlasstraat 1 te Heikant; b. Directeur van het telefoondistrict Breda, Oude Vest 4 te Breda, tot het oprichten en in werking hebben van een telefooncentrale op het perceel Reinaertsteeg 7 te Hulst; een en ander zoals op de bij de aanvragen beho rende bescheiden nader is aangegeven. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende een maand op de gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken. Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 30 oktober, 6,13 en 20 november 1982 van 09.00 tot 12.00 uur op het groepsbureau der rijkspolitie Hulst, van der Mael- stedeweg 52 te Hulst; bovendien na deze bezwarentermijn tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, op de gemeentesecretarie, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden gekregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen gedurende een maand na heden schriftelijk bij het gemeentebe stuur worden ingebracht. Degene, die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens met bekend te maken. Een verzoek daartoe dient tezamen met het bezwaarschrift te worden ingediend. Gemotiveerde bezwaren kunnen tevens monde ling, op een daartoe strekkend verzoek, tot 20 no vember 1982 in persoon of bij gemachtigde wor den ingebracht. Daarvoor dient vooraf een af spraak te worden gemaakt. Gelegenheid zal dan worden gegeven tot een gedachtenwisseüng over de aanvraag tussen een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, de aanvrager en dege nen die mondelinge bezwaren wensen in te bren gen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat zij die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bo ven omschreven, en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen r.q. tegen de definitieve beschikking in beroep te ko men. Hulst, 27 oktober 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, P Molthoff. De secretaris, J. F. v. Denderen. Proef ook onze HEERLIJKE PEPERNOTEN gemaakt in eigen bakkerij Terneuzen, Noordstraat 79. Tel. 01150-19817

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 28