Zeeuwse zaalselectie kansloos weggevaagd ZUIDWESTERS KOMT NA ZEGE AAN DE LEIDING Wegman ging ook tegen Goossen onderuit Dynamo was kansloos tegen Boxtel EMM teams starten met overwinningen PZC/sport Thuiswinst voor Swift NEDERLANDS TEAM VEEL TE STERK (13-1) JEUGDTiTELS SNELSCHAKEN Hockeyselectie Digny Sinke clubkampioen in Dongen Korfballers verliezen van België TOCH RUIME WINST VOOR MZ (9-1) VERLIES VOOR ALLE ZEEUWSE BASKETBALPLOEGEN IN RAYON MAANDAG 25 OKTOBER 1982 Een van de weinige aanvallen van het Zeeuwse team, zaterdag in de wedstrijd tegen de nationale selectie. SAS VAN GENT - Cees Outermans had het vooral al voorspeld: in de confrontatie met het Nederlands zaalvoetbalteam zou de Zeeuwse selectie een uiterst zwaar karwei tegemoet gaan. „Vorige week zaterdag had Nederland in 's-Hertogenbosch verschrikkelijk slecht lopen voetbal len", wist Outermans al. „Die hebben wat goed te maken". De Zeeuwse coach kreeg, zéér tot zijn spijt, gelijk. Want in sporthal De Vlaanderen in Sas van Gent werd Zeeland zaterdagavond in drie periodes van 25 minuten naar een ruime nederlaag gespeeld: 13-1. Niet eerder wat het verschil tussen de Zeeuwse en de nationale selectie zó groot. Het was Nederland aan te zien, dat het na de moeizaam tot stand gekomen 6-6 tegen een selectie uit 's-Hertogenbosch iets goed te maken had. Met zowel Bert van Lingen (de gaande coach) als Evert Theunissen (de opvolger van Van Lin gen) op de bank, speelde Nederland kort op de man en ging het uit van een agressieve speelwijze. Té agressief, vond Cees Outermans.„Heb Je dat ge zien?", vroeg de ontgoochelde Zeeuwse coach na afloop, „zoals die mamnen speelden. Zóveel proffesionele overtre dingen. Ik dacht toch dat bij zaalvoet bal lichamelijk contact verboden was, maar ik heb nauwelijks iets anders ge- HULST - Zaterdag werd in Hulst het jaarlijks snelscbaakkampioenschap van Zeeland voor de jengd gehouden. Er werd in drie categorieën gespeeld. In de hoogste leeftijdsgroep, tot 20 jaar, waren de Middelburgse vertegen woordigers heer en meester van het terrein. Alleen Ad de Feijter uit Axel kon zich nog enigszins staande houden en bezette de derde plaats. Winnaar werd Johan de Wolf uit Mid delburg met veertien punten uit 15 par tyen. zyn clubgenoot Eelco Haak kwam tot eenzelfde aantal punten, maar omdat hy van De Wolf had verlo ren, telde het onderling resultaat en ging de jonge De Wolf met de titel terug naar de hoofdstad. Ad de Feyter van Landau uit Axel werd derde met 13,5 punt, vierde werd Peter Ton, eveneens uit Middelburg met 11,5 punt en de vy f- de plaats werd weer door een Middel burger bezet: Henk Willem van Klave ren. met 10 punten uit 15 partyen. Er deden zestien schakers mee en op vallend was dat geen enkele Vlissingse speler had ingeschreven in de drie cate gorieën. In de B-groep (16 tot 20 jaar) waren er 22 spelees, die een volledige competitie speelden. Mare de Waal van Het Witte Paard uit Sas van Gent werd winnaar met 20 punten uit 21 partyen. Michiel Vos uit Middelburg bezette de tweede plaats, samen met Noud Mar- quinie van HWP. maar ook hier was het onderling resultaat doorslaggevend. Deze spelers haalden 18.5 punt binnen. Het mag verrassend genoemd worden dat de vierde plaats door een vrouwelij ke deelnemer werd bezet. Het was Emi- lie Oreel van Souburg, die dat kunst stukje uithaalde. Ze won zestien van de 21 partyen en eindigde vóór Martin Vel- leman van HWP en Frank Sles uit Sou burg. die beiden 15,5 punten achter hun naam speelden. In de jongste afdeling (tot 13 jaar) werd Johnny Dieleman uit Temeuzen winnaar, met zestien uit 18 partijen. Tweede werd zyn broertje Marco (7 jaar), die eveneens zestien par tyen won. Quinten Vermeulen uit Sou burg werd derde met 15 punten. DEN HAAG - Bondscoach Wim van Heumen heeft de zestien spelers aange wezen. die behoren tot de selectie van het herenhockeyteam voor het tienlan- dentoemooi in Melbourne, dat van 10 tot en met 19 december wordt gehou den. In deze selectie ontbreken Ties Kruize en Tim Steens, die zich respec- tieveUjk wegens druk werk en studie niet vrij konden maken. Nieuwelingen zyn Hidde Kruize, een jongere broer van Ties, en Peter van Asbeck, een broer van Ewout van Asbeck, die al ja ren by de selectie behoort. zien. Voor my had de scheidsrechter best wat meer de twee minuten-regel mogen toepassen". Het was ongetwyfeld de teleurstelling over het uiteindelyke resultaat, die Cees Outermans tot die uitspraken bracht. Want op de eerste periode na bleek het Zeeuwse team - verzwakt door het ontbreken van John Tahapa- ry, Jan van Nierop en Johnny Bish, en toch ook Henny Wys, die met zyn indi viduele kwaliteiten ongetwyfeld van waarde was geweest - niet meer dan een goedwillende sparring-partner, die zich gewillig naar de slachtbank liet leiden. Het-was 2-0 na de eerste 25 minuten, daarna voerde Nederland de score vlot op naar 7-1, om tenslotte in de laatste periode naar 13-1 uit te lopen. „Iedere doelpoging was op een gegeven mo ment raak", vond Cees Outermans. „Vooral in de tweede en derde periode kon je zien dat deze jonge ploeg routine mist". Het werd Zeeland niet makkelijk ge maakt door de nationale selectie, waar van Arie Riedijk en Vic Hermans niet langer deel uitmaken. Want Nederland creëerde by balbezit telkens een num- merieke meerderheid, omdat eerst An ton van Binsbergen en later Bart Geel, de beide keepers, zich voortdurend als een soort 'vliegende kiep' met de op bouw bemoeiden. En bovendien trok de nationale selectie zich by balverlies zó ver terug en speelde het zó kort op de man, dat Zeeland nauweüjks tot één sluitende combinatie kwam en het veel al moet zoeken in individuele acties (die byna alle mislukten, omdat in het Zeeuwse team een pure individualist ontbrak) en - slechtgerichte - schoten van afstand. Foefje Overigens had Nederland nog een tak- tisch foefje in petto: nu en dan 'ver school' een speler zich achter de Zeeuwse doelman (Peter Noordijk eerst en later Hans Terwiel), om zo doende de door het meespelen van de keepers Anton van Binsbergen en Bart Geel beperkte ruimte weer te vergro ten. Zeeland had daar enige moeite mee, althans geen pasklaar antwoord, al was het rendement van de actie voor Nederland nagenoeg nihil. Doelpunten waren er niet rechtstreeks het gevolg van, wél een langduriger balbezit. Het nationale team kwam al kort na het begin van het door Wim Bos geleide en door 150 betalende bezoekers bekeken duel op voorsprong. Een combinatie tussen André van der Leij, Henny Bas- tiaansen en Leen Kiers bracht de laat ste alleen voor Peter Noordijk 1-0. En nog geen halve minuut later schoot Henny Bastiaansen (met André van der Ley en Gilbert Hey gele de beste spe lers) vanaf de zyhjn nummer twee bin- VLISSINGEN - De leider van de eerste divisie in de landelijke tafeltenniscompe- titie. Tempo Team 2, heeft er in de wedstrijd bij Wilno geen twijfel over laten bestaan dat de Amsterdammers weer de sterkste formatie in deze klas hebben. Ondanks het feit dat zowel Dick Jeras als Frank Bilius wel kansen hebben gehad om iets aan de score te wijzigen, lukte het de Vlissingers niet om 'de nul' van het scorebord weg te vegen. Op papier leek de opstelling gunstig en het kon mogelijkheden bieden, als Jeras in de eerste party Ronald Behringen kon verslaan. Dat ging op het nippertje niet door en ook Frank Bilius moest tegen Sangajang met gering verschil (18-21) in de derde game zyn partij afstaan. Adjo Pot maakte het daarop Eric Noor wel erg lastig, maar na een miniem verlies in de eerste game van 20-22, zakte de jonge Vlissinger weg en met 10-21 werd 0-3 gescoord. Opnieuw zat Frank Bilius daarna tegen Behringen erg dicht by de eerste winst, maar met 21-23 en 19-21 moest hij toch weer de vlag strijken, waarna Jeras met tweemaal '18' moest toestaan dat de bezoekers op 0-5 kwamen. Het laatste wapenfeit kwam op naam van de Antilliaan Sangajang, die het niet moeilijk had tegen Pot en met '7' en '13' de beslissende 0-6 byeensloeg. Het Wageningse Shot won in deze klas in eigen huis met 6-4 van Quick en hekkes- luter Korenbeurs zag zich thuis ook al met een duidelijke 0-6 nederlaag geconfron teerd tegen Odlon. nen. Zeeland - gestart met het viertal Arnold van de Acker, Marcel de Nys, Jan Felius, en Rudy Loppies, was er door afgetroefd, maar hervond zich la ter, toen Peter Noordyk met enkele fraaie reddingen Nederland voorlopig van meer treffers afhield. Met Hans Pi- cavet, Hans van de Boom, Peter Pica- vet en Arnold Seghers tegenover zich kwam Nederland zelfs in het restant van de eerste periode in het geheel niet meer aan scoren toe. Onoverbrugbaar Dat veranderde echter in de tweede pe riode, nadat Hans Picavet (die keurig wegdraaide van Gilbert Heijgele en laag inschoot) Zeeland teruggebracht had tot 2-1. Door een afstandschot van doelman Van Binsbergen voerde het nationale team de voorsprong weer op tot twee doelpunten, om daarna in am per drie minuten tijd Zeeland op een onoverbrugbare achterstand te zetten. Het was toen ook dat André van der Ley zich voor het eerst écht onderscheidde: na een combinatie met Johan van de Hoek tikte Van der Ley 4-1 binnen en nog in dezelfde minuut scoorde diezelf de Van der Ley met een schitterende lob over de te ver voor zyn doel staande Hans Terwiel (5-1). Eén minuut later bracht Rini Kormdy k, na een combian- tie met Gilbert Hey gele nummer zes aan: 6-1. Cees Outermans voelde op dat moment aan, dat Zeeland naar een ruime neder laag gespeeld zou worden en gaf op dracht tot een minder risicovolle aan valsopbouw. Maar Nederland had zyn draai gevonden en wilde zich niet laten weerhouden op zyn Weg naar een ruime score. Nog voor het verstrijken van de tweede periode doelpuntte de in het na tionale team debuterende Theo Split- hof voor de eerst maal: 7-1. Vervolgen ging Nederland in de derde periode onverdroten voort. André van der Ley schoot al in de eerste minuut via de onderkant van de lat 8-1 binnen, waarna Henny Bastiaansen met twee vrijwel inden tieke goals de score op voerde naar 10-1. Nederland was ontketend en Zeeland kwam al lang niet meer in het spel voor. Via Rini Kromdyk (11-1), Theo Splithof (12-1) en nog eens Rini Kromdijk (13-1) werden uiteindelyk de eindcyfers vast- Voor Nederland speelden: Anton van Binsbergen, Bart Geel. Rini Kromdyk, André van de Leij. Theo Splithof. Leen Kiers. Henny Bastiaansen, Gilbert Heygele en Johan van de Hoek. Het Zeeuwse team bestond uit: Peter Noordijk, Hans Terwiel, Hans en Peter Picavet, Rudy Loppies. Jan Felius, Hans van de Boom, Arnold van de Ac ker. Marcel de Nys en Arnold Seghers. De voorwedstrijd tussen een selectie uit het rayon Sas van Gent en een Oost- burgse selectie werd door Oostburg met 5-1 gewonnen. TERNEUZEN - Het is de hoogste tijd voor de clubs om de zaal in te duiken. Zo denken de meeste korfbalvereni gingen er over. Ze worden de laatste weken geconfronteerd met een reeks afgelastingen die bet ritme in de veld- compelitie verstoren. In het afgelopen weekeinde kwamen van de Zeeuwse clubs alleen Swift en Zuidwesters op het veld in actie. Beide teams wonnenSwift met 7-5 van TOP Sassenheim en Zuidwesters wordt in de eerste klas afdeling alleen leider na de 8-3 overwinning op het Temeu- zense Luctor. Swiff-Top (S) gelegenheid om terug te komen. Ook daar faalde het schot echter. Sieka Geldof (2), André Geelhoed, Jan Peter Pouwer. Joke van de Lyke. Leon Goor en Lejo de Hond haalden de belangrijke winst binnen. Zuidwesters-Luctor In een party die gekenmerkt werd door een strafworpen-festival forceerde Zuidwesters de zege vooral in het mid denvak. De druk die daardoor op de korf van de bezoekends kon worden ge legd, leverde voldoende kansen op. Aan de afwerking mankeerde echter nog al wat. Daardoor slechts 2-1 halfweg een sportief, door scheidsrechter Koole uitstekend geleid duel. In een gen' van strafworpen nam Zuidi in de tweede helft steeds verder van zyn tegenstander. Een korte exp sie deed (na 4-3) de gastheer helem buiten schot geraken. Strafworpeni Rolf Kamphuis, Chiel van Schijf Ko de Jonge aan Zuidwesterskant i van Aard van der Staal aan Luctor-: de. Samen met velddoelpunten Nelly Tholens (Luctor) en Maarten Aa* der Driest, Judith Koudyzer en Ko Jonge kwam de 8-3 eindstand op h bord. Een slechte wedstrijd, waarop de weers omstandigheden nogal wat invloed hadden. Een ongeïnspireerd Swift nam de eerste helft voor zyn rekening. Slecht plaatsen en - dus - veel balver lies waren er direct oorzaak van dat de score in dat overwicht niet aantikte. Toch nog 4-2 by rust. daarna sloeg de thuisclub in een steeds onvriendeUjker wedstrijd in korte tyd het beslissende gat: 7-3. Top kreeg in de slotfase alle DONGEN - Rallycrosser Digny Sinke uit Kloetinge is in het afgelopen week einde clubkampioen van de Dongense autocrossvereniging (DAV) geworden. Tijdens een Ovalracing op het Vaart circuit in Dongen werd hij gisteren tweede in de superklas achter de Am sterdammer Rein Clay. Jan van Iwaarden uit Goes eindigde in het algemeen sportklassement van de ze Brabantse club als vierde. In de sportklas werd hy gisteren achtste. Ook Dignus Lensen uit Goes en Adrie Nyssen uit Amemuiden probeerden het eens in deze Ovalrace in Dongen. In de superklas werd Lensen achtste en Nys sen tiende. MERKSEM - Het Nederlandse korf balteam heeft de 87e interlandwed strijd tegen België zondag in Merksem met 8-10 verloren. Het verschil met vo rig jaar, toen Nederland in Vinkenveen met 8-9 verloor, won vooral de grotere durf en brutaliteit bij de Belgische ploeg. Toch verdiende het Nederlandse twaalftal, op basis van zijn inzet, meer. Er werd erg hard gewerkt door de ploeg van Crum. Er werd echter te veel ener gie gelegd in het trachten de bal te on derscheppen. Dal ging ten koste van de rust, de nauwkeurigheid maar bovenal van de creativiteit. Daarin, en in de per- soonhjke duels, overtroefde België zyn tegenstander. VLISSINGEN - In de openings wedstrijden van de handballers in de tweede divisie C hebben de teams van EMM allebei een over winning behaald. De damesploeg speelde in Schiedam tegen DWS een moeizame wedstrijd maar haalde daar wel twee punten uit 8-1L De heren wonnen uit tegen Wings ruim met 15-20. OWS-EMM De dames van EMM kregen het in Schiedam tegen het fysiek sterke DWS beslist niet cadeau. Het fana tisme van de debutant in de tweede divisie stelde EMM, dat het vooral van techniek moet hebben, voor grote problemen. „Door de offen sieve verdediging van die meiden achter kreeg onze tweede lyn nau welijks kans om te scoren en dat heb ik nog niet vaak meegemaakt", stelde Kees van Ginderen na de wedstrijd. EMM maakte voor de pauze niet meer dan vijf doelpun ten. Na de rust kwam DWS, dat van de scheidsrechter alle ruimte kreeg om veel spierkracht in de aanval te gooien, nog dichterby tot 5-6. By die stand besloot EMM dan ook maar wat van de speelwyze van de tegenstander over te nemen en de ruimte die de arbiters boden te be nutten. DWS schrok van die ge daanteverwisseling van de tegen stander en moest het initiatief uit handen geven. Tot aan die omwen teling in de wedstrijd was het by EMM vooral doel verdedigster Jo- rien Kamermans geweest die de voorsprong van de Middelburgse ploeg in stand had gehouden. „Het is lang geleden dat we zo weinig ge scoord hebben maar ik denk dat het hier nog veel ploegen zullen sneuvelen over dit DWS", verzacht te van Ginderen de matige produk- tie van zyn team. Cristel van de Vel de was met drie doelpunten top scoorder. Jaqueline Jilleba, Marjan Vermeulen en Marina van Ginde ren bleven op twee treffers steken terwyi Marjan Kamermans en git Melkert de elf doelpunten com pleteerden. Wings-EMM Het herenteam van EMM begon erg gespannen aan de wedstrijd te gen Wings. De manier waarop die spanning door de Middelburgers werd omgezet plaatste de thuis ploeg al direct voor grote proble men. Binnen enkele minuten leid de EMM met 6-1. vyf van die zes doelpunten waren van Eddy Schuitema. Toen die naar de kant geroepen werd door De Ridder dacht Wings het gevaar onder controle te hebben, maar Ron van Belzen die Schuitema ver ving scoorde ook driemaal op rij. Toch slaagde EMM er in de eerste helft niet in die comfortabele voor sprong te behouden. Slordigheden en foutjes in de afwerking gaven Wings de kans om dichterbij te slui pen Dit ook al omdat Hans Schui tema voor de rust nog niet hele maal ingespeeld leek. Na de 8-10 ruststand kwam EMM de eerste aanval meteen geconcentreerd op zetten, waardoor de eerste score voor de Middelburgers was. Dat psychologische voordeel brak de veerkracht van Wings dat gesteund door een fanatiek publiek steeds gevaariyker dreigde te worden. EMM controleerde de wedstrijden liet zich niet verleiden tot onbe zonnen aanvalsspel. Door afwach ten en pas schieten bij een reële scoringskans werd de kloof steeds groter en kon EMM de eerste twee punten binnenhalen 15-20. Eddy Schuitema scoorde acht maal. Ron van Belzen en Hans Schuitema ieder driemaal. Eric Dingemanse en Edwin Davidse versloegen de Wings doelman elk tweemaal terwyi Mare Salleten Pe ter Eeman de twintig treffers vol maakten. MIDDELBURG - Trainer-coach Peter Boon was bij de rust van de returnwed strijd MZ-Zand, waarin het scorebord in deze 3e divisie-wedstrijd van de lan delijke tafeltenniscompetitie een 5-0 stand aangaf, duidelijk ontevreden. „Het lijkt wel of ze zich sparen voor de komende wedstrijden," zei hij, doe lend op de nogal matte tegenstand die zijn Zand-spelers tot dan toe op de ta fel hadden gelegd. Daartegenover stond echter wel de inzet die het nog steeds ongeslagen MZ-team toonde. Door de waarschuwing uit het vorige duel met stadgenoot Zand waren voor al Jan Henk Bomhof en Koen de Vries bezield met het voornemen om de ne derlaag van het openingsduel tegen Jan Peter Goossen te revancheren. Dat lukte dan ook wonderwel, al hadden beide MZ-ers weer een derde game no dig om de party naar zich toe te halen. Vooral voor Koen de Vries had het er aanvankelyk naar uit gezien dat het hem tegen Goossen weer een partij zou kosten. Na de eerste gamewinst van de MZ-speler kwam Jan Peter Goossen al snel terug door de derde game af te dwingen. Maar De Vries zag toen juist weer wél kans een noodzakely ke aanval op de tafel gunstig af te wikkelen, die hem ruimschoots de winst opleverde. Koen de Vries overwon daarby nog de handicap van een voetblessure. Hy trapte een dag voor de wedstrijd in een spyker, waardoor hy genoodzaakt was op blote voeten te spelen. Maar niet al leen Goossen maakte het zyn tegen standers lastig, ook Peter Kersten had in de opening tegen Bomhof het uit zicht gehad op party winst. Door het wat eenzijdig scoreverloop was de wedstrijdsfeer na de 6-0 die Bomhof tegen Goossen liet aanteke nen, al helemaal verdwenen. Juist op dat moment leek het wel of de acteurs de toch talrijke toeschouwers nog wat wilden bieden. Een aantal aantrekkelijke kijkspelen was dan ook het gevolg. Jan Peter Goossen mag er zich bij het Zandteam tenslotte op ie roepen in deze competitie alle MZ®1" Iers te hebben geklopt, want na winst op Bomhof en De Vries in 1 eerste duel van de competitie, werdi M Wim Wegman het slachtoffer van! K-j opeens weer alles kunnende Middd Bk burger. I* De brutaal spelende Goossen tweemaal een achterstand op Wegns Xi om te zetten in gamewinst. waardoor! eer voor de bezoekers was gered, oti in de resterende partijen bepaalde na de eindstand op 9-1. Rivaarl JCVn ook met deze cijfers by Salamandeni Irene hield Sjaardema 2 met 3-7 op( onderste plaats. De game-cyfers van MZ-Zand zijn. Bomhof- Kersten 21-14,18-21,21-18, WepaJ - Joossens 21-17. 21-12; De Vries - Oooa 1 21-17, 15-21. 21-10: Bomh.Wegm. - Joossa Be Goossen 21-15-21-12: Wegman - KersWnli Uk 21-18; Bomhof- Goossen 21-18.20-22.21-7.ll ld Vries -Joossens 9-21. 21-15, 21-18; Wegnx trt Goossen 19-21, 20-22. De Vries - Kerstal yq 19-21-18, Bomhof - Joossens 21-15, 21-7. VLISSINGEN - Net als de Zeeuwse ploegen in het rayon kwam Dynamo '70 zaterdag in de eerste divisie niet tot een goed resultaat. De ploeg van Kees Rijnberg verloor van Boxtel (57-85) en is dus nog steeds zonder winst. De Bra bantse opponent behoort overigens wel tot de betere ploegen in deze klas se. De nederlaag van Dynamo kwam voor al door het wisselvallige optreden van de Zeeuwse dames. Het offensief zag er af en toe dreigend uit, maar viel dan weer ver onder het normale niveau te rug. Mieke Meulmeester scoorde vaak. maar uiteindelyk liep Boxtel nog ver weg. „De kracht van Boxtel zat vooral in de aanval", vond Mieke Meulmees ter. ..Ze hadden een lang meisje, die er veel ballen ingooide". De hele wedstrijd speelde Dynamo man-to-man tegen de ze ploeg, maar zelfs dan nog kreeg Box tel veel te veel kansen De score liep daardoor nog op tot 85-57, duidelyk In het voordeel van de Brabantse ploeg dus. BREDA PIONIERS - VOLHARDING 85-62. Het vorige week zo succesvolle Volharding i ruime winst op Souburg) had in Breda veel méér moeite met de tegenstander, die vooral in de beginfase sterker was in de afwerking. De Breda Pioniers spelen vry wel ieder jaar tegen de top in de hoofdklas. ..Meestal zyn we tegen deze ploeg niet kansloos", verze kerde Hans Hoogenboom. de coach van Volharding. De wedstrijd in Breda werd echter een regelmatige winst voor de Brabanders, die al by de rust waren uit gelopen naar een comfortabele 44-27. Het was de derde nederlaag voor Vol harding, dat zich maar ternauwernood in de middenmoot kan handhaven. Eén speler van de Bevelandse formatie haalde in Breda een voldoende in het offensief. Bas Both scoorde twinig pun ten. BV SOUBURG - BLADEL 48-74 - De start van BV Souburg voorspelt een erg somber seizoen. De selectie van Johan Rijnberg wist zich vorig jaar nog aardig te redden in de hoofdklas. maar lijkt nu op weg naar een zekere degradatie. Het thuisduel tegen Bladel dit weekeinde was zo ongeveer al een laatste stro halm. De Brabanders hadden immers ook nog geen enkel punt. „En dan moet je zo'n wedstrijd natuurlyk wel win nen". realiseerde coach Johan Rynberg zich. Dat deed BV Souburg niet en het verloor zelfs met kansloze cyfers (48-74). „Tot de rust bleven we nog een beetje by", zei Rijnberg na afloop. „Maar in de tweede helft hebben we afschuweiyk slecht gespeeld". BV HULST - PENDRAGON 62-67 - De verbetering was opnieuw zichtbaar by het Hulsterse team. dat in Karei Dool- aege (20 punten) zyn beste schutter had. De Zeeuwsvlamingen kwas» echter in de eerste helft op een teg-"^ achterstand. Toen liep Pendragon! uit naar een marge van zestien pun'W '4e „Het is byna een wonder dat we law* ïijc de wedstrijd nog terug konden koiKs'- vond Jan den Hamer van de HulsW tyi ploeg. Het werd inderdaad inde twrt Jw helft nog 52-52 op een bepaald moi«£ De Hulsterse formatie draaide toer.^"^ opeens soepel, maar liep in de sloti weer vast. Daardoor kon Pendni naar een verdiende, maar krappe 8' winst uitlopen. |tvv eti

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 12