Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/ fSSSS^scSS^ w Raadsleden Temeuzen ingelicht over het gemeentelijk apparaat Hulster commissie wil aansluiting zoeken bij Theaterbureau Zeeland Eerste overwinning Sjuttel uit Oostburg Overwinningen voor beide Bedrijfscompetitie Avanti-badmintonteams DINSDAG 12 OKTOBER 1982 streek 4 .4?. - - -<f, A s. - TERNEUZEN - Sinds maandagmid dag heeft het gemeentelijk apparaat van Terneuzen geen geheimen meer voor de pas-gekozen gemeenteraad. De DUIVENR UB RIEK P. Baecke Westdorpe kringkampioen fond jonge duiven (Van een medewerker) Op de jonge duivenvluchten waren de duiven van P. Baecke uit Westdorpe dit jaar vele keren bij de besten en toen de einduitslag van de kringkampioen schappen opgemaakt werd, bleek hij ook het kringkampioenschap gewon nen te hebben. Een hok duiven, dat jaren lang onder de naam E. Baecke en Zn. aan de top van de Kring heeft gestaan en menig titel in de wacht heeft gesleept. Maar blijkbaar zijn het niet alleen de jonge duiven die zo gemakkelijk een eerste prijs winnen. Met 3042 punten ten 2891 voor C. Oppe neer en Zn. uit Temeuzen werd ook het kringkampioenschap door P. Baecke binngengehaald. Opvallend was dat liefst vijf liefhebbers uit Axel zich bij de eerste tien wisten te plaatsen. Uitslag: 1. P. Baecke. Westdorpe; 2. C. Oppe neer en Zn.. Temeuzen, 3. Visser Lensen, Axel; 4. R. v. d. Veeke, Temeuzen; 5. R. Geer- naerdt, Sas van Gent, 6 K. Verbunt, Axel; 7. D. Dleleman, Axel; 8. J. Nolet, Axel; 9. J. Ver schuren, Axel; 10. A. Ar ens, Temeuzen; 11. F. Temmerman, Temeuzen; 12. C. de Poorter, Axel; 13. G. Dellaert, Sas van Gent; 14. J. Giele, Axel; 15. Gilb. Begijn. Sas van Gent; 16. Jos Koch, Temeuzen, 17. R. v. d. Berghe, Sas van Gent; 18. Th. van Zeele, Sas van Gent; 19. O. Haers Philippine; 20. F. Kox, Sluiskil. Kaarting Zandstraat ZANDSTRAAT - De wijk vereniging 'De Straete' in Zandstraat houdt zon dag 17 oktober weer een kaarting, de eerste dit seizoen. Inzet: 1300 gram ver se kip. Kaarüiefhebbers worden tussen 14 en 19 uur verwacht in het wijkge- bouw. Weinig nieuws van koersen in België ZAAMSLAG - Van het Belgische wie- Ierfront is er weinig te melden dit weekend. Duidelijk is dat het seizoen bij het eind is gekomen, want het aan tal wedstrijden was tot een minimum beperkt en ook het aantal Zeeuwen dat de grens overtrok om de toeclips nog éénmaal dicht te trekken was niet bij ster groot. Desondanks slaagde bij de amateurs Cor Vervaet uit Walsoorden er in zich tweemaal in de prijzen te rijden. In Mal- degem, waar de Belg Ronny Wester- linck winnaar werd. eindigde Vervaet als vijfde, terwijl hij in Kieldrecht als tiende de aankomstlijn overschreed en daar won de Belg Peter Lemaire. In Maldegem was er verder nog een ze vende plaats voor Karei van Goethem uit Kloosterzande EN een elfde voor Martin Stroosnijder uit Kruiningen. Peter Hoondert uit Heinkenszanb ten slotte klasseerde zich als vijfde in Kiel drecht. WETTEREN - Nieuwelingwielrenner Freddy de Muynck uit IJzendijke is er het afgelopen weekend in geslaagd een veldrit in het Belgische Wetteren win nend af te sluiten. Voor de zeventien kilometer had de Zeeuwsvlaming, vorig jaar nog vierde tijdens het Belgische kampioenschap (De Muijnck bezit de Belgische nationaliteit) 47 minuten no dig om al zijn negenentwintig opponen ten achter zich te laten. WAASMUNSTER - Voor de Zeeuws vlamingen. die wekelijks deelnemen aan de motorcrosswedstrijden van de VAC in het Belgische Waasmunster was zondag de pret snel afgelopen. Na dat alle categorieën twee manches had den afgelegd, moest de wedstrijdleiding noodgedwongen beslissen om de strijd verder voorgezien te houden. De enor me regenbuien, die zaterdag ook het Waasland hadden geteisterd, maakten van de baan zo'n modderpoel dat ver der rijden niet meer mogelijk was. Ove rigens deden de Zeeuwsvlamingen het niet slecht in de wél gereden series, want Jean-Pierre de Belijer uit Heikant schreef de eerste op zijn naam in de B- categorie terwijl Axelaar Gino de Jonge daarin als tweede eindigde. In de twee de manche waren de rollen precies om gedraaide toen won De Jonge voor De Bleijser. raadsleden werden maandagmiddag uitvoerig geïnformeerd over de werk zaamheden bij de verschillende tak ken van dienst. In de burgerzaal verstrekten de hoofden van dienst wat algemene infor matie, waarna in de kelder van het stad huis een blik werd geworpen op de ma quette van de gemeente en een dia- 'Dernier metro' van Francois T ruffaut in filmhuis Terneuzen TERNEUZEN - In het filmhuis Zuid- landtheater in Temeuzen draait don derdag 14 oktober 'Le demier metro', een film van Francois Truffaut over het rijke uitgaansleven in Parijs tijdens de bezettingsjaren. In 'Le demier metro' (1980) spelen; Ca therine Deneuve, Gerard Dupardieu, Jean Poiret. Heinz Bennent, André Fer- reol en Paulette Dubost. De voorstelling begint om 20.00 uur. Najaarsreis van vrouwengilde Hulst HULST - Het katholiek vrouwengilde Hulst maakt morgen (woensdag) een najaarsreis naar het recratiecentrum 'Gouden Handen' in 's-Heerenberg. Daar zijn vele duizenden werkstukken van hobbyisten en historische diora ma's te bezichtigen. Verder is er ook een poppententoonstelling. Het vertrek bij het station in Hulst is om tien voor acht 's morgeps. De eerste stop is in Ooster hout voor een kopje koffie. Op de terug reis volgt in Lobith een diner. Maandag •25 oktober houdt Pierre Janssen een le zing in de 'Noordhal' van het gemeen schapscentrum in Hulst. Oranjebloem in Sluis voert klankbeeld werd bekeken. Vervolgens brachten de raadsleden een bezoek aan de dienst Openbare Werken en aan het politiebureau. Raadsleden bij de maquette van Ter neuzen. J)e Collectie Sluis houdt ruilavond SLUIS - De Sluisse vereniging van ver zamelaars 'De Collectie' houdt vrijdag 15 oktober de maandelijkse ruilavond voor postzegels, munten, ansichtkaar ten en andere ruilvoorwerpen in café Ei kenlo in Sluis. Op het programma staan' een veiling van kavels postzegels en munten. Voorts zijn er ook twee verlo tingen Tijdens de ruilbeurs zijn enkele handelaren met postzegels en munten aanwezig. De ruilavond begint om 19.30 en de veiling om 21.00 uur. John Coppes en Piet de Doelder aan leiding in rijfde klas libre Hutu - Na vier (van de zeven) ronden ziet het ernaar uit dat de biljarttitel in het vijfde klas libre van het district Zeeuwsch-Vlaanderen in Hoek terecht komt. .lohu Coppens van Molenhoek en Piet de Doelder van de organiserende vereniging DOS zijn in de opening on geslagen gebleven. Alleen Cees van Ham van De Krron kan in het afslui tende weekeinde nog roet in het eten gooien. Een wat verrassende ontwikkeling. Niet zozeer van de kant van Coppens die als tweede op de plaatsingslijst kwam. wel van Piet de Doelder Laatst genoemde speler wist zich immers via de voorronden maar nauwelijks te plaatsen, maar speelt in DOS-clublo- kaal De Instuif de sterren van de hemel. Onbevangen aan dit titeltoemooi be gonnen ging De Doelder langs alle te genstanders, zijn moyenne (1,25) ligt daarbij beduidend hoger dan dat uit de voorselectie (0.94). Gelet op het feit dat de DOS-acteur kennelijk zonder zenu wen aan de wedstrijdtafel komt. moe ten hem reele kansen op de titel toebe dacht worden Willy de Volder van Con cordia is daarvoor praktisch uitgescha keld. De als favoriet gestarte De Volder liet in de aanvangsfase twee verliespar- tijen noteren, teveel om nog mee te doen in de kampioensrace. ..Zenuwen," wist De Volder en signaleerde die ook bij de enige dame in het gezelschap. Ma rijke van Bnnk-Stienen gaf toe. „boven dien heb ik me te winig op dit toernooi voor kunnen bereiden." realiseerde ze zich. Verlost van een aantal concurrenten gaan Coppens, De Doelder en Van Ham het laatste bedrijf in. Daarbij komt ge noemd trio elkaar nog tegen en van die onderlinge confrontaties hang waar schijnlijk alles af. „Zaterdag vallen de klappen." voorspelt wedstrijdleider Jaap Michielsen. Hij laat dan om 13.00 uur weer beginnen met onderstaande tussenstand als uitgangsbasis. John Coppens Molenhoek 8-1, 36-11; Piet de Doelder DOS 8-1. 25-8: Cees van Ham De Kroon 6-1. 46-8: Willy de Volder Concordia 4-1.11-13. Joost Klaassen DOS 2-1,17-7; Ton van Laarhoven DOS 2-1. 5-8: Marijke van Brink-Stienen HBC 2-1. 1-7, Cees Smits Ons Vermaak 0-0, 93-7. Gaaibolling TERHOLE - In zaal De Kroon in Terho le werd een gaaibolling gehouden waar aan 24 mensen deelnamen. De uitslag is: hoge vogel J. Weesepoe; rechter zij vogel W van Delft, linker zijvogel J. Mannaert. allen uit Terhole. Grootste aantal kleine vogels, elf stuks, J. Weese- poel. VOOR DE PODIUMKUNSTEN BRESKENS - De eerste teams van de Zeeuws-Vlaamse badmintonvernigingen hebben een goed weekeinde achter de rug. Sjuttul 1, Groot Sas 1 en Sluis 1 boekten alle een overwinning. toneelstuk op SLUIS - Rederijkerskamer 'De Oranje- bloem' in Sluis brengt in november het blijspel 'Scheve sprongen in de Zeven sprong' op de bühne. Er staan vier op tredens op het programma. 'Ro- zenoord' wordt 16 november bezocht. Op 19 november geeft het toneelgezel schap een voorstelling in 't Zoute Vest je' in Sluis. Bejaardenhuis 'Ter Walle' in Biervliet krijgt op 24 november het stuk te zien, en het gemeenschapscen trum 'd 'Ouwe Schoole' in Retranche- ment sluit de rij op 27 november. In maart en april van het volgend jaar worden er voorstellingen verzorgd in Sluis, Zuidzande, Aardenburg en Bres- kens. Het stuk werd geschreven door W. M. Hekkert. -De regie is in handen van Piet Bruggeman. Adrie Oosterling werd in de ledenverga dering van afgelopen donderdag herko zen als voorzitter van het bestuur. E. van Hijfte neemt de andere bestuursze tel m. Er is nu nog een vakature. Die wordt opgevolgd tijdens de volgende vergadering. De heer G. van Oorschot nam vorige week afscheid als bestuurslid een func tie die hfj 16 jaar heeft bekleed. De voor zitter overhandigde hem een boeken bom Sigaretten en sigaren gestolen uit winkel Sluis SLUIS - Onbekenden hebben in de nacht van zondag op maandag inge broken in de winkel van de firma E. aan de Sint Annastraat in Sluis. De daders kwamen binnen na het force ren van een raam. De buit bestond uit een aantal pakjes sigaretten en doosjes sigaren. De totale waarde is nog niet duidelijk. Bridge Terneuzen TERNEUZEN - De bridgeclub Xuctor' uit Temeuzen speelde in het kader van een wintercompetitie de zesde wed strijd in hotel De Post' in Temeuzen. Uitslag. A-groep howell tien. 1 Meeuwsen- Risseeuw. 2 Touw-Van de Zande, 3 Bies- broeck-IJsebaert, 4 Wlllemstijn-Dees. 5 Koopman-Vergouwen. B-groep howell tien 1 De Jong-Willemstijn. 2 Bakker-Hamelinck. 3 Buyze-Remijn, 4 Van de Dries-Usebaert. 5 Kint-Van der Peyl. C-groep howell tien. 1 Reedijk-Schiltman, 2 Botter-Timmerman. 3 echtpaar Dekker. 4 De Koning-Jurrie. 5 echt paar Van Hecke. In de eerste klas behaalde het Oost- burgse Sjuttul haar eerste overwinning. Na een gelijkspel en tweemaal een ne derlaag van 6-2 was dit een welkom suc ces. Vier driesetters kende de wedstrijd. Edo Pfaff won met 7-15, 18-14 en 15-12 van Bram Lous. Jan Houtzager won de eerste set met 15-5, verloor de tweede met 13-15 en won de derde gemakkelijk met 15-0. Ria den Dunnen en Gwendo lyn Niezing wonnen hun damesenkel, de laatste in drie sets. Het eerste verlies punt was de gemengd dubbel van Nie zing/Houtzager 9-15,8-15. De tweede ge mengd dubbel werd vrij gemakkelijk gewonnen door Den Dunnen/Schelms ki 15-4, 15-12. De herendubbel koste drie sets, maar ook die werd in het voor deel van Sjuttul beslist. Pfaff en Sche- lïnski tekenden ervoor. De damesdub- bel ging in twee sets verloren: 9-15 en 12-15. De eindstand werd 6-2 in het voordeel van Sjuttul dat nu drie punten heeft uit vier wedstrijden. Zondag speelt Sjuttul 1 uit tegen Kolibrie 1. In de tweede klas blijft Groot Sas 1 on geslagen. Een gelijk spel in de eerste wedstrijd tegen Nieuwland en winst in de wedstrijden tegen streekgenoot Den Ossaert 1 en Marathon 5 zorgden daar voor. Nu werd het Middelburgse Avanti 6 met 7-1 weggeslagen. Het enige ver- liespunt kwam op naam van Piet Beze- HULST - De Hulster commissie ad hoe, die moet bekijken hoe het met de po diumkunsten in Hulst verder moet nu de Stichting Cultuurspreiding in Zee land ter ziele is, zal aau het college van b en w van Hulst adviseren aansluiting te zoeken bij het Theaterbureau Zee land van de gemeenten Vlissingen, Middelburg, Goes en Zicrikzee. Andere mogelijkheden waren zelf de or ganisatie van podiumkunsten ter hand te nemen of in zee gaan met de mini- SCZ van de gemeente Temeuzen. Aan sluiting bij de vier gemeenten lijkt fi nancieel het meest gunstig, temeer om dat de BTW-vrijstelling van 'Uit in Zee land' zal overgaan naar het theaterbu reau, waardoor meer geld overblijft om te besteden aan culturele evenemen ten. Als de raad ermee instemt zal het bedrag dat jaarlijks voor podiumkun sten werd uitgetrokken (56.000 guldeni gehandhaafd blijven. Wel zal er dan minder geld zijn voor evenementen om dat het theaterbureau een hogere bij drage verlangt dan indertijd de SCZ. De plaatselijke Uit-werkgroep, die ook in de commissie is vertegenwoordigd en voor de keuze van de naar Hulst te ha len evenementen zorgt, heeft al aange kondigd het bijltje erbij te zullen neer gooien als de gemeente niet met een hoger bedrag over de brug komt. Wet houder E. de Rechter van onder meer culturele zaken heeft inmiddels toege zegd te zullen zoeken naar mogelijkhe den om binnen het bedrag van 56.000 gulden het gedeelte voor de podium kunsten te verhogen. Viswedstrijd Biervliet BIERVLIET - De visclub 'De Oude Ha ven' in Biervliet hield voor de leden een viswedstrijd. Omdat de kwaliteit in de Brandput, de eigenlijke visstek van de club, dermate slecht is, viste men in de leiding aan de rand van het dorp. Ondanks het feit dat deze wedstrijd de laatste 'gewone' was van het seizoen, was de belangstelling matig. Binnen kort wordt voor de leden nog wel een zeeviswedstrijd georganiseerd. De uit slagen van deze wedstrijd waren: junio- ,ren 1 E Asselman; 2 D. Maas, 3 F. Pujjenbroek; senioren. 1 mevr. M Puijenbroek- 2 Th. Duijs-; seherinck, 3 M. van Poppel Ruilbeurs Kieldrecht KIELDRECHT - De Kieldrecht# (I zamelaarsvrienden houden zonda oktober hun maandelijkse rullij voor verzamelaars van postzegels,«3 munten, lucifersdoosjes, stickerei renbandjes, sleutelhangers, oudtl sicht- en prentbriefkaarten en dn sprentjes in zaal 'Het Centrum' teftj drecht. De beurs is ook toeganl voor niet verzamelaars. De r wordt verder omlijst met een m__ toonstelling van tekeningen dootlj cel de Nijs. De ruilbeurs beginton! uur. Commissie financiëi Oostburg vergadert OOSTBURG - De financiële coa sie van de gemeente Oostburg dert vrijdag 15 oktober over he: werp-investeringsplan voor de kca - dejaren.de begroting van de genet de vismijn en het grondbedrijf, ai krediet voor de bouw van de fe:' huisvesting van de gemeentelijkei cretarie. De vergadering begin;', 14.00 uur. Geslaagd OOSTBURG - De heer P. de Bad Oostburg slaagde aan de Genas Universiteit van Amsterdam cumla met lof) voor het doctoraal exj schiedenis. tennis Terneuzen van start gegaan met tien ploegen TERNEUZEN - Het tennisteam van Bar 't Chalet uit Axel zorgde op de eer ste dag van de Terneuzense bedrijfs competitie in de Jarinohal wel voor de grootste verrassing door het team van Elopak in zowel het heren als het mi- xeddubbel ruimschoots te kloppen. Daardoor namen de mensen van Rob van Zuijlen meteen de leiding in poule A. In totaal hebben tien ploegen inge schreven voor deze tweede bedrijfscom petitie in Temeuzen. Deze equipes zijn door de wedstrijdleiding in twee poules ingedeeld, waarbij aan het einde van de rit na een finale de winnaar van deze competitie bekend zal zijn. Bar 't Cha let sloeg dus meteen een belangrijke slag in poule A; in dezelfde groep klopte De Post Auberge des Moules in het he ren dubbel met 6-4,1-6 en 4-6, terwijl het mixeddubbel met 6-3 en 7-6 ook al in het voordeel van De Post werd afgesloten. Ook in poule B werd er al gespeeld; Van der Meijden nam daar de leiding mid dels overwinningen op ETEC. Bij het herendubbel was het daar 6-4 en 6-1; 6-0 en 6-1 waren de duidelijke cijfers bij het mixeddubbel. BRESKENS - Twee overwinningen en vier nederlagen waren er afgelopen weekend te noteren voor de Zeeuwse badmintonteams die deel nemen aan de landelijke competitie. Avanti/ Eversdijk en Avanti II behoorden tot de overwinnaars terwijl Terneuzen I, Terneuzen II, Avanti II en Marathon I de zege moesten laten aan hun tegen standers. Avanti I zette zijn zegetocht voort. Vel- sen I werd met een 7-4 nederlaag naar een lager plan verwezen. Danny Mol be haalde drie overwiningen en is nu de enige Zeeuw die in de landelijke compe titie op alle onderdelen ongeslagen is. Zijn enkel won hij gemakkelijk 15-1/15- 10. Samen met Brigit van de Water werd de mixed, zij het in drie sets 15-13/ 11-15/15-9) gewonnen. Voor het eerst in deze competitie speelden Mol en Coen Valckenier de herendubbel. Dit om vrij zeker te zijn van 1 winstpunt. De opzet slaagde en Mol/Valckenier won met 15- 13/12-15 en 15-4. Rudy Bish verloor zijn enkel tweemaal in de verlenging 15-18/ 15-18, hoewel hij in de tweede set met 14-10 voor stond .Judith Schelinski leek de winst in haar enkel voor het grijpen. Met 11-5 won ze de eerste set en verloor de tweede met 7-11. In de derde set stond op match-point met 10-6 voor. Het mocht echter niet baten. In de ver lenging verloor ze met 11-12. Avanti/ Eversdijk staat in de eerste klas onge slagen aan kop met 12 punten uit vier wedstrijden. Tweede is Vlietwijkl fr door een opstellingsfout drie punlg mindering kregen. Temeuzen I KREEG de koplopeft tweede klas. Shuttle Up, op bezoel team heeft tot nu toe alles gewona-jft ook Temeuzen kreeg op de badnc broek. Een 8-0 nederlaag waarin lb g ke van Driel in haar enkel dicht 1$ overwinning was, 12-11 en 12-ii waarin Roelof Fermont voor het deelnam. Marathon I ging op bezoek bij Ban Daar leed Tanja Tienpond baar» verlies in het enkelspel 11-8 en L Peggy Vitalis won haar enkel ensa met Tarya de damesdubbel. Datn tevens de twee punten die Maratic scoorde en moest met een 6-1 nederi terug naar Vlissingen. Avanti n won, en blijft daarmee slagen,vanBlauwWitl.Dewinsth S; tot stand door overwinningen in i kels van Nico Smolders en Nel na, de beide gemengd dubbels ent mes dubbel. Oud-Temeuzen Hanny Emmerik won het enke Corry Siwabessi, Eindstand 5-3. Temeuzen n ging verliezen in op Zoom waar Flying Shuttle III genstander was. De Temeuze; werden gescoord door Robert! kei, de gemengd dubbel Riei Grieken en de damesdubbel Van Raalten. Gerda Riemens leed! m eerste nederlaag in het enkelspd u mer en Ciske Ribbink. Ze verloren de gemengd dubbel in twee sets 17-16 en 15-9. De tweede gemengd dubbel werd door Johan Verhagen en Chantal Wouters van Sas gewonnen in drie sets: 15-9,12- 15 en 15-18. De enkelspelen werden al len in twee sets in het voordeel van Groot Sas beslist. Dit was eveneens het geval met de dubbels. Zondag speelt Groot Sas 1 een thuiswedstrijd tegen Sjuttul 2. Sluis 1. debutant in de districtscompe titie, kreeg Rillandia 3 op bezoek. Eer ste heer Frans ten Broeke had geen en kele moeite met zijn tegenstander en won met tweemaal 15-0. Marcel Ide, was milder voor zijn tegenstander Krom- been. Hij mocht twee punten scoren in twee sets. Vera de Baets kwam iets te kort in haar damesenkel: 8-11 en 10-12. Jeanine de Smit eiste een overwinning op. Ze won van Nagelkerke met 11-6 en 11-5. De gemengd dubbel van Ten Broe- ke/De Baets was gemakkelijk voor Sluis 15-3. 15-9. Evenals de gemengd dubbel De Smit/Leer: 15-4 en 15-13. Het tweede en derde verlies punt kwam voort uit de dames- en herendubbel. De eindstand was 5-3 in het voordeel van Sluis. Woensdag speelt Sluis 1 uit tegen Den Ossaert 2. „Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig vrouw gedaan. Wie kan he.grijpenv)atje hebt geleden. En wie kan voelen watje hebt doorstaan." Na een kortstondige ziekte is toch nog onver wacht van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder ANNA SUZANNA LA GASSE sinds 1980 weduwe van Izaak J. L. Verduijn in de ouderdom van 87 jaar. Cadzand: S. J. Vandaele-Verduijn G. A. Vandaele Breskens: J. C. Flipse-Verduijn J. Flipse Klein-en achterkleinkinderen Cadzand, 10 oktober 1982. Duindoomstraat 3. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag, 14 oktober a.s., om 15.00 uur op de Algeme ne Begraafplaats te Cadzand. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in gebouw 't Zwin'. Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd delen wij u mede dat na een langdun? doch een geduldig gedragen lijden, voorzien van de Sacramenten der Zieken, in het Juliai» kenhuis te Terneuzen op 72-jarige leeftijd van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, memee, overgrootmoeder en zust IRMA MARIA DE NIJS echtgenote van Andreas N. F. Rotthier Sas van Gent: A. N. F. Rotthier A. M. Rotthier kinderen en kleinkinderal Ertvelde: W. E. M. Rotthier en kinderen Familie De Nijs Familie Rotthier Sas van Gent, 8 oktober 1982. Correspondentieadres: Bolwerk 11. De eucharistieviering waarna begrafenis wui bij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben c? dinsdag 12 oktober a.s. om 14.00 uur in de Paro chiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas va Gent. Bijeenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de auii W. L. FRAANJE AFWEZIG van 16 t.m. 24 oktober. Dr. C. Verboom neemt waar Bedroefd delen wij u mede dat na een kortston dige ziekte van ons is heengegaan onze oma en overgrootmoeder ANNA LA GASSE weduwe van Izaak Verduijn Piet, Els. Rowena Willy, Ans Ilona en Manon Oma, wij zullen je missen. Breskens, 10 oktober 1982. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed nog vrij onverwacht, mijn geliefde zuster, behuwdzuster, tante en oudtante KRINA VERHELST weduwe van Adrianus Karei M. Meertens in de gezegende ouderdom van 96 jaar. Familie Verhelst Familie Meertens Familie Pijpelink 11 oktober 1982 Koninginnelaan 2 Bachten Dieke 4532 BP Temeuzen De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsheb ben op woensdag 13 oktober a.s om 13.30 uur op de Zuiderbegraafplaats na voorafgaande samenkomst in de au la van Bachten Dieke om 13.00 uur Zij die de plechtigheid bij willen wonen, geheven om 12.45 uur aanwezig te zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 32