gemeenten laks tegenover Werkloosheidsbestrijding Project 'de boer op' gaat vierde en laatste jaar in Aankoop boerderij voor geestelijk gehandicapten Tholen kan doorgaan uaaals moeke TEKORT VAN 4,5 MILJOEN OP PLAN GOESE POLDER II PZC/provincie ft V-DIS TRICTSBEST UURDER M. STROUS: tijdperk ifgesloten De souplesse van een mooie japon Pastoor op reis langs missieposten Commissie akkoord met verhoging toegangsprijs museum in Vlissingen VOORWAARDEN CRM GEEN STRUIKELBLOK SIDERDAG 7 OKTOBER 1982 LtoELBURG - „Bij de Zeeuwse gemeenten heerst een zekere gelatenheid ten aanzien van de kloosheidsbestrijding. Van het FNV-district Noord-Brabant ontvingen wij een nota, getiteld If rklokaal', handelende over de mogelijkheden van plaatselijk werkgelegenheidsbeleid. Die bevat goede suggesties, die ook voor Zeeland kunnen dienen. Wij zullen die nota intern in <e organen gaan behandelen, en naar het mij voorkomt kan ze in het kader van onze eigen fl jjgelegenheidsnota 'Zoden aan de dijk' van pas komen om gemeenten te stimuleren bij een f kgelegenheidsbeleid." Aan het woord is FNV-districtsbestuur M. Strous. U jymptoom' voor de 'matheid' van f lentebesturen ziet hij onder meer f rringe belangstelling tijdens de agzitüng van de informatiedag -"werkloosheid van de VNG, vorige ;in Goes: „Er was toen wethouder iers uit Breda aan het woord over id-statenlid van der Heide 4)) overleden jh DELBURG - Na een kortstondig fced is de heer W. van der Heide (50) ![iddelburg dinsdag overleden. Hij in de periode 1974-1978 lid van pro- jJeialf staten van Zeeland voor de y en heeft tal van andere functies 4) leed. 'Tie periode die aan zijn statenlid- li tschap vooraf ging was de heer Van Heide lid van het provinciaal be- van de PPR. Van 1973 tot en met lis hij lid geweest van het Landelijk ^Agroepenoverleg van dezelfde par- r Ia zijn statenlidmaatschap (geken- Ukt door bijdragen tegen kemener- Fien kernbewapening) was de heer der Heide actief als voorzitter van f rerkgroep IKV in Middelburg. Aan rlei acties tegen kernenergie en f (bewapening heeft hij deelgeno- De heer Van der Heide was leraar f\ unde aan de Griffioenmavo in Mid- urg. H Ontmoetingskerk aan de Ooster- Idestraat 1 in Middelburg wordt ■n. vrijdag 8 oktober om 14 uur uwdienst gehouden. Deze wordt d door ds L. A. Nell. Daarna vindt 5 uur de crematie plaats in het cre- mum in Middelburg. imper Mannenkoor Bedt op in rk Middelburg IDELBURG - Het Christelijk Kam- Mannenkoor 'Door Eendracht Ver- den' (DEV) onder leiding van diri- Klaas Jan Mulder treedt zaterdag tober op in de Nieuwe Kerk in Mid- urg. Het 160 leden tellende man- toor, dat dit jaar zijn 65-jarig jubi- i viert, geeft zaterdag voor het i lit een concert in Zeeland, tengers uit Kampen zingen een aan- klassieke koorwerken van onder •r Th. Dubois en J. Haydn. DEV ngt ook verschillende psalmbewer- |ën en vaderlandse liederen. Verder tien door het mannenkoor composi- juitgevoerd van H. Ferrenbo en R. L. Evan Putten, de vaste organist van ikoor verzorgt de begeleiding. De di pt Klaas Jan Mulder begeleidt het it tevens op piano. De bariton Arie :Enk zal diverse malen als solist te ijisteren zijn. Ds Schaap uit Ame- Iden opent en sluit het concert dat 119.30 uur begint. •NEUZEN - Het tijdperk van bo- irondse elektriciteitsnetten in iwsch-Vlaandcren is definitief deden tijd. Met enig ceremonieel ■toon stelde de PZEM woensdag- m jlddag het laatste bovengrondse _J*?spanningsnet bij Mauritsfort in gemeente Terneuzen buiten ge- pik. Dat gebeurde op een ouder- jetse manier: de PZEM-monteur M. fcheele klom. nadat de spanning p volt) van de leiding was ge- told. als lijnwerker met klimspo- \jn en gordeltas in de houten palen ■draden en porseleinen isolatoren jvfrw ijderen. Een delegatie van de Nlriciteitsmaatschappij (zowel *rkend als gepensioneerd) keek karbij toe. de praktijk van het gemeentelijk werk loosheidsbeleid voor - geloof ik - elf toehoorders." De districtsbestuurder heeft geen kri tiek op het beleid van het provinciaal bestuur: „Zij zijn zich hun verantwoor delijkheid van de werkgelegenheid wel bewust. Maar naar mijn mening kon den er op gemeentelijk vlak meer initia tieven worden genomen tot het behoud en het scheppen van werk." Strous somt voorbeelden van gemeen telijke activiteit uit het Brabantse op: „Eindhoven heeft onlangs een werkge- legenheidsfonds van twee miljoen uit de algemene middelen vrij gemaakt. Dat is net zoveel als het provinciaal be stuur van Zeeland tot zijn beschikking heeft. In Breda is de BRIM, de Bredase Industrie Maatschappij van de grond gekomen. Die neemt grond in beheer voor de gemeenten, realiseert zeer snel aan- en verkoop daarvan. Stelt die grond op afroep beschikbaar van be drijven. Die grond wordt snel uitgege ven. maar blijft eigendom van de ge meente. Voorts hebben kleine Brabant se gemeenten elkaar gevonden in inter gemeentelijke projecten ter bestrijding van de werkloosheid." „Ook buiten Brabant, in Rotterdam bijvoorbeeld zijn er goede gemeentelijke initiatie ven: Rotterdam neemt met risicodra gend kapitaal deel in kleine ondeme- .mingen, waarvoor ze daar een stimule ringspremie van een half miljoen heb ben uitgetrokken." De gemeenten hebben zeker wel moge lijkheden aan werkloosheidsbestrij ding en werkgelegenheidsstimulering te doen, meent Strous: „Wat de vraag kant betreft: met een aanbod van be- Springwedstrijden in Serooskerke SEROOSKERKE (W) - Teresa Kalver- boer heeft zaterdag de springwedstrijd voor pony's gewonnen. De wedstrijd werd gehouden op het terrein van de ruitersportvereniging Sé-Ros in het Walcherse Serooskerke. Bij de spring wedstrijd voor paarden won Marianne de Lignie. Eerste by de beginnende po- nyruiters werd Janet Duvekot. Uitslagen. Pony's: 1 Teresa Kalverboer. 2 Rene van de Veer. 3 Inge Koster. 4 Sibylle Vader. Paarden Marianne de Lignie. 2 Hans Zuidweg, 3 Lydia Vogel, 4 Jaar de Dreu. Beginnende ponyrui- ters: 1 Janet Duvekot, 2 Martijn van Schalk wijk. 3 Dirk Pieter Muller, 4 Harm van Schalkwijk. ADVERTENTIE Ervaart u bij ons eens de souplesse van een mooie japon. Hoe prachtig de stof valt, hoe de kleuren en dessins zijn. Het is juist nu de tijd om uw keuze te maken: de kol- vormen zijn zeer de moeite waard. In diverse uitstekende merken, als Ara. Fink en Kio. Een mooie japon draagt altijd prettig, bij elke gelegenheid. Lange Delfl 1416 Middelburg Telefoon 01180-12036 drijfsterrein kun je nog steeds bedrijven aantrekken. Je kunt bestaande werkge legenheid behouden door risicodragen de deelneming in bedrijven. De ge meenten zouden de uitgifte van allerlei vergunningen bij wijze van dienstbe toon aan de ondernemingen op één plaats kunnen concentreren, startende ondernemingen kunnen helpen met een 'bedrijfsverzamelgebouw' aldus Strous. die erkent dat deze ideeën mede uit de Brabantse FNV-nota komen. „De gemeenten zouden zelf kunnen hel pen bij het opzetten van scholing-werk en loonvormingsprojecten. En zie Bre da: daar is de gemeente overgegaan tot het invoeren van deeltijdarbeid. Eind 1979 hadden ze 101 mensen in deeltijd arbeid, eind 1980 waren dat er 150. De gemeenten zouden ook hun overwerk kunnen beperken., 32 uur kunnen gaan werken, waardoor arbeidsplaatsen vrij komen." De heer Strous: „We gaan ons eigen no ta 'Zoden aan de dijk' - die wijst op werkmogelijkheid in kleinere, milieu vriendelijke, energie-arme en arbeids intensieve eenheden - verder uitwer ken in onze districtscommissie voor so ciaal-economisch politiek, waarbij we de Brabantse nota erg serieus zullen ne men. Wij zullen daarbij een zwaarder accent op de taak van de gemeenten gaan leggen". 'Deur open' Strous ziet nog meer mogelijkheden voor werkloosheidsbestrijding: RUIM 1200 SCHOLIEREN van de subsidie van de experimentele arbeidsprojecten voor jeugdige werk lozen aangekondigd. Sommigen zei den: „Nu gaat de deur dicht". Maar de staatssecretaris heeft de deur openge houden. Hij heeft een regeling tot het zogenaamd 'terugploegen' van uitke- ringsgelden in het kader van de rijksregeling werkloze werknemers (RWW) en de Wet Werkloosheidsvoor ziening (WWV) toegezegd. Dat wil zeg gen dat men uitkeringstrekkers, die op basis van deze wetten een uitkering ge nieten, mag laten werken met behoud van hun uitkering. De bedrijven die hen tewerkstellen zul len dan het uitkeringsbedrag moeten aanvullen tot 100% van het betreffende cao-loon. Het kost de bedrijven zo te zien wat geld, maar door de produktivi- teit van de tewerk te stellen persoon fie N GArH.H fill Q n H kan dat worden terug verdiend. Welnu. 1 x l/UI U 1 lUIIdlIU wij denken in Zeeland ook in deze sfeer mogelijkheden aan te geven om een aantal huidige maatschappelijke be hoeften te onderbouwen met nieuwe ar beidsplaatsen, gecreeèrd door deze vorm van overheidsfinanciering", aldus de heer Strous. Omer Qielliet, die met twee Bressianen een tocht door de Zuidamerikaanse jungle zal ondernemen. BRESKENS - De komende weken maakt pastoor Omer Gielliet samen met twee andere inwoners van Bres- kens een tocht door het Braziliaanse Amazonegebied. Het plan is om di verse missieposten in het binnen land te bezoeken. Ter voorbereiding voor deze avontuurlijke tocht heb ben Gielliet en zijn mede-reisgeno ten Richard van de Bossche en Jan nis Boekhout veel hulp gehad van pater Colsen uit Huist. Colsen verbleef vele jaren ln het Bra ziliaanse Amazonegebied. De Bres- kense pastor en zijn twee mede-reizi gers zijn dinsdag per vliegtuig ver trokken richting Paramaribo. Van daar uit vloog men door naar het Bra ziliaanse Belem aan de monding van de Amazone-rivier. Het ligt in de be doeling om per boot of vliegtuig het binnenland in te trekken. Paters van de Orde der Hollandse Lazaristen zullen de Bressiaanders op hun avon tuurlijke tocht door de jungle bege leiden. In één van de te bezoeken mis sieposten wordt een nieuw kerkje ge bouwd. Voor dat kerkje wil Gielliet, die beeldhouwer is, iets maken uit hout. Men wil drie weken in de Brazi liaanse jungle blijven. Daarna vliegt men terug naar Suriname. In het voormalige rijksdeel willen Gielliet, Boekhout en Van de Bossche india nen- en bosnegerstammen bezoeken. Begin november is men terug in Ne derland. Van de avontuurlijke reis zal een film- en foto-verslag worden ge maakt. Verder houdt pastoor Omer Gielliet een dagboek bij, dat later mogelijk in boekvorm wordt uitgege ven. KAPELLE - Ruim twaalfhonderd la gere schoolkinderen kunnen de ko mende tijd weer 'de boer op'. Zij doen mee aan het landbouwproject van het Regionaal Pedagogisch Centrum Zee land (RPCZ) en de Zuidelijke Land- VLISSINGEN - De Vlissingse museum commissie heeft geen moeite met een tariefsverhoging voor het stedelijk museum aan het Bellamypark, van veertig cent naar een gulden voor vol wassenen. De meerderheid van de commissie is verder meer voor een ver hoging van het kindertarief van 25 naar vijftig cent, in plaats van veertig cent, zoals voorgesteld in een ambtelij ke notitie over de toegangsprijzen. Dit bleek woensdagavond, tijdens de ver gadering gadering van de commissie in het stedelijk museum van Vlissin gen. De Vlissingse wethouder D. J. P. Brui- nooge (PvdA) van welzijn wees op de lange periode van ruim dertig jaar, waarin de toegangsprijzen niet zijn ver anderd. Deze zijn namelijk vastgesteld in 1949. Hij noemde veertig cent geen gangbaar bedrag meer en een gulden een redelijke prijs, waardoor er toch wat meer inkomsten zouden zijn. „Zo kan het museum ook een aandeel bij dragen in de bezuinigingen", aldus de heer Bruinooge. Commissielid A. Feenstra noemde een gulden nog veel te goedkoop. „In Enge land moetje soms 2,50 tot 4 gulden be talen. Met een gulden wordt de indruk gewekt, alsof je niet meer te bieden hebt", meende hij. Wethouder Brui nooge zei echter de 'financiële drempel' niet te hoog te willen maken. „De lokale bevolking komt toch al niet massaal naar het museum", waarschuwde hij. Archivaris C. H. J. Peters voegde daar aan toe. dat in België zelfs veel musea gratis zijn. „En ik zou niet willen zeggen dat daar niets is te zien wat de moeite waard is", zei hy. Zowel de heer Feen stra als de heer Peters erkenden, dat bij een volledige doorberekening van de in flatie. sinds 1949, de toegangsprijs nu meer dan 2,50 gulden zou moeten be dragen. Ook het nieuwe commissielid, mevrouw J. Maquelin-Kruizinga (CDA) wilde het museum echter toegangelijk houden voor iedereen, door de prijs niet al te radicaal te verhogen, tot 2,50 gul den. Als een dergelijke verhoging toch nodig zou blijken te zijn, dan zou die volgens haar geleidelijk moeten wor den doorgevoerd. Ook het raadslid C. de Keijzer (PvdA) zei de toegangsprijzen zo laag mogelijk te willen houden voor de plaatselijke bevolking. Hij zei een gulden voor vol wassenen redelijk te vinden. Het zou volgens hem wel eenvoudiger zijn voor kinderen tot en met veertien jaar 50 cent te vragen in plaats van veertig cent. „Vijftig cent, of gratis", stelde hij zelfs. De meerderheid van de commis sie bleek ook wel te voelen voor een verhoging tot vijftig cent. Wethouder Bruinooge beloofde alle opmerkingen te zullen verwerken in een voorstel, dat het college van b en w zal richten aan de gemeenteraad. bepleitten lager bedrag voor Zeeuwse dijkverzwaringen HAARLEM - Het Noordhollandse CDA-statenlid mr. W. F. Reus wil we ten wat Gedeputeerde Staten van Noord-Holland ertoe heeft bewogen om in het commentaar op de voorge stelde verdeling van het geld voor ver zwaring van de dijken niet slechts een hogere uitkering voor Noord-Holland te bepleiten, maar ook een aanzienlijk lager bedrag voor de provincie Zee land. Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land hebben tegenover de verdeelsleu tel van Rijkwaterstaat in het kader van de voortgang van de Deltawerken een eigen verdeelsleutel gesteld. Volgens die Noordhollandse verdeling zou de uitkering voor Zeeland worden gehal veerd in vergelijking met het verde lingsvoorstel van Rijkswaterstaat. In schriftelijke vragen aan Gedeputeer de Staten van Noord-Holland verlangt Reus (een geboren Zeeuw) opheldering omtrent de maatstaven die GS hebben gehanteerd om tot een andere prioritei tenstelling te komen. Reus wil weten welk standpunt GS hebben ingenomen in het overleg met de andere kustprovincies op 30 septem ber in Utrecht (de provincies Zeeland, Zuid-Holland, Friesland en Gronin gen). In hoeverre hebben GS gemeend zich een oordeel te moeten aanmeten voordat deze gemeenschappelijke bij eenkomst met de andere betrokken provincies heeft plaatsgevonden? vraagt hij. bouw Maatschappij (ZLM). Woensdag middag begon dit project voor de vier de maal met een bijeenkomst voor on derwijsgevenden in Kapelle. Eenen veertig lagere scholen uit Zeeland en West-Brabant hebben zich dit keer voor deelname aangemeld. Als in juli 1983 het project 'de boer op' wordt af gesloten hebben in de afgelopen vier jaar zo'n achtduizend lagereschool- leerlingen op een onderwijskundige manier kennis gemaakt met de land bouw en alles wat daar mee samen hangt. Het RPCZ en de ZLM pakken dit schooljaar het project voor de laatste keer gezamenlijk aan. „Daarna", zo liet ZLM-secretaris mr. J. Oggel woensdag middag doorschemeren, „kunnen de scholen nog wel op eigen houtje bij de ZLM en de boeren terecht". De project matige aanpak van RPCZ en ZLM ligt in juli '83 echter achter de rug. Volgens de ZLM-functionaris hebben de meeste leerkrachten en leerlingen dan inmid dels de weg naar de boer gevonden. Uit het aantal inschrijvingen voor deel name aan het vierde project blijkt al dat de belangstelling wat tanende is. Waren het eerste projectjaar nog onge veer honderd scholen bij het landbouw project betrokken en de twee opvolgen de seizoenen ieder tachtig scholen, dit keer bleef het aantal aanmeldingen be perkt tot 41. „Nog altijd genoeg om van een grote belangstelling te spreken", meende de heer Oggel. Hij zei boven dien wel blij te zijn met wat minder aan meldingen. „Het is nog steeds aanzien lijk meer dan we bij de aanvang van de projecten konden vermoeden", aldus de ZLM-secretaris. Het RPCZ zorgt voor de onderwijskun dige begeleiding van het onderwijspro ject Woensdag lichtte de heer J. Eist- geest van het pedagogisch centrum de aard van die begeleiding wat toe. Hij stelde onder meer dat de onderwijs krachten vooral in moeten werken op de nieuwsgierigheid die de bezoeken aan de boerenbedrijven bij de kinderen oproept. „Er zitten erg veel facetten aan het project die belicht kunnen worden. Echt een kans om een belangrijk deel van de onderwijs- en opvoedkundige ontwikkeling ter hand te nemen", con cludeerde Elstgeest. Hoorzitting over vermindering ziekenhuisbedden GOES - In het bericht over de hoorzit ting van de vaste tweede kamercom missie voor volksgezondheid, gewijd aan de vermindering van ziekenhuis bedden in Nederland (PZC 5 oktober) is een verkeerde woordvoerder namens de provincie Zeeland ten tonele ge voerd. Ten onrechte is vermeld dat ge deputeerde W. Don zich liet vervangen door een statenlid. De visie vanuit het Zeeuwse werd verwoord door provin ciaal ambtenaar L. J. L. Hendrikse, hoofd van het bureau maatschappelijk welzijn en volksgezondheid van de provincie Zeeland. MIDDELBURG - Het ministerie van CRM heeft het sein op groen gezet voor de totstandkoming van het boerderij- project voor geestelijk gehandicapten in Scherpenisse. Aan de medewerking door het departement zijn wel voor waarden verbonden. Een en ander is woensdag per brief meegedeeld aan de Stichting OVEM (Ook Voor Mekaar) waarin de initiatiefnemers van het project verenigd zijn. De heer W. van Ballegooyen, voorzitter van dc stichting, toonde zich woens dagmiddag opgetogen over de inhoud van de brief. Mogelijk kan nog eind dit jaar begonnen worden met de inrich ting van de boerderij. Deze staat aan de Veerhoekseweg tussen Scherpenisse en Sint-Maartensdijk op Tholen. De stichting OVEM sloeg vorige maand nog alarm nadat positieve reacties uit Den Haag almaar uitbleven. Het derde voorlopig koopcontract liep vrijdag 1 oktober af en de initiatiefnemers vrees den dat ze de huidige eigenaresse niet langer in onzekerheid zouden kunnen laten wanneer die datum geen positief besluit was ontvangen. In dat geval dreigde het gevaar van verkoop van de boerderij aan eventuele andere gega digden. Nu CRM. zij het onder voor waarden, in principe medewerking heeft toegezegd is dit gevaar van de baan. OVEM ging in het begin uit van zes deelnemers aan het project, later werd dit aantal op aandrang van CRM ver hoogd tot tien. Dit ministerie heeft nu laten weten het project te beschouwen als een gezinsvervangend tehuis (gvt) wat gefinancierd wordt in het kader van de Algemene Wet Bijzondere Ziekte kosten. Dit houdt in dat een minimum aantal van vijftien deelnemers wordt aangehouden, Het ministerie is overigens bereid om te praten over een kleiner personeelsbe stand dan gebruikelijk is voor dergelij ke voorzieningen. De stichting heeft steeds duidelijk gemaakt dit op prys te stellen. 'Scherpenisse wordt be schouwd als een kleinschalig project met een innoverend (vernieuwend) ka rakter. De deelnemers moeten op de boerderij kunnen wonen en werken zon- Van Ballegooyen deelde woensdag mee der dat het project met een grote staf dat inmiddels besprekingen zijn ge wordt uitgerust waardoor het echt op een 'instelling' zou gaan lijken, zo maakte de heer Van Ballegooyen woensdag nog eens duidelijk. Behoefte CRM wil steeds op de hoogte gehouden worden van de behoefte die er bestaat aan het project. Zoals bekend werden er eerder vraagtekens gezet bij het deelnemersaantal van 23 wat door OVEM werd genoemd. Inmiddels is een (tweede) behoeftenonderzoek uit gevoerd door Sociaal Pedagogische Zorg Zeeland (SPZ). De uitkomsten daarvan bleken niet veel af te wijken van de cijfers die de stichting heeft verstrekt. CRM heeft verder de voorwaarde ge steld dat er aparte rechtspersonen zijn voor woon- en werkgedeelte. Voor het laatste onderdeel wordt gedacht aan een sociale werkvoorziening. De heer start met De Betho in Goes en dat deze kwestie waarschijnlijk geen problemen op zal leveren. Tenslotte wil CRM duidelijkheid over de financiële kant van de zaak. met na me over het eigen kapitaal wat de stich ting in denkt te brengen OVEM wordt ook op het hart gedrukt voorlopig nog geen transacties aan te gaan met de huidige eigenaresse van de boerdery. Eerst moet in samenwerking met de Rijksgebouwendienst nog een kosten berekening worden gemaakt. Voorzitter Van Ballegooyen sprak woensdag de verwachting uit dat de voorwaarden geen sta-in-de-weg zullen vormen voor de totstandkoming van het project. Bekeken wordt nu of al toe komstige deelnemers ingeschakeld kunnen worden wanneer de verbou- wings- en nieuwbouwwerkzaamheden aan de boerdenj zullen beginnen Deze zullen ingrijpender zijn dan eerst ge dacht vanwege het gestegen aantal deelnemers. GOES - Het dagelijks bestuur van de gemeente Goes verwacht op het grondcom- plex Goese Polder II een verlies te lijden van bijna 4,5 miljoen gulden (per eind 1984). Het tekort zal worden gedekt uit de reservepot voor het grondbedrijf. Het verlies wordt onder meer veroorzaakt door de stagnerende woningmarkt en de omzetting van vrije-sectorkavels naar woningwet- en premiebouwkavels. Het college van burgemeester en wethouders gaat er zelfs vanuit dat in 1982 waar schijnlijk geen enkel bedrag aan koopsom van bouwgrond in Goese Polder H zal worden ontvangen. Eén en ander blij kt uit antwoorden van het college op vragen uit de gemeenteraad. Opgemerkt wordt dat aaangenomen kan worden, dat het exploitatietekort op het complex nog aanzienlijk zal toenemen als gevolg van stijgende renteverliezen over investeringen die al in Goese Polder n zijn verricht. Het college is tot de slotsom gekomen dat met het beschikbaar stellen van extra geld voor nagekomen wensen ter verbetering van het complex, de grootste terughoudendheid moet worden betracht. Overigens geven de andere grondcomplexen in de gemeente Goes min der aanleiding tot bijzondere zorgen Het college beraadt zich over de toekomst van de nimmer gebruikte spoorlijn naar het bavenindustrieterrein. De kosten van opheffing van deze lijn zijn on langs zeer globaal geraamd op 733.000 gulden. Op jaarbasis kan dan toch nog een besparing van ongeveer 5.000 gulden worden verkregen, ten opzichte van de thans optredende onderhoudskosten. B. en w. wijzen er echter op dat naast het financiële aspect ook economische en andere overwegingen een rol behoren te spelen bij een beslissing tot opheffing van deze spoorlijn. (ADVERTENTIE) m!BIJ JACKYORIGINELE DAMASTEN. DALLAS-SERVETTEN MET UW EIGEN NAAM i/'

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 7