Aanpak van Colijnsplaat tweede woningen leidt tot protest m f Ernstig gewonde en bij ongeval kruising ravage Lewedorp 7 Molenaar Van der Bok ziet me vertrouwen toekomst tegemoet KRUISWERK WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN PZC/streek B en w Goes: alsnog meer subsidie voor het ZIKV Werk W. Nieuwenkamp in streekmuseum Goes autobedrijf w. j. sonke ZATERDAG 2 OKTOBER 1982 DISCUSSIE OVER DORPSVERNIEUWING COLIJNSPLAAT - Hoewel op 28 oktober de uitvoering van de dorpsvernieuwing in de gemeente Kortgene begint, is de discussie rond de plannen nog in volle gang. Met name in Colijnsplaat laait het vuur soms hoog op. Zo verzamelde mevrouw P. J. de Waard-Hage uit Colijnsplaat de afgelopen week negentig handtekeningen in het aandachtsgebied van haar dorp tegen in het dorpsvernieu wingsplan genoemde maatregelen. De 74-jarige dame bood de handteke ningen vrijdagochtend aan burgemees ter J. L. D. van der Linde van Kortgene aan. Ze wil hiermee helpen voorkomen dat een groot deel van de 'tweede wo ningen' in de gemeente omwille van de plannen met de grond gelijk worden ge maakt. „Ik kan het onrecht niet verdra gen", zegt ze. Mevrouw De Waard-Hage vindt het niet billijk dat voor de tweede woningen in dertijd een vergunning is afgegeven, terwijl de gemeente nu van alles pro beert dit woningbezit drastisch te ver minderen. Volgens haar moeten de be- Van onze adverteerders Delta Car Goes heeft nieuwe werkplaats GOES - Het bedrijf Delta Car heeft sinds kort zijn werkplaats aan de Ver rijn Stuartweg in Goes. Nieuw is dat daar behalve trucks nu ook personen wagens gerepareerd worden. In de werkplaats is een bank aanwezig, waarop de remmen van de verschillen de voertuigen getest kunnen worden. Volgens directeur J. Pik van Delta Car is deze 'rembank' uniek in Zeeland. Het bedrijf is onlangs tevens overge gaan op een nieuw automerk: Honda. Daarvoor vertegenwoordigde het be drijf het merk Peugeot. Directeur Pik verwacht dat nog dit jaar een nieuwe showroom open gaat GOES - Het dagelijks bestuur van de gemeente Goes wil het Zeeuws insti tuut voor kunstzinnige vorming als nog meer subsidie geven voor 1982. Daarmee kan worden voorkomen dat het instituut wegens geldgebrek in het nieuwe seizoen niet opnieuw met cur sussen kan beginnen. Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor het ZIKV een aanvullende garantiesubsidie van hooguit 10.000 gulden te verlenen. De Goese vestiging van het ZIKV raak te in de problemen doordat b en w van Goes zich op het standpunt stelden dat ook de andere Bevelandse gemeenten moeten meesubsidiéren. Immers ook inwoners van de plattelandsgemeenten op Noord- en Zuid-Beveland komen in Goes de cursussen volgen. Het dage lijks bestuur van Goes besloot daarom voortaan alleen nog maar een bedrag per deelnemer uit de eigen gemeente te betalen. Van de andere gemeenten bleek evenwel alleen Reimerswaal be reid een duit in het zakje te doen. Het gevolg was dat het ZIKV te weinig geld kreeg. B en w van Goes willen nu alsnog een overgangsmaatregel toepassen door een aanvullende garantiesubsidie in het vooruitzicht te stellen. Die geldt tot 1 januari 1983. In de tussentijd moet het ZIKV de deelnemers aan de cursus sen die niet in Goes wonen duidelijk maken dat zij volgend jaar meer moe ten gaan betalen als hun eigen gemeen te niet meesubsidieert. De Goese gemeenteraad praat donder dagavond 14 oktober over de subsidie voor het ZIKV. Aan de orde komt ook de vorming van zogenaamde geïnte greerde protestants christelijke scho len voor kleuter- en lager onderwijs in Goes-zuid en Goes-centrum/west. Voorstellen daarover zijn twee maan den geleden aangehouden omdat de raad wilde weten wat de gevolgen zou den kunnen zijn voor het openbaar on derwijs. De raadsvergadering begint om 19.00 uur. Onderenstichting in Reimerswaal houdt cursus pensioenering KRABBENDIJKE - De Stichting Wel-, zijn voor Ouderen in Reimerswaal, ge vestigd in Krabbendijke, begint - bij voldoende belangstelling - op 9 no vember met een cursus 'voorbereiding op de pensionering'. Alle 61- tot 64-jari- gen in Reimerswaal krijgen de komen de weken een uitnodiging voor een in formatiebijeenkomst op dinsdag 19 ok tober in het voormalig gemeentehuis in Krabbendijke. Het is de bedoeling dat na 9 november de bijeenkomsten plaatsvinden op 16, 23 en 30 november, 7 en 14 december. 4, 11, 18 en 25 januari. De cursus wordt gehouden op een plaats, die voor de meeste deelnemers zo gunstig mogelijk blijkt. De bijeenkomsten duren van 19.30 uur tot 22 uur. Vervoersproble men kunnen in onderling overleg gere geld worden. „Voor een aantal men sen". zo schrijven de medewerkers van de Stichting, „die uit het arbeiderspro ces stappen, blijkt dat niet altijd even gemakkelijk te zijn. Er verandert nogal wat. Het besteden van tijd, veranderin gen thuis, het wegwijs worden in de re gelingen en voorzieningen, het missen van het werk en de collega's zijn onder meer zaken die de overgang van werkend naar gepensioneerd kunnen beïnvloeden. Dat geldt met alleen voor degene die werkt, maar ook voor de echtgenote of partner". woners van de 'tweede woningen' eerst de gelegenheid krijgen om elders in de gemeente een onderkomen te vinden. „Ik ben het grotendeels met het plan eens, maar niet in deze vorm", vertelt de Colijnsplaatse. Burgemeester Van der Linde heeft toegezegd de gemeente raad in kennis te stellen van de handte keningenactie, maar ziet zelf weinig mogelijkheden om aan de wensen van de Colijnsplaatse dame te voldoen. „Met alle respect", zegt Van der Linde, „ik ben nauwelijks onder de indruk". Hij wijst erop dat het dorpsvernieu wingsplan de leefbaarheid in de kernen moet vergroten, een 'algemeen belang' dat op verschillende momenten met een aantal inidividuele belangen botst. Van der Linde: „Men moet zich afvra- werp uitvoeringsplan dorpsvernieu wing alle openheid betracht. „Vooral ook tegenover de tweede woning-bezit ters", aldus Van der Linde. Ook sommige inwoners uit de gemeen te hebben kritiek op de brief. Drs J. van Vuure uit Kortgene stuurde de belan gengemeenschap een antwoord waarin hij het schrijven volstrekt onjuist noemt en misleidend. „Tijdens de hoor zitting van 3 september in Colijnsplaat werd de discussie gemonopoliseerd door tweede woning-bezitters", betoogt hij. „Zij gaven in lange emotionele beto gingen uiting aan hun angst voor de plannen. Dat wettigt geenszins uw con clusie dat iedereen tegen de plannen van de gemeente is". Van Vuure merkt voorts een tegenstrijdigheid op in de gen hoe de kernen er over een jaar of uitlatingen van de belangengemeen- twintig uit zullen zien als we passief blij - schap. ven toekijken". Inmiddels is ook een Belangengemeen schap Aandachtsgebieden in het leven geroepen, die de belangen van de 'twee de woning-bezitters' moet behartigen. Het gezelschap heeft onlangs een advo catenkantoor in de arm genomen. Brief De groep zond de afgelopen week een brief naar alle inwoners van de aan dachtsgebieden, waarin ze haar be weegredenen uit de doeken doet. „Bij de hoortermijnenvan de gemeente raad met burgemeester Van der Linde konden jammer genoeg niet alle gedu peerden verschijnen", schrijven de sa menstellers van de brief. „Tijdens deze hoortermijnen werd het duidelijk dat alle gedupeerden, zonder uitzonde ring, tegen de plannen van de gemeen te waren. Zelfs de huizen, die van uit stekende woonkwaliteit zijn, zijn bij dit saneringsplan betrokken". De be langengemeenschap verwijt de ge meente verder een halsstarrige hou ding. „We gaan ervan uit dat u zich bij onze belangengemeenschap aan wilt sluiten", veronderstellen de brief schrijvers tegenover de bewoners. Burgemeester Van der Linde vindt het betreurenswaardig dat de brief buiten medeweten van de gemeente om is ge stuurd. De Kortgeense eerste burger stelt dat de gemeente zelf bij het ont- Hij meent dat vóór de hoorzittingen de stem van de tweede woning-bezitters niet werd gehoord en dat ze daarmee duidelijk maken dat ze niet op de hoog te zijn van de plannen van de gemeente, die vier jaar geleden al aan de inwoners van Kortgene werden geïntroduceerd. „Dat werpt een schril licht op de met de mond beleden betrokkenheid van deze recreanten bij het dorpsgebeuren", stelt Van Vuure vast. De uitvoering van de dorpsvemieu- wingsplannen in de gemeente Kortge ne gaat 28 oktober beginnen. Ing R. J. Snelheidscontroles op Noord-Beveland WISS ENKERK F! COLIJNSPLAAT Op de zogenaamde kruising bij Ho- veijn, tussen Wissenkerke en Geersdijk, hield de groep Kortgene van de rijkspo litie vrijdag een snelheidscontrole. Er werden 22 automobilisten bekeurd we gens het rijden met een te hoge snel heid. De toegestane snelheid is op dat punt 70 km per uur. De hoogste snel heid die werd gemeten, was 137 km per uur. De groep Kortgene hield vrijdag ook een snelheidscontrole in de bebouwde kom van Colijnsplaat. Hier werden vier automobilisten bekeurd. De hoogste gemeten snelheid was 76 km per uur. van der Meulen van de provinciale di rectie van de volkshuisvesting slaat dan om 10.15 uur de eerste in paal ln de grond van het deelplan 'Tonnenbuurt' in Colijnsplaat. Dit gedeelte omvat de bouw van een achttal woningwetwo ningen: twee normale typen en zes voor zogenaamde één- en tweepersoonshuis houdens. Na afloop van de handeling is er in 'De Brug' een ongedwongen bij eenkomst, waar - zo schrijven burge meester en wethouders - nog even een ogenblik kan worden stilgestaan bij de dorpsvernieuwingsplannen in het alge meen en deze 'mijlpaal' in het bijzon der. Oudercontactavond peuterspeelzaal Goes GOES - Voor de ouders van kinderen die de peuterspeelzaal Centrum in Goes bezoeken wordt dinsdag 12 okto ber een contactavond gehouden. Me vrouw Poley zal een korte uiteenzetting geven over het peuterspeelzaalwerk. Daarna staat de vertoning van een film1 op het programma. Deze film is onlangs in alle groepen van de peuterspeelzaal opgenomen. Er kunnen vragen over worden gesteld. De contactavond vindt plaats in de peuterspeelzaal aan de Bleekerstraat en begint om 20 uur. Gezinsdienst in 's Heer Arendskerke 'S HEER ARENDSKERKE - Een jon- gerenwerkgroep houdt zondag 3 okto ber een gezinsdienst in de Hervormde Kerk van 's Heer Arendskerke. Het the ma is 'Houd ze niet tegen'. Vier kinde ren worden tijdens de dienst gedoopt. Het verhaal uit Markus 10 staat dan ook centraal: 'Jezus zei: laat de kinde ren tot mij komen, verhindert ze niet'. Voorganger is ds. Delfos. De dienst be gint om 10 uur. Ledenvergadering -j Schoolraad Borsele£ bespreekt raad medezeggenschap eli Ambachtelijk molenaar Teun van der Bok poseert op zijn gerestaureerde windko- renmolen. HEINKENSZAND - Het dagelij] stuur van de schoolraad voor het baar onderwijs in Borsele wil een] cussie beginnen over de ombouw de schoolraad tot een voorlopige dezeggenschapsraad. Aanvankt leefde de gedachte binnen de Bon schoolraad dat de ombouw schoolraad naar (indien gewenst) gemeenschappelijke medezeg] Ri schapsraad het beste bekeken zou nen worden op het moment dat dei nitieve medezeggenschapsraden functioneren. De leden van de scjLr( raad kunnen over die gedachtei donderdag 7 oktober van gedac wisselen. Deze vergadering wordt gehoudej-1 het ontmoetingscentrum 'De Steng Goes en begint om 19.30 uur. In eenkomst wordt ook gesproken het onderwerp 'wat moet en wat ka voorlopige medezeggenschapsi doen?'. Vooral de concrete vraag: Heeft uw dezeggenschapsraad al een eigen r< ment en met welke onderwerpen ka Tc voorlopige medezeggenschap zich meer bezighouden? Verder komt bi agendapunt aan de orde wanneer voorstel van het gemeentebestuur wacht kan worden met betrekkint het definitieve medezeggenschap! element, de relatie voorlopige mede genschapsraad - oudercommissie Rh derraad en de financiën van de vo^di pige medezegtenschapsraad en o rorganen. Andere agendapunten waarover Borselse schoolraadsleden zich bu zijn de stand van zaken bij het W r 1 scholen projecten, de exploitatie dei goeding voor het lager onderwijs »p evaluatie van de benoemingsproc res en het overleg van schoolrader bi BINNENKORT OPENING 'DE HOOP' ZIERIKZEE GOES - Het grafisch werk van W. O. J. Nieuwenkamp (1874-1950) is vanaf vandaag (zaterdag) te zien in het Mu seum voor Zuid- en Noord-Beveland in Goes. De naam van de expositie is 'Nieuwenkamp thuis en op reis'. De tentoonstelling duurt tot en met 28 ok tober en is georganiseerd in samen werking met het Dordrechts Museum. De keuze is gemaakt uit de nog intact zijnde nalatenschap van de kunste naar. Het grafisch werk van de autodidact Nieuwenkamp wordt wel het fraaiste genoemd wat de Nederlandse prent kunst aan het begin van deze eeuw heeft voortgebracht. Zowel in de ets als in de houtsnede bereikt de kunstenaar een hoog niveau en toont hij een vol strekt persoonlijke stijl. Nieuwenkamp begon zijn loopbaan als kunstenaar in 1894, als illustrator voor verschillende weekbladen. Tijdens de vele reizen die hij maakte, bezocht hij onder meer Zuid-Europa, Tanger, Algiers en Egyp te. In 1898 kwam Nieuwenkamp voor de eerste keer in Nederlandsch-Indië. Daaruit vloeide een grote liefde voor het Oosten uit voort, die zijn neerslag vond in een aantal boeken, zoals het in 1910 gepubliceerde 'Zwerftochten op Bali'. Verschillende dingen boeiden de kun stenaar in het Verre Oosten, bijvoor beeld de tropische landschappen, een monumentale boom als de Waringing of figuren aan de oever van de Ganges. Maar ook het eigen land inspireerde Nieuwenkamp. Hij had een voorliefde voor oude stadjes, waar vooral haven gezichten, poorten, huizen aan een grachtje, sluisjes, bruggen en torens tot zijn favoriete onderwerpen behoorden. Zijn eigen visie op deze Hollandse en Zeeuwse plaatjes getuigt van een grote zuiverheid en een betrokkenheid bij Ne derland, waar het Oosterse deel van zijn werk bijna een tegenstelling van is. Nieuwenkamp's grafisch werk vertoont een sterke hang naar het decoratieve: de ingewikkelde versieringen aan prau wen en tempelpoorten worden nauw keurig bestudeerd en gedetailleerd ge tekend. Aan de andere kant geeft de kunstenaar vaak de exotische sfeer van het Oosten weer met zeer weinig grafi sche middelen in schilderachtige bla den in zacht rood, bruin of in een kleurig oranje. Nieuwenkamp verliet Nederland in 1920. Hij vestigde zich in Italiè, waar hij de rest van zijn leven uitsluitend aan de schilderkunst wijdde. Hij over leed in 1950. Goes-oost bijeen GOES - De wykvereniging Goes-oost houdt donderdag 14 oktober een alge mene ledenvergadering met onder meer een bestuursverkiezing. Deze ver gadering wordt gehouden in de hal van de Jan Ligthartschool te Goes en be gint om 20.00 uur. Een ander agenda punt is de benoeming van een kascora- missie. BZN treedt op in Goese Veilinghal GOES - De populaire Volendamse roek-formatie BZN gaat op tournee door Nederland. De eerste plaats waar wordt opgetreden is Goes, waar de groep vrijdag 15 oktober te horen en te zien zal zijn in de Veilinghal. BZN, die onlangs met een nieuwe lp 'Pictures of Moments' uitkwam, be zoekt verder nog Enschede, Groningen, Nijmegen, Zwolle en Amsterdam. De groep, met als 'leading men' solo- gitarist Cees Tol en basgitarist Jan Tuyp en als 'leading lady' zangeres An- ny Schilder wil ditmaal niet voor een dansend, maar voor een zittend en luis terend publiek optreden; vandaar dat tot deze tournee werd besloten. ZIERIKZEE - Zijn grootste wens 'werken met de natuur' wordt werkelijkheid in het hartje van de bin nenstad. Tevreden stelt molenaar Teun van der Bok (24) vast dat de ge restaureerde Zierikzeese windkoren- mol'*n 'De Hoop' frank en vrij uitsteekt boven de omringende huizen en van de bebouwing geen enkele windbelem- mering ondervind. „Ik heb juist voor deze molen gekozen vanwege de prachtige ligging midden in het centrum", zegt Van der Bok, die staat te trappelen om de molen in ex ploitatie te gaan nemen. Hij ziet de toe komst als ambachtelijk molenaar met vertrouwen tegemoet, mede op grond van adviezen van de Rijksnijverheids- dienst en het Ambachtelijk Korenmo- lenaarsgilde. waarvoor hij werd toege laten in 1977. Dezer dagen leggen de molenmakers van Sint Victor uit Zuid- zande en gemeentewerken Zierikzee nog de laatste hand aan de uitgebreide restauratie. De oplevering dient plaats te vinden op 15 oktober. En Van der Bok verwacht de officiële opening op zaterdag 13 november. De uit Ouddorp afkomstige, maar on langs Zierikzeeënaar geworden mole naar diende zich in januari 1980, naar aanleiding van een bericht in de PZC over de toen nog op stapel staande res tauratie, bij het gemeentebestuur aan als gegadigde om de korenmolen am bachtelijk in bedrijf te stellen. Voor de toekomst staat Van der Bok zelfs een der bij een scheepswerf, en hij denkt dat het nog wel een tijdje zal duren voor hij helemaal van de wind kan gaan leven. f-v volledige exploitatie voor ogen, maar Opening schoolgebouw hij begint met één dag in de week, want - de gezel-molenaar is tevens boekhou- kleuter- en lager onderwijs in Rilland RILLAND - Burgemeester H. Boer van Reimerswaal opent vrijdag 29 oktober het nieuwe gebouw van de openbare la gere school en de openbare kleuter school in Rilland. Dat gebeurt om 10.00 uur in de gemeenschapsruimte van de school aan de Hoofdweg. Het nieuwe gebouw is 's avonds van 19.00 tot 21.00 uur te bezichtigen tijdens een 'open huis'. Symbolisch De Zierikzeese gemeenteraad gaf ove rigens eenstemmig een eerste aanzet in die richting met het vaststellen van een symbolische huurprijs voor de ste delijke molen van één gulden per jaar. En verder kwam de raad de nieuwe be windvoerder van 'De Hoop' tegemoet met het verstrekken van een garantie- OPRUIMWERKZAAMHEDEN NAMEN UREN IN BESLA G verklaring voor het aangaan van een lening van 29.000,- voor aankoop van de nodige inventaris. Van der Bok zet 'De Hoop' voorlopig uitsluitend op zaterdagen op de wind. Het publiek kandanbijhem terecht om de zeer hoge en ronde stenen boven kruier van onder tot boven te bezichti gen en het kopen van volkorenmeel, Zeeuwse tarwebloem, griesmeel en ge plette of gebroken tarwe. Enthousiast vermeldt de stedelijke molenaar dat in- Drs. Van de Poel weg bij rk raad welzijn GOES - De consulent maatschappelij ke activering van de Katholieke Raad' voor Maatschappelijk Welzijn in Zee land, drs. A, C. M. S. A. van de Poel, gaat deze instelling verlaten. Hij wordt hal verwege deze maand coördinator wel zijnsplanning van de gemeente Beek en Donk. Inmiddels is P. Windt als zijn op volger aangesteld. Buurtsoos Goes-Zuid opent met bingo GOES - De buurtsoos Goes-Zuid opent vrijdag 8 oktober het seizoen met een bingo-dansant. De muzikale omlijsting is in handnen van The Crescendo Boys uit Hoogerheide. Zij zullen dansmuziek ten gehore brengen. Het programma begint om 20 uur. De zaal is open om 19.30 uur. Zoals gebruikelijk is de soos ondergebracht in het buurthuis De Pit aan de Appelstraat in Goes. Verkiezing nieuw bestuur van Goese sportraad GOES - De sportraad van de gemeente Goes kiest dinsdag 12 oktober een nieuwe voorzitter en een nieuw dage lijks bestuur. Dat gebeurt tijdens een vergadering om 20 uur in het stadhuis. Op de agenda staan ook een discussie stuk over vrijwilligers in de sport en in formatie over de provinciale subsidiere geling sportevenementen. middels al twee bakkerijen van 11 zijn om professioneel aan de sla 5j gaan met door windkorenmolen Hoop' gemalen grondstoffen. Een ste proef van de bakresultaten met korenmeel en Zeeuwse tarwebl ral gaan de bakkerijen presenteren h en opening van 'De Hoop'. Aan de n naar zal het niet liggen. Of liggen c wordt een geslaagde kennismal j. „Want ik kan gaan malen als de r Kijk maar eens naar dat gewt drijfwerk, de degelijke uitvoering het gaande werk en de prachtige ho van de molen. En het geeft tegen* dig cachet om 'brood van de mole bakken", verzekert Van der Bok. Tennisvereniging Noord-Beveland hield dubbeikampioenschap KORTGENE - Ter afsluiting van seizoen 1982 werd op de banen va tennisclub Noord-Beveland te Knir* ne het gemengd dubbelkampioem gehouden. Door de vele inschrijv moesten de wedstrijden in twee eindes afgewerkt worden. De final! waren Han van Oeveren/Janet van ke tegen Jan Moerman/Liande Damme. Laatstgenoemd koppel, ook in alle competitiewedstrijdei,r menspeelt won gemakkelijk met 6 6-2. Liande van Damme opereerde vast vanaf de baseline, terwijl Moerman aan het net alle proble klaarde. at m Een grote koliektie speciale maten 46'/« t/m 60'/« 47 t/m 57 LEWEDORP - De bestuurder van een landbouwtrekker, H. N. C. van S. uit 's Heerenhoek, raakte vrijdagmiddag omstreeks 17.15 uur ernstig gewond bij een ongeval op de kruising Postweg- Korenweg in Lewedorp. De man werd met ernstig hersenletsel overgebracht naar het Gasthuis in Middelburg. Door de ravage die bij het ongeluk ontstond was de kruising pas rond 22.15 uur weer normaal berijdbaar. Het ongeval werd veroorzaakt toen de bestuurder van de landbouwtrekker linksaf sloeg op het moment dat hij in gehaald werd door een achter hem rij dende vrachtwagencombinatie. Deze combinatie werd bestuurd door L. B. S. uit Baarland. De landbouwtrekker, met aanhangwagens, werd totaal vernield, De bestuurder van de vrachtwagen combinatie bleef ongedeerd. De ravage na het ongeval op de Lewe- dorpse kruising. Themadienst KLOETINGE - 'Vier de vrijheid' is het thema van de dienst voor jong en oud die zondag in de hervormde kerk te Kloetinge wordt gehouden. Simon Sies uit 's-Gravenpolder gaat voor. Het koor en combo Nova Melodica uit 's-Graven- polder zorgt voor de muziek. De dienst begint om 10 uur. Industriestraat 8-10 - Goes Tel 01100-15415-14987 m- Kruisvereniging Noord-Beveland en Zuid-Beveland-West Op initiatief van de Kruisvereniging Noord- Beveland en Zuid-Beveland-West zal - in dien daaraan voldoende behoefte bestaat worden overgegaan tot het houden van: gespreksavonden voor ouders van peuters uit de plaatsen Goes, Kloetinge, Kattendijke en Wilhel- minadorp. - op zes tot acht woensdagavonden voor het eerst: 27 oktober 1982 - tijdsduur/plaats: 20,00-21.30 uur, Bea- trixlaan 24 te Goes. Doel: bespreking van de diverse pro blemen waar ouders van peuters mee kunnen zitten. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij hun wijkverpleegkundige.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 38