tür Oostburg versoepelt vergunningenbeleid hinderwetzaken Onderzoek overlast Bleijko vertraagd Koninklijk zilver Philips-medewerker M, m Wissel Zeeu ws- Vlaanderen PZC/streek WETHOUDER J. THOMAES: Blueszangeres Jo-Ann Kelly in Westdorpe Eén kilo graag. METING BEMOEILIJKT LAS VEGAS Kunstgebit- reparatie DUBBELGLAS GLASHANDEL PLATTEEUW B.V. GEMEENTE HULST ZATERDAG 2 OKTOBER 1982 OOSTBURG - De gemeente Oostburg gaat het hinderwetvergunningenbe- leid aanzienlijk versoepelen. Dat be loofde wethouder J. Thomaes vrijdag middag de leden van de financiële commissie. „We zullen minder voor waarden gaan neerleggen in de ver gunningen", zei hij, „want onlangs is een bedrijf in beroep gegaan tegen de hinderwetvoorwaarden bij gedepu teerde staten, en daar grotendeels in het gelijk gesteld. Dat is voor ons aan leiding om zeer liberaal op te gaan tre den". Thomaes merkte dit op bij de bespre king van de leges-verordening. „Eerst krijg je regels opgelegd", zei hij enigs zins korzelig, „en als je ze dan oplegt worden ze later weer ingetrokken". De commissieleden ploegden zich vrijdag middag eendrachtig door een hele reeks aanpassingen van verordeningen heen. Enkele leden hadden moeite met het feit dat de verhoging van de reinigings rechten met vier procent nog niet kos tendekkend is. Zes procent zou dat wél zijn, maar de meerderheid van het colle ge vertrouwt op enkele meevallers in de exploitatie van de gemeenschappelijke stortplaats. De commissievoorzitter Thomaes is het daar niet mee eens. Hij vindt dat de heffing nu al kostendek kend gemaakt moet worden. Volgens J. de Vries, die hij aan zijn zijde vond, deu gen de argumehten van de college meerderheid niet. „Liever nu een verho ging met zes procent, dan het risico dat er straks geld bymoet. En als die mee vallers er werkelijk komen, kunnen we eventueel de tarieven het volgende jaar gefijkhouden". De WD'er A. Rozen- daal was dat met hem eens. Grondprijzen Er werd ook lang gepraat over de grondprijzen in de gemeente, naar aan leiding van een nota. Wethouder Tho maes stelde onomwonden vast dat de kunstmatig laaggehouden prijzen in de kleine kernen absoluut niet als lok kertje werken. De commissie was dat helemaal met hem eens. De 'subsidie' van bouwgrond in kleine kernen moet worden opgebracht door de dorpen, waar nog wél goed gebouwd wordt, zo als Breskens en Oostburg. Vastgesteld werd dat de differentiatie niet aan het gestelde doel beantwoordt. Het college zal de consequenties eens op een rijtje moeten zetten van een an der grondbeleid", dacht Thomaes dan ook. De meerderheid van de commissie was van mening dat de gronduitgifte in WESTDORPE - De Britse country- blueszangercs en gitariste Jo-Ann Kel ly geeft zondagavond een anderhalf uur durend optreden in zaal 'Concor dia' in Westdorpe. Jo-Ann Kelly, de 'British queen of' country blues', wordt bijgestaan door bluesgitarist Pete Emery. Kelly speelt hoofdzakelijk akoestische blues sinds het midden van de zestiger jaren, waarmee ze zich een grote faam verwierf. In de zestiger en zeventigerja ren maakte ze enkele plaatopnamen, en speelde ze mee met bluesgrootheden als John Lee Hooker, Robert Johnson, Memphis Minnie, B. B. King en Chralie Patton. Ze is onmiskenbaar de belangrijkste blueszangeres van West-Europa. Jon- gerensocièteit 'De RBruine Rabbelaar' wist haar te strikken voor een optreden zondagavond in 'Concorida'. Het voor programma wordt voerzorgd door het Belgische bluesduo Willem Devos (mondharmonica) van de Former Blues Band en Garry de Mol (gitaar). Het bluesconcert begint om 20 uur. Uitstapje katholieke vrouwen Ter neuzen TERNEUZEN - Het Katholiek Vrou wengilde Zeeland maakt donderdag 21 oktober een reis naar Oosterhout. Daar wordt een bezoek gebracht aan het Norbertinessenklooster. De bus vertrekt vanaf het plein voor de Triniteitskerk en rijdt langs de parkeer plaats van de Opstandingskerk in Ter- neuzen. De dames vertrekken om 7.45 uur en komen om 18.30 uur thuis. principe kostendekkend dient te zijn. Maar financieel ambtenaar C. Geerse maakte duidelijk dat de hoogte van de grondprijs helemaal geen punt van overweging is bij de plannen voor de bouw van een woning. De hele markt is volledig ingestort, zei hij. „We zijn best bereid uitverkoop te houden, en de grond nóg goedkoper van de hand te doen als er zich voldoende gegadigden aandienen. Het marktmechanisme is volledig weg". Voorzitter Thomaes stelde vast dat de verlaagde prijs voor bouwgrond in de toekomst in ieder geval niet meer auto matisch verstrekt zal worden, maar 'aan de praktijk' getoetst dient te wor den. TERNEUZEN - De heer M. Kooy- man uit Terneuzen zag vrijdag veertig dienstjaren bij Philips be loond met de zilveren medaille in de orde van Oranje-Nassau. Het eremetaal werd hem opgespeld door Terneuzen's burgemeester C. Ockeloen. Kooyman, 57 jaar oud, is onderchef van de afdeling bedrijfsmechanisa- tie bij het bedrijfsonderdeel 'licht' van Philips Terneuzen. Hij werkte van '42 tot 1 juli '63 bij de vestiging Dordrecht als produktie- en bank werker. Bij Philips Temeuzen startte hij in '63 als bankwerker-voorman. Kooyman werd verscheidene ma len uitgezonden naar de Verenigde Staten en Turkije voor technische assistentie aan Philipsbedrijven. Momenteel geeft hij leiding aan 13 medewerkers en heeft hij de bud gettaire verantwoordelijkheid voor projekt- en orderbewaking. Nadat Ockeloen de jubilaris had gedecoreerd werd deze gelukge wenst door bedrijfsdirecteur ir J. van der Tas. De heer M. Kooyman met zijn on derscheiding. Gemeentebelangen Groot Sas en PvdA maakten beleidsnota SAS VAN GENT - De Partij van de Ar beid en Gemeentebelangen Groot Sas hebben in een nota het beleid voor de komende vier jaar kenbaar gemaakt. De coalitie, die alle drie de wethouder- sposten in Sas van Gent bezet, belooft in de nota een 'open' beleid. „Er moet een deskundige en tevens begrijpelijke voorlichting zijn. En op een dusdanige wijze dat er geen angst en drempels behoeven te zijn", schrijven de beide raadsfracties. Belastingenverhogingen zitten er de komende vier jaren niet in. Voor de PvdA en Gemeentebelangen Groot Sas is verhoging 'het laatste om aan te den ken'. Werklozen dienen ingeschakeld te worden bij diverse projecten. Gedacht wordt aan het Baanlozenproject. De Sasse partijen willen de deeltijdarbeid stimuleren, wanneer daarmee tevens werkgelegenheid wordt gecreëerd. Voor het Kanaaleiland wil de coalitie snelle realisatie van de uitbreiding van de ligweiden bij het zwembad, het aan leggen van een trimbaan, een wandel park en een hondenterrein. Het zwem bad moet dagelijks doorlopend open van 09.00 tot 20.00 uur. Het school zwemmen in Sas van Gent kan volgens de PvdA en Gemeentebelangen Groot Sas niet gemist worden. Op de prioritei tenlijst staan de renovatie van de kern in Sas van Gent, de bouw van een multi functioneel centrum in Philippine en het plaatsen van verkeerslichten aan de kruising Bolwerk/Rijksweg. De beleidsnota wordt huis-aan-huis verspreid bij de bevolking van de Sasse kemen. Lampionoptocht in IJzendijke IJZENDIJKE - Vandaag (zaterdag) wordt er in IJzendijke een lampionop tocht gehouden. De optocht vormt het traditionele begin van de jaarlijkse winkelactie van de IJzendijkse mid denstand. De deelnemers dienen zich te verzame len op de Markt. De lampionoptocht be gint om 20.00 uur. De drumband 'Jeugdbelang' uit IJzendijke zal de op tocht muzikaal begeleiden. Prinsenbals in West- Zeeuwsch-Vlaanderen IJZENDIJKE - De data van de prinsen bals van de West-Zeeuws-Vlaamse car navalsverenigingen zijn inmiddels be kend. De Groese 'Papvreters' openen op za-' terdag 6 november de rij. Daarna vol gen de IJzendijkse 'Azijnhalzen' (13 no vember), de Hoofdplaatse 'Krabbebie- ters' (20 november). Sluis/Heille (27 no vember) en de Aardenburgse 'Jonge Leeuw' (11 december). Kennismakingsdag fietscross Breskens BRESKENS - Zondag wordt in Bres kens een kennismakingsfietscross- wedstrijd gehouden. De organisator is de Breskense fietscrossclub Breskens 'De Forellenspringers'. Van 11.00 tot 12.00 uur kan worden ingeschreven. Van 12.00 tot 13.00 uur mag er twee rondjes worden getraind. Om 13.00 uur starten de wedstrijden. De prijsuitrei king zal rond half zes plaatsvinden. De wedstrijd wordt gehouden op de fietscrossbaan bij het sportcomplex 'Baersande' te Breskens. IJZENDIJKE - boer M. f Quaak van de Klakbaan bij IJzendijke kon z'n ogen haast niet geloven. Dij het lossen van de aardappelen ont dekte Quaak een geweldige 'joe kel'. „Zo'n grote aardappel had ik van m'n leven nog nooit gezien". De reuzenpieper werd mee naar huis genomen en gewogen op de huis- houdweegschaal van 'moeders'. De aardappel bleek ruim één kilo te weoen. Jk heb dit jaar opvallend veel gro te aardappelen, van 5, 6 om. Deze steekt er echter helemaal uit. Dit is iets heel bijzonders", aldus boer Quaak. De reuzenaardappel heeft nu een plaatsje gekregen op de schoor steen van de Quaak's.JEerst moet de familie hem zien, voordat hij in de pan verdwijnt". WALSOORDEN - Het onderzoek bij de betonfabriek Bleijko in Walsoorden naar aanleiding van klachten van de landbouwer J. Verschueren wordt wat vertraagd als gevolg van tegenvallers bij het verrichten van de metingen. Zo als gemeld doet provinciale water staat metingen bij en in de buurt van de plek waar Bleijko haar betonpro- dukten voorziet van een coating. Een woordvoerder van provinciale water staat verwacht dat het onderzoek bin nen een maand kan worden afgerond. Provinciale waterstaat houdt contact met Bleijko en stuurt een meetwagen zodra de betonfabriek begint met 'teer spuiten' (dat gebeurt niet alle dagen). Het is al enkele keren voorgekomen dat het coaten van de betonprodukten in verband met het slechte weer op het laatste moment niet doorging. Ook is provinciale waterstaat bij de metingen afhankelijk van de windrichting. Vol gens W. Westhoek is bovendien de vloeistof, waarmee gespoten wordt, moeilijk te analyseren. De stof bevat zeer veel componenten. Vergunning Zodra de uitslag van het onderzoek be kend is, zal niet alleen het openbaar ministerie zich beraden over gerechte lijke stappen, maar zal ook worden be keken of Bleijko een vergunning voor het teerspuiten kan krijgen. Tot nu toe beschikte Bleijko niet over een ver gunning. Deze is om onduidelijke rede nen nooit aangevraagd. Dat bleek toen officier van justitie mr W. van Nierop eind augustus een oriën terend bezoek bracht aan de fabriek, onder meer naar aanleiding van de klacht van de landbouwer Verschue ren, dat het spuiten door Bleijko ziekte onder zijn vee veroorzaakte. Het openbaar ministerie wil eerst het onderzoek afwachten. Dan zal bekeken worden of Bleijko in verband met het ontbreken van de vergunning vervolgd zal worden. SUPER BINGO vrijdag iedere woensdag en zaterdagavond bingo-avond groot prijzenfestival tot 1500,- contant aan geldprijzen Kans op kleuren-t.v. Aanvang 20.00 uur Stationsweg 3 - Hulst Zaal open 19.00 uur Regionale Zeeuwsch-Vlaamse woningbouwvereniging Zuivelstraat 3-5 Axel tel. 01150-1253 Het bestuur der vereniging brengt ter kennis van haar leden, dat op maandag 8 november 1982 om 19.30 uur in het kantoor der Vereniging zal worden gehouden een ALGEMENE LEDENVERGADERING (jaarvergadering) De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Vaststellen notulen a. d.d. 14 december 1981 b. d.d. 10 mei 1982 3. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Jaarverslag 1981. 5. Goedkeuring van de jaarrekening over 1981. 6. Bestuursverkiezing. 7. Verkiezing raad van commissarissen 8. Vastelling van de contributie en de Vereni- gingsbijdrage voor 1983. 9. Rondvraag 10. Sluiting. Toelichting: Lid der Vereniging kunnen zijn meerderjarige bewoners, die niet in dienstbetrekking zijn bij de vereniging. Niet-bewoners kunnen geen lid zijn, behoudens het gestelde in artikel 13, lid 1 en artikel 24 der statuten. Voor de leden is er gelegenheid tot schriftelijke indiening van voorstellen die zij op de vergadering behandeld wensen te zien en wel tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze bekendmaking. De voorstellen dienen schriftelijk te worden ingediend bij het bestuur en dienen ondertekend te zijn door degene(n) die het voorstel ondersteunt(en). Als bestuurslid is aftredend de heer G. van Schaick te Bres kens. Als lid van de raad van commissarissen treedt af de heer A. C. de Beleir te Sas van Gent. Beiden zijn herkiesbaar. De leden kunnen, ingevolge artikel 13 van de statuten en artikel 17 van het huishoudelijk reglement kandidaten voor beide functies voordragen tot uiterlijk 14 dagen na het ver schijnen van deze bekendmaking. De voordracht behoeft de instemming van ten minste vijf stemgerechtigde leden. De bescheiden voor de ledenvergadering liggen voor de le den ter inzage vanaf 1 november 1982 tijdens kantooruren, op het kantoor der vereniging, Indien men dan verhinderd is. kan een afspraak voor de avonduren worden gemaakt en wel van 18.00 tot 20.00 uur op maandag 1 en dinsdag 2 november 1982. Axel, oktober 1982 klaar terwijl u wacht Inl. Axelsestraat 8 Zaamslag, tel. 01153-1650. Op D. V. woensdag 6 oktober a.s. hopen onze lieve j: ouders en grootouders S: P. DE FEIJTER en g S. A. DE FEIJTER-VAN DER WELLE hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. I Ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom S op de receptie van 18.00 tot 19.30 uur in restaurant S 'De Kraag', Temeuzensestraat 89, Zaamslag. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen J_ Langestraat 35, 4542 AG Hoek ~~v' Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het als 'n moedig man gedaan Wie kan begrijpen watje hebt geleden En wie kan voelen watje hebt doorstaan Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend, moeten wij u tot onze droefheid medede len, dat na een moedig en geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan, op de leeftijd van 73 jaar mijn geliefde man, broer, schoonbroer, oom en neef FERDINANDUS MARINUS DE WITTE echtgenoot van Bertha Mathilde Maria Aubroeck Hulst: B. M. M. de Wltte-Aubroeck Familie De Witte Familie Aubroeck 4561 HW Hulst, 1 oktober 1982. Tabakstraat 16. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 5 oktober a.s. om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de be grafenis op het R.-K. Kerkhof aldaar. Maandagavond om 19.00 uur gebedsdienst in de Basiliek. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.45 uur in de Basiliek. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoekdag maandag van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Ingang aan de voorzijde van het ziekenhuis. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in restaurant Tiffany' te Hulst. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschou wen. De overweldigende belangstelling en medeleven aan ons betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma HERMIEN TAK-VAN DER STEEN heeft ons zeer getroffen. Langs deze weg betuigen wij u onze hartelijke dank. Sas van Gent, oktober 1982 Rijsenburg 2 P. Tak Kinderen en kleinkinderen Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, behuwd, groot- en overgrootvader IZAAK VAN HOORN betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder dokter Grosveld, zuster Pascale en verplegend personeel van afd. Klaverblad van het verpleeghuis 'De Stelle'. F am. Van Hoorn Nieuwvliet, oktober 1982. t 10 jaar fabrieksgarantie concurerende prijs Vraag vrijblijvende informatie bij WILHELM Zaamslag. Bedrijvenstraat 1. tel. 01153-1692-1571 Uitslag loterij PSC regio Z.-Vlaanderen 19-9-'82 1e 9844 2e 5651 3e 8374 4e 2067 5e 9974 6e 5741 7e 7574 8e 2324 9e 6300 10e 9075 11e 7079 12e 5035 13e 1745 14e 5653 15e 3327 16e 9567 17e 6439 18e 7909 19e 8919 20e 5801 Prijzen afhalen tot 31-12- '82 bij IF. Rennia, Da Ruyterlaan 34, Clinge. De gekoppelde zekerheid van GLASKRING-WAARBORG bij ISOLATIEGLAS een gratis an veel verderstrekkende garantie! GLASKRING-WAARBORG, een groep van ervaren en deskundige glashandelaren, waarvan ook wij deel uitmaken, koppelt.extra zekerheden aan bestaande fabrieksgaranties op isolatieglas. Daardoor ontstaat voor de opdrachtgever een wérkelijk komplete garantie. Zonder de beruchte "kleine lettertjes" dekt GLASKRING- WAARBORG nu letterlijk alle risiko's Een uitgebreide brochure vertelt U er alles over, Vraag deze nu aan! Terneuzen 01150-13859» Wij willen graag vrijblijvend inlichtingen betreffende isolerende beglazing NAAM: ADRES: Plaats/Postk Deze bon in open enveloppe sturen aan PLATTEEUW B.V. Antwoordnr. 250 4530 VB Terneuzen Postzegel plakken is niet nodig VERKOOP BIJ INSCHRIJVING VAN WOONHUIS ÏE SLUIS Notaris mr. B. P. Reus te Groede zal bij inschrijvi verkopen: De bungalow, Burgemeester van Hootegemstra 19 te Sluis, met garage, ondergrond en tuin. kaC straal bekend gemeente Sluis sectie I nurruri 1316, groot 5.27 are. Vrij van huur en in eigen gebruik te aanvaarden na ling van koopsom en kosten. Voorwaarden: 1De Driis. waarbij volle last is gegeven en waarvoor h onroerend goed wordt toegewezen, is bij de note gedeponeerd. bel t w da rsii l-n' 2. Inschrijvingsbiljetten dienen ondertekend uiterli. op maandag 4 oktober 1982 des namiddags 16.00 uur gesloten enveloppe (waarop vermeld 'inschrijvin |te ten kantore van genoemde notaris te zijn ingelevei op welk tijdstip de biljetten zullen worden geoper waarbij alle inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 3. Indien bij de opening der inschrijvingsbiJjetten prijs van volle last niet is gehaald, hebben van aanwezige inschrijvers de 3 die het hoogst hebben geschreven het recht deel te nemen aan een direct het openen der biljetten tussen dezen te houden 'r bieding. Betaling koopsom en kosten (veilingtariefi tegel met akte van transport, uiterlijk op 4 november 191 Zakelijke lasten voor rekening van koper, vanaf 1; nuari 1982. Nadere inlichtingen bij genoemde notaris, Provincia weg 7 te Groede (tel. 01171-1212). bed ch< VEILING BOUWLAND ONDER OOSTBURG Notaris G. L. de Kok uit IJzendijke zal op vrijdag oktober a.s. des n.m. om 2 uur in hotel Du Commerce 1501. Markt te Oostburg in het openbaar in één zitting ver) |gel pen: m A. een perceel bouwland gelegen op de hoek v J deMosterdwegenStampershoekweg te Oostbi uitmakende een ged. groot 5.00.70 ha v.h. pero Oostburg sectie P no. 60. n* B. een perceel bouwland gelegen a.d. StampeM hoekweg uitm. een ged. groot 3.84.90 ha vanf h< percelen 60 en 59. C. de combinatie van de percelen A en B D. een perceel bouwland gelegen a.d. Stampej hoekweg en uitm. een ged. groot 4.17.00 ha v gemeld perceel no. 60. E een perceel bouwland gelegen a.d. Stampt hoekweg kad. bek. sectie P nog. 19 groot 1.52 ha. F. een perceel bouwland a.d. Mosterdweg k bek. gem. Oostburg sectie P nrs. 83 en 84 tez. gn 1.08.00 ha. G. een perceeltje bouwland gelegen langs de v van Oostburg naar Zuidzande kad. bek. secti! no. 10 groot 16.80 are. Alle percelen zijn terstond vrij in eigen gebruik te a vaarden na betaling kooppenningen. Lasten voor ko; vanaf 1 januari 1983. Betaling koopsom binnen 30 dagen, betaling onkosl binnen 8 dagen na de toewijzing. Meerdere inlichtingen bij genoemde notaris. GEMEENTE OOSTBURG ml t-h De welzijnscommissie van de gemeente Oostbuij m maakt bekend, dat vanaf heden tot en met 8 no i f vember 1982 ter inzage ligt het ontwerp-jaarprofp. gramma sociaal cultureel werk 1983. Tot en met deze datum kunnen schriftelijke befod. zwaren of andere reacties worden toegezonden, i Toelichting op dit jaarprogramma zal door amb z tenaren worden gegeven in: er Breskens: De Uitkomst, 11 oktober 1982 ontjer 19.30 uur; w Oostburg: gemeentehuis (raadzaal), 12 okto}^ ber 1982 om 19.30 uur; - IJzendijke: Jeugdgebouw, 13 oktober 1982 oirT, 19.30 uur; f' Cadzand: café Du Commerce, 25 oktober 198iJe' om 19.30 uur. nel Op 2 november 1982 wordt een inspraakavond' gehouden over het jaarprogramma in het ge'Se meentehuis (burgerzaal) om 19,30 uur. wel 'fy :B Aanvraag ontgrondingsvergunning door Groi mij N.V., namens J. 't Gilde te Hoek. Burgemeester en wethouders van Hulst make: bekend dat. ter voldoening aan het bepaalde ii j0n artikel 3, lid 2, van de Ontgrondingsverordenin jj0 Zeeland, van 5 oktober t/m 3 november ter meentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt eed verzoek van de Grontmij N.V., namens J. 't Gild te Hoek. om vergunning tot het ontgronden va een perceel aan de Veldstraat, kadastraal bekent gemeente Hulst, sectie G no. 246. Binnen dertig dagen na dagtekening van deze kendmaking kan een ieder schriftelijk bezw tegen de inwilliging van deze aanvrage bij het c< lege van gedeputeerde staten van Zeeland te Mie delburg indienen. Hulst. 4 oktober 1982 Burgemeester en wethouderi van Hulst, de burgemeester, P. Molthoff. De secretaris. J. F. v. Denderen. [El air- Bouwplan voor de bouw van een metalen garagj, op het perceel Teerlingstraat 22a v.r.v Merckx-Burm. Burgemeester en wethouders van de gemeentfl Hulst brengen ter openbare kennis, dat zij voorn® mens zijn in afwijking van het ter plaatse gelde# de bestemmingsplan 'In Hoofdzaak Clinge' niej toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimta lijke ordening bouwvergunning te verlenen voor. de bouw van een metalen garage op het percefC Teerlingstraat 21 a te Clinge, kadastraal bekenr Hulst, sectie R no. 177. Het perceel heeft daarin de bestemming 'agrsk risch gebied', waarop slechts bedrijfsgebouwen el een dienstwoning ten behoeve van het akkei bouw-, veeteelt- en tuinbouwbedrijf mag wordefi gebouwd. Het bouwplan ligt met ingang van 5 oktober 19ak gedurende veertien dagen op de afdeling algemév ne zaken van de gemeentesecretarie voor een lei der ter inzage. Een ieder die bezwaren heeft tegen het bouwplaif" kan deze gedurende voornoemde termijn schrift/" lijk indienen bij burgemeester en wethouders. I Hulst, 4 oktober 1982. De burgemeester, P. Molthoff. jj De secretaris, J. F. van Denderen^

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 36