Jeugd Tholen ontevreden over jongerenactiviteiten Derde Expo Tholen in mobiele hal aan Zoekweg Nieuwe produkties stichting Theater Dodd uit Middelburg MS MODE ÉIIËj Onderwijzeresin Brouwershaven per abuis aangesteld CROSSBAAN HOOG OP VERLANGLIJSTJE Thoolse commissie is verdeeld over verhoging van reinigingsrechten De Provincial^ Zeeuwse Courant uw krant, denaam: een hulpverkoopster VRIJDAG 1 OKTOBER 1982 WISSEL SCHOUWEN PZC/ streek 6 SINT-MAARTENSDIJK - De jongeren op het eiland Tholen zijn niet erg tevreden over de activi teiten die in hun regio worden gehouden. In totaal 69 procent van de Thoolse jongeren is van mening dat er onvoldoende activiteiten worden ontwikkeld die naar hun zin zijn. Dat blijkt uit een enquête die onder de Thoolse jeugd is gehouden. Voor die enquête zijn 570 formulieren ingevuld en verwerkt. Dit alles op initiatief van Ina Wilbrink, ambtenaa van de gemeente Tholen die met onder meer jeugdzaken belast is. Als het om de activiteiten voor de jongeren gaat, wordt er vooral negatief gedaan over de kern Sint-Annaland. Uit de enquête blijkt verder dat de Thoolse jeugd de komst van een cros sterrein voor fietsen of brommers het meest noodzakelijk vindt. De deelne mers konden verschillende wensen in vullen op de enquête-formulieren. Een cent aan wat bijverdienen, 39 procent in een bar-dancing-café, 35 procent aan knutselen en 32 procent aan het bekij ken van sportactiviteiten. Van de ondervraagde jongeren is 25 procent aangesloten bij een voetbalver- crossterrein scoorde met 40 procent het eniging, 10 procent bij een gymnastiek- Poortvliet, 9 procent uit Oud-Vosse- meer, 15 procent uit Sint-Annaland en 9 procent uit Stavenisse. In totaal 92,5 procent van de jongeren vindt het be langrijk dat er contacten zijn tussen de gemeente en de jongeren zelf. Daar naast is 7,5 procent van mening dat die contacten niet noodzakelijk zijn. De re den waarom contact met de gemeente belangrijk gevonden wordt, is vooral dat de gemeente meer rekening moet houden met de wensen van de jongeren, zo wordt uit de enquête duidelijk. De resultaten van het onderzoek onder de Thoolse jongeren zullen worden ge bundeld en besproken worden in een vergadering van het college van burge meester en wethouders. Die zullen be kijken of ze het nodig vinden aan de enquête conclusies te verbinden en die conclusies eventueel om te zetten in be leidspunten. hoogst. Daarna kwamen achtereenvol gens: zwembad (overdekt) 36 procent, (kunst)ijsbaan 18 procent, bioscoop 17 procent, clubhuis 10 procent, disco 8 procent, sporthal 6 procent, vechtspor ten 5 procent en trapvelden 4 procent. Ook hoog scoorden een goede verdeling van activiteiten over het eiland en een betere busverbinding. Voorts is de Thoolse jongeren gevraagd hoe ze hun vrije tijd besteden. Daarbij bleek dat 87 procent tussen de 1 en 5 uur per week besteedt aan het maken van huiswerk. Verder scoorden: 83 procent besteedt tussen de 1 en 5 uur per week aan televisiekijken, 73 procent besteedt die tijd aan het luisteren naar muziek. 71 procent aan fietsen en/of wandelen, 62 procent aan sportbeoefenen, 56 pro- cent aan het leren van boeken. 42 pro- Nedertand. 3 proceo, i5 oud-gereformeerd, 2 procent christe lijk gereformeerd, 8 procent rooms ka tholiek, 20 procent is buitenkerkelijk en onder de categorie overigen valt 2 procent. SCHERPENISSE - Uitgaande van de De geënquêteerde jongeren komen Staatkundig Gereformeerde Partij te voor 28 procent uit de stad Tholen. 21 vereniging, 5 procent bij een muziek vereniging, 4 procent bij een visclub, 4 procent bij een ijsvereniging en 4 pro cent bij een tennisvereniging. In totaal 34 procent van de Thoolse jongeren is geen lid van een club of vereniging. Dat zijn in totaal 196 van de ondervraagde jongeren. Van die 196 zegt 30 procent dat er geen vereniging naar hun zin is. 30 procent zegt geen tijd te hebben voor een vereniging en 30 procent zegt geen interesse te hebben. Kerk De ondervraagde jongeren behoren voor 52 procent tot de hervormde kerk, 2 procent is gereformeerd, 11 procent behoort tot de gereformeerde gemeen te, 1 procent tot de gereformeerde ge- Thoolse jeugd gaat praten over energie THOLEN - In een bijeenkomst van Thoolse jeugdverenigingen, uitgaande van de werkgroep JOKER (Jongeren over Kernenergie) van de Zeeuwse jeugdraad, is donderdagavond beslo ten 29 oktober in 'Meulvliet' in Tholen een thema-avond te houden over 'Pra ten over energie'. De bijeenkomst, eveneens in 'Meulvliet', stond onder leiding van de gemeentelijk sociaal- cultureel werkster Ina Wilbrink en een medewerker van JOKER gaf nadere in formatie. JOKER houdt in oktober en november in verschillende plaatsen in Zeeland discussie-avonden. Met behulp van stencils, folders en aan plakbiljetten wil men de Thoolse jeugd tussen 12 en 21 jaar voor de bijeen komst van 29 oktober interesseren. Men wil die avond, na een algemene in leiding en eventueel een filmkomen tot de vorming van discussiegroepen. De discussies zullen dan in de verschillen de verenigingen worden voortgezet en het ligt in de bedoeling 27 november een grote slotmanifestatie te houden. Het project JOKER wordt gesubsi dieerd door de stuurgroep Maatschap pelijke Discussie Energiebeleid. De be trokken clubs wordt gevraagd enige fi nanciële medewerking te verlenen. Collecte WESTERSCHOUWEN - De collecte ten bate van de Nier Stichting heeft in Westerschouwen 2532,87 gulden opge bracht. BROUWERSHAVEN - Het college van burgemeester en wethouders van Brouwershaven heeft zich vergist bij het bepalen van het aantal onderwijzers dat verbon den mag zijn aan de openbare lage re school. Deze vergissing was de ze week voor de gemeenteraad aanleiding om de onderwijzeres M. H. Limburg-Van Doesburg eer vol, maar ongevraagd, ontslag te verlenen. De onderwijzeres werd aangesteld met ingang van 15 juni 1982, wat gebeurde in tijdelijke dienst, en voor ten hoogste één jaar. Later kwam echter volgens b en w vast te staan dat de duur van de aanstel ling beperkt had moeten blijven tot uiterlijk 1 augustus 1982. Dit op grond van het aantal leerlingen over het afgelopen schooljaar (80), welk aantal de school per 1 augus tus niet, zoals het geval was, recht gaf op vier leerkrachten, maar op drie: het hoofd en twee onderwij zers. In een voorstel aan de raad tot eer vol ontslag van mevrouw Limburg verklaarden b en w ten onrechte te hebben verondersteld dat. zolang het ontwikkelingsproject 'basison derwijs kleine scholen Brouwers- haven/Zonnemaire' duurt, de be staande personeelsbezetting ge handhaafd mocht blijven. Overi gens vindt het college vier onder wijzers onverminderd noodzakelijk voor de voortgang van het project. Dit mede naar aanleiding van een mededeling van het ministerie van onderwijs, 'dat een nieuw project per 1 januari 1983 wenselijk wordt geacht'. Volgens b en w is de werkwijze van het ontwikkelingsproject geheel gebaseerd op het aantal van vier onderwijzers. „Het ontslag levert problemen op voor de voortzetting van het ontwikkelingsproject", al dus het college van Brouwersha ven, dat inmiddels toestemming heeft gevraagd een vierde leer kracht aan de openbare school te mogen handhaven tot 1 januari 1983, en zo mogelijk voor de periode van het nieuwe ontwikkelingspro ject. Tijdrede in Scherpenisse Scherpenisse wordt donderdag 7 okto ber om 19.30 uur een bijeenkomst ge houden in de kerk der Ger. Gemeente. Op deze bijeenkomst zal ds. A. Hooger- land uit Dirksland een tijdrede houden. Gemeente haalt tafeltennistafels weg bij Renesser sportvereniging RENESSE - De gemeente Wester schouwen heeft donderdagmiddag een al enige jaren slepend conflict met de sportvereniging Renesse beslecht met het weghalen van vier tafeltennistafels uit de gym zaal 'De Moerbei'. De tafels zijn ei gendom van de gemeente, maar volgens b en w sinds 1979 koste loos in gebruik bij de tafeltennis- afdeling van de sportvereniging. „Onze bedoeling was de tafels aan de vereniging over te doen tegen een gereduceerde prijs van 2000,-, maar van ons aanbod werd geen ge bruik gemaakt", aldus desge vraagd wethouder J. C. de Feiter. Hij benadrukte dat het besluit van het college van b en w om in te grij pen de volle instemming had van de commissie grond- en pachtza ken, waarin alle fracties vertegen woordigd zijn. „En ik mag aanne men dat de commissieleden alvo rens een besluit te nemen eerst rug gespraak met hun fractiegenoten hebben gehouden", veronderstelde de wethouder. Overigens noemde hij een en ander een bijzonder ver velende zaak. „Maar het is onont koombaar dat de gemeente op al lerlei manieren moet bezuinigen en de kortingen van rijkswege op de gymzalen mede terug moet zien te halen op de verenigingen". Wet houder De Feiter tekende nog aan dat de sportverenigingen die van de gymzalen in Haamstede gebruik maken wel hun materialen zelf be kostigen. "wat van de tafel tennisaf- delïng van de vereniging in Renes se niet gezegd kan worden' Voorzitter J. Bom van de zogeheten Omni-vereniging Renesse maakte desgevraagd duidelijk liever niet uitvoerig op de kwestie te wallen in gaan. „We zijn een afzonderlijke af deling van de sportvereniging en moeten onszelf bedruipen. Die ta feltennistafels. waren in onze ogen veel te duur Onze leden bestaan voor96 procent uit jongeren, die dit uit eigen middelen absoluut niet kunnen opbrengen". Overigens gaf voorzitter J Vasseur van de tafel- tennisafdeling nog als zijn stellige mening dat de gymzaal van de ge meente wordt gehuurd met inbe grip van de tafels. „Maar de ge meente zegt dat dit niet het geval is. Een rare boel hoor, we zijn hier al een paar jaar over aan het hakke takken". aldus Vasseur procent uit Sint-Maartensdijk, 7 pro cent uit Scherpenisse, 12 procent uit Voorlichtingsmiddag bejaarden Colijnsplaat COLIJNSPLAAT - De Stichting Wel- zijn voor Ouderen Goes en Noord-Be veland houdt vrijdag 1 oktober een voorlichtingsmiddag voor bejaarden in Colijnsplaat. Dat gebeurt in de zaal van de hervorm de kerk. Het onderwerp van de bijeen komst is gebruik en misbruik van medi cijnen. J. Klein-Wassink uit Colijns plaat zal een en ander hierover vertel len. Aanvang: 14.30 uur. Wereldwinkel Goes met kraam op markt GOES - De Wereldwinkel in Goes staat zaterdag tussen 9.30 uur en 16.00 uur op de Goese markt met een kraampje. Aan de kraam worden produkten als koffie, thee wijn en noten verkocht. Voorts kan men er terecht voor literatuur over ont wikkelingslanden en kunstnijverheids- produkten uit die landen. THOLEN - De commissie financiën van de Thoolse gemeenteraad heeft donderdagavond een verdeeld advies uitgebracht over verhoging van de rei nigingsrechten in 1983. B en w wilden een stijging van tien procent, zoals in 1979 voor vier jaar was afgesproken in verband met aankoop van de tweede vuilniswagen, aankoop van een vuil- verdichtingsmachine en verbetering van de stortplaats: 1983 zou het laatste jaar zijn van die 10 procent verhoging. De WD pleitte voor een 'bezinning' ge zien de teruggang van het bestedings patroon van de burger. Uiteindelijk ging de WD akkoord met de suggestie van de PvdA om alleen het bedrijfsvuil met 10 procent te verhogen en het huis vuil maar met 4 procent. De kosten voor bedrijfsvuil worden namelijk maar voor 51 procent door de betrokkenen gedekt, terwijl de norm 100 procent is en voor huisvuil dragen de burgers 71 procent van de kosten bij. De norm daarvoor is 85 procent. Het CDA wilde met b en w het profijtbe ginsel handhaven omdat de burger ook een stuk service vraagt en naast de vuil nisophaaldienst ook de glascontainer kan benutten. De SGP hield nog een slag om de arm omdat men meer gege vens wilde over tegenvallende uitkerin gen van het rijk. Wethouder P. van Schetsen hield voor honderd procent vast aan het ben w- voorstel, want beperking van de verho ging van de huisvuilkosten van 10 tot 4 procent zou 16.000 gulden minder in komsten betekenen. Gezien het streven van het gemeentebestuur om de vuil nisophaaldienst meer kostendekkend te maken, wilde de wethouder de verho ging niet achterwege laten. Hij voorzag namelijk nogal wat tegenvallers uit Den Haag. Dat b en w wel degelijk be grip hadden voor het beperkte beste dingspatroon van de burger onder streepte de wethouder met de medede ling, dat de onroerend goedbelasting niet verhoogd zou worden. Tegen een 4 procent verhoging van de hondenbelas ting. rioolrechten, begraafrechten en lesgestarieven waren geen bedenkin gen. Subsidieverzoeken van de Algemene Vereniging voor Patiëntenbelangen, Huis en Heem en het Zeeuws Biologisch Museum werden allemaal aangehou den voor nadere informatie. VAN 20 TOT 23 OKTOBER Jeugddienst in Wemeldinge WEMELDINGE - Zondagochtend wordt door de jeugddienstcommissie van de Gereformeerde hervormde kerk gemeenschap een jeugddienst gehou den in het hervormde kerkgebouw. Aanvang tien uur. Voorganger in deze dienst is de heer Jansen uit Geersdijk en het thema is: 'Het kan ook anders'. Zang- en orgelavond wegens jubileum 'A Capella' Yerseke YERSEKE - Vandaag, vrijdag 1 okto ber is het 40 jaar geleden dat de zang vereniging 'A Capella' te Yerseke werd opgericht. Ter gelegenheid hiervan wordt vanavond een zang en orgel avond gehouden in het kerkgebouw van de gereformeerde gemeente aan de Molenlaan. Aanvang 20.00 uur. Medewerkende koren zijn: gemengd koor 'A Capella' te Yerseke o.l.v. Jan van Zweden; kinderkoor 'Jong A Capel la' te Yerseke o.l.v. Rien Moerdijk; jubi leumkoor oud-leden 'A Capella' o.l.v. C. Nieuwenhuyzen en het jeugdkoor 'Van knop tot bloem' uit Tholen onder lei ding van I. Riedijk. De organist is Her man van Vliet. THOLEN - De bewoners van het eiland Tholen hebben er drie jaar op moeten wachten, maar van woensdag 20 okto ber tot en met zaterdag 23 oktober is het dan toch weer Expo Tholen. Het is al enige tijd gebruikelijk dat om de twee jaar een Expo Tholen wordt ge houden. Dat begon in 1977. Maar met de viering van 50 jaar Thoolse dagen was er vorig jaar geen Expo doch een middenstandsbeurs. Voor de derde Ex po Tholen die dit jaar wordt gehouden hebben zich tot nu toe 32 winkeliers opgegeven. Zij vullen een mobiele Ex- po-hal die aan de Zoekweg bij het stad je Tholen zal worden opgebouwd. Dat een expo in Tholen een evenement is dat aanslaat wordt wel bewezen door de bezoekersaantallen. In 1977 waren er, volgens organisator P. Brinkman uit Oude Tonge, 16.300 bezoekers en twee jaar later ongeveer 18.600. Dat is naar zijn mening in Tholen wel zo'n beetje de top die bereikt kan worden. „We heb ben in Tholen te maken met een dank baar publiek dat altijd blijk geeft van een goede belangstelling. Daarom denk ik dat we die Expo net zo goed drie we ken kunnen laten duren, maar dat er dan toch nauwelijks meer bezoekers komen", vertelt Brinkman. Hij geeft ook aan dat het met een expo anders gesteld is dan met een braderie. Vol gens Brinkman heeft tegenwoordig ie der dorp wel een braderie. Daardoor gaat de aardigheid voor veel mensen er wat af. Met een beurs is het iets anders, temeer daar die in Tholen bijvoorbeeld maar eens in de twee jaar wordt gehou den. Een andere positieve zaak voor de Expo Tholen is volgens de organisator, het feit dat de Thoolse middenstand erg eensgezind is: „Er wordt daar niet ge sproken van concurrenten, maar meer van collega's. Dat is een gezond teken". Niet-commercieel Naast een overzicht van de Thoolse middenstand in al zijn geledingen staan er ook verschillende zogenaamde nietrcommercièle stands op de derde Expo Tholen. Het zijn onder meer stands van het Rode Kruis, de gemeen te Tholen, Veilig Verkeer Nederland en een aantal verenigingen. Enkele hoog tepunten tijdens de expo zijn mode shows op woensdag en vrijdag en een autoshow, een recreatieshow en een ca ravanshow. Er wordt, zo deelt Brink man mee. nog gewerkt aan een aantal andere attracties, maar daarover is mo menteel nog weinig bekend. MIDDELBLTtG - De Stichting Theater Dodd uit Middelburg begint het thea terseizoen '82-'83 met enkele nieuwe produkties. Het toneelaanbod voor kleuters en leerlingen van de laagste drie klassen van het lager onderwijs is uitgebreid met de produktie 'Beschuit met muisjes'. 'Clowntje in het zieken huis' dat nu z'n vierde seizoen in gaat, blijft gehandhaafd, evanals 'Karius en Baktus', dat al twee seizoenen is ge speeld. Nieuw in het toneelaanbod voor volwassenen en voor leerlingen van de hoogste klassen van het voort gezet onderwijs is het stuk 'De Barriè re'. Ook het komend seizoen speelt Dodd voor deze doelgroep weer 'De Speeltuin' en 'Menno'. Het repertoire wordt in januari bovendien uitgebreid met 'Geluiden uit de rimboe', een avondvullende produktie. Doordat het repertoire voor een groot deel is gericht op kinderen, speelt Dodd voornamelijk in scholen. In het afgelo pen theaterseizoen trad de groep meer dan honderd keer op voor de jeugd. Ze ventig keer deed ze dat op uitnodiging van de leiding van een school; dertig keer brachten de Middelburgers een 'vrije produktie' in een schouwburg of een buurthuis. Het aantal voorstellin gen voor volwassenen bedroeg vijftien. Al met al hebben meer dan twaalfdui zend kinderen de voorstellingen beke ken. De stukken worden in het hele land gespeeld en ook uit België komen steeds meer aanvragen. Beroeps Dodd bestaat uit vier leden: Bram en Willy Kwekkeboom, Sitah de Nes- Lampert en Rens Schot. Deze laatste en Willy Kwekkeboom hebben de plaatsen ingenomen van Sandra Hei dens enhFloor de Bres. Door deze wis selingen gingen geruchten als zou de groep het bijltje erbij hebben neerge gooid. „Het tegendeel is waar", ver klaart Bram Kwekkeboom met na druk. Het viertal heeft zelfs hun banen in het onderwijs opgegeven en treedt nu op als een beroepsgezelschap. De Dodd-spelers worden per optreden be-' taald. Het voor een optreden benodig de geld kan een schoolbestuur aanvra gen bij het gemeentebestuur. Ondanks de overal ingevoerde bezuini gingen blijft het aantal optredens van Dodd toenemen. Wel merken de groepsleden dat ze voor steeds grotere groepen ineens moeten optreden. „Meer kinderen moeten genieten voor hetzelfde geld", lijken de schoolbestu ren te denken, zo maakt Kwekkeboom duidelijk. Naast de vrije voorstellingen op eigen risico's en de optreden in scholen heeft Dodd nog meer pijlen op zijn boog. Zo doet de groep mee met het zogenoemde 'Secu-project'. Hiermee wordt bedoeld dat toneelspelers, in navolging van beeldende kunstenaars, zo af en toe les mogen geven op scholen Op die manier "kunnen leerlingen kennis maken en meedoen met het werk van een toneel speler of kunstenaar. De Stedelijke Scholengemeenschap in Middelburg heeft voor zover bekend tot nu toe als enige een aanvraag ingediend bij de coördinerende instantie, het Zeeuws Steunpunt voor Kunstzinnige Vorming in Middelburg. Verder wordt het stuk Menno. dat even als de andere stukken is geschreven door Rens Schot, binnenkort in hoor- spelvorm uitgezonden door de VARA- radio. De uitzenddatum en -tijd is nog niet bekend. Tijdrede Goes GOES - Op uitnodiging van de Staat kundig Gereformeerde Partij te Goes houdt op donderdag 7 oktober ds. L. Blok uit Nunspeet een tijdrede in de 'Sionkerk' te Goes. Aanvang 19.30. LTC Scharendijke houdt in Kerkwerve kennismakingstoernooi KERKWERVE - Zaterdag 2 oktober houdt teniisvereniging LTC uit Scha rendijke een kennismakingstoernooi in Kerkwerve. Het accent ligt vooral op de kennsmaking, waarbij uiteraard ook gelegenheid is om een ballatje te slaan door de aanwezigen. Omdat de (nieuwe) tennisvereniging van Scharendijke nog niet oever eigen tennisbanen beschikt, was de tennisvereniging Kerkwerve zo De dag begint om 10.00 uur, en zal om 17.00 uur beëindigd worden. Andere be langstellenden dan de leden zijn ook van harte welkom, maar het bestuur hoopt dan wel dat dit eventuele toe komstige leden van de vereniging zul len worden. Voor de kinderen is er een tekenwedstrijd. Protest OKK tegen biljartorganisatie KATTENDIJKE - Het kampioenschap tweede klas driebanden van het dis trict Walcheren De Bevclanden, door BW Wemeldinge georganiseerd, krijgt naar verwacht een vervelend staartje. Naar aanleiding van een fou tieve partij-indeling na de vierde ron de kwam Cees Schrijver van OKK '77 niet meer opdagen voor de slotpartij- „Terecht", meent OKK-voorzitter Ben Seelt. die de BVW-organisatie ervan be schuldigt onjuist gehandeld te hebben. „We zijn nu zover dat we bij het dis- trictsbestuur een officiële klacht neer leggen tegen de gang van zaken in We meldinge. Daarin eisen we genoegdoe ning voor Cees Schrijver van BVW-zij- de. Het protest moet alleen nog even geformuleerd worden," Seelt denkt aan schriftelijke excuses van de organisatie aan Schrijver. „Het is bepaald niet de bedoeling het kampioenschap nietig te laten verklaren, wel willen we erdoor bereiken dat herhaling van dergelijke situaties in de toekomst voorkomen wordt," zegt Seelt. Een andere woordvoerder van OKK '77 is van mening dat BVW al eerder in de fout gegaan is. „Vorig jaar zat het bij een jeugdtoemooi ook al niet helemaal lekker. In Wemeldinge moet altijd een Wemeldingenaar winnen. Daar is op zich niets op tegen, het spel moet echter wel eerlijk gespeeld worden," oordeelde dat OKK-lid. Cursussen Rode Kruis op Tholen THOLEN - Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling (eiland) Tholen begint op donderdag 7 oktober met twe enleu- we cursussen Plaats van handeling is' de oefenlokaliteit van de kolonneafde- ling aan de Radda Bamenstraat in Sint-Maartensdijk. Vanaf 20.00 uur is er de 'ehbo-cursus' en de 'Basisopleiding'. Voor laatstgenoemde is de ehbo ver plicht. Minimum leeftijd voor toelating is 16 jaar (ehbo) en 18 jaar (basisoplei ding). Cursusduur is 20 avonden. Afdeling Poortvliet ABNO bestaat 30 jaar POORTVLIET - De ANBO-afdeling Poortvliet herdenkt het 30-jarig be staan op dinsdag 5 oktober vanaf 14.30 uur in 't Ouwe Raed'uus' aan de Lan- gestraat. Voorzitter D. Speksnijder zal sprekers van instellingen de gelegen heid geven een felicitatie uit te spreken. Sitah De Nes-Lampert, Bram Kwekkeboom en Rens Schot van Theater Dodd uit Middelburg in Beschuit met muisjes'. zoekt voor haar filiaal in Goes tijdelijk I Vragen naar mevrouw Maas. Uitsluitend via telefonische afspraak. Tel. 01100-13013 10 JAAR WIJNMAAND Profiteer van de unieke jubileumaanbieding. Bestel 6 wijnglazen met inscriptie van uw initiaal mm/mm, 'n een fraai jubiieuim ignel KOI voor slechts f 22,45 K'* /MBBÜW (inkl. verzend- SnSSiSI poitikostêri). Stuur met deze advertentie, 2 kassabonnen van (wijn)aankopen en een ingevulde girobetaalkaart/ f® betaalcheque/Eurocheque Ln.v. f/fljj "10 JAAR WIJNMAAND", Rabo- bank, Amsterdam aan Postbus 2135, t'4* 1180 AC AMSTELVEEN. k U ontvangt de glazen dan na ca. H *1?* WÉ 6-8 weken (huis. "-WJ Vraag uw slijterij-wijnhandel om advies. I! unjnkope rij-s l ijl e r Albert Goeman Lepelstraat 11 Yerseke telefoon 01131-1689. Dexe aanbieding is geldig tot 31 december 1982

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 28