Middelburg moet 'gat' yan 2,2 miljoen dichten Honderd trimmers liepei tocht 'Dwars door HulsÈ Horeca wil langer open in Middelburg Ruim 900 parkieten op nationale tentoonstelling Sint-Jansteen Scheepvaart berichten VERZOEK AAN B EN W LUCIEN HOOP KLOOSTERZANDE SNELSTE familieberichten PZC/ provincie ONTWERPBEGROTING VOOR 1983: MIDDELBURG - Het tarief van de on roerend goedbelasting voor gebrui kers (huurders) zal in 1983 in Middel burg met 10,7 procent moeten stijden. Voor de eigenaren wordt uitgegaan van een stijging met 1.3 procent. Bo vendien wordt verwacht dat de meeste rechten (de tarieven ervan) met vier procent zullzn moeten stijgen. Deze maatregelen en een bezuiniging van vijf procent op alle subsidies plus be- zuingingen bij vrijwel alle diensten worden voorgesteld in de ontwerp-be- groting voor de gemeente Middelburg Oorspronkelijk vertoonde het ontwerp nog een tekort van 2,2 miljoen gulden. In drie nota's van wijzigingen zijn ge noemde maatregelen opgenomen om dit begrotingsgat weer te dichten. De begroting sluit op een bedrag van 157 miljoen gulden (vorig jaar 151 miljoen gulden). Vorig jaar moest door de voor gestelde nota's van wijziging een gat van anderhalf miljoen gulden worden gedicht, dit jaar voor de begroting 1983 gaat het om zeven ton meer. De aanbiedingsbrief voor de begroting ontbreekt nog zodat op nadere uitleg Tandemtocht voor blinden enslechtzienden BIERVLIET - Vandaag (zaterdag) houdt de werkgroep Zeeuwsch-Vlaan deren van de Stichting 'Ons Zeeland' van de Vereniging van Blinden en Slechtzienden en tandemtocht in de di recte omgeving van Biervliet. De deel nemers komen om 10.00 uur samen bij café 'De Lanbouw' in Biervliet en om 11.00 uur vertrekt de groep richting Hoofdplaat. Daar wordt de lunch ge bruikt, waarna weer richting Biervliet wordt gereden. Na een stop bij het oor logsmonument aan de Paulinahaven worden de fietsers om 16.00 uur terug verwacht. De tandemtocht wordt finan cieel gesteund door de Rotary Oost burg. Kerkelijk nieuws NEDERLANDSE HERVORMDE KERK Beroepen te Waddinxveen: H. G. de Graaff te Klaaswaal. Bedankt voor Ooltgensplaat: J. P. Nap te Nederlangbroek. GEREFORMEERDE KERKEN Aangenomen naar Meppel: M. M. den Hollander te Assen. Bedankt voor De Lier: A. van der Zwaag te Scheveningen. CHRISTELIJKE GEREFORMEERDE KERKEN Aan de Theologische Hogeschool te Apeldoorn zijn geslaagd voor het kan didaatsexamen en beroepbaar gesteld: H. R. H. A. de Boer. Bezaan 4 te Huizen; W. Quak, Venuslaan 19 te Apeldoorn. Door de Theologische Hogeschool te Apeldoorn zijn beroepbaar gesteld: J. Breman, Oostmaat 19 te Spakenburg; T. Blokland. Lolaan 83 te Apeldoorn. NEDERLANDSE GEREFORMEERDE KERKEN Aan de Theologische Hogeschool te Apeldoorn zijn geslaagd voor het kan didaatsexamen: M. de Jong, Faust- straat 168 te Apeldoorn; C. C. Koolsber- gen, Oosterengweg 271 te Hilversum; A. W. Vos, Vliegerlaan 45 te Apeldoorn. VRIJE EVANGELISCHE GEMEEN TEN Beroepen te Apeldoorn: J. A. Hamers te Wormerveer. KLEINE VAART AARDENBURGH 16 te Rotterdam, ANNA 16 te Rotterdam. COMBI TRADER 16 80 w O ran nr O ran. CORNELIS BROERE 16 vn Rotterdam nr Santander, COSMOS 17 te Rotterdam. EUROPEAN EXPRESS 16 vn Maracaibo nr Pto Cortes. HEGA16 40 zo Du blin nr Telgnmouth. LIJNBAANSGRACHT 16 te Lagos. NABLESSE 17 te Rotterdam, SAMBRE16 te Rotterdam, STELLA SIRIUS 16 te Rotterdam, VEDETTE 16 te Rotter dam, YOLANDA 16 vn Rotterdam nr Tilbu ry- gewacht moet worden. Verwacht wordt dat dit beleidsstuk eind volgende week gepubliceerd zal worden. In de periode van 4 tot en met 22 oktober worden de begrotingsstukken besproken in de daarvoor in aanmerking komende com missies. De gemeenteraad behandelt de begroting vervolgens in drie openba re vergaderingen. Maandagavond 8 no vember houden de vertegenwoordigers van de zes raadsfracties de algemene beschouwingen. De behandeling wordt woensdagavond de tiende voortgezet met beantwoording door het college van burgemeester en wethouders. Ten slotte volgen vrijdag 12 november de re en duplieken. Dan wordt 's middags be gonnen terwijl 's avonds de slotzitting zal volgen. 270.000gulden De verhoging van tarieven voor rech ten en gemeentelijke belastingen bren- Sen in de voorstellen bijna 270.000 gul- en op. De voorgestelde verlaging met vijf procent (op basis van de bedragen van het lopende begrotingsjaar) voor alle subsidies via de welzijnsplanning levert twintigduizend gulden op. De ruimte wordt opengelaten voor uit zonderingen. In ieder geval wordt voor gesteld de subsidie s voor het Zeeuws studiefonds en voor de plaatselijke VW ongemoeid te laten. Enkele maan den terug zijn deze nog verhoogd. Voor het onderwijs wordt (in verband met de verwachte lagere uitkeringen van de rijksoverheid) rekening gehou den met bezuinigingen tot een bedrag van 70.000 gulden. Bij de politie gaat het om een bedrag van 32 mille terwijl er bij de openbare verlichting 23 mille te halen is. Gemeentewerken moet een veer van drie ton laten in de voorstellen terwijl het by de andere diensten om kleinere bedragen gaat. Vernieuwde Goese beiaard wordt 'ingespeeld' GOES - De Goese beiaard kan er voorlopig weer tegen. Het gemeen tebestuur besloot korteling gelden beschikbaar te stellen voor een duchtige renovatie van de instal latie van de beiaard in de toren op de Grote Kerk. De bedrading (de verbinding tus sen het klavier en de klokken) werd vernieuwd, de klokken werden schoongemaakt, en de lagers wer den na demontage opnieuw ge monteerd. Verder werd het auto matisch speelwerk, dat nooit tot volle tevredenheid heeft gefunctio neerd, nagezien en bügesteld. Eén en ander werd geadviseerd en bege leid door de Stichting Goese Beiaard. Teneinde de vreugde over de tot standkoming van dit werk naar buiten te brengen besloot de stich ting een extra concert aan de reeks toe te voegen. De stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga zal de beiaard inspelen op donderdag 23 septem ber van 19.00 tot 20.00 uur. MIDDELBURG - De eigenaars en ex ploitanten van bars, café's en andere horeca-instellingen hebben b en w van Middelburg gevraagd de regeling voor de sluitingstijden aanmerkelijk te ver soepelen. Dit verzoek is gedaan door middel van een brief van de afdeling Walcheren van 'Horeca Nederland', de nationale bond van ondernemers in het horeca- en aanverwante bedrijf. Dit verzoek wordt besproken tydens de openbare vergadering van de raads commissie voor openbare orde en vei ligheid die dinsdag 21 september om 16 uur begint in de b en w- kamer van het stadhuis. Op het ogenblik is het zo (behoudens enkele uitzonderingen) dat de gelegen heden van 16 september tot en met 29 april de deuren om 24 uur moeten slui ten. Voor de rest van het jaar geldt het tijdstip van 1 uur. In de weekeinden van 16 september tot en met 29 april geldt dezelfde sluitingstyd. Gevraagd wordt om deze regelingen zo te veranderen dat de gelegenheden het hele jaar tot 1 uur open mogen blijven. In Middelburg wordt op het ogenblik met een bonnensysteem gewerkt. Daar mee mag elke instelling in totaal zestig maal per jaar de sluitingstijd met een uur laten verlengen (maximaal twee uur per dag). Gevraagd wordt om het aantal overschrijdingsuren te verdub belen tot honderdtwintig. Voor het verzoek worden diverse argu menten ter ondersteuning aangevoerd. In him brief schrijven de ondernemers: „Door de televisie komen de bezoekers later in de bedrijven, meestal wordt ge wacht tot de programma's afgelopen zyn. Doordat bovendien niet alle bezoe kers de volgende dag tydig behoeven op te staan, hetzy door het ontbreken van een werkkring of door het werken in ploegendienst bhjven de klanten ook graag een uurtje langer aanwezig". Vol gens de ondernemers vervult de horeca een 'onmiskenbare sociale functie' en is er aanpassing nodig aan de veranderen de wensen van het bezoekende publiek. Jongerencentrum De commissie wordt verder gevraagd te adviseren over het protest dat om wonenden van de Kuiperspoort in mei dit jaar al lieten horen tegen de aanwe zigheid van het jongerencentrum Mid- gard aldaar. De briefschrijvers willen dat eens uitgekeken wordt naar een an dere plaats voor het centrum. Als argu menten voeren ze aan de ontruiming van Midgard door de politie op 15 mei dit jaar en het feit dat het centrum be zet is geweest waarbij de openingstij den naar willekeur geregeld zouden zijn. Bovendien stellen de bezwaarden dat toezicht door de politie praktisch onmogelijk is. Zeeuws kampioenschap politiehonden in Clinge CLINGE - Vandaag (zaterdag) wordt in Clinge het Zeeuws kampioenschap ge houden van de Koninkhjke Nederland se Politiehond Vereniging, afdeling Zeeland. In totaal zyn voor deze wed strijd zes honden met hun eigenaars in geschreven. Van de organiserende ver eniging de Clingse politiehondvereni ging 'Saeftinghe', zullen Gerrit Blaau- wendraat en Rudi Pardon meedoen. Om negen uur beginnen de eerste oefe ningen, die zullen bestaan uit revieren, zwemmen en andere kleinwerkoefenin- gen. 's Middags vanaf twee uur worden de zware oefeningen, zoals het stelwerk, afgehandeld. Tydens dit afdelingskam pioenschap wordt tevens aandacht ge schonken aan het 75-jarig bestaan van de afdeling Zeeland van de KNPV. Informatheek voor beroepskeuze in Vlissingen en Goes GOES/VLISSINGEN - Evenals de Zeeuwse Stichting voor Beroepenvoor- lichting en Studie- en Beroepskeuze voorlichting in Goes heeft ook het Ad viesbureau voor School- en Beroeps keuze in Vlissingen een informatitheek voor het publiek opengesteld. Medewerkers van beide stichtingen hebben informatiemateriaal verzameld over opleidingen in Nederland en dan met name in Zeeland. Verder zyn er be schrijvingen over de taakinhoud van beroepen. In Vlissingen is de informa theek elke woensdag geopend van 13.30-16.30 uur en in Goes elke dinsdag van 13.30-16.30 uur. SINT-JANSTEEN - Districtsvoorzit ter J. van de Walle van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers (NBW) opende vrijdagavond de nationale par kietententoonstelling en -show in het gemeenschapscentrum 'De Warande' in Sint-Jansteen, in aanwezigheid van het bestuur van de organiserende par kietenclub 'Zeeuwsch-Vlaanderen', een groot aantal inzenders uit Neder land en België en belangstellenden. In zijn openingswoord zei hij verheugend te kunnen vaststellen dat er steeds meer belangstelling voor de vogel- sport komt. In totaal werden 911 parkieten, ver deeld over 67 inzendingen uit heel Ne derland en België ingeschreven, die wa ren onderverdeeld in zo n 730 graspar kieten in verschillende kleuren, onge veer honderd Agapomiden en meer dan zeventig andere soorten parkieten waaronder edel-papegaaien en lorie's. Een onafhankelijk korps van keur meesters, bestaande uit H. Bakker uit Roosendaal. W. Beekman uit Rotter dam, A. Buuron uit Steenbergen, D. Duivis uit Teteringen, Th. van de Heu vel uit Heeswijk-Dinther, G. van der Meyden uit Boxtel, W. Mulder uit De venter, N. Noorlander uit Gouda, H. van der Linden uit Blerick, A. Stein uit Zut- phen en K. Zegelaar uit Papendrecht, had donderdag de gehele dag de han den vol om tot een puntenbeoordeling te komen. Zondagavond om 17.00 uur worden de prijzen uitgereikt door dis trictsvoorzitter Van de Wallen en de voorzitter van de regio Zeeuwsch- Vlaanderen, de heer J. Burm. De ten toonstelling is vandaag (zaterdag) voor het publiek geopend van 13.00 tot 20.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Tydens de openingsuren kunnen de be langstellenden video-opnamen zien van de keuringen. De opnamen zyn ge maakt door R. Polspoel uit Sint-Jan- steen. Uitslagen: grasparkieten eigen kweek; kam pioen eigen kweek: C. Verborgt Adegem (B) met 91 punten; kampioen top: C. Booster, Maassluis. 90. kampioen A. P Kioren, Soest 90; kampioen B: L. de Vos, Sint-Jansteen. 90; kampioen C. C. Verborgt Adegem (B). 91: kampioen Ng: J. Slabbekoom, Breda. 90. Agapomiden, kampioen eigen kweek. H. de Poorter. Vogelwaarde. 91; kampioen top: H. de Poorter, Vogelwaarde. 91; kampioen A: E. Haaksman. Driebergen, 90; kampioen B T. Tjarks, Amemuiden, 90; kampioen C: J. de Jong, Slnt-WUlebrod, 90; kampioen NO: A -a-3 Va De trimmers vlak na de start. HULST - Ruim honderd prestatielo pers waren vrijdagavond van de partij tijdens de eerste loop 'Dwars door Hulst', de nieuwste creatie in het 'trim- perium' van Remy Mangnus uit Graauw. De Graauwse sportvereni ging St. Aloy had voor de organisatie gezorgd, in navolging van de eerdere 'monsterlopen' Terneuzen-Graauw en Sint Niklaas-Graauw, zoals die vorig seizoen werden gehouden en waarvoor een massale belangstelling bestond. Na de start op de Grote Markt hepen de deelnemers eerst een kleine lus van ruim twee kilometer (waaraan veel jeugdige lopers deelnamen), waarna er een grote ronde van ruim vijf kilometer moest worden afgelegd. Het was de eerste maal dat iets derge- lyks in Zeeuwsch-Vlaanderen werd ge houden en daarom mag het aantal deel nemers van om en naby de honderd toch wel als een succes worden gezien voor Sint Aloy. Eerder dit jaar hebben wehmet enkele leden van onze v® K! ging deel genomen aan een wedibiK Brugge, die ook dwars door de stidei en daar hebben we het min of meen afgekeken", aldus organisator Mangnus. De meeste deelnemers hepen de gCi tocht van ruim zeven kilometer ent hen was Lucien Hoop uit Kloostera de de snelste met een tyd van even ven de zevenentwintig minuten, volgd door Sjaak de Booy uit Hulst] J jj Enige kennisgeving Met diepe droefheid geven wy kennis van het plotseling overhjden van nfijn heve man en onze heve vader en opa ABRAHAM STEKETEE in de leeftijd van 65 jaar. Vlissingen: P. Steketee-Louwerse Heerhugowaard: M. Steketee Vlaardingen: L. P. Steketee Bramsche: P. E. Steketee (Duitsland) D. Steketee-Louwerse en kleinkinderen 4381 WL Vlissingen, 14 september 1982 Paul Krugerstraat 176 Naar wens van de overledene heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. In totaal 911 parkieten zijn te bezichtigen op de nationale tentoonstelling in Sint-Jansteen. van de Broeke.IJzend(jke, 90. Overige par- kietachtigen. kampioen eigen kweek: J. Lous, Westkapelle, 89; kampioen T: P. de Cock, Vogelwaarde. 89: kampioen A: J. Lous. Westkapelle, 89; kampioen B: vervallen; kampioen C: A. Noordljk, Strijen, 88; kam pioen NG: R. Boone, Hulst, 89. Poppen, kam pioen eigen kweek: W. van Hese. Ridderkerk, 90; kampioen T: W. van Hese, Ridderkerk, 90; kampioen A: vervallen; kampioen B: W. Kel- ler-Broodman, Rotterdam, 89; kampioen C: R. van Houten, Hulst; kampioen NG: J. Slab; bekoom, Breda, 89. Overige jaren eigen kweek, grasparkieten, kampioen OEK: F. van Goethem. Clinge. 91, kampioen T: W. van Hese, Ridderkerk. 91; kampioen A: F. van Goethem. Clinge, 91; kampioen B: J. Burm. SmtrJansteen. 90; kampioen C: F. Meert. Wachtebeke (B), 91; kampioen NG: A. Noordljk. Strijen, 91. Agapomiden, kampioen OEK: H. de Poorter, Vogelwaarde. 90; kampioen T: H. de Poorter, Vogelwaarde. 90; kampioen B: T. Tjarks, Ar- nemuiden, 88; kampioen NG: A Noordljk. Strijen, 89. Overige parldetachügen. kampioen OEK: J. Lous. Westkapelle. 91. kampioen T: P de Cock, Vogelwaarde. 90; Kampioen A: J. Lous, Westkapelle. 90. Kampioen open-klas: E. de Pagter-Cevaal. Ritthem.91; kampioen eigen kweek jeugd: P. Dezutter. Sas van Gent, 89; kampioen eigen kweek stammen grasparkieten: F. Meert, Wachtebeke (B), 358, kampioen eigen kweek stammen agapomiden: H. de Poorter, Vogel waarde, 365, kampioen derby '82: L. de Vos, Hulst. 88. Grasparkieten, afdeling topkwekers, gouden medaille: E. de Baerdemaeker, Maldegem (B) met 443 punten; zilveren medaille W. van He se. Ridderkerk, 443; bronzen medaille C. Booster Maassluis, 440 punten. A-kwekers, gouden medaille P Kioren. Soest. 449 pun ten. zilveren medaille E de Pagter-Cevaal Ritthem, 436. bronzen medaille J. de Roeck, Hulst, 435 punten. B-kwekers, gouden me daille L. de Vos. Hulst. 444 punten, zilveren medaille W Keiler-Broodman. Rotterdam. 443. bronzen medaille A. Janssens. SintrJan steen, 442 punten. C-kwekers. gouden me daille C. Verborgt. Adegem (B>, 445 punten, zilveren medaille F Meert. Wachtebeke (B), 444, bronzen medaille R. van Hauten. Hulst, 438 punten. Niet gekleurd, gouden medaille J. Slabbekoom. Breda, 445 punten, zilveren medaille J. Moerland. Rilland Bath, 442, bronzen medaille A. van Hurck, Westdorpe, 439 punten. Agapomiden, top; H. de Poorter- Vogelwaar de, 451 punten, A: E. Haaksman, Driebergen, 445; A: W. Valentljn, Slnt-Wlilebrord, 442; B: F. Reunis, Clinge, 444, T. Tjarks, Amemui den, 443 en L. de Vos, Sint-Jansteen, 441; C: J. de Jong, Sint Willebrord 446 punten, niet ge kleurd: A. van de Broecke, IJzendljke, 443 en R. Boone, Hulst. 436 punten. Overige parkict- achtigen, top: P. de Cock, Vogelwaarde, 438 punten; niet gekleurd: A. Nouws, Sint-WUle- brord, 429 punten. Jeugd: P. Dezutter. Sas van Gent, 435 punten en E de Bakker. Vogel waarde, 431 punten. Het parkietenkruls was voor H. de Poorter. Vogelwaarde, met totaal 91 punten. Klassement van verdiensten: 1 H. De Poor ter. Vogelwaarde. 451 punten. 2 C. Verborgt. Adegem (B). 451; 3 F. van Goethem. Clinge. 450; 4 J. Lous, Westkapelle, 448; 5 F. Meert. Wachtebeke iBi, 447. 6 E. de Baerdemaeker. Maldegem (B). 447; 7 L de Vos. Hulst. 447; 8 J. Burm, 8 in Wans teen. 445; 9 A. Janssens. SlntrJansteen, 445: 10 F. Reunis. Clinge. 445 punten. Met droefheid geven wy kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze gehefde broer, zwa ger en oom ABRAHAM STEKETEE in de leeftijd van 65 jaar. Vlissingen: P. Steketee M. N. Steketee-van de Wege Santpoort: J. Steketee F. Steketee-Adriaanse Neven en nichten Vlissingen, 14 september 1982. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze heve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer MARINUS CORNELUS HACK weduwnaar van Elizabeth Maria de Witte oud-inspecteur van politie te Terneuzen in de ouderdom van ruim 89 jaar. Almelo: C. A. A. Hack M. Hack-Kortenhoeven Axel: A. Hack E. A. Hack-de Feyter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, 17 september 1982 Huize Ter Veste', Seissingel 6 Condoleantieadres: Zuidsingel 4,4571 HP Axel. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 21 sep tember 1982 om 15.00 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor de fami lie en belangstellenden in de recreatiezaal van huize 'Ter Veste', die aanvangt om 14.00 uur. Na afloop van de teraardebestelling bestaat ge legenheid de familie te condoleren direct by te rugkomst in de recreatiezaal van huize Ter Ves- 'k Zal dan gedurig bij u zijn. (Ps. 73) Na een geduldig gedragen hjden is in volle zeker heid des geloofs van ons heengegaan onze heve moeder en oma JANNEKE BALKENENDE weduwe van P. de Feijter op de leeftyd van 94 jaar. Sluis: Joh. de Feyter Sluis: P. de Feijter M. S. de Feijter-Leenhouts Aardenburg: J. P. de Feyter C. J. de Feijter-Catsman Sint-Kruis: M. W. Haak-de Feyter J. Haak Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schoondijke, 16 september 1982 Bejaardencentrum 'Ruschevliet', Schoonthjke. Correspondentie-adres: Fam. De Feyter, Postbus 18,4524 ZG Sluis. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 20 september 1982 om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoondyke. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Ruschevliet'. Na een kortstondige ziekte is, voor ons toch nog onverwacht, voorzien van de Sacramenten der H. Kerk, van ons heengegaan onze heve moeder, groot- en overgrootmoeder CATHARINA JACOBA KOOPMAN weduwe van J. B. Potters op de leeftyd van 83 jaar. Vlissingen: C. H. v. d. Berg-Potters Roermond: R. Kievits-Potters P. H. M. Kievits Roermond: Frank, Tonny, Peter en Jonny Roermond: John, Beppie, Bonny en Linda Vlissingen, 17 september 1982 Dirk Dronkersstraat 2 Correspondentie-adres: Verlorenlandstraat 12, 4381 JP Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcentnun 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheidnemen maandag van 19.00-19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehou den dinsdag 21 september a.s. om 11.00 uur inde Parochiekerk van O.L.Vr. van de H. Rozenkrans te Vlissingen, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 12.00 uur op de R.-K. begraaf plaats te Vlissingen. Samenkomst in de kerk. Gelegenheid de familie te condoleren na de ter aardebestelling in de aula op de begraafplaats. Begrafenis- en crematieverzorging Overtoom-Groen S. M. OVERTOOM Rochus'senstraat 3. Vlissingen tRl 01184-13417. h g.g 1P77P Begrafenis- en crematieverzorging P.Sinke "DE VOORZORG" H.G.vaiZlIu Vhssingen Industrieweg 20 01184-12760 Middelburt Molenwater 41 01180-27683 Begrafenisonderneming/Uitvaartcentrum Goes B V. P. A. Rozeboom Begrafenis- en crematieverzorging H. JOBSE Vrijburgstr. 7, tel. 01184-62205 4387 AG W.-Souburg, gem. Vlissingen GEOPEND: GOUDSMIDSATELIER BERT VAN WIJK voor nieuw werk naar eigen ontwerp en voor al uw reparaties. Ambachtencentrum 'Demerary', Oostkerkplein 5, Middelburg. ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1982

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 8