Eis vier maanden en forse boete voor belastingfraude T ypewerk gevraagd Drugkoning Hulst krijgt zeven jaar HOORT ZIET Eis drie jaar tegen hoofddader roofoverval postagentschap Goes PZC/provincie ONDERNEMER BRESKENS VOOR RECHTBANK Rechter: geen psychiater op mijn stoel... Koninklijk zilver voor bedrijfsleider Cebeco VOOR RECHTBANK IN MIDDELBURG ONGEWENSTE BIJVERSCHIJNSELEN UITSPRAAK RECHTBANK MECHELEN JERDAG 4 SEPTEMBER 1982 - Tegen de uit Breskens afkomstige P. J. C. (69) werd vrijdag op de zitting van de Middelburgse rechtbank een gevangenisstraf van vier maanden en 25.000 gulden boete geèist, «■omdat C. in zijn belastingaangiften over de jaren 1974 tot en met 1976 een bedrag van meer dan ::200.000 gulden aan inkomsten verzwegen zou hebben. Tevens was hem verboden wapenbezit Jtenlastegelegd. Officier van justitie mrW. van Nierop achtte bewezen dat C. in die jaren bedragen o'tot deze omvang aan verschillende bedrijven, waarvan hij directeur of medefirmant was had D onttrokken zonder dat dit in de boeken verantwoord was. C. ontkende in alle toonaarden dat dit >-het geval was. „Als mijn aangiften al onjuist waren, dan waren ze te hoog" zei hij en verder legde bij de verantwoording voor de opgaven bij zijn boekhouders, die het invullen van zijn belasting formulieren verzorgden. r ..'el kwam vast te staan dat er in die tijd een uitgebreid zwart geldcircuit tussen in bedrijven onderling bestond, maar 1c. verklaarde dat het buiten de boeken ouden geld uitsluitend gebruikt d om zwarte lonen uit te betalen, in die tijd volgens hem nodig was om op de gespannen arbeidsmarkt zijn zaken draaiende te houden. De zaak :',kwam aan het rollen toen de Fiscale 4 Inlichtingen- en Opsporingsdienst •j(FIOD) in 1978 een onderzoek instelde naar aanleiding van diefstal van goud- baren ter waarde van 500.000 gulden bij één van de bedrijven. Daarbij kwamen een groot aantal onregelmatigheden iaan het licht. „Er is daar zo ongelofelijk gerommeld dat je er nauwelijks uit komt". constateerde mr Van Nierop. Hi) was van mening dat C. zich schuldig Schade twee auto's bij aanrijding J VOGELWAARDE - Bij een botsing op j. Rapenburg bij Vogelwaarde zijn vrij dagmorgen omstreeks half twaalf k twee personenauto's beschadigd. P. J. de M. uit Vogelwaarde reed over i Rapenburg in de richting van Rapen- burg-Tol. Uit tegenovergestelde rich- J ting naderde M. A. E. C. eveneens uit Vogelwaarde. De M. zag de auto van C. echter over het hoofd toen hij linksaf een inrit in wilde rijden. AVRO'sToppop in Krabbendijke MIDDELBURG - De Middelburgse rechter mr G. H. Nomes heeft vrij dag tijdens de zitting van de recht bank lichtelijk verontwaardigd la ten weten met van plan te zijn zijn plaats in te ruimen voor een psy chiater. Aanleiding tot zijn toom was een psychiatrisch rapport, waarin werd geadviseerd de betref fende verdachte geen ter beschik kingstelling van de regering (tbr) op te leggen. Mr Nomes was van oordeel dat de arts m plaats van inzicht te geven in de geestestoe stand van de verdachte, met een dergelijk advies op de stoel van de rechter ging zitten. Eerder deze week schoof mr Nomes in zijn func tie van politierechter al eens een dergelijk rapport als totaal onbe grijpelijk terzijde. gemaakt had aan zware belastingcrimi- naliteit en de door hem geëiste boete is het maximumbedrag dat voor dit delict staat. Een boekhouder kreeg eens per jaar een schrift waarin C. de administratie van een electrotechnisch bedrijf zelf bij hield. Daaruit moest deze een zwarte en BIJ VESTIGING KAMPERLAND I KRABBENDIJKE - Op zaterdag 25 september komt AVRO's Toppop Dis coshow op bezoek in het cultureel cen trum in Krabbendijke. Rob Ronder en Cees van Zijtveld treden die avond als disc-jockeys op. De zaal gaat om 20.30 uur open. Optreden groep 'Fernando's Ginga' De Piek Vlissingen I VLISSINGEN - Vrijdagmiddag 10 scp- tember om 14.00 uur gaat in het open jongerencentrum De Piek in Vlissin gen het nieuwe seizoen van start. Om 16.00 staat de komische film 'Duck Soup' met de Marx Brothers op het pro gramma. Daarna kan er rond 18.00 uur een broodmaaltijd genuttigd worden, 's Avonds om 21.00 uur treedt de groep Fernando's Ginga op. De muziek van deze groep beweegt zich vrij van typi sche folkloremuziek naar jazz en van Braziliaanse ritmen naar reggae. Fer nando Lameirinhas. de zanger/gitarist van de groep, is bekend van de formatie Sail Joia, die een hit had met de single 'Amsterdam'. Na afloop van dit optre den kan er tot. 1.00 uur gedanst worden op muziek van de Radio Vrij Road show. Het jongerencentrum wil overigens meer zijn dan alleen maar café. Daarom is het komende jaar een aantal thema middagen gepland over jeugdwerkloos heid en medezeggenschap op school. Voorts zijn er plannen om een scholie ren-actiegroepje te starten en een krant uit te geven. Politie hield drie zagerspitters aan SINT-ANN ALAND - Bij laag water zijn vrijdagochtend op de slikken voor de Johanna Mariapolder drie mensen be trapt bij het zagerspitten. De heren L. uitBergen op Zoom, S. uit Woensdrecht en M. uit Nieuw-Vossemeer. die illegaal op een mosselperceel van de firma P. uit Bruinisse aan het spitten waren, wer den door de rijkspolitie groep Tholen van het schor opgehaald. Hun rieken en emmersmet inhoud werden in beslag genomen, terwijl tevens proces-verbaal werd opgemaakt. KAMPERLAND - De bedrijfsleider van de Kamperlandse vestiging van Cebeco-Zuidwest-Nederland, S. A. Meulenberg, is onderscheiden met de zilveren eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. De ver sierselen behorende bij deze koninklij ke onderscheiding werden hem vrij dagmiddag tijdens een bijeenkomst in het 'De Casembroothuis' in Kamper land opgespeld door burgemeester P. Wisse van Wissenkerke. De burgemees ter onderstreepte in een hartelijke toe spraak dat Meulenberg zijn decoratie dubbel en dwars verdiend heeft van wege zijn activiteiten gedurende zeer lange tijd (vanaf 1948) voor de coöpera tie op Noord-Beveland en zijn maat schappelijke verdiensten. Burgemeester Wisse liep in zijn toe spraak kort de loopbaan van be drijfsleider Meulenberg na. Hij herin nerde eraan dat de coöperatieve instel ling van de Noordbevelandse boeren voor het overgrote deel de werkzaam heden van Meulenberg heeft bepaald. een witte boekhouding opmaken, waar van de zwarte - uiteraard - niét in de jaarstukken terechtkwam. Verder werd een groot deel van de ontvangsten van een bv die zich bezighield met de han del in propaangas. niet geboekt. Dat liep op tot bedragen van 50 000 gulden per jaar. Weer een andere bv met vesti gingsplaats Curagao had een directeur voor 90.000 gulden per jaar op de loon lijst staan, die in werkelijkheid nooit een cent voor zijn bezigheden ontving. Die bestonden dan ook alleen uit het ondertekenen van stukken. Geen bewijs C.'s raadsman mr E. Schute erkende dat de administraties van verschillende bedrijven niet duidelijk gescheiden wa ren. Maar de kardinale vraag was vol gens hem of een deel van de zwarte be talingen in de zakken van zijn cliënt ge vloeid was. Naar zijn mening heeft de officier het wettig en overtuigend be wijs hiervan niet geleverd en hij vroeg dan ook vrijspraak van de belasting fraude. Volgens mr Van Nierop was het voldoende dat was komen vast te staan dat C verdwenen gelden meegenomen heeft en was het voor de bewijsvoering van geen belang wat hij daar verder mee gedaan heeft. De rechtbank doet In 1948 belandde hij, na enkele banen in de agrarische sector, bij de firma A. Schippers in Kamperland. Daar bleef over 14 dagen uitspraak, hij in dienst, ook nadat de firma werd omgezet in Nobeco en later in Cebeco. In 1962 werd Meulenberg van de vesti ging aan het Veerse Meer bedrijfsleider. Burgemeester Wisse stelde dat naast de gebruikelijke werkzaamheden er bij Ce beco in Kamperland ook - dank zij ini tiatief van Meulenberg - diverse andere activiteiten plaatsgrijpen. Hij noemde onder meer het schonen van uit Frank rijk afkomstige erwten. De koninklijk onderscheiden be drijfsleider vervulde ook talrijke maat schappelijke functies. Zo was hij tot 1979 penningmeester van de voetbal vereniging Wissenkerke, kerkeraadslid van de hervormde gemeente in Wissen kerke en als zodanig in het bijzonder belast met de zorg voor het bejaarden huis 'Vredestein' en bestuurslid van de vereniging voor (voortgezet) christelijk onderwijs. Burgemeester P. Wisse speldt bedrijfleider S. A. Meulenberg de versierselen op behorende bij de zilveren medaille in de orde van Oranje Nassau. Kadergroep FNV Schelde oneens met beleid van Industriebond VLISSINGEN - De kadergroep KMS van de Industriebond FNV is het op een aantal punten niet eens met het bonds- bestuur met betrekking tot het sociaal- economisch beleid voor de komende jaren. De kadergroep is het met name niet eens met de opvalling van het bondsbestuur dat arbeidstijdverkort ing geleidelijk moet worden ingevoerd en bekostigd dient te worden uit loons vermindering voor de werknemers. De bondsvoorstellen worden maandag 6 september besproken tijdens leden vergaderingen in Vlissingen, Goes en Sluiskil. De vergadering in Vlissingen wordt gehouden in 't Anker, die in Goes en Sluiskil in de districtskanto ren ter plaatse. De aanvang is steeds om 19.45 uur. Het uitgangspunt van het bondsbe stuur bij de voorstellen is de keuze voor werk, waaraan het bestuur de overige vakbondstaken ondergeschikt wil ma ken. Om de werkloosheid te verminde ren wil het bestuur ten eerste meer werk scheppen door overheidssubsidies en investeringen door banken en pen sioenfondsen. Ten tweede dient een herverdeling van werk plaats te vinden en moeten de werknemers tussen nu en 1986 tien procent korter gaan werken. De kadergroep kan zich wel vinden in het standpunt van het bonds bestuur met betrekking tot de overheidssubsi dies maar is tegen een door de werkne mers bekostigde geleidelijke arbeids tijdverkorting. Volgens de kadergroep KMS dient onder meer een radicale ver mindering van de arbeidsduur te wor den toegepast, zonder koopkrachtver lies, en moeten daarnaast banken en de zware industrie worden genationali seerd. Deze maatregelen moeten wor den uitgevoerd, zo schrijft de kader groep, onder controle van de werkne mers. MIDDELBURG - Een van de daders „Niet buitensporig, ja zelfs zeer vrien- 10.000 gulden en sieraden ter waarde de roofoverval op het postagent schap in het winkelcentrum 'De Spin- ne' in Goes, de 23-jarige A. L. de B. uit Den Haag, hoorde vrijdag voor de rechtbank in Middelburg drie jaar ge vangenisstraf met aftrek van voorar rest tegen zich eisen. Een maand gele den werd zijn maat H. M. al tot eenzelf de straf veroordeeld. Een derde dader is nog voortvluchtig. Het drietal maakte op 5 april van dit jaar onder bedreiging van de loketbeambte met een geladen Uzi-machinepistool een bedrag van 19.000 gulden buit. Eerder dit jaar pleegden zij al een gewapende overval in een w arenhuis in Den Haag, waarbij zij er met de dagopbrengst van ruim 30.000 gulden vandoor gingen. Zij werden gepakt doordat een getuige in Goes het nummer van de auto waar mee ze ervandoor gingen, noteerde. Officier van justitie mr J. van Marion zag in De B. de hoofddader van de over vallen. Hij koos de objecten uit, vroeg de anderen om mee te doen en verkocht naderhand de chëques en girobetaal kaarten. Ook was hij degene die de vuurwapens hanteerde. Toen één van zijn slachtoffers onvoldoende geïmpo neerd was door de bedreiging spande hij zichtbaar en hoorbaar het wapen, aldus mr Van Marion. Deze achtte een Uzi uiterst gevaarlijk in handen van een ondeskundig en niet-paniekbestendig persoon, zoals hij De B. beschouwde, vanwege de grote vuurkracht van dit automatische pistool. De advocaat mr D. J Olie betreurde het dat het niet mo gelijk is De B. een lange voorwaardelij ke straf op te leggen, daar zijn cliënt van zins was geheel te kappen met zijn mis dadige aktiviteiten. Tijdens zijn gevan genschap maakte hij een ernstige geestelijke crisis door. die hem in het gevangenisziekenhuis deed belanden. De B. is inmiddels ook vader geworden. Hij verklaarde veel spijt te hebben van zijn daden. Uitspraak over 14 dagen. delijk", noemde de advocaat n mr J. A. C. van der Poel de eis van 9 maanden gevangenisstraf waarvan 7 maanden voorwaardelijk tegen haar cliënt K. van S. (29) uit Kouderkerke, die terechtstond voor een groot aantal inbraken waarbij hij aanzienlijke geldbedragen en andere waardevolle buit in de wacht sleepte. K. voorzag lange tijd in zijn levensonderhoud door op het dievenpad te gaan en heeft in die periode een waslijst van onge veer honderd van dit soort delicten op zijn naam gebracht. Het laatst opereer de hij in Vlissingen. De officier had zich in zijn tenlastelegging beperkt tot drie inbraken in die stad. In oktober vorig jaar verschafte Van S. zich toegang tot een verzekeringskan toor in de Badhuisstraat door een wc- raampje en nam daar 11.500 gulden weg die in een kast voor het grijpen lagen. In november ging hij er bij een reisbureau aan de Paul Krugerstraat met ongeveer van 25.000 vandoor. Eind februari stap te hij door een kapotte ruit in het wel- zijnscentrum Bach ten Komme binnen, waar hij zich meester maakte van ge luidsapparatuur en een geldkist. Dat Van S. ondanks zijn respectabele reeks misdrijven zo zachtaardig door de officier mr W. van Nierop werd tege- moetgpt.reden had hij te danken aan het feit dat hij zich na een religieuze ommekeer in zijn leven uit eigener be weging bij de Vlissingse politie aangaf, die overigens geen enkele verdenking tegen hem koesterde. Daar biechtte hij al zijn wandaden, voorzover hij ze zich nog kon herinneren op en werd hij enige dagen in arrest gehouden. Voor de rechtbank erkende hij volmondig alles wat hem ten laste werd gelegd. Ook was hij bereid zich aan het verplichte toe zicht door de reclassering te onderwer pen. dat mr Van Nierop aan zijn eis had vastgeknoopt. De rechtbank doet 17 september uitspraak. Soms droomt ze er nog van. Een enge kerel met een smerige grijns staat voor de deur van haar flatje en morrelt aan het slot. Als hij erin slaagt binnen te komen kan ze geen kant meer op. Badend in het zweet wordt ze wakker en verfoeit de dag waarop ze een advertentie in de krant zette. Een advertentie, die drie dagen narigheid opleverde. 'Typewerk gevraagd' stond erin. En in een misschien iets te openhartige bui had ze haar telefoon nummer erbij gezet. Ze had niet kunnen vermoeden dat die annonce voor zoveel mannen aanleiding was om te denken dat 'daar meer achter zat', telefoon stond dagenlang afwegen. Maar als je al bij zoiets een roodgloeiend. Anonieme stemmen kraamden de ene na de andere viezig heid uit. Het gehijg was niet van de lucht. Een lawine van schutting woorden werd over haar uitge strooid- Twee mannelijke opbellers liepen aanvankelijk wat minder hard van stapel, maar niet voor lang. Na dat ze zich tevergeefs hadden uitge geven voor filiaalhouder van een fo- tobedrijf en directeur van een auto mobielbedrijf, kwam er alsnog een niet gevraagde opsomming van hun stiekume wensen. Zodra Nel, want zo noemen we de vrouw in dit verhaal, begreep waar het hen om ging, smeet ze de hoorn op de haak. Ze had zich al voorgenomen om de telefoon de eer ste dagen maar niet meer op te ne men, toen zich eindelijk een serieuze kandidaat meldde. Althans, dat dacht Nel. De man zei eigenaar te zijn van een kledingzaak en had regelma tig facturen uit te typen. Ze werden het al gauw eens over de prijs van het typewerk en de man zou de uit te ty pen rekeningen de volgende dag ko men brengen. Nel gaf hem haar adres. „En dat was het stomste wat ik ooit heb gedaan. Want zodra hij wist waar ik woonde, begon ook hij te ver tellen dat hij zijn zinnen op iets heel anders had gezet. Daar zat ik dan met het onaangename vooruizieht dat een potentiële aanrander m'n adres wist". Wat doet een 'vrouw in nood' in zo'n geval? Ze stapt naar de politie. 'Kan er op het tijdstip waarop de sexma- niak bij mij thuis komt misschien een politieagent in m'n kamer gepos teerd worden?', luidde haar vraag. Dat kon dus niet. Nel mocht haar ver haal vertellen aan een geduldig toe horende politiebeambte, maar daar hield het mee op. ..We kunnen pas optreden als er iets strafbaars is ge beurd", gaf de agent haar te ver staan. Met een kwinkslag ging hij nog even in op het typewerk dat Nel thuis wilde verzorgen: „U moet maar hopen dat hij uw type niet is..." Voorlichtingsman adjudant P. Kooi man van de Middelburgse gemeente politie: „Moet je bij zoiets nu con stant een man laten posten? Dat is niet uitvoerbaar. Als je weet dat zo'n man aanbelt, dan doe je toch gewoon de deur niet open? Mensen die zo'n dievenketting' aan de deur hebben, die kunnen zelfs de deur nog een beetje openen om te zien of die man werkelijk op de stoep staat. Kijk, als er nu aangifte wordt gedaan van een strafbaar feit. dan stellen we natuur lijk direct een onderzoek in. Soms neemt de politie een adres, waar de bewoner is bedreigd, wel eens extra in een surveillanceronde op. Dergelij ke dingen moet ie altiid tegen elkaar man moet laten posten, dan denk ik dat het eind zoek is." Terug naar Nel, die een vriend be reid vond om een paar dagen bij haar te logeren toen eenmaal was gebleken dat ze op de 'bestelde' pol- tieman niet hoefde te rekenen. „Ik vond bet allemaal behoorlijk ziek makend. Waar halen dat soort man nen eigenlijk het lef vandaan om zo banaal te doen. Ik heb in m'n leven heel wat meegemaakt, maar met de gelijke sexistische toestanden ben ik nog nooit zo direct geconfron teerd. Aan de andere kant: Die man nen die opbellen moeten eigenlijk wel erg zielig en gefrustreerd zijn. Toen mijn vriend de telefoon op nam, hing zo'n maniak meteen op. Maar liefst tien keer achter elkaar probeerde hij het opnieuw. Dat kost toch een hoop energie en ook een hoop kwartjes". Nel vindt het 'schandalig* dat man nen op deze wijze verhinderen dat vrouwen voor zichzelf opkomen. „Voor veel vrouwen met bijvoorbeeld kleine kinderen is thuiswerk de enige manier om wat werk te verrichten. Zo kunnen ze zich binnen die vier muren eens met iets anders bezig houden dan met stofzuigen en bedden opma ken. Het is gewoon misselijk dat vrouwen die om typewerk vragen - en niet meer dan dat!- door hijgers en sexmaniakken worden gedwars boomd". Nel vindt dat gehijg hele maal onbegrijpelijk omdat haar ad vertentie in haar ogen volstrekt niet heeft gesuggereerd dat ze iets anders dan typewerk in de wacht wilde sle pen. 'Typewerk gevraagd' is iets heel anders dan 'zoekt bijverdienste', vindt ze en ze wordt daarin bijge staan door de heer J. J. Smit. Hij is chef van de advertentieafdeling van de PZC in Middelburg en heeft als zodanig de eindverantwoordelijk heid over zowel de paginagrote als de kleine advertenties, waarvan Nel er een plaatste.,Een advertentie waar in om thuiswerk wordt gevraagd hoort thuis bü de rubriek 'biedt zich aan'. Met name voor deze rubriek hebben wij een groot aantal normen opgesteld. Zo eisen wij dat in deze rubrieksadvertenties altijd wordt vermeld om welke werkzaamheden het precies gaat. Net zoals bij de ru briek 'personeel gevraagd' moeten de echte naam en adres van degenen die de advertentie plaatsen, bij ons bekend zijn. Postbusnummers ac cepteren wij niet. Ook de opmerking 'postzegel voor antwoord bijsluiten' weigeren wij te plaatsen. De praktijk heeft ons geleerd dat het dan veelal om postzegelverzamelaars gaat, die nooit meer iets van zich laten horen. Al deze regels, zowel landelijke richt lijnen als eigen normen, zijn bedoeld om onze lezers te beschermen. En als een tekst voor tweeërlei uitleg vat baar is, vragen we vooraf wat de men sen nu precies bedoelen. Aan de in diener van de advertentie met de tekst 'jongedame vraagt alle soorten werkzaamheden' vertellen wij dat ze kan rekenen op vervelende reacties. Wij gaan zelfs zover dat we een mis te verstane tekst zelf wijzigen als we de opdrachtgevers niet meer kunnen bereiken. En natuurlijk wijzen we ie dereen op de mogelijkheid van 'brie ven onder nummer'. Dat is de ideale manier om niet lastig te worden ge vallen. Alleen schriftelijke reacties zijn mogelijk, en die worden door de krant -onder strikte geheimhouding- verzameld en doorgegeven aan de opdrachtgever". Bij nader inzien realiseert ook Nel zich dat haar op die manier een hoop ellende bespaard zou zijn gebleven. De sexmaniak die zich eigenaar van een kledingzaak noemde, is gelukkig voor haar niet verschenen. Maar ty pewerk heeft haar advertentie ook niet opgeleverd. Toch heeft ze, via kennissen, haar doel bereikt. Na laar deeltijdbaan bij een kantoor brengt ze de rest van de dag achter haar schrijfmachine door. „De adverten tie was dus eigenlijk helemaal niet nodig", zegt Nel, Maar als je alles van te voren weet, kun je met een dubbel tje de wereld rond.. Koen van Dijen HULST - De correctionele rechtbank in Mechelen heeft de 38-jarige Hulster- se drugkoning Sjef F. veroordeeld tot zeven jaar gevangenisstraf en een boe te van 2,4 miljoen Belgische frank (135.000 gulden) voor zijn aandeel in een grote drugsmokkel, die in maart van dit jaar aan het licht kwam. Bij de smokkel waren nog twee Nederlanders betrokken, Hendrik van H. uit Den Haag en Francisco G. M. uit Capelle aan de IJssel. Zij werden vrijdag res pectievelijk veroordeeld tot vijf jaar gevangenis en anderhalf miljoen frank boete en twee jaar en 1,2 miljoen frank boete- De Hulstenaar F. en twee Belgen, de 38-jarige Francois C. uit Borgerhout en de 41-jarige Carious B. uit Vorselaar. werden 19 maart op heterdaad betrapt bij het lossen van een partij 'zwarte gar nalen' in een schuur van C. in het Belgi sche plaatsje Puurs. Tussen de lading bevond zich 2600 kilo hasj. Later werd in een pakhuis in Antwer pen het resterende deel van de lading garnalen gevonden. Daarin zat nog eens 3400 kilo hasj. Toen konden ook Van H. en M. worden aangehouden. Een zesde verdachte. Hendrik P. uit Rotter dam werd bij verstek veroordeeld tot acht jaar gevangenisstraf en 1,8 miljoen Belgische frank Hy wordt gezien als het grote brein achter de drugsmokkeL P. dook echter onder in Nederland toen de grond hem wat te heet onder de voe ten werd. De eigenaar van de schuur, de 67-jarige Frans C. (de vader van de veroordeelde Frangois) werd vrijgesproken. Hij had verklaard echt niet te weten wat er zich in zijn schuur heeft afgespeeld. Transport De zending garnalen met hasj kwam uit Karachi. De verdovende middelen wa ren bestemd voor transport naar Frankrijk. De garnalen kwamen in Rot terdam binnen en werden van daaruit getransporteerd naar het pakhuis in Antwerpen. Daarna werden de garna len naar het schuurtje ln Puurs ge bracht. Volgens de aanklagers ging het om een goed georganiseerde drugs-'trafiek'. De zaak diende vorige weck donderdag voor de rechtbank in Mechelen. Toen werden gevangenisstraffen geëist, va riërend van vijf tot tien jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 7