Mazda 323 HB en Sedan wm Rabobank secretaresse KRUISWERK bijkantoorhouder (m/v) E KRUISWERK de nieuwe wereld van rijgenoegen Reeds vanaf 14.495,- VAN FRAASSEN B.V. direkteur verpleegkundige zorg Jjr BEJAARDENTEHUIS DE KRAAYERT leerling bejaardenlielpster leerling bejaarden verzorgster financieel beleidsmedewerker (m/v) Rabobank Vlissingen KRUISWERK Eurogas Terminals CV MEDEWERKER/STER HUISHOUDELIJKE DIENST WIJKVERPLEEGKUNDIGE part-time chef personeelszaken (m/v) m vei VE VA E Tin 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1kr| Ook leverbaar als stationcar Gunstige financieringsvoorwaarden Hoge inruilprijs Heeft u alle merken bekeken, zeker Mazda met vergeten! Pres. Rooseveltl, 768, Vlissingen m/v Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis De Provinciale Zeeuwse Kruisvereniging is een koepelorganisatie, die naast zorgverlening ook voorlichting geeft op het terrein van de gezondheid, voeding en opvoeding en voorkoming van ziekten Er werken 240 personen. Het Bestuur vraagt met spoed een Hij/zij maakt deel uit van een te vormen meerhoofdig direktieteam. dat verder zal bestaan uit een Algemeen Direkteur en een Medisch Direkteur. Tot zijn/haar specifieke taken op het gebied van de zorgverlening behoren Het leiding geven aan. ondersteunen en koördineren van verpleegkundige werkzaamheden Het bevorderen van een hedendaags verpleegkundig beleid en bijdragen aan de ontwikkeling van het totale beleid Het deelnemen aan de wekelijkse direktievergadering Het participeren in diverse vormen van overleg, zowel intern als extern Funktie-eisen: Naar deze funktie kunnen solliciteren zij, in de leeftijdskategorie van 35-50 jaar, die. minimaal een Hogere Opleiding voor verpleegkundigen hebben voltooid; een duidelijke management ervaring hebben, bij voorkeur opgedaan binnen de extra murale gezondheidszorg; een grote sociale vaardigheid en de bereidheid hebben tot samenwerking in een komplexe overleg- en besluitvormingsstruktuur Salariëring/arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. De pensioenrechten zijn ondergebracht bij het P.G.G.M. De Direkteur dient woonachtig te zijn in Goes of direkte omgeving Naast het Bestuur zullen ook andere disciplines aan de selektieprocedure deelnemen. Tevens zal een psychologisch onderzoek deel uit kunnen maken van de selektieprocedure. Nadere informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de heer D J. Wieringa. arts. Medisch Direkteur, tel 01100-15892 (kantoor) en 01100-28966 (privé). U kunt uw geschreven sollicitatie met curriculum vitae binnen drie weken na verschijning van deze advertentie onder vermelding van vertrouwelijk in de linker bovenhoek van de enveloppe aan het Bestuur van voornoemde Vereniging. Postbus 79. 4460 AB Goes, zenden Bij de afdeling Elektro-, Meet- en Regel techniek (EMR) van de kernenergie centrale te Borssele bestaat de vacature van medewerker (m/v) technisch administratief bureau Ten behoeve van genoemde afdeling zullen door deze medewerker onder meer de volgende werkzaamheden worden uitgevoerd: archiveren en bijhouden van tech nische documentatie, administratieve bescheiden en tekeningen; administratief beheer van ijkinstru- menten, meetinstrumenten en defec te apparatuur; assisteren bij de technische ingangs controle van apparatuur; assisteren bij de opzet van de plan ning van de EMR-werkzaamheden voor de stilstandsperioden Gevraagd wordt diploma LBO en VOA I of gelijkwaardig. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg. n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij fcCIYI Lewedorp. Het bestuur van bovengenoemd tehuis roept sollicitanten op voor de funktie van of Als vooropleiding is vereist diploma L.B.O., met minstens 2 vakken op C-Niveau of gelijk waardige opleiding. Indiensttreding per 1 oktober 1982. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden over eenkomstig de bepalingen van de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Betrokkene moet bereid zijn avond-, nacht en weekenddiensten te verrichten. Sollicitaties binnen 10 dagen na de verschijning van dit blad aan de direkteur van het bejaardentehuis, Deltastraat 2 4456 BB Lewedorp. Bij hem zijn ook nadere inlichtingen te verkrijgen. Tel.: 01196-12557. DE VRIES AMBULANCE IN ZUID-AFRIKA vraagt met spoed: GEDIPLOMEERDE VERPLEEGKUNDIGEN (m/vr) voor de diensten in Pretoria en Johannes burg. Contactadres: K. de Vries, Ambulans IE.D.M.S.) Beperk Pretoria p/b23012 Innesdale Pretoria 0031 Zuid-Afrika. Op de afdeling financiën van de pro vinciale griffie kan tijdelijk een iovincie zeeland worden geplaatst. De tewerkstelling geschiedt voor de periode van ongeveer 6 maanden. Functie-inhoud: De functionaris wordt gedetacheerd bij de provinciale bibliotheekcentra le en zal worden belast met de finan ciële beleidsvoorbereiding en -uit voering. De functie kan eventueel in een halve dagtaak worden uitgevoerd. Het ta kenpakket wordt daar dan op afge stemd. Functie-eisen: Een financieel gerichte hogere be- oepsopleiding Hierbij wordt ge dacht aan S.P.D.-niveau. Tevens dient men over een ruime werkervaring op vergelijkbaar ni veau te beschikken Salaris. Bij een volledige dagtaak varieert het salaris van ƒ3 405.- tot ƒ4.832.- bruto per maand, exclusief 7.1 compensatie aow/aww. één en ander afhankelijk van ervaring (norm 01.01.82) Ook ouderen die aan de eisen vol doen worden uitgenodigd om te solli citeren Een vertegenwoordiging van het per soneel wordt bij de selectie betrok ken Sollicitaties dienen vóór 18 septem ber 1982 m het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeelsza ken, Smt-Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg, onder vermelding van sollicitatienummer 19/82. verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank. deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen Wij zoeken een De gevraagde functionaris krijgt de dagelijkse leiding over een bijkantoor, gelegen in een woonwijk met ca. 8.000 inwoners. Geassisteerd door een tweetal medewerk sters wordt door hem/haar een actieve bijdrage geleverd aan de afzet van het particuliere dienstenpakket van de bank. Met zijn/haar team zal de bijkantoor- houder zorgdragen voor een goede dienstverlening en advisering van onze particuliere cliënten, onder meer inzake spaarvormen en betalingsverkeer, alsmede de afzet van financieringen, pakketreizen en verzekeringen. Voor deze functie denken wij aan kandidaten van ca. 25 - 30 jaar. met een opleiding op MBO-niveau. aangevuld met vakstudies, als b.v. Assurantie-B. Vak bekwaamheid in het Reisbureaubedrijf en NIBE. alsmede een goede kennis van de diverse bankdiensten. Ervaring in een adviserende functie en een commerciële instelling zijn voor een goede taakver vulling onmisbaar De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer J.C. Meijnders, hoofd afdeling Kas en Kantoren, telefoon 01184 - 15170. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, de heer MJ Linde. Postbus 5020, 4380 KA kent keli Hei n.r.J Je directeur J van der k Vlissingen De Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis vraagt uiterlijk per 1 april 1983 een full-time distrikts- verpleegkundige jeugdgezondheidszorg voor de regio Noord- en Zuid-Beveland en Tholen/St. Philipsland. Standplaats: Goes. Tot de werkzaamheden behoren: het begeleiden van de wijkverpleeg kundigen t.a.v. de jeugdgezondheids zorg; het deel uitmaken van het dïstrikts- team voor het gehooronderzoek en van het team vroegtijdige onderkenning van ontwikkelings stoornissen (vto); het vervullen van een organiserende en uitvoerende taak t.a.v (aanstaande) oudergespreksgroepen; het initiëren van nieuwe ontwikkelingen. Gevraagd wordt een kandidaat met: een opleiding M.G.Z. of H.B.O.V.; ervaring in de extra-murale gezondheidszorg; een kaderopleiding en het seminar jeugdgezondheidszorg of bereidheid deze te volgen. Aan de selektieprocedure zal een vertegenwoordiging van brede samenstelling deelnemen. Salaris volgens de C.A.O. voor Kruiswerk en Tuberculosebestrijding en opname in het pensioenfonds (PGGM). Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. P Maas-Neve en mw. C.P. Groenewold-De Lange, beiden distriktsverpleegkundige, of mw. D.D. van Fraassen, provinciaal arts jeugdgezondheidszorg (telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren: 01100-15892). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 1 maand na verschijnen van de advertentie - richten aan de Direktie van bovengenoemde Vereniging, Postbus 79, 4460 AB Goes. Eurogas Terminals C V is een onafhankelijk op- en overslagbedrijf voor vloeibaar gemaakte gassen (LPG) welke gevestigd is in het Sloegebied (Vlissingen-Oost) De aan- en afvoer van de gassen geschiedt per lichter zeeschip, tankauto en tankwagon Wegens toenemende activiteiten zoeken wij op korte termijn een Leeftijd ca 20-25 jaar Haar werkzaamheden zullen bestaan uit alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden terwijl het kunnen opnemen in steno alsmede het beheersen in zowel woord als geschrift van de Duitse en Engelse taal een vereiste is Voor deze functie zijn een middelbare schoolopleiding en een secretaresse-opleiding noodzakelijk Zij die belangstelling heeft voor een levendige baan in een groeiend bedrijf kan haar schriftelijke sollicitatie richten aan Eurogas Terminals C.V Van Vollenhovenstraat 3 3016 BE Rotterdam, afd. Personeelszaken klarenbeek lts christelijke school voor lager en individueel technisch onderwijs generaal eisenhowerlaan 25 4333 bp middelburg Het bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 oktober 1982 een - voor 40 uur per week - leeftijd bij voorkeurtussen de 25 en 45 jaar. Sollicitanten dienen van positief christelij ke levensovertuiging te zijn. Schriftelijke sollicitaties voor 11 september 1982 te rich ten aan de directeur van de school. Inlichtingen tijdens de kantooruren bij de school. Telefoon 01180-25282. Het bejaardentehuis Gasthuis Goes vraagt voor spoe dige indiensttreding een; GEDIPLOMEERD BEJAARDENVERZORGSTER (full-time met wisselende diensten). Onze voorkeur gaat uit naar gegadigden die in de directe omgeving van Goes woonachtig zij'n. Schriftelijke sollicitaties vóór 11 september a.s. rich ten aan de directrice mevrouw E. van Driel-Blomaard, Kievitlaan 64, 4461 RB Goes. Kruisvereniging Noord-Beveland en Zuid-Beveland-West Het bestuur van de Kruisvereniging Noord-Be- veland en Zuid-Beveland-West vraagt zo spoe- 118 dig mogelijk een voor een tijdelijk dienstverband van 2 jaar (i.v.m. studie) - part-time basis: 50% VEREISTEN: - M.G.Z. of H.B.O.V. opleiding of verpleegkun dige met ruime ervaring betreffende jeugd gezondheidszorg; - beschikking over rijbewijs B.E. en eigen ver voer. SALARIS: - minimaal 1.300,20, maximaal 1.699,68 bruto per maand, voorts is van toepassing de C.A.O. Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Annie Kemetmuller, tel.: 01100-27059 of door de hoofdwijkverpleegkundige Inie Zand berg, tel.: 01106-1615. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Vereniging p.a. Postbus 79, 4460 AB Goes (t.a.v. dhr. C. Priem). ,ha< Het Gemeenschappelijk Administratiekantoor (GAK) verzorgt de uitvoering van diverse sociale verzekeringswetten en het beheer van een twintigtal bedrijfspensioenfondsen. Ten behoeve van dit gevarieerde takenpakket zijn er naast het hoofdkantoor in Amsterdam, 28 districts kantoren met in totaal ca. 8000 medewerkers. Op het districtskantoor Goes (ruim 200 medewerkers) ontstaat de vacature van een De werktijd bedraagt 20 uur per week (in principe verspreid over 5 werkdagen). Het wordt niet uitgesloten geacht dat in de toekomst uitbreiding van het aantal werkuren tot de mogelijkheden behoort. F unctie-informatie Onder verantwoordelijkheid van de districtsdirecteur van dit kantoor zal deze functionaris worden belast met het realiseren van het personeelsbeleid, binnen het kader van de daaromtrent centraal gemaakte afspraken. Naast taken in de sfeer van het personeels beheer (werving, selectie, introductie, toepassing arbeidsvoorwaarden) zal de functionaris ook ingezet worden bij het initiëren van en vorm geven aan ontwikkelingsgerichte activiteiten binnen het distictskantoor (zoals werk overleg, werkstructurering, begeleiding van veranderingsprocessen, e.d.). Bij al deze taken zal op functionele steun kunnen worden gerekend van de dienst personeelszaken, die gesitueerd is op het hoofdkantoor. Functie-eisen Voor het vervullen van deze functie denken wij aan kandidaten met een opleiding op minimaal HBO-niveau enige jaren adequate ervaring leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 45 jaar. Salaris Het salaris kan uitgroeien tot max. ca. f 74.000,- op jaarbasis bij een volledige arbeidsduur van 40 uur per week. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 7,5% vakantietoeslag, 6,33% eindejaarsuitkering en een aan de hedendaagse eisen aangepaste pensioen regeling. Sollicitatie De selectieprocedure omvat een psychologisch onderzoek. Rapportage hierover vindt alleen plaats met toestemming van de kandidaat. Voor meer informatie vooraf kunt u bellen met de heer M.L. 't. Hart, districtsdirecteur kantoor Goes, tel. 01100-21 000 of drs. P.J.M. van den Hoogen, afdeling personeelszaken/districts- kantoren, tel. 020-542 21 70. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief zenden aan mr. A. van Bentum, directeur dienst perso neelszaken, Bos en Lommerplantsoen l.f~-)/\}-^ 1055 AA Amsterdam. uima au!t-( eeds ilger ault.i )emd otgc tnva BOOD jen (z amir uls.1 vieler lat hi, Itrijd Kin Voord ferml pooit yijss Ihoudt jarirsv Grave per m kqx prgai Jleboui

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 14