Opheffings uitverkoop John van de Ameele 'showde' in Zaamslag weer zijn capaciteiten Eindzege dames Hulst toernooi Den DuDaert Dames Steen sterkste in toernooi van Clinge LAGE TOT EXTRA LAGE PRIJZEN Meeuwen winnaar na onbesliste finale ZOMERKOLLEKTIE WINTERKOLLEKTIE Whsd Zeeuws- Vlaanderen PZC TOTALE UITVERKOOP VAN DE ende Dames-, heren- en kinderkleding OVERDAMSTRAAT BIERKAAISTRAAT HULST DINSDAG 24 AUGUSTUS 1982 streek ZAAMSLAG - John van de Ameele showde zaterdag tijdens de De Smisse- jengd wielerwedstrijd en in Zaamslag nogmaals niet zijn geringe capacitei ten bij de veertienjarigen. Sterk ais de jonge Terneuzenaar Is ging hij al in het begin van de wedstrijd aan de haai en zijn opponenten zagen hem net nog even terng op de momenten, dat hij hen weer dubbelde. Uiteindelijk had van de Ameele een voorsprong van meer dan twee ronden op de overigen. Dat betekende een verschil van ongeveer twee kilometerGrootste pechvogel was ongetwijfeld Wilfred Geijs bij de dertienjarigen, want juist op het mo ment dat hij van zijn concurrenten weg was gereden moest hij het trottoir op door een paar onvoorzichtige kinde- Koempoelan '82 van Scouting Zeeland in Hollandse Hoeve GOES - Zaterdag 28 en zondag 29 au gustus wordt op het terrein bij de Hol landse Hoeve in Goes de Koempoelan *82 van Scouting Zeeland gehouden De Koempoelan is een twee-jaarlijkse bij eenkomst voor kaderleden van scou ting. Voor deze Koempoelan hebben zich al ruim 100 leidsters, leiders en bestuursleden van plaatselijke scou tinggroepen aangemeld. Burgemeester mr W. Blanken verricht zaterdag om 19.00 uur de opening van de Koempoelan. Op het programma staan verder onder meer gourmetpar ty, avondspel, kampvuur, aandacht, in formatiemarkt en een puzzeltocht. Op zondag, omstreeks 17.00 uur, wordt de Koempoelan beëindigd. De deelnemers kamperen tijdens deze dagen op hetter- rein by de Hollandse Hoeve. Wachttijden bij sluizen tijdens het afspuien van het Veerse Meer MIDDELBURG - De rijkswaterstaat begint maandag 30 augustus met bet afspuien van het Veerse Meer van zo- merpeil naar het tussenpeil van NAP, zo"n 30 centimeter. Deze waterstand zal vermoedelijk een week later zijn bereikt. Vanaf 4 oktober wordt er verder afge- spuid naar een winterpell, 20*0 70 centi meter, dat op 11 oktober wordt bereikt. De perioden van afspuien zijn afhanke lijk van de sluisgang als gevolg van de buitenwaterstand. Tijdens het afspuien dient rekening gehouden worden met wachttijden bij de sluizen. Tweede clubmatch Zeeuws- Vlaamse kynologenclub AXEL - De Zeeuws-Vlaamse kynolo genclub houdt zaterdag haar tweede clubmatch in de hal van Mieras in Axel. Om 10.00 uur houdt burgemees ter A. Hack een openingstoespraak en om 10.30 uur wordt begonnen met de keuring van de 171 jonden die zijn Inge schreven voor de tentoonstelling. Er zijn 39 verschillende rassen aanwe zig, variërend van Yorkshire terrier tot Ierse wolfshond, 's Middags worden de erekeuringen gehouden, waarbij de beste honden van ieder ras tegen elkaar uitkomen. Tevens vinden dan de keu ringen plaats van alle puppies, de vete ranen (honden ouder dan 7 jaar), de kampioenen en de klas buiten mede dinging, waarin de honden zonder stamboom aan bod komen. Voorts is er 's middags een kind-hond show. waarbij de kinderen hun hond presenteren en verkleed mogen gaan. In een aparte ring worden oefeningen gedaan door de honden die deelnemen aan de gehoorzaamheidswedstrijd die tot 's middags doorgaat. Aan het slot van de tentoonstelling wordt de 'beste, hond van de clubmatch' gekozen, het hoogtepunt van een tentoonstelling. Voor de keuringen zijn vier keurmees ters uitgenodigd: twee uit Nederland en twee uit Luxemburg. Vv Vogelwaarde hield juniorentoernooi VOGELWAARDE - De jeugdcommis sie van de voetbalvereniging Vogel waarde hield zaterdag en zondag bet vijftiende 'Burgemeester Moltboff-ju- niorentoernooi' in het gemeentelijk sportpark in Vogelwaarde, waar an 45 pupillen- en juniorenteams deelna men. De hoofdmoot van het toernooi werd gevormd door de wedstrijden voor Al-junioren, die zondagmiddag als laats ten tegen elkaar in bet strijd perk traden. Winnaar werd het Al-team van de voet balvereniging Philippine. Alleen tegen het team van Vogelwaarde kwam Phi lippine niet verder dan een 1-1 gelijk spel. Maar dat was ai ruim voldoende voor de overwinning. De wedstrijden te gen Temeuzen en Zeeland Sport wer den in een 1-0 overwinning omgezet. In het duel tegen Hansweertse Boys werd het zelfs 2-0. Na afloop van alle toernooi en reikte voorzitter W. Vonck van de jeugdcommissie van W Vogelwaarde in de kantine de prijzen uit. Eindstanden: Al-junloren: 1 Philippine 7 pnt; 2 Temeuzen 3; 3 Vogelwaarde 5, 4 Zee land 8 port 2; 5 Hansweerste Boys 1Bl-Junio- ren: 1 Zeeland Sport; 2 Temeuzen; 3 Honte- nlaae; 4 Volharding; 5 Vogelwaarde. Cl-Junlo- jen: l Temeuzen; 2 Vogelwaarde. 3 Phllippi- ine; 4 Zeeland Sport; 5 Volharding. Cil-junlo- jren: 1 Temeuzense Boys; 2 Temeuzen; 3 Hoek; 4 Philippine; 5 Vogelwaarde. Dl-pupU- len: 1 Temeuaense Boya; 2 Vogelwaarde; 3 Bre8kens; 4 Hontenisse; 5 Hoek. Dll-pupil- len: 1 Terneuaense Boys; 2 Steen, 3 Vogel waarde; 4 SDO (Lamswaarde); 5 Breskens. El-puplllen: IVogelwaarde; 2 Temeuzense Boys; 3 Steen; 4 Philippine; 5 Hontenisse. Ell-puplllen: 1 Hoek; 2 Vogelwaarde; 3 Ter- neuzense Boys: 4 Steen; 5 Hontenisse. F-pu- ptllen: 1 Hontenisse: 2 Zaamslag; 3 Vogel waarde A; 4 Temeuzen; 5 Vogelwaarde B. Opvallend is momenteel toch wel bij het jeugdwielrennen de grote animo, die er is by de oudste categorieën, ter wijl de jongste leeftijdsgroepen bijna geen deelnemers op de been weten te krijgen. Zaterdag in Zaamslag bijvoor beeld waren er twee achtjarigen en bij de één jaar oudere 'groep' slechts één. By de oudste categorieën daarentegen is het voor Zeeuwse begrippen telkens een normale bezetting. Een gelukkig verschijnsel uiteraard voor de Zeeuwse wielersport, want juist uit die groepen moeten tenslotte toch de toekomstige coureurs naar voren komen en dat er toch wel weer talent zich aandient mag duidelijk zijn met natuurlijk John van Ameele voorop. De Zeeuws-Vlaming rijdt momenteel erg sterk en hij staat in zijn groep dan ook ver boven de overi gen. Dat toonde hij dus aan door reeds na een paar rondjes een vernietigende demarrage te plaatsen, die hem snel een voorsprong van enkele honderden meters opleverde. In de achtervolgende groep probeerden zowel Alfons Wijde- veld als Hans Janssen en Carlos Faes nog wel eens wat op poten te zetten, maar het leverde hem geen succes op. Wilfred Geijs is eveneens zo'n talent bij de derüery arigen. Zijn stijl is fraai en als hij eenmaal aanzet, hebben de anderen de grootste moeite hem te volgen. Zo Oudheidkundige kring maakte een excursie naar Aalst HULST - De oudheidkundige kring 'De Vier Ambachten' uit Hulst maakte za terdag met een groot aantal leden een dagexcursie naar het Belgische Aalst en omgeving. De eerste stop was bij 'Hof ter Melis', eens het hoofdkwartier van koning Lodewijk XV en van ko ning Leopold III in 1940. Vervolgens werd een bezoek gebracht aan de abdij van Affligem. Daarna volgde een uitgebreide tocht door de omgeving van Aalst, die werd onderbroken by de middeleeuwse kerk jes van Baardegem en Moorsel. Verder stond er een wandeling van de kerk van Moorsel door de kasteeldreef naar de waterburcht van Moorsel op het pro gramma. Tijdens die tocht werd een de monstratie gegeven van het oogsten van graan met een pik. In het 'Apostel ken' ln Aalst werd 's middags een geza menlijke broodmaaltijd gehouden, ge volgd door een korte rit door Aalst, die eindigde op het historische marktplein van die stad, waar een bezoek werd ge bracht aan de Sint-Martinuskerk en het oud-hospitaal in Aalst. Als gidsen fun geerden die dag de gemeente-archiva ris van de stad Aalst en de voorzitter, van de Hulster zustervereniging 'Fal- lulntjesland'. De terugreis ging over Overmeire-Donk, waar de leden van de Hulster kring even op adem konden ko men. ook zaterdag in Zaamslag, maar toen werd hij het slachtoffer van een paar kinderen, die hij plotseling voor zich zag Bij de dertieryarigen was het overi gens wel één van de mooiste wedstrij den. Er kwamen snel vier jongelui op kop, terwijl Harold dUondt en Leon de Jonge in een rondenlange achtervol ging er uiteindelijk schitterend in slaagden alsnog terug te komen. Daar na werd het spul weer helemaal uit el kaar getrokken en het was uiteindelijk Sid Nijkamp van de Zwaluwen uit Al melo, die de rapste was van het hele stel. Dillen de Kok was spurtwinnaar van de zeven man sterke kopgroep bij de twaalfjarigen, terwijl Frank Zoete- wei solerend winnaar werd bij de elfjari gen. De tienjarigen zagen Johnny van Cadzand telkens het tempo bepalen, maar Richard Siereveld de eerste prijs weg kapen. Robert Nijs was weer de eni ge deelnemer bij de negeryarigen en Aart van Mourik liet Patrick Ridderbos achter zich bij de jongsten, de achtjari gen. Het verenigingenklassement werd gewonnen door Theo Middelkamp. De resultaten: Acht jarig-en: 1. Aart van Mourik, Th M.; 3 Patrick Ridderbos. Th. M. Negenjarigen: 1 Robert de Nys, Z. VI Tienjarigen: 1 Richard Siereveld. Th. Middelkamp; 2 Johnny van Cadzand. Z. VI.; 3 Edwin Hlllebrand, Th.M;4 Serge van Boven, Z. VI.; 5 Jean Pierre Frot- frei, Z. VI.. 6 Randy van Gils. Z. VI Elfjarigen: 1 Frank Zoetewei, Th. M.; 2 Ewald Provoost. Th. M-, 3 Dennis van de Grulter, Th. M_. 4 Wilco van Mourik, Th. M_; 5 Ronald Klaasse. Th. M.; 6 Kees Dalebout, Th. M.; 7 Al win Ren nen. Th. M. Twaalfjarigen: Dillen de KOk, Th. Middelkamp; 2 Frank Hlllebrand. Th. M_; 3 Frank Verbiest, Z. VI.; 4 Edwin van Water schoot. Z. VI; 5 Rolf Mobach, Z. VI; 6 Rudt Rabout, Z. VI.; 7 Henk Tolleman, Th. M.; Der tienjarigen: 1 Sid Nijkamp, De Zwaluwen; 2 Wilfred van de Vrede, Th. M.3 Leon de Jonge. Th. M.; 4 Jacky Fortrel, Z. VI.; 5 Wlnno van Iersel. Th. M.6 Wilfred Geijs, Th. M.7 Harold d'Hondt, Z. VI; Veertienjarigen: 1 John van' de Ameele. Z. VI; 2 Carols Faes. Z. VI; 3 Al fons Wtjdeveld, Th. M.; 4 Hans Janssen, Z. VI,; 5 Leo Goeree, Th. M.; 6 Marietta Zoetewei. Th. M.; 7 Marcel Remljn. Th. M.; 8 Mario Rot tier, Z. VI. Cursus kantklossen SLUIS - De kantwerkschool "Koningin Sopie der Nederland' in Sluis begint in oktober weer met de cursussen kant klossen voor gevorderden, tweedejaars leerlingen en beginners. Kinderen van tien tot 15 jaar zijn ook welkom, voor hen is er een aangepast programma. Deelnemers kunnen zich tot 15 septem ber opgeven. Zeehengelwedstrjjd NUMMER TIEN - De zeehengelsport- vereniging 'Nummer Een' houdt zon dag voor de tiende maal een interna tionale zeehengelwedstrijd tussen Nummer Een en Breskens. De wedstryd, die duurt van 10.00 uur tot 13.00 uur, telt mee voor het Wester- scheldekampioenschap. Belangstellen den kunnen zich inschrijven in café 'Slijkplaat' in Slijkplaat. Daar is tevens de prijsuitreiking. Zen spelmoment uit het voetbaltoernooi van Clinge, dat door de dames van Steen oerd gewonnen. CLINGE - Het eerste damesvoetbal- toernooi, dat de vv Clinge zaterdag hield is een succes geworden. Het da meselftal van Steen won het toernooi. In de finale wist men het team van de organiserende vereniging Clinge met 8-0 te kloppen. Het team van Steen speelt al enkele jaren competitie, ter wijl het Clingse damesteam nog geen competitie-ervaring heeft. In poule A behaalde Steen I met 4 pun ten de eerste plaats. In de poule-wed strijden scoorden de Steen-dames in to taal 17 doelpunten. Op de tweede plaats in poule A eindigde Spui met 2 punten voor Zaamslag. In Poule B ein digde Clinge op de eerste plaats. Als iweede in deze poule eindigde D.S.V. /oor Steen n en Rode Leeuwinnen, tfoor de vijfde en zesde plaats eindigde Steen II met een 5-0 overwinning op Saamslag op de vijfde plaats. Spui wist D.S.V. met 8-0 te verslaan en eindigde iaardoor op de derde plaats. Spui wist D.S.V. met 8-0 te verslaan en eindigde daardoor op de derde plaats. De beker /oor de sportiefste ploeg ging naar De Rode Leeuwinnen uit Zuidzande, ter- vijl de trofee voor de beste speelster verd gewonnen door de keepster van Spui, Imelda de Pooter. De einduitslag s als volgt: 1 Steen 1,2 Clinge, 3 Spui, 4 D.S. V., 5 Steen II, 6. Zaamslag, 7 Rode ..eeuwinnen. HULST - Het damesteam van Haulez uit Hulst heeft zaterdagmiddag het tweede 'Paul de Vliegere dames-zaal voetbaltoernooi' in de sporthal 'Den Dullaert' in Hulst op zijn naam ge schreven. Niet alleen in de gebruikelij ke voorronden, maar ook in de finale wedstrijden schoten de dames van 'Haulez' heel wat doelpunten binnen, waarvan Liesbeth Verbunt er alleen al negen voor haar rekening nam. Met speels gemak ging ze door elke verde diging om daarna haar solo doeltref fend af te ronden. Daardoor mocht ze na afloop als topscoorster van bet in alle opzichten geslaagde toernooi een speciale prijs in ontvangst nemen. Dat de dames van Haulez en met name Liesbeth Verbunt zaterdagmiddag dui delijk op schot waren, was in het eerste duel tegen de familie Buysse al vlug duidelijk. In een tijdsbestek van ruim vijf minuten hadden de dames van Hau lez al een 3-0 voorsprong genomen. Uit eindelijk werd het een 6-0 overwinning, met vier doelpunten van Liesbeth Ver bunt. In het tweede duel werd het team van Klaus/Napoleon uit Hulst met 3-0 verslagen. Liesbeth Verbunt scoorde hierbij twee doelpunten. In de A-poule was daardoor meteen de eerste finalist bekend. Het gecombineerde team Klaus/Napoleon won met 2-1 van de fa milie Buysse. waardoor het op de twee de plaats eindigde. In de B-poule ging de overwinning naar OAZ uit Temeuzen. Het won eerst met 2-0 van Het Wapen van Axel en speelde vervolgens 0-0 gelijk tegen Racing Whi te uit Sas van Gent. Het team uit Sas van Gent, dat daarna twee keer gelijk speelde, eindigde op de tweede plaats. Het team van De Stadsherberg uit Hulst eindigde op de eerste plaats in de C-poule. Met veel moeite versloeg men eerst het team van de organiserende vereniging De Vliegere met 2-1, waarna men vervolgens met 1-0 won van De Kledingbokser. In de finalewedstrijden tussen de drie poulewinnaars wonnen de dames van Haulez hun eerste duel met 2-1 van OAZ. Liesbeth Verbunt nam weer twee doelpunten voor haar rekening. Ook tegen De Stadsherberg werd het een 2-1 overwinning. In het duel om de tweede en derde plaats tussen OAZ en De Stadsherberg moesten uiteindelijk strafschoppen de beslissing brengen. Na een 0-0 eind stand waren de dames van het Hulij se team de beste in het nemen vanj s" strafschoppen. De sportiviteitspr D ging naar het team van Het Wapens P Axel, dat van de heren scheidsrecht 91 J. Mc Taggert en E. Verbraeken ntj punten kreeg toegekend. De algen:» -,a leiding was m handen van Hans Beg Na afloop reikte Paul de Vliegerefcj -v foyer van de sporthal de prijzen uit Uitslagen; voorronden: Buysse-Haulei u Wapen van Axel-Racing White 0-o. VUegere-Stadsherbergl-2,Buysse-Klaui)( pol eon 1-2; Wapen van Axel-O AZ 0-2 Vliegere-Kledingbokser 1-0; Haulez-KU '1 Napoleon 3-0; Racing White-OAZ 0-0; SI herberg-Kledingbokser 1-0; Flnalewed den: Buysse-Wapen van Axel 4-2; Klaus poelon-Racing White 1-0; Haulez-OAZJ Buysse-Kledlngbokser 0-0; Klaus Napofci De Vliegere 1-0; Haulez-Stadsherberg Wapen van Axel-Kledingbokser 3-0; Ra» White-De Vliegere 0-0, OAZ-Stadsherbe» i 0. Eindstand; 1. Haulez uit Hulst; 2. De Stti herberg uit Hulst (na strafschoppen), 3. O/, uit Temeuzen: 4. Klaus/Napoleon uit Hui 5. Paul de Vliegere uit Hulst (na strafsefcj pen); 6. Racing White uit Sas van Gtni Familie Buysse uit Hulst; 8. Het wapen n Axel uit Axel; 9. De Kledingbokser uitHiia Temeuzen. Bridge-uitslagen Hulst HULST - De bridgeclub Hulst speell H in het kader van een zomercompetitli >je de twaalfde en laatste wedstrijd infc* gemeenschapscentrum 'Den Dullief in Hulst Er werd gespeeld in twetü) idi De uitslag: 1 de heer Snuyverink-de t* Burggrave; 2 de heer en mevrouw Kint; 3cs vrouw Bonn-mevrouw Sandrini; 4 de hts -u Rademakers-de heer Wendels; 5 mevrouwt» 1 Kortrde heer Atkins. In de B-fijn werd gespeeld met een host! 0 üen. De uitslag: 1 mevrouw Biesbroeck-4 ïr heer Van Geel; 2 de heer Herman-de heerVe M de Dries; 3 de heer Gljs-de heer Van Latrt al de heer De Booy-de heer Van Aart; 5 a vrouw Aronson-me vrouw Vroome. Krul bol wedstrijd SAS VAN GENT - De krulbolvereaL ging 'Ons Genoegen' uit Sas van Gent \j, hield op haar twee binnenbanen va: g j 'De Vlaanderen' in Sas van Gent ee clubbolprijskamp. De uitslag was: 1 Rob Hemelsoet, 37 punkj 2 H. Haers 35; 3 A Verschelden 35; 4 L. Cooa Th.deCaluwe.'u: 3 el 33; 9 P. B; 10 A. Koene 32 punten. VETERANENTOERNOOI HONTENISSE KLOOSTERZANDE - Het zonder ken nisgeving niet opkomen van het vete- ranenteam van Terhole betekende za terdagmiddag zeker geen domper op de feestvreugde van het geslaagde ve teranen-voetbaltoernooi, dat gespeeld werd op het gemeentelijk sportpark in Kioosterzande. Toch vonden voorzit ter Van Pamelen en zijn mede-be stuursleden van de organiserende commissie van W Hontenisse het een minder leuke ervaring om daarmee voor de aanvang van een toernooi ge confronteerd te worden. Uiteindelijk werd besloten om de wedstrijden te gen Terhole in een 1-0 'overwinning' om te zetten. Winnaar van het veteranentoemooi werd uiteindelijk het team van De Meeuwen uit Zoutelande. In de finale tegen Temeuzense Boys werd het een 1-1 eindstand. Strafschoppen mochten de winnaar aanwijzen en in dat onder deel toonde De Meeuwen zich de betere. Ook in het duel om de derde en vierde plaats tussen Oostburg en Apollo '69 mochten die de winnaar naar voren brengen. Dat na een 0-0 eindstand. Apollo wist toen zijn derde plaats hele maal veilig te stellen. Het veteranen- team van De Meeuwen begon zeer sterk Corn Boys hield voetbaltoernooien SAS VAN GENT - De Sasse voetbal vereniging Corn Boys hield in het weekeinde toernooien voor A-, B-, E- en F-jeugd. Zaterdag kwamen acht A- juniorenteams in het veld die strijd le verden om de jaarlijkse Jeroen Dub beldam-wisselbeker. Na een spannen de finale ging uiteindelijk HW A1 met de hoogste eer strijken. HW toonde zich tegen AZW beter in het nemen van strafschoppen die nodig waren omdat de reglementaire speel tijd geen beslissing bracht (1-1). De eindstand luidt: 1 HW, 2 AZW. 3 Com Boys. 4 Zundert, 5 Sluiskil. 8 Steen, 7 Hontenisse. 8 Clinge. Bij de F-pupillen bleek Philippine over het sterkste elftal te beschikken. Na een halve competitie kwam de volgende eindrangschikking tot stand: 1 Philip pine, 2 Sluiskil. 3 Sluis, 4 RIA, 5 Com Boys A, 6 Com Boys B. Zondag eindigde het team van Clinge Bl, eveneens na het nemen van straf schoppen, op de eerste plaats. In de fi nale tegen Koewacht kwam geen van beide teams tot scoren. De uitslag luidt: 1 Clinge. 2 Koewacht. 3 RIA, 4 Geleen, 5 Steen, 6 Sluis, 7 Cadzand. 8 Sluiskil, 9" Com Boys. Tenslotte was-bij de E-pupillen het elf tal van Hoofdplaat het sterkst. Na een halve competitie kwam hier de volgen de eindrangschikking tot stand: 1 Hoofdplaat, 2 Sluiskil, 3 Oostburg, 4 RIA, 5 Sluis, 6 Com Boys. aan het toernooi. In dat eerste duel ver sloeg het Hontenisse n met 4-0. Nadat ook Graauw met 1-0 in De Meeuwen zijn meerdere had moeten erkennen, wer den er nog twee punten aan het totaal van vier gevoegd voor de niet gespeelde wedstrijd tegen Terhole. In de B-poule eindigde Oostburg op de eerste plaats. Van Apollo en Koewacht werd met 1-0 gewonnen waarna Wemeldinge met 2-0 werd verslagen. Apollo werd hier twee de. In de C-poule pakte Temeuzense Boys met vijf punten de eerste plaats. In de halve finales won De Meeuwen vrij makkelijk met 3-0 van Oostburg, terwijl Temeuzense Boys na een reeks met strafschoppen (eindstand 0-0) door drong tot de finale. Na afloop reikte voorzitter Van Pamelen in de kantine op het sportpark de prijzen uit Uitslagen: Graauw-Terhole 1-0; Meeuwen- Hontenisse n 4-0; Koewacht-Oostburg 0-1: Apollo-Wemeldinge 2-1; Hontenisse I-Tem. Boys 0-1; WDL-Rillandla 0-0; Graauw- Meeuwen 0-1Terhoie-Hontenlsse n 0-1Koe- wacht-Apollo 0-2; Oostburg-Wemeldinge 2-0; Hontenisse I-WDL l-O; Tem. Boys-RUlandia 0-0; Graauw-Hontenlsse n 1-1; Terholen- Meeuwen 0-1Koewacht-Wemeldinge 2-0; Hontenisse I-RUlandla 1-1; Oostburg-Apollo 1-0; Tem. Boys-WDL 2-1. Halve finales: Meeuwen-Oostburg 3-0 en Tem Boys-Apollo 0-0. Plaatsingswedstrijden. Ie en 2e plaats: Meeuwen-Tem Boys 1-1; 3e en 4e plaats: Oostburg-Apollo 0-0; 5e en 6e plaats: Graauw-RlUandi 1-1.7e en 8c plaats: Honte nisse I-Hontenisse n 0-0; 9e en 10e plaats: WDL-Koe wacht 0-1; He: Wemeldinge. Eind stand: 1. De Meeuwen. 2. Tem. Boys. 3. Apol lo. 4. Oostburg, 5. Rillandla. 6. Graauw. 7. Hontenisse n, 8. Hontenisse I, 9. Koewacht, 10. WDL, 11. Wemeldinge. C_3 rsi OU o cc LU QQ CO Met grote verslagenheid ontvingen wij het be richt dat van ons is heengegaan onze collega en medewerker de heer P. KLAASSEN Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij ruim 19 jaar het Staatsbedrijf der PTT heeft gediend. Dat zijn vrouw en kinderen kracht mogen ont vangen om dit zware verlies te dragen. Directeur en medewerkers van het Postkantoor Temeuzen. Temeuzen, 23 aug. 1982. Diep geschokt vernamen wij het bericht van het plotseling heengaan van onze vriend, collega en ex-kantoorhouder PIETER KLAASSEN Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Personeel postkantoor Sluiskil vanaf 23 augustus

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 22