Samenstelling college Valkenisse verandert niet Bankdirecteur P. Wisse kreeg bij afscheid koninklijk goud Record aantal deelnemers op braderie 's-HeerArendskerke immm WISSEL SCHOUWEN Verbazing over schrappen subsidie zonder overleg Recordaantal deelnemers Vossenbergloop telefoniste/ receptioniste vü/ ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1982 VVD EN CDA LEVEREN WETHOUDERS KOUDEKERKE - De samenstelling van het college van de gemeente Valke nisse blijft zoals die in de huidige si tuatie bestaat. De wethouders I. Ovaa (VVD) en K. Wouters (CDA) keren, als de raad akkoord gaat met hun benoe ming. weer voor vier jaar terug. De PvdA/PPR-fractie steunt deze kandi datuur niet wegens fundamentele ver schillen tussen de fractie en die van WD en CDA. De SGP-fractie onthoudt de steun aan de kandidatuur van de heer Ovaa om 'principièle redenen'. Het fractieberaad over de samenstel ling van het college werd donderdag nacht afgerond, nadat op 25 Juni de eer ste bespreking werd gevoerd. Bij dat eerste overleg toonde de CDA-fractie (met 5 zetels in de nieuwe raad) zich voorstander van een afspiegelingscolle ge, daarmee de WD (straks met 3 man vertegenwoordigd) uitnodigend de tweede wethouder te leveren. Tijdens het overleg bleek dat de WD geen spe cifieke punten in het gesprek aan de orde wilde stellen en slechts wenste te praten over de 'grote lijnen' ten aanzien van zaken die in de komende raadspe riode aan de orde zullen komen. Mevrouw L. Jakobsen-Huibregtse stel de namens de PvdA/PPR-£ractie voor om eerst te bezien of een beleidspro gramma kon worden vastgesteld om daarna tot de invulling van de wethou- dersposten te komen. Zij zag grote over eenkomsten tussen de wensen van haar fractie en de punten die het CDA in de komende periode wil zien gerealiseerd. De heer P. Holtring (PvdA/PPR), hij neemt in de komende raadsperiode de plaats in van de heer Ch. B. Landré, meende dat op grond van die overeen komsten de mogelijkheid van een pro- De Looff-toernooi bij vv Kortgene KORTGENE - In het gemeentelijk sportpark in Kortgene houdt de voet balvereniging Kortgene vanmiddag (zaterdag) voor de negende maal het jaarlijkse Jan de Looff-voetbaltoemooi. Aan dit toernooi nemen de eerste elftal len deel van Hansweert. Zonnemaire, Colijnsplaatse Boys, Lewedorp, Drei- schor en de organiserende vereniging Kortgene. Het toernooi begint om half drie. Maandelijkse koopochtend Goese vrouwenraad GOES - De Goese Vrouwenraad houdt woensdag de maandelijkse koopoch tend voor bejaarden en gehandicapten. Gegadigden kunnen zich opgeven op maandag 23 augustus bij mevrouw S. Dijkgraaf-Noordermeer, Van Dussel- dorpstraat 33, Goes, telefoon 27056, of bij mevrouw G. de Bondt-Hoekstra, Berkenstraat 80, Goes, telefoon 16992. Luisterwedstrijd beiaardmelodieën Grote Kerk Goes GOES - De stichting Goes Beiaard houdt donderdag samen met de Goese Middenstand Centrale een beiaard- luisterwedstrijd. De stadsbeiaardier van Goes, S. M. Tamminga, speelt op het carrillon in de toren van de Grote Kerk tien melodieën. De deelnemers aan de wedstrijd moeten de titels er van of de tekst van de eerste regel in de juiste volgorde op een speciaal wed strijdformulier invullen. Deze formu lieren zijn donderdag de hele dag te verkrijgen in de hal van het Lunchcafé in het stadhuis. De wedstrijd duurt van 19.30 tot 20.00 uur. Beiaardier Tamminga zal voor de aanvang van elk te spelen stuk door middel van slagen op de grote klok het volgnummer aangeven. Alle melodieën worden twee keer achter elkaar ge speeld. De wedstrijdformulieren moe ten meteen na 20.00 uur in de hal van ■het Lunchcafé worden ingeleverd. Om 20.45 uur reiken de voorzitter van de GMC, mevrouw R. Spelier en beiaar dier Tamminga de prijzen uit. De beste luisterplaats voor de wedstrijd is het pleintje tussen Slot Ostende en de Am- ro-bank. Burgemeester Baerends opende nieuwe tandartspraktijk in Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - Burgemees ter E. Baerends heeft vrijdagmiddag de praktijk van tandarts B. Tas aan de Noordpoort in Sint-Maartensdijk ge opend. Hij verklaarde dit met veel vreugde te doen omdat Tholen hier mee op het gebied van de tandheelkun de nu ook volwaardige voorzieningen heeft. Tot voor enkele jaren hadden Tholen en Sint-Philipsland met 20.000 inwoners slechts één tandarts, de heer Van Tuyn. die wegens gezondheidsredenen moest stoppen. Inmiddels had zich toen in Tholen tandarts Roefs gevestigd, waar mee het gemeentebestuur al blij was. In plaats van de heer Van Tuyn kwamen er twee opvolgers, die op geregelde tij den spreekuur houden. Volgens de nor men dient er echter op elke 300-4500 in woners een tandarts te zijn. zodat ook de heer Tas in Sint-Maartensdijk wel kom was. Verder zal er over enkele maanden in Oud-Vossemeer nog een tandarts, uit Nieuw-Vossemeer, spreek uur gaan houden. Burgemeester Bae rends zei verheugd te zijn over het ver- dwij nen van een witte vlek en wenste de heer Tas alle succes toe. De nieuwe tandarts houdt in een ver bouwde woning aan de Noordpoort van maandag- tot en met vrijdagmorgen van negen tot tien uur spreekuur. gramcollege, samengesteld uit PvdA/ PPR en CDA, tot de mogelijkheden be hoort. Het CDA hechtte echter meer waarde aan een college dat is samenge steld uit de twee grootste fracties. Verschilpunten De vier fracties bleken het tijdens het overleg eens over een aantal door het CDA ingebrachte punten, zoals het openbaar maken van commissieverga deringen, instelling van vaste verga derdata, instelling van een welzijns- commissie en het ter inzage leggen van de notulen en besluitenlijst van de b en w verg aderingen voor de raadsleden. Ten aanzien van een aantal door de PvdA/PPR ingediende punten (eman cipatie, woningbouw, recreatie, sport hal, meerjarenbegroting, verkeersvei- ligheidsplan en het opstellen van een structuurschets voor de hele gemeen te) bleek geen overeenstemming. Op grond van die verschillen van in zicht besloot de PvdA/PPR-fractie steun aan de wethouderskandidaten te onthouden. De fractie stelt hierbij na drukkelijk te zullen kiezen voor een za kelijke opstelling ten aanzien van colle gevoorstellen. De SGP-fractie onthield steun aan de kandidatuur van de heer Ovaa. Dit om, zoals de heer A. Dommis se zei, strikt principiële redenen. „De heer Ovaa legt bij de installatie de be lofte af inplaats van de eed. Dat is voor ons niet aanvaardbaar". Muziekfestival 'De Schotsman' in Kamperland KAMPERLAND - In het recreatiecen trum 'De Schotsman' in Kamperland wordt zaterdag, vandaag, het muziek festival 'Schots Pop '82' gehouden. Aan het festival nemen zes bands deel. Dat zijn de groepen 'Messershit', 'Feed back', 'Zapata,' 'Termo', 'Tranquillizer' en 'Siskin'. Het muziekevenement be gint om 14.00 uur. Veteranentoernooi van LTC Kruiningen KRüININGEN - Traditiegetrouw or ganiseerde LTC Kruiningen haar vete ranentoernooi. Bij de dames ging de finale tussen mevrouw Ars uit Ovezan- de en mevrouw Wondergem uit Vlis- singen, gewonnen door de laatste met 6-4 en 6-3. In de halve finales ontmoet ten zij de Bergen op Zoomse dames Jansen (6-3, 6-3) voor mevrouw Ars en Gillebert, die mevrouw Wondergem tot 3 sets dwong (6-1, 2-6, 6-2). De heren enkel was volgens verwach ting voor Kees van der Meulen, die de halve finale won van Jaap Geertse met 6-2 en 6-2. Ed Joosten pakte de andere halve finale van Cor Kriekaard met 6-2 en 6-0, maar moest Van der Meulen de eer gunnen in de finale partij met 6-1 en 6-3. De halve finales dames dubbel gingen tussen de dames Gillebert-Jansen en Pel-Sanderse (6-3 en 6-3) en Van der Maas-Disselkoen tegen Breure-Schol- ten (6-1. 6-3). Na een zwakke start her stelden Van der Maas- Disselkoen zich en wonnen met 4-6, 6-1 en 6-1. Het gemengd dubbel was sterk bezet. Uiteindelijk zegevierden hier Wonder- gem-Van der Meulen met 6-1 en 6-4 over Disselkoen-Dominicus. Door een bles sure van Hillenius hadden de laatsten een walk-over in de halve finale. Won- dergem-Van der Meulen moesten wel aantreden; tegen Polderman-Joosten scoorden ze 6-3 en 6-3. De laatste vier bij de heren dubbel wa ren Bek-Von Harras tegen Dominicus- Huissoon (3-6,4-6) en Maas-P. Zuidweg tegen Vogelaar-Vreeke (6-3, 6-0). De plaatselijke favorieten Dominicus- Huissoon zorgden voor Kruiningse vreugde: 6-2 en 6-3. GS verklaren beroepen tegen waterschap ongegrond MIDDELBURG - Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben twee inwoners van Krabbendijke en Waarde in het ongelijk gesteld in hun beroep tegen een beslissing van het waterschap Noord- en Zuid-Beveland. Het gaat om de he ren P. van Oosten en A. H. Schrier aan wie het waterschap had ge sommeerd te dicht bij een sloot ge plante fruitbomen te verwijderen. Volgens de bepalingen in de regle menten hebben beide onvoldoende ruimte gelaten om het waterschap in staat te stellen machinaal onder houd aan de betreffende sloten te plegen. Gs vinden dat beide be trokkenen niet hebben aangetoond waarom het waterschap in hun ge val zou moeten afwijken van de gangbare gedragslijn voor het uit voeren van onderhoud. De verwij zing van de heer Schrier naar een situatie, waarin de gemeente Rei- merswaal ook te dicht bij een sloot heeft ingeplant, heeft er - zeggen gs - toe geleld dat de gemeente erop is gewezen, dat die beplanting strij dig is met het reglement van poli tie; er is een aanschrijving tot ver wijdering aangekondigd. BRIEF VRIJWILLIGERSCENTRALE GOES - Het bestuur van de Vrijwilli- gerscentrale in Goes heeft met grote verbazing kennis genomen van het voorstel van het dagelijks bestuur van de gemeente volgend jaar geen subsi die meer te verstrekken aan de centra le. Die verbazing is daarom zo groot, omdat in mondeling overleg tussen ge meente en Vrijwilligerscentrale nim mer is gerept van een op handen zijnde beëindiging van de subsidie. Dat staat in een brief van de centrale aan het college van burgemeester en wethou ders. Zoals gemeld is in het ontwerp-jaarpro- gramma specifiek welzijn 1983 van de gemeente Goes de bijdrage aan de Vrij willigerscentrale geschrapt. Het be stuur van de centrale meent dat het van meer bestuurlijke zorgvuldigheid zou. hebben getuigd wanneer vooral overleg zou zijn gepleegd over dit voornemen. Nu moesten bestuur en medewerkers (een full-time coördinatrice en een part time administratieve kracht) een en an der uit het ontwerp-jaarprogramma le zen. Wanneer het jaarprogramma in zijn huidige vorm wordt vastgesteld, betekent het beëindigen van de subsi die dat de arbeidsplaatsen bij de cen trale worden opgeheven. Het bestuur van de Vrijwilligerscentra le meent dat het schrappen van de sub sidie in tegenspraak is met de inhoud van het overleg dat het dagelijks be stuur van de gemeente tot nu toe met de centrale heeft gevoerd. Gewezen wordt daarbij op de garantie van wel zijnswethouder J. de Graag dat de acti viteiten van de werkgroep die bezig is het sociaal-cultureel werk in Goes op een andere leest te schoeien (de centra le doet daar met tegenzin aan mee), niet zouden leiden tot ontslagen. De Vrijwilligerscentrale is van plan de werkgeversvereniging en de vakbond in te schakelen. Overigens zal b en w nog formeel worden gevraagd het ont werp-jaarprogramma zodanig te wijzi gen dat de centrale wel subsidie krijgt. Nieuwe biljartclub in St. Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - Tijdens een bijeenkomst donderdagavond in café 'De Sport' in Sint-Maartensdijk is een nieuwe biljartvereniging opgericht. Momenteel staan elf personen op de le denlijst. Domderdag 2 september be gint om 20.00 uur een onderlinge com petitie. Op het programma staan verder voor de komende winterperiode enkele ont moetingen met zusterverenigingen uit de Thoolse regio. Als naam is gekozen Biljartclub De Sport. Het voorlopig be stuur bestaat uit voorzitter M. Bogers, penningmeester B. Zwagemaker en se cretaris G. van Ham. DRUKKE RECEPTIE IN ARNEMUIDEN Gezellige drukte op de braderie in 's-Heer Arendskerke. Geslaagden school voor verpleegkundigen GOES - Aan de 8chool voor verpleeg kundigen in Goes behaalden de volgen de leerlingen het diploma Verpleegkun dige Z: J. M. Elenbaas-Aalbregtse. J. M. Koens. P. M. A. Rijk, P. Uit de Bosch van Gaaien. A. J. N. Veerhoek, 8. A. M. van der Venne, J. F. van 't Westeinde, E. M. L. Westdorp. OUD-VOSSEMEER - Met 150 deelne mers had de voetbalvereniging Vos meer vrijdagavond een record aantal deelnemers aan de zesde V ossen berg- prestatieloop, die op sportpark De Vos- senberg werd gehouden. De spits werd door de allerjongsten afgebeten met een loop over één kilometer, die met twintig in totaal werden weggescho ten door de oud-Nederlands kampioen Kees de Koning van de Halsterse atle tiekvereniging Olympia, en die Rien Learbuch, Janno Hoek en Willem Pons als eersten terugzagen aan de finish. Bij de twee kilometer waren 28 deelne mers en hier won Peter Moerland uit Oud-Vossemeer voor de Roosendaalse toeratleet Eric de Haan, Arno Deurloo uit Oud-Vossemeer, Marc Simons uit Halsteren en Marcel Matthé uit Fij naart. Op de vier kilometer had de Vosmeer 1- en 2-selectie verplichte training opge kregen van trainer Jan Verreijen. En Hans Polderman was de snelste voor Peter de Jager en Koos Kapelle, allen van Vosmeer, Jan Koevoets uit Halste ren en Vosmeer-aanvoerder Henk Po- tappel en de eerste veteraan Jan Ver- leijssen uit Wouwse Plantage. De acht kilometer had 44 vertrekkers en dit liep uit op een eindsprint tussen Rien van der Jagt uit Oud-Vossemeer en Johan Baarends uit Tholen, die door eerstgenoemde met neuslengte werd gewonnen. Derde was Minus 8choonen uit Halsteren, Rinus Franken uit Ber gen op Zoom en Jan Govers uit Halste ren en de eerste veteraan Jan de Leeuw uit Oud-Vossemeer. Na afloop kregen alle deelnemers een herinneringsvaantje aangebodeh en te vens een gratis consumptie in de kanti ne van het sportpark. BURGEMEESTER VERRICHTE OPENING ARNEMUIDEN - De heer P. Wisse die zijn functie van directeur van de Rabo bank Amemuiden en Nieuw- en Sint Joosland wegens het bereiken van de pensioengerechtige leeftijd heeft neer gelegd, kreeg vrijdagmiddag tijdens een zeer druk bezochte bijeenkomst de eremedaille in goud behorende bij de Orde van Oranje Nassau. Het ereme taal werd hem opgespeld door burge meester M. Markusse van Amemui den. Op het officiële gedeelte van de bijeen komst in 'De Ame' waren vertegen woordigers van de directie van de Ra bobank Nederland, van de CBTB, de ZLM, peroneelsleden van de filialen in Amemuiden en Nieuw- en Sint Jooland en familieleden. De burgemeester zei 'S-HEER ARENDSKERKE - Voor het vijfde achtereenvolgende jaar is vrij dagmiddag de Grote Braderie van 's- Heer Arendskerke begonnen. Enkele honderden mensen waren voor de ope ning op de braderie bijeengekomen. Dit jaar is een record aantal standhou ders vertegenwoordigd op het evene- Korporaal Hoffman kreeg medialle voor 36 jaar dienst MIDDELBURG - Korporaal R. Hoff man, werkzaam als filmoperateur bij het OCMA in Middelburg, kreeg vrij dagmiddag uit handen van luitenant kolonel D. Ruijs, de gouden medaille opgespeld, die hem werd toegekend voor 36 jaren 'eerlijke en trouwe mili taire dienst'. Korporaal der eerste klas Hoffman trad in 1978 in dienst bij het OCMA Voor die tijd vocht hij onder meer (in 1952) in Korea. De heer Ruijs over die periode: „Korpo raal Hoffman vocht vijf maanden aan het front onder andere bij de heuvel 'Het natte neusje'. Als ik dit zo zeg en om mij heen kijk dan is hij de laatste militair op het OCMA, die nog over ech te oorlogservaring beschikt". De luitenant-kolonel ging verder in op. de loopbaan van Hoffman, die onder meer diende in Suriname, Delft, Den Haag, en Gouda. De uitgereikte medail le werd ingesteld door Koning Willem in in 1859. De heer Ruijs: „Toen was de onderscheiding nog van écht goud. In 1951 kwam er door de beperkte goud voorraad een verguld zilveren medaille voor in de plaats, met de bedoeling dat deze bij een betere 'goudpositie' zou kunnen worden ingewisseld voor een gouden exemplaar. Maar zover is het nooit gekomen". ment: 55. Vorig jaar waren dat er nog 32. Burgemeester mr W. Blanken van Goes verrichtte de openingshandeling. Door aan een lang touw te trekken moest hij een aan de kerktoren beves tigd bord onthullen. Nadat de eerste keer het touw brak, lukte het de burge meester om bij de tweede poging het bord, met 'vijf jaar braderie' er op, van het plastic te ontdoen. Blanken moe digde de organisatoren overigens aan om evenementen als de braderie te blijven organiseren: „Op die manier houdt u het dorp leefbaar". Een grote groep kinderen liet na het luiden van een bel ballons los, tijdens de opening. Op het programma van vrijdag stonden vervolgens: schietwedstrijden, een con cert van de brass-band Excelsior uit 's- Heer Arendskerke en een optreden van de popgroep Red Sox in het Heer Arendshuis. Tevens kregen belangstel lenden de gelegenheid om de kerktoren te beklimmen. Vandaag - zaterdag - begint de braderie om 10.00 uur. Om 11.00 uur beginnen Huisdieren in Tholen vergiftigd THOLEN - Bij de rijkspolitie in Tholen zijn de laatste weken verschillende meldingen binnengekomen van vergif tigde huisdieren. Donderdag deed de familie De V., wonend aan de Parksin gel, aangifte van het feit, dat haar Duit se herder was overleden aan de gevol gen van vergiftiging. Voordien had de politie al zeven aangiften gehad van overleden poezen. De rijkspolitie van Tholen waarschuwt dan ook voor het gevaar dat het los la ten lopen van huisdieren met zich mee kan brengen. Bovendien is een dosis vergif waar een Duitse herder aan komt te overlijden niet ongevaarlijk voor kleine kinderen. het ringrijden, een poppenki stelling en er vliegt een vliegtuig i spandoek boven het dorp. Een gro£7a klompendansers uit 's-Heerenhoekvi zorgt vanaf 13.30 uur een optredeniii W muziektent. Daarna - om 14.00 ut- M toont een Beierse kapel haar kunneci worden de schietwedstrijden van n dag hervat. De finale van de home-tn nerwedstrijden vindt om 15.30 n plaats. Om 16.30 uur is de finale vank er, ringrijden in de Vermetstraat. Desli «5 Si ting van de braderie volgt om 17.00m tow Het avondprogramma begint om 191 uur met kinderdansen in het Hs Arendshuis. De 'Pearls' verleent hiert muzikale medewerking. Het dan» voor kinderen eindigt om 20.30 in Voor alle ouderen in 's-Heer Arendski ke begint om 21.00 uur een festival m eveneens een optreden van de 'Pearis Dit feest duurt tot diep in de nacht 1 trekking van de loterij is om 22.00 ui The Evergreens in Domburg DOMBURG - Het amateurorkest Hu m Evergreens' uit Kapelle treedt mui ito dag 23 augustus op in het Openluchl sïe theater in Domburg. Het optreden va ®ld het uit 22 man bestaande muziekgea S schap begint om acht uur 's avonds, Burgemeester M. Markusse van Amemuiden feliciteert de aftredende directeur P. Wisse van de Rabobank, nadat hij hem het koninklijk goud heeft opgespeld. onder meer tot de 65-jarige: „U heeft een zeer levendig arbeidsverleden ach ter u. U heeft al die jaren de blik ver ruimd en dat is zeker ten goede geko men aan de bank. U had niet alleen be langstelling voor de grote spaarders, maar juist ook de kleine spaarders stond u met raad en daad terzijde". De heer Markusse betrok ook de echt genote van de ex-directeur in zijn loftui tingen: „Mevrouw Wisse was de inspire rende bron, waardoor haar man zijn taak zo goed kon uitoefenen". De voorzitter van het bestuur van de bank, de heer J. Nijsse. bracht de kwali teiten van de heer Wisse onder de aan dacht. „Luisteren naar de mensen en adviezen geven was een van uw sterkste kanten. Vandaag is eigenlijk geen feest dag, maar meer een dag voor weemoed Hoewel er ook plaats is voor dankbaar heid dat u de pensioengerechtigde leef tijd heeft bereikt". Hij besloot met de woorden: „Wisse, we zullen je missen". De heer Nijsse overhandigde de heer Wisse een cheque. Een van de andere sprekers was de heer K. Merk. districtdirecteur van de regio Bergen op Zoom van de Rabobank. Hij roemde de kwaliteit en integriteit van de heer Wisse. „U bent er in geslaagd van een klein kantoor een groot modem bankbedrijf te maken". Hij gaf de heer Wisse een gouden vulpen met inscriptie en voor mevrouw Wisse had hij een doos bonbons. Na het officiële gedeelte volgde een druk bezochte receptie en kreeg het echtpaar Wisse diverse geschenken en bloemen. De heer Wisse die na bijna 37 jaar Rabobank afscheid nam, wordt op gevolgd door de heer M. Vader. Geen onbekende in het Amemuidse bankwe zen, want hij begon zijn loopbaan bij de Rabobank in 1962. MOSSELEN ETEN!! Gekookt of gebakken met: stokbrood, krui denboter, pikante saus 12,75 p.p. Tel 01100-30201 Eetcafé d'Ouwe Bakkerië Dorpsstraat 113, Helnkenszand. tel. 01106-2903 GEMEENTE KORTGENE Burgemeester en wethouders van Kortgene ma ken bekend dat in de collegevergadering van 17 augustus 1982 voorlopig is vastgesteld, het con cept-jaarprogramma 1983. Het concept-jaarprogramma 1983, waarvan het tekstboek ter secretarie voor een ieder ter inzage ligt, ligt ter visie van 23 augustus tot 21 september 1982. Gedurende deze periode kunnen schriftelijk aan vullingen c.q. wijzigingsvoorstellen bij ons college worden ingediend. Tevens zal een hoorzitting worden belegd op 20 september 1982 om 20.00 uur in het Dorpshuis te Kats. De burgemeester, J. L. D. v. d. Linde de secretaris M. Meesen. Wij vragen een medewerkster die zich wil inzetten voor ons bedrijf als: alsmede lichte administratieve werk zaamheden. Vereisten: goede omgangsvormen en werklust. Moet goed kunnen typen. Engelse taal strekt tot aanbeveling. Bij sollicitatie vragen naar: dhr. A L Ver burg. Technisch bureau VERBURG-HOLLAND B.V. Voorstraat 22, 4486 AK Colijnsplaat. Tel. 01199-551. Een grote kollektie speciale maten 46'/« t/m 60'/4 47 t/m 57 PARLER FRANCAIS COMME UN FRANCAIS dat kan bij de ALLIANCE FRANCAISE te Goes die dit jaar weer conservatiecursussen or ganiseert en wel: - voor beginners - voor gevorderden PLAATS: Goese Lyceum (ingang Vogelzangseweg) Goes TIJD: maandag of donderdagavond AANVANG: 6 september avS. TOTAAL: 28 lessen A VA Inschrijving: maandag 30 augustus a.s. Kosten: 225,- (excL studiemat). Bij inschrijving te voldoen. Verdere inlichtingen: secr. tel. 01110-2144 20.00 uur). aug l Voor onze winkel in Goes, die een uitgebreid assortiment breiwol en handwerkartikelefl verkoopt, zoeken wij op korte termijn een verkoopster NEDER LANDSE De dame die wij zoeken moet bedreven zijn in breien en handwerken en in staat zijn on ze cliënten op een prettige en deskundige wijze te adviseren bij de keuze en de verwerking van onze produkten. De werktijden zijn zeer variabel van enkele uren tot enkele da gen per week, maar worden m overleg vastgesteld. Een flexibele opstelling If aanzien hiervan is belangnjk voor deze functie. Heeft u belangstelling? Schnjf dan een briefje t.a.v. de heef J A. Kerkhove. NEDERLANDSE WOLFEDERATIE Papegaaistraat 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 32