Lubbers wil na 8 september blijven aanvoeren Spinnerij Nederland wil 460 man ontslaan PZCfi Politie VS is moord op 64 mensen op het spoor het weer TERLOUW STAPT BIJ VERLIES NIET OP Energie-discussie is lachertje van de eeuw Resten van Romeinse villa opgegraven in Maasbracht TWEE VESTIGINGEN DICHT Kinderen uit eenoudergezinnen presteren minder op de school Delen verzet Solidariteit ontmanteld Wagens voor Unifil MEESTE GEVALLEN IN TEXAS VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1982 PZC/binnen-buitenland Weersvooruitzichten van het KNMI loot yoor zaterdag tot en met dinsdag. Pe- i tm, „oden met zon en voornamelijk zater- in k dag enkele buien. Middagtemperatuur temt ongeveer 21 graden. •nde westcirculatie zorgt paar dagen voor een onbe- rtype boven Zeeland. Oce- les trekken noordoost- west- en noordwest-Euro- i weer bepalen. Vandaag droog met zonnige perioden loop van de ochtend neemt dêbeiüolking toe en vanmiddag en van avond zal er wat regen kunnen vallen. De matige zuidwestelijke wind neemt vanmiddag tot krachtig of vrij krachtig toe De maximum temperatuur wordt ongeveer 20 graden. voor zaterdag: eerst en af en toe regen. In de je perioden en mogelijk ■achtige of vrij krachtige wind ruimt in de middag \t en neemt dan af tot ma tig. De maximum temperatuur voor za terdag is 21 graden. pa en zullen het i is hel eerst drooi Nautisch bericht Wind: zuid tot zuidwest, 4 tot 5, in de middag ruimend naar zuidwest 5 tot 6; zicht:' matig tot goed;temperatuur kustwater: 21 graden; afwijking water standen: een geringe verho ging; maxi mum golfhoogte monding Scheldes: rond de meter. ZON EN MAAN 14 augustus Zon op 06.22 onder 21.07 Maan op 01.04 onder 17.24 Hoot; water Vrijdag 13 augustus cm uur cm Vlissingen 08.34 168 21.03 173 ïinö Terneuzen 08.59 188 21.26 196 Zierikzee 09.51 132 22 06 137 irecis Hansweert 09.36 203 22.02 209 sua Wemeldinge 10.10 157 22,32 160 bere! Kreekrak 10.10 185 22.31 189 'an« Bruinisse 10.40 157 22.59 161 detë 'an4 Zaterdag 14 augustus Vlissingen 09.47 162 22.20 171 Terneuzen 10.10 183 22.41 193 6 Bit Zierikzee 10.56 128 23.18 136 .ent Hansweert 10.42 199 23.17 209 Wemeldinge 11.15 153 23.44 159 J Kreekrak 11.14 180 23.43 188 jehs Bruinisse 11.45 153 00.12 162 ast ek 1 laag water snt Vrijdag 13 ai igustus cm uur cm :er,i Vlissingen 02.38 184 15.05 161 !tVü lïraeuzen 03.05 194 15.27 173 Tien Zierikzee 03.23 161 15.50 137 eph Hansweert 03.28 213 15.50 192 Wemeldinge 03.38 179 16.02 153 Kreekrak 03,55 206 16.19 177 tantf Bruinisse 03.50 178 16.19 154 eestf Zaterdag 14 augustus Ier li Vlissingen 03,47 177 16.19 164 Terneuzen 04.09 189 16.40 175 ÉnM Zierikzee 04,29 155 17.02 142 Tkl! Hansweert 04,33 208 17.02 195 Wemeldinge 04.41 174 17.11 158 ehe) Kreekrak 04.58 200 17.29 183 ezel'j Bruinisse 04.53 174 17.26 159 Vakantielanden Noorwegen, Zweden, Finland: Wisselend bewolkt en enkele buien, in Noor wegen en Zuid-Zweden later droog en meer zon Middagtemperatuur omstreeks 20 gra den, aan de Noorse kust ongeveer 15 graden. Denemarken, Benelux, Duitsland: Eerst nog een enkele builater meer zon. Mid dagtemperatuur van 18 graden aan zee tot 23 graden In Duitsland. Polen, Tsjecho-Slowakije: Enkele buien, later ook perioden met zon. Middagtemperatuur omstreeks 25 graden. In Noord-Polen ruim 20 graden. frankrijk' Overwegend droog met flinke zonnige perio den, later ln het westen weer toenemende be wolking Middagtemperatuur van 22 graden in het noorden tot 29 graden in het zuiden. Spanje, Italië en de Balkanlanderv Zonnig en warm met middagtemperaturen van 30 tot 36 graden. Alpenlandc v Perloden met zon en aanvankelijk een ver spreide bui. Middagtemperatuur 25 tot 30 graden. Nulgraadniveau 3500-4000 m. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - Ruud Lubbers gaat ervan uit dat hij ook na de verkiezingen van 8 september fractievoorzitter van het CDA zal blijven. Hij ontkende donderdag voor de NCRV-radio de geruch ten dat hij uit zou zijn op een ministerspost in het volgende kabinet. De CDA-fractievoorzitter reageerde op het interview van CDA-kamerlid Jan Nico Scholten in een landelijk ochtend blad. Daarin had Scholten gezegd dat Lubbers „heel duidelijk" minister Deet- man (onderwijs) als toekomstig fractie voorzitter aan het „promoten" is. Lubbers geeft toe dat in zijn achter hoofd de vraag speelt wie hem zou kun nen opvolgen. „De vraag of we niet via goede vice-voorzitters een opvolger op termijn beschikbaar hebben is een vraag die mij natuurlijk wel bezig houdt. Ik heb ook geen eeuwigheids waarde". aldus Lubbers, die daaraan toevoegt dat hij hoopt fractievoorzitter te kunnen blijven na de verkiezingen. Lubbers ontkende voor de radio ver der dat er een georganiseerde groep fractieleden bestaat die na de verkie zingen 'nee' zullen zeggen tegen een re geringssamenwerking van het CDA met de WD. Scholten had in het inter view gezegd dat een groep CDA-ka- merleden 'nee' zouden blijven zeggen en dat hij geen herhaling wenste van het loyalisme zoals dat onder het eer ste kabinet-Van Agt functioneerde. Later op de avond voor het NOS-jour- naal sprak Lubbers zeer duidelijke taal over eventuele loyalisten in de fractie. Hij verklaarde daar dat, als de fractie gekozen heeft voor een bepaalde rege ringscombinatie, er verder „geen ge zeur" meer moet zijn. Lubbers liet we ten dat een fractielid dat met een derge lijke regeringscombinatie niet uit de voeten kan, zijn plaats in de fractie niet kan waarmaken. De fractievoorzitter wees er voor de ra dio op dat Scholten zó laag op de kandi datenlijst van het CDA staat dat hij niet direct in de Tweede Kamer kan ko men. Alleen als CDA-kamerleden naar het kabinet vertrekken kan Scholten in de Kamer komen. Lubbers: „Als hij vindt dat hij een combinatie CDA-WD niet kan steu nen, dan gaat hij niet in de Tweede Ka mer zitten. Hij kan slechts een een mansfractie in de Kamer vormen, als hij tegen de meerderheid van de CDA- fractie is". Nog geen akkoord over controle chemische wapens GENÈVE (DAP) - De Verenigde Staten en de Sowjet-Unie zijn het eens over de noodzaak van een verbod op chemi sche wapens, echter niet over de wijze waarop zo'n verbod moet worden ge controleerd. Louis Fields, leider van de Amerikaan se delegatie bij veertig landen tellende internationale ontwapeningscommis sie, verklaarde donderdag in Genève, dat een dergelijk verbod door overeen komsten over internationale controle ter plaatse moet worden gegarandeerd. De Amerikaanse delegatieleider eiste dat de Sowjet-Unie 'duidelijk zegt', wel ke concessies van haar verwacht kun nen worden op het gebied van controle maatregelen. Hij herhaalde de Ameri kaanse beschuldiging dat de Sowjet- URENCO-DIRECTEUR TER BEKKE: HILVERSUM (ANP) - De brede maatschappelijke discussie over het energiebe leid, die op dit ogenblik in Nederland onder leiding van jhr. mr. M. L. de Brauw, wordt gevoerd is „het lachertje van de eeuw". Dit zei de directeur van de ura- niumverrijkingsfabriek Urenco in Almelo, drs. G. A. ter Bekke, donderdagavond in AVRO's radiojournaal. Als D'66 bij de komende tweede-ka merverkiezingen een zeer gevoelig verlies lijdt, stapt lijsttrekker Jan Ter- louw niet op. Terlouw zei dit donderdag bij de KRÖ- tv. De D'66-voorman verbindt aan zijn aanblijven wel twee voorwaarden: „Mijn gezondheid moet het toestaan en ik moet mij met de politieke lijn van D'66 kunnen verenigen". Terlouw ver klaarde verder een kabinet van CDA/ WD/D'66 heel ongewenst te achten. De mentaliteitsverschillen tussen WD en mijn partij zijn te groot, aldus de D'66- lijsttrekker. Als voorbeelden noemde hij de kruisraketten en kernenergie. Terlouw verklaarde het evenwel 'niet helemaal ondenkbaar', dat D'66 toch gedwongen wordt tot deelneming aan een kabinet met WD en CDA. Dat hangt volgens hem van de PvdA af. Het D'66-congres zal naar zijn verwachting slechts in het uiterste geval een kabi net CDA/WD/D'66 toestaan. De kans, dat de PvdA na de verkiezingen op nieuw mee regeert, acht Terlouw ove rigens minder dan 50 procent. „Het is genoeglijk om dit circus voorbij te zien trekken," aldus Ter Bekke, die refereerde aan een recent onderzoek van het Centrum voor Marketinganaly- Turken gedood bij incident aan Russische grens ANKARA (AFP) - Twee Turkse solda ten zijn dinsdag aan de grans door een Russische patrouille doodgeschoten. Het incident vond plaats bij Cildir, duizend kilometer ten oosten van An kara. „0_.0Het Turkse ministerie van buitenland- Unie in Zuidoost-Azië gifgassen inzet se zaken heeft donderdag officieel ge en dat de chemische oorlogsvoering in protesteerd bij de Russische regering. Afghanistan voortduurt. I" bet protest wordt 'betreurd' dat de De Russische delegatieleider, Viktor Sowjet-Unie niet de procedure heeft ge- Issrael, noemde de beschuldiging een volgd die algemeen aanvaard is bij het 'herhaalde leugen', waardoor de sfeer oplossen van 'incidenten die aan gren- van de conferentie wordt 'vergiftigd', zen kunnen voorkomen'. Niet duidelijk Overigens verklaarde hij, dat ook de is aan welke kant van de grens de twee Sowjet-Unie snel een verbod wil van soldaten waren, toen zij werden dood- chemische wapens. geschoten. ses in Amsterdam. Daaruit blijkt vol gens Ter Bekke dat 73 procent van de Nederlandse bevolking niet weet wat de brede maatschappelijke discussie inhoudt. Volgens de Urenco-directeur is het uit gesloten dat tot het jaar 2000 uitbrei ding van kerncentrales plaatsvindt. De capaciteit van de elektriciteitsvoorzie ningen en de komende uitbreiding van de kolengestookte centrales maken een vergroting van het kemenergiepoten- tieel onnodig. Bovendien moet de warmte-krachtkoppeling in ons land worden ontwikkeld vanwege het hoge rendement en zal ook windenergie een steeds groter aandeel leveren in de energievoorziening, aldus Ter Bekke. De directeur van de Almelose uranium- verrijkingsfabriek pleitte er verder voor een groter constructief en positief aan deel te leveren m het internationaal on derzoek op het gebied van kernenergie. Hij noemde als voorbeelden afvalon- derzoek, fundamenteel stralingsonder- zoek, uraniumverrijking en de non-pro- liferatie. Hij leverde kritiek op het ener giebeleid van de verschillende achter eenvolgende regeringen. „Eerst werden de kolenmijnen gesloten, waarover nu spijt is, toen werd gas verkocht voor uit- verkoopprijzen, de ontwikkeling van de kernenergie is teruggedraaid, de olie- stook werd teruggeschroefd ten gunste van koleninzetten en nu heeft de rege ring besloten dat er meer gas moet wor den verstookt. Blijkbaar zien we binnen dit land geen kans een energiepolitiek op langere termijn te voeren, aldus Ter Bekke De 9-jarige Erik Huizing uit Oostwold is donderdag verdronken in het open luchtzwembad in Delfzijl. De jongen was samen met vriendjes in het zwem bad aan het spelen. Toen ze een wed strijdje deden in wie het langste onder water kon blijven, kwam het slachtoffer niet meer naar boven. Een inmiddels gewaarschuwde badmeester sprong onmiddellijk te water en haalde de jon gen op de kant. Kunstmatige ademha ling bleek niet meer te helpen. Delen van de fresco's, zoals die werden aangetroffen bij opgravingen van een Romeinse villa. MAASBRACHT (ANP) - In Maasbracht zijn restanten gevonden van een opmerkelijke Romeinse villa. De rijksdienst voor het oudheidkundig bo demonderzoek in Amersfoort heeft dit donderdag bevestigd. Drs. H. J. W. Willems, provinciaal archeoloog voor Limburg, is met de leiding van het onderzoek belast. Hij wordt daarbij geassisteerd door een tiental leden van de Heemkundevereniging Roerstreek. Volgens Willems is er sprake van een hoogst opmerkelijke Romeinse villa die beduidend groter is dan de eerder in Zuid-Nederland aangetroffen hui zen uit de Romeinse tijd. De muren zijn voorzien van fresco's, die kennelijk door een beroepsschilder zijn gemaakt. Het hoofdgebouw van de villa meet vijftig bij dertig meter. Drs. Willems dateert de villa tussen 100 en 270. Hij is rond het jaar 200 verbouwd en zeventig jaar later in verval geraakt, hetzij door leegstand, hetzij door moed willige vernieling door invallende Germaanse stammen. De vondst werd gedaan op een braakliggend terrein aan de Steenakker- straat, waar binnenkort een complex woningen zal verrijzen. Omdat in de omgeving al eerder Romeinse fragmenten waren gevonden, werd besloten eerst opgravingen op het terrein te doen. ENSCHEDE (ANP) - Van de duizend arbeidsplaatsen bij Spinnerij Neder land in Enschede zullen er op korte ter mijn 460 verdwijnen. Dit heeft de di rectie donderdagavond bekendge maakt. De lokaties in Almelo en Hengelo zul len geheel worden gesloten, wat 370 ontslagen betekent. De andere negen tig ontslagen vinden plaats bij het hoofdbedrijf in Enschede. Spinnerij Nederland zal de ontslagen collectief op 17 augustus aanmelden. De maatregel betekent dat het perso neelsbestand praktisch wordt gehal veerd en wordt teruggebracht tot een derde van het aantal werknemers waar mee men in 1977 begon, toen het bedrijf nieuw werd opgezet. Volgens de directie van Spinnerij Ne derland is in de afgelopen maanden een verdere stagnatie opgetreden in de af zet van meubel- en woningvelours, voor het bedrijf belangrijke produkten. Om onderbezettingsverliezen te vermijden zijn toen aanvullende orders aange trokken voor andere produkten met een lager prijsniveau. Het wegvallen van het deze week failliet verklaarde bedrijf Schuttersveld in Enschede, één van de grotere afnemers van Spinnerij De politie heeft in samenwerking met de FIOD en de douane te Venlo in het Brabantse America gemeente Horst) donderdagmiddag een illegale stokerij opgerold. Drie verdachten zijn aange houden. Het zijn een 34-jarige man uit America, een 30-jarige inwoner van Luyksgestel en een 24-jarige inwoner van Deume, aldus het ministerie van financiën. Nederland, speelt ook een grote rol bij de komende ontslagen. Om de kosten te drukken zullen de lo nen van de overblijvende werknemers worden teruggebracht tot die van de cao-textiel, hetgeen neerkomt op een verlaging van de brutolonen met vijf procent. Verder zal de schadeloosstel ling die bij ontslag wordt gegeven niet meer worden toegepast. Districtsbestuurder B. Doeve van de Industriebond CNV vindt dat het mati gen van de lonen en het achterwege laten van schadeloosstelling bij ont slag de cao tot een vodje papier maken. Op deze wijze worden alle cao's ont kracht, aldus Doeve. WARSCHAU (AFP) - In Gdansk zijn woensdag en donderdag twee onder gronds werkende groeperingen van de verboden onafhankelijke vakcentrale Solidariteit 'ontmanteld', zo heeft het officiële persbureau PAP bekendge maakt. De twee groepen hielden zich bezig met 'illegale activiteit', zoals het drukken en verspreiden van talrijke pamfletten en andere geschriften, „Met de bedoe ling sociale onrust te zaaien." Er werd niet bij gezegd of er arrestaties zijn ver richt, Wel werd meegedeeld dat er een belangrijke hoeveelheid duikmate riaal, vlugschriften en documenten 'be treffende de illegale organisatie van clandestiene groeperingen' in beslag is genomen, aldus PAP. Vifjdag zal het precies twee jaar gele den zdjn dat op de na ar Lenin genoemde werf in Gdansk de grote staking uit brak die zou leiden tot de oprichting van Solidariteit van Lech Walesa. Uit de bekendmaking van donderdag blijkt dat deze organisatie ondanks het ver bod nog steeds zeer actief is in dit ge bied. Naar het Poolse ministerie van binnen landse zaken donderdag bekendmaak te. rijn de afgelopen maand 1.221 geïn terneerden, onder wie alle vrouwen, vrijgelaten. ROTTERDAM (ANP) - Bij het bedrijf Deka-Hanno in de Rotterdamse Waal haven is donderdag een begin gemaakt met het inschepen van 10 Nekaf- jeeps, 5 DAF-3tonners en 2 VW-combi's welke bestemd zijn voor het Neder landse bataljon in Libanon. Over ongeveer 12 dagen zullen de voertuigen op hun bestemming zijn. De ouderdom van de aanwezige voertuigen en het barre Libanese wegennet waren er mede de oorzaak van dat het Nederland se UNIFIL detachement zijn voertuigenbestand aardig zag slinken. GRONINGEN (ANP) - Kinderen uit eenoudergezinnen zijn minder goed op school dan kinderen uit gezinnen met twee ouders. Dat is de belangrijkste conclusie uit een onder zoeksrapport getiteld 'eenoudergezin en schoolprestaties' van de Groninger onderwijskundigen Rie Bosman en Wiep- ke Louwes, die tijdelijk voor dit onderzoek verbonden zijn aan de subfaculteit van sociale en culturele wetenschappen van de rijksuniversiteit in Groningen. Een op de elf gezinnen in Nederland, dat is bijna een kwart miljoen gezinnen, is een eenoudergezin. Het grootste deel van die eenoudergezinnen, ongeveer 80 procent bestaat uit een alleenstaande moeder met kinderen. Het Groninger onderzoek wijst uit dat vooral kinderen uit moedergezinnen het moeilijk hebben: ze halen lagere cijfers, krijgen lagere schooladviezen en bereiken een minder hoog schoolniveau dan vergelijkbare kinderen uit tweeouderge zinnen. Voor het onderzoek werd gebruik gemaakt van de gegevens over ruim 37.000 leerlingen, die in 1977 in het eerste jaar van hun vervolgonderwijs zaten. Het is het eerste onderzoek van deze aard in Nederland. Het ministerie van onderwijs maak te het onderzoek financieel mogelijk. Volgens de onderzoeksters wordt de achterstand bij kinde ren op schoolgebied vooral veroorzaakt door de slechte so ciaal-economische positie waarin met name alleenstaande moeders geraken. Die belabberde positie is er volgens de Groninger onderwijs kundigen ook de oorzaak van dat vooral kinderen van alleen staande moeders een wat minder ontwikkeld analytisch denkvermogen dan andere vergelijkbare kinderen hebben. De onderzoeksters vinden dan ook dat eenoudergezinnen financieel gesteund moeten worden. Een andere negatieve factor die van invloed is op de school prestaties van kinderen van alleenstaande ouders is. dat ze 'zielig' gevonden worden. Dat leidt er volgens de Groninger onderzoeksters toe dat leerkrachten aan de kinderen uit der gelijke gezinnen minder hoge eisen stellen, waardoor ze min der uitgedaagd worden. Ook stappen leerkrachten te snel heen over de concentratiestoomissen die kinderen als gevolg van de scheiding van hun ouders krijgen Steeds meer eenoudergezinnen in Nederland ontstaan door echtscheiding. Het lijkt de onderzoeksters dan ook van groot belang dat de mentaliteit van de leerkrachten cp dit gebied beïnvloed wordt. NEW YORK (UPI) De Ameri- vrouwenmoorden bekend, zich in de in de zaak. „Het is beangstigend en npsfjan ffpurprlft u;QQr hpt 11 artHprp hp. hronrrt ipmanH in trprlpo-pnhpiH 4p NEW YORK (UPI) - De Ameri kaanse politie is de laatste drie dagen op het spoor gekomen van zeven gevallen van reek sen moorden die naar zich nu laat aanzien aan 64 mensen het leven hebben gekost. Vier van de zeven moordpartijen heb ben plaatsgehad in Texas. Een ervan is het werk van een vrouwenhatende au tobusmonteur. wie misschien 40 andere moorden in Texas, Michigan en Canada ten laste gelegd kunnen worden. De 28- jarige Coral Eugene Watts is in een psy chiatrisch rapport van de verdediging omschreven als een 'paranoïde schizof reen' die vrouwen haat. Hij heeft 10 vrouwenmoorden bekend, zich in de nesten gewerkt waar het 13 andere be treft en wordt ondervraagd over nog eens 40. Aanvankelijk was gemeld dat Watts reeds 22 moorden op vrouwen zou heb ben bekend. Het openbaar ministerie heeft Watts een gevangenisstraf van 60 jaar zonder mogelijkheid van tussentijdse voor waardelijke vrijlating aangeboden, als hij informatie wil verschaffen. „Wij hadden geen enkel bewijs en wij redeneerden dat we op deze manier de lijken zouden vinden," verklaarde de justitie de ambtenaar John Holmes. Watts heeft de politie naar twee graven geleid. „Hij herinnert zich alles tot in bijzon derheden," verklaarde een rechercheur in de zaak. „Het is beangstigend en het brengt iemand in verlegenheid de de tails te vernemen uit de mond van de moordenaar." De andere reeksen moorden betreffen vijf mensen in Fort Worth in Texas, vier in Detroit, drie in New Orleans in Louisiana, zeven in Grand Prairie in Texas, twee in Blum eveneens in Texas en drie in Miami, Florida. De moorden in Fort Worth zijn naar zijn bekentenis gepleegd door de 25-jarige Larry Keith Robison, die een van zijn slachtoffers onthoofdde en ontmande. In de meeste andere zaken zijn eveneens verdach ten. Larry Keith Robinson gebaart met ge boeide handen naar de persfotograaf. Directie: K. Scherphuis. W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie. M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60.4381 EG Vlissingen, tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51. 4331 LK Middelburg. tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2. 4461 AJ Goes, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457 Hulst: Steenstraat 6. 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. In de avonduren is de centrale redac tie bezet van zondag t'm vrijdag van af 19.00 uur: (01184) 15144 Klachten bezorging Plaatselijke kantoren, maandag tm vrijdag van 08.00-17 00 uur. 's Zaterdags van 09.00 tot 11.30 uur. Telefoonnummers buiten kantooruren: Expeditie: (01184) 63533. Advertentie-afdeling: (01186) 1584. 's-Zaterdags (01184) 15144 van 09.00-11.30 uur. Redactie (01184)-14796. Overlijdens advertenties maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen per kwartaal 57,30; franco per post 68,-; per maand f 19,55, losse nummers f 0,80 (alle bedragen in clusief 4 pet. btw.). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 117 cent per mm; minimumprijs per advertentie 17,55; ingezonden mededelingen 2 '/z x tanef, Voor brieven bureau van dit blad 4,25 meer. Volledige tarieven met contractprij zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provincia le Zeeuwse Courant B.V, Middel burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 3