HALVE PRIJS JAKOBSEN MANNENMODE Gordijnen Tapijten r .J Kanaalstraat 55 - Souburg binnenhuis Vrijwilligerswerk Middelburg op een andere leest geschoeid Slagerij BiankenEiurgli V.. Herdenking bommen op Japanse steden Voor kwaliteit en goede service Damman, Middelburg wint uit Bergerac Ch. de Poorter wint kring west en Walcheren Dourdan J. Dieleman nieuwe voorzitter Rabobank Biervliet-Breskens Speelweek in Lammerenburg Vlissingse speelstad trok 250 kinderen VOLLE TERRASSEN HAVENPLEIN Veel belangstelling voor Zierikzeese toeristendagen WALCHERSE DUIVENRUBRIEK DUIVEN PROVINCIAAL Koffers gestolen in Terneuzen 4 WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1982 10 Enorme sortering - voor elk wat wils - prettig geprijsd B VV Rn BHB 1S«L JPB WsL JdS Kromme Weele 21, Middelburg. Tel. 01180-14077. WERKGROEP OMGEVORMD TOT VERENIGING MIDDELBURG - De werkgroep vrij willigerswerk van het project 'Mensen Zonder Baan' in Middelburg gaat een nieuw koers varen. Als eerste stap heeft de groep zichzelf omgevormd tot een vereniging, die wordt geleid door een gekozen bestuur. Verder wil het vrijwilligerswerk een 'minder bureau cratische' richting gaan volgen. „We blijven nu niet meer afwachten of de werkloze naar ons toe komt, maar gaan hem zelf uit z'n isolement halen", zegt de kersverse verenigingsvoorzitter Rob Langhout. Hierbij denkt hij bij voorbeeld aan het organiseren van kof fieochtend en andere bijeenkomsten. Verder wil de nieuwe vereniging bin nenkort eens met alle instellingen die Kreekloop Westkapelle WESTKAPELLE - De VW Westkapel le houdt zaterdag 7 juli een kreekloop, die begint om half acht. Gestart wordt vanuit het Groene Krulsgebouw. De af stand bedraagt 2750 of 5500 meter. BIERVLIET - De heer J. Dieleman is gekozen tot voorzitter van de Rabo bank Biervliet-Breskens. Hij volgt de heer G. H. F. M. Termote op. De heer Termote trad wegens het berei ken van de statuaire leeftijdsgrens af en werd benoemd tot ere-voorzitter. De bank neemt donderdagmiddag, met een bijeenkomst in 'De Vriendschap' in Hoofdplaat, officieel afscheid van hem. De algemene vergadering herkoos de heer J. A. Mangnus tot lid van de raad van toezicht. VLISSINGEN - De speeltuinvereni ging 'Lammerenburg' houdt van 9 tot en met 13 augustus voor kinderen van vier tot twaalf jaar voor de vijfde maal een speelweek op het speeltuin terrein aan de Zuidbeekseweg in Vlissingen. Het motto van de speelweek is 'De Mid deleeuwen'. De speeltuin is iedere dag geopend van 9.00 tot 16.00 uur. Het programma van ae vijlde speel week van de speeltuinvereniging 'Lam merenburg' vermeldt de bouw van ten ten, stokbrood bakken, handenarbeid, speurtochten, film en een optreden van het kindertheater van de speeltuin. Donderdag 12 augustus wordt de be heerder van de speeltuin, de heer Wisse, vanwege zijn eerste lustrum bij de speeltuin in zonnetje wordt gezet. Voor de bouw van tenten heeft de speeltuin vereniging nog oude lakens, lappen, ou de gordijnen en stokken nodig. VLISSINGEN - De tiende Vlissingse speelstad trok dinsdag 250 kinderen naar de Gildeweg. Ondaks de warmte hielden de kinderen zich weer inten sief bezig met het treffen van voorbe reidingen die uiteindelijk de terugkeer van tovenaar Merlijn naar zijn tijdge noten moet bewerkstelligen. Deze tovenaar 'verdwaald' in de tijd stroom, had s'morgens in alle vroegte de vlaggemasten die de hutten in speel stad versieren, naar een hutje boven in de heuvels verplaatst. De speelstad- deelnemers vonden bij het terughalen van de vlaggemasten een brief waarin acht opdrachten stonden die de kinde ren moesten uitvoeren om terug in de tijd te gaan. Daarmee hielden zij zich de hele dag bezig. Vandaag, woensdag komt een negende opdracht van Mer lijn. De ontknoping van de gebeurtenis sen van de speelstaddagen kan tijdens de slotavond door de kinderen en hun ouders worden verwacht. Dit slotfeest begint om 19.00 uur en zal zich afspelen in de gildentijd. Veel kinderen hebben dan ook al Middeleeuwse kostuums ge maakt. regelmatig gebruik maken van de diensten van vrijwilligers, om de tafel gaan zitten. 'Professioneel maar onbetaald' noemt Langhout de nieuwe vereniging, die of ficieel 'Vrijwilligersvacaturebank Mid delburg en Omstreken' heet. De doel stelling van deze 'vacaturebank' wijkt nauwelijks af van die van de voormalige werkgroep: Het plaatsen van degenen die vrijwilligerswerk willen verrichten bij instellingen die wel wat hulp kunnen gebruiken, maar die daarbij geen geld hebben voor een beroepskracht. De ver eniging treedt bij het inzetten van vrij willigers in overleg met de Gemeentelij ke Sociale Dienst, waardoor de vrijwilli gers hun eventuele uitkering behou den. Alleen de niet op winst gerichte instellingen komen voor het opnemen van vrijwilligers in aanmerking. Verheugd constateren Langhout en de medebestuursleden Frans Klaver en Ron Groen dat hun vereniging respect af lijkt te dwingen door deze wijze waar op ze, ondanks het vakantieseizoen, vrijwilligers heeft geworven en ingezet bij de bestrijding van het bacterievuur in de provincie. Verder meent Lang hout dat het vrijwilligerswerk wat vriendehjker bejegend wordt nu de overheid Ujkt te erkennen dat 'er voor de zeshonderdduizend werkelozen toch niet hetzelfde aantal banen gecreëerd kan worden'. vrijwilligersproject wil de Middel burgse vacaturebank overigens heel graag samenwerken. De vacaturebank voor vrijwilligers in Middelburg heeft dinsdagmorgen zyn eerste ledenvergadering gehouden in het gebouw van de Stichting Opbouw werk Middelburg aan de Dam 59 in de Zeeuwse hoofdstad. Daar zal het voor lopig gehuisvest bhjven. Het Vormings werk Jong-Volwassenen krijgt binnen kort een brief waarin het wordt bedankt voor het huisvesten van de werkgroep tot aan het begin van deze zomer. De vrijwilligersvacaturebank, die zich offi cieel by de Kamer van Koophandel heeft ingeschreven, vergadert maan dag 16 augustus opnieuw in het SOM- gebouw aan de Dam. Dan komen de statuten aan de orde. De vergadering begint 's morgens om half elf. Beiaardconcert Jan Bezuijen in Veere VEERE - De beiaardier van Goederee de Jan Bezuyen (28), speelt donder dagmiddag en zaterdagavond op het carillon van de stadhuistoren van Vee- re. Donderdagmiddag van drie tot vier uur strooit hy de klanken van de vol gende werken over het middeleeuwse stadje uit: Sonate van Van Noordt, Four Pieces van Purcel, volksliedjes, bewerkt door B. Winsenius, de Rubens mars en het Beiaardlied van Benoit, Andante en Allegro van Van den Gheyn. Sonate van Galuppi, Melodie in F van Rubenstein, Vapensiero van Ver di, Balletmuziek van Schubert en Pas- sacaglia van Bos. Zaterdagavond brengt Bezuyen de vol gende werken ten gehore: Concerto van Walther, Het waren twee koningskinde ren van J. Lerinckx, Andante en Allegro van De Gnnjtters, menuetten van Haydn, Heer Jezus heeft een hofken van Van Balkom, een sonate van Ign Pleijel en tot slot enkele improvisaties. Dit concert begint om zeven uur 's avonds en duurt een uur. Eerste kwaliteit altijd extra voordelen. Vers van het mes Korte IMoordstraat 49-51 Middelburg tel. 12914 Extra voordelig deze week: 1 kilo hamlappen12,80 1 kilo fijne riblappen.11,40 1 kilo schouderlappen0,20 1 kilo verse worst0,40 500 gram saucijsjes3,50 1 kilo mager spek5,80 1 kilo mager gerookt spek7,20 1 kilo doorregen rook spek3,00 1 kilo varkensribbetjes3,00 Speciale reclame voor uw diepvriezer: 0 10 kilo magere runderlappen150,00 10 kilo dikke riblappen135,00 5 kilo varkensfilet70,00 5 kilo mager spek26,00 150 gram schouderham1,98 150 gram ontbijtspek1,29 150 gram snijworst1,69 Slavinken, 4 balen/3 betalen Bestellingen vanaf 20 kilo worden zonder prijsverhoging thuisbezorgd Project Een andere reden voor Langhout en de zijnen om de zaak eens een beetje te reorganiseren, is het feit dat de Wal- cherse plattelandsgemeenten moge lijkheden bestuderen om onder leiding van één gezamenlijke coördinator een vrijwilligersproject op te zetten. Een taakafbakening lijkt daarom raad zaam Met het eventuele plattelands- ZIERIKZEE - Het uitgesproken strandweer heeft de organisatoren van de Zierikzeese Toeristendagen giste ren weinig reden tot klagen gegeven. Ondanks het zeer warme weer was het vooral in de morgenuren bepaald weer flink druk in het Oosterscheldestadje. In de loop van deze vierde toeristendag van deze zomer namen velen weer een zit op de terrassen van de horeca met name op het Havenplein, waar onder meer optraden het orkest Mart Mell (Van een medewerker) MIDDELBURG - Voor de nationale vlucht vanuit Bergerac werden in Mid delburg 388 duiven ingekorfd. Hiervan waren 168 van de zondagvliegers en de overige 220 waren afkomstig van de za terdagvliegers. Volgens plan had er vrijdagmiddag gelost moeten worden, zodat de duiven in de loop van zater dag het hok zouden bereiken. Een on weersstoring zorgde ervoor, dat het vrijdag niet verantwoord was om tot lossing over te gaan. Zaterdag was de weersgesteldheid al niet veel beter, dus wederom een dag uitstel. Gelukkig was het zondag wel mogelijk om te los sen en om één uur kregen de duiven na vier nachten mand uiteindelijk de vrij heid. De prognose was dat er maandagoch tend wel eens vroeg duiven zouden kun nen zyn. Dit leverde de bekende tafere len op van liefhebbers die by elkaar op bezoek gingen om ongeveer vyf uur om gezameniy k een bakje koffie te drinken. Het geduld werd echter byzonder lang Miss voor ronde van Kortgene gekozen KORTGENE - Voor de zaterdag te ver rijden wielerkoers in Kortgene is mejuf frouw Brigitte Bergman wederom tot rondemiss gekozen. Ook vorig jaar nam zy deze taak op zich. Brigitte Bergman woont in Utrecht, maar behoort tot de vaste gasten van de camping 'De Paar dekreek' in Kortgene, waar zij ook nu weer de vakantie doorbrengt. Extra kerkdienst in Sint Annaland SINT-ANNALAND - De gereformeerde gemeente in Sint Annaland houdt don derdag 12 augustus een extra kerk dienst om half acht. Voorganger is ds D. Rietdyk uit Middelburg Zuid. op de proef gesteld, want pas om kwart over elf arriveerde de eerste duif by J. Roelse in Domburg. De eerste zondag vlieger is J. Damman uit Middelburg, die om 11.23 uur klokte, zyn tweede duif kwam enkele uren later, maar des ondanks wint hy hiermee in zyn vereni ging de negende prijs. A. Braam en zn begonnen om 12.10 uur en om half twee hadden ze er drie, waarmee ze de twee de, zesde en zevende plaats innemen. In Vlissingen wordt de eerste prijs gewon nen door Van de Dood-Meerman, die we eveneens op de zevende plaats vinden. Na het succes op St. Vincent weer een kopprijs voor A. Baye op een over- nachtvlucht, want hy eindigt als twee de. In Souburg zien we na lange tyd de gebroeders Korff weer eens een eerste prijs winnen. Hierbij lieten zy het niet, want zij pakken ook de vierde en de tiende plaats. Aangezien zy er maar drie mee hadden betekent dit 100 pro cent prijs. P. Lobbezoo wint met twee, vyf en negen eveneens drie prijzen, doch hy had wel dertien duiven mee. Naast J. Roelse waren er nog verschil lende zaterdagvliegers met vroege mel dingen, zoals J. Melis uit Zoutelande om 11.25 uur, E. Melchior om 11.35 uur, 12.04uur en 12.15 uur, Corre Domburg 11.58 uur en W. Walraven Middelburg 11.59 uur. Dc uitslagen: PV de Posthoorn, deelname 38 duiven, aankomst eerste duif 11.38 uur. laat ste duif 13.54 uur. 1-7 Van de Dood-Meerman, 2 A. Balje, 3 Meerman-Teeuwen, 4-6-8 J. van Peenen en zn, 5-9 H. de Vries. 10 M. de Ruy ter. PV de Luchtbode, deelname 62 duiven, aan komst eerste duif 12.09 uur, laatste prijs maandagavond nog niet verdiend: 1-4-10 ge broeders Korff, 2-5-9 P Lobbezoo. 3 J. van Peenen. 6-7 A. Vermeulen, 8 A. van Merrien- boer PV Zeelandia. deelname 68 duiven, aan komst eerste duif 11 23 uur, laatste duif 18.03 uur: 1-9 J Damman, 2-6-7 A. Braam en zn, 3 H. Nijsen, 4 M. J aspers, 5 A. Schipper. 8 A. Hooft- man. 10 J. Hietbrink. Concourscombinatie Walcheren, deelname 168 duiven 1 J. Damman, 2 Van de Dood- Meerman, 3 A. Balje, 4 A. Braam en zn, 5 Meerman-Teeuwen, 6 gebroeders Korff, 7 H. Nijsen, 8 P. Lobbezoo, 9 J. van Peenen. 10 M. Jaspers. and the Mellows, en de dansgroep Top Hat Showdancers. Op de oude ambach ten markt in de Sint Domusstraat be speelde Aijo de Koning zyn electro- nisch orgel, terwyl verder nog ccn ac cordeonist en een paardentram door de binnenstad trokken. Leden van de schietvereniging 'Doel naar hoger' uit Wolphaartsdyk trokken doorlopend belangstelling op het Havenpark, waar in de laaiende hitte op geanimeerde wij ze wedstrijden wipschieten werden ge houden. Voorzitter Hans Lindhout van de eve nementencommissie van de Zierikzee se VW zei desgevraagd dik tevreden te zijn over het aantal bezoekers van het toeristische gebeuren, dat overigens dinsdag toch wel flink achterbleef by dat van vorige week. „Maar als je na gaat hoe heet het was, dan is het toch weer flink druk geweest. En als dit de komende tyd zo doorgaat vind ik het prima", aldus de heer Lindhout. Overigens tekende hy aan er naar te streven om volgend jaar zo mogelyk wat hy noemde 'exclusievere kramen' aan te trekken dan dit seizoen het geval is. Dit mede om die Zierikzeenaars te vreden te stellen, die te kennen hebben gegeven dat zy de huidige opzet van de markt wat aan de 'gewone kant' vinden, stelde Lindhout, die overigens zeer po sitief oordeelde over de inbreng van de plaatselyke ondernemers. Zo steunt de horeca ons dit jaar met een extra financiële bijdrage", aldus de voorzitter van de evenementencommissie. 'Reunion Jazzband' speelt in Domburg DOMBURG - De 'Reunion Jazzband' treedt vanavond (woensdag) op in het openluchttheater aan de Ooststraat in Domburg. De formatie is in 1965 opge richt en telt zeven leden. De meesten van hen speelden vroeger bij de 'Dutch Swing College Band'. De band heeft vier elpees op zijn naam staan en is enkele malen te gast geweest bij het Northsea Jazzfestival in Den Haag. Het optreden van deze dixielandgroep be gint vanavond om acht uur. Zomeravondconcert CADZAND - Het kwartet Roelofs geeft donderdag vanaf 20.00 uur een zomer avondconcert in de dorpskerk van Cadzand. Het muziekgezelschap be staat uit de vier toeristen Martha, Maaike, Liesbeth en Tjamke, die regel matig in Cadzand verblijven. Zij stu deren of studeerden aan het conserva torium respectievelijk in Utrecht, Am sterdam, Rotterdam en Den Haag. Het kwartet speelt klassieke, moderne en volksmuziek, verlevendigd met zang en dans. Werken van J. S. Bach, H. Eis- ler, F. Schubert, M. Theodorakis en J. Pachelbel staan onder andere op het programma. Roelofs speelt verder volksmuziek uit Ierland en het Chileen se volkslied 'El pueblo unido'. Na afloop van het zomeravondconcert wordt een informele byeenkomst gehouden in het verenigingsgebouw 'Het Zwin'. VOOR MÉÉR DAN KADO'S ALLEEN OO vlissingen goes IN AXEL EN TERNEUZEN TERNEUZEN - Het Vredesplatform Zeeuwsch-Vlaanderen herdenkt vrij dag en zaterdag in Terneuzen en Axel de bombardementen op de Japanse ste den Hirosjima en Nagasaki, in augus tus 1945. Dergelijke herdenkingen worden al een aantal jaren gehouden in Amsterdam en Den Haag op initia tief van de groep Vrouwen voor Vrede. Het is de bedoeling, dat er ook in Zeeuwsch-Vlaanderen een dergelijke traditie ontstaat. Het Vredesplatform wil met zijn activiteiten niet alleen aandacht vragen voor de bombarde menten van destijds, maar ook voor de dreiging, die uitgaat van de bewape ningswedloop. Willem Sleyster uit Terneuzen. die als vertegenwoordiger van Stop de N-bom dit voorjaar de conferentie over vrede en ontwapening van de Verenigde Na ties in New York bezocht, kwam terug met een fototentoonstelling over de ge volgen van de eerste atoombombarde menten. De expositie is een geschenk van de Japanse vredesdelegatie en be staat uit 32 foto's op posterformaat. Vry willigers van het Vredesplatform to nen de opnamen vrijdagavond vanaf half zeven op 'sandwichborden' in de Temeuzense Noordstraat. Zaterdag middag is er een tentoonstelling op de Axelse Markt. De activiteiten van het platform zyn een vervolg op de demonstratie van 21 november vorig jaar in Amsterdam. Uit Zeeuwsch-Vlaanderen trokken vier tot vijfhonderd deelnemers naar de hoofd stad. Op de terugreis werd afgesproken, dat de demonstratie een vervolg zou krijgen. Begin dit jaar kwam er in Zeeuwsch-Vlaanderen een Vredesplat form tot stand, dat niet alleen de krach ten van gelijkgezinde organisaties wil de bundelen om versnippering van mankracht en aandacht te voorkomen, maar ook 'in' was voor het organiseren van vredesactiviteiten op plaatselyk en regionaal niveau. In het platform zitten vertegenwoordi gers van PvdA, PSP. PPR, EVP, CPN. ABVA/KABO, Werkgroep Kernenergie Zeeuwsch-Vlaanderen, vredesgroepen als IKV, Vrouwen voor Vrede en Stop de N-bom en het Temeuzense Vrouwen café. (Van een medewerker) BIERVLIET - Terwijl er in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen welgeteld ze ventien oude duiven op Dourdan vlo gen, (men kan dan moeilijk van een kringconcours spreken) waren er in de Kring West en Walcheren nog 804, waarvan de eerste 1114 meter per mi nuut lukte. Alleen in Zuid-Beveland waren er snellere duiven, want daar won met 1125 meter per minuut M. Pie- terse uit Wemeldinge de eerste. Ch. de Poorter uit Souburg, niet aan zyn eerste succes, maakte er een oyzon- dere dag van door met liefst 1-618 en dat met zijn drie eerst getekenden te win nen, goed voor het totale seriespel, de ploegenprijs. De Heeft Wie Heeft en de Extra. De prijzen waren byzonder fraai over beide kringen verdeeld. Kring West en Walcheren met 804 oude dui ven; eerste 1114 meter per minuut; 1-6-18 Ch. de Poorter. Souburg; 2 J. de Smet, Oostburg; 3 W. van Akker, Cadzand; 4 A. Cornells en Zn., Breskens; 5 Van der Linde de Regt, Biervliet; 7 en 8 A. Hooftman, Middelburg, 11 A Mabe- lis, Cadzand; 12 P. Theune, Vlissingen; 13-15 J. de Guytenaere, IJzendyke; 14 J. van Ge- mert, Vlissingen. Nog Sneller, Breskens met 59 oude duiven; eerste 1109 meter per minuut; 1-4-6-9 A. Cor nells en Zn., 2-3-5 H. Mookhoek en Zn.. 7-10 Gebroeders Van Grol; 8 F. Oosterbaan. Met 222 Jonge duiven; eerste 1096 meter per minuut; 1 J. Post; 2 J. Cornells; 3 D. Mook hoek; 4-5. W. Daansen, 6 J. Faas en R„ 7 J. van GUs; 8 R. Gemaert; 9 A. Merelaar; 10 E. Sim pelaar. Driewegen met 18 oude duiven; eerste 1050 meter per minuut; 1-2 P. Komelis; 3 P. den Hamer Met 70 Jonge duiven; eerste 1048 meter per minuut; 1 B. v.d. Slikke; 2-7 E. v.d. Hemel; 3 A den Hamer; 41. Klaeyssen; 5-6-9 P. Kome lis; 8 J. Lippens; 10 P. den Hamer. TERNEUZEN - Bij de bushalte aan het Oostelijk Bolwerk in Terneuzen zijn zondagavond twee koffers van mejuf frouw M. P. uit Veenendaal gestolen. Dat gebeurde toen ze in een telefooncel stond te bellen. In de bagage zaten on der meer een fototoestel en een dwars fluit. Schoondljkemet29oudedulven,eerstwl095 4 meter per minuut; 1-2 C. Jansen; 3 J. de Poor- ie ter; 4 J. Dhont; 5 P. Cornells, 31 Met 166 jonge duiven; eerste 1095 meter per ft minuut; 1-3 J. Klaassen; 2 P. Cornells; 4-6-8-9 jj C. Jansen; 5 C. Boo gaard; 7 A. de Wever en Zn.; 10 Mevrouw Beljer. Biervliet met 67 oude duiven; eerste 1109 me- ter per minuut; 1-3 V. d. Linde de Regt; 2-5-7-8 J. Lecluyze; 4 A Slmonse; 6 Ch. de Graaf; 9 M. Deveneyns; 10 Herm. de Dobbelaere. 71 Met 173 jonge duiven; eerste 1107 meter per J| minuut; 1-7 J. Lecluyze; 2 A. Provoost; 3 B. Doens; 4 Herm. de Dobbelaere; 5-10 A. Sl monse; 6 M_ Deveneyns; 8 P. Dingemanse; 9 C. Brevet en Zn. Sluis met 108 jonge duiven; eerste 1070 meter r, per minuut; 1-3 A Diercks; 2 A v.d. Bussche; J1 4 Coppens Focke; 5 P. Goossen; 6 M. Baart; 7 H. van Damme; 8-10 J. de Meyer; 9 A de Smit i en Zn. jl Sint-Jansteen met 166 Jonge duiven; 1 A. de t Backer; 2 R. Danckaert; 3-4-6 Ed. van Goe- 3 them; 5-7 J. van Spaandonck; 8-9 A. van Es- 3 sen; 10 P. Rottier. Doornik uitslagen: Schoondyke met 65 oude duiven; eerste 1127 meter per minuut; 1-3 A. Hamellnck; 2-7-9 Cl. de Wever; 4-8-10 J. Dhondt; 5 C. Jansen; 6 J. ll de Poorter. 17. Met 109 jonge duiven; eerste 1094 meter per it minuut; 1-3-4 J. Temmerman; 2-10 C. Boog- 51 aard; 5 C. Jansen; 6 P. Cornells; 7 S. Huigh; 8 fj J. de Poorter; 9 P. de Hullu. 0] Driewegen met 9 oude duiven: 1 P. Komelis. p Met 47 Jonge duiven; eerste 1070 meter per r. minuut; 1-2-9 P. den Hamer; 3-7-8 P. Komelis; 4 B. v.d. Slikke; 5-8-10 J. Boerman. Biervliet met 105 oude duiven; eerste 1176 meter per minuut; 1 Herm. de Dobbelaere; 2-8 V.d Linde de Regt; 3 C. van Belois; 4 Ch. de D Graaf; 5 M. de Dobbelaere; 6-9 M. Deveneyns; F. 7 A Versluys; 10 A Slmonse. }j Met 221 jonge duiven; eerste 1171 meter per g, minuut; 1-8 Ch. de Graaf; 2 Herm. de Dobbe- t laere; 3 A. Slmonse; 4-10 P. v.d. Linde; 5 J. n Lecluyze; 6 Her. de Dobbelaere; 7 M. de Dob- belaere; 9 A de Boevere. Sluis met 77 jonge duiven; eerste 1120 meter per minuut; 1-2-7 A Crooymans; 3 M. Baart; 4-6 A. Diercks; 5-8 M. v.d. Bussche; 9 Coppens [t Focke; 10 P. Goossen. G Breskens met 303 jonge duiven, eerste 1139 meter per minuut; 1J. Notebaert, 2 J Quaars V.3 Jvan Oostenbrugge; 4 JFaas de R.5 A. jl Merelaar; 6 J. de Jonge M.; 7 Jo Blaakman; 8 L. Ras; 9 A Cornells en Zn.; 10 J. Klaessen. ,c Met 59 oude duiven; eerste 1142 meter perB; minuut; 1 F. Oosterbaan, 2-8-10 A. Cornells B en Zn.; 3 H. Mookhoek en Zn.; 4 Sj. v.d. Velde; L 5 Gebroeders Van Grol; 6 J. J. v.d. Velde; 7 A g; van Oefelen; 9 A Merelaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 4