BAKKER JAN Familie berichten Vakantieaanbiedingen Vruchlentaart6,95 Moorkoppen, 3 stuks2,98 Gek. beschuitbollen, 4 stuks 2,98 Knip bruin, 899 gram1,89 Opdracht havenmeester genegeerd: schipper schuldig zonder straf Herdenking bommen op Japanse steden Van Strien's Bakkerij 8.V. 4 Whtêl Z—uws- Vb*nd*rtn KANTONGERECHT TERNEUZEN IN AXEL EN TERNEUZEN 'TÏri^ GEMEENTE HULST GEMEENTE HULST WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1982 - Op 7 augustus a.s. hopen onze ouders J. J. RIETECO en M. E. RIETECO-FAAS hun 25-jarig huwelijk te vieren. De receptie Is van 20.00 tot 21.00 uur in café L'Am- x bassadeur, Eenhoomplantsoen 2. Oostburg. Anita en Wlm SJaak en Tarya Sandra en Ko Jaenine en Rob x Waterpoortstr. 7, 4501 EK Oostburg. op vrijdag 6 augustus a.s. hopen onze ouders en grootouders J. WOLFERT en C. J. WOLFERT-DE VISSER ■x hun 40-Jartg huwelijk te vieren. Receptie op 6 augustus van 19 30 tot 20.30 uur ln de 'Ark', Loulsastraat 29. Sluiskil. Hun dankbare kinderen en ff kleinkinderen. Zo ik niet had geloofd, het goede des HEREN te zien in het land der levenden Psalm 2713 Bedroefd en dankbaar namen wij afscheid van onze lieve man en vader ADRIANUS DE WAARD echtgenoot van tyleta Alting op de leeftijd van 63 jaar. Axel: M. de Waard-Alting Marlies de Waard Jan de Waard Liesbeth de Waard Ad de Waard Geert Visser Bemadette Notten 4571 JH Axel. 3 augustus 1982, Bijlokestraat 18. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 au gustus a.s. om 15.00 uur op de Algemene Be graafplaats 'Westerzicht', Westsingel te Axel. Gelegenheid tot afccheidnemen en condoleren van 13.15 tot 13.45 uur in de Gereformeerde Ich- thus Kerk. Pironstraat, voorafgaande aan de dienst die aanvangt om 14.00 uur. Enige kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis 'De Stelle', is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom JACOBUS CORNELIS RITICO in de ouderdom van 83 jaar. Namens de familie Ritico Oostburg, 3 augustus 1982 Correspondentieadres: W. E. van Grieken-de Visser. Boulevard 14, 4511 AC Breskens. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 6 au gustus om 13.30 uur op de algemene begraaf plaats te Oostburg. Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is ontsla pen, mijn lieve man, onze vader en opa BOUDEW1JN DE RONDE echtgenoot van Jacoba Johanna Kolijn in de gezegende ouderdom van 84 jaar. Temeuzen: J. J. de Ronde-Kolijn A. Luteijn K. M. Luteijn-Schrier P. Luteijn C. Luteijn-de Braai Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrijdag 6 augustus a.s. om 15.00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Temeuzen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de kerk van de Geref. Gem., Frans Halslaan 1, wel ke aanvangt om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren in de zaal achter de kerk na de begrafenis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Julianaziekenhuis. Bezoek aldaar donderdag 5 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden overleed tot onze diepe droefheid mijn schoonvader en onze groot- en overgrootvader CORNELIS JACOB SIMONS weduwnaar van Tona Cornelia Fr ederiksen in de gezegende ouderdom van ruim 90 jaar. W. Wagenaar A. J. de Bruijne-Wagenaar J. de Bruijne Jan en Willem 2 augustus 1982, Driewegenstraat 7, 4536 HJ Temeuzen. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 5 augustus a.s., om 15.15 uur op de Zuiderbegraaf plaats, na voorafgaande rouwdienst vanuit de Opstandingskerk, Bellamystraat, aanvangende om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Geen bloemen Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar erg dankbaar voor zijn inzet en zijn gastvrijheid, jarenlang ondervonden, geven wij kennis van het overlijden van de heer JAN VAN TATENHOVE Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Het bestuur wielervereniging Zeeuws-Vlaande- Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze vriend en voorzitter JAN VAN TATENHOVE Zijn leiding en vooral ook zijn vriendschap zul len wij niet kunnen vergeten. Sluiskil, 2-8-1982. Bestuur de Sluiskilse wielervrienden Noordstraat 79 tel. 01150-19817, Terneuzen. TERNEUZEN - De Duitse binnenschipper F. B. is dinsdag door de Terneuzense kantonrechter 'schuldig verklaard' zonder straf, omdat hij op 18 december van het vorig jaar de aanwijzingen van de Terneuzense Havendienst in de wind had geslagen en had vastgemaakt aan het remwerk van de oostelijke buitenhaven. Officier van justitie mr J. Hage had 120 gulden geëist. De schipper, vertegen woordigd door zijn raadsman, had de aanwijzingen om door te varen naast zich neer gelegd omdat hij niet verder durfde. De raadsman onderstreepte dat de schipper slecht bekend was in het havengebied, bovendien problemen had met de radarinstallatie aan boord, terwijl het ook nog eens flink mistte. Dat alles speelde zich rond middernacht af. kantonrechter mr B. J. R. P. Verhoeven had wel begrip voor de handelswijze van de schipper, ofschoon die formeel gezien 'fout' zat. Er waren volgens de kantonrechter duidelijk verzachtende omstandigheden: de radar was stuk, het zicht amper driehonderd meter en het schip was bovendien geladen met gasolie. Voor Verhoeven reden genoeg om wel een 'schuldig" uit te spreken, maar er verder geen straf aan te verbin den. De 19-jarige Temeuzenaar W. M. G. had op 14 mei van dit jaar een echte pech dag. De politie betrapte hem maar liefst drie keer op rij op het rijden zonder rij bewijs. Eerst om minddemacht in de Banckertstraat, 's middags op de Sloe- laan en tegen zessen in de Azaleastraat. 'G. behoort tot de zeer hardnekkigen", zei officier van justitie mr Hage dan ook, en eiste verbeurdverklaring van de auto en twee weken voorwaardelijke hechtenis met een proeftijd van twee jaar. Kantonrechter Verhoeven was iets milder: G. was de tweede keer niet aangehouden en hoorde dus later pas dat hij drie keer was gesnapt. Daarvan kon dan ook geen waarschuwend effect uitgaan, zodat de kantonrechter be sloot om G. de auto te laten houden in in plaats daarvan vijfhonderd gulden boete te geven. „Dat kimt u best beta len als u de auto zoals beloofd meteen verkoopt", zei hij. Behalve de geldboete kreeg G. twee we ken voorwaardelijke hechtenis. De zaak tegen de 42-jarige G. van D. uit Koewacht werd aangehouden. Hij had twee jaar geleden een hond gekocht, zonder die eerst te laten inenten. Op grond van een vergunning voor de han del in honden mocht dat niet. Maar Van D. had op dat moment die vergunning al opgezegd, zodat hij er zich ook niet meer aan hoefde te houden. Dat zei hij tenminste dinsdag voor het kantonge- Kreekloop Westkapelle WESTKAPELLE - De VW Westkapel le houdt zaterdag 7 juli een kreekloop, die begint om half acht. Gestart wordt vanuit het Groene Kruisgebouw. De af stand bedraagt 2750 of 5500 meter. recht. Mr Verhoeven hield de zaak aan om die verklaring te onderzoeken. De 29-jarige caféhouder W. C. R. uit Sas van Gent kreeg een boete van zestig gulden omdat hij eind vorig jaar zijn uitspanning te lang had opengehou den. Om half twee 's nachts zaten er nog mensen binnen, terwijl de zaak om één uur 's nachts gesloten had moeten zijn. Hage had hetzelfde bedrag geëist. een boete van veertig gulden omdat hij zijn auto had geparkeerd aan de Gent sepoort in zijn woonplaats. De Hulster horeca-ondememer A. J. van N. moest voorkomen omdat hij zon der vergunning alcoholhoudende drank had geschonken bij een maaltijd. Maar volgens Van N. was het alcohol vrij bier geweest. Hij had een voorbeeld flesje meegenomen om zijn bewering te staven. Daar nam kantonrechter Ver hoeven geen genoegen mee. Hij hield de zaak aan om de verbalisanten te horen. Deel drie Te hard De 23-jarige W. A. J. M. uit Koewacht kreeg een boete van 335 gulden omdat hij 106 kilometer per uur had gereden op de weg van Terneuzen naar Axel waar een maximumsnelheid geldt van vijftig kilometer per uur. Het was niet de eerste keer dat M. te hard reed. „Er reed een auto vlak achter me, en ik had nogal wat geld op zak van een motor die ik net verkocht had. Ik dacht dat ze daarop nit waren, maar toen bleek het de politie te zijn", verweerde M. zich. De 25-jarige H. J. G. uit Hulst stond voor de tweede snelheidsovertreding binnen één jaar terecht. Hij reed 82 kilo meter per uur op een plaats waar maar vijftig is toegestaan. Dat kostte hem dinsdag 290 gulden, conform de eis van de officier van justitie. De 43-jarige O. J. de S. uit Kloosterzande werd vrijge sproken van de aanklacht dat hij een dijk had afgebrand tussen Graauw en Nieuw-Namen. De tenlastelegging klopte niet. De S. had zelf geen afval verbrand. Enkele kinderen wel, een klein vuurije met wat vuil wat op de dijk was blijven liggen. Maar daar had De 8. ze geen opdracht voor gegeven, zoals in de tenlasteleg ging stond. Hage oordeelde dat de dag vaarding en het proces-verbaal niet klopte en vroeg vrijspraak. Mevrouw M. v.d. V. uit Lamswaarde kreeg veertig gulden boete omdat ze haar kentekenbewijs deel drie niet in de auto had. Hage had zeventig gulden geëist. Voor dezelfde overtreding kreeg mevrouw B. H. uit Temeuzen een boete van zestig gulden, ofschoon ze haar 'deel drie' wel los in de auto had liggen. J. H. uit Axel kreeg een boete van vijftig gulden omdat hij in Terhole zeventig kilometer per uur had gereden, twintig kilometer te hard. A. H. uit Hulst kreeg De Sassenaar H. G. kreeg een boete van vijftig gulden omdat hij deel drie van zijn kentekenbewijs niet voor het raam van zijn auto had zitten. De boete viel lager uit dan de eis (75 gulden) om dat de Belg niet zo goed op de hoogte was van de regelingen en wel moeite had gedaan om het deel te bemachti gen. R. van D. uit Koewacht moet een boete betalen van 120 gulden omdat zijn tele visie niet was geregistreerd. Mr Hage had 145 gulden geëist. P. 8. uit Hontenisse kreeg twee keer honderd gulden boete omdat hij zowel bij het kruispunt Oudelandseweg-Zel- denrustlaan in Temeuzen, als enkele honderden meters verderop bij de krui sing Sint-Anna door het rode licht was gereden. T. G. uit Hoek moet honderdvijftig gul den betalen omdat hij langs de rijksweg vuil had verbrand in opdracht van zijn werkgever, waterschap De Drie Am bachten. E. J. van W. uit Temeuzen had in juni van dit j aar 88 kilometer per uur gereden op de Guido Gezellestraat in Temeuzen, en kreeg daarvoor dinsdag een boete van zestig gulden. Zomeravondconcert CADZAND - Het kwartet Roelofs geeft donderdag vanaf 20.00 uur een zomer avondconcert in de dorpskerk van Cadzand. Het muziekgezelschap be staat uit de vier toeristen Martha, Maaike, Liesbeth en Tjamke, die regel matig in Cadzand verblijven. Zij stu deren of studeerden aan het conserva torium respectievelijk in Utrecht, Am sterdam, Rotterdam en Den Haag. Het kwartet speelt klassieke, moderne en volksmuziek, verlevendigd met zang en dans. Werken van J. S. Bach, H. Eis- ler. F. Schubert, M. Theodorakis en J. Pachelbel staan onder andere op het programma. Roelofs speelt verder volksmuziek uit Ierland en het Chileen se volkslied 'El pueblo unido'. Na afloop van het zomeravondconcert wordt een informele bijeenkomst gehouden in het verenigingsgebouw 'Het Zwin'. Koffers gestolen in Terneuzen TERNEUZEN-Bij de bushalte aan het Oostelijk Bolwerk in Terneuzen zijn zondagavond twee koffers van mejuf frouw M. P. uit Veenendaal gestolen. Dat gebeurde toen ze in een telefooncel stond te bellen. In de bagage zaten on der meer een fototoestel en een dwars fluit J. Dieleman nieuwe voorzitter Rabobank Biervliet-Breskens BIERVLIET - De heer J. Dieleman is gekozen tot voorzitter van de Rabo bank Biervliet-Breskens. Hij volgt de heer G. H. F. M. Termote op. De heer Termote trad wegens het berei ken van de statuaire leeftijdsgrens af en werd benoemd tot ere-voorzitter. De bank neemt donderdagmiddag, met een bijeenkomst in 'De Vriendschap' in Hoofdplaat, officieel afscheid van hem. De algemene vergadering herkoos de heer J. A. Man gnus tot lid van de raad van toezicht. WATERSCHAP DE DRIE AMBACHTEN Het dagelijks bestuur van het waterschap De Drie Ambachten maakt bekend dat in de week van 9 t/m 13 augustus 1982 het waterschapshuis te Terneuzen aan het adres Korte Kerkstraat 19 zal worden betrokken. In verband met de verhuizing bestaat de moge lijkheid dat het kantoor gedurende die tijd niet of slecht bereikbaar zal zijn. Correspondentie voor het waterschap dient van af 9 augustus 1982 te worden gericht aan het adres: Waterschap De Drie Ambachten, Postbus 1107, 4530 GC Terneuzen. Het kantoor zal telefonisch bereikbaar zijn onder no. 01150-30490. Het dagelijks bestuur voornoemd: P. van Hoeve, wnd. dijkgraaf. J. Traas, griffier. "7 UUU9U Hinderwet Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen, ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 12 van de wet algemene bepalingen milieuhy giëne, ter openbare kennis dat op 8 juli 1982 by hen een aanvraag Is ingekomen van M. C. P. Zee land B.V., Veer 56 te Zaamslag, om een vergun ning ingevolge de hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de con structie van landbouwwerktuigen, annex maga- zyn en showroom op het perceel plaatsehjk be kend Veer 56, Zaamslag kadastraal bekend ge meente Zaamslag, sectie F., nummer(s) 3934 ged., 3453 en 3454 ged. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, en wel tot 4 september 1982 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op don derdagavond van 19.00 tot 22.00 uur, worden ver zocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mon delinge toelichting worden verkregen. Gedurende één maand vanaf heden kunnen ge motiveerde bezwaren schriftehjk by het college van burgemeester en wethouders worden inge diend. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persooniyke gegevens niet be kend te maken. Eveneens kunnen mondeling bezwaren worden ingebracht tydens een openbare zitting op dins dag 24 augustus 1982 om 10.00 uur ln het stadhuis van Temeuzen, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aan vraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de eventuele overige aanwezigen, zy vestigen er tenslotte de aandacht op, dat dege nen, die bezwaren hebben ingebracht op de bo venomschreven wyze en een ieder, die aantoont dat hy daartoe redelljkerwys niet ln staat is ge weest, in de gelegenheid zullen worden gesteld om bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te brengen. Temeuzen, 4 augustus 1982. Burgemeester en wethouders van Temeuzen, drs. A. J. Rekveld, loco-burgemeester. A. J. van Pagee, secretaris. - J. J TERNEUZEN - Het Vredesplatfonn Zeeuwsch-VIaanderen herdenkt vrij dag en zaterdag in Temeuzen en Axel de bombardementen op de Japanse ste den Hirosjima en Nagasaki, in augus tus 1945. Dergelijke herdenkingen worden al een aantal jaren gehouden in Amsterdam en Den Haag op initia tief van de groep Vrouwen voor Vrede. Het is de bedoeling, dat er ook in Zeeuwsch-VIaanderen een dergelijke traditie ontstaat. Het Vredesplatfonn wil met zijn activiteiten niet alleen aandacht vragen voor de bombarde menten van destijds, maar ook voor de dreiging, die uitgaat van de bewape ningswedloop. Willem Sleyster uit Temeuzen, die als vertegenwoordiger van Stop de N-bom dit voorjaar de conferentie over vrede en ontwapening van de Verenigde Na ties in New York bezocht, kwam terug met een fototentoonstelling over de ge volgen van de eerste atoombombarde- menten. De expositie is een geschenk van de Japanse vredesdelegatie en be staat uit 32 foto's op posterformaat. Vrijwilligers van het Vredesplatfonn to nen de opnamen vrijdagavond vanaf half zeven op 'sandwichborden' in de Terneuzense Noordstraat. Zaterdag middag is er een tentoonstelling op de Axelse Markt. De activiteiten van het platform zyn een vervolg op de demonstratie van 21 november vorig jaar in Amsterdam. Uit Zeeuwsch-VIaanderen trokken vier tot vyfhonderd deelnemers naar de hoofd stad. Op de terugreis werd afgesproken, dat de demonstratie een vervolg zou krijgen. Begin dit jaar kwam er in Zeeuwsch-VIaanderen een Vredesplat fonn tot stand, dat niet alleen de krach ten van gelijkgezinde organisaties wil de bundelen om versnippering van mankracht en aandacht te voorkomen, maar ook 'in' was voor het organiseren van vredesactivitelten op plaatsehjk en regionaal niveau. In het platform zitten vertegenwoordi gers van PvdA, PSP, PPR, EVP, CPN, ABVA/KABO, Werkgroep Kernenergie Zeeuwsch-VIaanderen, vredesgroepen als IKV, Vrouwen voor Vrede en Stop de N-bom en het Terneuzense Vrouwen café. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 24, tweede lid, onder c.. van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat zy voornemens zijn onder voorschriften ter voor koming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting, vergunning te verlenen inge volge de hinderwet aan: a. P. van Alten, Walstraat 80 te Axel, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning wegens het wyzigen van een garagebedrijf an nex benzine-afleverstation in een doe-het-zelf- winkel, op het perceel Paardenmarkt 15 te Hulst; b. R. E. van der Ha, Kieldrechtse Molenstraat 1 te Nieuw-Namen tot het oprichten en in werking hebben van een akkerbouwbedrijf een stieren- mesterij annex mestopslag, op het perceel Kiel drechtse Molenstraat 1 te Nieuw-Namen; c. J. Janssens, St.-Janstraat 6 te St.-Jansteen, tot het oprichten en in werking hebben van een akkerbouwbedrijf, stierenmesterij, melkvee houderij, kippenhouderij, varkensmesterij en -fokkerij annex mestopslag op het perceel St.- Janstraat 6 te Sint-Jansteen; d. L. J. Smet, Kykultstraat 4 te Clinge, tot het oprichten en ln werking hebben van een akker bouwbedrijf en stierenmesterij annex mestop slag, op het perceel Kykultstraat 4 te Clinge; een en ander zoals op de by de aanvragen beho rende bescheiden nader is aangegeven. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvra gen en andere ter zake zynde stukken, liggen met ingang van heden gedurende twee weken op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 7 en 14 augustus 1982 van 09.00 tot 12.00 uur, op het groepsbureau der rijkspolitie Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst; bovendien na deze bezwarentermy n tot het einde van de termyn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, op de gemeentesecretarie, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aan vraag en een leder die aantoont dat hy daartoe redeiykerwys niet in staat is geweest, kunnen ge durende twee weken na heden bij het gemeente bestuur gemotiveerde schrifteUjke bezwaren in brengen met betrekking tot de ontwerp-beschik king. Degene, die bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zyn persooniyke gegevens niet bekend te ma ken. Hulst, 4 augustus 1982. Burgemeester en wethouders, voornoemd, de burgemeester, P. Molthoff. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 12 van de wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bekend dat op 28 juni 1982 by hen een aanvraag is ingekomen van J. B. de Schrijver B.V., Gentsevaart 68 te Kapellebrug voor een vergunning ingevolge de hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een in richting bestemd voor bewaring en bewerking van oude metalen en voor de sloop bestemde au tomobielen, een en ander zoals op de by de aan vrager behorende bescheiden nader is aangege ven op het perceel Afrikaweg 6 te Hulst. De aanvraag en andere ter zake zynde stukken liggen met ingang van heden gedurende een maand, op de gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, Grote Markt 21 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 7.14 en 21 en 28 augustus 1982, van 09.00 tot 12.00 uur op het groepsbureau der rijkspolitie Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst; bovendien na deze bezwarentermyn tot het ein de van de termyn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, op dé gemeentesecretarie, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen gedurende een maand na heden schrifteUjk by het gemeentebe stuur worden ingebracht. Degene die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zyn persoon iyke gegevens niet bekend te maken. Een verzoek daartoe dient tezamen met het be zwaarschrift te worden ingediend. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tydens een op maandag 23 augustus 1982, om 15.00 uur in het stadskantoor, Korte Bel- lingstraat 14 te Hulst, te houden openbare zitting waarby tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, de aanvrager en de overige aanwezigen, zy vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wyze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hy daartoe redeUjkerwys niet in staat is ge weest. in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te die nen, c.q. tegen de definitieve beschikking in be roep te komen. Hulst, 4 augustus 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, P. Molthoff. De secretaris, J. F. v. Denderen. PZC 'n dijk van een krant

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 18